[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گروه دوبلاژ کافه کلاسیک
نویسنده پیام
نفرتیتی آفلاین
رحمه الله علیه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۴/۲۳

تشکرها : 1
( 34 تشکر در 3 ارسال )
شماره ارسال: #1
Video گروه دوبلاژ کافه کلاسیک

پسران فرا تر از گل ( دوبله اول ) = ( دوبله کافه کلاسیک )  بزودی :

ارادتمند شما نفرتیتی {#smilies.heart}

قصدم تاسیس گروه دوبلاژ کافه کلاسیکه

بیش از اینها ، آه ، آری
بیش از اینها می توان خاموش ماند

سروده ای از بانو فروغ فرخزاد
۱۳۹۵/۵/۱۶ عصر ۰۳:۵۱
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : شارینگهام, مراد بیگ
نیباس آفلاین
تازه وارد
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۳/۷
اعتبار: 0

تشکرها : 8
( 53 تشکر در 22 ارسال )
شماره ارسال: #2
RE: گروه دوبلاژ کافه کلاسیک

سلام

من نمایشنامه خونیم بد نیست (بقیه که اینطور میگن !!!)

فقط نحوه همکاری به چه صورته! چیکار باید بکنیم دقیقا الان؟!

هرگز با احمق ها بحث نکنید

آنها اول شما را تا سطح خودشان پایین می کشند

بعد با تجربه ی یک عمر زندگی در آن سطح، شما را شکست می دهند
۱۳۹۵/۵/۱۹ صبح ۰۱:۱۵
زاپاتا آفلاین
amir_e_delaram (زاپاتای سابق)
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۸/۲۲
اعتبار: 58

تشکرها : 2102
( 9997 تشکر در 329 ارسال )
شماره ارسال: #3
RE: گروه دوبلاژ کافه کلاسیک

(۱۳۹۵/۵/۱۶ عصر ۰۳:۵۱)نفرتیتی نوشته شده:  

پسران فرا تر از گل ( دوبله اول ) = ( دوبله کافه کلاسیک )  بزودی :

ارادتمند شما نفرتیتی {#smilies.heart}

قصدم تاسیس گروه دوبلاژ کافه کلاسیکه

دوست گرامی چندساله که دوستان در کافه معترض به این دوبله های زیرزمینی و جوانان جویای شهرت یکشبه بودن و از بلایایی که این نورسیدگان بر سر دوبله آوردند صحبت کردند ،حالا با کمال تاسف این اختاپوس سر از جایی درآورده که ما در آن با دوبله اصیل خاطره ها داریم .نمی دانم شما از کجا آمده اید و کارتان چیست ولی بالا غیرتا بر ما منت بگذارید و از دوبله در اینجا حداقل انصراف بدین . دیروز رفته بودم یک فیلم خارجی بخرم ،وقتی چشمم به نام مدیردوبلاژ این فیلم افتاد  و نام آن جوانک بی ادب و دلال صفت زیرزمینی رو بعنوان مدیردوبلاژ دیدم فیلم را پس دادم و برگشتم . کاش این جوانک در همان دنیای کارتون ها می ماندو به ساحت دوبله جسارت نمی کرد. کاش خودش را سرگرم همان کلاس های آموزش دوبله اش می کرد و روز آخر هم که قرار بود به کارآموزان نقشی بدهد خودش را پنهان می کردو منشی اش میگفت استاد کسالت دارن و بهتون زنگ میزنن!!

درسته که دوبله حال و روزخوبی نداره و دلائلش هم فراوانه،اما لطفا به کالبد نیمه جانش احترام بگذارید. اگر قصددوبله و خدمت به زبان شیرین پارسی دارید از راههای دیگه ابراز محبت کنید. نمی دانم چرا ما طرفداران دوبله کمی کارهایمان عجیب شده ،دوبله غیرمجاز و؛دوبله مجدد کازابلانکا دو نمونه از این حالات است . طاقت شنیدن شاهکار سومی رو ندارم !!

من ميمونم وخلوت پيش از تو و حضور حرفهاي ناتمام،سخته اين برزخ (هزاردستان )
۱۳۹۵/۵/۱۹ عصر ۰۵:۰۷
تشکر شده توسط : آمادئوس, سروان رنو, Classic, ریچارد, ال سید, شارینگهام, فورست, پطرکبیر
ارسال پاسخ