[-]
جعبه پيام
» <لرد پدینگتونhttp://bandmoviez3.club/category/films/%...%8c%da%a9/
» <لرد پدینگتون> دانلود رایگان فیلمهای قدیمی امریکایی.ایتالیایی و ...در لینک بالا:
» <مموله> درود خدمت سروان رنوی عزیز وسپاس فراوان از بانو کنتس
» <کاپیتان اسکای> درود سروان ارجمند، از دیدارتان خوشحالیم. با از کار افتادن سیستم دفاعی بدن شما در نبرد استالینگراد خیلی نگران بودیم اولین شهید کرونا در کافه شما باشید.
» <کنتس پابرهنه> مموله عزیز کتاب صوتی بابا لنگ دراز رو فقط از طریق اپلیکیشن های کتاب مثل واوخوان میتونید دانلود کنید. لینکش رو در همون پست قرار دادم.
» <سروان رنو> ما در کازابلانکا حسابی درگیر بودیم !! ... http://cafeclassic5.ir/thread-161-post-3...l#pid39605
» <شارینگهام> توضیح:در حین عمل استخوان،روند تنفس ایشان به سختی انجام می شد.
» <شارینگهام> درود بر همگی...خدا را شکر...استاد مقامی امروز11فروردین از بیمارستان مرخص شدند.
» <مموله> استاد مقامی تاجایی که من می دونم به علت شکستگی استخوان بستری بودند
» <سناتور> درود. استاد مقامی چه اتفاقی براشون افتاده که میگن براشون دعا کنید
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 5 رای - 3.2 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نگاهي به بهترين‌هاي دوبله در دهه اخير
نویسنده پیام
میثم آفلاین
مشتری سابق
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۴

تشکرها : 2524
( 2462 تشکر در 40 ارسال )
شماره ارسال: #53
RE: نگاهي به بهترين‌هاي دوبله در دهه اخير

(۱۳۸۹/۳/۳۰ عصر ۰۳:۳۴)john doe نوشته شده:  

مظنونین همیشگی

بهمن هاشمی (بنیتیو دل تورو) : عجیب صحبت کرده با توجه به اینکه جزو کارهای اولش بوده ولی واقعا" در فیلم می درخشه.

به نظرم یکی از استعدادهای سوخته چند سال اخیر دوبله است. صدای پرصلابت و فن بیان خوبی دارد. می توانست جایگزین مطمئنی برای صداهایی مانند حسین معمارزاده باشد. برای بنیچیو دل تورو واقعا بهترین انتخاب است. از کار خسروشاهی در قاچاق هیچ خوشم نیامد. خیلی دوست دارم فیلم چه گوارا ساخته سودربرگ با گویندگی هاشمی دوبله شود که البته خودم می دانم تقریبا غیر ممکن است!

حیف است که گوینده ای به این خوبی کار دوبله را جدی نگرفته و شومن برنامه های مزخرف تلوزیونی بشود! یکی از دوستان که علاقمند پر و پا قرص دوبله است می گفت : "چند سال پیش از علاقه ام برای ورود به کار دوبله ، به بهمن هاشمی گفتم و او لبخند تلخی زد و گفت : بی خیال شو فایده نداره!"

(۱۳۸۹/۳/۳۱ صبح ۱۲:۵۰)رامین_جلیلوند نوشته شده:  

حاشیه : در مظنونين هميشگی ناصر احمدی واقعا به نظر من بهترين نقش را گفته است.

کاملا موافقم!

به خصوص در صحنه ای که کوبایاشی (پیتر پوستلویت) با نام بردن از نزدیکان تک تک کسانی که برای کشتن او آمده اند و تهدید به شکنجه آنها با زبانی کنایی و طنزآلود همه شان را مبهوت می کند. کارش فوق العاده است!

سعادتمندانه ترین زندگی، زندگی بدون تفکر است. (سوفوکلس)
۱۳۸۹/۴/۱ عصر ۰۶:۴۰
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : رامین_جلیلوند, john doe, soheil, دلشدگان, dered
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: نگاهي به بهترين‌هاي دوبله در دهه اخير - میثم - ۱۳۸۹/۴/۱ عصر ۰۶:۴۰