[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
Niiika آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۸/۱۹
اعتبار: 0

تشکرها : 17
( 79 تشکر در 6 ارسال )
شماره ارسال: #541
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

(۱۳۹۱/۱۰/۲۳ صبح ۰۶:۰۸)Niiika نوشته شده:  

سلام دوستان

من یه فیلمی خیلی سال پیش دیدم یه چیزایی ازش یادمه، البته کلاسیک نیس ولی اگه کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه

یه فیلم تقریبا کمدی درباره تناسخ بود.. اول فیلم یه مردی میمیره و میره یه دنیا دیگه اونجا همه کسانی که مردنتو صف ایستادن که یه امپولی (یا یه همچین چیزی) رو بزنن و برگردن دوباره به دنیا. ولی این مرده بدون اینکه اون امپول رو بزنه و بدون صف برمیگرده و نشون میده که در قالب یه بچه تازه متولد شده برمیگرده.. بعد سالها میگدره و این بچه بزرگ میشه و دوباره با زن خودش (زنی که از زندگی قبلی داشت) اشنا میشه و تو این اشنایی و رفت و امد ها هی یه چیزایی از زندگی قبلیش و رابطه ای که بازنش داشته یادش میاد (چون اون امپوله رو نزده بود)

اگه کسی اسمی از این فیلم یادش میاد لطفا راهنمایی کنید ممنون

ببخشید که دوباره این پست رو تکرار میکنم ولی خیلی دنبال این فیلمم که بفهمم اسمش چی بود که پیداش کنم

یعنی هیچکس این فیلمو ندیده {#smilies.huh}

میدونی من چه احساسی دارم؟ همیشه حس میکنم مثل یه گربه روی یه شیروونی داغم!
۱۳۹۱/۱۰/۲۹ عصر ۰۳:۵۹
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : BATMAN, دانته, باد وایت, باربوسا
رزا آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۵/۲۹
اعتبار: 52

تشکرها : 5834
( 3533 تشکر در 141 ارسال )
شماره ارسال: #542

(۱۳۹۱/۱۰/۲۸ صبح ۰۲:۱۲)mansour نوشته شده:  

با عرض سلام 

در سالهای دور 

منظورم اواخر دهه ۶۰ فیلمی با عنوان جادوگر جوان از تلویزیون پخش شد 

تو این فیلم جوان جادوگر میتوانست اشیا را به سمت خود بکشاند !

حتی در سکانس پایانی فیلم از روی سن نمایش تمام گلهای حضار را جمع و به سمت معشوقه اش پرت میکند 

داستانی معما گونه داشت 

خاطرم نیست او به پلیس کمک کرد یا به ارتش 

اما شهر را از فاجعه ای خونبار نجات داد 

اوج فیلم زمانی بود که این پسر با کمک انرژی خود جلوی ریزش ماده ای منفجرا ( به صورت مایع ) که به صورت برعکس از ظرف خود در حال ریختن بود شد....

این فیلم هم دوره فیلم محبوب قلم موی جادوئی بود .....

امیدوارم  سایه هائی از این فیلم قدیمی که در ذهنم مانده را برایتان روشن کرده باشم !

شاید تنها آرزویم بعد از این همه سال تماشای فیلم دیدن دوباره این فیلم باشد!

اول امیدمان به خدا و بعد به شما دوستان است !

تنها اسم این فیلم کافیست چون دانلود آن به مراتب راحت تر از به دست آوردن اسمش میباشد...

دوست عزیز، اسم فیلم The Young Magician محصول لهستان و کانادا به سال 1987

http://uk.imdb.com/title/tt0092806/?ref_=fn_al_tt_1

از اینجا هم میتونین دانلودش کنین:

http://www.rsmoviedownloads.com/RS-NL-HF...http://www.rsmoviedownloads.com/RS-NL-HF-The-Young-Magician-1987-VHSRip_91

موفق باشین

گاهی ارزش واقعی یک لحظه را، تا زمانی که به یک خـاطره تبدیل شود، نمی‌فهمیم . .
۱۳۹۱/۱۱/۱۶ عصر ۰۷:۳۵
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : پرشیا, حمید هامون, سی.سی. باکستر, بانو, نانگیولا, BATMAN, Papillon, مگی گربه, rozhayemahtabi, دانته, باد وایت, باربوسا
Rasoul Naderloo آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۱۲/۲

تشکرها : 3
( 6 تشکر در 2 ارسال )
شماره ارسال: #543
[split] کلانتری انجمن

با سلام و عرض احترام به جناب سروان رنو :

بنده عضو سايت بسيار جالب و و دلنشين شما شدم ولي با وجود فعال شدن كد و ظهور نام كاربري بنده در بالاي صفحات موفق به ارسال كامنت نشدم ، مي بخشين كه سوالم رو اينجا مطرح كردم و مصدع اوقات شدم ، دنبال اسم يه فيلم كمدي قديمي مي گردم كه تقريبا تو اوايل دهه 60 پخش شد و تو اون يه راننده موفق به اختراع فرمول شيشه نشكن ماشين شد و يه عده كه ميخواستن فرمولو ازش بگيرين هيپنو تيزمش كردن و اونو انداختن به وان پر از يخ و اون تو عالم بيهوشي ميديد كه تو قطب سوار سورتمه شده و همينكه به مقصد رسيدن بجاي پول به سورتمه چي يه ماهي يخ زده بزرگ داد و اونم بجاي بقيه پول چند تا ماهي كوچك شمرد و داد ، بازم مي بخشين سوالمو اينجا مطرح كردم چون هرچه تلاش كردم نتونستم تو انجمنهاي مربوطه تايپيك بدم .

تشكر و درود فراوان

این نیز بگذرد
۱۳۹۱/۱۲/۳ صبح ۱۰:۵۹
تشکر شده توسط : دانته, باد وایت, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11430
( 18963 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #544
RE: کلانتری انجمن

(۱۳۹۱/۱۲/۳ صبح ۱۰:۵۹)Rasoul Naderloo نوشته شده:  

با سلام و عرض احترام به جناب سروان رنو :

بنده عضو سايت بسيار جالب و و دلنشين شما شدم ولي با وجود فعال شدن كد و ظهور نام كاربري بنده در بالاي صفحات موفق به ارسال كامنت نشدم ،

درود بر شما  و خوش آمدید.

امکان ارسال نوشته , بعد از تایید عضویت شما امکان پذیر می شود ( امروز  یا  فردا )

فقط لطف بفرمایید مشخصات کاربری و تصویر آواتار و امضا را حتما کامل نمایید.

این پست  به بخش محله چینی ها منتقل شد. (5/12/1391)

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۱/۱۲/۳ عصر ۰۲:۱۸
تشکر شده توسط : Rasoul Naderloo, rozhayemahtabi, دانته, باد وایت, باربوسا
فورست آفلاین
سرباز کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۱۰/۲۰
اعتبار: 21

تشکرها : 1637
( 1251 تشکر در 56 ارسال )
شماره ارسال: #545

عرض ادب خدمت دوستان عزيز ؛

دو فيلم كه دوست دارم اسمشان را بدانم و تهيه كنم و به ياد قديم ببينم ؛

١- از زير زمين موجودي مانند هيولا مي خزيد و وقتي دهانش را باز مي كرد ، به جاي زبان چند مار درون دهانش تكان مي خوردند ، اين موجود آدمها را مي خورد . عده اي بودند كه مي خواستند اين موجود و همنوعانش را نابود كنند ، يك وانت داشتند و تعدادي اسلحه و … فيلم مريوط به دوران امپراتوري VHS مي باشد و با ويديو نگاه مي كرديم !

٢- فيلمي كه مورچه هاي آدم خوار شهري را با خطر مواجه كرده بودند و … ! به نظرم از تلويزيون پخش مي شد !

ممنون مي شوم اگر كمك كنيد .

Life Is Beautiful
۱۳۹۱/۱۲/۵ صبح ۰۶:۴۲
رزا آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #546

جناب فورست عزیز، فیلم دوم به احتمال قوی Legion of Fire: Killer Ants هست که بطور کامل میتونین از ی.و.ت.ی.و.ب دانلود کنین:

http://www.y o u t u b e . c o m/watch?v=dNb16Er1Wdk

http://www.y o u t u b e . c o m/watch?v=PoLsV4bjiKY

۱۳۹۱/۱۲/۵ صبح ۰۹:۵۶
تشکر شده توسط : فورست, پرشیا, حمید هامون, بانو, Rasoul Naderloo, BATMAN, rozhayemahtabi, دانته, باد وایت, باربوسا
Rasoul Naderloo آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۱۲/۲

( 6 تشکر در 2 ارسال )
شماره ارسال: #547

با سلام و عرض ادب حضور دوستان عزیز

دنبال اسم يه فيلم كمدي قديمي هالیوودی مي گردم كه تقريبا تو اوايل دهه 60 پخش شد و تو اون يه راننده موفق به اختراع فرمول شيشه نشكن ماشين شد و يه عده كه ميخواستن فرمولو ازش بگيرين هيپنو تيزمش كردن و اونو انداخته بودن به یه وان پر از يخ و چون سردش بود تو عالم بيهوشي ميديد كه تو قطب سوار سورتمه شده و همينكه به مقصد رسيدن بجاي پول به راننده سورتمه يه ماهي يخ زده بزرگ داد و اونم بجاي بقيه پول چند تا ماهي كوچك شمرد و داد ، هنرپیشش خیلی شبیه باب هوپ بود و شاید کمی شبیه جک لمون ، تو فیلمهای این دوتا چیزی دستگیرم نشد چون تصاویر معدودی از فیلمهاشون تو وب هست ، همین متن رو به انگلیسی هم نوشتم و جستجو کردم ولی به نتیجه نرسیدم ، چند نفر از دوستام هم همین فیلمو تو اون زمان دیدن ولی اسم هنرپیشه و فیلم یادشون نمیاد اینو گفتم تا کسی از دوستان فکر نکنه خواب دیدم و ... {#smilies.biggrin}

تشكر و درود فراوان

این نیز بگذرد
۱۳۹۱/۱۲/۶ صبح ۱۲:۱۳
اسپونز آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۳/۱
اعتبار: 21

تشکرها : 1525
( 1343 تشکر در 85 ارسال )
شماره ارسال: #548

(۱۳۹۱/۱۲/۵ صبح ۰۶:۴۲)فورست نوشته شده:  

عرض ادب خدمت دوستان عزيز ؛

دو فيلم كه دوست دارم اسمشان را بدانم و تهيه كنم و به ياد قديم ببينم ؛

١- از زير زمين موجودي مانند هيولا مي خزيد و وقتي دهانش را باز مي كرد ، به جاي زبان چند مار درون دهانش تكان مي خوردند ، اين موجود آدمها را مي خورد . عده اي بودند كه مي خواستند اين موجود و همنوعانش را نابود كنند ، يك وانت داشتند و تعدادي اسلحه و … فيلم مريوط به دوران امپراتوري VHS مي باشد و با ويديو نگاه مي كرديم !

٢- فيلمي كه مورچه هاي آدم خوار شهري را با خطر مواجه كرده بودند و … ! به نظرم از تلويزيون پخش مي شد !

ممنون مي شوم اگر كمك كنيد .

فورست عزیز

فیلم شماره 1 فیلمی بود به نام Tremors یا پس لرزه. این هم آدرس در IMDB:

http://www.imdb.com/title/tt0100814/?ref_=sr_1

اتفاقا چند شب پیش شبکه تهران قسمت سوم این فیلم را با نام کرم خاکی 3 نمایش داد

میگم، کجا داریم میریم؟
۱۳۹۱/۱۲/۶ صبح ۰۹:۲۵
تشکر شده توسط : Rasoul Naderloo, فورست, حمید هامون, رزا, Papillon, BATMAN, آماندا, سی.سی. باکستر, rozhayemahtabi, دانته, باد وایت, باربوسا
Papillon آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۳۱
اعتبار: 27

تشکرها : 5667
( 1331 تشکر در 86 ارسال )
شماره ارسال: #549

از اساتید کسی فیلمی رو با این موضوع در دهه 60 از تلویزیون دیده :

فیلم ساخته کشور های بلوک شرق اروپا است و داستانش در مورد زنی که به قتل ( فکر کنم شوهرش ) محکوم میشه ( در صورتی که بی گناهه و قتلی مرتکب نشده ) و در جریان جلسات دادگاه تحت فشار روحی و روانی قرار میگیره و در آخر سر از بیمارستان روانی در میاره .

برای یکی از دوستان دنبالش می گردم /

بنگر ز صبا دامن گل چاک شده / بلبل ز جمال گل طربناک شده / در سایه گل نشین که بسیار این گل / در خاک فرو ریزد و ما خاک شده
۱۳۹۱/۱۲/۹ صبح ۱۲:۰۲
تشکر شده توسط : BATMAN, دانته, باد وایت, باربوسا
Papillon آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۳۱
اعتبار: 27

تشکرها : 5667
( 1331 تشکر در 86 ارسال )
شماره ارسال: #550

(۱۳۹۱/۱۲/۹ صبح ۱۲:۰۲)Papillon نوشته شده:  

از اساتید کسی فیلمی رو با این موضوع در دهه 60 از تلویزیون دیده :

فیلم ساخته کشور های بلوک شرق اروپا است و داستانش در مورد زنی که به قتل ( فکر کنم شوهرش ) محکوم میشه ( در صورتی که بی گناهه و قتلی مرتکب نشده ) و در جریان جلسات دادگاه تحت فشار روحی و روانی قرار میگیره و در آخر سر از بیمارستان روانی در میاره .

برای یکی از دوستان دنبالش می گردم /

با سلام خدمت همه اساتید ، کسی از دوستان این فیلم رو ندیده ؟ راستش خیلی دنبالشم و این فیلم که باز هم دهه شصت پخش شده از تلویزیون و از سینمای ژاپنه ، داستانش درباره تغییر مذهب عده ای از مردم ژاپن از شینتو به مسیحیت هست که در پی آن توسط حکومت وقت مورد اذیت و آزار قرار می گیرند و فکر کنم به صلیب کشیده می شن

با تشکر

بنگر ز صبا دامن گل چاک شده / بلبل ز جمال گل طربناک شده / در سایه گل نشین که بسیار این گل / در خاک فرو ریزد و ما خاک شده
۱۳۹۱/۱۲/۱۴ عصر ۰۹:۴۱
تشکر شده توسط : رزا, BATMAN, دانته, باد وایت, باربوسا
yami آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۸/۲۱
اعتبار: 1

تشکرها : 10
( 71 تشکر در 17 ارسال )
شماره ارسال: #551

دوستان عزیزم سلام

یادمه دهه شصت یک سریالی ایرانی پخش شد که دقیقا یادم نیست بعدش فیلمش رو ساختن و یا سری دومش رو. بهر حال...

داستان از این قرار بود که یک پیانیست (فکر کنم) برادرش به قتل میرسه یا ناپدید میشه و کارآگاه درگیر یافتنش میشه. بعد از کلی ماجرا که یادمه بسیار جذاب بود در آخر سریال مشخص میشه که در واقع اون برادر زنده همونی هست که همه فکر میکنن گم شده یا به قتل رسیده و همین فرد هم برادرش رو کشته و هویت اون رو به سرقت برده.

قشنگ یادمه که خیلی ها پیگیر این سریال پلیسی بودن و همه از آخرش شوکه شده بودن چون انتظار همچین پایانی رو نداشتن. صحبت در موردش خیلی باب بود اون زمان.

یکی هم اینکه کسی میدونه فیلم زنگها ساخته محمدرضا هنرمند رو از کجا میتونم آنلاین ببینم یا دانلود کنم؟ آخه ایران نیستم و به ویدیو کلوبهای ایران دسترسی ندارم :(

اگر خداباوران همانقدر که خداناباوران به خدا اعتقاد ندارند، به خدا اعتقاد داشتند، زندگی بسیار شیرین تر از این میشد.
۱۳۹۱/۱۲/۲۳ صبح ۰۷:۰۰
پرشیا آفلاین
مترجم کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۹/۱۶
اعتبار: 24

تشکرها : 4498
( 2786 تشکر در 76 ارسال )
شماره ارسال: #552

(۱۳۹۱/۱۲/۲۳ صبح ۰۷:۰۰)yami نوشته شده:  

دوستان عزیزم سلام

یادمه دهه شصت یک سریالی ایرانی پخش شد که دقیقا یادم نیست بعدش فیلمش رو ساختن و یا سری دومش رو. بهر حال...

داستان از این قرار بود که یک پیانیست (فکر کنم) برادرش به قتل میرسه یا ناپدید میشه و کارآگاه درگیر یافتنش میشه. بعد از کلی ماجرا که یادمه بسیار جذاب بود در آخر سریال مشخص میشه که در واقع اون برادر زنده همونی هست که همه فکر میکنن گم شده یا به قتل رسیده و همین فرد هم برادرش رو کشته و هویت اون رو به سرقت برده.

قشنگ یادمه که خیلی ها پیگیر این سریال پلیسی بودن و همه از آخرش شوکه شده بودن چون انتظار همچین پایانی رو نداشتن. صحبت در موردش خیلی باب بود اون زمان.

یکی هم اینکه کسی میدونه فیلم زنگها ساخته محمدرضا هنرمند رو از کجا میتونم آنلاین ببینم یا دانلود کنم؟ آخه ایران نیستم و به ویدیو کلوبهای ایران دسترسی ندارم :(

دوست گرانقدر, جناب Yami

سریال مورد نظر شما, مزد ترس با کارگردانی آقای حمید تمجیدی است که سال 1370 ساخته شد و چند سال بعد یعنی سال 1374 هم قسمت دوم این سریال با نام بازی با مرگ روی آنتن رفت.

مزد ترس

بازی با مرگ

بد نیست سری هم به این پیوند (لینک) بزنید:

http://cinemapress.ir/news/31004/redirected

بزرگ ترین مصیبت برای یک انسان این است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

ژان دو لا برویر, فیلسوف فرانسوی قرن 17
۱۳۹۱/۱۲/۲۳ عصر ۰۱:۱۴
تشکر شده توسط : yami, رزا, سی.سی. باکستر, حمید هامون, Papillon, بانو, زرد ابری, rozhayemahtabi, دانته, Classic, BATMAN, باد وایت, باربوسا
دانته آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۱/۴

تشکرها : 115
( 32 تشکر در 10 ارسال )
شماره ارسال: #553

سلام

دوستان کافه کلاسیک من عضو جدید سایتم امیدوارم مارو هم تو جمع خودتون پذیرا باشید

تو اولین پستم می خوام حافظه همتونو به چالش بکشم.منم یه فیلم گمشده دارم که آرزو دارم یه باره دیگه انو ببینم.چه خوب می شه اگه کس دیگه ای این فیلمو یادش بیاد

یه فیلم ژاپنی بود که سالهای دور از تلوزیون پخش شد شاید 15 سال پیش.یه موجود فضایی سفینش سقوط می کنه و خودشو داخل یه محفظه ی کوچیک جا میده و به زمین می رسه یه مرد روستایی این محفظه رو پیدا میکنه یه بچه نوزاد داخلشه که اونو می بره خونه.این بچه سریعا رشد می کنه و به یه دختر بالغ تبدیل می شه.این روستایه محفظه رو برای فروش می بره و متوجه می شه که جنس محفظه از نوعی طلایه خاصه که خیلی ارزشمنده و با فروشش پولدار می شه (داستان فیلم در زمان سامورایی ها اتفاق می افته)

از دوستان اگه کسی دیده بگه که من فک نکنم خیالاتی شدم {#smilies.heart}

قطار می رود …. تو می روی ….. تمام ایستگاه می رود …………
و من چقدر ساده ام که سالهای سال ، در انتظار تو
کنار این قطار رفته ایستاده ام
و همچنان به نرده های ایستگاه رفته تکیه داده ام!!!
۱۳۹۲/۱/۶ عصر ۰۹:۴۴
تشکر شده توسط : بانو, پرشیا, Classic, باد وایت, باربوسا
بانو آفلاین
مدیر داخلی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۳۱
اعتبار: 63

تشکرها : 7909
( 3540 تشکر در 125 ارسال )
شماره ارسال: #554

(۱۳۹۲/۱/۶ عصر ۰۹:۴۴)دانته نوشته شده:  

سلام

دوستان کافه کلاسیک من عضو جدید سایتم امیدوارم مارو هم تو جمع خودتون پذریرا باشید

تو اولین پستم می خوام حافظه همتونو به چالش بکشم.منم یه فیلم گمشده دارم که آرزو دارم یه باره دیگه انو ببینم.چه خوب می شه اگه کس دیگه ای این فیلمو یادش بیاد

یه فیلم ژاپنی بود که سالهای دور از تلوزیون پخش شد شاید 15 سال پیش.یه موجود فضایی سفینش سقوط می کنه و خودشو داخل یه محفظه ی کوچیک جا میده و به زمین می رسه یه مرد روستایی این محفظه رو پیدا میکنه یه بچه نوزاد داخلشه که اونو می بره خونه.این بچه سریعا رشد می کنه و به یه دختر بالغ تبدیل می شه.این روستایه محفظه رو برای فروش می بره و متوجه می شه که جنس محفظه از نوعی طلایه خاصه که خیلی ارزشمنده و با فروشش پولدار می شه (داستان فیلم در زمان سامورایی ها اتفاق می افته)

از دوستان اگه کسی دیده بگه که من فک نکنم خیالاتی شدم {#smilies.heart}

دوست عزیز

ضمن عرض خوش آمد خدمت شما.

فیلمی که اشاره کردید "شاهزاده خانمی از ماه" Princess from the moon محصول 1987 و به کارگردانی کن ایچی کاوا Kon Ichikawa می باشد. بازیگر اصلی این فیلم نیز توشیرو میفونه هنرپیشۀ نام آشنای سینمای ژاپن بود. این فیلم براساس یکی از افسانه های قرن نوزدهم ژاپن شکل گرفته است.

نام ژاپنی فیلم: Taketori monogatari

نام اسپانیایی فیلم: La princesa de la luna

لینک فیلم در IMDB

مریم هروی
۱۳۹۲/۱/۶ عصر ۱۰:۱۲
تشکر شده توسط : پرشیا, دانته, Classic, حمید هامون, سی.سی. باکستر, Papillon, رزا, BATMAN, کنتس پابرهنه, پاراجانف, باد وایت, زرد ابری, باربوسا
دانته آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۱/۴

تشکرها : 115
( 32 تشکر در 10 ارسال )
شماره ارسال: #555

وای ذوق زده شدم . باورم نمی شه به این زودی اساتید اسمشو بگن

واقعا ممنونم.الان داشتم صحنه های از فیلمو میدیدم حس نوستالژی عجیبی بهش دارم

نمیدونم چه جوری تشکر کنم

مرسی   mmmm: :ttt1 mmmm:

قطار می رود …. تو می روی ….. تمام ایستگاه می رود …………
و من چقدر ساده ام که سالهای سال ، در انتظار تو
کنار این قطار رفته ایستاده ام
و همچنان به نرده های ایستگاه رفته تکیه داده ام!!!
۱۳۹۲/۱/۶ عصر ۱۰:۵۷
تشکر شده توسط : پرشیا, بانو, Classic, سی.سی. باکستر, BATMAN, باد وایت, باربوسا
اکتورز آفلاین
مشتری همیشگی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۴/۲۱
اعتبار: 38

تشکرها : 2353
( 3928 تشکر در 189 ارسال )
شماره ارسال: #556

با کسب رخصت از بانو ی گرامی

شرمندهء همهء دوستانم اگر به موضوعات اصلی این قسمت مرتبط نیست

طی یک قرن گذشته در نزدیکی چندی از سواحل دریاهای ژاپن مجسمه های کوچکی پیدا شده است که ظاهر و پوشش این مجسمه های یک و جبی شبیه به لباس و امکانات امروزی فضانوردان میباشد و قدمت انها به 2000 تا 5000 سال میرسد.

اینها نشانه هایی از روئیت حقیقی همچین موجوداتی در گذر تاریخ میباشد و در غیر اینصورت حاکی از پیش بینی های ملل کهن برای مردم آیندگان است زیرا مشابه همین موجودات سنگی در کناره های دریاهای کشورهای امریکای لاتین ( بخصوص کشور کوبا ) پیدا شده است که مربوط به زمانی خیلی قبل تر از سفرهای دریایی و انتقال فرهنگها است.

ضمن اینکه بسیاری افسانه ها ( شایدم حقیقت ها ) در جهان و به تاکید در ژاپن وجود دارد که روزگاری مردم شاهد پیداشدن خمره های عجیب و غریبی در ساحل دریا یودند که درونشان مثلا دختری بوده که جعبهء کوچکی ( شبیه به جعبه هایی که زنان ژاپنی خاکستر شوهران مرده اشان را در آن نگهداری میکنند ) در دست داشته اند.

بهر حال مرز بین افسانه و واقعیت تارمویی بیش نیست .

حقیقت وجود _ جنها ، فرازمینی ها ، سه بعدی ها ، دیگران و... ( هرنام موجود دیگری در دایرهء واژگان مردم جهان ) را تنها خداوند خالق این همه کائنات پیچیده میداند و بس .

دوستان لطفآ راهنمایی کنید

نام فیلمهایی را که به دوران برده داری پرداخته ( قرن 17 تا اوایل قرن 18 ) برایم بنویسید.

برای یکی از نزدیکانم میخواهم که سرگرم مطالعهء این دوره تاریخی میباشد. متاسفانه خودم زیاد حضور ذهن ندارم ، گرچه چند وقت پیش چند فیلمی پیشنهاد کردم.

بخصوص مرتبط با تاریخ اروپا و آمریکا / برای مثال مشابه همین ساختهء اخیر تارانتینو ( دیجانگو ).

یا قسمتهایی از برباد رفته که مشابهت دارد.

اما فیلمهای زیادی نیز در هند و با موضوع استعمار انگلیس ساخته شده که مد نظر بنده نیستند . ( مانند : ویر ).

در این درگە کە گە گە کــُــە کــَــە و کــَــە کــُــە شود ناگە / ز امروزت مشو غرە کە از فردا نەای آگە
۱۳۹۲/۱/۱۱ صبح ۰۵:۵۱
تشکر شده توسط : دانتس, دانته, نوستالژیکا, BATMAN, solaris, باد وایت, باربوسا
رزا آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #557

(۱۳۹۲/۱/۱۱ صبح ۰۵:۵۱)اکتورز نوشته شده:  

نام فیلمهایی را که به دوران برده داری پرداخته ( قرن 17 تا اوایل قرن 18 ) برایم بنویسید.

جناب اکتورز گرامی، تا قبل از اینکه اساتید آگاه در این مورد نظر بدن این لغات رو در جعبه جستجوی گوگل بنویسین و نتایجش رو ببینین.

'movie about slavery 1700' 1800

تا جائی که حافظه ام یاری میکنه آمیستاد و ماجراهای هاکلبری فین و اسپارتاکوس رو در این مورد بخاطر دارم.

۱۳۹۲/۱/۱۱ صبح ۰۸:۴۲
تشکر شده توسط : دانتس, اکتورز, دانته, BATMAN, کنتس پابرهنه, باد وایت, پیرمرد, باربوسا
دانتس آفلاین
مجموعه دار کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۹/۱۴
اعتبار: 13

تشکرها : 238
( 948 تشکر در 68 ارسال )
شماره ارسال: #558

(۱۳۹۲/۱/۱۱ صبح ۰۵:۵۱)اکتورز نوشته شده:  

(۱۳۹۲/۱/۱۱ صبح ۰۸:۴۲)رزا نوشته شده:  

...... تا جائی که حافظه ام یاری میکنه آمیستاد و ماجراهای هاکلبری فین و اسپارتاکوس رو در این مورد بخاطر دارم.

فیلم مندینگو را هم من بیاد دارم که اینجا در باره آن صحبت شد.

http://cafeclassic4.ir/thread-192-page-2...http://cafeclassic4.ir/thread-192-page-23.html?highlight=%D9%85%D9%86%D8%AF%DB%8C%D9%86%D

۱۳۹۲/۱/۱۱ عصر ۰۸:۲۱
تشکر شده توسط : اکتورز, دانته, رزا, BATMAN, باد وایت, باربوسا
حسن شمس آفلاین
رحمه الله علیه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۹/۲۲

( 32 تشکر در 7 ارسال )
شماره ارسال: #559

با سلام خدمت دوستان کافه کلاسیک . حدود بیست سال پیش در شبکه یک کارتونی که یک مرغابی تخم می گذاشت و دایم یا سمور یا مار یا خرس تخم های آن مرغابی بینوا را می خوردند و اشک می ریخت بلاخره یک درختی را نشان داد که به حالت دو دست که عقابی در وسط آن لانه کرده بود آن عقاب از آنجا به محل دیگری به علت فصل سرما مهاجرت کرد و آن مرغابی در آن محل عقاب بالای آن درخت دو دست شاخه لانه کرد وقتی برای اولین بار جوجه هایش را دید شاد شد مثل همیشه برای جستجوی غذا رفت اما این بار تا صدای جوجه هایش را شنید سریع زیر بال و پر خود گرفت و درخت با دو دست اش عقاب را پس زد بلاخره جوجه های مرغابی به حد رشد رسیدند و در برکه یا مردای چرخ زنان دنبال مادر خود حرکت کردند نام این کارتون را می خواهم بدان از شکل کارتون به سبک روسی می ماند حالت بی روح در عین احساس هم نوع گرایی ولی نمی دانم ساخت کدام کشور هست اگر دوستان مرا راهنمایی کنند متشکر می شوم نام کارتون را بگویند ممنون وقت گذاشتید و این مطلب را خوانید

310Heart
۱۳۹۲/۳/۳ عصر ۰۹:۴۶
تشکر شده توسط : باد وایت, باربوسا
Oliver آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۲/۳۰

تشکرها : 5
( 46 تشکر در 6 ارسال )
شماره ارسال: #560
[split] کلاسیک ها در تلویزیون

درود

من دنبال يه فيلم ميگردم تله پاتي بود فيلم فكر كنم  دهه ٧٠ بود آخرش يكي از تو تلفن او يكي رو تلپاتي ميكنه  ميره تو جسم اون يكي اسمشو ميخوام ممنون ميشم

راستي اين هم اضافه كنم از دوستان كسي نسخنه قديمي كارتون علاعدين اگر داره به من خبر بده سپاس

هر چیز که در جستن آنی آنیok
۱۳۹۲/۳/۱۱ عصر ۰۹:۳۱
تشکر شده توسط : solaris, باد وایت, باربوسا
ارسال پاسخ