[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
Emiliano آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۷/۵/۲۴
اعتبار: 20

تشکرها : 999
( 1698 تشکر در 185 ارسال )
شماره ارسال: #2181
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

(۱۳۹۷/۶/۲۳ صبح ۱۱:۳۰)آنتونیو نوشته شده:  

سلام و دورد بر دوستان عزیز

خیلی سال پیش یه سریال از برنامه کودک شبکه 2 شاید هم یک پخش میشد که داستانش درمورد یه روستای پر برف بود که بچه های اونجا دوتا قلعه برفی درست کرده بودن و با هم مبارزه میکردند

دوستان اگه کسی اسمشو بلده لطفا راهنمای کنه ممنون:heart:

دوست عزیز،

فکر می کنم "قلعه ی برفی" منظورتون باشه؛ که، از برنامه ی کودک و نوجوان "شبکه ی 2" پخش شد.

نام The Dog Who Stopped The War رو تو یکی از هزاران جویشگر موجود سرچ کنید، اگه عکساش همونی بود که مد نظرتونه، قابل شما رو نداشت.

۱۳۹۷/۶/۲۳ عصر ۰۷:۴۵
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : آنتونیو, Classic, مراد بیگ, باد وایت, باربوسا
هاج زنبورعسل آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۸/۲۶
اعتبار: 3

تشکرها : 9
( 93 تشکر در 33 ارسال )
شماره ارسال: #2182

سلام
فیلمی جنگی کمدی در زمان جنگ سرد .افراد یک زیردیایی متوجه خانمی که به پریسکوپ زیردریایی گیرکرده در وضعیت منشوری میشوند و او را به داخل زیر دریایی میاورند..ممنون
یرای نام فیلم.

البته فیلم حداکثر برای دهه نود میلادی است.مطمین نیستم در تلویزیون دیدم یا تبلیغش در نوار ویدیو بود.

لطف می کنید برای هر راهنمایی.

صد وپنجاه هزار سال با سرعت نور قطر کهکشان ما است.
۱۳۹۷/۶/۲۳ عصر ۱۰:۰۴
تشکر شده توسط : باد وایت, باربوسا
آنتونیو آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۷/۴/۷
اعتبار: 0

تشکرها : 13
( 29 تشکر در 9 ارسال )
شماره ارسال: #2183

(۱۳۹۷/۶/۲۳ عصر ۰۷:۴۵)Emiliano نوشته شده:  

(۱۳۹۷/۶/۲۳ صبح ۱۱:۳۰)آنتونیو نوشته شده:  

سلام و دورد بر دوستان عزیز

خیلی سال پیش یه سریال از برنامه کودک شبکه 2 شاید هم یک پخش میشد که داستانش درمورد یه روستای پر برف بود که بچه های اونجا دوتا قلعه برفی درست کرده بودن و با هم مبارزه میکردند

دوستان اگه کسی اسمشو بلده لطفا راهنمای کنه ممنون:heart:

دوست عزیز،

فکر می کنم "قلعه ی برفی" منظورتون باشه؛ که، از برنامه ی کودک و نوجوان "شبکه ی 2" پخش شد.

نام The Dog Who Stopped The War رو تو یکی از هزاران جویشگر موجود سرچ کنید، اگه عکساش همونی بود که مد نظرتونه، قابل شما رو نداشت.

سلام گرامی

به به به به سرچ کردم خودش بود ممنون... کلی خاطره زنده شد..

مث اینکه فیلم سینماییه

دوبله اینو کسی داره؟

بیشتر رنجی که می کشیم نه توسط چالشهای واقعی زندگی

بلکه توسط مشکلات جعلی ای که ذهن تولید کرده است...
۱۳۹۷/۶/۲۸ عصر ۰۱:۳۶
تشکر شده توسط : Emiliano, باد وایت, باربوسا
باد وایت آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۷/۱/۳
اعتبار: 5

تشکرها : 2810
( 196 تشکر در 53 ارسال )
شماره ارسال: #2184

سلام دوست گرامی
دهه شصت فیلمی از سیما پخش شد بنام عصر حکمرانان که داستانش درباره خان بزرگ بود.احتمالا فیلمش مجارستانی بود.آخر فیلم خان بزرگ از روی اسب نیزه ای پرتاب میکنه که به دروازه شهر دشمن میخوره.قبلش خان بزرگ همراه دونفر پیاده برای مذاکره صلح میروند که سه نفر از اردوی دشمن نارو میزنن و این سه را به تیر میبندن.خواهش دارم اگر اسم لاتین فیلم یادتونه به بنده اطلاع دهید.خیلی ممنونم از لطف شما

(۱۳۹۷/۲/۳ عصر ۰۹:۰۴)مراد بیگ نوشته شده:  

(۱۳۹۷/۱/۳۱ صبح ۱۱:۴۱)باد وایت نوشته شده:  

سلام
دوستان اسم اصلی فیلم عصر حکمرانان چیه؟
فکر کنم محصول مجارستان باشه

با سلام

به احتمال زیاد فیلم سینمایی  (The Flower in His Mouth(Gente di rispetto محصول ایتالیا به سال  1975 مدنظر شماست :

The Flower in His Mouth - 1975

https://www.imdb.com/title/tt0072123/

سلام دوست گرامی
نه متاسفانه این فیلم نیست.درباره پادشاه قدیم در مجارستان هست بنام خان بزرگ.یکی در دربارش کار میکرد و راوی این داستان هست.آخر فیلم خان بزرگ همراه همون مشاور(راوی فیلم)و یک نفر دیگر از لشکرگاه خودش پای پیاده میروند سمت دشمن مقابل که اونام هم سه نفر هستن اما نارو میزنن و خان بزرگ و همراهانش به تیر میبندن/خان بزرگ زوبین پرتاب میکرد که به دروازه شهر برخورد میکنه

۱۳۹۷/۷/۱۱ عصر ۰۸:۳۵
تشکر شده توسط : باربوسا
راجرز آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۷/۲/۲۷
اعتبار: 2

تشکرها : 2
( 78 تشکر در 21 ارسال )
شماره ارسال: #2185

(۱۳۹۴/۳/۴ صبح ۰۹:۲۵)اشپیلمن نوشته شده:  

سلام دوستان. سال ها قبل فیلمی دیدم که یه راننده تریلر (که تازه از زندان ازاد شده بود) و یه پرستار زن مامور بردن دارو و کمک های اولیه از فرانسه یا المان به یوکسلاوی برای کودکان می شوند. در طی مسیر ماجراهای زیادی اتفاق می افته. در هنگام گذشتن از مرز سرباز ها به اونها شلیک می کنن. راننده مجروح می شه و پرستاره تریلر رو رد می کنه و .....صدا و سیما اون فیلم رو با نام سفر پرماجرا یا پرحادثه پخش کرد. اما من هیچ اثری ازش در وب ندیدم با این نام.

دوستان و استاتید عزیز کمک کنید نام این فیلم پیدا بشه

چیزی ساده تر از بزرگی نیست آری ساده بودن همانا بزرگ بودن است. امرسون
۱۳۹۷/۷/۱۴ صبح ۰۲:۳۴
شارینگهام آفلاین
کاپیتان کشتی چارمینگ مالی
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۵
اعتبار: 32

تشکرها : 4014
( 1969 تشکر در 274 ارسال )
شماره ارسال: #2186

سلام بر دوستان قدیم و جدید:lovve:

امروز به یاد سریالی افتادم که در مهرماه 1370 آنونس آن  ازشبکه ی دو پخش شد، ولی هیچ وقت نمایش داده نشد.

موضوع این سریال ، علمی _ تخیلی بود و به تولد نوزاد میمونی می پرداخت که از تلقیح مصنوعی نطفه ی انسان و تخمک میمون به وجود آمده بود.

خوب دوستان!

کسی از شما رد ونشانی از این سریال قدیمی به یاد دارد؟

اونی که گفته "زندگی خالی از لذت و خوشحالی نیست."دروغ نگفته!
۱۳۹۷/۷/۲۰ صبح ۰۴:۵۳
رابی جاکوب آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۷/۷/۱۸

تشکرها : 0
( 20 تشکر در 4 ارسال )
شماره ارسال: #2187

(۱۳۹۷/۶/۲۳ عصر ۱۰:۰۴)هاج زنبورعسل نوشته شده:  

سلام
فیلمی جنگی کمدی در زمان جنگ سرد .افراد یک زیردیایی متوجه خانمی که به پریسکوپ زیردریایی گیرکرده در وضعیت منشوری میشوند و او را به داخل زیر دریایی میاورند..ممنون
یرای نام فیلم.

البته فیلم حداکثر برای دهه نود میلادی است.مطمین نیستم در تلویزیون دیدم یا تبلیغش در نوار ویدیو بود.

لطف می کنید برای هر راهنمایی.

سلام. به احتمال زیاد فیلم موردنظرشما این است:

1941 ساخته استیون اسپیلبرگ محصول 1979 آمریکا

https://www.imdb.com/title/tt0078723/

شادباشید.

با او به او بی خویش نجوا کردم.....
۱۳۹۷/۷/۲۰ صبح ۰۹:۱۵
تشکر شده توسط : سروان رنو, هاج زنبورعسل, باد وایت, باربوسا
داک مکوي آفلاین
تازه وارد
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۳/۱۵
اعتبار: 1

تشکرها : 3
( 41 تشکر در 17 ارسال )
شماره ارسال: #2188

درود به همه بزرگواران.فیلم هندی هست فکر کنم بازیگرش درمندرا هست.بازیگر نقش اول فچاقچی هست.یه جای فیلم پلیس میریزه داخل خونه قچاقچی اول چیزی پیدا نمیکنن ولی الماس فچاق رو داخل چتر زن پیدا میکنن وآخر فیلم به نظرم هر دو قچاقچی و زنش کشته میشن بچه شونم میسپرن به پلیس.

فیلم دوم اطلاعاتی کمی در نظرم هست:مردی هست فقیرند از داخل کوچه ای رد میشه به یک نفر زور میگن یا باج پول میخواند .به اون که زور میگن حمایتش در میاد وباج خور حسابی میزنه وهمینجور روزای دیگه این ادامه پیدا میکنه و باج گیر ها خونواده ش میکشن واینم انتقام میگیره

لطفا راهنمایی کنید.با سپاس فراوان از همه دوستان

رفاقت مردمیخواد
۱۳۹۷/۷/۲۰ عصر ۱۲:۲۴
هاج زنبورعسل آفلاین
مشتری کافه
*

( 93 تشکر در 33 ارسال )
شماره ارسال: #2189

سلام و ممنون برای پاسخ قبلی.

نام فیلمی را می خواستم . باز هم با موضوع جنگ دوم جهانی.یک زیر دریایی در تعقیب کشتی متفقین است  تا انرا غرق کند.کشتی مدام فرار می کند در یکی از این زمانها ملوان جوانی که بالای کشتی در حال نگهبانی یا سیگار گشیدن است متوجه اژدری میشود که به سمت انها می اید

با اطلاع به موقع او ناو مانور سنگینی می دهد و اژدر از کنار ان عبور می کند.فیلم رنگی بود ولی مطمین نیستم شاید بطور دیجیتالی رنگی شده.

لطف میکنید برای نام فیلم.

۱۳۹۷/۷/۲۲ عصر ۱۱:۵۷
مکس دی وینتر آفلاین
مالک کلاسیک مندرلی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۶/۹
اعتبار: 15

تشکرها : 3787
( 516 تشکر در 33 ارسال )
شماره ارسال: #2190

سلام بر دوستان قدیم و جدید:lovve:

امروز به یاد سریالی افتادم که در مهرماه 1370 آنونس آن  ازشبکه ی دو پخش شد، ولی هیچ وقت نمایش داده نشد.

موضوع این سریال ، علمی _ تخیلی بود و به تولد نوزاد میمونی می پرداخت که از تلقیح مصنوعی نطفه ی انسان و تخمک میمون به وجود آمده بود.

خوب دوستان!

کسی از شما رد ونشانی از این سریال قدیمی به یاد دارد؟

سلام بر كاپيتان شارينگهام، مرد درياهاي پر تلاطم

قربان، مطمئن نيستم منظور شما اين مجموعه است يا خير. First born كه به سال 1988 برمي گردد و سريالي انگليسي است (شايد در ايران با نام "فرزند ارشد" معرفي شده باشه). اميدوارم كه كمكي بس كوچك كرده باشم به مردي بزرگ.:blush:

بزرگترین نمایش حُسن تقدیر الهی در گل‌ها متجلی شده و فقط خوبی ه که در زندگی ارزش داره و به این جهت، من معتقدم که باید فقط به گل‌ها دل بست
۱۳۹۷/۷/۲۴ عصر ۰۸:۳۱
تشکر شده توسط : ماهی گیر, شارینگهام, مراد بیگ, سروان رنو, آنتونیو, باد وایت, باربوسا
jourak آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۵/۱۲
اعتبار: 2

( 23 تشکر در 7 ارسال )
شماره ارسال: #2191

سلام دوستان گرامی . حدوداً 30 سال پیش ، فیلمی رزمی تو ویدئو دیدم که اسمش یادم نیست ولی چند صحنه ازش خاطره دارم شاید کمک کنه تا رفقا زود برام پیداش کنن . جریان از این قراره که یک مرد سیاه پوست قوی هیکل ، تمام افراد رزمی کار رو یکی یکی گیر میاورد و به قتل میرسوند . یه پسر بچه که برادرش رو تو این راه ، جلوی چشم خودش از دس داده بود به فکر انتقام گرفتن از این مرد سیاه پوست میافته . این مرد سیاه پوست سه تا فن  برای کشتن رزمی کارها داشت 1- جفت پا میپرید تو سینه شخص یه ضربه محکمی بهش وارد می کرد 2- تا اندازه های کله طرف میپرید ، پاهاشو بازمیکرد مثله قیچی ضربه محکمی به دو تا گوش طرف میزد 3- آخرین ضربه رو به این شکل میزد . میپرید هوا دور خودش میچرخید با یه ضربه لقدپرنده ای طرف رو ناکار میکرد و میکشت . پی خیلی از آدما رفت تا بتونه رزمی کار ماهری بشه ولی همه چون از مرد سیاه پوست میترسیدند قبول هم کاری نکردن . تا اینکه یه پیرمرد که ظاهراً از این مرد سیاه پوست شکست خورده و از دستش فرار کرده بود و تمام این سه فن رو میدونست به این پسر بچه که بزرگ شده بود ، توی جنگل با درختان آموزش داد . آخرای فیلم این مرد( که تو جنگل با اون پیرمرد آموزش دیده بود ) با اون مرد سیاه پوست توی یه رینگ سر بسته با هم جنگیدن و این مرد با اون آموزشی که دیده بود تونست مرد سیاه پوست رو شکست بده .ممنون میشم  اگه راهنماییم کنید . نا گفته نماند هر کی این فیلم رو نبینه ، از دستش رفته ....

هر چه نصيب است همان مي دهند / گر نستاني به ستم مي دهند
۱۳۹۷/۷/۲۷ صبح ۰۳:۴۵
تشکر شده توسط : شارینگهام, باد وایت, باربوسا
مکس دی وینتر آفلاین
مالک کلاسیک مندرلی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۶/۹
اعتبار: 15

تشکرها : 3787
( 516 تشکر در 33 ارسال )
شماره ارسال: #2192

(۱۳۹۷/۷/۲۷ صبح ۰۳:۴۵)jourak نوشته شده:  

یک مرد سیاه پوست قوی هیکل ، تمام افراد رزمی کار رو یکی یکی گیر میاورد و به قتل میرسوند . یه پسر بچه که برادرش رو تو این راه ، جلوی چشم خودش از دس داده بود به فکر انتقام گرفتن از این مرد سیاه پوست میافته . یه پیرمرد که ظاهراً از این مرد سیاه پوست شکست خورده و از دستش فرار کرده بود و تمام این سه فن رو میدونست به این پسر بچه که بزرگ شده بود ، توی جنگل با درختان آموزش داد .

سلام بر شما دوست عزيز......

تصور مي كنم فيلم موردنظر شما The King Of Kickboxers باشد كه در سال 1990 ساخته شده است. به اميد اينكه اين فيلم، گمشده شما باشد.

بزرگترین نمایش حُسن تقدیر الهی در گل‌ها متجلی شده و فقط خوبی ه که در زندگی ارزش داره و به این جهت، من معتقدم که باید فقط به گل‌ها دل بست
۱۳۹۷/۸/۳ عصر ۰۵:۲۵
تشکر شده توسط : jourak, مراد بیگ, باد وایت, باربوسا
داک مکوي آفلاین
تازه وارد
*

( 41 تشکر در 17 ارسال )
شماره ارسال: #2193

درود.دوستان کسی از فیلم منو نمیدونه؟انجمن کم فعالیت شدن.
یعنی کسی اسم فیلم رو نمیدونه؟!

رفاقت مردمیخواد
۱۳۹۷/۸/۷ عصر ۰۸:۵۷
کاپیتان رای آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۱۲/۱۹
اعتبار: 7

تشکرها : 559
( 391 تشکر در 79 ارسال )
شماره ارسال: #2194

(۱۳۹۷/۱/۱۹ عصر ۰۳:۳۹)پدرخوانده نوشته شده:  

باسلام خدمت دوستان

یه فیلم بود اوایل دهه 70 یکی دوبار تلویزیون پخش کرد راجع به پسری بود که با حیوانات صحبت میکرد. تو بخشی از فیلم چندتا قطار بودن که حاوی مواد سمی بودن که از کنترل خارج شده بودن. این پسره یه مشعل درست میکنه تا بره قطار و منفجر کنه که تو آخرین لحظه سگش فداکاری میکنه و مشعل و از دست پسره میقاپه و خودش به سمت قطار میره تا منفجرش کنه.

منم اون فیلم رو یادمه دوست عزیز ولی متاسفانه اسمشو نمیدونم. ولی فک کنم ژاپنی بودش.

۱۳۹۷/۸/۷ عصر ۱۱:۲۶
تشکر شده توسط : ماهی گیر, باد وایت, باربوسا
هاج زنبورعسل آفلاین
مشتری کافه
*

( 93 تشکر در 33 ارسال )
شماره ارسال: #2195

سلام

نام فیلمی را می خواستم لطف کنید با موضوع سامورایی که در ان فردی یک دست بدنبال انتقام از دشمنانش است کلاهی حصیری بر سر میگذارد که تمام سرش را می پوشاند.سالهای دهه 60 از تلویزیون پخش شده.

ممنون برای جواب

۱۳۹۷/۸/۱۱ عصر ۱۱:۴۳
باد وایت آفلاین
مشتری کافه
*

( 196 تشکر در 53 ارسال )
شماره ارسال: #2196

دوستان سلام
یک فیلم ایرانی بود که دکتری از ساواک یک انقلابی کشته بود و توی قبری انداخته بودن.همراه دکتر،یک مردی بود که دودل بود برای خاک کردن جسد،دکتر یک سیلی به گوش اون مرد میزد.خواهش دارم اگر دوستان درباره اسم فیلم اطلاع دارن همکاری کنید/خیلی از شما ممنونم

۱۳۹۷/۸/۱۳ عصر ۰۳:۴۵
تشکر شده توسط : ماهی گیر, باربوسا
سگارو آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۷/۲۱
اعتبار: 6

تشکرها : 25
( 238 تشکر در 30 ارسال )
شماره ارسال: #2197

(۱۳۹۷/۸/۱۳ عصر ۰۳:۴۵)باد وایت نوشته شده:  

دوستان سلام
یک فیلم ایرانی بود که دکتری از ساواک یک انقلابی کشته بود و توی قبری انداخته بودن.همراه دکتر،یک مردی بود که دودل بود برای خاک کردن جسد،دکتر یک سیلی به گوش اون مرد میزد.خواهش دارم اگر دوستان درباره اسم فیلم اطلاع دارن همکاری کنید/خیلی از شما ممنونم

سلام

فکر کنم فیلم مورد نظر شما "‌اشباح" به کارگردانی رضا میرلوحی باشه که طرفای سال 61 -62 چند مرتبه از تلویزیون پخش شد.

کلا دوتا بازیگر داشت:‌ناصر آقایی (دکتر) که نقش ساواکی رو داشت و مهدی فخیم زاده نقش گروهبان.

۱۳۹۷/۸/۱۳ عصر ۰۸:۰۸
تشکر شده توسط : بانو الیزا, ماهی گیر, زرد ابری, مکس دی وینتر, باد وایت, شارینگهام, باربوسا
باد وایت آفلاین
مشتری کافه
*

( 196 تشکر در 53 ارسال )
شماره ارسال: #2198

(۱۳۹۷/۸/۱۳ عصر ۰۸:۰۸)سگارو نوشته شده:  

(۱۳۹۷/۸/۱۳ عصر ۰۳:۴۵)باد وایت نوشته شده:  

دوستان سلام

سلام

فکر کنم فیلم مورد نظر شما "‌اشباح" به کارگردانی رضا میرلوحی باشه که طرفای سال 61 -62 چند مرتبه از تلویزیون پخش شد.

کلا دوتا بازیگر داشت:‌ناصر آقایی (دکتر) که نقش ساواکی رو داشت و مهدی فخیم زاده نقش گروهبان.

سلام.بابت این فیلم از شما خیلی ممنونم اما متاسفانه خودش نیست.اون دکتر روپوش دکتری پوشیده بود و هوا خیلی سرد بود/هنوز جسد داخل گودال بود که همراش دودل بود و دکتر یک سیلی به او زد/
البته بابت معرفی این فیلم که دانلود کردم و دیدمش و برام خیلی مهم بود بازم از شما دوست گرانقدر ممنونم

۱۳۹۷/۸/۱۵ عصر ۰۲:۴۰
تشکر شده توسط : سگارو, شارینگهام, باربوسا
داک مکوي آفلاین
تازه وارد
*

( 41 تشکر در 17 ارسال )
شماره ارسال: #2199

درود.فیلم وسترن .بازیگرش لی وان کلیف.نقش مثبت بازی میکنه.که یک قایق یا کشتی کوچکی دارد.و افراد بین دو منطقه رو جابجا میکنه.راهزنی به جایی دستبرد میزنند و باید یا کشتی کی وان کلیف از اون شهر فرار کنند،که کلیف قبول نمیکنه و جنگ بینشون انجام میشه و کلیف کل دزدها رو میکشه.دوستان راهنمایی کنید.باتشکر

رفاقت مردمیخواد
۱۳۹۷/۸/۱۵ عصر ۱۰:۴۹
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۶/۳۱
اعتبار: 24

تشکرها : 1000
( 1621 تشکر در 207 ارسال )
شماره ارسال: #2200

(۱۳۹۷/۸/۱۵ عصر ۱۰:۴۹)داک مکوي نوشته شده:  

درود.فیلم وسترن .بازیگرش لی وان کلیف.نقش مثبت بازی میکنه.که یک قایق یا کشتی کوچکی دارد.و افراد بین دو منطقه رو جابجا میکنه.راهزنی به جایی دستبرد میزنند و باید یا کشتی کی وان کلیف از اون شهر فرار کنند،که کلیف قبول نمیکنه و جنگ بینشون انجام میشه و کلیف کل دزدها رو میکشه.دوستان راهنمایی کنید.باتشکر

سلام دوست گرامی. به نظر می رسد گمشده شما Barquero محصول سال 1970 باشد. اگر چه خودم فیلم را ندیدم.

من به شانس اعتقاد ندارم. به خودم اعتقاد دارم!
۱۳۹۷/۸/۱۶ صبح ۰۶:۰۲
تشکر شده توسط : ماهی گیر, دون دیه‌گو دلاوگا, مراد بیگ, باد وایت, داک مکوي, باربوسا
ارسال پاسخ