[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> تلگرام یا فروم ؟ مساله این است ! ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...4#pid45464
» <Dude> سلامت باشید. شده که ازعزیزانی با هم، کمی قدیمی تر از اینها را دیده بودیم، جز خودم همه دردیار باقی اند. خوشحالم هنوز هستند که از آن فیلمها خاطره دارند، با آرزوی سلامتی
» <دون دیه‌گو دلاوگا> سلام و سپاس فراوان "Dude" گرامی. آقا ممنون برای "Orions belte". با معرفی شما، خودم هم خاطره محوی از آن سراغ گرفتم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> پاینده باشید "رابرت" گرامی. سپاس از لطف و پُست‌های ارزشمندتان
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اینفوگرافیک های سینمایی
نویسنده پیام
Savezva آفلاین
جک لمون

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۱۰
اعتبار: 38

تشکرها : 989
( 2183 تشکر در 179 ارسال )
شماره ارسال: #1
اینفوگرافیک های سینمایی

اینفوگرافیک ها تصاویری هستند که به کمک مجموعه ای از عناصر بصری مانند عکس، نمودار، آیکون و دیاگرام و غیره تلاش می کنند تا اطلاعات کلی از یک موضوع خاص را در کمترین زمان و حجم و به شیوه ای سریع و قابل فهم به بینندگان منتقل کنند.

با توجه به اینکه این روزها اینفوگرافیک جایگاه ویژه ای در دنیای وب و حتی شبکه های مجازی داشته و اطلاعات مختلف را به آسانی در اختیار مخاطبان قرار می دهند، تصمیم به ایجاد یک پست جدید در کافه با عنوان اینفوگرافیک های سینمایی گرفتم تا دوستان هنرمند و علاقمند، اینفوگرافیگ های سینمایی خود را در آن به نمایش بگذارند.

به مناسبت سالروز تولد و درگذشت اینگرید برگمن (29 آگوست) هنرپیشه مطرح و دوست داشتنی و یکی از اسطوره های تاریخ سینمای جهان این صفحه افتتاح و به عنوان اولین پست اینفوگرافیک این بانوی ارزشمند تقدیم دوستان می گردد.

اینفوگرافی اینگرید برگمن در سایز بزرگ

سفید پوشیده بودم با موی سیاه/ اکنون سیاه جامه ام با موی سفید
۱۳۹۸/۶/۶ عصر ۰۶:۱۹
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : شارینگهام, کاپیتان اسکای, سروان رنو, مراد بیگ, Classic, بانو الیزا, پرنسس آنا, سناتور, ژنرال, ریچارد, کنتس پابرهنه, اکتورز
Savezva آفلاین
جک لمون

شماره ارسال: #2
RE: اینفوگرافیک های سینمایی

اینفوگرافی همفری بوگارت اسطوره تاریخ سینمای جهان تقدیم به جناب کلاسیک و سایر علاقمندان

اینفوگرافی همفری بوگارت در سایز بزرگ 

۱۳۹۸/۶/۳۰ عصر ۰۹:۰۶
تشکر شده توسط : مراد بیگ, سروان رنو, بانو الیزا, ژنرال, شارینگهام, سناتور, Classic, ریچارد, پرنسس آنا, Kathy Day, کنتس پابرهنه, اکتورز
Savezva آفلاین
جک لمون

شماره ارسال: #3

اینفوگرافی آدری هپبورن بانوی دوست داشتنی تاریخ سینما

اینفوگرافی آدری هپبورن در سایز بزرگ

۱۳۹۸/۹/۳ عصر ۰۹:۵۲
تشکر شده توسط : کاپیتان اسکای, مراد بیگ, سروان رنو, KESSLER, Classic, بانو الیزا, دون دیه‌گو دلاوگا, Kathy Day, rahgozar_bineshan, پرنسس آنا, کنتس پابرهنه, مارک واتنی, اکتورز
Savezva آفلاین
جک لمون

شماره ارسال: #4

اینفوگرافی آلفرد هیچکاک استاد دلهره تاریخ سینما

اینفوگرافی آلفرد هیچکاک در سایز بزرگ

۱۳۹۹/۱/۵ عصر ۰۶:۵۹
تشکر شده توسط : Classic, کنتس پابرهنه, مراد بیگ, کاپیتان اسکای, سروان رنو, پرنسس آنا, مارک واتنی, اکتورز
ارسال پاسخ