[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 6 رای - 3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شوخی با بزرگان سینمای کلاسیک
نویسنده پیام
زرد ابری آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۲/۳۰
اعتبار: 68

تشکرها : 10271
( 8710 تشکر در 516 ارسال )
شماره ارسال: #21
RE: شوخی با بزرگان سینمای کلاسیک

بتی برانسون: با تیغ ریشتو بزنم؟

تام مور: نه بابا،الان ریش مده،میخوام با ریشم تیغ بزنم!

چرا خدایی را نپرستم که مرا آفریده است و بازگشت همه به سوی اوست؟ (آیه 22 ، سوره یس)
۱۳۹۱/۹/۲۱ صبح ۰۴:۱۱
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : پرشیا, حمید هامون, سی.سی. باکستر, Papillon, مگی گربه, سروان رنو, ژان والژان, dered, کنتس پابرهنه, خانم لمپرت, سارا, آقای همساده, واتسون, اشپیلمن, ریچارد, لوک مک گرگور, مموله, پیرمرد
مگی گربه آفلاین
مشتری شبهای کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۱۱/۱۹
اعتبار: 47

تشکرها : 8633
( 2272 تشکر در 66 ارسال )
شماره ارسال: #22

لارا : نه ژیواگو نه .... من بدون تو جایی نمیرم ...

یوری : ببین عزیزم، هوا به اندازه کافی سرد هست، پس دیگه لفتش نده! تازه به خاطر تو قراره پنجره اتاق رو هم بشکنم. شانس داشته باشم که سرما نخورم.!

الزا : ریک، باور کن من بدون تو می میرم...

ریک : میدونم عزیزم، الان هم قراره با هواپیمای توپولف 154 پرواز کنی!

مامی : خانم ملانی، خدا وکیلی شما اصلا متوجه نشدین که خانم اسکارلت علاقه شدیدی به همسرتون دارن؟؟

ملانی : استغفرالله ! من که یک درصد هم احتمال نمیدم. اگه یه ذره شک به دلم راه بدم، حتما غش میکنم.!!

بلانش : بگو ببینم استنلی، ظاهرم چطوره؟ چهره ام به اندازه کافی شاداب و جوان هست؟

استنلی کوالسکی : ای بابا عجب گرفتاری شدیم! ببین آبجی بلانش، چرا این همه خودتو عذاب میدی؟ مگه تا حلا چیزی راجب بوتاکس صورت نشنیدی؟؟

در پشت صحنه داشتن و نداشتن:

لورن باکال : واقعا که خجالت آوره آقای بوگارت! حسابی نااُمید شدم. یه عمره که واسه مردم قهرمان بازی درمیاری اما یه سوت زدن ساده رو هم بلد نیستی.!

زن همسایه : رِز مری جان قدم نو رسیده مبارک، خدا حفظش کنه... بذار ببینم به کی رفته؟؟

سی.دبلیو : ببخشید شغل سرکار چیه؟

بانی پارکر : ما بانک میزنیم.

سی.دبلیو : بانک زنی جرمش سنگینه. من میگم بریم تو خط اختلاس؛ چون در این مورد به خصوص زیاد گیر نیستن!

اسکارلت : رت! مگه نشنیدی که طبق پیشگویی نوسترآداموس گفتن سال 2012 قراره دنیا به آخر برسه؟ پس چطور دلت میاد منو ترک کنی؟

رت باتلر : راستشو بخوای عزیزم، برام اصلا مهم نیست...

اسکارلت : حیف که الان وقت ندارم ، حالا هر وقت دنیا به آخر رسید به فکری میکنم.

هملت : خاطرم نیست ... مسئله کدام بود؟ بودن یا نبودن .. و یا نبودن و بودن؟

اُفیلیا : جناب هملت شما را به روح مخوف پدرتان سوگند، دست از این دیوانگی بردارید وگرنه مرا دیدید دیگر ندیدید.

هملت : محبوبم اُفیلیا، بیش از این با این سخنان خاطر مرا مکدر مساز. خودتان نیک میدانید که رودخانه دانمارک چندان هم عمیق نیست و شما هم شناگر قابلی هستید!

File:ActTaylorCatThinRoof.jpg

مگی : خیالت راحت شد بریک؟! ما کاملا مفلس شدیم... من اون همه خودمو به آب و آتیش زدم تا پول های پدربزرگ رو بالا بکشیم تا توی این گرانی و تحریم، بزنیم به زخم زندگی. ولی بس که تو تیریپ قهر اومدی، همه چی نقش بر آب شد و همه دُلارهای پدربزرگ هم تبدیل به ریال شد.

الیزا دولیتل : روز به خیر پروفسور. حال شما خوب هست؟ یک فنجان چای میل دارید؟ ... مشاهده می فرمایید که بنده چه زیبا سخن میگویم؟

پروفسور هیگنز : بی خیال الیزا. این ریختی که تو حرف می زنی، دیگه خیلی وقته فسیل شده. همون ریختی که قبلا حرف میزدی الان بد جوری مُد شده.

http://www.rightbrainpro.com/dmedu/edimages/cuckoosnest3.jpg

مک مورفی : پرستار راچد دست از این عقده ای بازی بردارید! چرا اجازه نمیدین مسابقه های جام حذفی رو تماشا کنیم؟ بازی های این دوره خیلی مهمه.

پرستار راچد : آقای مک مورفی باید خدمتون عرض کنم که ما با مسابقه فوتبال مشکلی نداریم ولی معتقدیم که مجری برنامه نود میتونه روی بیماران اثر مخرب داشته باشه!

مامی : خانم اسکارلت بیا و یه بار هم که شده حرف گوش کن! با این لباس نرید بیرون، گشت ارشاد همه جا ریخته ها.

کاسبر گاتمن : بچه ها خودتونو خسته نکنید، اصل این مجسمه گیر نمیاد ولی بازار چین از روش زده به جان شما با اصلش مو نمیزنه.

دیگر نگران عارضه های پوستی نباشید: مرکز تخصصی لیزر درمانی پوست با جدیدترین متدها.

آنا : عالیجناب اگه موافق باشید یه سریال توپ درباره شما و خانواده محترمتون بسازیم، اسمشو هم میذاریم "حریم سلطان 2" !

تنها سلاح من در این دنیای به شدت مسلح، دیوانگی است - جبران خلیل جبران
۱۳۹۱/۹/۲۳ عصر ۰۷:۴۷
تشکر شده توسط : اسکارلت اُهارا, پرشیا, بانو, سروان رنو, رزا, حمید هامون, پایک بیشاپ, دزیره, ناخدا خورشيد, ژان والژان, Papillon, dered, زرد ابری, کنتس پابرهنه, خانم لمپرت, سارا, آقای همساده, هایدی, واتسون, BATMAN, Princess Anne, فورست, اشپیلمن, ال سید, شارینگهام, جیمز باند, ریچارد, مموله, پیرمرد
رزا آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۵/۲۹
اعتبار: 52

تشکرها : 5834
( 3533 تشکر در 141 ارسال )
شماره ارسال: #23

یک و یک و یک...دو و دو و دو....سه و سه و سه...چهار و چهار و چهار...پنج و پنج و پنج........مسابقه محله!!!

آفرین...شما برنده یک دستگاه تخم مرغ آبپزکن از مرغداریهای هالیوودی شدین. مبارکتون باشه.

گاهی ارزش واقعی یک لحظه را، تا زمانی که به یک خـاطره تبدیل شود، نمی‌فهمیم . .
۱۳۹۱/۱۰/۳ عصر ۰۳:۳۹
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : حمید هامون, بانو, مگی گربه, جو گیلیس, پرشیا, ژان والژان, دزیره, Papillon, پاشنه طلا, dered, زرد ابری, کنتس پابرهنه, خانم لمپرت, سارا, آقای همساده, سروان رنو, زاپاتا, کاپیتان اسکای, هایدی, واتسون, جروشا, Memento, اسکارلت اُهارا, BATMAN, اشپیلمن, ال سید, شارینگهام, جیمز باند, ریچارد, مموله, پیرمرد, فورست
جیمز باند آفلاین
در حال ماموریت!!

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۰
اعتبار: 18

تشکرها : 1390
( 2178 تشکر در 233 ارسال )
شماره ارسال: #24

جیمز باند: با این وضعیت گرونی ماشین من فقط میتونم نصف ماشین بخرم.اونم قسطی!!!

ارادتمند شما، جیمز باند
۱۳۹۴/۹/۱۱ عصر ۰۶:۲۲
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, حمید هامون, Memento, اسکورپان شیردل, سروان رنو, جروشا, پیر چنگی, لو هارپر, دزیره, واتسون, rahgozar_bineshan, Papillon, نکسوس, کاپیتان اسکای, اشپیلمن, ال سید, شارینگهام, زرد ابری, ریچارد, BATMAN, پیرمرد
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11430
( 18962 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #25

استفاده از کلمه شراب در کتاب ها ممنوع شد ( خبرگزاری مهر )

لینک خبر

( دیالوگ قبلی کازابلانکا ) ریک: من مقداری از مشروب ام رو گذاشتم که امشب با تو بخورم الزا .

( دیالوگ جدید و اصلاح شده ) ریک:  من مقداری از شربت و یمتو  Vimto رو گذاشتم که امشب با تو بخورم الزا

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۴/۱۰/۳۰ عصر ۱۱:۵۸
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, خانم لمپرت, جروشا, Papillon, BATMAN, اسکورپان شیردل, آلبرت کمپیون, Classic, اسکارلت اُهارا, واتسون, Princess Anne, oceanic, اشپیلمن, ال سید, دون دیه‌گو دلاوگا, جیمز باند, زرد ابری, ریچارد, پیرمرد, فورست
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #26

تسیو  (ایب ویگودا )  آخرین بازمانده بازیگران فیلم پدرخوانده درگذشت.

آخرین نگاه هاش به تام هیگان وقتی لو رفت و قرار بود ببرندش ... یادتان هست. ashk

احتمالا موقع مرگ هم همونطور بوده .

تسیو رو به عزرائیل:  نمیشه با خدا صحبت کنی ؟... به خاطر گذشته ها ...

.

و  ... شکوه گذشته ...

۱۳۹۴/۱۱/۹ عصر ۰۳:۱۴
تشکر شده توسط : حمید هامون, کنتس پابرهنه, آلبرت کمپیون, اسکورپان شیردل, کاپیتان اسکای, Papillon, خانم لمپرت, Classic, جروشا, ایـده آلـیـسـت, BATMAN, واتسون, اشپیلمن, ال سید, شارینگهام, جیمز باند, زرد ابری, ریچارد, pari persona, پیرمرد, فورست
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #27

شوخی با باراک اوباما و همسرش میشل در زمانی که اوباما بر سر کار بود و در بحران مالی بزرگ 2007 تا 2012 بانک ها را تغییر مالکیت می داد.

اشاره به فیلم بانی و کلاید با بازی وارن بیتی و فی داناوی که بانک می زدند و شعار معروفشان.

- ما بانکها رو ملی می کنیم !

۱۳۹۶/۲/۲۶ عصر ۰۷:۰۳
تشکر شده توسط : آناکین اسکای واکر, پرنسس آنا, BATMAN, شارینگهام, جیمز باند, زرد ابری, جناب سرگرد, pari persona, پیرمرد, فورست
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #28

همانطور که Batman عزیز در اینجا به زیبایی نوشته بودند تابستان با گرمای آن فرا رسیده.

راهکارهای زیادی برای مقابله با تموز تابستان وجود دارد که در فیلم های کلاسیک هم دیده اید.

یکی از نمونه های جالب در فیلم خارش هفت ساله بیلی وایلدر است که در همان ابتدا گفته می شود  مردها , زن و بچه هایشان را در چله تابستان به ییلاق می فرستند و خود در شهر می مانند. آقای شرمن در خانه کولر گازی دارد و البته  پز آن را هم می دهد : به نظر من کولر از نان شب هم واجب تره.

البته پز دادن هم دارد و چیزی که برای ما عجیب است این است که  60 سال پیش که خیلی ها در اینجا حتی پنکه هم نداشتند در نیویورک گولر گازی بوده !

و اما اصل نوشته ما اشاره دارد به مرلین مونرو نازنین که از قضا در طبقه بالای آقای شرمن زندگی می کند و کولر ندارد . او به تازگی یک پنکه کوچک خریده و در حالیکه از شدت گرما کلافه شده است و دائما به فروشنده پنکه بد و بیراه می گوید  راهکار ابتکاری خودش را به اقای شرمن اینطور بازگو می کند : من لباس هامو گذاشتم توی یخچال که بعد بپوشم و خنک بشم ! و بعد نتیجه گیری می کند که شاید اگر پنکه کوچک خود را هم در یخدان بگذارد ممکن است بادش خنک تر شود ... :heart:.khhnddh

..

۱۳۹۶/۴/۶ عصر ۱۰:۳۸
تشکر شده توسط : BATMAN, ال سید, شارینگهام, پرنسس آنا, زرد ابری, مراد بیگ, دون دیه‌گو دلاوگا, Classic, L.B.Jefferies, کاپیتان اسکای, بانو الیزا, جیمز باند, جناب سرگرد, مموله, پیرمرد, فورست
بانو الیزا آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۷/۷
اعتبار: 19

تشکرها : 826
( 1106 تشکر در 93 ارسال )
شماره ارسال: #29

سلفی اهالی مشهور سینما کلاسیک

یی

هرگز فالگیر نبودم
فقط خواستم دستت را بگیرم
۱۳۹۶/۶/۲ صبح ۱۰:۲۹
تشکر شده توسط : شارینگهام, جیمز باند, ال سید, سروان رنو, اسکارلت اُهارا, BATMAN, کاپیتان اسکای, rahgozar_bineshan, Classic, دون دیه‌گو دلاوگا, زرد ابری, جناب سرگرد, مموله, پیرمرد, فورست
پرنسس آنا آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱۲/۱۴
اعتبار: 14

تشکرها : 1882
( 293 تشکر در 30 ارسال )
شماره ارسال: #30

سلام به دوستان خوب کافه کلاسیک

مدتی بود که فرصت حضور در کافه نداشتم......

اول از همه بابت پست های تک تک دوستان تشکر میکنم. q

جملات قصار همفری بوگارت که جناب سروان گذاشتند و سونات پاییزی بانو الیزا عالی بود.:haha::

امروز شوخی بامزه ای با دیالوگ معروف بوگارت _ باکال و مادر سینمای ایران، زنده یاد حمیده خیرآبادی دیدم که به یاد تاپیک شوخی با بزرگان سینمای کلاسیک افتادم.:cheshmak:

f

بوگارت: چشمات اذیتت میکنه؟

باکال: نه

بوگارت: ولی پدر منو درآورده!!

خیرآبادی: خبه خبه، زن و شوهر خوب با هم خلوت کردینااا

w

(پی نوشت: البته اشتباه نشه عکس در واقعیت مربوط به دیالوگ جانانه ی باکال و بوگارت نیست... گویا آلودگی هوا و سرماخوردگی کار دست بانو لورن باکال داده ، طی تماس قبلی با حمیده خیرآبادی و همفری بوگارت هماهنگ کردن "مارتا ویکرز" رو جای خودشون گذاشتن.)

اعتقاداتت تو رو انسان بهتري نميكنه، اعمال و رفتارت اما چرا
۱۳۹۶/۸/۱۴ عصر ۱۰:۰۹
تشکر شده توسط : ال سید, لوک مک گرگور, سروان رنو, بانو الیزا, جیمز باند, Classic, آدری لاووا, کاپیتان اسکای, BATMAN, دون دیه‌گو دلاوگا, زرد ابری, جناب سرگرد, مموله, پیرمرد, فورست, tom sawyer
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #31

آمدن کرونا به کازابلانکا و  باقی قضایا !

همه به کاباره ریک می رن

با شیوع گسترده کرونا و پخش شدن آن در اروپا , مردمان بسیاری برای فرار از دست این ویروس به آفریقا - که هنوز در آنجا شیوع پیدا نکرده بود - حرکت کردند. اما برخی از آنها نادانسته ناقل بیماری بودند و پس از مدتی در کازابلانکا هم کرونا همه گیر شد .  پلیس همه اماکن عمومی شهر را تعطیل کرد. به جز یکی ؛

کافه ریک !

.

سروان رنو:  ریک ! ما می دونیم که تو و مشتری هات از بس الکل میخورین اصلا کرونا نمی گیرین. برای همین اجازه میدیم کاباره ات باز باشه.

ریک :  عجب ! من فکر می کردم به خاطر رشوه هایی هست که بهت می دم .

.

ریک:  اینهمه کافه تو دنیا هست اونوقت کرونا باید یه راست بیاد تو کافه من !

.

روزهای خوشِ قبل از کرونا ... :heart:

.

ریک: بیا عزیزم مشروب بخور ... الکل اش برات خوبه !

.

آخرین اخبار ... اپیدمی جدی است ... 

کرونا به پاریس نزدیک شده است... اهالی پاریس در خانه بمانید !

.

وقتی ترس از جان  بر عشق پیروز می شود ...

الزا به ریک :  گفتم واکسن ها را بذار روی  میز ...  همین الان !

.

و سرانجام ... عشق بر رستگاری پیروز می شود..

ریک:  عزیزم تو باید سوار اون هواپیما بشی و از این شهر بری .. خطر کرونا جدیه .

الزا: وضع من و تو چی میشه ؟

ریک: من میمونم و می جنگم  .  خاطراتِ دنیای خوش قبل از کرونا همیشه با ماست .

.

منبع:  کافه کلاسیک

.

۱۳۹۹/۱/۱۲ صبح ۱۱:۰۳
تشکر شده توسط : لوک مک گرگور, کنتس پابرهنه, کاپیتان اسکای, مموله, مراد بیگ, زرد ابری, pari persona, Kathy Day, Classic, دون دیه‌گو دلاوگا, ال سید, Savezva, پیرمرد, پرنسس آنا, فورست, tom sawyer, کلانتر چانس
ارسال پاسخ