[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 4 رای - 4.25 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پیشنهاد برای بهبود کافه
نویسنده پیام
rahgozar_bineshan آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۷/۵
اعتبار: 34

تشکرها : 5295
( 1523 تشکر در 132 ارسال )
شماره ارسال: #41
RE: انتقادات و پیشنهادات

موردي كه هست اينه كه وقتي اين آيديهاي خلق الساعه و بي مسما پستي صادر نمي كنن و مزاحم كسي نيستن و به قولي جاي كسي رو تنگ نكردند چه نيازي به حذف كاربر مربوطه؟؟ حالا اگه مزاحم بشن و پستهاي بي محتوا صادر كنن يك چيزي!

سكوت سرشار از ناگفته هاست.......!
۱۳۹۱/۱۲/۱۹ صبح ۰۸:۱۱
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : فورست, زرد ابری, گولاگ
اکتورز آفلاین
مشتری همیشگی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۴/۲۱
اعتبار: 38

تشکرها : 2353
( 3928 تشکر در 189 ارسال )
شماره ارسال: #42

دوست گرامی جناب زاپاتا

قابل توجه :

شما راست و درست میفرمائید. کاربران جدیدی مانند بنده و شما ( البته فقط بنده ) باید منتظر بمانیم پیشکسوتان کافه یک تکانی بخورند و ما هم بیاموزیم و هرچه تا کنون نوشته اند را مرور کنیم و ازآن پس بخودمان هم تکانی بدهیم. من اشتباه کردم.

به قول جناب رهگذر بی نشون کاربران با نام های عجیب و غریب که جای کسی را تنگ نکرده اند. مثلآ همین دوستی که پیش شماره موبایلش را بجای نام کاربری انتخاب کرده ، اصلا وقتی بعداز 20 روزی کسالت و مشکلات بلاخره امشب توانستم بیام پای کامپیوترم و صفحهء کافه را باز کنم  ، دیدن نامش تو ذوقم نزد و خیلی هم خوشحال و خرسند شدم.

با آرزوی موفقیت برای همه مراجعین

بنده همین جا این بحث را میبندم .

در این درگە کە گە گە کــُــە کــَــە و کــَــە کــُــە شود ناگە / ز امروزت مشو غرە کە از فردا نەای آگە
۱۳۹۲/۱/۱۱ صبح ۰۱:۰۴
تشکر شده توسط : BATMAN, گولاگ
Jacques Clouseau آفلاین
بازرس کلوزو

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۶/۱۴
اعتبار: 10

تشکرها : 440
( 1045 تشکر در 49 ارسال )
شماره ارسال: #43

با سلام خدمت مدیران و سایر رفقا در کافه، در بخش دایره المعارف دوبله دو تاپیک هست با عنوان دوبله کلاسیک و دوبله ایرانی. تصور می کنم اگه کلمه "کلاسیک" از عنوان دایره المعارف دوبله کلاسیک حذف بشه بهتر خواهد بود.

تا اینجا که من نوشته های صاحبان نظر در کافه را خواندم متوجه شدم در هیچ کجا حتی وب سایت انجمن سرپرستان گفتار و گویندگان و ... چنین دایره المعارفی وجود نداره، بنابراین به خاطر اینکه این کتابچه مجازی نفیس که ماحصل تلاش دوستان عزیزی همچون "ایرج" mmmm:هست، تکمیل تر شود؛ کلمه کلاسیک حذف تا امکان اضافه کردن سایر فیلمها هم به این بخش وجود داشته باشه.

هرچند بنده به دلیل موجود نبودن بخشی برای سایر فیلمهای غیرکلاسیکidont در اقدامی خداپسندانه!!! shakkk!اقدام به معرفی دوبلورهای "رالف خرابکار" در تاپیک کلاسیک کردم.::ok:

البته در صورتی که این تاپیک که هنوز گسترش خیلی زیادی پیدا نکرده توسط افرادی که واقعا صداهای اصلی را تشخیص میدهند، از حیث مطالب تکراری و غیرمرتبط پاکسازی بشه، می توان آینده ای نه چندان دور را دید که حتی کتابچه ای واقعی در بازار از این تاپیک در دسترس علاقه مندان به هنر دوبله باشد.mmmm:

من به همه مظنونم و در عین حال به هیچکس مظنون نیستم
۱۳۹۲/۲/۳۱ عصر ۰۵:۴۸
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : Classic, بانو, اسکارلت اُهارا, اکتورز, ژان والژان, ایرج, جیسون بورن, گولاگ
ارباب دنیا آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۵/۲۷
اعتبار: 2

تشکرها : 123
( 174 تشکر در 18 ارسال )
شماره ارسال: #44

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت عزیزان و بزرگواران

اگر میشه یک قسمتی ایجاد کنید که فیلمها را به تفکیک سال با موضوع فیلم و جایزه ای که گرفته  به عنوان مثال :

فیلم شامپو

بازیگران : وارن بتی – جولی کریستی – گلدی هاون – لی گرانت – جک واردن – تونی بیل – جِی رابینسون

کارگردان : هال اشبی

سال ساخت : 1975

ژانر : درام - عاشقانه

برنده 1 جایزه اسکار

داستان: بورلی هیلز ، اواخر دهه ی 1960. آرایش گری به نام جرج ( بیتی ) اغلب مشتریان زن خود را فریب می دهد اما در هیچ یک از این رابطه ها کسی او را جدی نمی گیرد.
پرداخت نوستالژیک اشبی از دهه ی 1960 به هم راه ترانه های سایمن، تماشاگران زیادی را به سالن های سینما می کشاند. در حالی که ابتدا بیتی برای یافتن تهیه کننده برای فیلم نامه ی خودش و رابرت تاونی سراغ کمپانی های بسیاری رفت.

این فیلم مال ساله 1975 تو دهه ی 70 طبق بندی بشه که اگر کسی اطلاعاتی راجع به فیلمی خواست بهش راحت دستیابی پیدا کنه

نکات تکنیکی فیلم را بیان کنند و ...

تفاوت بین من و شما در این است من میدانم که نمیدانم و شما نمیدانید که نمیدانید
Plato ; Socrates
۱۳۹۲/۳/۱۶ عصر ۱۲:۳۵
تشکر شده توسط : سی.سی. باکستر, اکتورز, گولاگ
اکتورز آفلاین
مشتری همیشگی

شماره ارسال: #45

(۱۳۹۲/۳/۱۶ عصر ۱۲:۳۵)ارباب دنیا نوشته شده:  

اگر میشه یک قسمتی ایجاد کنید که فیلمها را به تفکیک سال با موضوع فیلم و جایزه ای که گرفته ....

دوست گرامی جناب ارباب دنیا

شما که خودتان اربابید و دنیا دیده ، چطور متوجه نشدید که در این آدرس ( جوایز اسکار ، کره طلایی ، منتقدان و ...)

دوستان خستگی ناپذیری مشغول آرشیو کردن نتایج " اسکار " و امثالهم هستند ، از جمله جنابان سم اسپید و بخصوص جناب نیومن عزیز که اسکار از آغاز تا کنون را در این تالار گردآوری کرده اند.

به نظربنده شما نیز میتوانید پیش قدم باشید و به همان سبکی که خود پیشنهاد کردید مشغول به فعالیت شوید تا ما نیز از دانش و اطلاعات شما وسایر دوستانی که مشارکت مینمایند بهره مند شویم.

قابل توجه: اولین پست در همان تایپیک را جناب " کلاسیک " نوشته اند و اشاره داشته اند که اسکار و تاریخچهء اسکار را راحت میتوان در اینترنت سرچ کرد.

با اشاره به گفتهء ایشان چه بهتر که ما در کافهء خودمان شیوهء نوینی را داشته باشیم.

در این درگە کە گە گە کــُــە کــَــە و کــَــە کــُــە شود ناگە / ز امروزت مشو غرە کە از فردا نەای آگە
۱۳۹۲/۳/۲۰ صبح ۱۲:۵۸
تشکر شده توسط : Classic, ارباب دنیا, گولاگ
ارباب دنیا آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۵/۲۷
اعتبار: 2

تشکرها : 123
( 174 تشکر در 18 ارسال )
شماره ارسال: #46

با سلام خدمت دوست عزیز اکتورز

دستشان درد نکنه خیلی هم زحمت کشیدن این صفحه را ایجاد کردند

و با تشکر از شما که به این مسئله عنایت فرمودین

شما این را نقل قول کردید ولی کاملاً دقت نکردید فیلمها به تفکیک سال

بعدش هم فقط اسکار و جایزه های دیگر نیست فیلمهای زیبای اون یک دهه را میگم

الان یک نگاه به صفحه بکنید این برسه به 50 صفحه اصلا چیزی توش میشه پیدا کرد ولی اگه به ترتیب دهه باشه میشه

دهه ی 1930 جدا از دهه ی1940

اصلاً داستان فیلم تو اون صفحه می بینید پراکنده است قربان اگه تو یک عنوان باشه خیلی بهتره

این صفحه ای به غیر از جوایز بین المللی چه وجه تشابهی با چیزی که من گفتم داره

تفاوت بین من و شما در این است من میدانم که نمیدانم و شما نمیدانید که نمیدانید
Plato ; Socrates
۱۳۹۲/۳/۲۰ صبح ۰۹:۵۵
تشکر شده توسط : پرشیا, اکتورز, گولاگ
Schindler آفلاین
[.....]

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۴/۶
اعتبار: 17

تشکرها : 219
( 1528 تشکر در 79 ارسال )
شماره ارسال: #47
RE: دوست داریم انجمن اینگونه باشد

(۱۳۸۹/۱/۹ عصر ۱۲:۱۵)admin نوشته شده:  

یکسان سازی روش نگارش نام ها هنگام ارسال پست :

دوستان عزیز ، با توجه به اینکه بسیاری از خوانندگان و مراجعه کنندگان به کافه ( افراد غیر مشتری ) برای کسب اطلاعات به انجمن سر می زنند و ممکن است هنگام خواندن مطالب ، ( به خصوص تازه کارها ) برای تفکیک نام های اشخاص و فیلم ها به مشکل برخورد کنند ، پیشنهاد می کنم که هنگام ارسال پست و نوشته حتی الامکان از روش یکسان و هماهنگ زیر استفاده کنید :

برای نام فیلم ها از دکمه بولد B  ( پررنگ کردن ) مانند :  فیلم دیوانه ای از قفس پرید

برای نام اشخاص غیر بازیگر مانند دوبلورها - کارگردان ها - مسئولین و ... از رنگ آبی مانند :  خسرو خسروشاهی

برای نام بازیگرهای ایرانی و خارجی از رنگ قهوه ای مانند :  جیمز کاگنی

برای نام شخصیت های سینمایی و نام های نقش ها در فیلم ها از رنگ سبز مانند :  دن کارلئونه

برای خطاب قرار داد بقیه کاربران کافه و اینکه نام آنها قابل تفکیک باشد از حالت ایتالیکسام اسپید عزیز

"دیشب تلویزیون فیلم شاهین مالت جان هیوستن با بازی همفری بوگارت را به طور کامل ! پخش کرد که حسین عرفانی به زیبایی در نقش سام اسپید گویندگی می کرد. "

سعی ما بر اینست که محیط کافه و نمای ظاهری آن نیز ، هنری و زیبا باشد.

پی نوشت:  لطفا در صورت نیاز به استفاده از کلمات خاص که ممکن است باعث حساسیت قیلثرینگ مخابرات شود ، از کلمات معادل سازی شده استفاده کنید. مثلا به جای کلمه مورد نظر می توانید از معادل های "پور... "، "سِـ..." ، و ... ( در گیومه یا کروشه )  استفاده کنید. برای تست اینکه آیا کلمه شما مشکل ساز هست یا نه می توانید آنرا در گوگل تایپ کنید و واکنش قیلثرینگ را هنگام جستجوی آن مشاهده کنید. کلماتی که این قانون را رعایت نکرده باشند با اطلاع رسانی توسط دوستان و یا مشاهده توسط admin ، حذف یا جایگزینی خواهند شد.

پرسشی دارم ز دانشمند مجلس

برای آوردن نام مکان های مشهور در سینمای ایران و جهان چون آش ویتس، داخاو، نرماندی چه باید کرد؟

از سوی دیگر، چنان که فرموده اید می بایست نام شخصیت های سینمایی (مانند "ایزاک استرن") را با رنگ آن ماده هستی بخش(قهوه ای) مشخص کرد اما میبینم که دوستان، نامها را پررنگ نیز میکنند. تکلیف چیست؟ ایزاک استرن یا ایزاک استرن ؟

کوه با نخستین سنگها آغاز میشود و انسان با نخستین درد
۱۳۹۲/۴/۷ صبح ۱۲:۲۳
تشکر شده توسط : زرد ابری
Schindler آفلاین
[.....]

شماره ارسال: #48

یک پیشنهاد فنی

(البته عذر خواهی میکنم از بابت این که وارد این موضوع میشوم)

تا جایی که دانش کم من اشاره میکند، تصور میکنم این نسخه از نرم افزار MyBB، آخرین نسخه آن نیست و برخی امکانات که در آخرین نسخه ها میبینم را ندارد.

بعنوان مثال دیگر انجمن هایی که از همین نرم افزار استفاده میکنند، دارای امکاناتی هستند  مانند آپلود خودکار عکس در فروم در هنگام ارسال نوشته.

ضرورت و اهمیت این گونه امکانات آنجا آشکار میشود که بسیاری از دوستان زحمت فراوان میکشند و با وسواس، تصاویری را برای درج در فروم و نوشته هایشان انتخاب میکنند که پس از مدتی آن تصویر از تارنمای اصلی خودش حدف میشود (یا به همت گمنامان عزیز فیلت... میشود) و متاسفانه حاصل میشود شبیه این جستار که در ان بسیاری از تصاویر وجود ندارند و بخشی از زحمات نویسندگان به هدر رفته است. در حالی که اگر از آخرین نسخه و افزونه های مربوطه استفاده گردد، این مشکل وجود نخواهد داشت.

۱۳۹۲/۴/۷ صبح ۰۴:۴۹
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, گولاگ
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11432
( 18965 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #49

(۱۳۹۲/۴/۷ صبح ۰۴:۴۹)Schindler نوشته شده:  

بعنوان مثال دیگر انجمن هایی که از همین نرم افزار استفاده میکنند، دارای امکاناتی هستند  مانند آپلود خودکار عکس در فروم در هنگام ارسال نوشته.

آپلودر عکس اختصاصی کافه در آدرس زیر قابل استفاده است:

http://cafeclassic4.ir/img.php

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۲/۴/۷ صبح ۰۸:۲۷
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, خانم لمپرت, گولاگ
Schindler آفلاین
[.....]

شماره ارسال: #50

(۱۳۹۲/۴/۷ صبح ۰۸:۲۷)سروان رنو نوشته شده:  

آپلودر عکس اختصاصی کافه در آدرس زیر قابل استفاده است:

http://cafeclassic4.ir/img.php

جناب سروان عزیز

آپلود عکس تنها یک مصداق بود از کلیت آنچه این بنده بخت برگشته کارخانه دار برای نجات کاربران اسیر این فروم از دست شما سروانها و سرهنگ ها به عرض رساندم. شوربختانه با توجه به قرار گرفتن قیمت دلار در ژانر وحشت(!!!) دیگر توان اقتصادی فریفتن شما را ندارم!

پس تنها استدعا دارم کلیت عرایضم را در نظر بگیرید.

کما آنکه در همان مورد آپلود عکس هم منظورم فقط یک آپلود سنتر نبود! منظور امکانی بود که زندانی زندان آلکاتراز از نوع کافه کلاسیک اش  در حالی که دارد بر کنج اتاقش با ذغال خاطره مینویسد، بتواند همان لحظه به سرعت (در حالی که دارد مینویسد، عکسی را انتخاب کند و این نرم افزار گرانمایه فروم خودش زحمت آپلود را بکشد!) عملیات را مصور و نهایی کند.

امید دارم مانند آمون گوت مرا مورد هدف تفنگ دوربین دارتان قرار ندهید

۱۳۹۲/۴/۷ صبح ۰۸:۴۱
اکتورز آفلاین
مشتری همیشگی

شماره ارسال: #51

متاسفانه حاصل میشود شبیه این جستار که در ان بسیاری از تصاویر وجود ندارند و بخشی از زحمات نویسندگان به هدر رفته است.

جنابSchindler

اون جستار ( یعنی این جستار ) که عکسهاش مشکلی ندارد.

من کاملآ بازبینی کردم دوست عزیز و اتفاقآ پست جدیدی هم به آن اضافه کردم.

۱۳۹۲/۴/۸ صبح ۱۲:۵۱
تشکر شده توسط : Schindler, خانم لمپرت, گولاگ
Schindler آفلاین
[.....]

شماره ارسال: #52

(۱۳۹۲/۴/۸ صبح ۱۲:۵۱)اکتورز نوشته شده:  

متاسفانه حاصل میشود شبیه این جستار که در ان بسیاری از تصاویر وجود ندارند و بخشی از زحمات نویسندگان به هدر رفته است.

جنابSchindler

اون جستار ( یعنی این جستار ) که عکسهاش مشکلی ندارد.

من کاملآ بازبینی کردم دوست عزیز و اتفاقآ پست جدیدی هم به آن اضافه کردم.

اکتورز گرمی

حال که ما از کلیت عرایض گذشتیم، این پیوند را ببینید. برای من که هیچ کدام از تصاویر نمایش داده نمیشوند.

کلا در آن جستار، پستهای زیادی هستند که تصاویرشان نمایش داده نمیشوند.

۱۳۹۲/۴/۱۱ صبح ۰۲:۱۳
تشکر شده توسط : اکتورز, خانم لمپرت, گولاگ
BATMAN آفلاین
Nightmare
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۳/۵
اعتبار: 81

تشکرها : 10474
( 12693 تشکر در 564 ارسال )
شماره ارسال: #53

موردی خیلی وقتِ برام سواله؟

در برخی از پستها قلم پر رنگ و درشت استفاده میکنم اما بعد از مدتی با کمال تعجب میبینم که به قلم عادی تبدیل شده!

مسئاله مهمی نیست /  فقط میخوام بدونم ایراد از مرورگرِ یا با قوانین کافه مطابقت نداره؟

! I'M BATMAN I'M VENGEANCE
۱۳۹۲/۴/۱۸ عصر ۰۷:۱۳
Schindler آفلاین
[.....]

شماره ارسال: #54

(۱۳۹۲/۴/۱۸ عصر ۰۷:۱۳)BATMAN نوشته شده:  

موردی خیلی وقتِ برام سواله؟

در برخی از پستها قلم پر رنگ و درشت استفاده میکنم اما بعد از مدتی با کمال تعجب میبینم که به قلم عادی تبدیل شده!

مسئاله مهمی نیست /  فقط میخوام بدونم ایراد از مرورگرِ یا با قوانین کافه مطابقت نداره؟

تا جایی که این بنده حقیر سراپا تقصیر میدانم، با توجه به قدیمی بودن ورژن اسکریپت فروم، ادیتور متنی آن هم با برخی مرورگرها و بویزه نسخه های جدید مرورگرها سازگاری کامل ندارد و از این مشکلات پیش می آید.

مثلا اگر از جایی که حالت word wrap آن فعال است چیزی را درون ادیتور متن اینجا کپی کنید، به مشکل میخورید.

۱۳۹۲/۴/۱۸ عصر ۱۰:۰۷
تشکر شده توسط : BATMAN, اسکارلت اُهارا, خانم لمپرت, زرد ابری, گولاگ
اکتورز آفلاین
مشتری همیشگی

شماره ارسال: #55

پیشنهاد میکنم این دو بخش ( درخواست راهنمایی درموردنام فیلم /// کی اسم فیلم یادشه؟ ) هردو در محلهء چینیها ، به یک قسمت تبدیل شوند.

زیرا ازنظرمحتوا و موضوع یکی میباشند.

باتشکر

mmmm:

۱۳۹۲/۴/۱۹ صبح ۰۳:۵۰
تشکر شده توسط : بانو, زاپاتا, BATMAN, آقای همساده, گولاگ
Classic آفلاین
صاحب کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۷
اعتبار: 47

تشکرها : 6825
( 6072 تشکر در 445 ارسال )
شماره ارسال: #56

تا جایی که دانش کم من اشاره میکند، تصور میکنم این نسخه از نرم افزار MyBB، آخرین نسخه آن نیست و برخی امکانات که در آخرین نسخه ها میبینم را ندارد.

با سپاس از شیندلر گرامی به دلیل پیشنهادات سازنده ای که فرمودند ؛

در مورد تغییر ندادن نسخه MyBB این کار تا حدود زیادی عمدی بوده است. چرا که ظاهر نسخه های جدید به وفور در اینترنت دیده می شود که با هدف ما که داشتن یک انجمن متفاوت ( هم از نظر شکل و هم از نظر محتوا ) است در تضاد می باشد. ظاهر ساده  نسخه 1.4 بیشتر با طبع  کلاسیک پسند ما جور است :rolleyes:

(۱۳۹۲/۴/۱۸ عصر ۰۷:۱۳)BATMAN نوشته شده:  

موردی خیلی وقتِ برام سواله ؟

در برخی از پستها قلم پر رنگ و درشت استفاده میکنم اما بعد از مدتی با کمال تعجب میبینم که به قلم عادی تبدیل شده !

بتمن گرامی ! این کار توسط مدیر ( مدیران ) انجام می شود. سعی کنید نوشته های پست هایتان با قوانین نگارش انجمن همخوانی داشته باشد. استفاده از فونت درشت در موارد غیر ضروری نظم  و زیبایی تاپیک را خدشه دار می کند. ترکیب پست های یک تاپیک  باید با هم همخوانی داشته باشد.

اینهمه کافه توی دنیا هست , اونوقت شما درست اومدین به کافه ی ما
۱۳۹۲/۴/۱۹ عصر ۰۷:۵۹
تشکر شده توسط : Papillon, بانو, اسپونز, BATMAN, مگی گربه, خانم لمپرت, Schindler, آقای همساده, گولاگ
BATMAN آفلاین
Nightmare
*

شماره ارسال: #57

تشکر جناب کلاسیک

متاسفانه از این موضوع اطلاعی نداشتم!

از حالا رعایت میشه و مشکلی نیست

اتفاقا خودم با قلم معمولی راحتم و برای این درشت نوشتم چون حس کردم بهتر و راحت تر قابل استفادست

ظاهر کافه هم مناسبه و موردی نداره

۱۳۹۲/۴/۲۰ عصر ۰۵:۵۶
تشکر شده توسط : بانو, خانم لمپرت, زرد ابری, گولاگ, اسکورپان شیردل
اکتورز آفلاین
مشتری همیشگی

شماره ارسال: #58

(۱۳۹۲/۴/۱۹ صبح ۰۳:۵۰)اکتورز نوشته شده:  

پیشنهاد میکنم این دو بخش ( درخواست راهنمایی درموردنام فیلم /// کی اسم فیلم یادشه؟ ) هردو در محلهء چینیها ، به یک قسمت تبدیل شوند.

زیرا ازنظرمحتوا و موضوع یکی میباشند.

باتشکر

mmmm:

باتشکراز مدیران که توجه داشتند.

این صفحه:!z564b درخواست نام فیلم  نیزبه همان بخش مربوط میشود.

۱۳۹۲/۴/۲۱ صبح ۱۲:۴۶
تشکر شده توسط : بانو, خانم لمپرت, آقای همساده, گولاگ
اکتورز آفلاین
مشتری همیشگی

شماره ارسال: #59

پیشنهاد میکنم دوستان یک باردیگر پستهای ( 16 تا 21 ) همین جستار را مطالعه کنند.

یاد آوری هایی دارد که تاثیر گذار  و مشخص کنندهء ادامهء مسیر حضور در کافه است.

من هرازچند گاهی میخوانمشان تا به بیراهه نزنم / پستهایی از باتجربه ترین های کافه است.

حتما بخوانید.

۱۳۹۲/۵/۲۸ عصر ۰۶:۰۷
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, flash gordon, گولاگ
BATMAN آفلاین
Nightmare
*

شماره ارسال: #60

پیشنهادی برای رنگبندی صفحات کافه دارم که در صورت موافقت اعلام و نظرتون مطرح کنید

اگر در رنگبندی از ترکیب رنگهای قهوه ای و کرم و سفید استفاده شه هم به زیبایی کافه کمک میکنه و هم فضا کلاسیکتر میشه و مسلما کاربر حس بودن در یک کافه واقعی رو تجربه میکنه!

لگوی زیبای خانم کنتس پاپرهنه عزیز هم کاملا با این رنگبندی مطابقت داره

موردی شبیه به این

۱۳۹۲/۵/۲۹ عصر ۰۹:۵۰
تشکر شده توسط : مگی گربه, ژان والژان, خانم لمپرت, پرشیا, کنتس پابرهنه, اسپونز, فورست, flash gordon, زرد ابری, آقای همساده, گولاگ
ارسال پاسخ