[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
» <مارک واتنی> ارادت شارینگهام عزیز
» <شارینگهام> درود بر همه ی دوستان ، سپاس از مارک واتنی عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
ری فریر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۳/۸
اعتبار: 0

تشکرها : 3
( 12 تشکر در 5 ارسال )
شماره ارسال: #561
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

با سلام به تمامی دوستان ارجمند

من بتازگی با سایت انجمن آشنا شدم. یک سوال داشتم که در مورد یک فیلم مرتبط با مافیاست که حدود 15 سال قبل از تلویزیون ایران پخش شد. تا اونجایی که یادم میاد در اون فیلم رئیس مافیا یک مرد نسبتا جوان با قد نسبتا کوتاه و قیافه ایتالیایی بود. پلیس دائما در تعقیب این مرد بود و حتی یکی از اعضای پلیس که جزو ستاره های فیلم بود، مخفیانه به محل زندگی وی که ظاهرا در یک جزیره حفاظت شده بود میره و در خواب گیرش میندازه. ظاهرا دختر کوچک این مامور ویژه پلیس هم در جریان فیلم توسط مافیا ربوده میشه. در نیمه آخر فیلم، پلیس یک خانم تحت تعقیب مافیا را در یک منزل تحت حفاظت خودش قرار میده ولی یکی از افراد پلیس که با نام سرهنگ یا سروان (دقیق یادم نیست) ازش اسم برده میشد عضو گروه مافیا بوده و پس از رسیدن به محل زندگی اون خانم، 3 نگهبان پلیس رو یکی پس از دیگری  و بی سرو صدا بقتل می رسونه و بعد به سراغ خانم میره ولی در اون حین تلفن زنگ میزنه و خانم چاقو رو تو دست سرهنگ میبینه. سرهنگ سیم تلفن رو با چاقو قطع میکنه و خانم به پشت بام فرار میکنه تا اینکه نهایتا به کمکش میایند و نجاتش میدهند.

لطفا اسم این فیلم رو به من اطلاع بدهید دوستان گرامی. ماه ها تلاش کردم ولی تابحال موفق نبودم. با تشکر فراوان

اگر هنر نبود، امید زیستن در فرداجز سراب چه میتوانست بود.
۱۳۹۲/۳/۱۲ صبح ۱۲:۰۸
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : باد وایت, باربوسا
نوستالژیکا آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۹/۲۰
اعتبار: 2

تشکرها : 40
( 106 تشکر در 12 ارسال )
شماره ارسال: #562

(۱۳۹۲/۳/۱۲ صبح ۱۲:۰۸)ری فریر نوشته شده:  

من بتازگی با سایت انجمن آشنا شدم. یک سوال داشتم که در مورد یک فیلم مرتبط با مافیاست که حدود 15 سال قبل از تلویزیون ایران پخش شد. تا اونجایی که یادم میاد در اون فیلم رئیس مافیا یک مرد نسبتا جوان با قد نسبتا کوتاه و قیافه ایتالیایی بود. پلیس دائما در تعقیب این مرد بود و حتی یکی از اعضای پلیس که جزو ستاره های فیلم بود، مخفیانه به محل زندگی وی که ظاهرا در یک جزیره حفاظت شده بود میره و در خواب گیرش میندازه. ظاهرا دختر کوچک این مامور ویژه پلیس هم در جریان فیلم توسط مافیا ربوده میشه. در نیمه آخر فیلم، پلیس یک خانم تحت تعقیب مافیا را در یک منزل تحت حفاظت خودش قرار میده ولی یکی از افراد پلیس که با نام سرهنگ یا سروان (دقیق یادم نیست) ازش اسم برده میشد عضو گروه مافیا بوده و پس از رسیدن به محل زندگی اون خانم، 3 نگهبان پلیس رو یکی پس از دیگری  و بی سرو صدا بقتل می رسونه و بعد به سراغ خانم میره ولی در اون حین تلفن زنگ میزنه و خانم چاقو رو تو دست سرهنگ میبینه. سرهنگ سیم تلفن رو با چاقو قطع میکنه و خانم به پشت بام فرار میکنه تا اینکه نهایتا به کمکش میایند و نجاتش میدهند.

لطفا اسم این فیلم رو به من اطلاع بدهید دوستان گرامی. ماه ها تلاش کردم ولی تابحال موفق نبودم. با تشکر فراوان

به نظرم آنچه شما گفتید بخشی از یک سریال سوئدی ـ ایتالیایی بود که در دهه هفتاد شمسی از شبکه 3 پخش می شد. اسم خانمی هم که می خواست توی فیلم کشته بشه، دانیلا بود. موضوع درباره دو کماندوی سوئدی بود که برای انجام ماموریتی به ایتالیا می روند و یکی از اونها کشته می شه و دیگری کار را به سرانجام می رسونه و رئیس مافیا رو می کشه

۱۳۹۲/۳/۱۴ عصر ۰۱:۲۳
تشکر شده توسط : ری فریر, باد وایت, باربوسا
واترلو آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۷/۱
اعتبار: 43

تشکرها : 743
( 2602 تشکر در 220 ارسال )
شماره ارسال: #563

(۱۳۹۲/۳/۱۴ عصر ۰۱:۲۳)نوستالژیکا نوشته شده:  

(۱۳۹۲/۳/۱۲ صبح ۱۲:۰۸)ری فریر نوشته شده:  

به نظرم آنچه شما گفتید بخشی از یک سریال سوئدی ـ ایتالیایی بود که در دهه هفتاد شمسی از شبکه 3 پخش می شد. اسم خانمی هم که می خواست توی فیلم کشته بشه، دانیلا بود. موضوع درباره دو کماندوی سوئدی بود که برای انجام ماموریتی به ایتالیا می روند و یکی از اونها کشته می شه و دیگری کار را به سرانجام می رسونه و رئیس مافیا رو می کشه

انتقام

http://www.imdb.com/title/tt0114829/?ref_=fn_al_tt_10

من یعنی فرانسه ، فرانسه یعنی من
۱۳۹۲/۳/۱۴ عصر ۰۶:۱۴
تشکر شده توسط : ری فریر, Papillon, باد وایت, باربوسا
ری فریر آفلاین
مشتری کافه
*

( 12 تشکر در 5 ارسال )
شماره ارسال: #564

با سلام بر دوستان عزیزم دون رودریگو، نوستالژیکا و واترلو

با تشکر از راهنمایی ارزنده شما عزیزان، بالاخره با کمک شما، به اسم فیلم رسیدم. مطابق گفته شما فیلم مورد نظر من Vendetta یا انتقام با بازیگری Stefan Sauk و Ennio Fantastichini بود به چندتا فیلم فروشی مراجعه کردم ولی فعلا نتوانستم خود فیلم رو پیدا کنم. بنظر شما از کجا میتوان پیداش کرد؟

با تشکر مجدد و ویژه از شماmmmm:

۱۳۹۲/۳/۱۵ صبح ۰۱:۲۰
تشکر شده توسط : باربوسا
جیسون بورن آفلاین
تحت تعقیب
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۷/۱۵
اعتبار: 22

تشکرها : 1438
( 1644 تشکر در 83 ارسال )
شماره ارسال: #565

(۱۳۹۲/۳/۱۵ صبح ۰۱:۲۰)ری فریر نوشته شده:  

با سلام بر دوستان عزیزم دون رودریگو، نوستالژیکا و واترلو

با تشکر از راهنمایی ارزنده شما عزیزان، بالاخره با کمک شما، به اسم فیلم رسیدم. مطابق گفته شما فیلم مورد نظر من Vendetta یا انتقام با بازیگری Stefan Sauk و Ennio Fantastichini بود به چندتا فیلم فروشی مراجعه کردم ولی فعلا نتوانستم خود فیلم رو پیدا کنم. بنظر شما از کجا میتوان پیداش کرد؟

با تشکر مجدد و ویژه از شماmmmm:

از طریق سایت های تورنت به راحتی می توانید این فیلم را دانلود کنید.

۱۳۹۲/۳/۱۵ صبح ۰۷:۲۴
تشکر شده توسط : ری فریر, باد وایت, باربوسا
ارباب دنیا آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۵/۲۷

تشکرها : 123
( 174 تشکر در 18 ارسال )
شماره ارسال: #566

یک سوال در ذهنم همیشه هست اسم این فیلم چیه موضوعش اینه حدود 15 سال پیش از تلویزیون پخش شد

موضوع فیلم : یک برادر و خواهر با هم توی جشن کریسمس بودند خواهره میره یه چیزی بخره برادر کوچکش را می دزدن فیلم مال دوره قرون وسطی هم بود یک مقدار هم تخیلی بود . بعد خواهرش به دنبال برادرش میگرده بعد با یک آقایی آشنا میشه میرن تو یک دهکده ای یک اژدها بهشون حمله میکنه اژدها را میکشن همینطور سالیان سال خواهره با این مرد دنبال برادر می گردند تا بالاخره یک جا مردم به جرم دزدی میگیرنشون بعد محکوم میشن میرن تو یک زندان بالای برج . اونجا مرده یک وسیله شبیه پاراگلایدر میسازه با دختره از اونجا فرار میکنن . تو جنگل گیر یک جادوگر طاعونی میافتن مرد هم برای دفاع از دختر خودش میندازه وسط جادوگر را میکشه ولی خودش میمیره خواهر هم خیلی ناراحت میشه . اینقدر میگرده تا بالاخره پیر میشه تا پیداش میکنه ولی برادره دیگه اونو نمیشناخته . خواهرش هم یک سیلی محکم میزنه تو صورتش .

تفاوت بین من و شما در این است من میدانم که نمیدانم و شما نمیدانید که نمیدانید
Plato ; Socrates
۱۳۹۲/۳/۱۵ صبح ۰۸:۰۱
ری فریر آفلاین
مشتری کافه
*

( 12 تشکر در 5 ارسال )
شماره ارسال: #567

با سلام بر تمامی دوستان عزیز و با تشکر از راهنمایی هایشان

بعد از فیلم Vendetta 1995 دو تا فیلم دیگه هم در ذهنم هست ولی اسمشون رو فراموش کردم.:huh:

اولی، یک مرد پولدار و حقه باز هست که یک عده رو مامور میکنه که با اسلحه های قلابی سنگین به ماشین های حمل پول پلیس حمله کنند و بعد از گرفتن پول ها و بر گرداندن اونها به بیمه، از بیمه پاداش میگیره ولی نهایتا دستش رو میشه.

دومی، در مورد جنگ جهانی دوم و جنگ با نازی هاست که یک افسر استرالیایی متفقین که از کودکی معلم آلمانی داشته و به زبان آلمانی مسلط بوده خودش رو به جای یک افسر مهندس آلمانی جا میزنه و به همراه یک نفر دیگه بداخل مقر آلمان ها وارد میشه و به یک سلسله خرابکاری دست میزنه ولی نهایتا با شلیک گلوله یک سرباز آلمانی کشته میشه.

با تشکر مجدد از عزیزان، واقعا به حافظه شما غبطه میخورم:D

۱۳۹۲/۳/۱۶ صبح ۱۲:۱۹
تشکر شده توسط : ابی بیکران, باد وایت, باربوسا
Oliver آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۲/۳۰

تشکرها : 5
( 46 تشکر در 6 ارسال )
شماره ارسال: #568

دوستان من فيلم خودمو پيدا كردم اسكانرز يا شكار انسان بسيار جالبه {#smilies.biggrin}

هر چیز که در جستن آنی آنیok
۱۳۹۲/۳/۱۶ عصر ۰۷:۱۹
نانگیولا آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۲/۶
اعتبار: 25

تشکرها : 1224
( 1928 تشکر در 236 ارسال )
شماره ارسال: #569

با سلام،

من بدنبال اسم فیلمی هستم که توی یکی از قسمتهای سریال آیینه عبرت پخش مشد.

من کلیپ اون قسمتی که مد نظر دارم رو جدا کردم .

در این قسمت زوج جوانی در حال صحبت هستند ولی از تلویزیون اونها فیلمی داره پخش میشه.

من نام اون فیلم رو می خواهم بدونم که خانمه صدای آهنگش رو کم می کنه.

متشکرم.

http://www.mediafire.com/?7fykb50tpg5xd55

زجر کشیده ! تو آنگاه به کمال رسیده ای که بیداری در خطاب و سخن گفتنت جلوه کند . جبران خلیل جبران
۱۳۹۲/۳/۲۲ عصر ۰۳:۲۸
تشکر شده توسط : گادفری وینتر, باد وایت, باربوسا
واترلو آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۷/۱
اعتبار: 43

تشکرها : 743
( 2602 تشکر در 220 ارسال )
شماره ارسال: #570

(۱۳۹۲/۳/۲۲ عصر ۰۳:۲۸)نانگیولا نوشته شده:  

با سلام،

من بدنبال اسم فیلمی هستم که توی یکی از قسمتهای سریال آیینه عبرت پخش مشد.

من کلیپ اون قسمتی که مد نظر دارم رو جدا کردم .

در این قسمت زوج جوانی در حال صحبت هستند ولی از تلویزیون اونها فیلمی داره پخش میشه.

من نام اون فیلم رو می خواهم بدونم که خانمه صدای آهنگش رو کم می کنه.

متشکرم.

http://www.m e d i a f i r e . c o m /?7fykb50tpg5xd55

لباسی سیاه برای یک قاتل

http://www.imdb.com/title/tt0081684/

و این هم اون صحنه مورد نظر

http://www.4shared.com/video/cRfm7Kvy/Un...ueur.html?

من یعنی فرانسه ، فرانسه یعنی من
۱۳۹۲/۳/۲۵ عصر ۰۵:۳۵
تشکر شده توسط : بانو, حمید هامون, ژان والژان, سی.سی. باکستر, سم اسپید, پرشیا, مگی گربه, نانگیولا, سروان رنو, باد وایت, باربوسا
ابی بیکران آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۳/۲۱

تشکرها : 11
( 12 تشکر در 7 ارسال )
شماره ارسال: #571

سلام خدمت همه اساتید محترم و تشکر ویژه از جناب سروان رنو

من یه سوال خیلی ذهنما درگیر کرده محله چینی ها را زیروروکردم اما به نتیجه ای نرسیدم یه سریالی بود حدود 15 ساله پیش تلویزیون خودمون میداد که یه نفر خلاف کاررایانه ای بود که با خط تلفن سایت یک گروه مافیایی را هک میکرد و چیزای که تو ذهنم دقیق نیست این بود که اون گروه مافیای همیشه پاسور بازی میکردند ریسشون یه کچل بود 4 شونه بیرحم در کنار اینها خانومی بود به نام لیزا اگه اشتباه نکنم که در اخر فیلم گردنش میشکنه وروی ویلچیره و معلوم میشه از روی گردنبندش پلیس زن اروپاست .......

تا این حد یادمه موزیک خیلی قشنگی هم داشت ممنون میشم راهنماییم کنید به شدت فکرم مشغوله ممنونم از همتون.

انسان و هنرهفتم و پیوندی جدانشدنی!!! برای همه سال زندگی
۱۳۹۲/۳/۲۷ عصر ۰۶:۵۱
تشکر شده توسط : شارینگهام, باد وایت, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11450
( 18983 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #572

(۱۳۹۲/۳/۲۷ عصر ۰۶:۵۱)ابی بیکران نوشته شده:  

...حدود 15 ساله پیش تلویزیون خودمون میداد که یه نفر خلاف کاررایانه ای بود که با خط تلفن سایت یک گروه مافیایی را هک میکرد و ..

من هم یه چیزایی یادمه. فکر می کنم آلمانی بود. اسم پسره فیلیکس بود... یه زن خوشکل هم توش بود  ! ( همونی که گردنبند جاسوسی داشت )  . فقط این دو نکته اساسی یادم مونده  :D

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۲/۳/۲۸ عصر ۱۰:۳۸
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : ابی بیکران, باد وایت, باربوسا
ابی بیکران آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۳/۲۱

تشکرها : 11
( 12 تشکر در 7 ارسال )
شماره ارسال: #573

(۱۳۹۲/۳/۲۸ عصر ۱۰:۳۸)سروان رنو نوشته شده:  

(۱۳۹۲/۳/۲۷ عصر ۰۶:۵۱)ابی بیکران نوشته شده:  

...حدود 15 ساله پیش تلویزیون خودمون میداد که یه نفر خلاف کاررایانه ای بود که با خط تلفن سایت یک گروه مافیایی را هک میکرد و ..

من هم یه چیزایی یادمه. فکر می کنم آلمانی بود. اسم پسره فیلیکس بود... یه زن خوشکل هم توش بود  ! ( همونی که گردنبند جاسوسی داشت )  . فقط این دو نکته اساسی یادم مونده  :D

از اساتید دیکه کسی اطلاعی نداره از این سریال بدجور مشغولم کرده

انسان و هنرهفتم و پیوندی جدانشدنی!!! برای همه سال زندگی
۱۳۹۲/۳/۲۹ عصر ۱۲:۵۰
جان لاک آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۳/۲۴
اعتبار: 4

تشکرها : 85
( 272 تشکر در 70 ارسال )
شماره ارسال: #574

با سلام به همه

من دنبال اسم چند تا فیلم هستم که همگی مربوط به دهه 60 میباشد(البته پخشش تو دهه 60 بود)

اول فیلمی که چند تا متخصص و شاید پزشک رو با یه تکنولوژی کوچک کردن و وارد بدن یه پرفسور کردن تا برن لخته خونی را که به وجود اومده بود را از بین ببرن و در اخر هم توی لحظاتی که داشتن به اندازه واقعی برمیگشتن از طریق چشم پرفسور خارجشون کردن.

2- تنها صحنه ای که یادمه چندتا هواپیما رفتن جایی را بمباران کنن فکر کنم بمب اتم بود و یکی از بمبها گیر کرد یه یارویی رفت بمب را ازاد کنه همانطوری که روی بمب نشسته بود بمب ازاد شد و بطرف زمین پرتاب شد و همینطور که داشت میرفت پایین داد میزد.

3- یه عروسک یا ادم اهنی چینی بود که قهرمان جودو بود . هر وقت هم که تا عدد ده میشمارد فکر کنم منفجر می شد یا یه همچین چیزی.

و فیلم اخر یه پارتیزان بود که اسمش (یویا) بود تنها چیزی که ازش یادمه همین بود

من بی گناهم ، بی گناه وجود ندارد
۱۳۹۲/۳/۲۹ عصر ۰۶:۱۳
تشکر شده توسط : ارباب دنیا, باد وایت, باربوسا
ارباب دنیا آفلاین
مشتری کافه
*

( 174 تشکر در 18 ارسال )
شماره ارسال: #575

(۱۳۹۲/۳/۲۹ عصر ۰۶:۱۳)جان لاک نوشته شده:  

با سلام به همه

من دنبال اسم چند تا فیلم هستم که همگی مربوط به دهه 60 میباشد(البته پخشش تو دهه 60 بود)

اول فیلمی که چند تا متخصص و شاید پزشک رو با یه تکنولوژی کوچک کردن و وارد بدن یه پرفسور کردن تا برن لخته خونی را که به وجود اومده بود را از بین ببرن و در اخر هم توی لحظاتی که داشتن به اندازه واقعی برمیگشتن از طریق چشم پرفسور خارجشون کردن.

فیلمی که شما بهش اشاره کردین این فیلمه Fantastic Voyage 1966

http://www.imdb.com/title/tt0060397/?ref_=fn_al_tt_1

بقیه فیلمها را نمیدونم

Plato ; Socrates
۱۳۹۲/۳/۲۹ عصر ۰۶:۴۹
تشکر شده توسط : جان لاک, باد وایت, باربوسا
جان لاک آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۳/۲۴
اعتبار: 4

تشکرها : 85
( 272 تشکر در 70 ارسال )
شماره ارسال: #576

سلام دوستان

یک سریال ایرانی برای برنامه کودک بود(اواخر دهه 60 شایدم اوایل 70 )  که یک مدرسه بود که فک می کنم نقش مدیر مدرسه رو مرحوم منوچهر لاریجانی بازی می کردن...  حالت تله تئاتری داشت... بعضی ار شاگردای مدرسه هم هم محلی بودن و بعد مدرسه تو یه خرابه جمع می شدن و بازی می کردن ... اغلب هم کشمکش  باهم داشتن!!! در کل تو هر قسمت هدف آموزش دادن یک مساله فرهنگی آموزشی به کودکان و نوجوانان بود( نمیدونم شایدم 2 تا مجموعه مجزا بوده من باهم قاطی کردمشون!idont!!! امان ازین آلزایمر:ccco )

ممنون می شم دوستان راهنمایی کنن.

-----

سلام . اگه اشتباه نکرده باشم اسم این مجموعه " ما می توانیم" بود
همون که اکثر دیالوگاش این بود:

ما می توانیم ...یادتون میاد...شایدم یادتون نیاد...

اینجوری بود:

چند تا پسر راهنمایی یا اوايل دبیرستان بودند که همیشه مدرسه­شان که تعطیل می­شد،

توی یه خرابه جمع می­شدند و حرف می­زدند.

یه توپ پلاستیکی قرمز و سفید هم داشتن...همیشه موقع بازی یه اتفاقی می افتاد.

بعد اینا با همدیگه ، اون اتفاق را بازسازی می کردن...

عاشق این جمله شون بودم:

«امید تو بشو آقای تهرانی، جواد تو حمید باش، منم می­شم بابای حمید.»

کارگردان هنری: مجتبی یاسینی

کارگردان تلویزیونی: بیژن فیاد

تهیه کننده: مریم معترف

تصویربرداران: محمد پیلارام - مریم مصفا - حسین ستوده

صدابرداران: نادر رضائی - مهدی آزادی - صالح حبیبی - حسن زرفام

بازیگران:

هادی مرزبان - نازی حسنی - عزت الله رمضانی فر - اسدالله منجزی - محمد عمرانی - کامران فیوضات - علی رامز - کمال سیدمحسن - اکبر حاج حسینعلی - نادره حسنی - فریبا حسینی.

محصول:۱۳۶۴

این مجموعه در ۳۹ قسمت ۲۰ دقیقه ای با ارائه قطعات نمایشی به آموزش تئاتر کودکان می پرداخت.

منبع:ماهنامه فیلم شماره ۲۷ مرداد۱۳۶۴

من بی گناهم ، بی گناه وجود ندارد
۱۳۹۲/۳/۳۰ صبح ۰۸:۳۱
تشکر شده توسط : پرشیا, سی.سی. باکستر, باد وایت, باربوسا
جو گیلیس آفلاین
فیلمنامه نویس

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۴/۱۷
اعتبار: 24

تشکرها : 726
( 1279 تشکر در 68 ارسال )
شماره ارسال: #577

(۱۳۹۲/۳/۲۹ عصر ۰۶:۱۳)جان لاک نوشته شده:  

2- تنها صحنه ای که یادمه چندتا هواپیما رفتن جایی را بمباران کنن فکر کنم بمب اتم بود و یکی از بمبها گیر کرد یه یارویی رفت بمب را ازاد کنه همانطوری که روی بمب نشسته بود بمب ازاد شد و بطرف زمین پرتاب شد و همینطور که داشت میرفت پایین داد میزد.

این سکانسی که شما فرمودید ، به احتمال زیاد مربوط به شاهکار استنلی کوبریک " دکتر استرنجلاو" هستش...

http://www.imdb.com/title/tt0057012/

http://cafeclassic4.ir/imgup/3042/1371714460_3042_8491ce45a3.jpg

من بزرگم... این فیلم ها هستند که کوچک می شوند
۱۳۹۲/۳/۳۰ صبح ۱۱:۱۸
تشکر شده توسط : پرشیا, oceanic, کنتس پابرهنه, ارباب دنیا, ژان والژان, سناتور, جان لاک, شارینگهام, باد وایت, باربوسا
سناتور آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۲/۴
اعتبار: 36

تشکرها : 3690
( 4535 تشکر در 390 ارسال )
شماره ارسال: #578

دوستان شرمنده که این سوال رو اینجا مطرح می کنم.ببخشید اصلا ربطی به فیلم نداره

یک ترانه بود برای اون زمانی که تلویزیون ایران هنوز دو تا شبکه داشت.یک ترانه بود یک خواننده می خوند فکر کنم اپرایی می خوند خیلی ترانه آرومی بود به خصوص که اون موقع صدا و سیما می دونست چه ترانه ای رو چه موقع از سال بگذاره و این ترانه رو بیشتر پاییز و زمستون می گذاشت.این هم دو بیت اولش هست کسی از دوستان یادش هست این خواننده کی بود

تمام خاک را گشتم به دنبال صدای تو
ببين باقی است روی لحظه هايم جای پای تو

اگر مومن اگر کافر به دنبال تو می گردم
چرا دست از سر من بر نمی دارد هوای تو

۱۳۹۲/۳/۳۰ عصر ۰۸:۲۴
ارباب دنیا آفلاین
مشتری کافه
*

( 174 تشکر در 18 ارسال )
شماره ارسال: #579

(۱۳۹۲/۳/۳۰ عصر ۰۸:۲۴)سناتور نوشته شده:  

دوستان شرمنده که این سوال رو اینجا مطرح می کنم.ببخشید اصلا ربطی به فیلم نداره

یک ترانه بود برای اون زمانی که تلویزیون ایران هنوز دو تا شبکه داشت.یک ترانه بود یک خواننده می خوند فکر کنم اپرایی می خوند خیلی ترانه آرومی بود به خصوص که اون موقع صدا و سیما می دونست چه ترانه ای رو چه موقع از سال بگذاره و این ترانه رو بیشتر پاییز و زمستون می گذاشت.این هم دو بیت اولش هست کسی از دوستان یادش هست این خواننده کی بود

متن این ترانه مربوط میشه به آقای یوسفعلی میرشکاک

نمیدونم چند بار اجرا شده یکی از اجراهاش مربوط میشه به دکلمه های زنده یاد خسرو شکیبایی

یکی دیگه هم مربوط میشه خواننده آقای مهرداد کاظمی

یکی هم هست دو نفری باهم :

http://www.4shared.com/mp3/ZrG75vNN/Mehr...Shaki.html

Plato ; Socrates
۱۳۹۲/۳/۳۱ صبح ۱۱:۳۸
تشکر شده توسط : حمید هامون, سناتور, پرشیا, باد وایت, باربوسا
سناتور آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۲/۴
اعتبار: 36

تشکرها : 3690
( 4535 تشکر در 390 ارسال )
شماره ارسال: #580

(۱۳۹۲/۳/۳۱ صبح ۱۱:۳۸)ارباب دنیا نوشته شده:  

متن این ترانه مربوط میشه به آقای یوسفعلی میرشکاک

نمیدونم چند بار اجرا شده یکی از اجراهاش مربوط میشه به دکلمه های زنده یاد خسرو شکیبایی

یکی دیگه هم مربوط میشه خواننده آقای مهرداد کاظمی

یکی هم هست دو نفری باهم :

http://www.4shared.com/mp3/ZrG75vNN/Mehr...Shaki.html

[/quote]

با سپاس از شما دوست عزیز.موسیقی درست همون موسیقی هست اما خوانندش یک نفر دیگه بود،یه صدای تو دماغی داشت.

۱۳۹۲/۳/۳۱ عصر ۰۹:۳۰
تشکر شده توسط : زاپاتا, باد وایت, باربوسا
ارسال پاسخ