[-]
جعبه پيام
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 8 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطرات فیلم دیدن ... ( از ویدیو تا ... ماهواره )
نویسنده پیام
Memento آفلاین
(2000)

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۷/۱۷
اعتبار: 46

تشکرها : 4500
( 3946 تشکر در 154 ارسال )
شماره ارسال: #69
RE: خاطرات فیلم دیدن ... ( از ویدیو تا ... ماهواره )

بنده همون دو هفته پیش اون داستان خارق العاده لوئیس دگا عزیز رو در ف.ی.س.بوک به خانم تامارا ارسال کردم. حتی الامکان هم سعی کردم از سبک جملات Fairy Tale ها استفاده کنم که حس داستان بهتر منتقل بشه.

البته ایشون خیلی دیر به دیر آنلاین میشن ولی امروز عصر دیدم که یک پیام جدید دارم و در کمال تعجب از ایشون بود! پیام رو که باز کردم دیدم با این صحنه رو به رو شدم.

This is very beautiful! Thank you for sharing it.

و در ادامه جواب بقیه چیزهایی که خودم نوشته بودم رو دادن. نوشته هایی درباره یکی دیگر از سریال های ایشون که اخیرا می دیدم...

ولی چیزی که خیلی جالب بود این بود که ایشون همچنان آنلاین بودند... دفعات قبل هیچ وقت موفق نشده بودم که آنلاین با ایشون چت کنم و همیشه به شکل پیغام پسغام بود.

برای همین ازشون پرسیدم که پیغامی برای ایشون ندارند؟ که یک جواب خیلی قشنگ دادند.

I have a three year old daughter who loves Fairies and I tell her all the time I am a real live one -

so tell him thank you for gifting me my own Fairy story.

واقعا جواب قشنگ و در عین حال محکمی بود. دقیقا مثل کاراکتر میکی کالندر...

بعد از این جمله من تشکر کردم و گفتم بسیار ممنونم که انقدر با طرفدارانتون مهربان هستید.

بعد لینک پست لوئیس دگا رو دادم و نهایتا یک کم هم از فضایلشون تعریف کردم :دی

که ایشون در جواب این استیکر رو فرستاد و برای دک کردن این مگس مزاحم گفت آخر هفته خوبی داشته باشید...

و من هم تشکر و خداحافظی کردم و در ضمن گفتم که در ایران شنبه اولین روز هفته است. taeed

و ایشون دیگه جوابی ندادند.

-------------------------------

واقعا لذت بخش بود این چت. با تشکر از لوئیس دگا عزیز که این بهونه قشنگ رو دست ما داد...

۱۳۹۴/۵/۲۴ عصر ۰۷:۰۱
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : برو بیکر, حمید هامون, زینال بندری, هایدی, خانم لمپرت, BATMAN, Princess Anne, Classic, پیرمرد, ژان والژان, اسکورپان شیردل, Kurt Steiner, rahgozar_bineshan, واتسون, سروان رنو, زاپاتا, هانا اشمیت, کنتس پابرهنه, Papillon, کارآگاه علوی, اکتورز, آلبرت کمپیون, زبل خان, مگی گربه, مکس دی وینتر, ریچارد, نکسوس, پیر چنگی, زرد ابری, jen yu, ایـده آلـیـسـت, کاپیتان اسکای, فورست, L.B.Jefferies, کلانتر چانس, باربوسا
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: خاطرات فیلم دیدن ... ( از ویدیو تا ... ماهواره ) - Memento - ۱۳۹۴/۵/۲۴ عصر ۰۷:۰۱