[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
سناتور آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۲/۴
اعتبار: 36

تشکرها : 3690
( 4535 تشکر در 390 ارسال )
شماره ارسال: #941
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

(۱۳۹۳/۱۰/۱۶ عصر ۰۶:۳۶)یوجیمبو نوشته شده:  

با سلام به اساتید محترم

یه فیلم وسترن یادمه که یه عده ای افرادی را وادر میکنن که محل کنجهای مخفی سرخپوستان را به اونها نشون بدن از فیلم دو صحنه را میتونم بیان کنم

1- به یه پسر بدون ریش یکی از افراد باند یه متلکی میندازه و دعوای بین این دو رخ میده

2- بعد از پیدا کرده گنج در یه دره یه زمین لرزه ای یا رانش زمینی رخ میده

فیلم  شما طلای مکنا

Mackenna's Gold

۱۳۹۳/۱۰/۱۶ عصر ۰۸:۵۳
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : BATMAN, شرلوك, خانم لمپرت, پیرمرد, یوجیمبو, Memento, باد وایت, باربوسا
ترینیتی آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۱۰/۹
اعتبار: 7

تشکرها : 29
( 219 تشکر در 14 ارسال )
شماره ارسال: #942
[split] کـارتون های ماندگار و خاطره انگیز کودکی

میخوام راجع به یه انیمیشن پخش شده از شبکه دو در حدود سال هزار و سیصد و خیلی وقت پیش ! براتون بگم که خاطره دقیقی از داستانش ندارم و فقط یه تیکه هائیش یادمه.

عارضم که این انیمیشن یا بهتره بگم تئاتر عروسکی بصورت بریده مقوا بود که زیر هر کدوم از کاراکترا یه چوب نازک چسبونده بودن و هی این ور اونورش میکردن و دوطرف رنگ آمیزی و همچی براق بود.

ظاهرا ماجرا در زمونای پیشین توی یه یه کشور آسیای جنوب شرقی مثل تایلند یا برمه اتفاق میفته و یه پسری نمیدونم چیکار میکنه:huh: که پادشاه بهش میگه باید بره یه گوزن طلایی رو پیدا کنه که از سمهاش طلا میریزه ! و اون پسر سوار یه ببر میشه و سه چهار روز میتازه تا به گوزن میرسه و با گوزن پیش پادشاه میرن و اونجا گوزنه هی ورجه ورجه میکنه و همینجور از سمش طلا میریزه تا اونجا که پادشاه و درباری هاش زیر طلا مدفون میشن....tajob2

آقا ما هرچی سرچ زدیم گوزن طلایی، آهوی زرین، سم طلا، طلا بریز! ، بازار طلافروشی!! ،قیمت امروز سکه !!!،  golden deer، golden hirsch ، گل گلدون!!!  ..... نشد که نشد. دریغ از یه عکس خشک و خالی narahat (گمونم گوگل هم این کارتونو یادش نمیومد!!)

ولی یادمه دوبلور صدای پسره خانم شاهین مقدم بود و دوبلور صدای پادشاه پرویز ربیعی ( یعنی الان هلاک شدین با این راهنمائی کردنم!! :D)

خلاصه مخمون چروک خورد بس که فکر کردیم و به نتیجه نرسیدیم. حالا اگه از ملت خوش حافظه کسی چیزی یادشه، دریغ نکنه که خداوند یادآوری به یادآورندگان را دوست دارد...:blush:

خدا می‌بخشد ، من هرگز
۱۳۹۳/۱۰/۱۷ عصر ۰۹:۳۱
تشکر شده توسط : rahgozar_bineshan, BATMAN, باد وایت, باربوسا
یوجیمبو آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۸/۱
اعتبار: 2

تشکرها : 168
( 132 تشکر در 18 ارسال )
شماره ارسال: #943

(۱۳۹۳/۱۰/۱۶ عصر ۰۸:۵۳)سناتور نوشته شده:  

(۱۳۹۳/۱۰/۱۶ عصر ۰۶:۳۶)یوجیمبو نوشته شده:  

با سلام به اساتید محترم

یه فیلم وسترن یادمه که یه عده ای افرادی را وادر میکنن که محل کنجهای مخفی سرخپوستان را به اونها نشون بدن از فیلم دو صحنه را میتونم بیان کنم

1- به یه پسر بدون ریش یکی از افراد باند یه متلکی میندازه و دعوای بین این دو رخ میده

2- بعد از پیدا کرده گنج در یه دره یه زمین لرزه ای یا رانش زمینی رخ میده

فیلم  شما طلای مکنا

Mackenna's Gold

خود خودشه کلی فیلم وسترن جستجو کردم که اینو پیدا کنم

ممنون

اساتید محترم

یه فیلمی بود که یه راننده بطور ناخواسته درگیر یه ماجرای میشه ! از قرار یه دختری یه چیزی رو از دست یه گروهی میدزده احتمالا یه چیپ و اینجور چیزی باید باشه . موقع فرار وارد ماشین این آقا میشه و اینو وادر میکنه که فکر کنم حرکت کنه !!این آقا هم به ماشین های مسابقه ای علاقه خاصی داشت و همشیه یه ماشین اسباب بازی مسابقه ای رو داشبورد داشت !!

با تشکر از زحمات اساتید

۱۳۹۳/۱۰/۱۸ عصر ۰۸:۲۲
تشکر شده توسط : سناتور, باد وایت, باربوسا
ترینیتی آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۱۰/۹

تشکرها : 29
( 219 تشکر در 14 ارسال )
شماره ارسال: #944
[split] کـارتون های ماندگار و خاطره انگیز کودکی

(۱۳۹۳/۱۰/۱۹ عصر ۰۵:۴۵)دهقان فداکار نوشته شده:  

با سلام

....راستی از دوستان یه سوالی دارم سالها پیش اواخر دهه شصت جمعه ها صبح شبکه یک یه سری کارتونای خیلی کوتاه پخش میکرد توی یکی از اونا یه شخصیتی بود که همش خیار شور میدزدید بهش میگفتن دزد خیار شور ماجرا توی یه مردابم اتفاق میافتادهرچی گشتم چیزی پیدا نکردم کسی این کارتونو یادش میاد؟

بعله یادمه ::ok:. دوره ی بمباران وقتی توی تلویزیون برای عقب نموندن بچه ها از درس و مدرسه ،تدریس تلویزیونی پخش میشد، وسطای این درسا بعنوان زنگ تفریح کارتون پخش میکردن. این دزد خیارشور هم که جزو اپیزودای کارتون معاون کلانتر بود ، شده بود پای ثابت زنگ تفریحا  .

فکر کنم شصت هفتاد بار پخش شد!:ccco

خدا می‌بخشد ، من هرگز
۱۳۹۳/۱۰/۱۹ عصر ۰۸:۱۳
تشکر شده توسط : زینال بندری, دهقان فداکار, سناتور, Memento, سروان رنو, باد وایت, باربوسا
کمیسر ناوارو آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۶/۲۴
اعتبار: 0

تشکرها : 7
( 78 تشکر در 20 ارسال )
شماره ارسال: #945

با سلام و خسته نباشید درباره فیلمی راهنمایی می خواستم که سالها پیش بیشتر از شبکه ۲ پخش می شد و ماجراش درباره ی گروهی از آدم های متشخص! بود که برای پرداختن مالیات دست به دزدی از بانک میزنند این فیلم کمدی و در اون بازیگر و مخترع و ... برای راهنمایی گرفتن از یک سابقه دار که پشت کلش آهنی هستش کمک می گیرند و خیلی خوبه لطفا کمک کنید

آیا برابرند آن هایی که می دانند با آن هایی که نمی خواهند بدانند
۱۳۹۳/۱۰/۲۴ صبح ۰۱:۳۲
تشکر شده توسط : Memento, باد وایت, باربوسا
زینال بندری آفلاین
شر کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۵/۱۳
اعتبار: 28

تشکرها : 3403
( 3419 تشکر در 123 ارسال )
شماره ارسال: #946

(۱۳۹۳/۱۰/۲۴ صبح ۰۱:۳۲)کمیسر ناوارو نوشته شده:  

با سلام و خسته نباشید درباره فیلمی راهنمایی می خواستم که سالها پیش بیشتر از شبکه ۲ پخش می شد و ماجراش درباره ی گروهی از آدم های متشخص! بود که برای پرداختن مالیات دست به دزدی از بانک میزنند این فیلم کمدی و در اون بازیگر و مخترع و ... برای راهنمایی گرفتن از یک سابقه دار که پشت کلش آهنی هستش کمک می گیرند و خیلی خوبه لطفا کمک کنید

سلام.فیلم مورد نظر شما "دزدی به خاطر مالیات" است

Stanza 17-17 palazzo delle tasse, ufficio imposte.1971

http://www.imdb.com/title/tt0208485

دوره جوانی دوره ایست که نمیتوانی آن رادرک کنی.مگر موقعی که آن را طی کرده باشی
تازه وقتی که کمی سر عقل آمدی فورا مانند جرقه ای تو را ترک خواهد کرد
۱۳۹۳/۱۰/۲۴ صبح ۰۳:۱۴
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, شرلوك, بانو, Memento, برو بیکر, باد وایت, پیرمرد, باربوسا
دانیل پلانیو آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۶/۷
اعتبار: 0

تشکرها : 1
( 6 تشکر در 2 ارسال )
شماره ارسال: #947

درود بر همگان

در جستتجوی نام دو فیلم هستم که یکی در اوایل دهه ی هفتاد شمسی یا اواخر دهه ی شصت شمسی و دیگری در اواسط دهه ی هفتاد شمسی از صدا و سیمای ایران پخش شد.

اولی یک فیلم از سینمای ژاپن بود، با محوریت سفر در زمان. که فیلم با رزمایش گروهی از نظامیان ژاپنی شروع میشد و به ناگاه یک شکاف در زمان باعث شد که آن نظامیان به گذشته ی کشور ژاپن و عصر سامورایی ها انتقال داده بشوند، و همین موضوع منجر به شروع جنگی بین ژاپن عصر جدید و ژاپن عصر قدیم شد. (البته این خط داستان چیزی بود که من با شک و تردید به یاد دارم و قاطع نیست)

دومی فیلمی وسترن از سینمای ایالات متحده بود با محوریت انتقام. که فیلم با نشان دادن پیرمردی سیاه پوست که بر روی یک صندلی نشسته شروع میشد و آن پیرمرد با داشتن عکسی در دست، روایت کننده ی داستان زندگیش بود که در دوره کودکی عده ای سفید پوست با گذاشتن نقابهای سفید نژاد پرستی به مزرعه ی پدریش حمله کردند و پدرش را سوزاندن، و در ادامه همین پسر سیاه پوست بزرگ میشد و در جنگهای داخلی آمریکا در جبهه ی شمالی به خدمت گمارده شد و در پایان در طی همین جنگ با قاتلین پدرش روبرو میشد. (البته این خط داستانی چیزی بود که من به یاد دارم)

با سپاس

۱۳۹۳/۱۰/۲۶ عصر ۰۳:۳۰
تشکر شده توسط : فرانک لوکاس, باد وایت, باربوسا
زینال بندری آفلاین
شر کافه
*

شماره ارسال: #948

(۱۳۹۳/۱۰/۲۶ عصر ۰۳:۳۰)دانیل پلانیو نوشته شده:  

درود بر همگان

در جستتجوی نام دو فیلم هستم که یکی در اوایل دهه ی هفتاد شمسی یا اواخر دهه ی شصت شمسی و دیگری در اواسط دهه ی هفتاد شمسی از صدا و سیمای ایران پخش شد.

اولی یک فیلم از سینمای ژاپن بود، با محوریت سفر در زمان. که فیلم با رزمایش گروهی از نظامیان ژاپنی شروع میشد و به ناگاه یک شکاف در زمان باعث شد که آن نظامیان به گذشته ی کشور ژاپن و عصر سامورایی ها انتقال داده بشوند، و همین موضوع منجر به شروع جنگی بین ژاپن عصر جدید و ژاپن عصر قدیم شد. (البته این خط داستان چیزی بود که من با شک و تردید به یاد دارم و قاطع نیست)

دومی فیلمی وسترن از سینمای ایالات متحده بود با محوریت انتقام. که فیلم با نشان دادن پیرمردی سیاه پوست که بر روی یک صندلی نشسته شروع میشد و آن پیرمرد با داشتن عکسی در دست، روایت کننده ی داستان زندگیش بود که در دوره کودکی عده ای سفید پوست با گذاشتن نقابهای سفید نژاد پرستی به مزرعه ی پدریش حمله کردند و پدرش را سوزاندن، و در ادامه همین پسر سیاه پوست بزرگ میشد و در جنگهای داخلی آمریکا در جبهه ی شمالی به خدمت گمارده شد و در پایان در طی همین جنگ با قاتلین پدرش روبرو میشد. (البته این خط داستانی چیزی بود که من به یاد دارم)

با سپاس

سلام. فیلم اول "بازگشت زمان" نام دارد که باز سازی هم شد

G.I. Samurai.1979

http://www.imdb.com/title/tt0083050

بازسازی این فیلم در سال 2005

Samurai Commando Mission 1549.2005

http://www.imdb.com/title/tt0453396

و نام فیلم دوم "نیروی مسلح" است

Posse.1993

http://www.imdb.com/title/tt0107863

۱۳۹۳/۱۰/۲۶ عصر ۰۳:۴۹
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, دانیل پلانیو, اسپونز, شرلوك, فرانک لوکاس, سروان رنو, Memento, باد وایت, پیرمرد, باربوسا
Memento آفلاین
(2000)

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۷/۱۷
اعتبار: 46

تشکرها : 4500
( 3946 تشکر در 154 ارسال )
شماره ارسال: #949

(۱۳۹۳/۱۰/۲۴ صبح ۰۳:۱۴)زینال بندری نوشته شده:  

(۱۳۹۳/۱۰/۲۴ صبح ۰۱:۳۲)کمیسر ناوارو نوشته شده:  

سلام.فیلم مورد نظر شما "دزدی به خاطر مالیات" است

Stanza 17-17 palazzo delle tasse, ufficio imposte.1971

http://www.imdb.com/title/tt0208485

من بچگی دیدم بودم این فیلم رو. خیلی هم دوست داشتم. چند وقتی هم دنبالش بودم. یادم بود که اسم اون کله آهنیه کاتانگا بود. اصلا این اصطلاح معروفی شده بود توی خونه که هر کی توی آفتاب وایمیستاد می گفت الان کاتانگا میشم.

خلاصه اینکه دو سه سال پیش (که هنوز با کافه آشنا نشده بودم) با کلی بدبختی اسم فیلم رو فکر کردم پیدا کردم (Going in Style 1979) ولی یه روز قبل از اینکه دانلود کنم دیدم تلویزیون پخش کرد! الان که فهمیدم که اشتباه پیدا کرده بودم.

کسی یادش میاد Going in Style رو تلویزیون پخش کرده باشه؟ چون این هم خیلی آشناست.

۱۳۹۳/۱۰/۲۶ عصر ۰۵:۴۹
تشکر شده توسط : زینال بندری, باد وایت, باربوسا
Stalker آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۳/۲

تشکرها : 106
( 425 تشکر در 72 ارسال )
شماره ارسال: #950

سلام دوستان.

به دنبال یکی از فیلم‌های پخش شده در برنامه‌ی فقید «هنر هفتم» هستم. داستان فیلم حول چند قتل (یا شاید هم دزدی و جنایات از نوع دیگه) بود و اینکه یک کاراگاهی به دنبال کشف رمز از ماجرا بود. هر بار که کسی به عنوان مظنون دستگیر می‌شه باز هم قتل (یا کال خلافی) شبیه موارد قبل اتفاق می‌افته که باعث می‌شه فرد مظنون آزاد شه. در نهایت معلوم می‌شه که در واقع ۳ نفر هستند که این‌ کار رو می‌کنن. یکی از اون سه نفر هم شک شعبده‌باز (با لباس هندی) بود. این ۳ نفر هم از این طریق به همکاری با هم رسیده بودن که در بچه‌گی یکیشون توی چایی آقای مدیر ادرار می‌کنه و پس از دستگیری یکی دیگه هم همون‌کار رو می‌کنه و بعد نفر اول آزاد می‌شه. در یکی از سکانس‌های فیلم هم شعبده‌باز بدون اینکه کاراگاه فیلم بفهمه (در حین حرف زدن) ساعت مچی‌ش رو از دستش باز می‌کنه و بعد هم کاراگاه برای اینکه کم نیاره جیب شعبده‌باز رو می‌زنه که باعث ضایع شدن شدید شعبده‌باز می‌شه!

یک فیلم دیگه هم بود که خیلی خیلی کم ازش یادمه. در واقع فقط یک سکانس ولی سکانسی تاثیر گذار. اون هم این بود که عده‌ای دستگیر شده بودن و باید اعتراف می‌کردن (یا چیزایی رو لو می‌دادن). ولی این کار رو نمی‌کردن. برای اعتراف گرفتن ازشون کلکی که زده می‌شه اینه که بعضی‌هاشون رو بیهوش می‌کنن و دور کله‌شون کاسه می‌ذارن (انگار که سرشون رو بریدن) ولی از جلوی بقیه ردشون می‌کنن. صحنه‌سازی شدیدا تاثیر گذار واقع می‌شه و اعتراف‌ها انجام می‌شن...

Passion is the friction between one's soul and the outside world. (Stalker)
۱۳۹۳/۱۰/۳۰ عصر ۱۰:۴۱
تشکر شده توسط : Hari, باد وایت, باربوسا
زینال بندری آفلاین
شر کافه
*

شماره ارسال: #951

(۱۳۹۳/۱۰/۳۰ عصر ۱۰:۴۱)Stalker نوشته شده:  

یک فیلم دیگه هم بود که خیلی خیلی کم ازش یادمه. در واقع فقط یک سکانس ولی سکانسی تاثیر گذار. اون هم این بود که عده‌ای دستگیر شده بودن و باید اعتراف می‌کردن (یا چیزایی رو لو می‌دادن). ولی این کار رو نمی‌کردن. برای اعتراف گرفتن ازشون کلکی که زده می‌شه اینه که بعضی‌هاشون رو بیهوش می‌کنن و دور کله‌شون کاسه می‌ذارن (انگار که سرشون رو بریدن) ولی از جلوی بقیه ردشون می‌کنن. صحنه‌سازی شدیدا تاثیر گذار واقع می‌شه و اعتراف‌ها انجام می‌شن...

سلام. فیلم مورد نظرتان "پنجه گربه" است

The Cat's-Paw.1934

http://www.imdb.com/title/tt0024961

(۱۳۹۳/۹/۳ عصر ۰۳:۵۴)هانیبال نوشته شده:  

با سلام. من یه زمانی یه فیلمی رو پرسیدم که لابلای نظرات گم شد.

چون واقعا این فیلم خیلی برام مهمه دوباره می پرسم. واقعا ساعت های بسیار زیاد صرف پیدا کردنش کردم ولی پیدا نکردم. آخرین امیدم به شماست یا اینکه صبر کنم اتفاقی دوباره تلویزیون بذاره.

فضای فیلم بیشتر شبیه فیلم های کودک و نوجوان بود. یک موجودی از فضا اومده بود که با یک (یا شاید هم چند) بچه رفیق شده بود. سفینه این موجود فضایی "مولدش" رو اونجایی که فرود اومده بود گم کرده بود. (مولدش هم یه چیزی شبیه فیوز کنتور قدیمی ها بود. یه چیزی شبیه لامپ دوشاخه دار)

کل داستان بر این اساس بود که تا زمانی که مولد سفینه بش متصل نشده باشه یه سری موجودات فضایی خبیث می تونستند این موجود رو ردیابی کنند. و آخر داستان بالاخره به اینجا رسید که مولد رو توی یه جایی پر از آهن قراضه پیدا کردند ولی دیگه دیر شده بود چون آدم بد ها تا نزدیکی اون محوطه رسیده بودند. بقیه ماجرا دیگه این بود که هی از دیدرس آدم بد ها قایم می شدند.

آخر داستان یادم نیست ولی یادمه نزدیکای سال 78 تا80 سه چهار بار این فیلم رو نشون داد که یه بارش آخرای شب بود.

فضای فیلم بیشتر به دهه 1980 می خوره. احتمالا از اون دسته فیلم هاییه که از ئی.تی واکس زده.

لطفا راهنمایی کنید چون این خاطره انگیز ترین فیلمیه که بچگی دیدم. :rolleyes:

سلام. شاید فیلم مورد نظرتان "سیاره بی دفاع" باشد

The Shrunken City.1998

http://www.imdb.com/title/tt0156075

۱۳۹۳/۱۰/۳۰ عصر ۱۱:۱۰
تشکر شده توسط : اسپونز, خانم لمپرت, برو بیکر, BATMAN, Memento, Stalker, پرشیا, سروان رنو, شرلوك, Hari, باد وایت, پیرمرد, باربوسا
اسپونز آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۳/۱
اعتبار: 21

تشکرها : 1525
( 1343 تشکر در 85 ارسال )
شماره ارسال: #952

(۱۳۹۳/۱۰/۳۰ عصر ۱۰:۴۱)Stalker نوشته شده:  

به دنبال یکی از فیلم‌های پخش شده در برنامه‌ی فقید «هنر هفتم» هستم. داستان فیلم حول چند قتل (یا شاید هم دزدی و جنایات از نوع دیگه) بود و اینکه یک کاراگاهی به دنبال کشف رمز از ماجرا بود. هر بار که کسی به عنوان مظنون دستگیر می‌شه باز هم قتل (یا کال خلافی) شبیه موارد قبل اتفاق می‌افته که باعث می‌شه فرد مظنون آزاد شه. در نهایت معلوم می‌شه که در واقع ۳ نفر هستند که این‌ کار رو می‌کنن. یکی از اون سه نفر هم شک شعبده‌باز (با لباس هندی) بود. این ۳ نفر هم از این طریق به همکاری با هم رسیده بودن که در بچه‌گی یکیشون توی چایی آقای مدیر ادرار می‌کنه و پس از دستگیری یکی دیگه هم همون‌کار رو می‌کنه و بعد نفر اول آزاد می‌شه. در یکی از سکانس‌های فیلم هم شعبده‌باز بدون اینکه کاراگاه فیلم بفهمه (در حین حرف زدن) ساعت مچی‌ش رو از دستش باز می‌کنه و بعد هم کاراگاه برای اینکه کم نیاره جیب شعبده‌باز رو می‌زنه که باعث ضایع شدن شدید شعبده‌باز می‌شه!

فیلم "جنایتکار در شماره 21 زندگی می کند"

http://www.imdb.com/title/tt0034478/?ref_=fn_al_tt_1

http://cafeclassic4.ir/thread-132-post-2...http://cafeclassic4.ir/thread-132-post-21254.htm

میگم، کجا داریم میریم؟
۱۳۹۳/۱۰/۳۰ عصر ۱۱:۵۴
تشکر شده توسط : زینال بندری, برو بیکر, خانم لمپرت, BATMAN, پیرمرد, Memento, Stalker, Hari, پرشیا, شرلوك, باد وایت, باربوسا
دهقان فداکار آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۳/۱۹
اعتبار: 9

تشکرها : 488
( 878 تشکر در 60 ارسال )
شماره ارسال: #953

با سلام

من دنبال یه سریال قدیمی خارجی هستم یه سری قتل به صورت زنجیر وار اتفاق میافتاد وهر موقع میخواستن یه مدرک یا شاهد جدید پیدا کنن قاتلا وارد کار میشدن ومدارک وشاهدا رو از بین میبردن در یکی از صحنه های فیلم پلیس در تعقیب ماشین یکی از مظنونین توی اتوبان بود که یه دفعه قاتلا با هلی کوپتر اومدن رو سر ماشینا ویه تک تیرانداز اون مظنونی که پلیس تعقیبش میکرد روکشت پلیس هم همین جوری نیگا میکردن وکاری ازشون برنمی اومد این سریال در یه بازه زمانی دقیق یادم نیست ولی مطمئنم بین سالهای 78_75  از شبکه 3 پخش شد و تلویزیون ایران اسم سریال رو گذاشته بود پلیس محله ولی هر چی با این اسم به فارسی وانگلیسی گشتم چیزی پیدا نکردم از دوستان اگه کسی چیزی یادش میاد لطفآ راهنمایی کنه

آسیاب اگر به نوبت بگو پس نوبت ما کو؟
سهم ما قسمت ما کو؟ حرمت و خلوت ما کو؟
بیرق ما تو نگو رخت عزا شد سهم نسل من و تو بادهواشد
۱۳۹۳/۱۱/۱۱ صبح ۱۲:۱۰
تشکر شده توسط : باد وایت, باربوسا
جان لاک آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۳/۲۴
اعتبار: 4

تشکرها : 85
( 272 تشکر در 70 ارسال )
شماره ارسال: #954

سلام

اسم فیلمی من می خوام که توی ایران با نام گلوله ای برای دیکاتور نشون داد(فکر کنم اسمش این بود)

صحنه ای که یادمه (فکر کنم آخر فیلم بود یه ادم که بقولی ادم بد فیلم بود با لباس نظامی با گلوله ای ترور میشه)

فیلم A Bullet For The General 1966 پیدا کردم اما  این فیلم اونی که منم دنبالش هستم نبود

کسی در مورد فیلم درخواست من اسمش یادش نیست یا نظری نداره

من بی گناهم ، بی گناه وجود ندارد
۱۳۹۳/۱۱/۱۴ عصر ۰۴:۲۴
تشکر شده توسط : سناتور, Memento, باد وایت, باربوسا
سناتور آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #955

(۱۳۹۳/۱۱/۱۴ عصر ۰۴:۲۴)جان لاک نوشته شده:  

سلام

اسم فیلمی من می خوام که توی ایران با نام گلوله ای برای دیکاتور نشون داد(فکر کنم اسمش این بود)

صحنه ای که یادمه (فکر کنم آخر فیلم بود یه ادم که بقولی ادم بد فیلم بود با لباس نظامی با گلوله ای ترور میشه)

فیلم A Bullet For The General 1966 پیدا کردم اما  این فیلم اونی که منم دنبالش هستم نبود

کسی در مورد فیلم درخواست من اسمش یادش نیست یا نظری نداره

فیلمی که ما دیدیم با عنوان گلوله ای برای دیکتاتور با اسم سگ هم نمایش داده شد.همون که یک نفر از زندان فرار می کنه تا یک ژنرال رو بکشه و یک سگ تربیت یافته بسیار باهوش میافته دنبالش تا اون رو بکشه و در صحنه آخر فیلم سگ و ژنرال در یک زمان کشته میشن.

۱۳۹۳/۱۱/۱۴ عصر ۰۸:۵۹
تشکر شده توسط : پیرمرد, سرهنگ آلن فاکنر, خانم لمپرت, BATMAN, جان لاک, فرانکنشتاین, Memento, Hari, باد وایت, باربوسا
جان لاک آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۳/۲۴
اعتبار: 4

تشکرها : 85
( 272 تشکر در 70 ارسال )
شماره ارسال: #956

جناب سناتور دقیقا خودشه

الان یادم اومد صحنه ای که با اسلحه دوربین دار سگ را می کشن

اسم کامل یا لینک IMDB را ندارید؟؟

این فیلم را دانلود کردم ولی یه فیلم دیگه بود فقط تشابه اسمی داشت(A Bullet For The General 1966)

این فیلم در ایران با نام گلوله ای برای دیکاتور نشون داده شد

که اسم کامل این فیلم همانطور که جناب سناتور فرمودند "سگ" هست"

مشخصات کامل فیلم

El Perro 1979

http://www.imdb.com/title/tt0075059

:Stars

Jason Miller, Lea Massari, Juan Antonio Porto

من بی گناهم ، بی گناه وجود ندارد
۱۳۹۳/۱۱/۱۵ صبح ۰۹:۴۸
تشکر شده توسط : پیرمرد, خانم لمپرت, سناتور, شرلوك, زینال بندری, Memento, BATMAN, Le Samourai, باد وایت, باربوسا
سناتور آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #957

(۱۳۹۳/۱۱/۱۵ صبح ۰۹:۴۸)جان لاک نوشته شده:  

جناب سناتور دقیقا خودشه

الان یادم اومد صحنه ای که با اسلحه دوربین دار سگ را می کشن

اسم کامل یا لینک IMDB را ندارید؟؟

این فیلم را دانلود کردم ولی یه فیلم دیگه بود فقط تشابه اسمی داشت(A Bullet For The General 1966)

این فیلم در ایران با نام گلوله ای برای دیکاتور نشون داده شد

که اسم کامل این فیلم همانطور که جناب سناتور فرمودند "سگ" هست"

مشخصات کامل فیلم

El Perro 1979

http://www.imdb.com/title/tt0075059

:Stars

Jason Miller, Lea Massari, Juan Antonio Porto

یادش بخیر اولین بار این فیلم رو تو مدرسه با فیلم بتا دیدیم .دوبله بازیگر اول فیلم هم ایرج ناظریان بود و همش تو اون فیلم گفتند این سگ هفت تا جون داره چون دقیقا شیش بار زحمی شد و دفعه هفتم تو فرودگاه کشته شد.

۱۳۹۳/۱۱/۱۵ عصر ۰۷:۲۷
تشکر شده توسط : پیرمرد, شرلوك, زینال بندری, واشیزو, Memento, جان لاک, BATMAN, Hari, باد وایت, باربوسا
Memento آفلاین
(2000)

شماره ارسال: #958

من خیلی بچه بودم که خونواده این فیلم رو می دیدن. هیچی ازش یادم نبود بجز اسم فیلم که توی عالم بچگی برام جالب بود و همون صحنه ای که تیر از سگ رد میشه و به یارو می خوره!

از اون جایی که اصلا داستانش یادم نبود و حس نوستالژی باش نداشتم نپرسیده بودم توی کافه وگرنه توی ذهنم بود. به هر حال ممنون.

۱۳۹۳/۱۱/۱۵ عصر ۰۹:۴۰
تشکر شده توسط : جان لاک, سناتور, باد وایت, باربوسا
Memento آفلاین
(2000)

شماره ارسال: #959

یک فیلم نه چندان قدیمی هست، احتمالا مال سینمای فرانسه.

داستان یه آدمه زندانیه که می خوان با تزریق سم بکشنش ولی شروع می کنه به تعریفه داستان زندگی اش توی رسانه ها.

داستان نزدیکای یه انتخاباتی چیزیه داره رخ میده و نمی تونند اعدامش کنند تا اینکه شب انتخابات همه چیز رو بهم می زنه.

کسی نشونه ای از این فیلم داره؟

۱۳۹۳/۱۱/۱۹ عصر ۰۲:۴۱
تشکر شده توسط : سناتور, شرلوك, BATMAN, باد وایت, باربوسا
Memento آفلاین
(2000)

شماره ارسال: #960

با سلام و تشکر پیشاپیش. دوتا سوال کارتونی داشتم.

اولیش که راحته اینکه اسم خارجی کارتون مایکل(اون که موهاش سریع بلند میشد) چیه؟

دومیش که برام خیلی مهم تره اسم این کارتونه:

یه سریال مخصوص کودک و نوجوان بود. اگه اشتباه نکنم جمعه ها ظهر پخش می شد (طرفای سال 82، همزمان با حرف حرف نوروزیه!)

تم سریال شبیه این چیزایی بود که مخصوص کریسمس می سازند. یه پیرمرد تو مایه های مرلین، قد کوتاه، با ریش سفید اومده بود با یه خواهر و برادر دوست شده بود و اونا هم پیرمرده رو از دید بقیه ،بخصوص والدینشون، قایم می کردند.(اگه اشتباه نکنم توی کلبه درختی)

پیرمرده هم علی رغم بی دست و پا بودن کارایی جادویی می کرد. کلا تم فیلم مجیک بود. چیزی که یادمه اینه که خیلی فیلم خوش رنگی بود. بخصوص لباس های پیرمرده که تو مایه های بنفش و آبی و اینا بود.

چیزی هم که یادمه توی فیلم نقش مهمی داشت یه دونه از این گوی های شیشه ای تزیینی که وقتی برگردونی مثل اینه که برف میاد، بود. حالا دقیقا یادم نیست چرا انقدر مهم بود توی فیلم.

شاید کلا 10 قسمت هم نبود. شاید هم اصلا فیلم بوده که سریالش کردند ولی خیلی قشنگ بود. با توجه به کیفیتش احتمالا سال ساختش هم همون طرفای 2000 باشه.

الان که بش فکر می کنم می بینم احتمال اینکه مال کشورهای شمال اروپا باشه هم هست.

۱۳۹۳/۱۱/۲۲ عصر ۰۳:۴۱
تشکر شده توسط : پیرمرد, باد وایت, باربوسا
ارسال پاسخ