[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 2 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
تغییرات و تازه های انجمن
نویسنده پیام
کاپیتان اسکای آفلاین
کاپیتان
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۴/۳۱
اعتبار: 49

تشکرها : 1957
( 4239 تشکر در 288 ارسال )
شماره ارسال: #21
... آدرس کافه

(۱۳۹۰/۱۰/۱۲ عصر ۱۲:۱۷)Papillon نوشته شده:  

... آدرس کافه رو اگه امکانش باشه به صورت «cafeclassic.ir» درج کنند.

دوست بزرگوار

سپاس و درود از نیک اندیشی شما

اگر چنین شود و لوگوی تنها به دست کسی برسد و او، آدرس را تایپ کند، به هیتلر می رسد و گمان می کند که پایگاه به باد رفته، از همین رو ناچاریم آدرس درست را تایپ نماییم.

(لوگوی شماره ی 6)

از نکته سنجی اتان سپاس،

شکیبای دیدگاه ها و اندیشه های ناب شما برای ویراستاری و بهینه سازی لوگو هستیم.

پیروز باشید!

ارادتمند: کاپیتان اسکای
۱۳۹۰/۱۰/۱۲ عصر ۰۱:۴۱
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : بانو, الیشا, بهزاد ستوده, Papillon, ممل آمریکایی, آوینا, dered, باربوسا
rahgozar_bineshan آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۷/۵
اعتبار: 34

تشکرها : 5295
( 1523 تشکر در 132 ارسال )
شماره ارسال: #22
RE: تغییرات و تازه های انجمن

آقا من هنر مند نيستم اما هنرمندها رو دوست دارم!(ك.ر)

دست همه دوستان به ويژه كاپيتان عزيز درد نكنه....فقط نميدونم چرا همه اش احساس مي كنم جاي يكي دو تا چهره دوبلاژ تو اين لوگو ها خاليه!

۱۳۹۰/۱۰/۱۳ صبح ۱۱:۲۴
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : کاپیتان اسکای, زاپاتا, ممل آمریکایی, dered, باربوسا
کاپیتان اسکای آفلاین
کاپیتان
*

شماره ارسال: #23
سپاسگزارم مرد جوان،

(۱۳۹۰/۱۰/۱۳ صبح ۱۱:۲۴)rahgozar_bineshan نوشته شده:  

آقا من هنرمند نيستم اما هنرمندها رو دوست دارم!

سپاسگزارم مرد جوان، من هم هنرمند نیستم، شاید فنی باشم اما خودم را هنرمند نمی دانم این ایده و نظر دوستان بود که پیاده نمودم.

(۱۳۹۰/۱۰/۱۳ صبح ۱۱:۲۴)rahgozar_bineshan نوشته شده:  

نميدونم چرا همه اش احساس مي كنم جاي يكي دو تا چهره دوبلاژ تو اين لوگو ها خاليه!

هر چیزی که گمان می کنید لازم است باشد، بفرمایید تا انجام شود. اگر تصویر دارید آپلود کنید. بیشتر، سایه ها را انتخاب کردم تا شخصیت ها و ژانرهای گوناگون را در بر گرفته باشد.

پیروز باشید.

۱۳۹۰/۱۰/۱۳ عصر ۰۱:۰۰
تشکر شده توسط : dered, باربوسا
منصور آفلاین
آخرین تلالو شفق
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۱۷
اعتبار: 77

تشکرها : 395
( 8061 تشکر در 307 ارسال )
شماره ارسال: #24

لگوهای اخیر کافه خوبند اما:

1- نام این محفل کافه کلاسیک است و نماد کلاسیک واقعی در سینما (چهره هائی اسطوره ای چون چاپلين ، کیتون،بويد، لنگدون و دیگرانی از سینمای صامت) را ندیدم

2- ممکن است عده ای هیچکاک را یک نابغه بی چون و چرای سینما بدانند اما من نمیدانم.انگلیسی ها عادت دارند که هر مولفه ای که رنگ و بوی بریتانیا را داشته باشد بزرگ کنند. فوتبال مال ماست ، ما آنیم که یکبار در عهد قیر در جام جهانی اول شدم، ما آنیم که واحدهای اندازه گیریی چون اینچ ، يارد ، فوت ، مایل ، گالن  و غیره خود را فدای واحدهای استاندارد جهانی نکردیم و نگفیتم سانتیمتر، کیلومتر، لیتر یا فرمان ماشینهای ما به تبعیت از قوانین جهانی نباید در سمت چپ اتومبیل باشد و سمت راست در اولویت است و غیره و غیره. ما آنیم که اگر برآمدگی کناری چرخهای قطار در سطح جهان به داخل ریل می افتد مال ما انگلیسیها همچون قدیم باید در طرف بیرونی ریل باشد ووو... هیچکاک را انگلیسیها بزرگ کرده از او یک غول ساختند وگرنه غول خاصی هم نیست. ما ایرانیها هم الی ماشا الله عادت داریم هرچه انگلیسیها ادعا کنند بگوئیم شما درست میگویید! شاید به دلیل ریشه های همان استعمار و حکایت "کار کار انگلیسیهاست" باشد. خود من که هرگاه جام جهانی شروع میشود از طرفداران تیم انگلیس هستم چون هربار ادعا میکنند "اینبار دیگه ما اولیم"! . بنابراین من به شخصه از اینکه هیچکاک به تنهائی یک سوی لگو بایستد و تمام اهالی سینما در کفه دیگر ترازو ، خیلی رضایت خاطر ندارم... شاید  جان فورد در نظرگاه برخی در مراتبی بالاتر از هیچکاک باشد.

3-دوستان مدیر این کافه علاقه خاصی به کازابلانکا داشته و دارند بنابراین محال است در تمام لگوها  تصویری از بوگارت کازابلانکا (و نه بوگارتهای دیگر) یا برگمن این فیلم (و نه برگمنهای دیگر) نبینید. کازابلانکا فیلم فوق العاده ای است اما اگر تاریخ سینما را خوانده باشید می بینید که قرار بر عشق و عاشقیت باشد بربادرفته محبوبترین فیلم تاریخ سینماست و نه کازابلانکا.حتی در رده بندی جهانی این مقوله ، دکتر ژیواگو هم از کازابلانکا محبوبتر است.بنابراین انصاف نیست به صرف علائق شخصی، وقتی از 4 نفر در یک لگو تصویرسازی میشود دو نفر از آنها صرفا بازیگران کازابلانکا باشند. آیا شخصیتی چون ارسن ولز نابغه سینما نبود؟ آیا آل پاچینو و رابرت دنیرو غولهای بازیگری تاریخ سینما نیستند و حتما باید بمیرند تا چون بوگارت جاودانه شوند؟ آیا جیمز دین با همان سه فیلم گیشه تاریخ سینما را تکان نداد؟ من یادی خاص از گاری کوپر ، جان وین ، کرک داگلاس ،وودی آلن  و امثال اینها نمیکنم چون در مراتب نازلتری هستند اما کسی نباید سینمای کلاسیک را بدون کسانی چون استن لورل و الیور هاردی تصور کند ...و دیگران و دیگران که شاید محبوب من و شما نباشند اما در نظرخواهی ها، تعداد هوادارنشان و سطح کیفی هنرشان هماره بالاست

4- سینما صرفا معرف شخصیتها نیست. سینما را نباید فقط در اشخاص و چهره ها جستجو کرد. همه چهره ها در خدمت خلق "فیلم" هستند...درست است که چهره ها یاد آور فیلمها هستند اما این فیلمها هستند که محبوبیت چهره ها را رقم زده اند. من تصویری از یک "فیلم" در لگوها ندیدم.

5- این کافه ابتدائا با هدف معرفی دوبله پایگذاری شد. در واقع اولین پستهای این فاروم و علل جذب عمده کاربران این محفل علاقه آنها به مبحث دوبله بوده و هست... صحیح نیست در لگو سایت به هیچ عنوان نشانی از یک گوینده نباشد.

6- لازم نیست تصاویر همه اشخاص هم اندازه باشند. میشود با توجه به محبوبیت و نامدار بودن اشخاص آنها را بزرگ و کسانی دیگر که در مراتبی پائین ترند با چهره هایی کوچکتر به تصویر کشید

7-سینماد نمادهائی دارد. علائم شرکتهای فیلمسازی ، نشانه های جوائز سینمائی و ... بعضا جاهای خالی را میتوان با چنین مشخصه هائی و با خلاقیتی خاص پر کرد.

۱۳۹۰/۱۰/۱۳ عصر ۰۱:۱۳
تشکر شده توسط : کاپیتان اسکای, پدرام, ممل آمریکایی, ژان والژان, چارلز کین, پاشنه طلا, Classic, مارلنه, KESSLER, Papillon, dered, اکتورز, کنتس پابرهنه, زبل خان, ایـده آلـیـسـت, rahgozar_bineshan, هایدی, سروان رنو, باربوسا
کاپیتان اسکای آفلاین
کاپیتان
*

شماره ارسال: #25
موضوعی شدن لوگو

(۱۳۹۰/۱۰/۱۳ عصر ۰۱:۱۳)منصور نوشته شده:  

لگوهای اخیر کافه خوبند اما:

استاد بزرگوار، منصور

درود و سلام بر شما

نظرها و دیدگاه ها فراوان و هرکس به فراخور علاقه ی خویش، به چیزی تمایل دارد که زینت بخش سردر کافه باشد.

تک تک واژگان شما درست و بجاست.

از آنجا که قرار است هر ماهه لوگو تغییر نماید چه خوب است که هربار موضوع ویژه ای را در بر بگیرد و پیرامون موضوعی، تصویرگری شود.

یک بار ژانر فیلم نوآر، باری دیگر دوبلورها و سه دیگر بار "برباد رفته"، این گونه هم تنوع و گونه گونی، کار را شیرین و دلپسند می نماید و هم نظر همه برآورده  خواهد شد.

این سازگار با نظر و پسند همه ی دوستان خواهد بود.

پس بیایید به موضوعی شدن لوگو در هر ماه بیاندیشیم و پیرامون آن گفتگو نماییم.

۱۳۹۰/۱۰/۱۳ عصر ۰۱:۲۴
تشکر شده توسط : ممل آمریکایی, اسکارلت اُهارا, dered, منصور, آلبرت کمپیون, باربوسا
Classic آفلاین
صاحب کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۷
اعتبار: 47

تشکرها : 6825
( 6072 تشکر در 445 ارسال )
شماره ارسال: #26

دوستان گرامی ؛

محدودیت ویرایش پست های قدیمی برداشته شد.

دوستان می توانند پست های قدیمی خود را همواره از نظر نوشته و یا ویرایش عکس تصحیح نمایند. البته برای حذف کامل پست , هماهنگی با مدیر یا ناظر کافه ضروری است.

با سپاس

اینهمه کافه توی دنیا هست , اونوقت شما درست اومدین به کافه ی ما
۱۳۹۰/۱۰/۲۷ عصر ۰۳:۱۱
تشکر شده توسط : دن ویتو کورلئونه, اسکورپان شیردل, هری لایم, گرتا, دزیره, بانو, پایک بیشاپ, ژان والژان, کاپیتان اسکای, ترومن بروینک, الیشا, dered, BATMAN, مگی گربه, واتسون, زرد ابری, آلبرت کمپیون, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11432
( 18965 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #27

"من برای آن که بتوانم مهربانی کنم ناچارم که در ابتدا خشونت پیشه کنم."

در راستای اجرای اوامر ملوکانه مقام عظمای کافه , و در تکمیل کافه تکانی شب عید , از امروز به مدت یک هفته در کافه حکومت نظامی برقرار است. در طی این مدت کلیه ورود و خروج کاربران تازه وارد و مشکوک الهویه به دقت رصد می شود و در صورت مشاهده هر مورد مشکوک بلافاصله حذف می گردند. با توجه به رویکرد جدید کافه که قصد دارد از کمیت کاسته و به کیفیت بیفزاید ؛ پست های ضعیف و فاقد اصالت موجود ممکن است بدون اخطار حذف شوند. همچنین یوزرهایی که مقررات و قانون اساسی کافه را رعایت نکنند بدون ملاحظه حذف خواهند شد. چون اساس کافه کلاسیک بر پایه دوستی و صمیمت بین اعضا استوار گردیده ملاک اخلاق و رفتار کاربر بوده و سواد و میزان پست های او ملاک قرار نخواهند گرفت.

از کلیه کاربران خوب کافه دعوت می شود که هر مورد مشکوک و یا پیام خصوصی ای که بر هم زننده امنیت و آرامش کافه است را سریعا به مدیریت اطلاع دهند تا با کاربر خاطی به اشد مجازات برخورد شود. امید است که در سال جدید یک کافه جدید , با صفا و صمیمیت بیشتر داشته باشیم. ::ok:

ستاد  امر به معروف و نهی از منکر  کافه

برادر  رنو

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۰/۱۲/۲۲ عصر ۱۱:۱۲
تشکر شده توسط : ژان والژان, KESSLER, الیشا, Classic, نیومن, Blanche, Papillon, rahgozar_bineshan, دنی براسکو, آوینا, dered, سی.سی. باکستر, BATMAN, خانم لمپرت, پیرمرد, زرد ابری, باربوسا
کاپیتان اسکای آفلاین
کاپیتان
*

شماره ارسال: #28
یک لوگوی پیشنهادی

یک لوگوی پیشنهادی

۱۳۹۱/۳/۹ عصر ۰۶:۱۷
تشکر شده توسط : سروان رنو, dered, ژان والژان, BATMAN, خانم لمپرت, آلبرت کمپیون, باربوسا
Classic آفلاین
صاحب کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۷
اعتبار: 47

تشکرها : 6825
( 6072 تشکر در 445 ارسال )
شماره ارسال: #29

در راستای افزایشی کیفیت و کاستن از کمیت پست های ارسال شده در کافه , تغییرات زیر تا اطلاع بعدی به صورت آزمایشی اعمال گردید:

1- هر کاربر فقط می تواند حداکثر 5 ارسال پست در روز داشته باشد.

2- تعداد کاراکترهای هر پست ارسالی نباید بیشتر از 9999 کاراکتر باشد ( ارسال های حجیم تر را می توان به صورت چند مرحله ای و در چند پست به صورت تدریجی , طی چند روز قرار داد )

3- پست هایی که بدون ذکر منبع و توضیح از سایت های دیگر کپی شده باشند بدون اطلاع قبلی حذف خواهند شد ( این مورد شامل پست های قدیمی تر و یا پست هایی که سایر کاربران گزارش دهند هم می شود )

4- جهت حفظ زیبایی و ترکیب صفحات کافه , استفاده از عکس در امضای شخصی حذف شد ( صرفا به گذاشتن متن اکتفا شود )

اینهمه کافه توی دنیا هست , اونوقت شما درست اومدین به کافه ی ما
۱۳۹۲/۱۰/۱۲ صبح ۱۰:۳۲
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, حمید هامون, زاپاتا, جیسون بورن, ژان والژان, سی.سی. باکستر, سروان رنو, اکتورز, بانو, پینک فلوید, rahgozar_bineshan, پیرمرد, کاپیتان اسکای, اسکورپان شیردل, واتسون, باربوسا
زاپاتا آفلاین
amir_e_delaram (زاپاتای سابق)
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۸/۲۲
اعتبار: 58

تشکرها : 2102
( 9997 تشکر در 329 ارسال )
شماره ارسال: #30

باتشكر

اميدوارم اين تغييرات باعث برگشتن كافه به روزهاي اوج و طلائي باشد. راستش كافه مدتهاست كه نياز به اين دگرگوني داشت. كاش كلاسيك عزيز كمي هم به دوسه تن از دوستان معزز كافه كلاسيك گوشزد مي كردند كه ذكر برخي از خاطرات و حرفهاي شخصي جايش دركافه نيست.شايد درست تر باشد كه از چيزهايي ياد كنيم كه در حافظه جمعي ما مشترك و به يادگارمانده باشد.

۱۳۹۲/۱۰/۱۲ عصر ۰۱:۴۴
تشکر شده توسط : جیسون بورن, سی.سی. باکستر, خانم لمپرت, پرشیا, اکتورز, بانو, حمید هامون, مگی گربه, دن ویتو کورلئونه, پیرمرد, واتسون, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11432
( 18965 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #31

امکان اضافه کردن کلیپ های ویدیویی به کافه اضافه شده است. هم اکنون می توانید با استفاده از  گزینه ویرایش سریع , کد ویدیو ( Embed code)  را در وسط نوشته های خود اضافه کنید.( در آپارات نوع کد را iframe انتخاب کنید ) ( مانند پست زیر )

ویدیو کلیپ شهرزاد ( فیلم های کلاسیک و عشقی کلاسیک )

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۴/۱۱/۲۰ صبح ۰۱:۳۰
تشکر شده توسط : ایـده آلـیـسـت, اسکورپان شیردل, واتسون, Memento, حمید هامون, جروشا, کاپیتان اسکای, خانم لمپرت, زرد ابری, BATMAN, کنتس پابرهنه, oceanic, مراد بیگ, پیرمرد, پروفسور, پرنسس آنا, باربوسا
پروفسور آفلاین
هفت خط

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۹/۲/۲۲
اعتبار: 14

تشکرها : 553
( 527 تشکر در 43 ارسال )
شماره ارسال: #32

این پست تقدیر از عمل کاربر محترم و جوانمردیه که مدتیه غایبه، جناب مراد بیگ - امیدوارم الان بقول سروان رنو کنار خاله لیلا در سلامت و امان باشه.

-----------------------------------------------------

اول که به کافه اومدم برای یکی از ارسالهام دوست داشتم یک ویدئو کلیپ کوتاه ضمیمه کنم. پست سروان گرامی در بالا رو خوندم ولی سر در نیاوردم. برای همین در جعبه پیام درخواست کمک کردم. حدود یکی دوساعت گذشت ولی هیچ پاسخی نگرفتم کم کم داشتم ناامید می شدم که یک پیام خصوصی از جناب مراد بیگ گرفتم. در واقع اولین پیام خصوصی دریافتی ام بود. با کسب رخصت از ایشون، بخش راهنمایی شون رو بی کم و کاست اینجا بازنشر می کنم چون می دونم هدف این بزرگوار کمک و راهنمایی دلسوزانه به من کاربر تازه وارد بود و مطلب ایشون می تونه راهگشای کاربران تازه کار دیگه هم باشه.

مراد بیگ' نوشته شده:

اگر جسارت نباشد ابتدای مطلب باید از شما بخواهم برای آسانی کار کلیپ های خویش را در کانالی چون آپارات آپلود فرمائید و سپس با قرار دادن کد ایمبد آن از طریق دستور اچ تی ام ال با شرایط بسیار آسان زیر اقدام به ارسال ویدئو در سایزهای مختلف نمائید .

1. ابتدا  پست خویش را پس از ویرایش نهایی بدون کلیپ ارسال نمائید و مطمئن باشید که دیگر سراغ ویرایش پیشرفته نخواهید رفت .

2. طبق عکس زیر فقط همان پنج حرف آخر آدرس لینک صفحه ی آپارات مربوط به کلیپ آپلود شده ی خویش را در دستور اچ تی ام ال  که در  فایلی در صفحه ی ورد در سیستم خود ذخیره کرده اید جایگزین پنج حرف کلیپ مثالی نمائید" دستور اچ تی ام ال را پائین برایتان نوشتم" :

3.با انتخاب ویرایش سریع دستور عمل اچ تی ام ال خود را که لینک صفحه ی آپارات کلیپ خودتان است در فاصله ای که باید پست نمائید و ذخیره ی تغییرات نمائید:

4. از این پس تا پایان موعد ویرایش که 1000 دقیقه پس از ارسال پست است تنها از همین ویرایش سریع استفاده نمائید .

اما دستور اچ تی ام ال:

<div style="text-align:center;">
 <iframe src="https://www.aparat.com/video/video/embed/videohash/RMYyZ/vt/frame" height="270" width="480" allowFullScreen="true" webkitallowfullscreen="true" mozallowfullscreen="true" ></iframe>
</div>

توجه کنید RMYyZ مربوط به کلیپ بنده را با پنج حرف آخر کلیپ خودتان تعویض بفرمائید ، همچنین اعداد 270 و 480 مربوط به عرض و طول کلیب را میتوانید تغییر دهید  و به سایز مورد دلخواه خود برسید"حد الامکان به آین سایزها دست نزنید چون تقریبا استاندارد هستند" ، در ضمن این دستور کلیب را در وسط صفحه قرار می دهد که پست شما را زیباتر میسازد ، در ویرایش سریع نهایتا میتوانید جملاتی را اضافه  و یا غلطهای املایی را بگیرید و فاصله ی پاراگرافها را با کلید اینتر ویرایش نمائید ، با زدن کلید ویرایش  پیشرفته دستور اچ تی ام ال از ویرایش جدید حذف و پست شما دوباره بدون کلیپ خواهد شد پس بنابراین دیگر سراغ ویرایش پیشرفته نروید که اگر رفتید باید دوباره همان تغییرات ویرایش سریع را مجددا انجام دهید.

------------------------------------------------------------

من واقعا شوکه شده بودم! یک انسان محترم فقط برای من تازه وارد یک پست مفصل و تخصصی فرستاده! کلی وقت و حوصله و انرژی گذاشته و دلسوزانه به ساده ترین زبان ممکن بهترین دستور کار رو ارائه داده. همون موقع با تشکر از ایشون پیشنهاد دادم این مطلب رو خودشون در این تاپیک بگذارند، اما چون خودشون نگذاشتند من امروز جسارت کردم و بازنشر کردم. چون واقعا مثل یک مبحث درسی جامع می مونه. امیدوارم خودشون راضی باشند.

اما در کنار این درس، درس مهمتری هم از مکتب ایشون گرفتم. می شه در دنیای مجازی فقط یک کاربر نباشیم. شرط مهم انسان بودن، بی تفاوت نبودن نسبت به دیگرانه- کمک، سمپاتی، محبت و حمایت. پیام ایشون به من ثابت کرد انسانیت هم می تونه لابلای همه داده های ریز و درشت توی رگ و پی شبکه مجازی منتقل بشه.

گاهی اوقات آتش بس مهمترین بخش یک جنگ است
۱۳۹۹/۵/۱۹ صبح ۱۰:۰۵
تشکر شده توسط : لوک مک گرگور, مارک واتنی, کنتس پابرهنه, سروان رنو, کاپیتان اسکای, زرد ابری, دون دیه‌گو دلاوگا, Kathy Day, Classic, پرنسس آنا, مراد بیگ, باربوسا, BATMAN
ارسال پاسخ