[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده
نویسنده پیام
اسپونز آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۳/۱
اعتبار: 21

تشکرها : 1525
( 1343 تشکر در 85 ارسال )
شماره ارسال: #1
ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده

مدتی پیش پستی در قسمت « دوبله و دوبلور ها » قرار دادم و از دوستان صاحب نظر در زمینه دوبله خواهش کردم که در یافتن نام گوینده ای که قسمتی از دیالوگ او را در پست قرار داده بودند راهنماییم کنند. تعدادی از دوستان کافه چه به صورت اعلام نظر عمومی و چه به صورت پیام خصوصی نظرشان را درباره آن صدا اعلام کردند. در این میان دوست عزیز و دانشمندمان، منصور، پیام زیبایی برایم فرستادند که با اجازه ایشان، قسمتی از آن را در اینجا نقل می کنم:

منصور' نوشته شده:

صداهایی در تاریخ دوبله ما هست که بسیار شنیده ایم. با این وجود نام آنها را نه خود انتشار دادند نه همکارانشان و نه عوام یا حتی خواص. ضرورت ایجاد یک تاپیک که در آن اینگونه صداها در آنجا مطرح و از همه دوستان یا دست اندرکاران دوبله درخواست شناسائی شود هماره در این سایت وجود داشته است. صداهای ناشناخته بعضا دو گروه است. یک گروه مربوط به صداهائی که میشناسیم اما متعلق است به جوانی آنها و گروه دوم صداهائی که از جوانی تا پیری ناشناخته مانده اند. این گروه بر گروه اول ارجحیت دارد و حق هنری آنها از طریق نام بردن و معرفی ایشان باید ادا گردد.

به نظرم رسید که حق با منصور عزیز است. ایجاد تاپیکی در این خصوص بسیار ضروری می باشد و با توجه به توانایی سایر دوستان و اطلاعات ارزشمندشان مطمئنا می توانیم صداهایی که تا به حال شنیده ایم ولی نتوانسته ایم به درستی گوینده آنان را مشخص کنیم در این تاپیک معرفی و شناسایی کنیم.

از طرفی می توان پس از مسجل شدن نام گوینده، اطلاعات این بخش را به تاپیک « دایره المعارف صدای گویندگان » منتقل نمود و به پربارتر شدن این قسمت نیز کمک کرد چرا که این تاپیک زیبا و دوست داشتنی مدتهاست که مهجور مانده و دیگر مانند قبل پویا و به روز نیست.

با این تفاصیل با اجازه دوستان این تاپیک را ایجاد کردم تا در صورتی که همکاری عزیزان را به همراه داشته باشیم اطلاعات جدیدی به بانک اطلاعاتی کافه کلاسیک اضافه کنیم

با اجازه دوستان چراغ اول تاپیک را خودم روشن می کنم:

همان صدایی که قبلا در تاپیک دوبله و دوبلور ها قرار داده بودم مجددا در اینجا قرارمی دهم و از دوستان خواهش می کنم که گوینده صدا را شناسایی کنند چرا که با وجود اظهار نظر دوستان باز هم نتوانستم به طور قطعی گوینده را مشخص کنم:

http://s2.picofile.com/file/7855083545/s...http://s2.picofile.com/file/7855083545/sound00

لازم به ذکر است که مورد درخواست من گوینده دیالوگ اصلی می باشد

میگم، کجا داریم میریم؟
۱۳۹۳/۵/۲۰ صبح ۱۱:۱۵
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : زینال بندری, برو بیکر, زبل خان, BATMAN, حمید هامون, مگی گربه, بلوندی غریبه, خانم لمپرت, پیرمرد, Kurt Steiner, باربوسا, پطرکبیر
زینال بندری آفلاین
شر کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۵/۱۳
اعتبار: 28

تشکرها : 3403
( 3419 تشکر در 123 ارسال )
شماره ارسال: #2
RE: ماندگاران بی نشان، درخواست راهنمایی در مورد نام گوینده

(۱۳۹۳/۵/۲۰ صبح ۱۱:۱۵)اسپونز نوشته شده:  

مدتی پیش پستی در قسمت « دوبله و دوبلور ها » قرار دادم و از دوستان صاحب نظر در زمینه دوبله خواهش کردم که در یافتن نام گوینده ای که قسمتی از دیالوگ او را در پست قرار داده بودند راهنماییم کنند. تعدادی از دوستان کافه چه به صورت اعلام نظر عمومی و چه به صورت پیام خصوصی نظرشان را درباره آن صدا اعلام کردند. در این میان دوست عزیز و دانشمندمان، منصور، پیام زیبایی برایم فرستادند که با اجازه ایشان، قسمتی از آن را در اینجا نقل می کنم:

منصور' نوشته شده:

صداهایی در تاریخ دوبله ما هست که بسیار شنیده ایم. با این وجود نام آنها را نه خود انتشار دادند نه همکارانشان و نه عوام یا حتی خواص. ضرورت ایجاد یک تاپیک که در آن اینگونه صداها در آنجا مطرح و از همه دوستان یا دست اندرکاران دوبله درخواست شناسائی شود هماره در این سایت وجود داشته است. صداهای ناشناخته بعضا دو گروه است. یک گروه مربوط به صداهائی که میشناسیم اما متعلق است به جوانی آنها و گروه دوم صداهائی که از جوانی تا پیری ناشناخته مانده اند. این گروه بر گروه اول ارجحیت دارد و حق هنری آنها از طریق نام بردن و معرفی ایشان باید ادا گردد.

به نظرم رسید که حق با منصور عزیز است. ایجاد تاپیکی در این خصوص بسیار ضروری می باشد و با توجه به توانایی سایر دوستان و اطلاعات ارزشمندشان مطمئنا می توانیم صداهایی که تا به حال شنیده ایم ولی نتوانسته ایم به درستی گوینده آنان را مشخص کنیم در این تاپیک معرفی و شناسایی کنیم.

از طرفی می توان پس از مسجل شدن نام گوینده، اطلاعات این بخش را به تاپیک « دایره المعارف صدای گویندگان » منتقل نمود و به پربارتر شدن این قسمت نیز کمک کرد چرا که این تاپیک زیبا و دوست داشتنی مدتهاست که مهجور مانده و دیگر مانند قبل پویا و به روز نیست.

با این تفاصیل با اجازه دوستان این تاپیک را ایجاد کردم تا در صورتی که همکاری عزیزان را به همراه داشته باشیم اطلاعات جدیدی به بانک اطلاعاتی کافه کلاسیک اضافه کنیم

با اجازه دوستان چراغ اول تاپیک را خودم روشن می کنم:

همان صدایی که قبلا در تاپیک دوبله و دوبلور ها قرار داده بودم مجددا در اینجا قرارمی دهم و از دوستان خواهش می کنم که گوینده صدا را شناسایی کنند چرا که با وجود اظهار نظر دوستان باز هم نتوانستم به طور قطعی گوینده را مشخص کنم:

http://s2.picofile.com/file/7855083545/s...http://s2.picofile.com/file/7855083545/sound00

لازم به ذکر است که مورد درخواست من گوینده دیالوگ اصلی می باشد

سلام. به نظرم این صدا متعلق به علیرضا بدر طالعی باشند

دوره جوانی دوره ایست که نمیتوانی آن رادرک کنی.مگر موقعی که آن را طی کرده باشی
تازه وقتی که کمی سر عقل آمدی فورا مانند جرقه ای تو را ترک خواهد کرد
۱۳۹۳/۵/۲۰ صبح ۱۱:۴۹
تشکر شده توسط : اسپونز, علی بابا, زاپاتا, برو بیکر, مگی گربه, بلوندی غریبه, خانم لمپرت, پیرمرد, واشیزو, Kurt Steiner, حمید هامون, ژنرال, باربوسا, پطرکبیر
پیرمرد آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۶/۶
اعتبار: 55

تشکرها : 6321
( 4663 تشکر در 174 ارسال )
شماره ارسال: #3

سلام بر دوستان گرامی

نام گوینده نقش شاهزاده ایسان در مجموعۀ تلویزیونی ایسان که شبها ساعت 22 از شبکۀ نمایش پخش می شود چیست؟

۱۳۹۳/۱۰/۲۴ عصر ۰۸:۲۰
تشکر شده توسط : واشیزو, باربوسا, پطرکبیر
زینال بندری آفلاین
شر کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۵/۱۳
اعتبار: 28

تشکرها : 3403
( 3419 تشکر در 123 ارسال )
شماره ارسال: #4

(۱۳۹۳/۱۰/۲۴ عصر ۰۸:۲۰)پیرمرد نوشته شده:  

سلام بر دوستان گرامی

نام گوینده نقش شاهزاده ایسان در مجموعۀ تلویزیونی ایسان که شبها ساعت 22 از شبکۀ نمایش پخش می شود چیست؟

سلام

نام گوینده به نظرم کسری کیانی بود

دوره جوانی دوره ایست که نمیتوانی آن رادرک کنی.مگر موقعی که آن را طی کرده باشی
تازه وقتی که کمی سر عقل آمدی فورا مانند جرقه ای تو را ترک خواهد کرد
۱۳۹۳/۱۰/۲۴ عصر ۰۸:۴۸
تشکر شده توسط : پیرمرد, برو بیکر, واشیزو, اسپونز, خانم لمپرت, بلوندی غریبه, Kurt Steiner, حمید هامون, باربوسا
ویلی وُنکا آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۴/۲۱
اعتبار: 2

تشکرها : 14
( 47 تشکر در 6 ارسال )
شماره ارسال: #5

با سلام من این پست رو در تاپیک دوبله و دوبلوران قرار دادم و کسی پاسخ نداد حالا اینجا که جای صحیح تری برای مطرح کردنشه اونو بیان میکنم:

میخواستم ببینم گویندگانی که صداهاشون رو در زیر گذاشتم اسمشون چیه؟

امیدوارم با سوال های پشت سرهم به عنوان یک تازه وارد باعث ناراحتی دوستان نشم.

ممنون

http://majiddownload.com/up1/12478/1450627290.mp3

http://majiddownload.com/up1/12478/1438049522.mp3

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?k...163a784f05

۱۳۹۴/۴/۳۱ عصر ۰۳:۱۴
تشکر شده توسط : اسپونز, باربوسا
پدرام آفلاین
دوستدار دوبله ایران
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۹/۲۶
اعتبار: 29

تشکرها : 1695
( 1406 تشکر در 77 ارسال )
شماره ارسال: #6

(۱۳۹۴/۴/۳۱ عصر ۰۳:۱۴)ویلی وُنکا نوشته شده:  

با سلام من این پست رو در تاپیک دوبله و دوبلوران قرار دادم و کسی پاسخ نداد حالا اینجا که جای صحیح تری برای مطرح کردنشه اونو بیان میکنم:

میخواستم ببینم گویندگانی که صداهاشون رو در زیر گذاشتم اسمشون چیه؟

امیدوارم با سوال های پشت سرهم به عنوان یک تازه وارد باعث ناراحتی دوستان نشم.

ممنون

http://majiddownload.com/up1/12478/1450627290.mp3

خانم زهرا سوهان

http://majiddownload.com/up1/12478/1438049522.mp3

خانم نسیم رضاخانی

http://www.uplooder.net/cgi-bin/dl.cgi?k...163a784f05

آقای محمدرضا مومنی

روزگار دو روز است ، روزی به سود تو و روزی به زيان تو
۱۳۹۴/۴/۳۱ عصر ۰۹:۵۱
تشکر شده توسط : دکــس, پیرمرد, سرهنگ آلن فاکنر, Classic, حمید هامون, rahgozar_bineshan, ویلی وُنکا, اسپونز, اسکورپان شیردل, خانم لمپرت, برو بیکر, BATMAN, باربوسا
دکــس آفلاین
رحمه الله علیه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۱۱/۵

تشکرها : 735
( 1257 تشکر در 56 ارسال )
شماره ارسال: #7
[split] نجواها و فریادها... صداهایی ماندگار ( تفکیک 3 )

(نمیدونم جای درستی می نویسم یا نه اگر ایرادی هست لطفا مدیران کافه به جای درست منتقل بفرمایند)

دوستان گرامی جناب بهرام زند قبلا نقش کارتونی دوبله کرده اند؟ چند روز پیش انیمیشنی پخش شد که استاد زند و تنی چند از اساتید دوبله در اون صحبت کرده بودند. بنده تا کنون در انیمیشن صدای ایشان رو نشنیده بودم

قسمتی از انیمیشن افسانه پهلوان روشن (1388) با صدای جنابان پرویز ربیعی و بهرام زند

دانلود

۱۳۹۴/۵/۱۴ صبح ۱۲:۰۱
تشکر شده توسط : Memento, پیرمرد, واتسون, خانم لمپرت, هایدی, BATMAN, باربوسا
پیرمرد آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #8

(۱۳۹۴/۵/۱۴ صبح ۱۲:۰۱)سرهنگ دکس نوشته شده:  

دوستان گرامی جناب بهرام زند قبلا نقش کارتونی دوبله کرده اند؟

جناب سرهنگ نکتۀ خوبی مطرح کردید. استاد بهرام زند گرچه از سال 1344 دوبله را شروع کردند و صدای خیلی خوبی هم دارند اما اولین نقش اول را به گفتۀ خودشان در مصاحبه ای تلویزیونی در فیلم سینمایی فونتامارا (در ایران به صورت سریال پخش شده است)، گویندگی کردند و تا پیش از آن کمتر از این صدای توانا در جای متناسب باتوانایی آن، استفاده شده بود. ایشان در کارتون آخرین تک شاخ(توسط جناب بهزاد ستوده معرفی شده است)، سریال سندباد(غول نیل،پیرمرد جمع کنندۀ نارگیل در قسمت نگهبان مرداب یا مار دو سر)، و اخیراً انیمیشنی مربوط به حضرت مسلم بن عقیل در نقش مسلم به همراه دیگر گویندگان توانا مانند حسین عرفانی، گویندگی کرده اند.

[تصویر: 1438739842_5616_d1723233fd.jpg]

۱۳۹۴/۵/۱۴ صبح ۰۵:۲۸
تشکر شده توسط : Memento, دکــس, rahgozar_bineshan, خانم لمپرت, Classic, هایدی, Kurt Steiner, اسپونز, سروان رنو, BATMAN, شارینگهام, ژنرال, باربوسا, پطرکبیر
rahgozar_bineshan آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۷/۵
اعتبار: 34

تشکرها : 5295
( 1523 تشکر در 132 ارسال )
شماره ارسال: #9

من صدای جناب سعید مظفری رو هم توی هیچ انیمیشنی نشنیدم!

دوستان از کارهای کارتونی آقای مظفری احیانا اطلاعاتی دارند؟

سكوت سرشار از ناگفته هاست.......!
۱۳۹۴/۵/۱۴ صبح ۰۸:۴۳
تشکر شده توسط : دکــس, واتسون, Memento, حمید هامون, پیرمرد, باربوسا, پطرکبیر
واتسون آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۳/۳۰

تشکرها : 8076
( 1229 تشکر در 56 ارسال )
شماره ارسال: #10

(۱۳۹۴/۵/۱۴ صبح ۱۲:۰۱)سرهنگ دکس نوشته شده:  

(نمیدونم جای درستی می نویسم یا نه اگر ایرادی هست لطفا مدیران کافه به جای درست منتقل بفرمایند)

دوستان گرامی جناب بهرام زند قبلا نقش کارتونی دوبله کرده اند؟ چند روز پیش انیمیشنی پخش شد که استاد زند و تنی چند از اساتید دوبله در اون صحبت کرده بودند. بنده تا کنون در انیمیشن صدای ایشان رو نشنیده بودم

قسمتی از انیمیشن افسانه پهلوان روشن (1388) با صدای جنابان پرویز ربیعی و بهرام زند

دانلود

سلام

دو مورد از کارهای استاد بهرام زند به خاطرم آمد که ذکر می کنم: در کارتون بچه های مدرسه والت در  نقش  آقای پربونی (معلم کلاس) ودر انیمیشن موش سر آشپز در نقش آقای ایگو(Ego)صحبت کرده اند.

*با تشکر از سرهنگ دکس وپیرمرد عزیز عرض می شود به دلیل عدم دسترس به کارتون مجبور شدم  در اینترنت سرچ کنم که در بعضی سایت ها این مطلب آورده شده بود.ومطلب صحیح همانی است که دوستان فرمودند.

ممنون از راهنمایی اساتید

آدمیان به لبخندی که بر لب هامی نشانند و به احساس خوبی که برجا می نهند و به دردی که از یکدیگر می کاهند ،می ارزند!
۱۳۹۴/۵/۱۴ صبح ۰۹:۲۱
تشکر شده توسط : دکــس, پیرمرد, rahgozar_bineshan, Memento, خانم لمپرت, زاپاتا, زینال بندری, حمید هامون, هایدی, سروان رنو, ژنرال, باربوسا, پطرکبیر
پیرمرد آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #11

(۱۳۹۴/۵/۱۴ صبح ۰۹:۲۱)واتسون نوشته شده:  

در کارتون بچه های مدرسه والت در  نقش  آقای پربونی (معلم کلاس) 

البته در سریال بچه های مدرسۀ والت بهرام زند در نقش پدر انریکو و زنده یاد پرویز نارنجیها در نقش آقای پربونی (معلم کلاس) صحبت می کردند. که جناب دلشدگان هم در اینجا ذکر کرده اند.

۱۳۹۴/۵/۱۴ صبح ۰۹:۵۰
تشکر شده توسط : دکــس, واتسون, rahgozar_bineshan, Memento, زاپاتا, خانم لمپرت, زینال بندری, حمید هامون, هایدی, Kurt Steiner, اسپونز, سروان رنو, BATMAN, شارینگهام, باربوسا
زاپاتا آفلاین
amir_e_delaram (زاپاتای سابق)
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۸/۲۲
اعتبار: 58

تشکرها : 2102
( 9997 تشکر در 329 ارسال )
شماره ارسال: #12

(۱۳۹۴/۵/۱۴ صبح ۰۹:۵۰)پیرمرد نوشته شده:  

(۱۳۹۴/۵/۱۴ صبح ۰۹:۲۱)واتسون نوشته شده:  

در کارتون بچه های مدرسه والت در  نقش  آقای پربونی (معلم کلاس) 

البته در سریال بچه های مدرسۀ والت بهرام زند در نقش پدر انریکو و زنده یاد پرویز نارنجیها در نقش آقای پربونی (معلم کلاس) صحبت می کردند. که جناب دلشدگان هم در اینجا ذکر کرده اند.

البته در چند قسمت هم آقای علی محمداشک بوس بجای پدر انریکو صحبت کرده است.احساس می کنم این جابجایی گویندگان در انیمیشن های اوایل دهه 60 بیشتر بخاطر کمبود کار بوده است . مثلا در کارتون تام سایر چندین بار جای گویندگان عوض شده است و یا در بل و سباستین . احتمالا به این روش در اوج کم کاری و بیکاری دوبلورها،کار بین آنها پخش می شده است . البته در آن زمان مخاطبان کودک و نوجوان متوجه این تغییرات نمی شدند و امروز آن کودک سی و چندساله ی دیروزپی برده که مدیردوبلاژ چه ها که نکرده !

۱۳۹۴/۵/۱۴ عصر ۰۱:۵۲
تشکر شده توسط : پیرمرد, خانم لمپرت, جیسون بورن, زینال بندری, دکــس, بولیت, حمید هامون, هایدی, rahgozar_bineshan, Kurt Steiner, سروان رنو, واتسون, BATMAN, ژنرال, باربوسا, پطرکبیر
واتسون آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #13

با سلام خدمت دوستان واساتید محترم

ابتدا تشکر فراوان به خاطر نکته زیبایی که زاپاتای عزیز فرمودند.

فقط در مورد صدای بهرام زند که مورد بحث بود به صورت اتفاقی دیروز دیدم در کارتون سندباد(که از

شبکه پویا در حال پخش است)به جای هیولای رودخانه نیل  هم صحبت کرده اند.

آدمیان به لبخندی که بر لب هامی نشانند و به احساس خوبی که برجا می نهند و به دردی که از یکدیگر می کاهند ،می ارزند!
۱۳۹۴/۵/۱۷ صبح ۰۷:۲۷
تشکر شده توسط : دکــس, زینال بندری, خانم لمپرت, سناتور, حمید هامون, BATMAN, باربوسا
ویلی وُنکا آفلاین
مشتری کافه
*

( 47 تشکر در 6 ارسال )
شماره ارسال: #14
RE: [split] نجواها و فریادها... صداهایی ماندگار ( تفکیک 3 )

(۱۳۹۴/۵/۱۴ صبح ۰۸:۴۳)rahgozar_bineshan نوشته شده:  

من صدای جناب سعید مظفری رو هم توی هیچ انیمیشنی نشنیدم!

دوستان از کارهای کارتونی آقای مظفری احیانا اطلاعاتی دارند؟

سلام. فعلا از کارهای قدیمی ایشون چیزی در ذهن ندارم اما از کار های جدید، در انیمیشن های "Epic" و

"rise of the guardians" با نام فارسی نگهبان قصه ها گویندگی کردن.

۱۳۹۴/۵/۱۸ صبح ۱۰:۱۱
تشکر شده توسط : واتسون, خانم لمپرت, rahgozar_bineshan, باربوسا
ویلی وُنکا آفلاین
مشتری کافه
*

( 47 تشکر در 6 ارسال )
شماره ارسال: #15

سلامی دوباره

دوستان متخصص و صداشناس لطف کنید بفرمایید صداهای زیر برای کدامیک از دوبلوران عزیزه؟

با توجه به نظر دوست عزیز "واتسون" در پست های قبلی فکر میکنم صدای شماره یک  آقای بهرام زند باشه، شماره 2 هم به احتمال زیاد خانم معصومه آقاجانی و شماره سه و چهار رو نمیدونم.

پیشاپیش از راهنمایی های شما دوستان ممنونم.

http://www.uplooder.net/files/7dfae33411...http://www.uplooder.net/files/7dfae334119b14a05eabf713e3135bda/fil

۱۳۹۴/۵/۱۸ صبح ۱۱:۵۵
تشکر شده توسط : واتسون, باربوسا
واتسون آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #16

(۱۳۹۴/۵/۱۸ صبح ۱۱:۵۵)ویلی وُنکا نوشته شده:  

سلامی دوباره

دوستان متخصص و صداشناس لطف کنید بفرمایید صداهای زیر برای کدامیک از دوبلوران عزیزه؟

با توجه به نظر دوست عزیز "واتسون" در پست های قبلی فکر میکنم صدای شماره یک  آقای بهرام زند باشه، شماره 2 هم به احتمال زیاد خانم معصومه آقاجانی و شماره سه و چهار رو نمیدونم.

http://www.uplooder.net/files/7dfae33411...http://www.uplooder.net/files/7dfae334119b14a05eabf713e3135bda/fil

سلام  بر ویلی ونکای عزیز

(البته بنده نه متخصصم و نه صدا شناس و با اجازه اساتید)

فایل شماره 1  صدای بیژن علیمحمدی است. فایل شماره 2 شما درست می فرمایید.

فایل شماره 3 به سن وسال ما قد نمیده و فایل شماره 4 هم احتمال می دهم صدای خانم شیلا

آژیرباشد.

۱۳۹۴/۵/۱۹ صبح ۰۸:۵۶
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, پیرمرد, حمید هامون, باربوسا
ویلی وُنکا آفلاین
مشتری کافه
*

( 47 تشکر در 6 ارسال )
شماره ارسال: #17

(۱۳۹۴/۵/۱۹ صبح ۰۸:۵۶)واتسون نوشته شده:  

سلامی دوباره

سلام  بر ویلی ونکای عزیز

فایل شماره 3 به سن وسال ما قد نمیده و فایل شماره 4 هم احتمال می دهم صدای خانم شیلا

آژیرباشد.

سلام و ممنون از پاسخ شما دوست عزیز.

اما فایل شماره یک صدای شخصیت ایگو در انیمیشن موش سرآشپزه و فکرکنم تو پست های قبلی گفته بودین این نقش رو جناب بهرام زند دوبله کردن. صدای آقای علیمحمدی فایلیه که در زیر گذاشتم و من فکر نمیکنم فایل شماره یک در ارسال قبلیم، صدای آقای علیمحمدی باشه. دوستان دیگه هم اگر میتونن کمک کنن که من آرشیو نمونه صداهام رو کامل کنم. باتشکر از شما واتسون عزیز و بقیه دوستان.

نمونه صدای آقای بیژن علیمحمدی :

http://www.uplooder.net/files/fe106e6ca1...http://www.uplooder.net/files/fe106e6ca14ddb939cd5f34eb63629a6/Bijan_Alimoh

۱۳۹۴/۵/۱۹ عصر ۰۴:۱۳
تشکر شده توسط : واتسون, باربوسا
پدرام آفلاین
دوستدار دوبله ایران
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۹/۲۶
اعتبار: 29

تشکرها : 1695
( 1406 تشکر در 77 ارسال )
شماره ارسال: #18

سلامی دوباره

فایل شماره یک: آقای حسین نورعلی

فایل شماره دو: خانم معصومه آقاجانی

فایل شماره سه: خانم سیمین سرکوب

فایل شماره چهار: خانم شیلا آژیر

روزگار دو روز است ، روزی به سود تو و روزی به زيان تو
۱۳۹۴/۵/۱۹ عصر ۰۵:۴۸
تشکر شده توسط : برو بیکر, زینال بندری, برت گوردون, اسکورپان شیردل, سناتور, سرهنگ آلن فاکنر, حمید هامون, دکــس, خانم لمپرت, اسپونز, آمادئوس, تایتوس پولو, مگی گربه, rahgozar_bineshan, BATMAN, ویلی وُنکا, سروان رنو, واتسون, باربوسا
واتسون آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #19

(۱۳۹۴/۵/۱۹ عصر ۰۴:۱۳)ویلی وُنکا نوشته شده:  

(۱۳۹۴/۵/۱۹ صبح ۰۸:۵۶)واتسون نوشته شده:  

سلامی دوباره

سلام  بر ویلی ونکای عزیز

آژیرباشد.

سلام و ممنون از پاسخ شما دوست عزیز.

اما فایل شماره یک صدای شخصیت ایگو در انیمیشن موش سرآشپزه و فکرکنم تو پست های قبلی گفته بودین این نقش رو جناب بهرام زند دوبله کردن. صدای آقای علیمحمدی فایلیه که در زیر گذاشتم و من فکر نمیکنم فایل شماره یک در ارسال قبلیم، صدای آقای علیمحمدی باشه. دوستان دیگه هم اگر میتونن کمک کنن که من آرشیو نمونه صداهام رو کامل کنم. باتشکر از شما واتسون عزیز و بقیه دوستان.

نمونه صدای آقای بیژن علیمحمدی :

http://www.uplooder.net/files/fe106e6ca1...http://www.uplooder.net/files/fe106e6ca14ddb939cd5f34eb63629a6/Bijan_Alimoh

سلام خدمت دوستان عزیزم

تشکر بسیار از پدرام عزیز که راهنمایی فرمودند.

نکته ای هم خدمت ویلی ونکای عزیز باید عرض کنم :فیلم موش سرآشپز حداقل تا آنجایی که من می دانم 2بار دوبله شده (شاید هم بیشتر)ومطلب بنده ،در مورد دوبله ای بود که مدیریت دوبلاژ با خود آقای بهرام زند بوده است.

و آخر اینکه  صدای بیژن علیمحمدی  را بنده با بی دقتی با صدای حسین نورعلی اشتباه گرفتم وصدای دومی که جنابعالی گذاشتید  دیگر واقعا"صدای بیژن علیمحمدی است.

پوزش از همه دوستان

۱۳۹۴/۵/۲۱ صبح ۰۸:۲۰
تشکر شده توسط : rahgozar_bineshan, ویلی وُنکا, باربوسا, پطرکبیر
rahgozar_bineshan آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۷/۵
اعتبار: 34

تشکرها : 5295
( 1523 تشکر در 132 ارسال )
شماره ارسال: #20