[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
» <مارک واتنی> ارادت شارینگهام عزیز
» <شارینگهام> درود بر همه ی دوستان ، سپاس از مارک واتنی عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 19 رای - 4.37 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کـارتون های ماندگار و خاطره انگیز کودکی
نویسنده پیام
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۱۰
اعتبار: 53

تشکرها : 1834
( 10943 تشکر در 271 ارسال )
شماره ارسال: #294
RE: کـارتون های ماندگار و خاطره انگیز کودکی

(۱۳۸۹/۹/۱۱ صبح ۰۷:۳۰)زبل خان نوشته شده:  

کارتون رابین هود که اکثرا دیدن!

همون کارتونی که یه عده جانور شخصیتهاش را تشکیل میدن و حالا هم بعد از گذشت اون همه سال باز هم جذابیت داشت مخصوصا با ان دوبله زیبایی که داره..

چندی قبل از شبکه 20 پخش شد که من هم به یاد دوران کودکی نشستم ونگاهش کردمکارتون به اواخر خود می رسید جائی که انتظار داشتم کارتون به پایان برسه

تصویر پایین که توی تلویزیون ایران اینجا اخر کارتونه!

نکته اخر:نسل ما چه قدر بدبخت بود!

دوست عزیزم ! متعجبم که شما چرا تعجب کردین ؟!

البته من هم اون اوائل یعنی خیلی پیش ها متعجب میشدم اما کمی بعد از اون پیشترها ، دچار حس خوبی به نام (( عادت )) شدم ! و خوشبختانه این عادت ادامه داره وگرنه با این نحوه اطلاع رسانی اخیر صدا و سیما ممکن بود مثل سروان رنو در فیلم کازابلانکا ، ناگهان من هم مثل شما شوکه بشم !

اما دوست عزیز کاش به جز این صحنه عروسی رابین هود به این صحنه زیبای  حضور (( ریچارد شیردل )) برادر پرنس جان هم اشاره میکردین که پرنس جان معتقد بود مادرش همیشه ریچارد رو بیشتر دوست داشته ... و ما در پخش هی وطنی هیچگاه شاهد حضور ایشون نبودیم ...

انصافا هم عجب شیر باشکوهیه  و پادشاهی هم کاملا برازندشه ! اما در صحنه حضور رابین هود و ماریان در کلیسا برای مراسم عروسی ریچارد خیلی دوستانه و از روی شوخی با آرنجش به شکم کوچک ! پدر تاک میزنه و درگوشش چیزی میگه که هر دو به شدت میخندن ! کاش دوستانی که نسخه کامل این انیمیشن زیبا و ماندگار رو دارن دیالوگ این قسمت رو برای ما هم موشکافی میکردن !

مقایسه تصویری این دو برادر و لذت بردن از قدرت روانشناسی طراحان شخصیت های این انیمیشن !

و

البته من شخصا از کاراکتر پرنس جان خیلی خوشم میاد و به راستی خیلی خوب روش کار شده ! میدونین خیلی بدذات به نطر نمیاد تو این انیمیشن ! اما آدم احساس میکنه موجودیه که بیش از ظرفیتش بهش میدون و قدرت داده شده ! بدجنسی هاش یک کمی حقیرانه است و در بررسی روانکاوانه میتونه به وجود تبعیض بین ایشون و برادرش ریچارد از نظر مادرشون مربوط باشه ! ( به این میگن یک بحث علمی واقعی ! و ریشه یابی مستدل دلایل بروز مشکلات روانی مربوط به هویت و شخصیت !!) اون صحنه دیالوگهای فوق العادش رو یادتون هست که وقتی داروغه میگه : ولی قربان ، این شعر معروفیه و همه مردم شهر دارن همین شعر رو میخونن !

پرنس جان میغره که : همه مردم شهر دارن همین شعر ها رو میخونن ؟ کاری میکنم که دیگه نخونن ! مالیات ها دوبرابر بشه ! نه سه برابر بشه ! تو  تا میتونی باید به این دهاتیهای بدبخت فشار بیاری ! میفهمی ؟

شاد باشین و در پناه حق ...

من با این حرفی که می زنید کاملا مخالفم . ولی حاضرم جانم را بدهم تا شما حق داشته باشید این حرف را بزنید ... ولتر
۱۳۸۹/۹/۱۱ عصر ۰۳:۱۳
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : زبل خان, Kassandra, بهزاد ستوده, رزا, سروان رنو, ژان والژان, اهو, الیشا, farzad178, آوینا, John Coffey, مگی گربه, هایدی, شارینگهام, پطرکبیر, رابرت
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: کـارتون های ماندگار و خاطره انگیز کودکی - دن ویتو کورلئونه - ۱۳۸۹/۹/۱۱ عصر ۰۳:۱۳
برنامه بچه های دیروز - هری لایم - ۱۳۹۰/۴/۱۷, عصر ۰۶:۴۶
داگ فادر - دون دیه‌گو دلاوگا - ۱۳۹۹/۷/۲, صبح ۰۱:۰۴
شجاع وشیرین - مموله - ۱۳۹۹/۱/۲۱, عصر ۰۹:۱۸
RE:پرسی پارکبان - مموله - ۱۳۹۹/۱/۲۳, عصر ۰۸:۰۸
کارتون قدیمی میکروبی - مموله - ۱۳۹۹/۱/۲۴, عصر ۰۸:۱۲
RE:مسافرکوچولو - مموله - ۱۳۹۹/۵/۲۱, عصر ۰۲:۴۰
RE: موش کوهستان - مموله - ۱۳۹۹/۹/۲۵, عصر ۰۹:۱۶
ای کی یو - مموله - ۱۴۰۰/۳/۱۱, عصر ۱۱:۱۲
سه بچه خرس عروسکی - رابرت - ۱۴۰۰/۶/۲۲, عصر ۰۹:۱۵
RE: [split] اینترنت گردی ... - بهزاد ستوده - ۱۳۹۰/۳/۲۷, عصر ۰۶:۱۷
RE: [split] اینترنت گردی ... - سناتور - ۱۳۹۰/۳/۲۷, عصر ۰۹:۵۹