[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 8 رای - 3.88 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اینترنت گردی ...
نویسنده پیام
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11430
( 18963 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #61
RE: اینترنت گردی ...

خبر ممنوعیت ورود بانوان به سینماهایی که مسابقات فوتبال را به طور مستقیم پخش می کنند، تکذیب شد.

طرح از کیوان زرگری

منبع : تابناک

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۸۹/۱۱/۴ عصر ۱۱:۱۹
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : اسکورپان شیردل, سناتور, رزا, دزیره, زبل خان, الیشا, خانم لمپرت, واتسون, باربوسا
سم اسپید آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۱/۸
اعتبار: 52

تشکرها : 2700
( 5519 تشکر در 315 ارسال )
شماره ارسال: #62

عکس های FACEBOOK ایرانیـــان !!!

مشکل من با دنیا این است که او همیشه یک گیلاس از من عقب تر است (هامفری بوگارت)
۱۳۸۹/۱۱/۸ صبح ۰۲:۰۲
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : سروان رنو, اسکورپان شیردل, دن ویتو کورلئونه, الیور, ژان والژان, پدرام, رزا, دزیره, ترومن بروینک, زبل خان, اهو, حمید هامون, الیشا, خانم لمپرت, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #63
شهر کوچک Lost Springs (چشمه های گمشده) در ایالت Wyoming آمریکا، بر اساس سرشماری سال 2000، تنها دارای یک نفر جمعیت بوده است!

به گزارش ایرانتو، این در حالی است که در سال 1911، بیش از 200 نفر در آنجا زندگی می کردند، اما از سال 1930 و بده نبال تعطیل شدن معدن، مردم کم کم از شهر کوچ کردند.
جالب اینکه، با وجود جمعیت یک نفری، هنوز این شهر دارای یک اداره پست، پارک کوچک، ساختمان شهرداری و حتی یک بقالی است. شهردار مزبور در داخل شهر زندگی نمی کند اما وی گفته است، سرشماری انجام یافته در سال 2000 صحیح نبوده و هم اکنون 3 نفر در آن شهر زندگی می کنند.

علاوه بر آمریکا، در کشورهای دیگری نظیر کانادا، انگلیس، فرانسه، ایرلند، نیوزیلند، روسیه و اسکاتلند نیز، شهرهایی با یک نفر جمعیت، وجود دارد.

منبع: تابناک

...با وجود جمعیت یک نفری، هنوز این شهر دارای یک اداره پست، پارک کوچک، ساختمان شهرداری و حتی یک بقالی است...

عجب شهر باحالی . البته احتمالا با پخش این خبر ، الان کلی آدم برای سر زدن میرن اونجا و آرامش اش رو به هم می زنن :dodgy:

۱۳۸۹/۱۱/۲۴ عصر ۰۱:۵۲
تشکر شده توسط : سم اسپید, اسکورپان شیردل, دزیره, الیور, ژان والژان, Classic, رزا, زبل خان, حمید هامون, الیشا, خانم لمپرت, هایدی, واتسون, باربوسا
سم اسپید آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #64

مقایسه سرعت دانلود و آپلود در کشورهای مختلف جهان به نقل از سایت http://www.speedtest.net:

۱۳۸۹/۱۲/۲ عصر ۱۲:۰۱
تشکر شده توسط : اسکورپان شیردل, دن ویتو کورلئونه, الیور, ژان والژان, بانو, رزا, دزیره, زبل خان, حمید هامون, الیشا, هایدی, واتسون, باربوسا
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۱۰
اعتبار: 53

تشکرها : 1834
( 10943 تشکر در 271 ارسال )
شماره ارسال: #65

ایمیلی زیبا از یک دوست که حیفم اومد با دوستان تصویر موجود در اون رو نگاه نکنیم : استقبال بی‌نظیر از اصغر فرهادی، برنده خرس طلای جشنواره فیلم برلین !

من با این حرفی که می زنید کاملا مخالفم . ولی حاضرم جانم را بدهم تا شما حق داشته باشید این حرف را بزنید ... ولتر
۱۳۸۹/۱۲/۴ صبح ۰۳:۱۰
تشکر شده توسط : سم اسپید, ژان والژان, اسکورپان شیردل, بانو, رزا, زبل خان, الیشا, باربوسا
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #66

Short Cuts  در سینمای تجاری هند !

من با این حرفی که می زنید کاملا مخالفم . ولی حاضرم جانم را بدهم تا شما حق داشته باشید این حرف را بزنید ... ولتر
۱۳۸۹/۱۲/۹ صبح ۰۹:۴۱
تشکر شده توسط : سم اسپید, ژان والژان, دزیره, اسکورپان شیردل, بانو, پدرام, الیور, رزا, ترومن بروینک, زبل خان, اهو, حمید هامون, الیشا, اکتورز, باربوسا
سم اسپید آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #67

عکس های FACEBOOK ایرانیـــان !!!

۱۳۸۹/۱۲/۲۸ عصر ۰۹:۵۰
تشکر شده توسط : ژان والژان, اسکورپان شیردل, رزا, پدرام, الیور, دن ویتو کورلئونه, دزیره, ترومن بروینک, زبل خان, اهو, حمید هامون, الیشا, خانم لمپرت, هایدی, واتسون, باربوسا
سم اسپید آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #68

اگر دوستان به یاد داشته باشند چند وقت پیش تعدادی عکس از الیزابت تیلور در تاپیک عکس های کمیاب که مربوط به سفر ایشان به ایران در تابستان سال 1976(1355) بود آپلود کردم، این سفر به دعوت اردشیر زاهدی سفیر وقت ایران در ایالات متحده آمریکا و توسط شرکت هواپیمایی ایران ایر به منظور افتتاح خط پروازی تهران، لس آنجلس (طولانی ترین خط پروازی در جهان) ترتیب داده شده بود، تعدادی دیگر از این عکس ها و ویدئویی با توضیحات فیروز زاهدی (یکی از برجسته ترین عکاسان بین المللی آمریکا در زمینه ی پرتره و عکاسی تبلیغاتی) پسر عموی اردشیر زاهدی در نمایشگاهی که چندی پیش در لس آنجلس برگزار شده بود تقدیم به دوستان کافه:

http://www.4shared.com/video/uuXaE9Ip/___.html

فایل های ضمیمه بند انگشتی

۱۳۹۰/۱/۶ عصر ۰۹:۱۹
تشکر شده توسط : پایک بیشاپ, john doe, MunChy, ژان والژان, Ario, siyavash1357, Classic, بانو, پدرام, الیور, راتسو ریــزو, واترلو, اسکورپان شیردل, دن ویتو کورلئونه, دلشدگان, sokOoooot, رزا, دزیره, اهو, الیشا, حمید هامون, فورست, خانم لمپرت, هایدی, واتسون, باربوسا
واترلو آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۷/۱
اعتبار: 43

تشکرها : 743
( 2602 تشکر در 220 ارسال )
شماره ارسال: #69

تقدیم به سروان رنو

این هم پشت صحنه فیلم  آخرین شعر کرگدن با بازی مونیکا بلوچی ، بهروز وثوقی و آرش به کازگردانی بهمن قبادی

http://www.4shared.com/video/l0s19QoN/ba...http://www.4shared.com/video/l0s19QoN/bahman_gh

من یعنی فرانسه ، فرانسه یعنی من
۱۳۹۰/۱/۲۵ عصر ۱۲:۵۵
تشکر شده توسط : sokOoooot, اسکورپان شیردل, رزا, Classic, دلشدگان, سم اسپید, زبل خان, الیشا, واتسون, باربوسا
دزیره آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۴
اعتبار: 33

تشکرها : 3112
( 2462 تشکر در 98 ارسال )
شماره ارسال: #70

یکی از لباسهایی که جین سیمونز هنگام بازی در فیلم دزیره پوشیده در حدود800 تا 1000 دلار به حراج گذاشته شده.

] استعداد بزرگ بدون اراده بزرگ وجود ندارد . بالزاک
۱۳۹۰/۲/۱۰ عصر ۰۲:۴۶
تشکر شده توسط : بانو, رزا, دن ویتو کورلئونه, Classic, ژان والژان, زبل خان, اهو, الیشا, باربوسا
محمد آفلاین
مشتری کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱۰/۱۲
اعتبار: 25

تشکرها : 990
( 5835 تشکر در 185 ارسال )
شماره ارسال: #71

كپي برداري از پوستر فيلمهاي خارجي به سبك ايراني !!!

۱۳۹۰/۳/۵ عصر ۱۱:۱۹
تشکر شده توسط : پایک بیشاپ, اسکورپان شیردل, واترلو, دن ویتو کورلئونه, بانو, سناتور, john doe, ژان والژان, ترومن بروینک, Classic, زبل خان, رزا, الیشا, حمید هامون, خانم لمپرت, marykhosh, فیلیپ ژربیه, اکتورز, هایدی, واتسون, باربوسا
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #72

سايت "سينماي ما" پنجمين مراسم فرش قرمز سينماي ايران را به افتخار فيلم «جرم» و مسعود كيميايي برگزار كرد. اين برنامه شنبه 7 خرداد از ساعت 7.30 تا 10.30 با اسپانسري انحصاري شركت فرسان قشم نماينده انحصاري محصولات خانگي ميديا در سينمافلسطين برپا شد و پس از آن فيلم «جرم» با نسخه دوبله براي حاضران نمايش داده شد.

- پولاد كيميايي، حامد بهداد، داريوش ارجمند، لعيا زنگنه، شبنم درويش، كيانوش گرامي و اكبر معززي (بازيگران)، خسرو خسروشاهي، منوچهر اسماعيلي، چنگيز جليلوند (دوبلور)، تورج منصوري (مدير فيلمبرداري) ، كارن همايون‌فر (آهنگساز)، تينا پاكروان (مجري طرح و مدير توليد)، محمد داوري (سرمايه گذار)، محمدعلي جناب (دستيار كارگردان و برنامه ريز) و سارا حمزه (منشي صحنه) از عوامل پشت دوربين «جرم» و مسعود كيميايي در اين مراسم روي صحنه آمدند و مورد تشويق بي سابقه حاضران قرار گرفتند.

دوستان برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده گزارش تصویری مراسم میتونن به آدرس های زیر مراجعه کنن :

http://cinemaema.com/module-pagesetter-v...http://cinemaema.com/module-pagesetter-viewpub-tid-26-pid

http://cinemaema.com/module-pagesetter-v...http://cinemaema.com/module-pagesetter-viewpub-tid-26-pid

و نمونه ای از تصاویر گزارش :

۱۳۹۰/۳/۱۳ صبح ۰۷:۲۶
تشکر شده توسط : john doe, بانو, ژان والژان, دزیره, Classic, زبل خان, اهو, رزا, الیشا, فورست, خانم لمپرت, باربوسا
دزیره آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #73

ازدواج جنجالی محمد رضا شریفی نیا و رز رضوی(به روایت سایت بانو وان)

۱۳۹۰/۳/۲۱ عصر ۱۲:۳۴
تشکر شده توسط : ترومن بروینک, ژان والژان, زبل خان, اهو, رزا, الیشا, باربوسا
دزیره آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #74

این عکس متعلق است به خانه مارگارت میچل ، نویسنده داستان بر باد رفته که در خیابان پیچ تری اتلانتا واقع شده واکنون به موزه ای زیبا تبدیل گشته است.مقایسه ان با خانه های مدرن اطرافش حاکی از ان است که در حفظ و نگهداری این خانه قدیمی نهایت اهمیت و دقت به کار برده میشود.

واین یکی عکس متعلق است به خانه ای که در سال 1350 سریال دایی جان ناپلئون در ان ساخته شده.خانه ای که در اصل متعلق به امین السلطان بوده و ازسال 1295در مالکیت خانواده اتحادیه است.تنها تکه باقیمانده از باغ های لاله زار تهران است وبه نام خانه اتحادیه معروف ودر کوچه بن بستی به همین نام در خیابان لاله زار واقع است و اکنون به خرابه ای تبدیل شده.

این خانه در سال 1383 در فهرست میراث ملی ثبت شد وظاهرا تلاش اداره میراث فرهنگی برا ی خریدن ان از خانواده اتحادیه به نتیجه ای نرسید.

اما اکنون عده ای انرا خریداری کرده وبا تلاش برای خارج کردن ان از فهرست میراث ملی قصد تبدیل کردن ان به یک مجتمع تجاری بزرگ رادارند.

وتو خود حدیث مفصل بخوان از این مجمل.

۱۳۹۰/۳/۲۶ صبح ۰۱:۱۸
تشکر شده توسط : اسکورپان شیردل, پایک بیشاپ, بانو, john doe, ترومن بروینک, سروان رنو, ژان والژان, Classic, زبل خان, رزا, حمید هامون, الیشا, هایدی, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #75

اینو توی یک وبلاگ سینمایی خارجی گذاشته بودن :

نقشه مسیر زندگی بشر

۱۳۹۰/۳/۲۷ صبح ۱۱:۲۲
تشکر شده توسط : سم اسپید, اسکورپان شیردل, ژان والژان, دزیره, Classic, زبل خان, رزا, اهو, الیشا, فورست, هایدی, واتسون, باربوسا
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #76

عکس ادی آدامز یکی از سه عکسی بود که جنگ ویتنام را به پایان برد. در این تصویر ژنرال لیون، یک ویتکنگی را اعدام خیابانی می‌کند. چشمان مظلوم ویتکنگی که با دستان بسته مرگ را انتظار می‌کشد و سربازی که به همه پشت کرده و شخصا تصمیم به زندگی یا مرگ یک انسان می‌گیرد؛ جامعه آمریکا را تحت تاثیر قرار داد. در مورد این عکس بسیار نوشته‌اند که چرا آقای آدامز به جای چکاندن شاتر دوربین خود، جلوی چکاندن ماشه تفنگ را نمی‌گیرد. که آدامز در جواب گفته بود بر فرض توانستن، اگر چنین کاری می‌کرده است؛ فقط جلوی کشته شدن یک نفر را گرفته. در صورتی که وی با ثبت تصویر و کشاندن ملت آمریکا به راهپیمائی‌های ضد جنگ، جلوی کشته شدن هزاران نفر را گرفته است. بعدها ژنرال لیون در نامه‌ای برای آدامز نوشت که من با چکاندن ماشه، آن ویتکنگی را کشتم. در حالیکه تو هم با چکاندن شاتر من را کشتی. بدون این‌که بدانی آیا آن ویتکنگی مقصر بود یا خیر!

و این فایل دوم هم از اون موارد بود که در دنیای وب یافت شد و دیدنش میتونه برای دوستان جالب باشه ...

Darya.wmv - 2.8 MB

یا حق ...

۱۳۹۰/۳/۲۹ عصر ۰۴:۴۴
تشکر شده توسط : ژان والژان, دزیره, سروان رنو, بانو, اسکورپان شیردل, زبل خان, رزا, حمید هامون, الیشا, باربوسا
بانو آفلاین
مدیر داخلی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۳۱
اعتبار: 63

تشکرها : 7909
( 3540 تشکر در 125 ارسال )
شماره ارسال: #77
اینترنت گردی ...

دوستان گرامی

ایمیلی دریافت کردم که ابتدا آنرا از قماش اسپم شمردم ولی بعد دیدم که چنین نیست....!

سایتی با عنوان AKINATOR معرفی می شود که شبیه مسابقۀ 20 سوالی عمل می نماید، شخصیتی حقیقی (هنرمند، ورزشکار، نویسنده، سیاستمدار، دانشمند، مجری تلویزیون، منتقد سینما و ...) یا مجازی (از فیلمهای سینمایی، سریالهای تلویزیونی یا حتی انیمیشن) را درنظر می گیرید، در خلال چند سوال می تواند شخصیت مورد نظر شما را بیابد... نکتۀ جالب اینجاست که ایرانی و خارجی نیز ندارد.

تصویر زیر پاسخ سایت بود وقتی که ریچارد بلین را درنظر گرفتم.

--------------------------------------------------------------------------------------------------

همچنین:

کلیپی کوتاه از چاپلین

بامهر... بانو

مریم هروی
۱۳۹۰/۴/۲ عصر ۰۲:۲۶
تشکر شده توسط : سروان رنو, اسکورپان شیردل, زبل خان, پایک بیشاپ, ژان والژان, دزیره, اهو, j.j.Gittes, رزا, حمید هامون, الیشا, خانم لمپرت, هایدی, باربوسا
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #78

اس ام اس هاي بي موقع و با موقع !

۱۳۹۰/۴/۸ عصر ۱۲:۵۲
تشکر شده توسط : ژان والژان, john doe, زبل خان, اهو, اسکورپان شیردل, بانو, رزا, حمید هامون, الیشا, باربوسا
california آفلاین
رحمه الله علیه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۱/۹

تشکرها : 71
( 201 تشکر در 26 ارسال )
شماره ارسال: #79

آلفردو در سال 1908 یک رستوران خانوادگی کوچک راه انداخت.

و از سرتاسر جهان از افراد مشهور و برجسته و ستارگان هالیوود و سینما به این رستوران دعوت به عمل آورد...

۱۳۹۰/۴/۱۰ عصر ۰۶:۴۸
تشکر شده توسط : دن ویتو کورلئونه, سم اسپید, ترومن بروینک, ژان والژان, اسکورپان شیردل, j.j.Gittes, دزیره, بانو, حمید هامون, siyavash1357, سروان رنو, رزا, الیشا, اهو, کاپیتان اسکای, باربوسا
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #80

اندر احوالات طرح جداسازی جنسیتی در دانشگاه ها و مزایای آن :

۱۳۹۰/۴/۱۴ صبح ۰۸:۳۱
تشکر شده توسط : ژان والژان, زبل خان, همشهری_میثاق, سروان رنو, رزا, حمید هامون, بهزاد ستوده, بانو, اهو, میثم, FONDA, الیشا, ممل آمریکایی, باربوسا
ارسال پاسخ