[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
» <مارک واتنی> ارادت شارینگهام عزیز
» <شارینگهام> درود بر همه ی دوستان ، سپاس از مارک واتنی عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 13 رای - 4.08 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ارتش سری ( کافه کاندید و ماجراهایش )
نویسنده پیام
جناب سرگرد آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۵/۱۱
اعتبار: 12

تشکرها : 477
( 813 تشکر در 127 ارسال )
شماره ارسال: #92
RE: ارتش سری ( کافه کاندید و ماجراهایش )

وقت دوستان بخیر خوشحالم که در این تالار بخشی به سریال زیبای ارتش سری  اختصاص داده شده

من همیشه از قسمت مشاجره های لفظی بین سرگرد راینهارد و کسلر خوشم میاد چون سرگرد براحتی کسلر رو میپیچوند .نمونش قسمتیه که سرگرد وارد ماجرا  میشه من به این قسمت خیلی علاقه دارم.

فرمانده کسلر برای گرفتن خلبان اسیر به دفتر سرگرد راینهارد مراجعه میکنه

کسلر:سرگرد راینهارت فرمان فیلد مارشال رو دیدین   ؟بلافاصله باید تمام اسرا رو تحویل بدید به گشتاپو

سرگرد در حالیکه وسایلش رو توی اتاق جابجا میکنه گفت:بله یه نسخشو اینجا دارم

کسلر:میدونید که فراریارو دیگه نیرو هوایی بازجویی نمیکنه

سرگرد:بله...منظور فرمان کاملا روشنه

کسلر:پس لطفا گروهبان هوایی تاکر رو برگردونید... بازجویی اون به دلخواه من.. انجام نگرفته

سرگرد در حال مرتب کردن وسایلاش گفت:خوشبخت میشدم که گروهبان تاکرو بر گردونم!

کسلرداشت از اتاق خارج میشد گفت:منتظرم انتقالش بدید

سرگرد:گفتم  که خوشبخت میشدم برش گردونم ...البته اگر بود!

کسلر با تعجب برگشت و پرسید: میتونستید...؟!اگر بخواهید از فرامین سرپیچی کنید سرگرد...

سرگرد:اون اینجا نیست..اون در راه اردوگاهه اسرای جنگیه

کسلر:شما این کارو بعد از دریافت فرمان فیلد مارشال کردین؟!

سرگرد :من این کارو قبل از اینکه فرمان ابلاغ بشه کردم ..اونوقت دیگه خیلی دیر شده بود...تاکر رفته بود

کسلربا عصبانیت:اگر فکر میکنید میتونید از فرامین سرپیچی کنید در اشتباه هستید

سرگرد:کسلر عزیز...تا افرادت تاکرو زیر شکنجه نمیکشتن راضی نمیشدی!...بمن ربطی نداره ...اون الان توی قطاره... یا توی یک جاده فرعی دارن میبرنش ....برو پیداش کن!

کسلر:مثل اینکه شما قصد کارشکنی و مخالفت با من رو دارین راینهارد!...رفتارتون رو عوض کنید ....در غیر اینصورت وضعیت خوبی نخواهید داشت

سرگردبا خونسردی گفت:هر کاری دلت میخواد بکن چون برای من اصلا مهم نیست ....و ضمنا ترسی هم ندارم

کسلر:قبل از ارتش یک چاپخانه داشتید درسته .عضو اتحادیه سلفی هم بودید ؟

سرگرد :برای یکبار بله.بعد روئسامون به این نتیجه رسیدن که در نیروی تولید تاثیری نداره فک کنم حق با اونها بود

کسلر:شاید اون روزهام مخالف اوضاع بودی  و حالام هستی...

سرگرد با خنده ای از روی کلافگی گفت :من دشمن رایش سومم منظور تو اینه...؟!

کسلربا عصبانت گفت:بارفتارت ...و نوع برخوردت با مقامات... منو به این فکر انداختی

سرگرد با عصبانیت داد زد:تو  تو چند تا عملیات جنگی شرکت کردی؟ به عبارت واضح تر چقدر برای آلمان جنگیدی.........؟

که ناگهان کسلر یکه ای خورد و بدون کلمه ای  با سرعت و ناراحتی از اتاق بیرون رفت .

دیالوگ های جذابی هستند حتی با خوندنش میتونید اون صداهای زیبارو بشنوید دو صدای زیبا که خالی از هرگونه بار عاطفی دراماتیک هستند. لحن محکم و  پرطنین سرگرد  که میتونه کسلر منظبط  و خشک رو آشفته کنه  با لحن سریع و تلگرافی همراه با وسواس موشکافانه ی کسلر کلا یک تابلو ی هنریه برای خودش!

سلام سوسیس! تو یه مورچه ندیدی
۱۳۹۶/۹/۲۷ عصر ۰۳:۴۳
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : سروان رنو, کاپیتان اسکای, BATMAN, بانو الیزا, آدری لاووا, لو هارپر, لوک مک گرگور, اسکارلت اُهارا, دون دیه‌گو دلاوگا, مموله, L.B.Jefferies, پرنسس آنا, شارینگهام, زرد ابری, آدمیرال گلوبال, مکس دی وینتر
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
پیانوی مکس - برت گوردون - ۱۳۹۳/۱۰/۳۰, عصر ۰۱:۲۷
RE: ارتش سری ( کافه کاندید و ماجراهایش ) - جناب سرگرد - ۱۳۹۶/۹/۲۷ عصر ۰۳:۴۳