[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 0 رای - 0 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست عضویت
نویسنده پیام
aminbrlee آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۱/۲۸
اعتبار: 0

تشکرها : 8
( 22 تشکر در 11 ارسال )
شماره ارسال: #341
RE: درخواست عضویت

(۱۳۹۶/۲/۹ عصر ۰۳:۰۷)سروان رنو نوشته شده:  

(۱۳۹۶/۲/۹ عصر ۰۲:۵۰)aminbrlee نوشته شده:  

با تشکر از جناب مدیر بابت پیام خصوصی  . بنده بنابه درخواست شما ایمیل جدید رو براتون ایمیل زدم من حتی نتونستم که براتون پیام خصوصی از طریق سایت بزنم و بهم این پیام رو میده منم از طریق ایمیل براتون فرستادم و براتون ایمیل جدید رو ارسال کردم . ممنونم اگه درستش کنید . با تشکر

با سلام,

ایمیل شما جایگزین شد.

مورد عدم ارسال پیام خصوصی هم طبیعی است و در ابتدای عضویت همینگونه است.

این گزینه و برخی امکانات دیگر  مدتی بعد از عضویت و فعالیت کاربر امکان پذیر خواهد شد.

با تشکر از شما ولی برای من تغییر نکرده هست و هنوز ایمیل offic....  هست لطفا دوباره چک کنید با تشکر

احساس وظیفه در کار، نیکو و در روابط ، آزاردهنده است. انسان ها تشنه محبت اند نه مراقبت!!

برتراند راسل
۱۳۹۶/۲/۹ عصر ۰۶:۳۹
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : باربوسا
آدری لاووا آفلاین
مشتری دائم کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۲/۸
اعتبار: 6

تشکرها : 505
( 22 تشکر در 3 ارسال )
شماره ارسال: #342

سلام و خسته نباشید

من هانیه هستم به سینمای کلاسیک علاقه زیادی دارم؛ اگر امکان داره با درخواست عضویت من موافقت کنید. سپاس

@iran_dubber
۱۳۹۶/۲/۹ عصر ۰۸:۳۵
تشکر شده توسط : سروان رنو, باربوسا
سانیا آفلاین
تازه وارد
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۲/۷

تشکرها : 2
( 7 تشکر در 4 ارسال )
شماره ارسال: #343

ممنون میشوم اگر نام اکانت کاربری بنده را تایید فرمایید. ممنون

۱۳۹۶/۲/۱۰ عصر ۰۳:۵۹
تشکر شده توسط : ماهی گیر, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11432
( 18965 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #344

(۱۳۹۶/۲/۹ عصر ۰۶:۳۹)aminbrlee نوشته شده:  

با تشکر از شما ولی برای من تغییر نکرده هست و هنوز ایمیل offic....  هست لطفا دوباره چک کنید با تشکر

ایمیل شما جایگزین شد.

(۱۳۹۶/۲/۹ عصر ۰۸:۳۵)آدری لاووا نوشته شده:  

من هانیه هستم به سینمای کلاسیک علاقه زیادی دارم؛ اگر امکان داره با درخواست عضویت من موافقت کنید. سپاس

خوش آمدید. عضویت شما تایید شده است. منتظر مشارکت شما در بحث های مختلف کافه و نوشته های زیبا از قلم شما هستیم.

(۱۳۹۶/۲/۱۰ عصر ۰۳:۵۹)جیم جارموش نوشته شده:  

لطفا نام کاربری را طبق قوانین کافه به یک نام مناسب تر تغییر داده و سپس یک عکس متناسب هم برای خود انتخاب کنید.

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۶/۲/۱۰ عصر ۰۴:۳۵
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : aminbrlee, سانیا, ماهی گیر, باربوسا
سانیا آفلاین
تازه وارد
*

( 7 تشکر در 4 ارسال )
شماره ارسال: #345

(۱۳۹۶/۲/۱۰ عصر ۰۴:۳۵)سروان رنو نوشته شده:  

(۱۳۹۶/۲/۹ عصر ۰۶:۳۹)aminbrlee نوشته شده:  

ایمیل شما جایگزین شد.

(۱۳۹۶/۲/۹ عصر ۰۸:۳۵)آدری لاووا نوشته شده:  

خوش آمدید. عضویت شما تایید شده است. منتظر مشارکت شما در بحث های مختلف کافه و نوشته های زیبا از قلم شما هستیم.

(۱۳۹۶/۲/۱۰ عصر ۰۳:۵۹)جیم جارموش نوشته شده:  

لطفا نام کاربری را طبق قوانین کافه به یک نام مناسب تر تغییر داده و سپس یک عکس متناسب هم برای خود انتخاب کنید.

متاسفانه نتونستم در جای دیگری این درخواست رو ارسال کنم ..

درخواست نام یک فیلم قدیمی خارجی  ...

یک فیلم قدیمی در ژانر وحشت بود و در اون چیزی که یادم میآید بازیگر منفی فیلم قلب کاراکترهای دیگر را در میآورد و به اون میداد ...

ممنون میشم اگر اسم این فیلم رو برای بنده بفرستید .

درود بر شما

۱۳۹۶/۲/۱۳ عصر ۰۱:۱۴
payizan آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۲/۱۴
اعتبار: 1

تشکرها : 4
( 24 تشکر در 10 ارسال )
شماره ارسال: #346

سلام.

خسته نباشید.

من زمین رو به آسمون دوختم تا اسم یک فیلم کوتاه رو پیدا کنم، یا خودش رو، نشد که نشد، تنها امیدم موند همین کافه کلاسیک.

چندین سال پیش یک انیمیشن سیاه و سفید و صامت از سینما یک یا سینما چهار یا سینما ماورا پخش شد، که کاراکتر فیلم داشت از سایه یا ردپایه خودش فرار میکرد، ولی هرجا میرفتی و میدوید سایش هم میومدی تا جایی که خسته شد، و برگشت حالا اون افتاد دنبال سایه یا رد پایه خودش تا جایی که آخرش رسید به آینه و تصویر خودش رو دید، تو تحلیلش صدای همون تحلیل گر خوش صدا بود که میگفت گویا او که از خویشتن خویش میگریخت حال با خویشتن خویش ملاقات میکند و خود را میپذیرد، آقا اطلاعاتم خیلی ناقص و مبهم هست، ولی تنها امیدم همینجا ست. لطفا یه جوری من رو از این سردرگمی پیدا کنید!

ممنون.

جواب رو لطفا جوری بهم برسونید

تلگرام نام کاربری

m_payizan

ایمیل

mytelefonehamrah@gmail.com

۱۳۹۶/۲/۱۴ عصر ۰۳:۳۷
تشکر شده توسط : سروان رنو, باربوسا
جزیره تنهایی آفلاین
منتظر تایید
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۲/۱۷

تشکرها : 0
( 1 تشکر در 1 ارسال )
شماره ارسال: #347

سلام، خیلی اتفاقی با سایت شما آشنا شدم، دنبال اسم یکی دو تا فیلم میگشتم. میشه خواهش کنم درخواست عضویتمو بپذیرید؟ سپاسگزام

۱۳۹۶/۲/۱۷ صبح ۰۱:۳۰
برادر ارکیده آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۲/۱۸

تشکرها : 1
( 9 تشکر در 3 ارسال )
شماره ارسال: #348

(۱۳۹۴/۹/۴ عصر ۰۴:۳۹)Classic نوشته شده:  

این تاپیک  برای کاربران تازه ثبت نام کرده می باشد.

این تاپیک صرفا برای کاربران کافه  قابل دیدن می باشد.

لطفا پس از رعایت مراحل ثبت نام شامل نام کاربری مناسب , انتخاب عکس مناسب و تکمیل پروفایل , تقاضای عضویت خود را همراه با معرفی خود در اینجا بنویسید.

روش عضویت در کافه

با سلام خواهش می کنم با عضویت اینجانب در این کافه موافقت فرمایید و ضمنا به سئوالم لطفا پاسخ دهید:
در اوایل دهه هفتاد تلویزیون فیلمی را چند بار پخش کرد که داستانش این بود: سه نفر مالک کشتی مسافربری به اسم سندی هوک بودند که در بنادر اسکاندیناوی (اگه درست یادم باشه) مسافر جابجا می کردند. اینها البته آدمهای شیادی هم بودند و گاهی از مسافرها دزدی هم می کردند. تا اینکه به طور اتفاقی در یکی از جزایر متروک به مقداری کابل با ارزش برخورد می کنند و بدون اطلاع از اینکه این کابلها مال تاسیسات جاسوسی روسها است آنها را می دزدند و روسها هم می فهمند و دو نفر از آنها می کشند و .. لطفا اسم فیلم و نام کارگردان رو اگه می دونید بفرمایید. ممنون از لطفتون

۱۳۹۶/۲/۱۹ صبح ۱۰:۲۲
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11432
( 18965 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #349

(۱۳۹۶/۲/۱۹ صبح ۱۰:۲۲)برادر ارکیده نوشته شده:  

با سلام خواهش می کنم با عضویت اینجانب در این کافه موافقت فرمایید

با سلام ؛

عضویت آزمایشی شما تایید گردید.

هم اکنون می توانید سوال خود را در بخش مربوطه (محله چینی ها) بنویسید تا دیگران نظر دهند.

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۶/۲/۱۹ صبح ۱۰:۵۱
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
آناکین اسکای واکر آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱۰/۴
اعتبار: 12

تشکرها : 184
( 979 تشکر در 146 ارسال )
شماره ارسال: #350

لطفا پس از رعایت مراحل ثبت نام شامل نام کاربری مناسب , انتخاب عکس مناسب و تکمیل پروفایل , تقاضای عضویت خود را همراه با معرفی خود در اینجا بنویسید.

روش عضویت در کافه

با سلام خواهش می کنم با عضویت اینجانب در این کافه موافقت فرمایید و ضمنا به سئوالم لطفا پاسخ دهید: در اوایل دهه هفتاد تلویزیون فیلمی را چند بار پخش کرد که داستانش این بود: سه نفر مالک کشتی مسافربری به اسم سندی هوک بودند که در بنادر اسکاندیناوی (اگه درست یادم باشه) مسافر جابجا می کردند. اینها البته آدمهای شیادی هم بودند و گاهی از مسافرها دزدی هم می کردند. تا اینکه به طور اتفاقی در یکی از جزایر متروک به مقداری کابل با ارزش برخورد می کنند و بدون اطلاع از اینکه این کابلها مال تاسیسات جاسوسی روسها است آنها را می دزدند و روسها هم می فهمند و دو نفر از آنها می کشند و .. لطفا اسم فیلم و نام کارگردان رو اگه می دونید بفرمایید. ممنون از لطفتون

دوست عزیزم " برادر ارکیده "

گمشده شما درب خانه تان را می زند! نام فیلم مورد نظر " کمربند اوریون " به انگلیسی " Orion's Belt " محصول 1985 است .

از تماشای این فیلم لذت ببرید، من هم از کاپوچینوی خودم لذت خواهم برد.

نیرو همراهت باشه
۱۳۹۶/۲/۱۹ صبح ۱۱:۲۳
تشکر شده توسط : سروان رنو, مراد بیگ, برادر ارکیده, دون دیه‌گو دلاوگا, ماهی گیر, باربوسا
s.hamedi آفلاین
منتظر تایید
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۲/۱۹

تشکرها : 0
( 2 تشکر در 1 ارسال )
شماره ارسال: #351
باسلام دنبال فیلمی هستم که خیلی شبیه کیک بوکسور فرانکی هست اما کاملا امریکایی هست وبجای مرد تابلندی یک مرد سیاه پوست حریف وکشنده برادر شخص اول فیلم هست که با ضربه 180درجه برادرش را میکشد ممنون میشم اسمشو بگید یا لینک دانلودشو بذارید
۱۳۹۶/۲/۱۹ عصر ۰۱:۱۶
اسکورپان شیردل آفلاین
ناظر انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۱۱
اعتبار: 50

تشکرها : 5286
( 6629 تشکر در 287 ارسال )
شماره ارسال: #352

(۱۳۹۶/۲/۱۹ عصر ۰۱:۱۶)s.hamedi نوشته شده:  باسلام دنبال فیلمی هستم که خیلی شبیه کیک بوکسور فرانکی هست اما کاملا امریکایی هست وبجای مرد تابلندی یک مرد سیاه پوست حریف وکشنده برادر شخص اول فیلم هست که با ضربه 180درجه برادرش را میکشد ممنون میشم اسمشو بگید یا لینک دانلودشو بذارید

The King of the Kickboxers با شرکت لورن آودان

تو سایت نایت مووی هست فقط باید عضو باشین

طریقت سامورایی استوار بر مرگ است. آن‌گاه که باید بین مرگ و زندگی یکی را انتخاب کنی، بی‌درنگ مرگ را برگزین. دشوار نیست؛ مصمم باش و پیش رو. آن هنگام که تحت فشار انتخاب زندگی یا مرگ قرار گرفته‌ای، لزومی هم ندارد به هدف خود برسی {گوست داگ؛سلوک سامورایی}
۱۳۹۶/۲/۱۹ عصر ۰۹:۴۸
تشکر شده توسط : سروان رنو, مراد بیگ, سانیا, ماهی گیر, باربوسا
Jack Robinson آفلاین
تازه وارد
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۲/۱۹
اعتبار: 2

تشکرها : 38
( 35 تشکر در 6 ارسال )
شماره ارسال: #353

با سلام. تقاضا دارم عضویت بنده را بپذیرید.

ممنون...

جک رابینسون

۱۳۹۶/۲/۱۹ عصر ۱۱:۲۰
لوکا آفلاین
تازه وارد
*

تشکرها : 3
( 2 تشکر در 1 ارسال )
شماره ارسال: #354

سلام

من لوکا،لیسانس حسابداری ، علاقه مند پیوستن به کافه بینظیر شما و  منتظر تایید درخواست عضویت

از نگاه مساعد شما سپاسگذارم.

باران که شدی مپرس ، این خانه ی کیست
۱۳۹۶/۲/۲۰ صبح ۱۰:۵۳
برادر ارکیده آفلاین
مشتری کافه
*

تشکرها : 1
( 9 تشکر در 3 ارسال )
شماره ارسال: #355

(۱۳۹۶/۲/۱۹ صبح ۱۱:۲۳)آناکین اسکای واکر نوشته شده:  

روش عضویت در کافه

با سلام خواهش می کنم با عضویت اینجانب در این کافه موافقت فرمایید و ضمنا به سئوالم لطفا پاسخ دهید: در اوایل دهه هفتاد تلویزیون فیلمی را چند بار پخش کرد که داستانش این بود: سه نفر مالک کشتی مسافربری به اسم سندی هوک بودند که در بنادر اسکاندیناوی (اگه درست یادم باشه) مسافر جابجا می کردند. اینها البته آدمهای شیادی هم بودند و گاهی از مسافرها دزدی هم می کردند. تا اینکه به طور اتفاقی در یکی از جزایر متروک به مقداری کابل با ارزش برخورد می کنند و بدون اطلاع از اینکه این کابلها مال تاسیسات جاسوسی روسها است آنها را می دزدند و روسها هم می فهمند و دو نفر از آنها می کشند و .. لطفا اسم فیلم و نام کارگردان رو اگه می دونید بفرمایید. ممنون از لطفتون

دوست عزیزم " برادر ارکیده "

گمشده شما درب خانه تان را می زند! نام فیلم مورد نظر " کمربند اوریون " به انگلیسی " Orion's Belt " محصول 1985 است .

از تماشای این فیلم لذت ببرید، من هم از کاپوچینوی خودم لذت خواهم برد.

از لطفتون بی اندازه ممنونم. البته در اینتر نت هرچی گشتم اثری از این فیلم ندیدم. فکر کنم در ایران به اسم سرزمین آفتاب نیمه شب نمایش داده بودن. که با این عنوان هم در اینترنت چیزی گیرم نیومد اسم کارگردان می دونید چیه؟

۱۳۹۶/۲/۲۰ عصر ۰۱:۲۳
سانیا آفلاین
تازه وارد
*

( 7 تشکر در 4 ارسال )
شماره ارسال: #356

(۱۳۹۶/۲/۱۹ عصر ۰۹:۴۸)اسکورپان شیردل نوشته شده:  

(۱۳۹۶/۲/۱۹ عصر ۰۱:۱۶)s.hamedi نوشته شده:  باسلام دنبال فیلمی هستم که خیلی شبیه کیک بوکسور فرانکی هست اما کاملا امریکایی هست وبجای مرد تابلندی یک مرد سیاه پوست حریف وکشنده برادر شخص اول فیلم هست که با ضربه 180درجه برادرش را میکشد ممنون میشم اسمشو بگید یا لینک دانلودشو بذارید

یک فیلم قدیمی در ژانر وحشت بود و در اون چیزی که یادم میآید بازیگر منفی فیلم قلب کاراکترهای دیگر را در میآورد و به اون میداد ...

درود بر شما

۱۳۹۶/۲/۲۶ عصر ۰۴:۴۸
آناکین اسکای واکر آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #357

(۱۳۹۶/۲/۲۶ عصر ۰۴:۴۸)سانیا نوشته شده:  

(۱۳۹۶/۲/۱۹ عصر ۰۹:۴۸)اسکورپان شیردل نوشته شده:  

درود بر شما

دوست عزیزم " سانیا "

متن شما مبهم است: " در اون چیزی که یادم میاید .... و به اون می داد "

2 تا " اون " ، که متاسفانه نمی دانیم با چه چیزی سرو کار داریم. لطفا ابهام را بر طرف کنید.

نیرو همراهت باشه
۱۳۹۶/۲/۲۶ عصر ۰۶:۱۶
تشکر شده توسط : مراد بیگ, ماهی گیر, باربوسا
مسترV آفلاین
منتظر تایید
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۲/۲۴

( 3 تشکر در 2 ارسال )
شماره ارسال: #358

سلام.دنبال یک فیلم هستم که در مورد یک مرد 40-45 ساله که با جمع کردن زباله امرار معاش میکنه و توی همون زباله ها زندگی میکنه بعد از یک مدت بی خوابی میاد سراغش و همیشه از خواب بیدار میشه و بی تابه شروع به نوشتن یک کتاب میکنه و با چاپ کتاب وضعیتش بهتر میشه توی یکی از جلسات که با خوانندگان کتاب داره زنی میگه من سرپرستی یک پسر رو بعهده گرفتم و بهش قول دادم پدر و مارد واقعیش رو پیدا میکنم ولی اون قبل از18 سالگی فوت میکنه و مرده بهش میگه شاید پدر و مادرش فوت کردن و تو ازش مراقبت کردی تا در زمانش بره پیش پدر و مادرش.خواهش میکنم دوستان کمک کنین خیلی دنبالش گشتم اسمش یادم نیومد

[/size]
۱۳۹۶/۲/۲۶ عصر ۱۰:۵۰
مسترV آفلاین
منتظر تایید
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۲/۲۴

( 3 تشکر در 2 ارسال )
شماره ارسال: #359

آناکین اسکای واکر

دوست عزیز بی اندازه ازت ممنونم.بخشی از ذهنم چند سال درگیر اسم این فیلم بود.کاش می شد دستت رو بفشارم و مستقیم ازت تشکر کنم.بی نهایت سپاسگزارم
:heart::rolleyes:

[/size]
۱۳۹۶/۲/۲۹ صبح ۱۱:۰۳
تشکر شده توسط : dicaprio, باربوسا
آناکین اسکای واکر آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #360

(۱۳۹۶/۲/۲۹ صبح ۱۱:۰۳)مسترV نوشته شده:  

آناکین اسکای واکر

دوست عزیز بی اندازه ازت ممنونم.بخشی از ذهنم چند سال درگیر اسم این فیلم بود.کاش می شد دستت رو بفشارم و مستقیم ازت تشکر کنم.بی نهایت سپاسگزارم
:heart::rolleyes:

دوست من " مستر V " عزیز

گرمای دست شما را با کلمات دوستانه تان حس کردم. انجام وظیفه بود. امیدوارم با دیدن این فیلم بخشی از خاطرات گذشته شما زنده شوند و از تماشای آن لذت ببرید.

نیرو همراهت باشه
۱۳۹۶/۲/۲۹ عصر ۰۳:۰۰
تشکر شده توسط : دون دیه‌گو دلاوگا, مسترV, dicaprio, باربوسا
ارسال پاسخ