[-]
جعبه پيام
» <Dude> سلامت باشید. شده که ازعزیزانی با هم، کمی قدیمی تر از اینها را دیده بودیم، جز خودم همه دردیار باقی اند. خوشحالم هنوز هستند که از آن فیلمها خاطره دارند، با آرزوی سلامتی
» <دون دیه‌گو دلاوگا> سلام و سپاس فراوان "Dude" گرامی. آقا ممنون برای "Orions belte". با معرفی شما، خودم هم خاطره محوی از آن سراغ گرفتم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> پاینده باشید "رابرت" گرامی. سپاس از لطف و پُست‌های ارزشمندتان
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 3.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
کمیکلاسیزم
نویسنده پیام
ترینیتی آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۱۰/۹
اعتبار: 7

تشکرها : 29
( 219 تشکر در 14 ارسال )
شماره ارسال: #1
کمیکلاسیزم

آی بدم میاد واسه شروع یه تاپیک صغری کبری بهم ببافی و به اصطلاح مقدمه بری...:cccoولی گویا چاره نیست. میفرماید: خودم کردم که لعنت بر پیشنهادم باد!!

....

بعله خدمت عزیزان عارضم از زمونی که پای حقیر توی این کافه باز شد و چشممون به جمال حضرات عالی روشن، حس میکردم فضای اینجا یه مقدار خشک و رسمی تر از حد معمول در سایر فارومها و انجمن های دیگه ست. (حقیقتش تا چند وقت پیش وقتی محتویات جعبه پیام رو میخوندم ناخودآگاه یاد خیابونای اروپای قرن نوزدهم میفتادم که آقایون با کلاه سیلندری و فراک و سیبیل نوک تیز سربالا در کنار خانومای ملبوس به لباس سفید و چتر کوچیک و دستکش قدم میزنن و وقتی به هم میرسن دستی به کلاه میبرن و خیلی جنتلمنانه سری تکون میدن و رد میشنtajob2)

البت که این تیریپ واسه خیلی از ملت که از توی سایتا و فاروم ها و پیج های فیس بوکی و تلگرامی اینجا می میان و سلام و علیک و احوالپرسی شون یه چیزی تو مایه های لرزش جمیع اهل قبور همدیگه داشته ، هم جای تعجب داره و هم جای اندکی گُرخش!!tajob

حالا ما گفتیم چیکار کنیم که هم یه نمه فضای سرد و رسمی اینجا تلطیف بشه و در کنار موضوعات سنگین و فنی و مباحث سینمایی زنگ تفریحی داشته باشه و در عین حال کلاسیک بودن جو کافه رو حفظ کنه و به اصطلاح وایبریش نکنه. هااااا eeiikk

اینجا بود که تصمیم گرفتم تاپیکی برای کاریکاتور کردن فیلمها و شخصیت های کلاسیک در قالب کمیک استریپ و بر اساس اتفاقات و قوانین و کاربرای کافه ایجاد کنم که بعلت تخصصی نبودن مبحث همه ی کاربرا از تازه وارد تا حرفه ای بتونن باهاش ارتباط برقرار کنن و هنر خودشون در این زمینه رو هم به چالش بکشن. البته ناگفته پیداست بخاطر سبک طنز ماجرا ،در کنار لبخندی که ازین رهگذر حاصل میشه، بسیاری از ناگفتنی ها و نقدها و انتظارات و انتقادات از اعضای کافه و بخصوص مدیران رو هم میشه از این طریق منتقل کرد....

.....

خب کلافه شدم ، مقدمه دیگه بسه ... تصمیم گرفتم اولین سوژه رو بر اساس فیلم مقدس کازابلانکا که به نوعی پایه اصلی و سنگ بنای این کافه محسوب میشه ، سر هم کنم. در آخر هم از کلیه عزیزانی که سوژه موضوع کردم بابت سعه ی صدرشون تشکر و بابت استفاده ی ابزاری از اسم و آواتارشون پوزش و حلالیت میطلبم :ttt1

خدا می‌بخشد ، من هرگز
۱۳۹۴/۸/۷ عصر ۰۲:۲۷
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : Memento, سروان رنو, BATMAN, زبل خان, rahgozar_bineshan, حمید هامون, مکس دی وینتر, واتسون, آلبرت کمپیون, Emiliano, باربوسا
ترینیتی آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۱۰/۹
اعتبار: 7

تشکرها : 29
( 219 تشکر در 14 ارسال )
شماره ارسال: #2
RE: کمیکلاسیزم

خدا می‌بخشد ، من هرگز
۱۳۹۴/۸/۷ عصر ۰۲:۴۳
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : Memento, سروان رنو, کاپیتان اسکای, BATMAN, زبل خان, Princess Anne, لو هارپر, اسپونز, rahgozar_bineshan, حمید هامون, ژیگا ورتوف, مکس دی وینتر, واتسون, آلبرت کمپیون, ژنرال, جادوگر شهر اوز, Emiliano, کلانتر چانس, باربوسا, مارک واتنی
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11465
( 18988 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #3
RE: کمیکلاسیزم

این تاپیک جالبی بوده که بسته بود و الان بازش کردیم.:rolleyes:

هر کدام از دوستان طبع طنز داشته باشن می تونن شبیه کار ترینیتی رو اینجا قرار بدن.

و اما بعد ...

نشر درون که به ترجمه و انتشار کتاب های فرانسوی زبان می پردازد به تازگی مطالب کوتاه جالبی از مصاحبه با بزرگان سینما و ادبیات در صفحه اینستاگرام اش قرار داده که دیدن آن خالی از لطف نیست:

https://www.instagram.com/darouneditions/

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۴۰۱/۴/۲۱ عصر ۱۲:۴۹
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : Emiliano, کلانتر چانس, باربوسا, مارک واتنی, مورفیوس
ارسال پاسخ