[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
» <مارک واتنی> ارادت شارینگهام عزیز
» <شارینگهام> درود بر همه ی دوستان ، سپاس از مارک واتنی عزیز
» <مارک واتنی> دانلود کارتون قدیمی و نوستالژیک "بامزی" بصورت کامل و دوبله فارسی : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45427
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 11 رای - 4.27 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دوبله و دوبلورها
نویسنده پیام
soheil آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۲۰
اعتبار: 32

تشکرها : 1030
( 2834 تشکر در 400 ارسال )
شماره ارسال: #801
RE: اخبار دوبله و دوبلورها

(۱۳۸۹/۶/۲۴ صبح ۱۱:۰۱)ميثم نوشته شده:  

اخیرا آنونس دوبله جدیدی از فیلم محرمانه لس انجلس (کرتیس هنسن - 1997) را دیدم که در آن ناصر تهماسب (اسپیسی) ، جلیلوند (راسل کرو) ، مظفری (گای پیرس) و شکوفنده (کیم بسینگر) صحبت می کردند. یعنی ایده آل ترین ترکیب ممکن.

نمی دانم در این مدتی که من نبودم در این کلوب ، به این دوبله اشاره شده ات یا نه؟ کسی این دوبله را دیده؟ کیفیتش چطور است؟ مدیر دوبله کیست؟

بله ميثم جان درمورد اين فيلم صحبت شده است.

ولي به نظر من بهرام زند براي راسل كرو مناسب تر بود.

همچنين براي دني دوويتو بهتر بود اصغر افضلي صحبت مي كردند كه ظاهرا" در اين دوبله تورج مهرزاديان است.

راستي در دوبله اول گاي پيريس را كي مي گفت؟ منوچهر والي زاده؟

۱۳۸۹/۶/۲۴ عصر ۰۱:۵۰
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : میثم, john doe, موسيو وردو, باربوسا
رابرت میچم آفلاین
مشتری کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۱۲
اعتبار: 38

تشکرها : 948
( 6024 تشکر در 557 ارسال )
شماره ارسال: #802

در دوبله اول هم گای پیرس رو مظفری گفته. بنظربنده هم اگر راسل کرو بهرام زند بود و دنی

دویتو افضلی واقعا دوبله شاهکاری میشد. مدیر دوبلاژش فکر کنم ناصرطهماسب باشه. مظفری

نمیتونه مدیر دوبلاژ همچین فیلمی تو قرن 21 باشه.

برای برخی سرنوشتی وجود ندارد زیرا خود سرنوشت سازند( عمرشریف خطاب به پیتراوتول/ لورنس عربستان)
۱۳۸۹/۶/۲۴ عصر ۰۲:۰۱
تشکر شده توسط : میثم, موسيو وردو, رامین_جلیلوند
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11446
( 18974 تشکر در 1591 ارسال )
شماره ارسال: #803

(۱۳۸۹/۶/۲۲ عصر ۱۲:۲۰)soheil نوشته شده:  

البته از حق نگدريم كه حامد بهداد بازيگر خوبي هستند.

اما متاسفانه كمي ادا اطواري شده است و مي خواهد با كارهاي غير متعارف جلب توجه كند در صورتي كه نيازي به اين كارها ندارد.

من هم ازش خوشم میاد. شاید به خاطر اینکه با بقیه بازیگرهای ایرانی فرق داره ،  بازی خوبی هم داره. البته به خاطر عشق فراوانش به مارلون براندو ، دوست داره مثل او کارهای عجیب غریب بکنه و همین باعث میشه که کارهاش کمی غیر عادی به نظر بیاد اما در کل بچه خوبیه و نکته دیگه اینکه مثل خیلی از بازیگرهای دیگه که تک بعدی هستند ، نیست و علاوه بر بازیگری  عاشق دوبله هم هست ،  البته استاد دوبله نیست و بنابراین اطلاعات بالایی نداره ولی بدونید که عشق دوبله اس و خیلی صدای چنگیز جلیلوند رو دوست داره.

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۸۹/۶/۲۴ عصر ۱۱:۳۲
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : john doe, اسکورپان شیردل, پدرام, باربوسا
پدرام آفلاین
دوستدار دوبله ایران
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۹/۲۶
اعتبار: 29

تشکرها : 1695
( 1406 تشکر در 77 ارسال )
شماره ارسال: #804
RE: دوبله و دوبلورها

هوشنگ بهشتی

با تشکر از سامان عزیز

منبع: وبلاگ عکسهای قدیمی

برای دیدن عکس در اندازه واقعی به بندانگشتی مراجعه کنید

فایل های ضمیمه بند انگشتی

روزگار دو روز است ، روزی به سود تو و روزی به زيان تو
۱۳۸۹/۶/۲۵ صبح ۰۹:۵۰
تشکر شده توسط : موسيو وردو, سم اسپید, اسکورپان شیردل, بانو, سروان رنو, دشمن مردم, دلشدگان, رامین_جلیلوند, soheil, Green, الیشا, باربوسا
بهروز آفلاین
مشتري كافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۲/۳۱
اعتبار: 17

تشکرها : 1621
( 2111 تشکر در 143 ارسال )
شماره ارسال: #805

در رابطه با حامد بهداد:

به نظر من بيشتر شبيه آدم هاي لمپن است و به قول يكي از دوستان كافه- آدم شومني است و فقط اين كارها رو براي جلب توجه انجام مي دهد. ريختش هم شبيه آدم هاي ........ است.گفتم در اين سينما يك زماني بهروز وثوقي ها وجود داشتند ولي حالا امثال بهدادها در اين سينما به رهبري رييس باند مافياي سينماي ايران " محمدرضا شريفي نيا " جولان مي دهد.

باز هم مي گم براي جليلوند متاسفم كه با همچين آدمي دمخور شده است.

خيلي دوست داشتم به جاي بهداد- ابوالحسن تهامي با جليلوند مصاحبه مي كرد.

۱۳۸۹/۶/۲۵ صبح ۰۹:۵۷
تشکر شده توسط : رابرت میچم, موسيو وردو, محمد, ایرج, باربوسا
رابرت میچم آفلاین
مشتری کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۱۲
اعتبار: 38

تشکرها : 948
( 6024 تشکر در 557 ارسال )
شماره ارسال: #806

پیرو فرمایشات دوستان عزیز: بایدعرض کنم حق با شماست حامد بهداد شاید براندو رو دوست

داشته باشه ولی دوست داشتن دلیل بر ادا در آوردن نیست مثلا میخواد بگه بازیگر متفاوت و

وغیرمتعارفی هستش با این کارها میخواد خودشو نشون بده. مصاحبه همچین آدمی فکر نکنم

با جلیلوند چنگی به دل بزنه. اگه واقعا اونیکه میگه هستش باید مثل براندو اگه جای مهمی بهش

بدن نره ویک افغانی یا عرب هر... به جای خودش جهت گرفتن جایزه بفرسته. این کار رو واقعا

میکنه؟ فکر میکنه رو میز پریدن ومثل عنتر ادا در آوردن اونو براندو یا استیو مک کوئین یا

براد پیت...... وامثالهم میکنه حامد بهدادکجا سبک استلاوینسکی /مکتب اکتورز سینما کجا؟

برای برخی سرنوشتی وجود ندارد زیرا خود سرنوشت سازند( عمرشریف خطاب به پیتراوتول/ لورنس عربستان)
۱۳۸۹/۶/۲۵ صبح ۱۰:۰۹
تشکر شده توسط : موسيو وردو, ایرج, واترلو, دشمن مردم, باربوسا
soheil آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #807

دوبله دوم فیلم شین با وجود کار خوب گویندگان چند اشکال اساسی دارد.

یکی از آنها مربوط به موسیقی متن آن است.

مشخص نیست که کار افکت و باند سازی را چه کسی انجام داده است.

اما تمام فیلم را با موسیقی پر کرده است که بسیار آزار دهنده است.

همچنین احساس کردم که صدای بعضی از نقش های فرعی در طول فیلم عوض می شود.

البته شنیده ام که در ترجمه هم مشکلاتی داشته است که از آن بی اطلاع هستم.

از دوستان کسی می داند مدیر دوبلاژ این فیلم کیست؟

همچنین آیا دوبله سوم آن وارد شبکه ویدیو شده است؟

۱۳۸۹/۶/۲۵ عصر ۰۶:۰۸
تشکر شده توسط : موسيو وردو, رامین_جلیلوند, john doe, باربوسا
پدرام آفلاین
دوستدار دوبله ایران
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۹/۲۶
اعتبار: 29

تشکرها : 1695
( 1406 تشکر در 77 ارسال )
شماره ارسال: #808

چنگیز جلیلوند

با تشکر از  مهدی خسروشیری و مجتبی نظری

منبع: وبلاگ قدیمی ها

برای دیدن عکس در اندازه واقعی به بندانگشتی مراجعه کنید

فایل های ضمیمه بند انگشتی

روزگار دو روز است ، روزی به سود تو و روزی به زيان تو
۱۳۸۹/۶/۲۵ عصر ۰۶:۴۶
تشکر شده توسط : موسيو وردو, بچه رزماری, اسکورپان شیردل, بانو, سروان رنو, رابرت میچم, سم اسپید, دشمن مردم, دلشدگان, رامین_جلیلوند, Green, الیشا, باربوسا
بچه رزماری آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۹/۲
اعتبار: 4

تشکرها : 362
( 528 تشکر در 63 ارسال )
شماره ارسال: #809

در مورد تقلید بهداد از براندو باید خدمت دوستان عرض کنم که تقلید بد نیست به شرطی که بتونی از اون بازیگری که سبک بازیش رو دوست داری  درست الگوبرداری کنی و نقشی رو که بهت میدن بتونی تسخیر کنی و یه مقدار هم از خودت خلاقیت نشون بدی

مثل بهروز وثوق  , بهروز وثوق هم از استیو مک کوئین تقلید میکرد اما انقدر درست و حساب شده تقلید میکرد که از خود استیو هم بهتر بازی میکرد

و یا مرحوم استادخسرو شکیبایی که یه جورایی از آل پاچینو تقلید می کرد

بهداد جدیدا انقدر حس میگیره که دیگه بازیش غیر طبیعی جلوه میکنه یه جورایی هم میخواد مثل بهروز بازی کنه نمونش هم فیلم محاکمه در خیابان

ولی عمرا کسی بتونه مثل بهروز بشه

در تاریخ سینمای ایران عمرا بازیگری به توانایی بهروز وثوق بتونه پا به عرصه ظهور بذاره

و باید بگم که بهروز تکرار نشدنیه همونطور که داریوش تکرار نشدنیه

به نظر بنده ( نظر شخصی )بهترین و توانمند ترین بازیگر بعد از انقلاب اکبر عبدی می باشه

بازی استاد امین تارخ و شهاب حسینی رو هم خیلی دوست دارم

فکر کنم در بین جوان ها قوی ترین بازیگر شهاب حسینی باشه و باید اذعان کرد که از لحاظ فن بیان هم خیلی قویه

آقای بهداد هم باید بداند که برای هنرمند محبوب بودن مهمه نه مشهور بودن

اندیشه ها نیرومند تر از ارتش ها هستند
۱۳۸۹/۶/۲۵ عصر ۰۶:۵۵
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : موسيو وردو, پدرام, رابرت میچم, دشمن مردم, باربوسا
soheil آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #810

(۱۳۸۹/۶/۲۵ عصر ۰۶:۵۵)بچه رزماری نوشته شده:  

فکر کنم در بین جوان ها قوی ترین بازیگر شهاب حسینی باشه و باید اذعان کرد که از لحاظ فن بیان هم خیلی قویه

آقای بهداد هم باید بداند که برای هنرمند محبوب بودن مهمه نه مشهور بودن

اولین بار شهاب حسینی و حامد بهداد را در این زن حرف نمی زند با هم دیدم.

که کار هردو در این فیلم عالی بود.

۱۳۸۹/۶/۲۵ عصر ۰۷:۵۱
تشکر شده توسط : john doe, دشمن مردم, باربوسا
دشمن مردم آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۱۰
اعتبار: 13

تشکرها : 1232
( 761 تشکر در 47 ارسال )
شماره ارسال: #811

دوستان عزیز

از زمانی که بازیگران بنام از ایران رفتند یا ممنوع التصویر  شدند بازیگران کوچک سعی نمودند تا به عنوان بازیگرانی شاخص معرفی گردند. دیگر امثال وثوقیها یا فنی زادها وجود ندارند و همانطور که دوستان اشاره کردند سینمای ایران جایی برای باند بازی و مافیای سینمایی شده وقتی می بینم که آقای کیمیایی از پولاد در اکثر فیلمهایش استفاده می کند خوب شک آدم تبدیل به یقین می شود
متاسفانه در این سینمایی که پاش لب گور یا توی گوره زیاد نمی شود گفت که اگر بازیگری خوب هم همچون پرستویی پیدا شود بتواند همچون بهروزها بدرخشد چون با این همه سانسورها و عدم درک درست مردم ما از سینما نمی شود چندان امید داشت

دیگر مردم کشور من گرسنه نیستند
آنها روزی چند وعده گول می خورند
۱۳۸۹/۶/۲۶ صبح ۰۵:۳۰
تشکر شده توسط : موسيو وردو, john doe, پدرام, رابرت میچم, محمد, اسکورپان شیردل, باربوسا
دلشدگان آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۲۶
اعتبار: 24

تشکرها : 3231
( 1347 تشکر در 70 ارسال )
شماره ارسال: #812

دوستان بازی حامد بهداد در فیلم کسی از گربه های ایرانی خبر ندارد در حد یک شاهکار می درخشد .  عجیب است بازیگری که تا به حال در هیچکدام از فیلمهای نازل و بی ارزش کنونی بازی نکرده است ، تا این حد مورد بی لطفی دوستان قرار می گیرد . هرچه قدر که اعتقاد دارم بازی حامد بهداد در فیلم کافه ستاره بسیار ضعیف بوده ، اما به همان اندازه بازی درخشانش در فیلم کسی از گربه های ایرانی خبر ندارد را تحسین می کنم . حامد بهداد اگر قدر خودش را بداند ، روزی یکی از بزرگترین بازیگران سینمای ایران خواهد شد .

۱۳۸۹/۶/۲۶ عصر ۰۱:۰۰
تشکر شده توسط : john doe, سم اسپید, soheil, اسکورپان شیردل, سروان رنو, دشمن مردم, Classic, باربوسا
negar z آفلاین
دختری از گرین گیبلز

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۱۴
اعتبار: 2

تشکرها : 9
( 72 تشکر در 15 ارسال )
شماره ارسال: #813

(۱۳۸۹/۶/۲۲ صبح ۰۷:۵۲)پدرام نوشته شده:  

مسؤولان صداوسيما از حسين باغي عيادت كردند

همسر حسين باغي از عيادت مسؤولان صدا و سيما از اين پيشكسوت دوبله خبر داد.

مريم ايماني‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار سرويس تلويزيون خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)، ضمن قدرداني از مسؤولان رسانه‌ي ملي گفت: مسؤولان صدا و سيما به دنبال انعكاس خبر ترخيص باغي از بيمارستان، دو بار از ايشان عيادت كردند و كاملا پيگير احوال او هستند و تلاش كرده‌اند امكانات پزشكي از طريق دكتر و پرستار در منزل تامين شود.

وي گفت: من تاكنون در زمينه بيماري همسرم، به هيچ كجا براي دريافت مساعده مراجعه نكرده‌ام و تا آن جا كه ممكن بود تلاش كرده‌ و مي‌كنم كه به تنهايي هزينه‌هاي مالي درمان شوهرم را پرداخت كنم. من هم مي‌دانم كه تيم پزشكي نهايت تلاش خود را براي درمان ايشان انجام داده و مي‌دهد و از اين بابت قدردان گروه درماني ايشان در بيمارستان مهر هستم؛ ولي بپذيريم كه با توجه به مشخص نشدن نوع ويروس، درمان طولاني و هزينه‌بر شده‌است و اگر من امروز در اين زمينه صحبت مي‌كنم، صرفا به دليل مشكل شدن تامين هزينه‌هاي مالي است.

ادامه خبر را در لینک زیر مشاهده فرمایید

http://isna.ir/ISNA/NewsView.aspx?ID=New...687&Lang=P

بازم به معرفت و وجدانشون که با اینکه حسین باغی هشت نه ساله دوبله نمی کنه و تیزر گفتن رو به دوبله بخاطر درامدش ترجیح داده!!! ولی بازم انسانیت کردندو رفتند سراغش و هزینه درمانشو فراهم کردند و نگفتند چون باغی دیگه دوبله نمی کنه و پشت پا زده به دوبله  و بخاطر پول تیزر رو به دوبله ترجیح داده ! پس ماهم کمکش نمی کنیم چون تو انتخابش تیزر رو به دوبله ترجیح داده.! و بجای اینکه همچین حرفهایی بزنند رفتندو دستشو گرفتند چون می دونند که حسین باغی هرچی باشه  واگه الان تو دوبله نیست یا تو سازمان نیست یه زمانی نقشهای ماندگاری رو رقم زده که هرگز از بین نخواهد رفت و ارزش و هنر هنرمند هم به همین هست چون از هنرمند هنرش باقی می مونه .اینکه ما فکر کنیم چون فلانی دیگه کار هنری نمی کنه پس بذاریمش کنار !!!! یک فکر کاملا مادی گرایانه و دنیوی هست نه فکر کسی که  طرفدار هنره چون هر هنرمند نقش ماندگاری می زند و خودش می رود و این اثر اوست که جاودانه می شود نه  خود او که بگوییم حالا که دیگه دوبله نمی کنه حالا که تیزر رو به دوبله ترجیح داده پس ماهم.....!!! هنر هنرمند اینه که انقدر از خودش یادگاری بذاره که نام نیک ازش همیشه برجا باشه و حسین باغی اگر در دوبله نمونده ولی به این امر مهم دست پیدا کرد و بعد رفت و اینه که ارزش داره و ماندگاره

درگذشت علی اصغر مستان هنرمند قدیمی و ماندگار دوبله رو هم به همه شما تسلیت می گم.

لحظه لذت بردن از زندگی رو به بعد موکول نکن
۱۳۸۹/۶/۲۷ صبح ۰۸:۴۶
تشکر شده توسط : بهزاد ستوده, موسيو وردو, اسکورپان شیردل, بانو, دلشدگان, ژان والژان, باربوسا
john doe آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱۱/۲
اعتبار: 31

تشکرها : 1526
( 2169 تشکر در 189 ارسال )
شماره ارسال: #814

امشب در شبکه چهار فیلمی بنام هملت 2000 پخش شد. از خود فیلم بگذریم و چندان فیلم جابی نبود. اما نکته جالب

شنیدن صدای  آرشاک بعد از سال ها از تلویزیون بود . البته نقش کوتاهی بود به جای استیو زان اما خوب بود و امید می رود بعد از گویندگی در چند فیلم صدایش جا بیافتد و کوک شود.

همچنین گویندگی سعید مظفری هم در نقش هملت با بازی اتان هاک خوب بود. سعید  هنوز هم صدای زیبایی دارد . ای کاش خودش و دیگران قدرش رو بیشتر بدونند.

۱۳۸۹/۶/۲۸ عصر ۱۰:۲۵
تشکر شده توسط : موسيو وردو, بهزاد ستوده, رابرت میچم, سروان رنو, ایرج, اسکورپان شیردل, رامین_جلیلوند, محمد, پدرام, بهروز, دلشدگان
بهزاد ستوده آفلاین
متولد اصفهان

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۶/۶
اعتبار: 39

تشکرها : 2215
( 5890 تشکر در 536 ارسال )
شماره ارسال: #815

(۱۳۸۹/۶/۲۸ عصر ۱۰:۲۵)john doe نوشته شده:  

امشب در شبکه چهار فیلمی بنام هملت 2000 پخش شد. از خود فیلم بگذریم و چندان فیلم جابی نبود. اما نکته جالب

هملت 2000 را كامل نديدم تكرارش چه ساعتيه؟

يكي دو قسمتي كه كيكاوس ياكيده بجاي سالي"پزشك دهكده "حرف زده سعيد مظفري تهران نبوده و زهره شكوفنده مي گفت بخاطر نزديكي صدا ها ايشون را انتخاب كرده

ياكيده درست است خيلي غرور دارد و و زياد حرف نامربوط ميزند ولي وقتي توي همايش گويندگان جو اب ميداد و از مظلوميت دوبله دفاع كرد قابل تحسين بود

عليرضا باشكندي فقط براي نقش هاي سامورايي و شمشيري جواب مي دهد سالها پيش كه زنده ياد حسين معمارزاده بجاي بروس لي حرف زد خوتان قضاوت كنيد كه تابحال  مرحوم معمارزاده بهترين دوبلور بروس لي  بوده است. باشكندي توي برنامه زنده رود كه امده بود مي گفت :"همكار ما نمي تونه حرف بزنه مدير دوبلاژ شده چطور وقتي خودش نمي تونه گوينده خوبي باشه  من را مي خواد راهنمايي كنه"من هميشه با وضو پشت ميكروفون مي نشينم" البته هرچقدر فكر كردم منظورش را نفهميدم كي بودحسين خدادادبيگي بود -اليزا اورامي بود يا يك نفر سوم... امروز همه مدير دوبلاژ شده اند حتي اعظم دلبري هم مدير دوبلاژ شده است.

يكي از دلايل بد اخلاقي دوبلورها اين است كه بجاي شخصيت هاي مختلف با  توانيهاي مختلف حرف ميزنند ولي خودشون هيچ بهره اي ندارند درست مثل كارمند بانك كه در روز چندين ميليون  و حتي ميليارد پول توي دستش است و خودش هيچ بهره اي از ان پول نميبرد

شما نمي تونيد تصور بكنيد كه اگر دوبلور بوديد و جاي ريز و درشت سينماي جهان صحبت مي كرديد و كسي شما را نمي شناخت چه حالي داشتيد .در قبل از انقلاب گاهي بازيگرهاي سينما به مطبوعات رشوه مي دادند كه حرفي از دوبله نزنند كه فلان هنرپيشه دوبلور دارد ...

هر جا سخن از دوبله است نام "بهزاد ستوده "میدرخشد
۱۳۸۹/۶/۲۹ صبح ۰۷:۳۹
تشکر شده توسط : john doe, اسکورپان شیردل, موسيو وردو, پدرام, بچه رزماری, رابرت میچم, بهروز, دشمن مردم, دلشدگان, باربوسا
رامین_جلیلوند آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۳۰
اعتبار: 27

تشکرها : 1178
( 2597 تشکر در 321 ارسال )
شماره ارسال: #816

می خواستم بدانم دقيقا چه فيلم های تونی کرتيس را کاووس دوستدار گفته است؟ لطفا با حدس و گمان و خواب و خيال جواب ندهيد.

۱۳۸۹/۶/۲۹ صبح ۰۸:۴۲
john doe آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱۱/۲
اعتبار: 31

تشکرها : 1526
( 2169 تشکر در 189 ارسال )
شماره ارسال: #817

تا اونجا که من یادمه

دوبله اول بندباز_دوبله اول تاراس بولبا_بعضی ها داغشو دوست دارند_

و چند تا فیلمی که در همین تاریخ ها دوبله شده.

۱۳۸۹/۶/۲۹ صبح ۰۸:۵۵
تشکر شده توسط : رامین_جلیلوند, سم اسپید, موسيو وردو, دشمن مردم, دلشدگان, باربوسا
رامین_جلیلوند آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۳۰
اعتبار: 27

تشکرها : 1178
( 2597 تشکر در 321 ارسال )
شماره ارسال: #818

کالبد شکافی يک قتل دوبله شده است؟ مشخصات داريد؟

۱۳۸۹/۶/۲۹ عصر ۰۱:۴۶
تشکر شده توسط : باربوسا
soheil آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #819

(۱۳۸۹/۶/۲۹ صبح ۰۸:۴۲)رامین_جلیلوند نوشته شده:  

می خواستم بدانم دقيقا چه فيلم های تونی کرتيس را کاووس دوستدار گفته است؟ لطفا با حدس و گمان و خواب و خيال جواب ندهيد.

به غیر از مواردی که جان دو عزیز اشاره کردند:

اسپارتاکوس

۱۳۸۹/۶/۲۹ عصر ۰۲:۴۱
تشکر شده توسط : موسيو وردو, سم اسپید, john doe, رامین_جلیلوند, باربوسا
محمد آفلاین
مشتری کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱۰/۱۲
اعتبار: 25

تشکرها : 990
( 5839 تشکر در 185 ارسال )
شماره ارسال: #820

راستش من هم از صداي باشكندي خوشم نمياد.باشكندي كپي بسيار بسيار كم رنگي از خسروشاهي است هميشه از خسروشاهي تقليد مي كند.اما كيفيت كار خسروشاهي كجا و اين آقا كجا.

وقتي سري فيلم هاي بروس لي را كه باشكندي دوبله كرده رو ديدم واقعا تاسف خوردم كه ايشان حرف زده.صدايي كه اصلا جذابيت ندارد. من بروس لي را با صداي معمارزاده شناختم يكي از دليل هايي هم كه از بروس لي خوشم مي آمد همين صداي معمارزاده بود.

به غير از باشكندي از صداي سينا زند هم خيلي بدم مياد بدترين صدايي كه در عمرم شنيدم فقط به خاطر اين كه پدرش گوينده است ايشان هم  گوينده شده است.هميشه از وي به عنوان استعداد درخشان آينده نام مي برند.آخه كجاي صداي وي زيباست كه آينده اي هم داشته باشد.والله صداي من خيلي بهتر از ايشان است.

دوستان در مورد كيكاووس ياكيده كمي بي انصافي كرديد.به نظر من, ياكيده گوينده خوبي هست و نبايد به خاطر يك نامه اي كه به جليلوند نوشته اينقدر مورد شماتت قرار گيرد.خودم قبول دارم ايشان هم مغرور هستند ولي مگر گويندگان ديگر هم اينطور نيستند.به نظر من, بعد از انقلاب, ياكيده در كنار  همت موميوند و افشين زينوري از بهترين افرادي بودند كه وارد دوبله شدند.

۱۳۸۹/۶/۲۹ عصر ۰۳:۰۸
تشکر شده توسط : موسيو وردو, john doe, پدرام, اسکورپان شیردل, رابرت میچم, بهروز, ایرج, دشمن مردم, رامین_جلیلوند, واترلو, دلشدگان, باربوسا
ارسال پاسخ