[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
» <مارک واتنی> ارادت شارینگهام عزیز
» <شارینگهام> درود بر همه ی دوستان ، سپاس از مارک واتنی عزیز
» <مارک واتنی> دانلود کارتون قدیمی و نوستالژیک "بامزی" بصورت کامل و دوبله فارسی : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45427
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
ماهی گیر آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۶/۱۲
اعتبار: 23

تشکرها : 3019
( 1153 تشکر در 188 ارسال )
شماره ارسال: #1941
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

(۱۳۹۶/۸/۱۶ صبح ۰۴:۲۳)لوک مک گرگور نوشته شده:  

همچنین یک فیلم هندی بود در مورد مردی که به جرم قتل باباش دستگیر می شه و آخر سر معلوم میشه قتل کار نامادریش بوده و نه خودش.

احتمالا باید فیلم "پلیس عاشق" باشه

دنیا نیرزد آنکه پریشان کنی دلی ..... زنهار بد مکن که نکردست عاقلی
۱۳۹۶/۸/۱۶ عصر ۱۱:۲۲
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : لوک مک گرگور, پرنسس آنا, barbood, باد وایت, باربوسا
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۶/۳۱
اعتبار: 24

تشکرها : 1000
( 1623 تشکر در 207 ارسال )
شماره ارسال: #1942

(۱۳۹۶/۸/۱۶ عصر ۱۱:۲۲)ماهی گیر نوشته شده:  

(۱۳۹۶/۸/۱۶ صبح ۰۴:۲۳)لوک مک گرگور نوشته شده:  

همچنین یک فیلم هندی بود در مورد مردی که به جرم قتل باباش دستگیر می شه و آخر سر معلوم میشه قتل کار نامادریش بوده و نه خودش.

احتمالا باید فیلم "پلیس عاشق" باشه

چرا احتمالا وقتی که خود خودشه! متشکرم.

من به شانس اعتقاد ندارم. به خودم اعتقاد دارم!
۱۳۹۶/۸/۱۷ صبح ۰۲:۰۴
تشکر شده توسط : ماهی گیر, barbood, پهلوان جواد, باد وایت, باربوسا
Hamoon آفلاین
تازه وارد
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۸/۷
اعتبار: 0

تشکرها : 2
( 13 تشکر در 4 ارسال )
شماره ارسال: #1943

سلام بر دوست عزیز لوک مک گرگور آفلاینجوینده َطلا

ممنون از پیغامتون

فقط Fatherhood 1993 را پیدا نمی کنم

باتشکر

۱۳۹۶/۸/۱۷ عصر ۰۷:۰۲
تشکر شده توسط : لوک مک گرگور, barbood, باد وایت, باربوسا
جان لاک آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۳/۲۴
اعتبار: 4

تشکرها : 85
( 272 تشکر در 70 ارسال )
شماره ارسال: #1944

با درود

این فیلم حدودا سال 76 تا 78 از تلویزیون فک کنم شبکه فارس (شیراز) 

پخش شد

ماجرای پسر بچه ای که در بیمارستان متولد شد و بلافاصله بعد از تولد در بیمارستان به پزشکان و پرسنل حمله کرد و انها را کشت (فک کنم به گردنشان حمله میکرد)

فقط به مادرش کاری نداشت. و بعد وارد شهر شد و شروع کرد کشتار مردم  شهر

فک کنم توی اخر فیلم از طریق مادرش گرفتنش

و قص علی هذا.............

من بی گناهم ، بی گناه وجود ندارد
۱۳۹۶/۸/۱۸ عصر ۰۱:۱۹
تشکر شده توسط : شارینگهام, barbood, باد وایت, باربوسا
زینال بندری آفلاین
شر کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۵/۱۳
اعتبار: 28

تشکرها : 3403
( 3419 تشکر در 123 ارسال )
شماره ارسال: #1945

(۱۳۹۶/۸/۱۸ عصر ۰۱:۱۹)جان لاک نوشته شده:  

با درود

این فیلم حدودا سال 76 تا 78 از تلویزیون فک کنم شبکه فارس (شیراز) 

پخش شد

ماجرای پسر بچه ای که در بیمارستان متولد شد و بلافاصله بعد از تولد در بیمارستان به پزشکان و پرسنل حمله کرد و انها را کشت (فک کنم به گردنشان حمله میکرد)

فقط به مادرش کاری نداشت. و بعد وارد شهر شد و شروع کرد کشتار مردم  شهر

فک کنم توی اخر فیلم از طریق مادرش گرفتنش

و قص علی هذا.............

سلام

شاید فیلم مورد نظرتان It's Alive.1974 باشد.

http://www.imdb.com/title/tt0071675/

البته این فیلم قسمتهای دیگری هم دارد. و یک بازسازی در سال 2008

دوره جوانی دوره ایست که نمیتوانی آن رادرک کنی.مگر موقعی که آن را طی کرده باشی
تازه وقتی که کمی سر عقل آمدی فورا مانند جرقه ای تو را ترک خواهد کرد
۱۳۹۶/۸/۱۸ عصر ۰۶:۲۲
تشکر شده توسط : barbood, آمادئوس, شارینگهام, دون دیه‌گو دلاوگا, جان لاک, باد وایت, باربوسا
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

شماره ارسال: #1946
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيل

(۱۳۹۶/۵/۷ صبح ۱۰:۴۸)ایشی زاکی نوشته شده:  

ببخشید یه فیلم آلمانی یا ایتالیایی 16-15 سال پیش از شبکه 3 پخش شد که یه آدم ربا پسر یه آقایی رو میدزده و باهاش رفتار بدی میکنه واون پدر هم پسر اون رو میدزده ولی باهاش خوشرفتاری میکنه کس اسمشو نمیدونه؟؟؟؟ صدا و سیما به اسم انتقام متقابل یک پدر پخشش کرد

Kidnapping _Ein Vater schlägt zurück 1998

فیلم را به خوبی به یاد دارم. هر چند از آن زمان تا به حال دیگر ندیدمش.

۱۳۹۶/۸/۱۹ صبح ۰۹:۵۵
تشکر شده توسط : پهلوان جواد, باد وایت, باربوسا
جان لاک آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۳/۲۴
اعتبار: 4

تشکرها : 85
( 272 تشکر در 70 ارسال )
شماره ارسال: #1947

(۱۳۹۶/۸/۱۸ عصر ۰۶:۲۲)زینال بندری نوشته شده:  

سلام

شاید فیلم مورد نظرتان It's Alive.1974 باشد.

http://www.imdb.com/title/tt0071675/

البته این فیلم قسمتهای دیگری هم دارد. و یک بازسازی در سال 2008

[/quote]

با درود

با کمال تشکر

دقیقا همون فیلم بود

من بی گناهم ، بی گناه وجود ندارد
۱۳۹۶/۸/۱۹ عصر ۱۰:۱۵
تشکر شده توسط : زینال بندری, barbood, باد وایت, باربوسا
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

شماره ارسال: #1948

درود دوباره

چند فیلم به صورت بسیار مبهم یا حتی در حد یک دیالوگ توی ذهنم هست. گفتم بگم شاید دوستان بتونند کمک کنند.

اولی چند تا بچه با یک مرد بودند که با آدم بدها می جنگیدند. دوبلور اون مرد فکر کنم حسین عرفانی بود که یادمه یکجاش به یکی از آدم بدها گفت صفاتو بمیرم نبینم جفاتو!!!

سریالی هم بود که در سالیان بسیار دور پخش می شد که توی برنامه کودک بود و توش یک پیرزن برای اینکه از یکی اخاذی کنه مدام بهش می گفت سکوت من قیمت داره آقای کیلکیس.

فیلمی هم بود احتمالا آلمانی. یادمه یک پلیس وقتی دو پسر بچه یک مرد خلافکار رو دید بهش گفت نظرت چیه به بچه هات بگم تو چکاره هستی و اون مرد خلافکار التماس می کرد که چیزی بهشون نگه.

همچنین فیلمی در مورد زمان قدیم که یک قاتل روی دوچرخه یکی رو می کشه و البته همون موقع هم دستگیر میشه و شکنجه اش هم می کردند که کلی فریاد می کشید.

فیلمی هم بود که یک صحنه اش یک پیرزن مهم که شاید و البته فقط شاید  ملکه انگلستان بود و سر میز با دو مرد غذا میل  می کردند که یکی از مردها خنده مسخره ای کرد و اون  پیرزن رو به اون مرد دیگه کرد و گفت منظور ایشون از این حرکت چی بود و اون مرد گفت منظورشون ارادت داشتن به شما بود!

و در نهایت هم فیلمی سیاسی که سال 1375 در دو قسمت پخش شد. مردی با لکنت زبان از روی یک اسب میوفته و خاطره های مبهم از یک تصادف رانندگی و یک زن توی ذهنش نقش می بنده. در طول فیلم دنبال جواب این خاطره مبهم می گرده و در پایان توی یک اتاق فکر می کنم برادرش که سیاستمدار بود بهش می گفت تو و همسرت یک رسوایی سیاسی رو فهمیده بودید و می خواستیم رسواش کنید که ما با ماشین بهتون زدیدم. همسرت مرد اما تو زنده موندی و حافظه ات رو پاک کردیم. بعد که همه چیز رو بهش می گه میکشتش و این پایان فیلم بود. یادمه تیتراژ فیلم نقاشی مبهم از یک زن بود که دراز کشیده بود. گویا فیلم بر پایه داستان واقعی بود.

شاید کسی یادش باشه.

۱۳۹۶/۸/۲۰ صبح ۰۷:۱۷
تشکر شده توسط : barbood, باد وایت, باربوسا
جناب سرگرد آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۵/۱۱
اعتبار: 12

تشکرها : 477
( 813 تشکر در 127 ارسال )
شماره ارسال: #1949

درودبر شما .ممنون از راهنماییتون.فقط نمیدونم باید هر بار یک موضوع رو مطرح کرد یا چند فیلم مختلف خلاصه اگر ایرادی بود  یاد اوری کنید ممنون.

فیلم مورد نظر من یک فیلم دهه هشتادیه (میلادی)در باره یک سرخپوسته که در یک شهر بزرگ دکتره و مشغول کاره تا بسبب ماجراهایی از تبعیض و ظلمی که به قشر اونها میشه کارشو ول میکنه و بشکل اجدادش سوار بر اسب توی شهر برای انتقام گیری و اعتراض راه میوفته و ایجاد اغتشاش و ناارامی میکنه آخرش رو هم یادم نیست.

دومین مطلب :یک کارتونه که دختر بچه ای کنار ساحل خوابش میبره و در خواب به جزیره ای میره که راهنماش یک طوطیه با صدای زیبای اقای تورج نصر و افراد بد و وحشتناکشم به شکل خروسهای بزرگ هستن و یک دایناسور هم توش بود به اسم اوستاش که گوشاش سنگین بود و به اینا سواری میداد ....واخر داستان دختره در کنار ساحل از خواب بیدار میشه .

و سوم:دوبله ی این فیلم کارتون رو کسی سراغ داره ؟1970"Dunderklumpen"

لطفا اگر سرنخهایی در دست دارید راهنمایی کنید سپاس از دوستان.روز شما خوش .

سلام سوسیس! تو یه مورچه ندیدی
۱۳۹۶/۸/۲۳ عصر ۰۳:۲۶
تشکر شده توسط : دون دیه‌گو دلاوگا, barbood, باد وایت, باربوسا
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

شماره ارسال: #1950

(۱۳۹۶/۸/۲۳ عصر ۰۳:۲۶)جناب سرگرد نوشته شده:  

درودبر شما .ممنون از راهنماییتون.فقط نمیدونم باید هر بار یک موضوع رو مطرح کرد یا چند فیلم مختلف خلاصه اگر ایرادی بود  یاد اوری کنید ممنون.

فیلم مورد نظر من یک فیلم دهه هشتادیه (میلادی)در باره یک سرخپوسته که در یک شهر بزرگ دکتره و مشغول کاره تا بسبب ماجراهایی از تبعیض و ظلمی که به قشر اونها میشه کارشو ول میکنه و بشکل اجدادش سوار بر اسب توی شهر برای انتقام گیری و اعتراض راه میوفته و ایجاد اغتشاش و ناارامی میکنه آخرش رو هم یادم نیست.

دومین مطلب :یک کارتونه که دختر بچه ای کنار ساحل خوابش میبره و در خواب به جزیره ای میره که راهنماش یک طوطیه با صدای زیبای اقای تورج نصر و افراد بد و وحشتناکشم به شکل خروسهای بزرگ هستن و یک دایناسور هم توش بود به اسم اوستاش که گوشاش سنگین بود و به اینا سواری میداد ....واخر داستان دختره در کنار ساحل از خواب بیدار میشه .

در مورد اون فیلم سرخپوست اگر یک فرزند نوجوان داشت و آخر فیلم هم سرخپوست رو اعدام می کنند منم یادمه. قبل از اعدام به فرزندش گفت همیشه در راه حق قدم بردار حتی اگر سرنوشت تلخی داشتی. و بعد هم دارش می زنند. متاسفانه چیز دیگری نمی دونم. ولی جوینده یابنده است. حتماً روزی نامش رو به دست میاریم.

۱۳۹۶/۸/۲۳ عصر ۰۹:۲۶
تشکر شده توسط : جناب سرگرد, barbood, باد وایت, باربوسا
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

شماره ارسال: #1951

سالها پیش فیلمی پخش شد اولش نقش اصلی فیلم توی خونه بود. انگار جشن تولد پسرش بود که داشت با پسرش از طریق تصویری مثل اینترنت یا همچین چیزی حرف می زد.بعد از خونه میزنه بیرون و متوجه میشه یک هیولا زیر دریاچه است و اون حاضر میشه بره ببینه اون پایین آب چه خبره. دوبلورش هم فکرمی کنم بهرام زند بود.

یک فیلم هندی هم بود درباره دو دختر جوان دوقلو که یکیشون با مادر و فکر میکنم داییش خارج زندگی می کنه و دیگری با پدرش در هندوستان. انگار دو تا دختر از هم بیخبرند. طی حوادثی همدیگر و می بینند و فکر می کنم جاشون رو با هم عوض می کنند و در نهایت پدر و مادرشون به هم بر می گردند.

یک فیلم هندی دیگه هم بود که چند زن و شوهر پدر و مادرشون رو طرد می کنند در حالی که بچه هاشون که یک دختر و پسر بچه هستند ناراضی هستند و پدر بزرگ و مادربزرگشون رو می خواند سالها می گذره بچه ها بزرگ می شند و به پدر ومادرشون می گند همانطور که شما والدینتون رو ترک کردید ما هم شما رو ترک می کنیم. اونها پدر و مادرشون رو رها می کنند و به پیش پدربزرگ و مادربزرگ شون بر می گردند.

سریالی هم بود که سالها پیش در برنامه کودک و نوجوان فکر کنم به نام بچه های دهکده پخش می شد که چند تا بچه دختر و پسر میرن به گشت و گذار و بعد انگار راهو گم می کنند و منتظر بزرگترها می شند.همش همین بود.

همچنین یک فیلم کوتاه که سالها پیش باز هم در برنامه کودک پخش شد درباره پسر بچه نابینایی که توسط دو مرد که برادر دوقلو بودند ربوده شده بود.

فیلمی هم بود با بازی بازیگر قدیمی فرانسوی میشل کنستانتین که یادمه آخرش کشته می شه و بعد یکباره نشون داده میشه که بچه هاش بزرگ شدند و قاتل پدرشون رو می کشند و فرار می کنند.

فیلمی هم بود که نقش اصلیشو ریموند لاولاک بازیگر ایتالیایی سریال مینو بازی می کرد که خلبان هلیکوپتر بود و در پایان به خاطر شجاعتهاش مدال افتخار می گیره.

و در نهایت هم فیلمی بود کمدی درباره یک رئیس که کیفش با یک بچه عوض می شه. اونقدر دست به دست میشه تا در نهایت دوباره به همون رئیس می رسه  و معلوم میشه توی کیف کیکی هست که مادرش برای تولدش پخته و براش فرستاده!

خوب ببینم اینارو کی یادشه.

۱۳۹۶/۸/۲۴ صبح ۰۵:۵۶
جناب سرگرد آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #1952

(۱۳۹۶/۸/۲۳ عصر ۰۹:۲۶)لوک مک گرگور نوشته شده:  

در مورد اون فیلم سرخپوست اگر یک فرزند نوجوان داشت و آخر فیلم هم سرخپوست رو اعدام می کنند منم یادمه. قبل از اعدام به فرزندش گفت همیشه در راه حق قدم بردار حتی اگر سرنوشت تلخی داشتی. و بعد هم دارش می زنند. متاسفانه چیز دیگری نمی دونم. ولی جوینده یابنده است. حتماً روزی نامش رو به دست میاریم.

سلام روزتون خوش

اون فیلم سرخپوستی مال دهه 80 یا قدیمی تره چه جالب ایناش یادم نیست راستش فقط اون صحنه هایی که تعریف کردم یادمه امیدوارم پیداش کنیم

۱۳۹۶/۸/۲۴ صبح ۰۹:۳۴
جناب سرگرد آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #1953

(۱۳۹۶/۸/۲۴ صبح ۰۵:۵۶)لوک مک گرگور نوشته شده:  

سالها پیش فیلمی پخش شد اولش نقش اصلی فیلم توی خونه بود. انگار جشن تولد پسرش بود که داشت با پسرش از طریق تصویری مثل اینترنت یا همچین چیزی حرف می زد.بعد از خونه میزنه بیرون و متوجه میشه یک هیولا زیر دریاچه است و اون حاضر میشه بره ببینه اون پایین آب چه خبره. دوبلورش هم فکرمی کنم بهرام زند بود.

یک فیلم هندی هم بود درباره دو دختر جوان دوقلو که یکیشون با مادر و فکر میکنم داییش خارج زندگی می کنه و دیگری با پدرش در هندوستان. انگار دو تا دختر از هم بیخبرند. طی حوادثی همدیگر و می بینند و فکر می کنم جاشون رو با هم عوض می کنند و در نهایت پدر و مادرشون به هم بر می گردند.

یک فیلم هندی دیگه هم بود که چند زن و شوهر پدر و مادرشون رو طرد می کنند در حالی که بچه هاشون که یک دختر و پسر بچه هستند ناراضی هستند و پدر بزرگ و مادربزرگشون رو می خواند سالها می گذره بچه ها بزرگ می شند و به پدر ومادرشون می گند همانطور که شما والدینتون رو ترک کردید ما هم شما رو ترک می کنیم. اونها پدر و مادرشون رو رها می کنند و به پیش پدربزرگ و مادربزرگ شون بر می گردند.

سریالی هم بود که سالها پیش در برنامه کودک و نوجوان فکر کنم به نام بچه های دهکده پخش می شد که چند تا بچه دختر و پسر میرن به گشت و گذار و بعد انگار راهو گم می کنند و منتظر بزرگترها می شند.همش همین بود.

همچنین یک فیلم کوتاه که سالها پیش باز هم در برنامه کودک پخش شد درباره پسر بچه نابینایی که توسط دو مرد که برادر دوقلو بودند ربوده شده بود.

فیلمی هم بود با بازی بازیگر قدیمی فرانسوی میشل کنستانتین که یادمه آخرش کشته می شه و بعد یکباره نشون داده میشه که بچه هاش بزرگ شدند و قاتل پدرشون رو می کشند و فرار می کنند.

فیلمی هم بود که نقش اصلیشو ریموند لاولاک بازیگر ایتالیایی سریال مینو بازی می کرد که خلبان هلیکوپتر بود و در پایان به خاطر شجاعتهاش مدال افتخار می گیره.

و در نهایت هم فیلمی بود کمدی درباره یک رئیس که کیفش با یک بچه عوض می شه. اونقدر دست به دست میشه تا در نهایت دوباره به همون رئیس می رسه  و معلوم میشه توی کیف کیکی هست که مادرش برای تولدش پخته و براش فرستاده!

خوب ببینم اینارو کی یادشه.

من این فیلم اخریو یادمه همه سعی میردن هرجوری شده بازش کنن فکر میکردن اطلاعات محرمانه ای یا چیز خیلی باارزشی توشه

۱۳۹۶/۸/۲۴ صبح ۱۱:۳۹
جناب سرگرد آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #1954

روزتون خوش دوستان

یه فیلمی بود دهه 80 میلادی که بچه ها شغل ادم بزرگارو داشتن دکتر مهندس خلاصه مثل بزرگترها رفتار میکردن و اخرش هم توی مهمونی بزرگی که برپا شده همگی داشتن شیرینی و کیک و تنقلات میخورن یه پیرمرده ای هم رو ویلچر نشسته بود اونم مشغول خوردن این ژله و شیرینها بو که یه دختر کوچولو با لباس پرستاری که پرستار این اقا بود هی بهش تذکر میداد که مواظب سلامتیش باشه  فیلم جالبی بود همینا یادم میاد اون زمانی که پخش شد مدرسه نمیرفتم و بخاطر نقش بچه ها و ژله و شیرینیا خوب یادم مونده!!!

دوبله فیلم "نی زن سحر امیز "کسی سراغ داره با شرکت پیتر اوتول البته اسم خارجیش" crossing to freedom 1990"؟

من عاشق فیلمهایی در رابطه با جنگ جهانی دوم هستم

۱۳۹۶/۸/۲۴ صبح ۱۱:۵۵
جناب سرگرد آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #1955

(۱۳۹۶/۷/۱۷ عصر ۰۸:۴۳)تئودور بگول نوشته شده:  

با سلام میخواستم دوستان شاگردنوازی بفرمایند و راهنمایی کنند در خصوص یک فیلمی که من فقط یک صحنش رو دیدم...

اون صحنه هم انگار اوایل فیلم بود، این طور بود که ظاهرا یه عده ادم تو هواپیما بودن، ی چیزی مثل میخ خوردن که حالشون بد بشه البته بعد فکر کنم با نخ میخ رو بیرون اوردن. به نظرم به خاطر فرار این کارو کردن شایدم زندانی بودن یا چیز دیگه نیمدونم و اینکه مطمئن نیستم تو هواپیما بودن یا نه.

به نظرم فیلم خوبی بود دوستان اگه راهنمایی کنند ممنون میشم البته میدونم اطلاعات کمی دادم اما دوستان ماشالله اینجا اهل فن هستن و فکر کنم بتونن بازم اسم فیلم رو بگن

سلام

از اونجایی که گفتید برای فرار یه چیزی خوردن  یاد یه فیلمی افتادم قدیما دیدم علمی تخیلی بود که ردیاب تو بدنشون میزاشتن زندانیها نتونن فرار کنن یه دانشمند داشتن که با اهنربا ردیابهارو از شکمشون در میاورد... فیلم جالبی بود مخصوصا  تو اون دوره!

اسم ایرانیش دژ یا قلعه بود   1992 Fortress

۱۳۹۶/۸/۲۴ عصر ۰۲:۳۸
تشکر شده توسط : تئودور بگول, barbood, باد وایت, باربوسا
جناب سرگرد آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #1956

سلام دوستان

یک انیمیشن کوتاه  6 یا 7 دقیقه ای  که با خطوط ساده تصویرسازی شده ماجراهای یک کلاغه با یک سگ که دوستشه(اسم سگش تونگسن هست)   هر قسمت  هم ماجرایی پیش میاد اگر کسی اسم این کارتونو بلده لطف کنه بگه

۱۳۹۶/۸/۲۴ عصر ۰۲:۵۷
امنیه آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۷/۸

( 27 تشکر در 4 ارسال )
شماره ارسال: #1957

اون کارتون اسمش بسته ناطق (سخنگو) بود.

The Talking Parcel (1978)

خیلی زیبا و تخیل برانگیز بود.

س: ببین چراغ راهنما کار میکنه؟ --- ج: حالا کار میکنه حالا کار نمیکنه حالا کار میکنه
فیلم امنیه‌ها I carabbinieri 1981
۱۳۹۶/۸/۲۴ عصر ۰۶:۵۱
تشکر شده توسط : سناتور, دون دیه‌گو دلاوگا, سروان رنو, جناب سرگرد, barbood, باد وایت, باربوسا
سناتور آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۲/۴
اعتبار: 36

تشکرها : 3690
( 4535 تشکر در 390 ارسال )
شماره ارسال: #1958

(۱۳۹۶/۸/۲۴ عصر ۰۶:۵۱)امنیه نوشته شده:  

با درود.

کارتون بسته ناطق رو سایت نوستالژی گذاشتهمی تونید دان کنید

من خودم دارم ولی امکان آپ فعلا ندارم.

۱۳۹۶/۸/۲۴ عصر ۰۸:۱۹
تشکر شده توسط : دون دیه‌گو دلاوگا, جناب سرگرد, شارینگهام, barbood, باد وایت, باربوسا
امنیه آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۷/۸

( 27 تشکر در 4 ارسال )
شماره ارسال: #1959

دریاره این فیلم سرخپوستی اگر کسی میتونه کمک و راهنمایی کنه. من هم خیلی دنبالش گشتم. اما اسمش  رو پیدا نکردم.

س: ببین چراغ راهنما کار میکنه؟ --- ج: حالا کار میکنه حالا کار نمیکنه حالا کار میکنه
فیلم امنیه‌ها I carabbinieri 1981
۱۳۹۶/۸/۲۴ عصر ۰۹:۲۶
تشکر شده توسط : جناب سرگرد, barbood, باد وایت, باربوسا
زرد ابری آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۲/۳۰
اعتبار: 68

تشکرها : 10271
( 8710 تشکر در 516 ارسال )
شماره ارسال: #1960

(۱۳۹۶/۸/۲۴ عصر ۰۸:۱۹)سناتور نوشته شده:  

(۱۳۹۶/۸/۲۴ عصر ۰۶:۵۱)امنیه نوشته شده:  

با درود.

کارتون بسته ناطق رو سایت نوستالژی گذاشتهمی تونید دان کنید

من خودم دارم ولی امکان آپ فعلا ندارم.

با درود خدمت سناتور عزیز و دیگر دوستان کافه نشین

نسخه ی نوستالژیک تی وی همان نسخه ای است که اولین بار 5 سال پیش در کافه کلاسیک صدا گذاری نموده و لینک آن را برای دوستان قرار دادم که از قضا فایل صوتی آن را هم از خود شما گرفتم.به درخواست دوست عزیزم بتمن تصمیم به این کار گرفتم و چون نسخه زبان اصلی را در اختیار داشتم با حدود 6 ساعت زمان کار صدا گذاری به انجام رسید.یک سال بعد سایت نوستالژیک تی وی از بنده خواست تا این نسخه را در اختیارشان قرار دهم و آنان حتی نام کوچک مرا(جمال از مشهد) نیز برای تشکر در آن صفحه قرار دادند.هدفم هم از نوشتن این چند خط این بود که اعلام نمایم اولین سایت پارسی زبانی که این فیلم در ان قرار گرفت سایت وزین کافه کلاسیک بود.

لینک صفحه دانلود این کارتون در کافه

http://www.cafeclassic5.ir/showthread.ph...509&page=5

این هم لینک دانلود همین کارتون از سایت نوستالژیک تی وی که فعلا فیلتر است و فقط با فیلتر شکن میتوانید آن را مشاهده نمایید که البته همان نسخه کافه کلاسیک است که سه سال بعد از انتشار در کافه کلاسیک در این سایت قرار داده شد.

http://nostalgiktv.org/%DA%A9%D8%A7%D8%B...-8163.html

چرا خدایی را نپرستم که مرا آفریده است و بازگشت همه به سوی اوست؟ (آیه 22 ، سوره یس)
۱۳۹۶/۸/۲۴ عصر ۱۱:۱۹
تشکر شده توسط : شارینگهام, دون دیه‌گو دلاوگا, بانو الیزا, نیومن, سروان رنو, امنیه, سناتور, جناب سرگرد, زینال بندری, Classic, BATMAN, مراد بیگ, barbood, مکس دی وینتر, باد وایت, باربوسا
ارسال پاسخ