[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
» <مارک واتنی> ارادت شارینگهام عزیز
» <شارینگهام> درود بر همه ی دوستان ، سپاس از مارک واتنی عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
جوکر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۲/۲۴
اعتبار: 0

تشکرها : 4
( 13 تشکر در 4 ارسال )
شماره ارسال: #161
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

با سلام

یه فیلم بود که یه پسر بچه و یه دختر بچه تو یه جزیره گیر میفتن و اونجا بزرگ میشن.

ممنون میشم راهنمایی کنین اسم فیلم چی بوده

۱۳۹۰/۲/۲۴ عصر ۰۱:۴۶
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : باد وایت, باربوسا
شرلوك آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۹/۳۰
اعتبار: 21

تشکرها : 677
( 933 تشکر در 117 ارسال )
شماره ارسال: #162

(۱۳۹۰/۲/۲۴ عصر ۰۱:۴۶)جوکر نوشته شده:  

با سلام

یه فیلم بود که یه پسر بچه و یه دختر بچه تو یه جزیره گیر میفتن و اونجا بزرگ میشن.

ممنون میشم راهنمایی کنین اسم فیلم چی بوده

فيلم اول محصول 1980 با نام The Blue Lagoon

http://www.imdb.com/title/tt0080453/

فيلم دوم محصول 1991 با نام Return to the Blue Lagoon  با بازي Milla Jovovich

http://www.imdb.com/title/tt0102782/

۱۳۹۰/۲/۲۴ عصر ۰۲:۲۱
تشکر شده توسط : جوکر, خانم لمپرت, باد وایت, باربوسا
pilapila18 آفلاین
منتظر تایید
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۱/۲۶

تشکرها : 2
( 2 تشکر در 1 ارسال )
شماره ارسال: #163

دو تا فیلم بود مربوط به اتومبیل رانی در جاده های آمریکا

اولیش یه قهرمان اتومبیل رانی بود که در  اعتراض به  چیزی از جاده ها میگذره و آخرش با  بولدزر سر راهش ماشینش منفجر میشه, خیلی لکیشن های فیلم هم  توی بیابون بود.

یکیش هم راننده تانکر بود که میخواست راننده سواری را از جاده خارج کنه, همه فیلم همین بود

۱۳۹۰/۲/۲۵ صبح ۰۷:۴۱
siyavash1357 آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۶
اعتبار: 8

تشکرها : 173
( 430 تشکر در 56 ارسال )
شماره ارسال: #164

(۱۳۹۰/۲/۲۵ صبح ۰۷:۴۱)pilapila18 نوشته شده:  

دو تا فیلم بود مربوط به اتومبیل رانی در جاده های آمریکا

اولیش یه قهرمان اتومبیل رانی بود که در  اعتراض به  چیزی از جاده ها میگذره و آخرش با  بولدزر سر راهش ماشینش منفجر میشه, خیلی لکیشن های فیلم هم  توی بیابون بود.

یکیش هم راننده تانکر بود که میخواست راننده سواری را از جاده خارج کنه, همه فیلم همین بود

Duel (1971)

http://www.imdb.com/title/tt0067023/

http://30nemania3.blogsky.com/
۱۳۹۰/۲/۲۵ عصر ۱۲:۵۱
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : pilapila18, بهزاد ستوده, باد وایت, باربوسا
شرلوك آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #165

(۱۳۹۰/۲/۲۵ صبح ۰۷:۴۱)pilapila18 نوشته شده:  

دو تا فیلم بود مربوط به اتومبیل رانی در جاده های آمریکا...

مطمئن نیستم ولی شاید منظورت Vanishing Point (1971)  باشه

http://www.imdb.com/title/tt0067927/

۱۳۹۰/۲/۲۵ عصر ۰۱:۳۵
تشکر شده توسط : pilapila18, خانم لمپرت, باد وایت, باربوسا
Jason King آفلاین
منتظر تایید
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۲/۲۵

تشکرها : 2
( 3 تشکر در 1 ارسال )
شماره ارسال: #166

(۱۳۸۹/۲/۲۴ صبح ۰۸:۰۹)دلشدگان نوشته شده:  

با سپاس فراوان از دوستان عزیز Surrealist و MunChy و موسيو وردو و بهزاد ستوده و سروان رنو

در دهه شصت شبکه یک فیلم زیبایی در مورد مافیای ایتالیا نشون داد . داستان فیلم درباره مرد پلیسی بود که در جستجوی هویت سلطان شماره یک مافیا بود . این مرد یه نوار صوتی پیدا میکنه که صدای نامفهومی داره و با تغییر دور نوار موفق به شنیدن پیام این نوار صوتی میشه . در این نوار اسم مستعار مرد شماره یک مافیا برده میشه و بااین سرنخ و با همکاری یکی از دوستانش در پایان فیلم موفق به شناسایی مرد شماره یک مافیا میشه. در انتهای فیلم این پلیس تلفنی با دوستش صحبت میکنه و میگه من مرد شماره یک مافیا رو پیدا کردم . اسم اون ..........

ناگهان یک گلوله از یک تفنگ دوربین دار از ساختمانهای روبرو شلیک میشه و به مرد پلیس اصابت میکنه. مرد پلیس کشته میشه . همین جا فیلم تموم میشه و اسم مرد شماره یک مافیا برای همیشه مخفی میمونه.

آیا دوستان اسم این فیلم و احیانا گویندگان این فیلم رو می دونند؟     با سپاس از همه دوستان گرامی

در دهه شصت یکی دو هفته بعد از این فیلم شبکه یک فیلمی رو نشون داد به اسم یکصد روز در پالرمو ( یک فیلم مافیایی دیگه )که در انتهای اون فیلم هم در خیابانی جلوی ماشین هنرپیشه فیلم با خانوادش رو می گیرند و ماشین رو به رگبار می بندند و هزاران گلوله شلیک میشه. این فیلم هم فیلم زیبایی بود ولی به جذابیت فیلمی که اول توضیح دادم نبود.   یاد فیلمهای عصر جمعه اون سالها بخیر

Icomme Icare ( Terror ) name in film ast , shakhsiat e asli vakil Vornay ast ke parvandeh e ghatl e riasat jomhoori ra donbal mikonad , film be noee shabih sazi jaryan e tarror Kennedy dar yek makan e farzi ast , be jaay e shakhsiat asli Yves Montand bazi mikonad ke Iradj Nazerian e aziz double in naghsh ra ifa mikonand .

۱۳۹۰/۲/۲۵ عصر ۰۲:۰۸
تشکر شده توسط : سناتور, باد وایت, باربوسا
سناتور آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۲/۴
اعتبار: 36

تشکرها : 3690
( 4535 تشکر در 390 ارسال )
شماره ارسال: #167

با تشکر از دوست عزیز که توضیح خوبی درباره فیلم ترور یا ای مثل ایکار دادند،کاشکی فارسی می نوشتید. فیلم دوم هم صد روز درپالرمو جزو آخرین فیلم های لینو ونتورا بازیگر ایتالیایی الاصل سینمای فرانسه هست فکر کنم فیلم برای سال 90 میلادی باشه.

۱۳۹۰/۲/۲۵ عصر ۰۹:۴۴
california آفلاین
رحمه الله علیه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۱/۹

تشکرها : 71
( 201 تشکر در 26 ارسال )
شماره ارسال: #168

با سلام خدمت عزیزان و دوست داران صنعت سینما

اگه اشتباه نکنم حدود 12 سال پیش یک فیلم فرانسوی از سینما 1 یا سینما 4 از تلویزیون ایران پخش شد...سکانس ابتدایی فیلم هم صحنه ارتکاب جرمی در یک اتاق را نشان میداد که پلیس از یک فرد نابغه و استثنایی میان سن دعوت کرده بود که در محل ارتکاب قتل بیاید تا از توانایی ماورایی وی جهت کشف جرم استفاده کند...فرد میان سال هم در قبال دریافت مبلغ هنگفتی راه را نشان داد که بایستی گلدان محبوب مقتول در محل جرم برگ های گلدان یه سری آزمایش بشه تا گل نسبت به مظنونین قاتل بر اساس پژمردگی برگ ها شناسایی شود...

سرتان را درد نیاورم یک فیلم فلسفی زیبایی بود با توانایی های خارق العاده یه فرد کم حرف میان سال که در سکانس های پایانی با یه دختر نوجوان گل فروش در خیابان آشنا میشه و اونو هیپنوتیزم میکنه و در نهایت فیلم به طور مبهم و رمز آلودی به پایان میرسه.

از عزیزان تقاضامندم اگر در این زمینه اطلاعاتی دارند راهنمایی فرمایند.

۱۳۹۰/۲/۳۱ صبح ۰۳:۲۳
جوکر آفلاین
مشتری کافه
*

( 13 تشکر در 4 ارسال )
شماره ارسال: #169

با سلام. درخواست راهنمایی داشتم درباره یک فیلم با موضوع:

ماجرای فیلم ماجرای پایان دنیاست...همه چیز رو به ویرانیست اما یک فرصت برای نجات از این ویرانی وجود داره و اون هم یک لبخنده.اگر یکی از این زمینیان بخندد دنیا نجات خواهد یافت...برای این امر برنامه های کمدی از تلویزیونها پخش میشه ، کارناوالهای شادی در خیابانها به راه میفته...همه برای یک لبخند!
اما کسی قادر به خندیدن نیست تا اینکه همه دنیا نابود میشه.
و تنها تابلوی لبخند ژوکند باقی میمونه.
ممنون میشم راهنمایی کنید

۱۳۹۰/۳/۳ عصر ۰۲:۳۵
تشکر شده توسط : فیلیپ ژربیه, باد وایت, باربوسا
مهمان
Guests

تشکرها :
( تشکر در 43 ارسال )
شماره ارسال: #170
برنامه هنر هفتم

در برنامه هنر هفتم که بین سالهای 71 یا 72 پخش می شد یک فیلم سیاه سفید پخش شد که ماجرای آن در یک کشتی جنگی انگلیسی در زمان ناپلئون می گذشت که در آن یک ملوان جوان به اجبار از یک کشتی باری به این کشتی جنگی آورده می شود و در آنجا مورد آزار اذیت افسر کشتی قرار می گیرد تا اینکه افسر را میکشد وخود به دار آویخته می شود خواهشمند اشت نام فیلم و زمان ساخت وکارگردان و نام بازیگران اصلی فیلم را ذکر کنید   با سپاس فراوان

۱۳۹۰/۳/۳ عصر ۰۸:۳۹
نقل قول این ارسال در پاسخ
رزا آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۵/۲۹
اعتبار: 52

تشکرها : 5834
( 3533 تشکر در 141 ارسال )
شماره ارسال: #171

(۱۳۹۰/۳/۳ عصر ۰۲:۳۵)جوکر نوشته شده:  

با سلام. درخواست راهنمایی داشتم درباره یک فیلم با موضوع:

ماجرای فیلم ماجرای پایان دنیاست...همه چیز رو به ویرانیست اما یک فرصت برای نجات از این ویرانی وجود داره و اون هم یک لبخنده.اگر یکی از این زمینیان بخندد دنیا نجات خواهد یافت...برای این امر برنامه های کمدی از تلویزیونها پخش میشه ، کارناوالهای شادی در خیابانها به راه میفته...همه برای یک لبخند!
اما کسی قادر به خندیدن نیست تا اینکه همه دنیا نابود میشه.
و تنها تابلوی لبخند ژوکند باقی میمونه.
ممنون میشم راهنمایی کنید

این فیلم به نام ژکوند میگرید پخش شد ولی بنام مونالیزای بدون لبخند مشهوره.
Gioconda fara surîs
محصول 1967 مجارستان یا رومانی؟؟      http://uk.imdb.com/title/tt0061707/
عکس

۱۳۹۰/۳/۴ صبح ۰۹:۳۶
تشکر شده توسط : اسکورپان شیردل, جوکر, بانو, سم اسپید, فیلیپ ژربیه, باد وایت, باربوسا
kiakiany آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱۱/۲۷
اعتبار: 1

( 88 تشکر در 27 ارسال )
شماره ارسال: #172

(۱۳۹۰/۳/۴ صبح ۰۹:۳۶)رزا نوشته شده:  

این فیلم به نام ژکوند میگرید پخش شد ولی بنام مونالیزای بدون لبخند مشهوره.
Gioconda fara surîs
محصول 1967 مجارستان یا رمانی؟؟      http://uk.imdb.com/title/tt0061707/

با سلام به دوست عزیز رزا

واقعا به شما تبریک میگم و از شما تشکرمی کنم این فیلم دقیقا فیلمیه که من 20 ساله دنبال یه بار دیگه دیدنش بودم

و باز هم از شما تشکر می کنم

و اگر ممکنه اسم اون فیلم 2 سربازی که اسیربودن و برای خنثی کردن بمب به خونه آلمانیه رفتن رو هم پیدا کنید پیشاپیش ممنونم

۱۳۹۰/۳/۴ صبح ۱۰:۲۱
شرلوك آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #173
RE: برنامه هنر هفتم

(۱۳۹۰/۳/۳ عصر ۰۸:۳۹)مهمان نوشته شده:  

در برنامه هنر هفتم که بین سالهای 71 یا 72 پخش می شد یک فیلم سیاه سفید پخش شد که ماجرای آن در یک کشتی جنگی انگلیسی در زمان ناپلئون می گذشت که در آن یک ملوان جوان به اجبار از یک کشتی باری به این کشتی جنگی آورده می شود و در آنجا مورد آزار اذیت افسر کشتی قرار می گیرد تا اینکه افسر را میکشد وخود به دار آویخته می شود خواهشمند اشت نام فیلم و زمان ساخت وکارگردان و نام بازیگران اصلی فیلم را ذکر کنید   با سپاس فراوان

احتملا منظور فيلم Billy Budd محصول 1962 مي باشد.

http://www.imdb.com/title/tt0055796/

۱۳۹۰/۳/۵ عصر ۱۲:۳۵
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, باد وایت, باربوسا
kiakiany آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱۱/۲۷
اعتبار: 1

( 88 تشکر در 27 ارسال )
شماره ارسال: #174

با سلام

دوستان اسم این فیلم چی بود؟

با درود

این فیلم سیاه و سفید داستانش در مورد دو اسیر جنگی  بود که برای خنثی کردن یک بمب به منزل یک افسر آلمانی آورده شده بودند ، در این منزل آنها چند ساعتی زندگی خوشایندی را تجربه نمودند ...

در انتهای فیلم پس از درگیری میان چند سرباز آلمانی و این دو اسیر ، یکی از آنها کشته شده و دیگری نیز بمب را منفجر نمود...البته در صحنه پایانی آنگونه که به خاطر دارم هم اسیر و هم سرباز آلمانی مجروح شده بودند ، اسیر فتیله دینامیت متصل شده به بمب را روشن می کند و خاموش کردن آن را منوط به تکرار کد خود از طرف سرباز آلمانی می کند و ...

۱۳۹۰/۳/۷ عصر ۰۳:۴۰
ترومن بروینک آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۳/۷
اعتبار: 8

تشکرها : 702
( 368 تشکر در 16 ارسال )
شماره ارسال: #175
Question RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

با عرض سلام خدمت دوستان سوالی دارم در مورد فیلمی انیمیشن که اونو سه سال پیش از ماهواره  دیدم .من حتی نام این فیلم رو با دقت یادداشت کردم( Le Roi Rose) فیلمی به شدت کم دیالوگ(فکر کنم کلآ بیستا دیالوگ بیشتر نداشت) و موضوع فیلم در مورد پادشاهی بود ( میانسال و نازیبا) که عاشق دختر نوجوانی شده بود, اما پادشاه موجودی بدذات و غیردوست داشنی بود. در حقیقت دختر عاشق پسرک چوپانی بود که در تابلوی نقش بسته بر دیوار قصر زندگی میکرد!!! ایندو شبانه از اتاق خواب پادشاه بیرون میزنند و دنبال راهی برای فرار میگردند  اما پادشاه متوجه میشود و سربازان خود را پی آنها میفرستد در ادامه پادشاه با آدم آهنی غول پیکری که در اختیار دارد تمام قصر را نابود میکند تا دختر را دوباره به دست آورد ...
 این فیلم را از شبکه  فرانسوی  c cinema  که هجده تا بودن و یکی از اونا این فیلم رو پخش کرد دیدم اما بعد هرچه جستجو و پرسجو کردم هیج نیافتم حتی یک جمله درباره فیلم حتی یک عکس حتی یک کلمه! انگار که من خیال کردم که چنین فیلمی را دیده امidont  اما بالآخره باید عکسی از آن بین میلیونها وبسایت و وبلاگ موجود باشدtajob2 من به طرز عجیبی در منگنه قرار گرفته ام لطفآ اگر کسی اطلاعی دارد به من بگوید که این بهترین فیلم انیمیشنی که من در زندگی ام دیده ام کدام است و مشخصاتش چیست؟

۱۳۹۰/۳/۱۱ عصر ۰۴:۲۰
شرلوك آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #176

(۱۳۹۰/۳/۱۱ عصر ۰۴:۲۰)ترومن بروینک نوشته شده:  

با عرض سلام خدمت دوستان سوالی دارم در مورد فیلمی انیمیشن که اونو سه سال پیش از ماهواره  دیدم .من حتی نام این فیلم رو با دقت یادداشت کردم( Le Roi Rose) فیلمی سورئالیستس و به شدت کم دیالوگ(فکر کنم کلآ بیستا دیالوگ داشت) و موضوع فیلم در مورد پادشاهی بود ( میانسال و نازیبا) که عاشق دختر نوجوانی شده بود, اما پادشاه موجودی بدذات و غیردوست داشنی بود.

يك كارتون تقريبا شبيه اين توصيفات با نام  Le roi et l'oiseau  محصول 1980 وجود دارد.

http://www.imdb.com/title/tt0079820/

۱۳۹۰/۳/۱۲ عصر ۰۱:۰۰
تشکر شده توسط : ترومن بروینک, خانم لمپرت, باد وایت, باربوسا
جوکر آفلاین
مشتری کافه
*

( 13 تشکر در 4 ارسال )
شماره ارسال: #177

با عرض سلام و خسته نباشید.

لطفا درباره اسم فیلم راهنمایی کنید :ttt1

موضوع فیلم اینطوری که:
چند نفر که قصد خودکشی دارند بهشون پیشنهاد میشه
که توی یه کشتی جمع بشن و همه اونجا خودکشی کنند
یه پسر و دختر این وسط عاشق همدیگه و از خودکشی منصرف میشن اما...

سپاس

۱۳۹۰/۴/۴ عصر ۰۴:۳۹
مظفر
Guests

تشکرها :
( تشکر در 43 ارسال )
شماره ارسال: #178

خیلی سال قبل فیلمی دیدم که فقط اینا ازش یادمه یه شاهزاده چینی که کنگ فو کار بود با یکی دیگه مبارزه میکنه و ازش شکست میخوره و وقتی اون فرد لخت میشه پشتش علامت اژدهای بزرگی

رو که خالکوبی شده رو میبینه و تحقیق میکنه که این علامت مال کدوم مدرسه اموزش کنگ فو هست بالاخره اون مدرسه رو پیدا میکنه و میره که ثبت نام کنه بهش میگن باید چند مرحاه سخت رو بگذرونی که اجازه بدیم یادمه یکی از مراحل عبور از تونلی بود که ادمکهای چوبی داشت که پشت سر هم بودن و یک یکی باید ازشون عبور میکرد . که همه مراحل رو میره جز اخری که دیگه چیزی یادم نیست

دوست دارم یه بار دیگه ببینمش

یه فیلم دیگه هم هست مربوط به جنگ چین و ژاپن که دوازده نفر چینی در مقابل دوازده دسته از ژاپنیا مبارزه میکنن و همشون اخر کشته میشن یادمه جنگ تن به تن زیاد داشت و یادمه فرمانده ژاپنیها اخ به جنازه اونا احترام نظامی گذاشت.

۱۳۹۰/۴/۱۰ صبح ۰۳:۱۰
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۱۰
اعتبار: 53

تشکرها : 1834
( 10943 تشکر در 271 ارسال )
شماره ارسال: #179

(۱۳۹۰/۴/۱۰ صبح ۰۳:۱۰)مظفر نوشته شده:  

خیلی سال قبل فیلمی دیدم که فقط اینا ازش یادمه یه شاهزاده چینی که کنگ فو کار بود با یکی دیگه مبارزه میکنه و ازش شکست میخوره و وقتی اون فرد لخت میشه پشتش علامت اژدهای بزرگی

رو که خالکوبی شده رو میبینه و تحقیق میکنه که این علامت مال کدوم مدرسه اموزش کنگ فو هست بالاخره اون مدرسه رو پیدا میکنه و میره که ثبت نام کنه بهش میگن باید چند مرحاه سخت رو بگذرونی که اجازه بدیم یادمه یکی از مراحل عبور از تونلی بود که ادمکهای چوبی داشت که پشت سر هم بودن و یک یکی باید ازشون عبور میکرد . که همه مراحل رو میره جز اخری که دیگه چیزی یادم نیست

یه فیلم دیگه هم هست مربوط به جنگ چین و ژاپن که دوازده نفر چینی در مقابل دوازده دسته از ژاپنیا مبارزه میکنن و همشون اخر کشته میشن یادمه جنگ تن به تن زیاد داشت و یادمه فرمانده ژاپنیها اخ به جنازه اونا احترام نظامی گذاشت.

سلام فیلم دوم مورد نظر شما رو جناب (( واترلو)) عزیز چند صفحه قبل در همین بخش معرفی کرده بودن :

هفت مرد جنگی

http://www.imdb.com/title/tt0074170

در مرود فیلم اول مورد نظر شما من متاسفانه موفق به شناسایی اون نشدم اما چندین فیلم با موضوع مرحله نهایی آزمون در معبد شائولین با گذر از دالان معروف و مبارزه با مردان چوبی وجود داره ... از فیلمهایی که فرد گذرکننده از اون دالان معروف چینییه یا چند سال قبل که در فیلمی آن مبارز مستعد با مردان چوبی یک جوان  آمریکایی بود ...

یا حق ...

من با این حرفی که می زنید کاملا مخالفم . ولی حاضرم جانم را بدهم تا شما حق داشته باشید این حرف را بزنید ... ولتر
۱۳۹۰/۴/۱۰ صبح ۰۹:۰۱
مظفر
Guests

تشکرها :
( تشکر در 43 ارسال )
شماره ارسال: #180

(۱۳۹۰/۴/۱۰ صبح ۰۹:۰۱)دن ویتو کورلئونه نوشته شده:  

[quote='مظفر' pid='9963' dateline='1309477238']

سلام فیلم دوم مورد نظر شما رو جناب (( واترلو)) عزیز چند صفحه قبل در همین بخش معرفی کرده بودن :

هفت مرد جنگی

http://www.imdb.com/title/tt0074170

در مرود فیلم اول مورد نظر شما من متاسفانه موفق به شناسایی اون نشدم اما چندین فیلم با موضوع مرحله نهایی آزمون در معبد شائولین با گذر از دالان معروف و مبارزه با مردان چوبی وجود داره ... از فیلمهایی که فرد گذرکننده از اون دالان معروف چینییه یا چند سال قبل که در فیلمی آن مبارز مستعد با مردان چوبی یک جوان  آمریکایی بود ...

یا حق ...

مچکرم از شما در مورد فیلم اول اسمش رو تقریبا پیدا کردم مبارزه مردان طلایی

که البته مطمئن نیستم اما این سبک فیلمهارو دوس دارم و اگه لینک دانلود

باشه حتما دانلود میکنم در مورد سایتی که لینک دادین راستش نمیدونم چه جوری میشه ازش فیلم دایلود کرد میتونین راهنمایی کنین که فیلمهای قدیمی دوبله رو از کجا میتوان دانلود کرد مثل فیلم دوئل که یکی از سه فیلم کمیسر متهم میکند هست

۱۳۹۰/۴/۱۰ عصر ۱۱:۴۴
ارسال پاسخ