[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
» <مارک واتنی> ارادت شارینگهام عزیز
» <شارینگهام> درود بر همه ی دوستان ، سپاس از مارک واتنی عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 8 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
خاطرات فیلم دیدن ... ( از ویدیو تا ... ماهواره )
نویسنده پیام
Memento آفلاین
(2000)

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۷/۱۷
اعتبار: 46

تشکرها : 4500
( 3946 تشکر در 154 ارسال )
شماره ارسال: #66
RE: خاطرات فیلم دیدن ... ( از ویدیو تا ... ماهواره )

حدودا 12 سالم بود که تلویزیون سریال مامورین پرونده های راکد رو نشون میداد. با وجود اینکه از این تیپ سریال های شبکه سه (بیشتر به خاطر کیفیت و ترکیب رنگیشون شاید) زیاد خوشم نمیومد ولی مشتری ثابت این سریال بودم. نه با خاطر داستان و فیلم نامه و ایناش. صرفا به این خاطر که میکی کالندر رو دوست داشتم. نمی دونم چرا ولی علاقه زیادی داشتم بش. هم کاراکترش و هم البته بازیگرش.

جنبه نوستالژیک ماجرا از اینجا شروع میشه که من با اینترنت دایال آپ ساعت ها و ساعت داشتم دنبال عکس و زندگی نامه و آدرس و اینا از این بازیگر می گشتم. یادمه اون زمان حتی با کارت اینترنت هم وصل نمی شدم بلکه یک اکانتی از دانشگاه آزاد داشتیم که به اون وصل میشدیم عموما با سرعت 14. بعضی وقتا که با سرعت 21 وصل میشد کلاهم رو می انداختم هوا. ولی متاسفانه اون زمان به جز 5 تا عکس IMDB و یه عکس دیگه که فیلتر بود هیچی ازش پیدا نمی کردم. جالبیش اینه که الان هم فقط همون 5 تا عکس رو توی آی ام دی بی داره بعلاوه چند تا عکس پراکنده دیگه. و این از شانس بد ما بود که ایشون اصلا بازیگر مطرحی نیست.

واقعا وقت زیادی رو صرف پیدا کردن عکس (بخصوص همین عکسی که پایین آپلود کردم، همون که فیلتر بود.) ایمیل و فکر کردن به اینکه توی اون ایمیل چی بنویسم کردم! shrmmm!cryyy!shrmmm!

حتی یادمه می خواستم با دایال آپ یکی از فیلم هایی که ایشون توش بود و البته نقش چهارم پنجم فیلم بود رو دانلود کنم!

تا اینکه چند وقت پیش شبکه تماشا دوباره این سریال رو پخش کرد و فیل ما یاد هندوستان کرد. بعد از سال ها دوباره سرچش کردم و این دفعه به لطف حضرت زوکربرگ دیدم صفحه فیس بوک داره. پیج هم نه، اکانت! تعداد فرند هاش هم از خودم کمتر بود! یعنی در این حد بازیگر مطرحی نیست...

اینجا بود که به یاد ایام نوجوانی عزمم رو جزم کردم تا یکی از کارهای ناتمام زندگی ام رو به فرجام برسونم. از خدا خواسته به جای نوشتن تز ارشد، شروع کردم به دانلود سریال. با یک لپ تاپی درب داغونی که خاموش روشن کردن 3،4 دقیقه طول می کشید. و اینجا بود که تاریخ تکرار شد. ماجرای پیدا کردن عکس با دایال آپ در قالب تدوین یک کلیپ با یه لپ تاپ پکیده متجلی شد. در این حد که بعد از هر کلیک چند ثانیه ای رو باید استراحت می کردی...

نهایتا با صبر بسیار این کلیپ رو ساختم و برای خودش فرستادم و بش گفتم که چقدر وقته منتظر این لحظه ام! قاعدتا با شاخ های روی سرش جوابم رو داد که خیلی خوشحاله و خیلی یادآوری خاطرات قدیمی براش جذاب بوده. الان هم یکساله با هم فرند شدیم و یک بار سنگین از روی دوش من برداشته شد.

امروز 27 ژولای روز تولد تامارا کرایگ توماس (که الان بعد از ازدواج تبدیل شده به تامارا ماری-واتسون) هست و [خیلی الکی] از اینکه می تونم تولدش رو بش تبریک بگم احساس خرسندی خاصی می کنم.

خداوند زوکربرگ را عطای جزیل دهاد...

لینک ویدئو رو آپلود کردم. البته بازهم می گم که واقعا ساختن همین هم با اون لپ تاپ کار سختی بود. البته نسخه اصلی با کیفیت تر از اینه.

http://s3.picofile.com/file/8202269434/Tamara.mkv.html

پی نوشت 1: اون فیلمی که می خواستم با دایال آپ دانلود کنم رو با اینترنت دانشگاه(!) دانلود کردم. بعد از موس کش کردن فیلم فهمیدم واقعا نقش خیلی کمی داشت توی اون فیلم.

پی نوشت 2: بعدا روی والش یه  ایرانی رو دیدم که باش فرند بود و با گوشی موبایل از روی صفحه تلویزیون، در لحظه ای که شبکه تماشا ایشون رو نشون میداد،عکس گرفته بود و آپ کرده بود  و جالب اینکه ایشون پای اون هم همون قدر گرم تشکر هم کرده بود. idont

پی نوشت 3: به شکل عجیبی تعداد زیادی از بازیگر های مورد علاقه ام متولد ژولای هستند. بعضا روز 30 ژولای که تولد نولان و ژان رنو، هیلاری سوانک (و آرنولد) هست، شعر عید ژولای آمد و ماه ژولای رفت رو می خونم!

پی نوشت 4: از اینکه با این خاطره رقت انگیز تصویر دکتر لکتر رو توی ذهنتون خراب کردم معذرت می خوام.

۱۳۹۴/۵/۵ صبح ۰۱:۳۹
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : BATMAN, پیرمرد, اسکورپان شیردل, نیومن, rahgozar_bineshan, Classic, oceanic, هانا اشمیت, تارا, خانم لمپرت, برو بیکر, اتان ادواردز, ژان والژان, مگی گربه, سروان رنو, حمید هامون, کارآگاه علوی, اکتورز, واتسون, آلبرت کمپیون, مکس دی وینتر, نکسوس, پیر چنگی, زرد ابری, jen yu, ایـده آلـیـسـت, کاپیتان اسکای, فورست, ریچارد, زینال بندری, کلانتر چانس, باربوسا, کنتس پابرهنه
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: خاطرات فیلم دیدن ... ( از ویدیو تا ... ماهواره ) - Memento - ۱۳۹۴/۵/۵ صبح ۰۱:۳۹