[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 8 رای - 3.88 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اینترنت گردی ...
نویسنده پیام
Classic آفلاین
صاحب کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۷
اعتبار: 47

تشکرها : 6825
( 6072 تشکر در 445 ارسال )
شماره ارسال: #21
RE: اینترنت گردی ...

(۱۳۸۹/۵/۲ صبح ۱۱:۰۵)Scarlett نوشته شده:  

در پی یک اقدام شخصیت شناسانه  یک تست شخصیت شناسی دیگر : " شما کدام یک از شخصیت های فیلم کازابلانکا هستید ؟! "

عجب ! من شدم  سام idont

http://quizilla.teennick.com/quizzes/res...http://quizilla.teennick.com/quizzes/result/118190

چند سوال در مورد جنگ عراق کرد و مشکلات دنیا و نوشیدنی مورد علاقه و ...   من سعی کردم درست و منطقی جواب بدم . توقع داشتم  ریک بشم :haha:: .

1033592905_ablancaSam.jpg
You are Sam. "So don't you frown, just buckle down, and knock on wood!"

اینهمه کافه توی دنیا هست , اونوقت شما درست اومدین به کافه ی ما
۱۳۸۹/۵/۳ صبح ۰۱:۱۳
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : سروان رنو, باربوسا
واترلو آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۷/۱
اعتبار: 43

تشکرها : 743
( 2602 تشکر در 220 ارسال )
شماره ارسال: #22
۱۳۸۹/۵/۳ صبح ۱۰:۳۸
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : سروان رنو, Classic, باربوسا
siyavash1357 آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۶
اعتبار: 8

تشکرها : 173
( 429 تشکر در 56 ارسال )
شماره ارسال: #23

در اینترنت می گشتم این رو دیدم جالبه

فرار از زندان سریال پرطرفداری که جدیدا از شبکه فارسی وان به نمایش در آمده است توسط شرکت جوانه پویا دوبله شده و در شبکه نمایش خانگی نیز پخش شده است دوبله این سریال محبوب به سرپرستی محمودقنبری توسط دوبلورهای حرفه ای ایرانی انجام شده است . برای آشنایی بیشتر تصاویر این دوبلورها را درذیل مشاهده نمایید.

منبع: http://30nema.blogsky.com/

http://30nemania3.blogsky.com/
۱۳۸۹/۵/۶ عصر ۰۹:۰۰
تشکر شده توسط : بهزاد ستوده, بچه رزماری, اسکورپان شیردل, موسيو وردو, بانو, Bernardo, دشمن مردم, دلشدگان, سروان رنو, Classic, الیشا, زرد ابری, فورست, خانم لمپرت, هنری گاندرف, VLAD-DRACULA, هایدی, واتسون, باربوسا
سم اسپید آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۱/۸
اعتبار: 52

تشکرها : 2700
( 5519 تشکر در 315 ارسال )
شماره ارسال: #24

جدیدا لیستی از 50 فیلم برتر خارجی (غیر انگلیسی زبان) تاریخ سینما در سایت Newyork Timeout قرار گرفته است:

لینک دانلود: http://newyork.timeout.com/articles/film...http://newyork.timeout.com/articles/film/88146/the-top-50-foreign-films-of-all-t

مشکل من با دنیا این است که او همیشه یک گیلاس از من عقب تر است (هامفری بوگارت)
۱۳۸۹/۵/۲۸ عصر ۰۹:۱۷
تشکر شده توسط : 1991, موسيو وردو, دشمن مردم, سروان رنو, Classic, الیشا, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11430
( 18963 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #25

یه چیز جالب جایی دیدم که خوندنش خالی از لطف نیست:

آخرین جملات افراد مشهور قبل از مرگ

اون مورد جان کرافورد ،  بازرگان ،  قاتل و دکتر جراح که نبض خودشو گرفته  خیلی جالبه :haha::

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۸۹/۶/۱۰ عصر ۱۰:۴۸
تشکر شده توسط : سم اسپید, موسيو وردو, اسکورپان شیردل, 1991, Classic, دشمن مردم, الیشا, واتسون, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #26

مشکلات اوباما و مقایسه او با دولی ویلسون در کازابلانکا

پ.ن:   کازابلانکا یک کلمه اسپانیایی است که معنی آن خانه سفید ( کاخ سفید ) است و همین تشابه معنایی دست آویز خیلی از سیاسی نویس ها بوده و هست.

۱۳۸۹/۶/۲۶ عصر ۰۸:۳۶
تشکر شده توسط : موسيو وردو, john doe, سم اسپید, اسکورپان شیردل, دشمن مردم, بانو, 1991, Classic, الیشا, باربوسا
دشمن مردم آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۱۰
اعتبار: 13

تشکرها : 1232
( 761 تشکر در 47 ارسال )
شماره ارسال: #27

سلام دوستان عزیز

لطفا این عکسها را باهم مقایسه بفرمایید بعد متوجه جایگاه هنر در ایران می شوید

دیگر مردم کشور من گرسنه نیستند
آنها روزی چند وعده گول می خورند
۱۳۸۹/۶/۳۰ صبح ۰۸:۱۳
تشکر شده توسط : kayser soze, john doe, پدرام, بچه رزماری, سم اسپید, اسکورپان شیردل, موسيو وردو, Classic, سروان رنو, دلشدگان, بانو, اهو, ترومن بروینک, الیشا, باربوسا
محمد آفلاین
مشتری کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱۰/۱۲
اعتبار: 25

تشکرها : 990
( 5835 تشکر در 185 ارسال )
شماره ارسال: #28

(۱۳۸۹/۶/۳۰ صبح ۰۸:۱۳)دشمن مردم نوشته شده:  

لطفا این عکسها را باهم مقایسه بفرمایید بعد متوجه جایگاه هنر در ایران می شوید

به نظر من, بامزه ترين نقاشي اون دو تا مار است. نمي دونم چرا اون خانم ماره حجابشو رعايت نكرده, چطوري گشت ارشاد اين خانم ماره رو نديده!!

معني شعر هم به اين صورت است :

حتي بعد از اين همه زمان خورشيد هرگز به زمين نمي گه كه تو بدهكار ( يا مديون ) مني.

ببين چه اتفاقي با يك عشق مي افته كه نور اون تمام آسمون رو روشن مي كنه.

۱۳۸۹/۶/۳۰ عصر ۰۳:۳۴
تشکر شده توسط : سم اسپید, اسکورپان شیردل, john doe, دشمن مردم, موسيو وردو, Classic, سروان رنو, دلشدگان, الیشا, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #29
خاطره حشمت مهاجرانی از سوفیا لورن !
حشمت مهاجرانی ، مربی افسانه ای فوتبال ملی ایران در دیدار از روزنامه خبر ، خاطراتی شنیدنی هم برای مان داشت. او درباره روزهای آشنایی اش با محمد فنایی داور ملی سرشناس ایران گفت: « ما با هم در بازی های جام جهانی 1994 آمریکا در لس آنجلس آشنا شدیم و دوستی مان خیلی هم ماندگار شد. یک خاطره هم از آن روز داریم که به یادگار مانده.»

و بعد ادامه می دهد:« آن زمان من به عنوان سرمربی تیم ملی عمان بلیت جایگاه ویژه بازی های مختلف را داشتم. روز بازی فینال که محمد فنایی کمک داور بازی برزیل و ایتالیا بود ، یک لحظه دیدم همه دوربین ها روی من زوم کردند و دارند مرا نشان می دهند. احساس کردم رئیس جمهور شدم یا خیلی آدم معروفی هستم. این طرف را نگاه کردم ، آن طرف را نگاه کردم دیدم کسی نیست، داشتم ژست می گرفتم که متوجه شدم خانم سوفیا لورن بالای سرم نشسته و این توجه دوربین ها به حضور ستاره سرشناس سال های دور سینمای دنیاست ، نه سرمربی تیم ملی عمان که به جام جهانی هم نرسیده ! » :haha::

۱۳۸۹/۷/۲ صبح ۰۹:۰۷
تشکر شده توسط : موسيو وردو, john doe, پدرام, اسکورپان شیردل, بانو, سم اسپید, دشمن مردم, Classic, دلشدگان, الیشا, marykhosh, فیلیپ ژربیه, واتسون, باربوسا
دشمن مردم آفلاین
دوست قدیمی

( 761 تشکر در 47 ارسال )
شماره ارسال: #30

تو زندگی ما زیاد حرف می زنیم چونکه واژها ساخته ذهن بشرند پس باید زیاد هم استفاده بشن اما اگه قرار باشه که آخرین حرفتون رو بگید و بعد بمیرید اون حرف چیه .چی؟ مال من اینه که زندگی خیلی عجیبه اما مرگ از زندگی هم عجیبتره .البته این آخرین جمله افراد قبل از مرگ صرفا جنبه شوخی داره شاید هم بعضیها موقع مرگ سکوت کنند چون بعضی وقتها سکوت از هر واژه و الفاظی معنایی عمیق تری داره

فایل های ضمیمه
.doc  آخرین کلمات یک الکتریسین.doc (اندازه: 29.5 KB / دانلودها: 64)

۱۳۸۹/۷/۲ عصر ۰۹:۳۵
تشکر شده توسط : موسيو وردو, اسکورپان شیردل, باربوسا
اسکورپان شیردل آفلاین
ناظر انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۱۱
اعتبار: 50

تشکرها : 5286
( 6629 تشکر در 287 ارسال )
شماره ارسال: #31

در این وانفسای سیاست زدگی که کشورمان را فرا گرفته و در این مکاره بازار خودی و غیرخودی ،که هر حرفی را میتوان طوری پیچاند و تحریف کرد که از آن بوی خیانت و فتنه به مشام برسد، به نظر طبیعی می آید که طوری آسّه رفت و آسّه آمد که نکند گربه گزندی به ما وارد آورد. رویه ای که مجله فبلم در پیش گرفته و همچنین سایت محبوبمان کافه کلاسیک نیز تا حد امکان آنرا رعایت میکند. اما کمترین توقع اینست که گاهی اوقات ، کمی از لاک محافظه کاری و تقیه خارج شویم و به مسایلی بپردازیم که گریبانگیر هنرمندان این مرز پرگهر شده است. نمونه بارز آن مسئله اصغر فرهادی ، کارگردان بزرگ سینمای ما است که به خاطر گفتن یک جمله (که به نظر من آرزوی خیلی از ما ایرانیان است) از ساختن فیلم خود محروم شده است. متاسفانه تاکنون حتی اشاره ای هم به این موضوع در سایت نشده است. آیا فقط وظیفه ما اینست که در سوگ ستاره های فرنگی بنشینیم . حسرت مرگشان را بخوریم ، استعداد هنری شان را بستاییم .آیا درست است که در مرگ تونی کرتیس نازنین به سوگ بنشینیم(که البته کاریست ستودنی ؛ چون در دنیای بدون مرز سینما،او نیز هموطن ما بود) اما از مرگ هنری سینماگر هموطنمان ککمان هم نگزد؟ آیا کم از دیدن فیلمهایش لذت برده ایم؟شهر زیبا،چهارشنبه سوری و درباره الی چه کم از کازابلانکا و همشهری کین دارند؟ چرا داریم یک یک هنرمندانمان را از دست می دهیم؟ چه بر سر ما آمده است؟

بخوان به نام گل سرخ در صحاری شب

که باغ ها همه بیدار و بارور گردند

بخوان، دوباره بخوان، تا کبوتران سپید

به آشیانه خونین دوباره برگردند

...

بخوان به نام گل سرخ و عاشقانه بخوان

حدیث عشق بیان کن بدان زبان که تو دانی

پ ن : ببخشید که نوشته ام زیاد احساسی شد. یادداشت زیبا و پراحساس ترانه علیدوستی را به فرهادی عزیز که از وبلاگش گرفته شده باهم میخوانیم:

"یادم نمی رود که یک بعد از ظهر داغ و خاکی و چرک، کنار ریل فراموش شده ی قطاری که جیغ هایش شبیه ترس هایمان بود نشسته بودیم، دل دل می زدیم که قصه ای داریم و فیلمی داریم و در این فیلم آدم هایی داریم که میانشان گیر افتاده ایم و نمی دانیم طرف کدام را بگیریم. 

قصه ی ما درباره ی گناه بود، درباره ی قتل بود، درباره ی عشق بود، درباره ی مجازات بود و احساس... احساس. درباره ی همه ی آن چیزهایی که انگار عیب ترین عیب ها بود اما بخشیدنی می شد وقتی که فهمیدنی می شد و وقتی می شد فکر کرد و شاید، شاید، حق داد. 

یادم نمی رود جمله اش را که "خوب نگاه کنی می بینی که چند بار در این فیلمنامه کلمه ی «حق» شنیده می شود. بارها شنیده می شود. از زبان خیلی ها، هر کسی به قد خودش، در حد خودش، به زبان ناقص یا کامل خودش... هر کس به شکلی این واژه را می گوید. پیش از این که آن ها مهم باشند، واژه ی «حق» است که باید شنیده شود. ده بار. صد بار. آن قدر که یاد همه بماند."

این یکی از نخستین چیزهایی بود که از اصغر فرهادی آموختم. که حق را باید آن قدر گفت که یاد همه بماند. نگفتن حق سخت است. درد دارد. به دل آدم می ماند.

حرف حق... قضاوت این که حرفی حق هست یا نه شاید کار هر کسی نباشد. اما این که انسان ها حق دارند حرف بزنند را، به قول خودش، یک بچه ی پنج ساله هم می فهمد.

این چند خط هنوز هم شاید تکاندن غبار از این صفحه به حساب نیاید. چرا که غبار این اطراف بوی گند همین نگفتن ها را می دهد. نگفتن هایی که از ریخت می اندازندت. این چند خط شاید فقط صدای چهار تا استخوان است که زیر بار این همه حرفی که نتوانستیم بگوییم و نتوانستیم بشنویم خرد می شوند.

این چند خط معنی طرفداری و نرخِ وسطِ معرکه و لشکرکشی نمی دهد. این چند خط افاضاتی در باب تعیین حقوق فیلمساز و هنرمند نیست. این چند خط، حیرت است. وحشت است. ناباوری است نسبت به فاصله ی باور نکردنی میان حقِ «گفتن» و منطقِ «نگفتن». خشم است به نفع هر آن چیزی که قرار است بشود اسم حق -اسم حرف- رویش گذاشت. همدردی است از طرف هر کسی که ناحق شنیدن را درک کرده، با کسی که به تازگی ناحق شنیده و من، لا اقل من، خبر دارم که روزی پامال کردن حق برایش درد بزرگی بود.

یادم نمی رود روزی را که فیلممان پایان نداشت، از ترس این که تمام شود و توی دل آدمهای خیالی اش حرف نگفته ای مانده باشد هنوز.

نه برای خودم و بقایای بی ارزش یک وبلاگ، و فقط همین یک بار و برای یک دلگرمی کوچک جمعی درب نظرخواهی را باز می گذارم. پیشنهادم هم فقط نوشتن یک اسم است، واقعی باشد یا مستعار فرقی نمی کند. این دعوتی برای هواداری از یک شخص یا یک فیلم نیست، که اصغر فرهادی و سیل بی شمار طرفداران او نیازی به بالا خواهیِ این وبلاگ ندارند.

این دعوت برای آشنایی با آن هایی است که می توانند به نظر دیگریِ روبرویشان گوش دهند و به آن فکر کنند، بی این که الزاماَ با او موافق باشند... هر کس که طرفدار «حرف» است اسمی بنویسد. فقط برای این که چشممان به نام هم بیفتد و دلگرم شویم و باور نکنیم این کابوس عجیب و ناعادلانه، این تلخیِ بی پایان را.

نمی دانم آقای فرهادی، نمی دانم چطور شده که ارزش کار و بارمان، دغدغه های مان، ادعاهایمان، آرزوهایمان، توی این تورمِ خودی و ناخودی ست که از سکه می افتد. نمی دانم.

اما جای خالیِ حرف حق درد می کند، آشنای قدیمی سالهای شهر زیبا. می فهمی که."

منبع: 

http://spotlight.blogfa.com/ 

طریقت سامورایی استوار بر مرگ است. آن‌گاه که باید بین مرگ و زندگی یکی را انتخاب کنی، بی‌درنگ مرگ را برگزین. دشوار نیست؛ مصمم باش و پیش رو. آن هنگام که تحت فشار انتخاب زندگی یا مرگ قرار گرفته‌ای، لزومی هم ندارد به هدف خود برسی {گوست داگ؛سلوک سامورایی}
۱۳۸۹/۷/۹ عصر ۰۵:۳۳
تشکر شده توسط : سم اسپید, john doe, بهزاد ستوده, موسيو وردو, سروان رنو, بچه رزماری, MunChy, دشمن مردم, دلشدگان, الیشا, زرد ابری, هایدی, واتسون, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #32

(۱۳۸۹/۷/۹ عصر ۰۵:۳۳)اسکورپان نوشته شده:  

... اما کمترین توقع اینست که گاهی اوقات ، کمی از لاک محافظه کاری و تقیه خارج شویم و به مسایلی بپردازیم که گریبانگیر هنرمندان این مرز پرگهر شده است... .

چرا تقیه  اسکورپان جان ؟!  فراموشخانه رو برای همین چیزا ساختن. [تصویر: 200.gif]

۱۳۸۹/۷/۹ عصر ۰۷:۲۲
تشکر شده توسط : اسکورپان شیردل, زرد ابری, باربوسا
اسکورپان شیردل آفلاین
ناظر انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۱۱
اعتبار: 50

تشکرها : 5286
( 6629 تشکر در 287 ارسال )
شماره ارسال: #33

گویا یادداشت نوشتن ما موثر واقع شد!! و از هنرمند عزیزمان رفع ممنوعیت شد.  متن خبر را از سایت فرارو در زیر آورده ام:

وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی جمعه شب تحریم ادامه فیلم برداری "جدایی نادر از سیمین" را لغو کرد.

حمیدرضا دیبایی، مدیر روابط عمومی معاونت سینمایی وزارت ارشاد، جمعه شب در تماس با برنامه " سینما هفت" که از شبکه سه پخش می شد، اعلام کرد که اصغر فرهادی می تواند از روز شنبه دهم مهر ماه به ساخت فیلم " جدایی نادر از سیمین" ادامه دهد.

این مقام مسوول در معاونت سینمایی به اظهارات اخیر وزیر ارشاد اشاره کرد و گفت که نه اصغر فرهادی بلکه صحنه گردانان مشکل ما هستند و وزارت ارشاد به احترام عوامل سینمایی و هنری ، ممنوعیت کار کارگردان " جدایی نادر از سیمین" را لغو کرده است.

طریقت سامورایی استوار بر مرگ است. آن‌گاه که باید بین مرگ و زندگی یکی را انتخاب کنی، بی‌درنگ مرگ را برگزین. دشوار نیست؛ مصمم باش و پیش رو. آن هنگام که تحت فشار انتخاب زندگی یا مرگ قرار گرفته‌ای، لزومی هم ندارد به هدف خود برسی {گوست داگ؛سلوک سامورایی}
۱۳۸۹/۷/۱۰ صبح ۰۲:۳۹
تشکر شده توسط : 1991, دشمن مردم, سم اسپید, موسيو وردو, الیشا, زرد ابری
موسيو وردو آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۱/۲۲
اعتبار: 7

تشکرها : 1102
( 336 تشکر در 31 ارسال )
شماره ارسال: #34
جنووووووووووووووووووون 
واقعي(مدارك موجود ميباشد:!z564b ، به جون خودم)
سئوال: اتم چيست؟ (مدت اين سئوال 15 دقيقه)

پاسخ ها:

حسن كدخدايي: اتم هست ماده كه از چند ماده شكل مي شود. زات كوچكي از چند ماده درست ميشود.

سجاد اسماعيلي: اتم از چند ملكور ساخته شده است.

محمد بزرگ: به ملكول ها بسيار كوچك كه از گاز و هوا ساخته شده است اتم مي گويند.

عباس افروغ: اتم به چهار دست تقسيم مي شود و بازربين ديده نمي شود و چيز ريزي است.

علي جمالي: به ملكول ها بسيار كوچك مي گويند كه از گاز ساخته شده.

رضا محمدي (ع)* : ملگول هاي از يك اكسيژن و اترجژناس

*: به معني علي و نام پدر ايشان ميباشد. مشكل 2 دانش آموز هم نام

پيش به سوي ايران فردا به همت اين آينده سازان اين مرز و بوم

فایل های ضمیمه بند انگشتی

غيبت صغري
۱۳۸۹/۷/۱۳ عصر ۰۵:۳۸
تشکر شده توسط : 1991, اسکورپان شیردل, دشمن مردم, بانو, الیشا, زرد ابری, باربوسا
john doe آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱۱/۲
اعتبار: 31

تشکرها : 1526
( 2169 تشکر در 189 ارسال )
شماره ارسال: #35

بعد از بازی ما ماریو یا همون قارچ خور چه بلایی سرش اومد.

۱۳۸۹/۷/۱۹ عصر ۰۵:۰۳
تشکر شده توسط : دشمن مردم, بانو, پدرام, الیشا, زرد ابری, هایدی, باربوسا
دشمن مردم آفلاین
دوست قدیمی

( 761 تشکر در 47 ارسال )
شماره ارسال: #36

یادش بخیر اون زمانها  دو تا کانال یا به  قول  این امروزیها شبکه داشتیم اما  با این شبکه ها غمی نداشتیم .اما الان چی با این همه شبکه چی داریم و بعدا چی ؟ چی خواهیم داشت هم نسلهای  من که دیروز با خاطراتی ارزشمندی بزرگ شدند نسل امروز با چه خاطراتی بزرگ خواهند شد .خوشبختانه یا بدبختانه اون خاطرات دیگر تکرار شدنی نیستند .گذشته برای ما در حکم گنجی ارزشمند به حساب میامد..اینجا لیستی است از سریالهایی که در زمان گذشته پخش می شد و ما با آنها خاطراتی تلخ و شیرین داریم

فایل های ضمیمه
.pdf  گذشته برای ما در حکم گنجی ارزشمند به حساب میامد.pdf (اندازه: 143.16 KB / دانلودها: 115)

۱۳۸۹/۷/۲۲ صبح ۰۹:۴۵
تشکر شده توسط : MunChy, بانو, سم اسپید, سروان رنو, اسکورپان شیردل, john doe, دلشدگان, الیشا, هایدی, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #37

(۱۳۸۹/۷/۲۲ صبح ۰۹:۴۵)دشمن مردم نوشته شده:  

... اینجا لیستی است از سریالهایی که در زمان گذشته پخش می شد ....

عجب نام هایی . بعضی هاشون رو  من برای اولین بار می شنوم .  idont   سریالِ کازابلانکا ؟! tajob2

۱۳۸۹/۷/۲۲ عصر ۰۲:۰۴
تشکر شده توسط : باربوسا
MunChy آفلاین
شوالیه تاریکی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۸
اعتبار: 14

تشکرها : 157
( 890 تشکر در 98 ارسال )
شماره ارسال: #38

(۱۳۸۹/۷/۲۲ عصر ۰۲:۰۴)سروان رنو نوشته شده:  

(۱۳۸۹/۷/۲۲ صبح ۰۹:۴۵)دشمن مردم نوشته شده:  

... اینجا لیستی است از سریالهایی که در زمان گذشته پخش می شد ....

عجب نام هایی . بعضی هاشون رو  من برای اولین بار می شنوم .  idont   سریالِ کازابلانکا ؟! tajob2

کازابلانکا رو چند بار و در چند دهه متفاوت به سریال تبدیل کردن و البته هیچکدوم از این مجموعه های تلویزیونی هم موفق نبودن. از هیچکدوم هم نسخه کاملی در دسترس نیست. جالب اینکه اولین بار در سال 1955 سریال کازابلانکا رو پخش کردن و تعدادی از بازیگرای جانبی فیلم (1942) رو هم به بازی گرفتن. اون سالهای ابتدایی فراگیر شدن تلویزیون در آمریکا,کمپانی های رقیب دست به هر کاری برای معرفی بهتر محصولات خودشون می زدن. وارنر شروع به پخش مجموعه " برادران وارنر نمایش می دهند " کرد و فاکس هم " ساعتی با فاکس قرن بیستم " رو شروع کرد و ام جی ام هم " نمایش ام جی ام " رو. این وسط برادران وارنر با پخش کارهای کلاسیک خودش و یا به روز رسانی اونها به مجموعه های جدید,برنامه های خودش رو پر می کرد. همزمان با کازابلانکا سریال های Kings Row و Cheyenne رو هم به نمایش درآوردن. درست مثل کازابلانکا که بر اساس فیلمی سینمایی بود. البته این آخری به عنوان سریال تلویزیونی به عناوین خوبی هم دست پیدا کرد.

۱۳۸۹/۷/۲۴ صبح ۰۶:۳۷
تشکر شده توسط : دشمن مردم, سم اسپید, رائول والش, سروان رنو, Classic, الیشا, باربوسا
Classic آفلاین
صاحب کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۷
اعتبار: 47

تشکرها : 6825
( 6072 تشکر در 445 ارسال )
شماره ارسال: #39

(۱۳۸۹/۴/۲۰ عصر ۰۲:۰۸)Scarlett نوشته شده:  

دیروز در حین ِ نت گردی به یک تست ِ شخصیت شناسی بسیار جالب برخوردم که عنوانش این بود " شما کدام یک از شخصیت های بربادرفته هستید ؟! "

یک تست جالب و جدید شخصیت شناسی با عنوان : شما کدام بازیگر زن کلاسیک هستید ؟ در لینک زیر مشاهده گردید:

http://roflquiz.com/which-classic-hollyw...http://roflquiz.com/which-classic-hollywood-actress-are-

البته باید برای مشاهده مرحله نهایی تست خود ، قیلثرشکن داشته باشید چون شما را به سایت توییتر حواله می دهد.

اینهمه کافه توی دنیا هست , اونوقت شما درست اومدین به کافه ی ما
۱۳۸۹/۷/۲۹ عصر ۰۱:۳۶
تشکر شده توسط : باربوسا
john doe آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱۱/۲
اعتبار: 31

تشکرها : 1526
( 2169 تشکر در 189 ارسال )
شماره ارسال: #40

این عکس جالبیه . بسیاری از شخصیت های معروف تاریخ از بازیگر و سیاستمدار و پادشاه و دانشمند گرفته تا فوتبالیست توش هستند . البته من از ایران چیزی ندیدم اگه کسی متوجه شد بگه.

البته اگر می خواهید عکس را در اندازه بزرگتر ببینید ، کافی همین اسم رو در GOOGLE جستجو کنید نا اندازه های بزرگتر بیاید.

۱۳۸۹/۷/۲۹ عصر ۱۱:۴۷
تشکر شده توسط : سم اسپید, بچه رزماری, دشمن مردم, رائول والش, سروان رنو, الیشا, زرد ابری, هایدی, باربوسا
ارسال پاسخ