[-]
جعبه پيام
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دلنوشته های موسیقیایی
نویسنده پیام
بولیت آفلاین
آنها از تاریکی آمده اند

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۶/۶
اعتبار: 15

تشکرها : 620
( 1338 تشکر در 44 ارسال )
شماره ارسال: #10
RE: دلنوشته های موسیقیایی

می بینم که بانوی گرامی اهل دل هستند و کاملا متخصص

حرف ایشون کاملا درسته

1- ایده

2- نوازنده خلاق

3 - اشعار  با ادبیات مناسب

4 - حس نوازنده

5 - خواننده قوی

6 - مهمترین عامل .......... تنظیم

دوستان گرامی من، تمام این گروههایی که بانو بانو نام بردند دقیقا فاکتورهای قید شده رو دارند  (حداقل 80%)

و این موضوع باعث می شه موفقیت رو لمس کنند و حتی یک نفر مثل من رو که خیلی سنتی دوست نیستم تحت تاثیر قرار بدن.(حالا دیگه دوستداران موسیقی سنتی جای خود رو دارند)

مگر میشه آلبوم بیداد  ( که بنظر من از لحاظ تنظیم و نوازندگی و اشعار و خوانندگی یکی از 10 آلبوم برتر تاریخ موسیقی سنتی ماست ) رو گوش داد و تحت تاثیر قرار نگرفت؟(تنها آلبوم پروگرسیو سنتی که من میشناسم)

آیا می تونید ار کنار آلبوم  نوا  براحتی گذر کنید ؟

از آلبوم  نینوا  میشه چشم پوشی کرد؟

بر آستان جانان  رو کسی درک کرده؟

شب سکوت کویر  از عمق شبهای بیابانی بیرون نیامده؟

سر عشق (ماهور)  انسان رو به اوج لطافت نمی بره ؟ و صدای سخن عشق   حیرانی   چاووش جدید  کیش مهر      آتش در نیستان و  ....................

اینها آلبومهایی هستند که با گفته بانو بانو مطابق و استاندار هستند

و در انتها همه چیز در این ره رو به زوال است و آسمان پرستاره موسیقی سنتی و مقامی در این کهن سرزمین رو به تاریکی و سیاهی شتابان می تازد و بعضا کسانی انگشت شمار که بسان ستاره ای دنباله دار از این آسمان گذر می کنند این آسمان را ستاره باران نخواهند کرد.

mmmm:

نامت را زمزمه می کنم ...تو پشت بهار خوابیدی. بیدار که شدی...........چه زمستانیم من!!!!!!!!
۱۳۹۲/۱۱/۵ عصر ۰۴:۲۳
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : برو بیکر, بانو, خانم لمپرت, ملانى, پیرمرد, فورست, جولیانو جما, Memento, حمید هامون, باربوسا, ماهی گیر
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
دلنوشته های موسیقیایی - Chavoosh - ۱۳۸۸/۱۲/۲۸, صبح ۱۱:۴۷
RE: دلنوشته های موسیقیایی - Chavoosh - ۱۳۸۸/۱۲/۲۸, عصر ۱۰:۳۶
RE: دلنوشته های موسیقیایی - Chavoosh - ۱۳۸۹/۱/۱۴, عصر ۰۶:۱۶
RE: دلنوشته های موسیقیایی - فورست - ۱۳۹۱/۱۰/۲۶, صبح ۰۲:۱۲
RE: دلنوشته های موسیقیایی - BATMAN - ۱۳۹۱/۱۰/۲۷, صبح ۰۲:۳۵
RE: دلنوشته های موسیقیایی - فورست - ۱۳۹۱/۱۰/۳۰, عصر ۱۱:۵۲
RE: دلنوشته های موسیقیایی - بانو - ۱۳۹۲/۱۱/۴, عصر ۱۲:۰۴
RE: دلنوشته های موسیقیایی - بولیت - ۱۳۹۲/۱۱/۵ عصر ۰۴:۲۳
RE: دلنوشته های موسیقیایی - پیرمرد - ۱۳۹۳/۱۱/۱۰, عصر ۱۰:۵۶