[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
jack regan آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۲/۴
اعتبار: 6

تشکرها : 158
( 351 تشکر در 30 ارسال )
شماره ارسال: #101
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

سلام دوستان

يه فيلم فرانسوي هست بنام un taxi pour tobrouk كه لينو ونتورا هم توش بازي ميكنه  ميخواستم دوستان  در مورد اسم انگليسي اين فيلم يا اگه تو ايران هم پخش شده در مورد اسم فارسي و اينكه دوبله شده يا خير راهنمايي بفر مان

play it again, Sam
http://www.tcm.com
۱۳۸۹/۹/۱۵ صبح ۰۷:۵۴
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : باد وایت, باربوسا
jack regan آفلاین
دوست قدیمی

( 351 تشکر در 30 ارسال )
شماره ارسال: #102

يه فيلم ديگه فرانسوي بود كه فكر ميكنم حدودا 20 سال پيش از شبكه يك پخش شد نقش اولش

هم جناب roger hanin يا همون كميسر ناوارو خودمون بود

داستان فيلم هم از اين قرار بود كه يك زن و شوهر بدبخت بودن كه تو پاريس زمان جنگ جهاني دوم يه مغازه بقالي كوچيك رو اداره ميكردن و بتدريج از راه زد وبند با المانيها واحتكار به مال و منالي رسيدن و بقيه شو يادم رفته دوستاني كه احتمالا اين فيلم رو ديدن در مورد نام فيلم راهنمايي كنن.

play it again, Sam
۱۳۸۹/۹/۱۵ عصر ۰۱:۳۸
siyavash1357 آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۶
اعتبار: 8

تشکرها : 173
( 429 تشکر در 56 ارسال )
شماره ارسال: #103

(۱۳۸۹/۹/۱۵ عصر ۰۱:۳۸)taxi driver نوشته شده:  

يه فيلم ديگه فرانسوي بود كه فكر ميكنم حدودا 20 سال پيش از شبكه يك پخش شد نقش اولش

داستان فيلم هم از اين قرار بود كه يك زن و شوهر بدبخت بودن كه تو پاريس زمان جنگ جهاني دوم يه مغازه بقالي كوچيك رو اداره ميكردن و بتدريج از راه زد وبند با المانيها واحتكار به مال و منالي رسيدن و بقيه شو يادم رفته دوستاني كه احتمالا اين فيلم رو ديدن در مورد نام فيلم راهنمايي كنن.

Au bon beurre (1981)

http://30nemania3.blogsky.com/
۱۳۸۹/۹/۱۵ عصر ۰۱:۴۶
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : jack regan, باد وایت, باربوسا
jack regan آفلاین
دوست قدیمی

( 351 تشکر در 30 ارسال )
شماره ارسال: #104

سياوش عزيز ممنون توضيحات فيلم در imdb رو خوندم تا حد زيادي با فيلمي كه ديده بودم منطبق بود فقط از ماجراي فرار زنداني از كمپ المانيها و پنهان شدنش در اپارتمان مادرش چيزي يادم نمياد ولي فكر ميكنم همون فيلم يا بهتر بگم تله فيلم باشه. دانلودش ميكنم. از شما هم بابت راهنماييتون بسيار متشكرم.

play it again, Sam
۱۳۸۹/۹/۱۵ عصر ۰۲:۰۵
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۱۰
اعتبار: 53

تشکرها : 1834
( 10943 تشکر در 271 ارسال )
شماره ارسال: #105

(۱۳۸۹/۹/۱۵ عصر ۰۱:۳۸)taxi driver نوشته شده:  

سلام  ...

دوست عزیزمون siyavash1357 نشانی فیلم و مشخصاتشون رو مرحمت کرده بودن . جسارتا من هم این مطلب رو که در سایتی  موجود بود و از مجله  سوره تقل شده بوده خدمتتون تقدیم میکنم تا اگر در جستجوی اطلاعات بیشتری از فیلم (( خانواده پوآسونار)) بودین شاید به دردتون بخوره :

فيلم سينمايي خانوادة پوآسونار (ادواردو مولينارو، محصول 1980 فرانسه) را كه چند بار نيز از سيماي جمهوري اسلامي پخش گرديده است (نوبت اول پخش، 3/5/1367 از شبكة اول سيما) . اين فيلم  چنان مضمون جامع و گزنده‌اي در باب آفات اجتماعي جنگ پرورانده است كه تماشاي آن گويي يك دورة كپسول‌شده از جامعه‌شناسي پشت جبهه است. اين فيلم دو داستان موازي را تعريف مي‌كند كه يكي مربوط به فضاي صادقانة مبارزان فرانسه عليه اشغالگران نازي است و ديگري تلاش عده‌اي وطن‌فروش بي‌وجدان است كه در فضاي خاص جنگي در پي سودجويي‌هايشان هستند. لئون، قهرمان داستان اول است كه پس از گريز از بازداشتگاه آلماني‌ها، تحصيلات دانشگاهي‌اش را در كنار امر ازدواج پي مي‌گيرد اما به دليل قصد كشتن يك خائن به وطن دستگير مي‌شود و پس از پايان جنگ و آزادي از زندان در مدرسه تدريس مي‌كند. داستان دوم در مورد يكي از خانواده‌‌هاي هم‌محلي لئون است به نام پوآسونار كه صاحب يك مغازه لبنيات‌فروشي‌اند و از هر فرصت براي كسب سود بيشتر و احتكار و كم‌فروشي بهره مي‌برند. آنها نزد مردم از آلمانها انتقاد مي‌كنند و از وضع كسب مي‌نالند، اما در اصل با آلمانها داد و ستد فراوان دارند و حتي با رئيس دست‌نشاندة دولت، مارشال پتن نيز ملاقات مي‌كنند. به موازات پيروزي متفقين، آنها همرنگ جماعت مي‌شوند، منتها با يك ثروت كلان، در حالي كه دخترشان با يك وكيل مجلس ازدواج مي‌كند و پسرشان نيز از روي تنبلي، توسط آموزگار رزمنده‌اش، لئون، تنبيه شده است و خانوادة پوآسونار لئون را با استفاده از نفوذ دامادشان، به خارج از كشور تبعيد مي‌كنند!
اين فيلم برآيندي از مفاسد اقتصادي و سياسي و اجتماعي است كه اصحاب آن فرصت‌طلبانه و رياكارانه و با استفاده ابزاري از مفاهيم مورد قبول تودة مردم، از اوضاع جنگي كره مي‌گيرند و موقعيت خويش را فربه مي‌سازند. 
(به نقل از مجله سوره )

من هم فکر می کنم یکی از بهترین فیلم هاییه که به جنگ و آسیب های اجتماعی که با خودش همراه میاره می پردازه ... و این فکر و اندیشه قابل گسترشه که میزان مشقت و از خودگذشتگی و مواجهه با خطرات در پشت خط و عقبه جنگ چندان متفاوت با خط مقدم جنگ نیست و چه بسا دشوارتره ... کسانیکه بدون احساس کردن حس قهرمانی و مواجهه مستقیم با دشمن به صورت غیر مستقیم و فرساینده تر و در سکوت با دشمن و حتی گاهی دشمن موجود در درونشون نبردی جانگداز و ویرانگر دارند و چه شریفند کسانیکه در این نبرد گاها بدون شاهد در درونشون احساس پایداری و پیروزی میکنند ...

در پناه حق ...

من با این حرفی که می زنید کاملا مخالفم . ولی حاضرم جانم را بدهم تا شما حق داشته باشید این حرف را بزنید ... ولتر
۱۳۸۹/۹/۱۷ صبح ۰۹:۰۰
تشکر شده توسط : siyavash1357, jack regan, ژان والژان, باد وایت, باربوسا
دزیره آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۴
اعتبار: 33

تشکرها : 3112
( 2462 تشکر در 98 ارسال )
شماره ارسال: #106

باسلام

فیلمی با بازی الن دلون ،از اولین فیلم هایی که بازی کرده.در نقش پسر جوانی که دوست صمیمی اش را به خاطر ثروت خصوصا قایق تفریحی زیبایش (اگر اشتباه نکنم) به قتل می رساند و با خونسردی و زیرکی فوق العاده ای هیچ سرنخی از خود باقی نمی گذارد،به راحتی از پس پلیس بر می اید.اما در انتهای فیلم با یک سهل انگاری ساده به جزر و مد دریا ،جسد که با وزنه ای به قایق وصل است پیدا می شود و بیننده را شوکه میکند

دنبال نام فیلم هستم وبه خاطر راهنمایی تان قبلا سپاسگزارم.

] استعداد بزرگ بدون اراده بزرگ وجود ندارد . بالزاک
۱۳۸۹/۹/۱۹ صبح ۰۲:۰۱
سم اسپید آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۱/۸
اعتبار: 52

تشکرها : 2700
( 5519 تشکر در 315 ارسال )
شماره ارسال: #107

(۱۳۸۹/۹/۱۹ صبح ۰۲:۰۱)دزیره نوشته شده:  

باسلام

فیلمی با بازی الن دلون ،از اولین فیلم هایی که بازی کرده.در نقش پسر جوانی که دوست صمیمی اش را به خاطر ثروت خصوصا قایق تفریحی زیبایش (اگر اشتباه نکنم) به قتل می رساند و با خونسردی و زیرکی فوق العاده ای هیچ سرنخی از خود باقی نمی گذارد،به راحتی از پس پلیس بر می اید.اما در انتهای فیلم با یک سهل انگاری ساده به جزر و مد دریا ،جسد که با وزنه ای به قایق وصل است پیدا می شود و بیننده را شوکه میکند

دنبال نام فیلم هستم وبه خاطر راهنمایی تان قبلا سپاسگزارم.

آفتاب سوزان (در ایران با نام زیر آفتاب سوزان، رنه کلمان، 1960)

لینک فیلم: http://www.imdb.com/title/tt0054189

مشکل من با دنیا این است که او همیشه یک گیلاس از من عقب تر است (هامفری بوگارت)
۱۳۸۹/۹/۱۹ صبح ۰۲:۰۹
تشکر شده توسط : اسکورپان شیردل, دزیره, باد وایت, باربوسا
دانتس آفلاین
مجموعه دار کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۹/۱۴
اعتبار: 13

تشکرها : 238
( 948 تشکر در 68 ارسال )
شماره ارسال: #108

کسی از دوستان سریال قدیمی "دارا و ندار" را که قبل از انقلاب از تلویزیون پخش شد بیاد دارد؟ آیا می توان نسخه دوبله شده آن را پیدا کرد؟

در صورت پاسخ منفی، آیا زیر نویس فارسی یا انگلیسی آن وجود دارد؟

اسم لاتین:    Rich Man Poor Man 1976

لینک دانلود زبان اصلی این سریال 34 قسمته:

Book1 
http://isohunt.com/torrent_details/20680...ab=summary

Book2 
http://isohunt.com/torrent_details/11872...ab=summary

۱۳۸۹/۹/۲۰ صبح ۱۲:۱۵
mozafar
Guests

تشکرها :
( تشکر در 43 ارسال )
شماره ارسال: #109

سلام به همه

خیلی سال فبل یه فیلم از تلویزیون پخش شد .داستانش در مورد جنگ چین و ژاپن بود چند نفر از چینیها تو یه قلعه محاصره میشن وقتی مهماتشون تموم شد جنگ تن به تن میکنن با ژاپنیا اخر فیلم همه کشته میشن و یه فرمانده زاپنی براشون احترام نظامی میزاره و به افرادش میگه انا قهرمان بودن که 7 نفر در مقابل 7 گردان یا دسته ما مقاومت کردن یه همچین چیزی .دیگه یادم نمیاد دوس دارم دوباره این فیلم رو ببینم اما چه جوری شما دوستان لطف کنین ....

۱۳۸۹/۹/۲۰ صبح ۰۲:۴۳
نقل قول این ارسال در پاسخ
واترلو آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۷/۱
اعتبار: 43

تشکرها : 743
( 2602 تشکر در 220 ارسال )
شماره ارسال: #110

(۱۳۸۹/۹/۲۰ صبح ۰۲:۴۳)mozafar نوشته شده:  

سلام به همه

خیلی سال فبل یه فیلم از تلویزیون پخش شد .داستانش در مورد جنگ چین و ژاپن بود چند نفر از چینیها تو یه قلعه محاصره میشن وقتی مهماتشون تموم شد جنگ تن به تن میکنن با ژاپنیا اخر فیلم همه کشته میشن و یه فرمانده زاپنی براشون احترام نظامی میزاره و به افرادش میگه انا قهرمان بودن که 7 نفر در مقابل 7 گردان یا دسته ما مقاومت کردن یه همچین چیزی دیگه یادم نمیاد دوس دارم دوباره این فیلام رو ببینم اما چه جوری شما دوستان لطف کنین ....

هفت مرد جنگی

http://www.imdb.com/title/tt0074170/

من یعنی فرانسه ، فرانسه یعنی من
۱۳۸۹/۹/۲۰ صبح ۰۷:۱۹
تشکر شده توسط : مظنون هميشگي, سم اسپید, دن ویتو کورلئونه, باد وایت, باربوسا
دانتس آفلاین
مجموعه دار کافه

( 948 تشکر در 68 ارسال )
شماره ارسال: #111

زمانی که بچه کودکی بودم فیلم زیبایی را دیدم که فقط کمی از آن یادم است.

زنی از یک خانواده مرفه به عنوان پزشک یا مدد کار اجتماعی  به روستای دورافتاده ای در کشور چین (یا شاید  ژاپن) سفر میکند و کمکهای زیادی به روستاییان می کند. بر طبق یک رسم قدیمی پاهای نوزادان دختر را تا سالها قنداق پیچ می کردند تا رشد نکند. این زن به کمک همراهان خود موفق شد این رسم را از بین ببرد.

کسی از دوستان نام این فیلم را میداند؟ فکر می کنم اینگرید برگمن نقش اول فیلم را داشت.

۱۳۸۹/۹/۳۰ صبح ۰۲:۱۲
شرلوك آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۹/۳۰
اعتبار: 21

تشکرها : 677
( 933 تشکر در 117 ارسال )
شماره ارسال: #112
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

سلام دوستان

2 تا فيلم هست كه خيلي وقت پيش ديدم ولي اسمشونو بخاطر نميارم.

اولي يك فيم كمدي جنگي (جنگ جهاني دوم) بود. موضوع فيلم از اين قرار بود كه يك افسر آمريكايي بهمراه يك افسر فرانسوي و يك سرباز فرانسوي (كه هميشه شبها پادگانو دودر مي كرد تا نامزدشو ببينه) ماموريت دارند تا يك جنرال آلماني را بدزدند. به هر حال آنها جنرالو مي دزدند و مي برندش اونور خط ولي چون براي فرار لباس آلماني پوشيده بودند دستگير ميشن. جالب قضيه اينجا بود كه معلوم مي شه جنرال آلماني خودش جاسوس آمريكايي بوده.

دومي سختره. يك فيلم ژاپني فضايي. يك گروه كه با سفينه فضاييشون به يك سياره وارد مي شن. ظاهرا كنترل اين سياره با يك موجود روبات ماننده. يكسري مينهاي پرنده تو سياره بودند كه باصدا منفجر مي شدند. نفر اول فيلم يك ويژگي جالب داشت كه يك جعبه فلزي سيگار داشت ولي توش هويچ نگه مي داشت. به هر حال اين يارو با يك زن ديگه مي فهمند براي نجات بايد از يك ديوار خيلي بلند بالا برند (يك شمارنده معكوس فعاله كه وقتي به صفر ميرسه سياره منفجر مي شه). زنه رو ديواره يك نردبان بلند پيدا مي كنه و شروع مي كنه بالا رفتن. مرده يك ماشين پيدا مي كنه و با كمك دو تا روبات انسان نما تعميرش مي كنه و از ديواره بالا مي ره. به هر حال آخر ماجرا اينه كه ايندو تا در آخرين لحظات سوار سفينه  مي شن و فرار مي كنند و سياره هم منفجر مي شه.

هر دو فيلم تو تلويزيون نشون داده

هر كي اسم ايندو تا فيلم رو مي دونه كمك بسيار بزرگي به من كرده.

با تشكر

۱۳۸۹/۹/۳۰ صبح ۱۰:۲۹
سناتور آفلاین
مشتری کافه
*

اعتبار: 36

تشکرها : 3690
( 4535 تشکر در 390 ارسال )
شماره ارسال: #113

دوستان ببخشید من اینجا درخواست دادم.می خواستم ببینم کسی از دوستان صدای دوبله فیلم (مردی که میخواست سلطان باشد )رو نداره یا اینکه جایی نیست بشه این صدا ها رو دان کرد.

http://www.imdb.com/title/tt0073341/

۱۳۸۹/۹/۳۰ عصر ۰۶:۴۵
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11430
( 18964 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #114

(۱۳۸۹/۹/۳۰ صبح ۰۲:۱۲)mansoor نوشته شده:  

زمانی که بچه کودکی بودم فیلم زیبایی را دیدم که فقط کمی از آن یادم است.

زنی از یک خانواده مرفه به عنوان پزشک یا مدد کار اجتماعی  به روستای دورافتاده ای در کشور چین (یا شاید  ژاپن) سفر میکند و کمکهای زیادی به روستاییان می کند. بر طبق یک رسم قدیمی پاهای نوزادان دختر را تا سالها قنداق پیچ می کردند تا رشد نکند. این زن به کمک همراهان خود موفق شد این رسم را از بین ببرد.

کسی از دوستان نام این فیلم را میداند؟ فکر می کنم اینگرید برگمن نقش اول فیلم را داشت.

من فوق لیسانس اینگرید برگمن شناسی دارم. :!z564b . فیلمی که توضیحش دادی صد در صد مهمانخانه ششمین خوشبختی هست. http://www.imdb.com/title/tt0051776/ البته من اینو پارسال دیدم و زیرنویس هم شده بود. جدا این فیلم از تلویزیون پخش شده ؟ دوبله بود ؟

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۸۹/۱۰/۱ صبح ۰۱:۵۳
تشکر شده توسط : اسکورپان شیردل, سم اسپید, باد وایت, باربوسا
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۱۰
اعتبار: 53

تشکرها : 1834
( 10943 تشکر در 271 ارسال )
شماره ارسال: #115

بله سروان عزیز ... جسارتا باید عرض کنم من پخش این فیلم رو به صورت دوبله در تلوزیون وطنی در سال های بسیار دور ( یعنی قبل از انقلاب ) به یاد دارم ... و  الآن متاسفانه مثل شما نسخه دوبله نشده فیلم رو دارم  ...

من با این حرفی که می زنید کاملا مخالفم . ولی حاضرم جانم را بدهم تا شما حق داشته باشید این حرف را بزنید ... ولتر
۱۳۸۹/۱۰/۳ عصر ۰۵:۳۵
دانتس آفلاین
مجموعه دار کافه

( 948 تشکر در 68 ارسال )
شماره ارسال: #116

من فوق لیسانس اینگرید برگمن شناسی دارم. :!z564b . فیلمی که توضیحش دادی صد در صد مهمانخانه ششمین خوشبختی هست. http://www.imdb.com/title/tt0051776/ البته من اینو پارسال دیدم و زیرنویس هم شده بود. جدا این فیلم از تلویزیون پخش شده ؟ دوبله بود ؟

سروان رنو عزیز،

اسم فیلم درست است  و تشکر می کنم. من کلاس پنجم ابتدایی یعنی 11 ساله بودم که این فیلم را بصورت دوبله دیدم . طی چند روز خیلی سعی کردم تا دوبله آن را پیدا کنم اما فکر نمی کنم موفق بشوم.

سوال بعدی: نسخه دوبله شده فیلم " آیا برامس را دوست دارید؟" [در ایران : دوباره خداحافظ]   Aimez – vous Brahms را میتوان جایی پیدا کرد؟

۱۳۸۹/۱۰/۴ صبح ۱۲:۴۸
Classic آفلاین
صاحب کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۷
اعتبار: 47

تشکرها : 6825
( 6072 تشکر در 445 ارسال )
شماره ارسال: #117

(۱۳۸۹/۱۰/۴ صبح ۱۲:۴۸)mansoor نوشته شده:  

نسخه دوبله شده فیلم " آیا برامس را دوست دارید؟" [در ایران : دوباره خداحافظ]   Aimez – vous Brahms را میتوان جایی پیدا کرد؟

دوبله این فیلم کمیاب است اما وجود دارد ولی در دسترس بازار عادی نیست. تیکه ای از صدای دوبله آن قبلا توسط یکی از دوستان کافه ( آقای برناردو ) در بخش فیلمخانه آپلود شده بود  که می توانید آنرا در لینک زیر دانلود کنید:

http://www.4shared.com/file/tsdjWkmO/Goodbye_Again.html

اینهمه کافه توی دنیا هست , اونوقت شما درست اومدین به کافه ی ما
۱۳۸۹/۱۰/۱۳ عصر ۱۱:۲۴
دانتس آفلاین
مجموعه دار کافه

( 948 تشکر در 68 ارسال )
شماره ارسال: #118

کسی از دوستان نام این فیلم را میداند؟ دوبله آن وجود دارد؟

یک فیلم سیاه و سفید  در باره دو دوست  که هردو عاشق یک زن می شوند. زن هر دو را دوست دارد ولی به یکی تمایل بیشتری دلرد. با شروع جنگ یکی از مردان راهی جنگ میشود، همان مردی که زن عاشق اوست و به او قول ازدواج داده بود. مدت زیادی می گذرد و خبری از مردی که جنگ رفته نمیشود. در این فاصله مرد دیگر با زن ازدواج میکند.

پس از مدتها ناگهان خبر میرسد که مرد اولی از جنگ برگشته است. زن با شوهر خود به دیدن او میرود ولی می فهمد که چشمان او در اثر انفجار کور شده است.

۱۳۸۹/۱۰/۱۸ صبح ۰۳:۱۶
sitelogger آفلاین
منتظر تایید
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۱۰/۲۸

تشکرها : 0
( 5 تشکر در 2 ارسال )
شماره ارسال: #119

من دنبال یه فیلمم که تلویزیون هم چند سال پیش نشون داد.

اگه اشتباه نکنم زمان حوادث  فیلم مربوطه به سالهای جنگ سرده و توش یه شخص مهمی رو به روسیه (شوروی) میارن و اونجا دستگیرش میکنن و میفرستنش سیبری و اون شخص هم با دو نفر دیگه نقشه فرار میکشن یه روز یکی تو بازداشتگاه براشون یه شعبده بازی میکنه و از اون شعبده بازی الهام میگرن و توی یکی از واگنهای قطاری که مال روسها بوده و اونجا کار اجباری میکردن مخفی میشن و وسط راه میپرن پایین فکر کنم در بین راهم یکیشون از سرما تلف میشه ولی آخر فیلم یه یه جایی وسط برفا به یه چیز مثل تانک بر خورد میکنن و اونا رو میگیرن فکر میکنن روسها گرفتنشون اما در حقیقت نروژی بودن و نجات پیدا می کنن {#smilies.biggrin}.

کسی اسم فیلم رو میدنه ؟

۱۳۸۹/۱۰/۲۸ صبح ۱۲:۲۴
تشکر شده توسط : فیلیپ ژربیه, باد وایت, باربوسا
دانتس آفلاین
مجموعه دار کافه

( 948 تشکر در 68 ارسال )
شماره ارسال: #120

(۱۳۸۹/۱۰/۲۸ صبح ۱۲:۲۴)sitelogger نوشته شده:  

من دنبال یه فیلمم که تلویزیون هم چند سال پیش نشون داد.

اگه اشتباه نکنم زمان حوادث  فیلم مربوطه به سالهای جنگ سرده و توش یه شخص مهمی رو به روسیه (شوروی) میارن و اونجا دستگیرش میکنن و میفرستنش سیبری و اون شخص هم با دو نفر دیگه نقشه فرار میکشن یه روز یکی تو بازداشتگاه براشون یه شعبده بازی میکنه و از اون شعبده بازی الهام میگرن و توی یکی از واگنهای قطاری که مال روسها بوده و اونجا کار اجباری میکردن مخفی میشن و وسط راه میپرن پایین فکر کنم در بین راهم یکیشون از سرما تلف میشه ولی آخر فیلم یه یه جایی وسط برفا به یه چیز مثل تانک بر خورد میکنن و اونا رو میگیرن فکر میکنن روسها گرفتنشون اما در حقیقت نروژی بودن و نجات پیدا می کنن {#smilies.biggrin}.

کسی اسم فیلم رو میدنه ؟

اتفاقا من هم چند روز در فکر این فیلم بودم و می خواستم آن را مطرح کنم. فکر میکنم این شخص به عنوان خبرنگار وارد روسیه شده بود. در بین زندانیها به کسی که در راه تلف میشد میگفتند "ساندویچ".

۱۳۸۹/۱۰/۲۸ صبح ۱۲:۵۳
ارسال پاسخ