[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 4 رای - 4.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد برای بهبود کافه
نویسنده پیام
خانم لمپرت آفلاین
مدیر بازنشسته

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۵/۳
اعتبار: 61

تشکرها : 7981
( 8500 تشکر در 282 ارسال )
شماره ارسال: #61
RE: انتقادات و پیشنهادات

باعرض سلام وادب خدمت اولیای محترم کافه وکاربران ارجمند:

دیشب ضمن کافه گردی گذرم به اتاق پشتی کافه در بخش فیلمخانه افتاد و به جستار بسیار بدیع وجالبی برخوردم که سروان رنوی عزیز آن را آغاز نموده بودند.از آنجا که ورود به این بخش برای تازه واردین مجاز نیست ...صلاح دیدم از آن در این قسمت یادی نموده وضمن ستایش ایده سروان گرامی، بعنوان یک گلایه کوچک سوال کنم چرا آن روند  حسنه ادامه نیافت؟

(۱۳۸۸/۷/۱۶ عصر ۰۷:۵۸)سروان رنو نوشته شده:  

یک خبر خوش ( از نوع غیر هسته ای ) برای مشتریان فعال کافه.

به پیشنهاد یکی از دوستان خوب کافه - آقای ژیواگو ( حفظ الله آرشیوه ) - از این بعد قرار شد که هر ماه به یکی از دوستانی که بیشترین فعالیت مفید را در بخش های تخصصی و عمومی کافه دارند یک فیلم صداگذاری شده از کارهای اختصاصی جناب ژیواگو ( پرنده آبی ) به عنوان هدیه تقدیم شود.  این پیشنهاد برای ترغیب اعضاء کافه به مشارکت بیشتر در این بخش ها انجام شده است . با توجه به بار آموزشی و جذابیتی که این بخش ها برای بازدیدکنندگان بیرون انجمن دارد این کار فرصت خوبی برای مشتریان کافه خواهد بود تا ضمن برخورداری از اجر معنوی ، به نوعی از کار خوب ایشان هم تقدیر شود.

بهترین تشویق برای کاربران فعال البته فشار ناچیزی بر روی دگمه تشکر زیر پست هایشان است که متاسفانه خیلی از خوانندگان ازانجام آن هم ابا دارند...اما پیشنهاداتی از گونه فوق الذکر وعملیاتی شدن آن نه تنها باعث ایجاد انگیزه وحس حمایت در کاربر فعال میشود بلکه سایر کاربران را به فعالیت بیشتر ترغیب مینمایدومنجر به بالا بردن سطح علمی-فرهنگی مطالب نیز میشود. بهرتقدیر امید است مسولان عزیز ومحترم کافه کلاسیک بذل توجه بفرمایند.ممنون وسپاسگزارم.

درهمین فرصت فرا رسیدن روز سینما را به سینماگران وعلاقه مندان هنرهفتم تبریک عرض میکنم.

در مسلخ عشق جز نکو را نکشند ... روبه صفتان زشت خو را نکشند
۱۳۹۲/۶/۲۱ عصر ۱۲:۲۶
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : اسکارلت اُهارا, پرشیا, ژان والژان, اسکورپان شیردل, حمید هامون, آقای همساده, زاپاتا, سروان رنو, اسپونز, BATMAN, مگی گربه, دلالونا لامانچا, Achilles, بولیت, بانو, زبل خان, Blanche, گولاگ, آلبرت کمپیون
منصور آفلاین
آخرین تلالو شفق
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۱۷
اعتبار: 77

تشکرها : 395
( 8061 تشکر در 307 ارسال )
شماره ارسال: #62

دوست عزیزم کلاسیک گرامی

فاروم کافه کلاسیک عصاره ی فارومهای زیادی است که پیش ازین بودند و هریک به شکلی از صحنه نت کنار رفتند. اعضای آن از بهترین و زبده ترین و آگاه ترینها در هنر هستند که ورود هریک از آنها به این سایت خود داستانی دارد و همچون سایتها و فارومهای دیگر نیست. مطالب آن یک مرجع است برای علاقمندان هنر و ...

با تمام این توصیفها بعد از سالها هنوز که هنوز است این سایت فاقد یک صندوق کامل برای ذخیره انواع فایلهاست. پیش ازین بخشی برای آپلود عکس در نظر گرفته شد اما کافی نیست. برای یک سایت معتبر با مفاهیم اصلی صدا و دوبله و موسیقی کافی نیست. هنوز که هنوز است دوستان ما رای ارائه کلیپهائی که خود زحمت تدوین آنها را کشیده اند باید از سایتهای آپلود خارجی و داخلی دیگر استفاده کنند که همگی آنها هر روز ساز جدیدی میزنند. یا آدرس عوض میکنند یا پولی میشوند یا پس از مدتی فایلها را حذف میکنند و یا اینکه مدتی بعد خود از صحنه نت محو میشوند.

وقت آن رسیده است که کافه کلاسیک صاحب یک صندوق کامل برای آپلود همه نوع فایلی شود. فایلهای عکس ، فیلم و موسیقی و حتی فایلهای آفیس ( بخصوص پاور پوئینت). ما نیاز به صندوقی داریم که محافظ فایلهایی باشد که برای آنها زحمت کشیده شده است. بعنوان مثال به شخصه در تاپیک نجواها، صدای مرحوم نصرت اله محتشم را در فیلم فاتح در کنار مصاحبه عطالله کاملی گذاشتم که از شیوه کار محتشم در آن فیلم تمجید میکرد... یا مثلا در کلیپی که برای ده فرمان گذاشتم ، برای اولین بار در کشور، جملات دو دوبله را از گویندگان مختلف کنار هم چیدم که به دقتی به صدم ثانیه نیاز داشت ... اما امروزه می بینید که آن کلیپها قابل دسترس نیست چون در سایتهایی بیگانه به ودیعه گذاشته شده بودند... گاهی هم دوستان علاقمند به موسیقی شرحی از خاطرات خود از یک موسیقی ارائه میدهند و برای شنیدنش آدرس سایتی دیگر را میدهند که در شان کافه نیست.

علاوه بر اینها احتمال سو استفاده های مختلف از دسترنج دوستان خوب ما که در جایی دیگر آپ لود میشود و صرفا با یک لینک آدرس دهی میکنیم وجود دارد...

پیشنهاد میکنم :

1- علاوه بر عکس ، برای انواع فایلها (بخصوص کلیپهای تصویری و صدا هم) در کافه کلاسیک امکان آپلود فایل فراهم شود.

2- پس از فراهم شدن فضای باز این صندوق ، در صفحه اصلی فاروم در کنار لینکهای تالای تخصصی ، تالارهای عمومی ، اتاق پشتی و غیره ، لینکی با عنوان آپلود فایل قید شود که خود به 4 بخش تقسیم شود :

فایلهای عکس

فایلهای فیلم و کليپ 

فایلهای صدا و موسیقی

فایلهای سایر

دراینصورت کاربران برای ارائه فایلهای دسترسی سریعتری به آدرسها خواهند داشت

3- مورد مندرج در در ردیف 2 بالا(استفاده ازاین امکان)صرفا برای اعضای کافه قابل نمایش و استفاده باشد.

۱۳۹۲/۷/۲۰ صبح ۰۹:۲۲
تشکر شده توسط : اسکورپان شیردل, پرشیا, جیسون بورن, Papillon, پدرام, ژان والژان, terme, Classic, خانم لمپرت, اکتورز, Achilles, بولیت, مگی گربه, BATMAN, آقای همساده, بانو, زبل خان, اسپونز, جو گیلیس, rahgozar_bineshan, پینک فلوید, گولاگ, هایدی
Classic آفلاین
صاحب کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۷
اعتبار: 47

تشکرها : 6825
( 6072 تشکر در 445 ارسال )
شماره ارسال: #63

با سپاس فراوان از منصور عزیز به خاطر اظهار لطف همیشگی شان و این پیشنهاد دلسوزانه ؛

این مورد در حال حاضر در حال پیگیری است و از مدتی پیش هم جزو آرزوهای ما بوده است.

همان طور که می دانید در گذشته بسیاری از پست های خوب دوستان و حتی مدیران به دلیل قیلثر شدن و یا از کار افتادن سایت های آپلود عکس , ناقص می گردید. به همین دلیل از چندی پیش آپلودر اختصاصی عکس کافه را راه اندازی کردیم که خوشبختانه از این نظر خودکفا شدیم و رفع مشکل شد. در مورد آپلودر اختصاصی برای فایلهای صوتی و تصویری هم اقدامات اولیه ای انجام شد اما بعد از مدتی مشاهده شد که این کار برای درست عمل کردن نیاز به یک سرور بسیار قوی و پرحجم دارد که از نظر فنی و بودجه ای میسر نبود. حتی آپلودر عکس فعلی که حجم بسیار کمتری از فیلم و صوت را اشغال می کند بعد از مدتی حجم بسیاری از فضای اختصاصی کافه را اشغال نمود و مجبور به چند برابر کردن فضای خریداری شده هاست گشتیم.

با بررسی ای که درباره بسیاری از سایت های مشابه داخلی و خارجی انجام دادیم به این نتیجه رسیدیم که تقریبا همه آنها فاقد یک آپلودر اختصاصی هستند و بیشتر از سایت های معتبر آپلود عکس و فایل استفاده می کنند چون از نظر فنی و مالی اینکار واقعا مقرون به صرفه نیست. با این وجود , چون شرایط اینترنت و قیلثرینگ در ایران ما , چیزی "متفاوت" از جهان است باید راه حلی جایگزین برای حفظ آپلودها و گنجینه های دوستان پیدا کنیم پس در این راستا از پیشنهادات عملی همه دوستان استقبال می کنیم. تا رسیدن به نتیجه مناسب شخصا مناسب ترین سایت موجود را برای آپلود کلیپ های صوتی و تصویری , سایت آپارات http://www.aparat.com  می دانم که از لحاظ سرعت و پایداری بهتر از بقیه می باشد.

با سپاس

کلاسیک

اینهمه کافه توی دنیا هست , اونوقت شما درست اومدین به کافه ی ما
۱۳۹۲/۷/۲۵ عصر ۰۸:۱۶
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : ناخدا خورشيد, اسپونز, BATMAN, اکتورز, ژان والژان, بانو, Papillon, مگی گربه, بولیت, خانم لمپرت, Kathy Day, گولاگ
اکتورز آفلاین
مشتری همیشگی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۴/۲۱
اعتبار: 38

تشکرها : 2353
( 3928 تشکر در 189 ارسال )
شماره ارسال: #64

از مدیران کافه تقاضا میکنم فضای بیشتری را برای قرار دادن آواتار در اختیار کاربران قرار دهند .

190 در 190 پیکسل با نهایت حجم 20 kb انصافا کم است و من به شخصه همیشه در انتخاب آواتار دلخواه مشکل داشته ام زیرا با پایین آوردن حجم تصویر منتخبم از کیفیت آن کاسته و هیچ وضوحی در تصویر نمی ماند.

تنها آواتارهای پیشنهادی کافه به نظرم کافی نیست . ( البته فرمت png ) یک مقدار بهتر جواب میده اما بازهم بی نقص نیست .

پیشاپیش ممنون از همکاریتان .

در این درگە کە گە گە کــُــە کــَــە و کــَــە کــُــە شود ناگە / ز امروزت مشو غرە کە از فردا نەای آگە
۱۳۹۲/۸/۸ صبح ۱۲:۴۷
تشکر شده توسط : BATMAN, ژان والژان, گولاگ
Classic آفلاین
صاحب کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۷
اعتبار: 47

تشکرها : 6825
( 6072 تشکر در 445 ارسال )
شماره ارسال: #65

(۱۳۹۲/۸/۸ صبح ۱۲:۴۷)اکتورز نوشته شده:  

از مدیران کافه تقاضا میکنم فضای بیشتری را برای قرار دادن آواتار در اختیار کاربران قرار دهند .

البته محدود کردن اندازه و حجم آواتار به دلیل جلوگیری از سنگین شدن صفحات کافه و محدودیت سرعت در کشور بوده است. با توجه به افزایش سرعت اینترنت و بیشتر شدن مشترکان اینترنت پرسرعت , حجم حداکثری آواتار از امروز بیست و پنج درصد افزایش و سایز آن نیز مقداری افزایش یافت ( 200*200  و 25 کیلوبایت )

برای جلوگیری از افت کیفیت تصویر می توانید در برنامه فتوشاپ از گزینه Save for web در منوی file استفاده کنید که با فرمت jpg و تغییر ضریب فشرده سازی , بهترین کیفیت ممکن را با کمترین حجم ایجاد می کند. برای نمونه , آواتارهای پیش فرض کافه ( گالری آواتارها ) که دارای کیفیت بسیار خوب و حجم کم هستند با همین روش ساخته شده اند.

پیروز باشید

اینهمه کافه توی دنیا هست , اونوقت شما درست اومدین به کافه ی ما
۱۳۹۲/۸/۱۲ عصر ۱۲:۱۹
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : پرشیا, Papillon, اکتورز, ژان والژان, BATMAN, بانو, Kathy Day, گولاگ, Memento
برو بیکر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۸/۲۲
اعتبار: 37

تشکرها : 3248
( 6973 تشکر در 203 ارسال )
شماره ارسال: #66

سلام از سوی یک تازه وارد

مدتی است در سایت وزین کافه کلاسیک پرسه میزنم و از خوندن مطالب و از همه مهمتر اطلاعات کامل کاربرانش لذت میبرم و استفاده میکنم.

اما طی این مدت به مطالبی برخوردم که گفتم در غالب یکسری پیشنهاد مطرح کنم تا شاید در صورت اجرا کمکی شود به بالاتر بردن سطح سایت.

1 - اولین موردی که خواستم به آن اشاره کنم ساختار تاپیکها در سایت میباشد. بدلیل عدم وجود برخی از تاپیکهای اساسی معمولا کاربران موضوعات را در داخل تاپیکهای دیگر مطرح مینمایند. برای مثال معمولا در فرومهای پر بازدید کننده تاپیکی تخصیص داده میشود برای طرح سوالات فنی در خصوص مشکلات سایت.  اینکه ساعت سایت روی کامپیوتر کاربران جلو میرود یا عقب میماند و یا اینکه چرا شکلکها نمایش داده نمی شود و یا ........   مسائلی هستند که باید در چنین تاپیکی مطرح شود و تاپیک انتقادات و پیشنهادات محلی باشد صرفا برای مطرح کردن مسائلی که به پیشبرد سایت کمک مینماید. و یا موارد مشابه و طرح مسائلی که گاها هیچ ارتباطی با موضوع تاپیک اصلی ندارد.

2 - سایت از نظر من یه کم خلوت و فاقد پویایی لازم میباشد و بعبارتی سایت خیلی دنج میباشد. (هرچند این خود میتواند یک مزیت باشد) البته شاید این موضوع برگردد به سیاست مدیران سایت اما وجود برخی از تاپیکهایی که نیاز باشد به روز باشند میتواند در جذب مخاطبین موثر باشد. برای مثال وجود بخش خبر که بصورت تفکیک شده شامل خبرهای داخلی و خارجی باشد. و البته گماردن یک کاربر شش دانگ بعنوان مدیر آن بخش میتواند در جذب مخاطبان موثر باشد. البته می دانم که سایتهای خبری سینمایی بصورت مستقل وجود دارند اما عدم وجود چنین بخشی باعث میگردد که برخی از خبرهای روز سینمایی در تاپیکهای دیگر مطرح بشوند و عملا آن تاپیک از مسیر منحرف شود. ضمن آنکه وقتی کاربران سایت ببینند خبرهای سینمایی از تمام سایتها جمع آوری میشود و در سایت مورد علاقه خودشون تجمیع میشود قطعا باعث میگردد به سایت بیشتر ورود کنند و این یعنی تعداد اعضای بیشتر و متعاقب آن تعداد افراد آنلاین بیشتر و نهایتا مطرح شدن سایت بعنوان یک سایت پر بیننده که خود باعث میشود نظر بخش خصوصی را جهت سفارش تبلیغات به سایت جلب کند و این موضوع یعنی کسب درآمد هرچند اندک اما گامی برای پوشش هزینه های سایت. حتی در بخش خبر خارجی میتوان از کاربرانی که به زبان انگلیسی مسلط میباشند جهت ترجمه خبرهای سینمایی استفاده کرد و کم کم سایت بعنوان یک سایت مرجع مطرح میگردد و سایر سایتها میتوانند در خصوص خبر به این سایت استناد کنند. (برای شروع کار شخصا در صورت موافقت میتوانم در این زمینه همکاری نمایم)

3 - ارائه آمار کاربران فعال : میتوان در انتهای سایت اسامی 10 کاربر برتر از حیث تعداد پست و یا تعداد تشکر و یا مدت زمان آنلاین بودن را قرار داد تا انگیزه ای شود برای سایر کاربران جهت قرار گرفتن در بین نامهای برتر.

در مجموع جای دارد تشکر ویژه ای نمایم از مدیران و دست اندرکان سایت بویژه کاربرانی که بدون هیچ چشمداشتی اطلاعات خود را در این سایت با دیگران به اشتراک میگذارند.

۱۳۹۲/۸/۲۶ عصر ۰۲:۰۰
تشکر شده توسط : سروان رنو, پرشیا, بانو, گولاگ, Memento
بولیت آفلاین
آنها از تاریکی آمده اند

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۶/۶
اعتبار: 15

تشکرها : 620
( 1338 تشکر در 44 ارسال )
شماره ارسال: #67

دوستان گرامی

خواهش می کنم برای نوشتن مطلب در بخشهای مختلف اجازه بدن از آخرین نوشته مدتی بگذره (حداقل 48 ساعت) که تمام مطالب خوانده شده و در سایه یکدیگر قرار نگیرند

البته درخواستها و راهنماییها و سوالها رو از این قاعده مستثنی  کنید

mmmm:

نامت را زمزمه می کنم ...تو پشت بهار خوابیدی. بیدار که شدی...........چه زمستانیم من!!!!!!!!
۱۳۹۲/۹/۹ صبح ۱۰:۰۸
تشکر شده توسط : پرشیا, خانم لمپرت, بانو, Classic, زاپاتا, BATMAN, سی.سی. باکستر, مگی گربه, گولاگ
زاپاتا آفلاین
amir_e_delaram (زاپاتای سابق)
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۸/۲۲
اعتبار: 58

تشکرها : 2102
( 9997 تشکر در 329 ارسال )
شماره ارسال: #68

(۱۳۹۲/۹/۹ صبح ۱۰:۰۸)بولیت نوشته شده:  

دوستان گرامی

خواهش می کنم برای نوشتن مطلب در بخشهای مختلف اجازه بدن از آخرین نوشته مدتی بگذره (حداقل 48 ساعت) که تمام مطالب خوانده شده و در سایه یکدیگر قرار نگیرند

mmmm:

به مطلب درستي اشاره كرديد . متاسفانه اين رويه نه چندان خوب باعث مي شود كه گاهي برخي از مطالب دوستان در حاشيه قرار بگيرد . البته اين امر بارها در دايره المعارف دوبله هم اتفاق افتاده كه هنوز جوهر مطلب خشك نشده دوست عزيز ديگري با سوال يا ارائه مطلبي در همان زمينه يا در تاپيكهاي مرتبط ديگر طراوت و تازگي مطلب قبلي را زائل مي كند . بنده هم تصميم گرفتم ازاين به بعد بجاي ثبت اسامي دوبلورها در اين تاپيك و در نتيجه ديده نشدن آنها ،مطالب را در دفترچه يادداشتي براي خودم بنويسم  و يا اگر دوستي زماني نيازي به اين اطلاعات داشت با استفاده از پيام خصوصي به ايشان ارائه مي دهم.

۱۳۹۲/۹/۹ عصر ۰۶:۵۰
تشکر شده توسط : BATMAN, بانو, خانم لمپرت, گولاگ
اکتورز آفلاین
مشتری همیشگی

شماره ارسال: #69

توجه توجه ! :!z564b

(۱۳۹۲/۵/۲۸ عصر ۰۶:۰۷)اکتورز نوشته شده:  

پیشنهاد میکنم دوستان یک باردیگر پستهای ( 16 تا 21 ) همین جستار را مطالعه کنند.

یاد آوری هایی دارد که تاثیر گذار  و مشخص کنندهء ادامهء مسیر حضور در کافه است.

من هرازچند گاهی میخوانمشان تا به بیراهه نزنم / پستهایی از باتجربه ترین های کافه است.

حتما بخوانید.

(۱۳۹۲/۹/۹ صبح ۱۰:۰۸)بولیت نوشته شده:  

دوستان گرامی

mmmm:

(۱۳۹۲/۹/۹ عصر ۰۶:۵۰)زاپاتا نوشته شده:  

به مطلب درستي اشاره كرديد . متاسفانه اين رويه نه چندان خوب باعث مي شود كه گاهي برخي از مطالب دوستان در حاشيه قرار بگيرد . البته اين امر بارها در دايره المعارف دوبله هم اتفاق افتاده كه هنوز جوهر مطلب خشك نشده دوست عزيز ديگري با سوال يا ارائه مطلبي در همان زمينه يا در تاپيكهاي مرتبط ديگر طراوت و تازگي مطلب قبلي را زائل مي كند . بنده هم تصميم گرفتم ازاين به بعد بجاي ثبت اسامي دوبلورها در اين تاپيك و در نتيجه ديده نشدن آنها ،مطالب را در دفترچه يادداشتي براي خودم بنويسم  و يا اگر دوستي زماني نيازي به اين اطلاعات داشت با استفاده از پيام خصوصي به ايشان ارائه مي دهم.

nnnn: همهء این مباحث قبلآ هم توسط بسیاری از دوستان مطرح و موردبحث قرار گرفته شده است ، فقط انگار یا خوانده نمیشوند یا فراموش میشوند.

در این درگە کە گە گە کــُــە کــَــە و کــَــە کــُــە شود ناگە / ز امروزت مشو غرە کە از فردا نەای آگە
۱۳۹۲/۹/۱۰ صبح ۰۷:۱۱
تشکر شده توسط : جیسون بورن, بانو, BATMAN, گولاگ
سرهنگ آلن فاکنر آفلاین
رحمت الله علیه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۸/۲۳

تشکرها : 1574
( 840 تشکر در 29 ارسال )
شماره ارسال: #70

با سلام و عرض ادب

ضمن تشکر از دست اندر کاران سایت میخواستم بپرسم چرا این سایت نسخه موبایل ندارد؟ استفاده از سایت با موبایل بسیار مشکل میباشد.

[img]http://www.uplod98.ir/images/o7v4j3cfmng99a8ev4w.jpg[/img]

بیهوده عجب می تازیم
۱۳۹۲/۹/۱۵ صبح ۰۲:۰۳
تشکر شده توسط : برو بیکر, گولاگ
اکتورز آفلاین
مشتری همیشگی

شماره ارسال: #71

(۱۳۹۲/۹/۱۵ صبح ۰۲:۰۳)سرهنگ آلن فاکنر نوشته شده:  

با سلام و عرض ادب

ضمن تشکر از دست اندر کاران سایت میخواستم بپرسم چرا این سایت نسخه موبایل ندارد؟ استفاده از سایت با موبایل بسیار مشکل میباشد.

جناب فاکنر عزیز .

نسخهء موبایل خیلی وقته فعال شده و من خیلی وقتها با موبایل به کافه سر میزنم ( با چند مدل هم امتحان کردم ) تا کنون فقط با یک نوع برند گوشی دیده ام که مشکل داشته باشد و آنهم موبایل یکی از دوستانم بود و جالب اینکه برای همهء سایتها همین مشکل رو داشت.

۱۳۹۲/۹/۱۵ صبح ۰۳:۱۶
تشکر شده توسط : برو بیکر, سرهنگ آلن فاکنر, گولاگ
برو بیکر آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #72

اکتورز عزیز

ضمن تبریک یمناسبت زاد روز شما نسخه موبایل سایت ظاهرا برای گوشیهای اندرویدی فعال میباشد. منهم در اجرای سایت روی گوشی موبایل مشکل دارم و فقط بخشی از صفحه سایت را روی صفحه موبایل دارم. سیستم عامل گوشی من سیمبین میباشد. اما در مجموع باید بگم غالبی که مدیران سایت برای فروم استفاده میکنند غالب ضعیفی میباشد و فاقد بسیاری از امکانات میباشد. الان اغلب فرومهای پر بازدید کننده از غالب ویبولتین استفاده میکنند که دارای قابلیتهای بسیار بالایی میباشد از جمله پوسته های مختلف برای گوشیهای موبایل. برای مثال بنده دیروز از باکس پیام متوجه روز تولد شما شدم و این در حالیست که اغلب قالبها در پایین و بخش آمار انجمن معمولا زاد روز کاربران نمایش داده میشود و اعلام میکند که امروز روز تولد کاربران زیر میباشد. با اینحال این تشخیص مدیران و صاحبان سایت میباشد اما بنظر من میتوانند از غالبهای قویتری استفاده کنند.

ضمنا نمی دونم هیچکدام از دوستان دقت کردند که آمارهایی که در بخش آمار انجمن نمایش داده میشه اغلبشون صحیح نیست. منظورم آمار محبوب ترین ها ..... میباشد. اعدادی که مقابل موضوعات در خصوص تعداد بازدید و یا تعداد پستها نوشته با آمار واقعی خیلی تفاوت دارد.

۱۳۹۲/۹/۱۵ عصر ۱۱:۰۵
تشکر شده توسط : پرشیا, اکتورز, سرهنگ آلن فاکنر, گولاگ, Memento
Joe Bradley آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۴/۲۹
اعتبار: 15

تشکرها : 160
( 1616 تشکر در 95 ارسال )
شماره ارسال: #73

سلام به همه

یک موردی که میخواستم پیشنهاد بدم مربوط به نظم تایپیک و دسترسی هرچه راحتر کاربران

به مطالب است ، به طور مثال اگر فیلمهای که دوستان دیده اند و میخواهند معرفی کنند

و یا مطالب مربوط به  برنامه های دهه 60 و یا 70 ایران است به نوعی دسته بندی شود

که راحتر پیداشوند یعنی اگر فیلمی که به طور مثال در بخش برنامه های دهه 60 ایران

معرفی میشود سینمایی است و یا سریال میباشد، اروپایی است یا امریکایی و

یا شاید آسیایی و همچنین از لحاظ سال میلادی طبقه بندی شود ، حتی ژانر اثر مشخص

و دسته بندی شود و اگر شخصی به تایپیک به عنوان مثال برنامه های دهه 60 مراجعه

کرد و به دنبال یک فیلم اکشن امریکایی بود مجبور نباشد کل به فرض 30 صفحه را

مطالعه کند و با مشخص شدن ژانر اثر و سال تولید اثر زودتر به نتیجه برسد.

در اینجا برنامه های دهه 60 به نوعی مثالی بود برای کل تایپیکها.

قصد من از نظر دادن در این قسمت کمک به نظم کل سایت و تایپیکها هست و به نوعی

اینطور حس میکنم که جا برای تخصصی شدن تایپیکها هنوز خیلی زیاد هست و افرادی

که به نوعی تازه وارد این سایت میشوند شاید بخواهند به راحتی به مطالب دسترسی

داشته باشند.

با احترام فراوان.

لعنت به چراغ سرخ ، لعنت به چراغ سبز
-----------------------------------------
دیگه دل با کسی نیست
دیگه فریاد رسی نیست
آسمون ابری شده
دیگه خار و خسی نیست
----------------------------
تا زمانی که شخص ضعیف و مظلومی وجود نداشته باشه ، اشخاص ظالم به وجود نمی آیند.
۱۳۹۲/۹/۱۶ صبح ۰۲:۰۰
تشکر شده توسط : گولاگ
برو بیکر آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #74

دوستمون به مسئله ای اشاره کرد که شخصا از روزی که عضو فروم شدم من با آن مشکل اساسی دارم. بنظر من جذابیت یک فروم بیشتر به کاربرانش میباشد. این فروم نسبت به سایر فرومهای مشابه از نظر من یک جذابیت دارد آنهم اطلاعات بالای کاربرانش میباشد. به شخصه در هیچ فرومی اطلاعاتی که از دوبله کسب کردم به اندازه این فروم نبوده و این بخاطر معلومات بالای منصور خان و البته فعالیتهای زاپاتای عزیز و سایر دوستان بوده است. بعبارتی از هر منظر این فروم کاربرانی دارد که میتوانند هر یک در زمینه های مختلف کارشناسی کنند. در زمینه دوبله - موسیقی - سینمای کلاسیک - میراث فرهنگی - فناوری اطلاعات - تاریخ و ........

اما این بخشی از موضوع میباشد. بخش دیگر بر میگردد به مدیر یا مدیران یا بعبارتی صاحبان فروم. قطعا زمانی در و تخته بهم جور در می آید که مدیران فروم بستر مناسب را برای این موضوع فراهم آورده باشند. متاسفانه از نظر من شکل بندی و تفکیک انجمنها و تالارها و تاپیک ها در این فروم نیازمند یک بازنگری کلی میباشد. الان بسیاری از موضوعات هستند که و قتی من میخواهم در موردش بحث کنم گزینه های مختلفی را برای قرار دادن موضوع مورد بحث در فروم دارم . گاهی اوقات دیده ام کاربری تاپیکی را با یک نیت دیگر استارت زده اما آرام آرام از مسیر منحرف شده و موضوع مورد بحث به طرف دیگری رفته. کافیست 10 پست اول یک تاپیک را با 10 پست آخرهمان تاپیک مقایسه کنید.

اما این موضوع براحتی قابل حل میباشد. راه حل پیشنهادی بنده:

1 - ارائه یک آلگوریتم مناسب برای موضوعات (شامل موضوعات اصلی و سپس ایجاد موضوعات فرعی مرتبط با موضوعات اصلی )

2 - بازنگری پستهای سابق و انتقال انها به بخشهای مورد نظر

3 - انتخاب یک مدیر فعال و عاشق برای هر بخش و دادن ابزارهای نظارتی برای برقراری نظم در فروم در همان بخش.

من مثالهای زیادی دارم که موکد این موضوع میباشد که باید در بخشبندی تاپیکها تجدید نظر شود

مثلا وقتی در خصوص یک موضوع نوستالوژیک میخواهم مطلبی بنویسم گزینه های زیادی در این سایت  وجود دارد تا مطلب خود را در آن قرار دهم.

در خصوص دوبله باز همینطور. مثلا تا پیک زیبا و خاطره انگیز برنامه های دهه شصت را ببینید. این تاپیک آنقدر طولانی شده که واقعا در حین زیبایی اغلب کاربران از خواندنش حوصله شان سر میرود. این در حالیست که خود این تاپیک میتوانست به چند موضوع فرعی تقسیم شود. پستهای نامربوط آن (مثل آخ اشک منو درآوردی و .......) می تواند پس از مدتی حذف شود. موضوع در مورد برنامه های دهه شصت میباشد اما عکسهای کتاب اول دبستان در آن قرار گرفته. و ........

لزوم مدیر و ناظر ششدانگ هم برای هر بخش ضروری بنظر میرسد. بنظر من یک یا دو نفر قادر نیستند به کل مجموعه اشراف داشته باشند. من باز هم مثال میزنم:

مثلا تاپیک دوست داریم انجمن اینگونه باشد را ببینید. درست در گرماگرم موضوع مورد بحث یک کاربر (پست 16) پست زده که مثلا من هرچه در سایت میگردم بخشی را در مورد رادیو پیدا نکردم لطفا من را راهنمایی کنید.  تا اینجا مشکلی نیست این کاربر موضوعی را در بخشی عنوان کرده که نباید میکرد (شاید بدلیل عدم آگاهی )اما امان از دست سروان رنوی قانونمند که بجای اینکه این پست را حذف و یا به جای دیگری منتقل کند آمده و پاسخ ایشان را داده است ( سروان یک هیچ به نفع من بخاطر پاک کردن پست اخبار کلاسیک من {#smilies.biggrin} )

در بخش دوبله برخی از تاپیکها خیلی با هم مشابه هستند و موضوعاتی که در آنها مورد بحث قرار گرفته میتوانست در تاپیکهای دیگر هم مورد بحث قرار بگیرد.

من فکر میکنم استارتر برخی از تاپیکها واقعا به نیت دیگری آن تاپیک را استارت زده اما کاربران بصورت خود جوش مسیر تاپیک را عوض کرده اند شاید اگر مدیریت آن بخش بعهده منصور خان بود و ابزار کافی در اختیار ایشان برای حذف یا جابجایی پستها در اختیارشان قرار میگرفت الان آن بخش در عین زیبایی و جذابیتی که دارد منظم تر هم بود.

در مورد برخی ار فیلمها در تاپیکهای مختلف بحثهای مشابهی شده است. مثلا درخواست راهنمایی در مورد نام فیلم. کافیست اگر دوستان اطلاعاتی دارند به نام فیلم مورد درخواست اشاره کنند و برای توضیحات کامل کاربر را لینک بدهند به تاپیکی که در مورد این فیلم قبلا بحث شده است تا تاپیک سبکتر بشود.

در خصوص آپلود سنتر هم که دیدم دوستان پیشنهاد داده اند بنظر من از نان شب برای سایت واجبتر است.

همچنین جهت پویا شدن فروم معتقدم باید بخشهایی به سایت اضافه شود تا دوستان بتوانند در کنار بحثهای سینمایی گاهی جهت رفع خستگی و آشنایی با افکار یکدیگر به بحثهای ورزشی و اجتماعی خود (نه بصورت حرفه ای ) بپردازند هرچند مطمئنم دوستان مخالف هستند و خواهند گفت مغایر با اهداف کافه میباشد اما من حتی تاپیک اهداف کافه را هم خواندم بنظر من این تاپیک هم کمی ناقص میباشد و در خصوص اهداف کافه خیلی کلی گویی اشاره شده بود. الان  اتفاقات روز سینمایی ایران و جهان را دوستان از طریق سایتهای دیگر پیگیری میکنند در حالی که این اخبار الان با تاخیر و در بخشهایی نظیر وب گردی و یا اخبار کلاسیک و یا .....  بصورت پراکنده مطرح مینماید.

در پایان دوستان معذرت خواهی مرا بپذیرند اگر بیشتر از ستاره هایم نوشتم. هدف صرفا بهتر شدن محیطی است که دوستان بخشی از ساعات زندگی خود را در آن سپری میکنند وگرنه پیشنهادات من از زیبایی و جذابیت سایت هیچ چیز  کم نمی کند.

ارادتمند

بروبیکر

۱۳۹۲/۹/۱۶ عصر ۱۲:۵۰
تشکر شده توسط : پرشیا, اسپونز, بانو, اکتورز, جیسون بورن, مگی گربه, BATMAN, خانم لمپرت, زرد ابری, شیخ حسن جوری, سرهنگ آلن فاکنر, گولاگ, Memento
برو بیکر آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #75

با سلام مجدد

چند نکته فنی در خصوص قالب MyBB که بنظر من اگر این قالب چنین امکاناتی دارد ولی روی سایت فعال نشده پیشنهاد میکنم اگر به سایت اضافه شود امکانات بهتری نصیب کاربران خواهد شد:

1 - تاریخ و ساعت پیام در چت باکس قید نمی شود اگر قید بشود خیلی بهتر است.

2 - در پایین پستها که اسامی کاربرانی که تشکر کرده اند بهتر است عنوان شود مثلا ( تشکر شده توسط 12 کاربر : ) تعداد تشکرها قید شود بهتر است.

3 - در اغلب فرومها قابلیتی وجود دارد که مانند پیغامی که موقع پیام خصوصی به کاربر میدهد معمولا وقتی وارد سایت با نام کاربری خود میشوید پیغامی مبنی بر تعداد تشکرها (مثلا 10 کاربر از شما تشکر کرده اند) و با کلیک به روی آن اسامی کاربران همراه با عنوان موضوعی که تشکر شده است نمایش داده میشود. من فکر میکنم خوب باشد اگر کاربران بدانند طی روزهای گذشته کاربران از کدام پستهای نوشته شده شان راضی بوده اند.

4 - 10 پست آخر که توسط کاربران ارسال شده است اگر چند جمله اول پست بصورت هدر یا در یک باکس جداگانه در صفحه اصلی نمایش داده شود می تواند صفحه اصلی را جذاب نماید.

5 - در بسیاری از تاپیکها پستهای اسپم وجود دارد که اگر حذف شود خوانندگان سایت را از خواندن موضوعات طولانی خسته نخواهد کرد.

البته بجز مورد پنجم بقیه برمی گردد به قابلیتهای قالب مورد استفاده که البته اگر چنین قابلیتهایی هم نداشته باشد میتوان با کد نویسی این قابلیتها را به قالب اضافه کرد.

ارادتمند

بروبیکر

۱۳۹۲/۹/۱۸ عصر ۰۷:۴۳
تشکر شده توسط : سروان رنو, مگی گربه, Kathy Day, خانم لمپرت, بانو, BATMAN, زرد ابری, شیخ حسن جوری, سرهنگ آلن فاکنر, گولاگ, کارآگاه علوی, Memento
پینک فلوید آفلاین
Don
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۹/۲۳
اعتبار: 2

تشکرها : 204
( 583 تشکر در 18 ارسال )
شماره ارسال: #76

ادمین جان سایت فوق العاده ای دارید. دنبال یه فیلم بودم بصورت اتفاقی گذرم به اینجا افتاد و واقعا قصد موندن نداشتم. نمیدونم چی باعث شد بمونم. مطالب خوبتون، خاطره بازیتون، مرام و خونگرمی نوستالژیکتون... هرچی بود فعلا منو گرفتار کرده :)

یه پیشنهاد داشتم برای بهتر شدن فضای کافه. احساس کردم مرور فیلم ها، کارتون ها و خاطرات گذشتمون خیلی با نظم و برنامه انجام نمیشه. مثلا تو بخش فیلم ها و سریال های ایرانی در مورد روزی روزگاری صحبت شده. بعدش چند تا پست در مورد سایر فیلم ها و سریال ها زده شده و دوباره از اول صحبت روزی روزگای به میون اومده. میخوام بگم اگه مطالب فهرست وار تر مورد بحث و تبادل نظر قرار بگیرن خیلی بهتر میشه. حداقل کسانی که برای یافتن فیلمی خاص به اینجا میان یا برای تجدید خاطرات وارد کافه میشن کمتر دچار سردرگمی میشن.

یه نکته ای که خیلی باهاش حال کردم این بود که اساسِ کافه بر پایه‌ی کیفیت گذاشته شده و نه کمیت :) این خیلی خوبه که کیفیت رو فدای کمیت نمیکنید.

موفق باشید :)

Nobody knows where you are
How near or how far
Shine on you crazy diamond
۱۳۹۲/۹/۲۹ صبح ۰۲:۱۰
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, سروان رنو, زبل خان, خانم لمپرت, بانو, مگی گربه, شیخ حسن جوری, سرهنگ آلن فاکنر, گولاگ, کارآگاه علوی
خانم لمپرت آفلاین
مدیر بازنشسته

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۵/۳
اعتبار: 61

تشکرها : 7981
( 8500 تشکر در 282 ارسال )
شماره ارسال: #77

صبح جمعه تان بخیر

اخیرا در جایی خواندم که یکی از گرامیان کافه گلایه کرده بودند هر کاربر فعالی مورد تشویق (مثلا با امتیاز) قرار میگیرد متاسفانه بجای پیشرفت از فعالیتش کاسته میشود البته این امر تا حدودی درست می نماید ولی ذکر چند نکته مرتبط را لازم دانستم:

1- "کم گوی و گزیده گوی چون در" وصف حال کافه ماست و بنا به فرمایش سروان رنوی عزیز:

(۱۳۹۲/۱۰/۵ عصر ۱۰:۰۷)سروان رنو نوشته شده:  

سیاست کافه بر پایه  ایجاز و خلاصه نویسی و تعداد کم تاپیک ها استوار است و باید از ایجاد تاپیک به هر مناسبت خودداری نمود. شلوغی و از هر موضوعی در کافه نوشتن مخالف جهان بینی ماست [تصویر: hitler.gif]

بنابراین باید از کمیت کاست و به کیفیت افزود .

2- از بدو ورودم به کافه به امر بسیار مهم و جالبی برخوردم مطالب ارسالی کاربرانی که copy - paste صرف بود قاطعانه و با ذکر دلیل توسط مدیریت حاذق کافه حذف شده بود...این مسئله نه تنها باعث بالا بردن سطح علمی وهنری کافه وزین کلایسک شده است بلکه در راستای فرهنگ سازی در باب مذمت کپی برداری مطلب بدون ذکر مرجع که بگونه ای سرقت ادبی محسوب میشود بسیار پسندیده است ( اخیرا در کافه معدود ارسالاتی کپی محض دیده ام که خواهشمندم مسئولان با آن برخورد نمایند یا کاربران مزبور با قید مرجع پست ارسالی شان را تصحیح بفرمایند).

در نظر داشته باشیم نگارش یا تهیه یک پست بخشی از وقت ،تفکر و زندگی نگارنده یا گردآورنده را صرف خود نموده است و در فضای مجازی بی هیچ چشمداشتی در اختیار دیگران قرار میگیرد پس حداقل وظیفه مایی که از مطلب دیگری برداشت میکنیم ذکر مرجع ومنبع آن است... چه بسا کم شدن فعالیت تخصصی کاربران در این سایت بخشی مربوط به همین مهم باشد که امروز مطلبشان که برپایه تخصص وتجربه زحمتش را کشیده اند، اینجاست  و فردا با نام های متفاوت در سایت های متفاوت ...در برخی سایت ها دیده ام که امکان کپی برداری مطالب ممکن نیست که حداقل سارقان ادبی رایک قدم به عقب نشینی وادار میکند از صاحب نازنین کافه ،کلاسیک گرامی خواستارم اگر مقدورباشد این سیستم را در کافه نیز به اجرا در آورند.

3- متاسفانه بسیار دیده میشود در جستاری بعضا پرخواننده وپرمخاطب عزیزان اقدام به پرسش هایی که با عنوان تاپیک ارتباط ندارد میفرمایند وبعد چند عزیزدیگر درپی پاسخ به ایشان و... گرامیان درخواست وپرسش از نام فیلم و ترانه وکتاب و... را میتوانید در تاپیک مربوطه در محله چینی ها عنوان کنید این کار شما در تاپیک نامربوط نه تنها آراستگی وپیوستگی جستار را برهم میزند بلکه باعث میشود صفحات اینترنتی جستار ورق بخورد وپست های اصلی وتخصصی آن از نظرها دور شود وزحمات کاربران دیگر به هدر رود و انگیزه شان در ادامه راه در جستار مزبور کم رنگ وطبعا از فعالیتشان کاسته می گردد.

4- از آنجا که امکان همزمانی ارسال پستها توسط چند کاربر هست پستهایی با فاصله حتی چند ثانیه عقبتر طبعا در ستون اصلی تالار کافه دیده نمیشوند وچه بسا نادیده رد میشوند لذا در بدو ورودمان بهتر است ابتدا به  نمایش ارسالهای امروز و ارسالهای جدید نظر کنیم :

http://cafeclassic4.ir/search.php?action=getdaily

و با دیدن ارسالات تازه ، دوستان تشکر شما از کاربری که مطلبی را را ارسال کرده و مورد پسند شما قرار گرفته (البته با یک کلیک روی دگمه تشکر نه زدن یک پست تشکر آمیز محض) باعث ترغیب وی به ارسالات خواندنی بیشتر میگردد وبعلاوه درایت ،مهر و فروتنی و بلندطبعی شما رانیز نشان میدهد.

در نهایت امید است در سایه امنیت کافه عزیزمان روزبروز بر بار کیفی آن توسط شما مخاطب محترم افزوده گردد.

با سپاس از بذل توجه شما

در مسلخ عشق جز نکو را نکشند ... روبه صفتان زشت خو را نکشند
۱۳۹۲/۱۰/۶ صبح ۰۹:۴۰
تشکر شده توسط : بانو, Classic, ناخدا خورشيد, جیسون بورن, بولیت, پینک فلوید, کنتس پابرهنه, اسکورپان شیردل, سی.سی. باکستر, حمید هامون, ژان والژان, برو بیکر, اسپونز, سروان رنو, منصور, نیومن, زاپاتا, Kathy Day, BATMAN, زبل خان, زرد ابری, مگی گربه, شیخ حسن جوری, گولاگ, Memento
زاپاتا آفلاین
amir_e_delaram (زاپاتای سابق)
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۸/۲۲
اعتبار: 58

تشکرها : 2102
( 9997 تشکر در 329 ارسال )
شماره ارسال: #78

پيرو توضيحات سركار خانم لمپرت

نكته قابل توجهي كه در برخي از تالارها به چشم مي خورد و البته بنده هيچگاه دليل اين تفكيك و تبعيض را متوجه نشدم تقسيم كردن تاپيكها به موضوعات عادي و مهم است و نكته جالب اينكه درصد مراجعه كاربران به تاپيكهاي مهم - با احترام به پديدآورندگانشان - در قياس برخي از تاپيكهاي عادي بسيار ناچيز است .بهتر نيست كه تشخيص با اهميت يا عادي بودن يك تاپيك را به اعضاء واگذار كنيم كه خودشان با يك مراجعه و شمارش سرانگشتي  تشخيص دهند كه كدام تاپيك پر بازديد و مورد توجه است ؟

مثلا يكي از غني ترين تاپيكها دايره المعارف دوبله است كه تا لحظه نگارش اين مطلب414000 مرتبه مورد بازديد قرار گرفته است اما بر پيشاني آن مهر مهم بودن حك نگرديده است .

۱۳۹۲/۱۰/۷ عصر ۱۲:۱۰
تشکر شده توسط : برو بیکر, ناخدا خورشيد, خانم لمپرت, Kathy Day, بانو, حمید هامون, سی.سی. باکستر, ژان والژان, BATMAN, اکتورز, زبل خان, سروان رنو, پرشیا, Classic, سرهنگ آلن فاکنر, شیخ حسن جوری, گولاگ
لوسیان آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۶/۴
اعتبار: 5

تشکرها : 173
( 371 تشکر در 11 ارسال )
شماره ارسال: #79

درود.

میخواستم بپرسم کاش یه موضوع و تاپیکی را برای کارهای بچه های کافه قرار میدادیم که اگر هر هنری داشته باشند یه جورایی توی فروم بگذارند که این احساس تقسیم شود و نقد. حال میخواهد فیلمی کوتاه ،عکس،شعر،آواز،نقاشی و هر هنر دیگری که باشد. نمیدانم شاید هم این تاپیک باشد و چون که من خیلی وقت نیست اینجا هستم خبر ندارم . به هر حال یک پیشنهاد بود . ممنون و سپاس

لوئیس فکر می کنم این شروع یک دوستی خوب باشه
۱۳۹۲/۱۰/۲۵ صبح ۱۱:۰۳
تشکر شده توسط : بانو, BATMAN, Classic, زرد ابری, گولاگ
بانو آفلاین
مدیر داخلی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۳۱
اعتبار: 63

تشکرها : 7909
( 3540 تشکر در 125 ارسال )
شماره ارسال: #80

(۱۳۹۲/۱۰/۲۵ صبح ۱۱:۰۳)لوسیان نوشته شده:  

درود.

میخواستم بپرسم کاش یه موضوع و تاپیکی را برای کارهای بچه های کافه قرار میدادیم که اگر هر هنری داشته باشند یه جورایی توی فروم بگذارند که این احساس تقسیم شود و نقد. حال میخواهد فیلمی کوتاه ،عکس،شعر،آواز،نقاشی و هر هنر دیگری که باشد. نمیدانم شاید هم این تاپیک باشد و چون که من خیلی وقت نیست اینجا هستم خبر ندارم . به هر حال یک پیشنهاد بود . ممنون و سپاس

دوست گرامی، آقای لوسیان عزیز.

ضمن تشکر از شما و پیشنهادتان، در حال حاضر در کافه کلاسیک این تالارها به هنرِ دوستان پرداخته اند:

برای هنرمندان نوازندۀ کافه، تالار آهنگهایی که نواخته ایم.

برای دوستان عکاس، تالار نگارخانۀ کافه.

برای دوستان شاعر و نویسنده، تالار فی البداهه ها (سروده های اعضا).

و برای دوستان نگارگر یا نقاش نیز تالار GALLERY ایجاد شده که البته این یکی در قسمت فراموشخانه است و به دلیل درخواست اعضا، صرفا برای کاربران سه ستاره قابل رویت می باشد.

می توان برای سایر هنرمندان کافه نیز تالارهایی مشابه ایجاد کرد و با هنر این بزرگواران بیشتر آشنا شد. البته این بستگی به اعضای مشغول در هر گرایش هنری و همچنین میزان علاقمندی آنها به ایجاد بحث و تداوم گفتگو در تالار مربوطه خواهد داشت.

با سپاس از توجه و علاقمندی شما.

با مهر... بانو

مریم هروی
۱۳۹۲/۱۰/۲۵ عصر ۰۵:۵۳
تشکر شده توسط : BATMAN, خانم لمپرت, زاپاتا, Classic, سروان رنو, ژان والژان, لوسیان, اکتورز, اسکورپان شیردل, حمید هامون, مگی گربه, فورست, کاپیتان اسکای, نایب تیمور خان, گولاگ, Memento, آلبرت کمپیون
ارسال پاسخ