[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 3.33 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
اهنگ سریالهای تلویزیونی
نویسنده پیام
مراد بیگ آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱/۱۰
اعتبار: 36

تشکرها : 2683
( 2388 تشکر در 283 ارسال )
شماره ارسال: #41
RE: اهنگ سریالهای تلویزیونی

تفنگ سرپر-1381

به کارگردانی امرالله احمدجو

روایت زندگی جوان رادمردی به نام غیبیش با بازی حمید رضا پگاه ،از اهالی یکی از روستاهای آذربایجان  است در عهدی که بدلیل خود کامگی خان ها و حکام محلی و شاهزدگان قاجار مردم در تیره دستی و تهی دستی روزگار میگذرانند این وضعیت اسفناک زندگی مردم مقارن میشود با جنگ جهانی اول و هجوم  دوباره قشون روس به سرحدات ایران از دو ناحیه ی مرز جلفا و ماکو و پیشروی بسوی شهرهای ارومیه و تبریز ،گروهی از متجاوزان روس که سرگردان بیابان گردیده اند در نزدیکی شهر ارومیه به زادگاه غیبیش میرسند،بدستورعزیز خان (خان  ولایت) با بازی زنده یاد عباس امیری  ، تفنگ چی ها با نهادن تفنگ ها بر زمین تسلیم بی چون چرای روسها میشوند ،اهالی روستا به رهبری روحانی ده آقا سید با بازی خسرو شکیبایی در صدد مقابله و دفاع از روستا بر می آیند ولی تنها وسیله دفاعی ایشان در کنار داس و تبر و چماق تنها یک تفنگ سرپر میباشد.

موسیقی  خاطره انگیز تیتراژ و متن سریال تفنگ سرپر ساخته ی صادق چراغی نظر ،آهنگساز جوان ایرانی ونوازنده سازهای بادی میباشد.
 وی مهارت بسیار بالای خود در نواختن ساز نی را مرهون استاد والامقامش،استاد محمد علی کیانی نژاد است همچنین در محضر استادانی چون اسپنداری و دیگران نواختن سایر سازهای بادی از قبیل سرنا ،درنا ،کنلی، لبک و بالابان را نیز آزموده است.
ایشان از همان ابتدا با علم بر اینکه  اغلب  آثار ارکسترال ملی ایرانی با استفاده از سازهای غربی با کپی برداری از آثار بزرگ غربیان کارهایی درجه دو و سه از همان آثار بوده و عملا هیچ جایگاهی در نزد جهانیان نداشته و نخواهند داشت، پا جای پای بزرگان موسیقی ایران همچون استاد حسین علیزاده گذاشته بامطالعه بر روی آثار ارکسترال  ملی سایر ممالک و اندیشیدن در پتانسیل سازهای ایرانی، سودای اجرای ارکسترال با سازهای ایرانی را در سر می پروانید.
امری سخت اما نه ناشدنی که با مهارت خاصی در این سریال نمود پیدا نموده و بر گیرایی وباور پذیری سریال به عنوان اثری ملی افزوده است ،اغراق نیست اگر بیان کنیم به موازات اینکه صادق چراغی را از سریال تفنگ سرپر شناخته ایم، تفنگ سرپر  نیز به مواسات موسیقی زیبایش در یادها جاودانه گردیده است.

تیتراژ آغازین سریال تفنگ سرپر( با اندکی ویرایش مجددتوسط گروه آهنگسازدر بازپخش سریال)

تیتراژ پایانی سریال تفنگ سرپر

تصنیف زیبا به زبان ترکی که به بخش پایانی قسمت پنجم  تعلق دارد، با موسیقی دل نواز دیگری از این سریال تاریخی و ملی.(متاسفانه در باز پخش فیلم از شبکه ی آی فیلم این تصنیف حذف گردیده بود)

تصنیف

مراد بیگ : من ادعائی ندارم ، خاله لیلا : ادعائی ندارم خودش کم ادعائی نیست .
۱۳۹۵/۱۰/۲۹ عصر ۰۲:۰۰
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : بیلی لو, خانم لمپرت, BATMAN, شارینگهام, سروان رنو, مکس دی وینتر, زرد ابری, ادگار فروسه, پهلوان جواد
بوچ کسیدی آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۵/۷
اعتبار: 10

تشکرها : 382
( 531 تشکر در 104 ارسال )
شماره ارسال: #42

سلام دوستان , کسی موسیقی متن سریال روزی روزگاری رو نداره ؟

یه تیکه خیلی قشنگ اجرا میشد توبعضی سکانس هاش . مثلا سکانس پایانیش که از اینجا میتونین ببینین .

http://www.aparat.com/v/WxYrt

سفرت بخیر اما تو و دوستی، خدا را
چو از این کویر وحشت به سلامتی گذشتی
به شکوفه ها، به باران
برسان سلام ما را
۱۳۹۶/۴/۵ عصر ۰۹:۰۶
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : زرد ابری
مراد بیگ آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #43
Music فرهاد فخرالدینی - موسیقی سریال روزی روزگاری

موسیقی سریال روزی روزگاری

فرهادفخرالدینی موسیقیدان و بنیانگذار ارکستر ملی ایران  فرزند محمدعلی فخرالدینی (محزون) شاعرنامی دیار آذربایجان، به سال 1316 درتبریز و درخانواده ای کاملا هنرمند دیده به جهان گشود ، وی تحصیلات موسیقایی اش را در هنرستان عالی موسیقی ملی در تهران و زیر نظر استادانی چون ابوالحسن صبا ،علی تجویدی و فرامرز ملیک اصلانیان گذراند.

وی از سال 1347 شروع به فعالیت حرفه ای در زمینه ی آهنگسازی فیلم و سریال  نموده  با ساخت موسیقی سریال سربداران به شهرت فراوانی دست یافت ،از دیگر آثار استاد در زمینه ی فیلم و سریال میتوان به ساخت موسیقی مجموعه های تلوزیونی امام علی(ع)،روزی روزگاری ،کیف انگلیسی ،مسافر ری و فیلم سینمایی کمال الملک اشاره نمود.

استاد فخر الدینی در سال 1377 به تاسیس ارکستر ملی ایران مبادرت نموده واز بدو تاسیس به مدت یازده سال به عنوان رهبر ارکستر فعالیت نمود، ایشان در حال حاضر یکی از اعضای شورای عالی خانه ی موسیقی ایران میباشند.

آلبوم موسیقی سریال روزی روزگاری به انضمام تیتراژ ابتدایی فیلم سینمایی شاخه های بید ساخته ی فرهاد فخرالدینی(به صورت تک تراک و یکجا - با کیفیت عالی) :

Farhad Fakhreddini - Once Upon a Time - Track01

Farhad Fakhreddini - Once Upon a Time - Track02

Farhad Fakhreddini - Once Upon a Time - Track03

Farhad Fakhreddini - Once Upon a Time - Track04

Farhad Fakhreddini - Once Upon a Time - Track05

Farhad Fakhreddini - Once Upon a Time - Track06

Farhad Fakhreddini - Once Upon a Time - Track07

Farhad Fakhreddini - Once Upon a Time - Track08

Farhad Fakhreddini - Once Upon a Time - Track09

Farhad Fakhreddini - Once Upon a Time - Track10

Farhad Fakhreddini - Once Upon a Time - Track11

Farhad Fakhreddini - Once Upon a Time - Track12

Farhad Fakhreddini - Once Upon a Time - Track13

Farhad Fakhreddini - Once Upon a Time - Track14

Farhad Fakhreddini - Once Upon a Time - Track15

Farhad Fakhreddini - Once Upon a Time - Track16

Farhad Fakhreddini - Once Upon a Time - Track17

Farhad Fakhreddini - Once Upon a Time - Track18

Farhad Fakhreddini - Once Upon a Time - Track19

Farhad Fakhreddini - Once Upon a Time - Track20

Farhad Fakhreddini - Once Upon a Time - Track21

Farhad Fakhreddini - Once Upon a Time - Track22

Farhad Fakhreddini - Branches Of Willow - Track23

آلبوم کامل بصورت زیپ

Farhad Fakhreddini - Once Upon a Time

پسورد : cafeclassic5.ir 

۱۳۹۷/۱/۲ عصر ۰۹:۰۰
تشکر شده توسط : سناتور, پرنسس آنا, بوچ کسیدی, شارینگهام, دون دیه‌گو دلاوگا, آدری لاووا, BATMAN, سروان رنو, لرد پدینگتون, مکس دی وینتر, زرد ابری, ادگار فروسه
مراد بیگ آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #44
Music ناصر چشم آذر - آلبوم موسیقی سریال قصه های مجید

مرگ، پایان کار هنرمند نیست، چرا که هنرش جاودانه است .

ناصر چشم آذر آهنگساز ،موسیقی دان و نوازنده ی ایرانی در آخرین روز و ساعات سال 1950 میلادی در شهر اردبیل و در خانواده ای کاملا هنرمند دیده به جهان گشود ،وی به همراه برادر بزرگترش منوچهر نزد پدرشان  استاد اسماعیل چشم آذر مراحل اولیه موسیقی را فرا گرفت ،سپس در محضر اساتیدی چون مرتضی حنانه و ملیک اصلانیان دوره های تکمیلی را سپری نموده و برای تکمیل موسیقی جاز و موسیقی فیلم به آمریکا مسافرت نمود.

۱۳ ساله بودم که عمویم فوت شد از بهشت‌زهرا که برمی‌گشتیم اولین ملودی را برای او ساختم و خواندم عمو میرزا کجا رفتی؟

وی پس ازبازگشت از آمریکا  با ساخت موسیقی فیلم سینمایی تاراج(ایرج قادری) ،فعالیت خود را در زمینه ی ساخت موسیقی فیلم و سریال آغاز نمود،از آثار معروف ایشان در این حوزه میتوان به موسیقی متن فیلمهایی همچون هامون(داریوش مهرجویی) ، قارچ سمی(رسول ملا قلی پور)،خواهران غریب(کیومرث پوراحمد) ،بلندیهای صفر(حسینعلی لیالستانی) و چشم شیطان(حسن هدایت) در بخش سینما و سریال های قصه های مجید(کیومرث پوراحمد) و خواب و بیدار(مهدی فخیم زاده) در بخش تلوزیون اشاره نمود.

از فعالیت استاد در دنیای موسیقی ایران و جهان علاوه بر آهنگسازی برای خوانندگان مشهوری همچون هایده ،ابی و گوگوش به چندین آلبوم موسیقی بیکلام برجای مانده از ایشان میتوان اشاره نمود :از آن جمله آلبوم شکوفه های ایران ،طلوع عشق ،مجموعه ی باران شادی در سه آلبوم جداگانه ودرنهایت آلبوم بی بدیل و جاوادنه ی باران عشق در هشت تراک ، که به گفته ی خود ایشان بیش از دو دهه است که در قلب مردم جاری است

آلبوم باران عشق - استاد ناصر چشم آذر

استاد ناصر چشم آذر را که در نوازندگی سازهایی چون آکاردئون و پیانو تبحر خاصی داشت همچنین باید یکی از پیشگامان سازهای الکترونیک درایران دانست .

قصه های مجید:

قصه های مجید عنوان مجموعه ای نوستالژیک و تلوزیونیست به کارگردانی کیومرث پوراحمد و نقش آفرینی پروین دخت یزدانیان ،مهدی باقر بیگی و جهانبخش سلطانی .

نمایشنامه ی این سریال بر پایه ی کتابی است با همین عنوان از هوشنگ مرادی کرمانی که به زبان صمیمی و دوست داشتنی نگارش یافته.

و اما موسیقی این مجموعه اثری است بیاد ماندنی از جناب استاد ناصر چشم آذر که در ساخت آن از تم های آثار استاد روح الله خالقی همچون تصنیف بهار دلنشین استفاده گردیده است .

دانلود آلبوم موسیقی متن سریال قصه های مجید بصورت یکجا و تراک به تراک تقدیم دوستداران موسیقی ایران زمین:

The Stories of Majid - Track 01

The Stories of Majid - Track 02

The Stories of Majid - Track 03

The Stories of Majid - Track 04

The Stories of Majid - Track 05

The Stories of Majid - Track 06

The Stories of Majid - Track 07

The Stories of Majid - Track 08

The Stories of Majid - Track 09

The Stories of Majid - Track 10

The Stories of Majid - Track 11

The Stories of Majid - Track 12

The Stories of Majid - Track 13

The Stories of Majid - Track 14

The Stories of Majid - Track 15

The Stories of Majid - Track 16

The Stories of Majid - Track 17

The Stories of Majid - Track 18

لینک دانلود آلبوم در فایل فشرده و بصورت یکجا

پسورد: cafeclassic5.ir

Naser Ceshmazar - The Stories of Majid

...

شب باران عشق با نوای خاطره انگیز قصه های مجید از استاد ناصر چشم آذر

۱۳۹۷/۲/۱۶ عصر ۰۲:۴۷
تشکر شده توسط : سروان رنو, دون دیه‌گو دلاوگا, آدری لاووا, رابین‌هود, پرنسس آنا, کاوه, Emiliano, مکس دی وینتر, شارینگهام, زرد ابری, ادگار فروسه
مراد بیگ آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #45
Music مهیار فیروزبخت - آلبوم موسیقی سریال روایت عشق

استاد مهیار فیروزبخت متولد 1329 در کرج ،آهنگساز ،نوازنده ی توانا و بداهه نواز چیره دست ایرانی است ، وی دوره ی آموزشی خود را در محضر اساتیدی چون زنده یادان ایرج محلوجی و پرویز یاحقی شروع نموده و سپس با ثبت نام در هنرستان موسیقی بصورت علمی و عملی نزد استاد رحمت الله بدیعی و شادروان صالحی به پایان رساند ،وی همچنین از محضر اساتیدی چون اسدالله ملک بهره ها برده است.

دوران حرفه ای ایشان با دعوت استاد آواز ایران مرحوم جواد بدیع زاده تنها از ده سالگی و با نوازندگی در گروه کودک رادیو شروع شد ولی فعالیت ایشان در این زمینه بصورت رسمی از سال 1353 با استخدام  در رادیو و تلوزیون ایران شروع و تا بازنشستگی به سال 1387 ادامه یافت.

همچنین ایشان در این دوره سابقه ی همکاری با اساتید و خوانندگانی نظیر اکبر گلپایگانی ، دلکش ،ایرج ، کوروس سرهنگ زاده ،محمودی خوانساری ،علیرضا افتخاری ،عبدالحسین مختاباد و ... را داشته است.

سازهای تخصصی ایشان ویولن و کمانچه است ولی در نواختن سازهایی چون تار و سنتور نیز دستی بر آتش دارند.

ساخت موسیقی سریال روایت عشق (به کارگردانی علاءالدین رحیمی) ،به همکاری استاد احمدعلی راغب یکی از بیاد ماندنی ترین آثار وی میباشد.

آلبوم موسیقی سریال روایت عشق اثر مهیار فیروزبخت(بصورت تراک به تراک و یکجا):

Mahyar Firouzbakht - Revayat-e Eshg - Track 01

Mahyar Firouzbakht - Revayat-e Eshg - Track 02

Mahyar Firouzbakht - Revayat-e Eshg - Track 03

Mahyar Firouzbakht - Revayat-e Eshg - Track 04

Mahyar Firouzbakht - Revayat-e Eshg - Track 05

Mahyar Firouzbakht - Revayat-e Eshg - Track 06

Mahyar Firouzbakht - Revayat-e Eshg - Track 07

Mahyar Firouzbakht - Revayat-e Eshg - Track 08

Mahyar Firouzbakht - Revayat-e Eshg - Track 09

Mahyar Firouzbakht - Revayat-e Eshg - Track 10

آلبوم موسیقی بصورت زیپ

Mahyar Firouzbakht - Revayat-e Eshg

پسورد : cafeclassic5.ir

استاد احمدعلی راغب

توضیح اینکه آلبوم موسیقی بالا از صوت دوبله ی عربی سریال استخراج گردیده است.لذا از دوستانی که به نسخه ی باکیفیت تر دسترسی دارند تقاضا میشود در این محفل همکاری نموده ،دوستان را از داشته هایشان بهره مند سازند با تشکر.

۱۳۹۷/۶/۳۰ عصر ۱۱:۴۴
تشکر شده توسط : لرد پدینگتون, ماهی گیر, رابین‌هود, آدری لاووا, سروان رنو, Classic, پرنسس آنا, مکس دی وینتر, دون دیه‌گو دلاوگا, شارینگهام, زرد ابری, ادگار فروسه
Emiliano آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۷/۵/۲۴
اعتبار: 20

تشکرها : 1001
( 1698 تشکر در 185 ارسال )
شماره ارسال: #46
RE: ناصر چشم آذر - آلبوم موسیقی سریال قصه های مجید

(۱۳۹۷/۲/۱۶ عصر ۰۲:۴۷)مراد بیگ نوشته شده:  

مرگ، پایان کار هنرمند نیست، چرا که هنرش جاودانه است .

.

.

.

شب باران عشق با نوای خاطره انگیز قصه های مجید از استاد ناصر چشم آذر

بی نهایت ممنون، دوست عزیز. عالی بود این آلبوم. خیلی دنبالش بودم.
حالا که بحث کارها و آلبوم های زنده یاد "چشم آذر" عزیز شد، سال ها پیش من نوار کاست آلبوم فیلم سینمایی "تاراج" رو داشتم که گم و گور شد و هیچ وقت دیگه نتونستم گیرش بیارم؛ بخصوص، نسخه ی دیجیتال اون رو.
شما یا سایر دوستان می تونید اگه اونو هم دارید، با دوستان به اشتراک بذارید؟
پیشاپیش باز هم سپاسگزارم.

۱۳۹۷/۷/۵ عصر ۱۲:۴۹
تشکر شده توسط : مراد بیگ, زرد ابری
مراد بیگ آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #47

(۱۳۹۷/۷/۵ عصر ۱۲:۴۹)Emiliano نوشته شده:  

حالا که بحث کارها و آلبوم های زنده یاد "چشم آذر" عزیز شد، سال ها پیش من نوار کاست آلبوم فیلم سینمایی "تاراج" رو داشتم که گم و گور شد و هیچ وقت دیگه نتونستم گیرش بیارم؛ بخصوص، نسخه ی دیجیتال اون رو.

دوست عزیز متاسفانه همین اتفاق برای من هم در موارد دیگر اتفاق افتاده شاید فکرشو هم نمیکردیم که این آثار روزی جزو نوستالژیهای دست نیافتنی امان گردد.  علی ایحال یک فایل 8 دقیقه ای از موسیقی فیلم مدنظر شمارا که از متن فیلم تهیه نموده ام تقدیم حضور شما و سایر دوستان میکنم .

Nasser Cheshmazar - Taraj - 1985

۱۳۹۷/۷/۸ عصر ۰۳:۱۵
تشکر شده توسط : رابین‌هود, لرد پدینگتون, Emiliano, مکس دی وینتر, دون دیه‌گو دلاوگا, زرد ابری, ادگار فروسه
Emiliano آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۷/۵/۲۴

تشکرها : 1001
( 1698 تشکر در 185 ارسال )
شماره ارسال: #48

(۱۳۹۷/۷/۸ عصر ۰۳:۱۵)مراد بیگ نوشته شده:  

(۱۳۹۷/۷/۵ عصر ۱۲:۴۹)Emiliano نوشته شده:  

دوست عزیز متاسفانه همین اتفاق برای من هم در موارد دیگر اتفاق افتاده شاید فکرشو هم نمیکردیم که این آثار روزی جزو نوستالژیهای دست نیافتنی امان گردد.  علی ایحال یک فایل 8 دقیقه ای از موسیقی فیلم مدنظر شمارا که از متن فیلم تهیه نموده ام تقدیم حضور شما و سایر دوستان میکنم .

Nasser Cheshmazar - Taraj - 1985

1. بی نهایت ممنون "مراد بیگ" عزیز.

2. شاید باور نکنی؛ اما، بنده هم چند سال پیش دقیقاً همین کاری رو کرده م که شما زحمتشو کشیدید؛ با این تفاوت که من دو تا دیالوگ فیلم هم اضافه داشتم که دقیقاً می شن 11 فایل؛ یعنی، دقیقاً دوتامون داشتیم تو دو تا جهان موازی یه کار مشترک رو انجام می دادیم! خیلی جالب بود برام.

با این حال، باز هم ممنونم از شما.

3. این هم دو فایل صوتی بنده:

http://s9.picofile.com/file/8338676042/T...http://s9.picofile.com/file/8338676042/Taraj_Nasser_Cheshm_Azar_7

http://s9.picofile.com/file/8338676068/T...http://s9.picofile.com/file/8338676068/Taraj_Nasser_Cheshm_Azar_8

4. و این هم هدیه ی بسیار ناقابلی از بنده به شما و سایر عزیزان؛ چون، برای پوستر این فیلم خاطره انگیز، از پوسترهای الکترونیکی (که من اسم "جعلی" بهشون می دم) استفاده کردید؛ که، متأسفانه تقریباً هر کسی بدون کمترین دانشی از زیبایی شناسی و طراحی و گرافیک اونا رو طراحی می کنه. امیدوارم که این گفته ی بنده به کسی برنخوره.

این ها اصل جنسن و روی کاور کاستی که من داشتم، سومی دیده می شد. یادش بخیر:

http://s8.picofile.com/file/8338675992/Taraj_1_.jpg

http://s8.picofile.com/file/8338676000/Taraj_2_.jpg

http://s8.picofile.com/file/8338676018/Taraj_3_.jpg

5. و در نهایت، یه زحمت دیگه: از آلبوم فیلم "بایسیکل ران" چی؟ اونو ندارید؟ اگه کاری شبیه زحمت بالایی هم دارید، اونو هم بذارید، ممنونتون می شم؛ چون، خیلی خیلی دنبالشم. پیشاپیش ممنونم ازتون؛ حتا، اگه پاسختون منفی باشه.

۱۳۹۷/۷/۸ عصر ۰۹:۳۷
تشکر شده توسط : مراد بیگ, سروان رنو, بانو الیزا, مکس دی وینتر, Classic, دون دیه‌گو دلاوگا, زرد ابری, ادگار فروسه
بوچ کسیدی آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #49

سلام دوستان . من دنبال آلبوم موسیقی متن سریال ستایش 1  و 2  میگردم . کسی این آلبوم رو سراغ داره یا آدرسی نداره که بتونم دانلود کنم ؟

ممنون میشم اگه کمکی بهم بکنید .

به شکوفه ها، به باران
برسان سلام ما را
۱۳۹۷/۷/۱۴ صبح ۱۲:۳۲
تشکر شده توسط : زرد ابری, پهلوان جواد
لرد پدینگتون آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۷/۵/۲۳

تشکرها : 817
( 2517 تشکر در 437 ارسال )
شماره ارسال: #50

سلام.تا اونجایی که من اطلاع دارم موسیقی متن این سریال منتشر نشده..فقط اهنگ  تیتراژ اون رو از سریال جدا کردن و برای دانلود گزاشتن..تا نظر دوستان چی باشه

۱۳۹۷/۷/۱۴ عصر ۰۳:۴۰
تشکر شده توسط : بوچ کسیدی, زرد ابری, پهلوان جواد
بوچ کسیدی آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #51

(۱۳۹۷/۷/۱۴ عصر ۰۳:۴۰)لرد پدینگتون نوشته شده:  

سلام.تا اونجایی که من اطلاع دارم موسیقی متن این سریال منتشر نشده..فقط اهنگ  تیتراژ اون رو از سریال جدا کردن و برای دانلود گزاشتن..تا نظر دوستان چی باشه

منم همین فکر رو میکنم . خیلی جستجو کردم . اما فک کردم کسی باشه که خبری داششته باشه . بازم ممنون

به شکوفه ها، به باران
برسان سلام ما را
۱۳۹۷/۷/۱۴ عصر ۰۴:۲۹
تشکر شده توسط : لرد پدینگتون, زرد ابری, پهلوان جواد
مکس دی وینتر آفلاین
مالک کلاسیک مندرلی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۶/۹
اعتبار: 15

تشکرها : 3787
( 516 تشکر در 33 ارسال )
شماره ارسال: #52
اهنگ سریالهای تلویزیونی

سلام به اهالي باذوق كافه،

مدت زماني طولاني از اين كافه دل انگيز دور بودم. در نتيجه خواستم حس نوستالژي را در دوستان زنده كنم.

آهنگ ذيل، مربوط به سريال جزيره اسرارآميز (1973) ( با نام اصلي جزيره اسرارآميز كاپيتان نمو) با بازي عمر شريف ( و دوبله جانانه اساتيدي چون : استاد مقامي، استاد طهماسب، استاد پطرسي و......) است كه در دهه 60 خورشيدي در تلويزيون ايران نمايش داده شده بود. متاسفانه جستجوي من براي يافتن تيتراژ با دوبله فارسي و صداي استاد ناصر ممدوح بي نتيجه بود، در نتيجه تيتراژ تصويري فرانسوي و موسيقي بي كلام كه اثر Gianni Ferrio است را در اختيار شما دوستان قرار مي دهم.

اميدوارم مورد توجه شما عزيزان قرار بگيرد.

آهنگ بي كلام

Gianni_Ferrio_La_isla_misteriosa.m4a.html

تيتراژ

The_intro.mp4.html

بزرگترین نمایش حُسن تقدیر الهی در گل‌ها متجلی شده و فقط خوبی ه که در زندگی ارزش داره و به این جهت، من معتقدم که باید فقط به گل‌ها دل بست
۱۳۹۷/۷/۱۵ صبح ۰۱:۴۸
تشکر شده توسط : مراد بیگ, Classic, آدری لاووا, سروان رنو, دون دیه‌گو دلاوگا, شارینگهام, مارک واتنی, پرنسس آنا, زرد ابری, ادگار فروسه
پهلوان جواد آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۴/۳۱
اعتبار: 24

تشکرها : 964
( 4420 تشکر در 677 ارسال )
شماره ارسال: #53

رفقا کسی این دو ورژن آهنگ سریال سالهای دور از خانه رو میتونه پیدا کنه؟

http://s10.picofile.com/file/8405606492/202.flv.html

http://s11.picofile.com/file/8405606292/200.mp4.html

زخم زبان بدتر از زخم شمشیر است
۱۳۹۹/۵/۲۳ عصر ۰۷:۲۰
تشکر شده توسط : مارک واتنی, زرد ابری
پهلوان جواد آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #54
Tongue RE: اهنگ سریالهای تلویزیونی

(۱۳۹۹/۵/۲۳ عصر ۰۷:۲۰)پهلوان جواد نوشته شده:  

رفقا کسی این دو ورژن آهنگ سریال سالهای دور از خانه رو میتونه پیدا کنه؟

http://s10.picofile.com/file/8405606492/202.flv.html

http://s11.picofile.com/file/8405606292/200.mp4.html

رفقا کسی نتونس کاری بکنه؟{#smilies.huh}

۱۳۹۹/۶/۱۲ عصر ۰۴:۴۹
مارک واتنی آفلاین
فضانورد

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۲/۱۸
اعتبار: 31

تشکرها : 4399
( 2447 تشکر در 214 ارسال )
شماره ارسال: #55

(۱۳۹۹/۶/۱۲ عصر ۰۴:۴۹)پهلوان جواد نوشته شده:  

شما اگر بتونید ساندترک این سریال رو پیدا کنید، حتما این 2 تا آهنگ جزء اونها هست.

Oshin Series Soundtrack

۱۳۹۹/۶/۱۲ عصر ۰۶:۲۸
تشکر شده توسط : پهلوان جواد, زرد ابری
پهلوان جواد آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #56

(۱۳۹۹/۶/۱۲ عصر ۰۶:۲۸)مارک واتنی نوشته شده:  

(۱۳۹۹/۶/۱۲ عصر ۰۴:۴۹)پهلوان جواد نوشته شده:  

شما اگر بتونید ساندترک این سریال رو پیدا کنید، حتما این 2 تا آهنگ جزء اونها هست.

Oshin Series Soundtrack

همه این کارها رو کردم

۱۳۹۹/۶/۱۲ عصر ۰۷:۰۶
مارک واتنی آفلاین
فضانورد

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۲/۱۸
اعتبار: 31

تشکرها : 4399
( 2447 تشکر در 214 ارسال )
شماره ارسال: #57

(۱۳۹۹/۶/۱۲ عصر ۰۷:۰۶)پهلوان جواد نوشته شده:  

همه این کارها رو کردم

ساندترک این سریال رو پیدا کردید؟

۱۳۹۹/۶/۱۲ عصر ۰۹:۰۵
تشکر شده توسط : پهلوان جواد, زرد ابری
پهلوان جواد آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #58

۱۳۹۹/۶/۱۹ عصر ۰۶:۴۰
تشکر شده توسط : مارک واتنی, Kathy Day, زرد ابری, ماهی گیر, ادگار فروسه, شارینگهام
زرد ابری آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۲/۳۰
اعتبار: 68

تشکرها : 10271
( 8710 تشکر در 516 ارسال )
شماره ارسال: #59

موسیقی متن سریال لبه تاریکی 1985 Edge of Darkness Soundtrack 

از لینک زیر دانلود نمایید

https://www.aparat.com/v/X5PV7

چرا خدایی را نپرستم که مرا آفریده است و بازگشت همه به سوی اوست؟ (آیه 22 ، سوره یس)
۱۳۹۹/۸/۲۸ عصر ۰۹:۴۳
تشکر شده توسط : مارک واتنی, Kathy Day, ماهی گیر, پهلوان جواد, ادگار فروسه, شارینگهام
ادگار فروسه آفلاین
نسل سوخته
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۹/۹/۲۴
اعتبار: 9

تشکرها : 1543
( 485 تشکر در 63 ارسال )
شماره ارسال: #60

سلام دوستان و عزیزان خوش ذوق

یادی کنیم از موزیک تیتراژ پایانی سریال زیبای ارتش سری

ارتش سری (به انگلیسی: Secret Army) نام یک سریال تلویزیونی معروف از شبکه بی.بی. سی انگلستان و تلویزیون ملی بلژیک یا به اختصار بی.آر.تی «در حال حاضر وی.آر.تی» است که بین سالهای ۱۹۷۷ تا ۱۹۷۹ ساخته شده‌ است. این سریال در زمان پخش در ایران مورد استقبال فراوانی قرار گرفت. این سریال توسط همایون بهادران و قلم شیوای آن ترجمه شد که با دوبله جمعی از بزرگان و اساتید هنر دوبله، خاطرات به یاد ماندنی را در اذهان مردم ایران به یادگار گذاشت. موسیقی متن این سریال توسط رابرت فارنن اهل کانادا ساخته شده.{#smilies.heart}

(منبع ویکی پدیا)

https://uupload.ir/view/l80x_secret_army_ending.mp3/

آدمی را، آدمیت لازم است.
۱۳۹۹/۱۰/۱۰ عصر ۰۳:۰۴
تشکر شده توسط : شارینگهام, مارک واتنی, پهلوان جواد
ارسال پاسخ