[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
» <مارک واتنی> ارادت شارینگهام عزیز
» <شارینگهام> درود بر همه ی دوستان ، سپاس از مارک واتنی عزیز
Refresh پيام :

موضوع بسته شده 

رتبه موضوع
  • 10 رای - 3.9 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک عکس ... یک خاطره ( آرشیو شماره 1 )
نویسنده پیام
Niiika آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۸/۱۹
اعتبار: 0

تشکرها : 17
( 79 تشکر در 6 ارسال )
شماره ارسال: #641
RE: یک عکس ... یک خاطره ...

الیزابت تیلور و بچه هاش

میدونی من چه احساسی دارم؟ همیشه حس میکنم مثل یه گربه روی یه شیروونی داغم!
۱۳۹۱/۱۱/۱ عصر ۰۱:۴۴
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
تشکر شده توسط : مگی گربه, اسپونز, کنتس پابرهنه, سناتور, BATMAN, Blanche, حمید هامون, ژان والژان, زبل خان, پرشیا, دزیره
سناتور آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۲/۴
اعتبار: 36

تشکرها : 3690
( 4535 تشکر در 390 ارسال )
شماره ارسال: #642

(۱۳۹۱/۱۰/۳۰ عصر ۱۱:۴۳)پدرام نوشته شده:  

هما احسان تهیه کننده برنامه کودک در حال آموزش و اجرای "لیلی لیلی حوضک" با مجریان خردسال سپهر صمدانی (پسر هما احسان) و شیوا گورانی

خانم هما احسان از سال 1345 تا 1355 مدیر و سرپرست برنامه کودک رادیو ایران بودن

سپهر صمدانی در حال حاضر مدرک دکترا دارند و به همراه مادر خود (هما احسان) در خارج از کشور زندگی میکنند

شیوا گورانی در سال 1370 ازدواج کردند و به همراه همسر خود به کشور سوئد مهاجرت کردنند

شیوا گورانی همون دوبلور بلفی نیست.یا صدای همون پسر بچه ای که تو فیلم بی بی چلچله بازی کرده.

۱۳۹۱/۱۱/۱ عصر ۰۶:۲۹
تشکر شده توسط : سی.سی. باکستر, BATMAN, زرد ابری, زبل خان, اکتورز, هایدی, Kathy Day, واتسون
پدرام آفلاین
دوستدار دوبله ایران
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۹/۲۶
اعتبار: 29

تشکرها : 1695
( 1406 تشکر در 77 ارسال )
شماره ارسال: #643

(۱۳۹۱/۱۱/۱ عصر ۰۶:۲۹)سناتور نوشته شده:  

(۱۳۹۱/۱۰/۳۰ عصر ۱۱:۴۳)پدرام نوشته شده:  

شیوا گورانی همون دوبلور بلفی نیست.یا صدای همون پسر بچه ای که تو فیلم بی بی چلچله بازی کرده.

بله شیوا گورانی در کارتون حنا دختری در مزرعه و بلفی و لی لی پوت گویندگی کردن

روزگار دو روز است ، روزی به سود تو و روزی به زيان تو
۱۳۹۱/۱۱/۱ عصر ۱۰:۳۵
تشکر شده توسط : سی.سی. باکستر, اسپونز, سناتور, بانو, سروان رنو, ژان والژان, زرد ابری, مگی گربه, زبل خان, اکتورز, هایدی, واتسون
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11450
( 18983 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #644

وای . عجب تجدید خاطره ای شد. rrrr:

چه صدای قشنگی بود و چقدر به بلفی می آمد. ashk

یه خاطره یادم اومد. :blush: آدم در هر سنی ایده آل هاش هی تغییر می کنه. :cheshmak:

نوجوان که  بودیم همیشه پیش خودمون می گفتیم حتما یه زن شبیه بلفی می گیریم. :haha::

اینقدر کاراکترش , صداش , چهره اش و رفتارهاش به دل می نشست. :lovve:

آدم وقتی بچه اس همه آرزوهاش رویایی است. :rolleyes:

وقتی بچه ای بهت می گن دوست داری بزرگ که شدی چیکاره بشی ؟

تو هم جواب می دی:  دکتر , مهندس , خلبان  ( دلیل اش چیه ؟ خدمت به جامعه !!!  )

اما بعدش می بینی نه خبری نیست و  میشی کارمند دون پایه دولت یا شاگرد پیتزا فروشی .

اینم همینطوره. توی جوونی دوست داری یه زن مثل بفلی بگیری اما بعدا ننه ی فولاد زره نصیب ات میشه .:haha::

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۱/۱۱/۶ عصر ۰۸:۳۵
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر
تشکر شده توسط : سی.سی. باکستر, بانو, ژان والژان, زرد ابری, کلاه سبز, دزیره, مگی گربه, زبل خان, Achilles, BATMAN, اکتورز, هایدی, واتسون
کلاه سبز آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۹/۲۶
اعتبار: 2

تشکرها : 120
( 134 تشکر در 8 ارسال )
شماره ارسال: #645

با سلام

جناب سروان باید عرض کنم منم مثل شما و خیلی از دوستان

همینطور بودم من وقتی بچه بودم دلم میخواست با سیندرلا  ازدواج کنم

اما بر خلاف ارزها هیچی گیرم نیومد حتی مادر فولاد زره

چه روزگار قشنگی بود وقتی بچه بودیم تمام ارزوها مثل خودمون

کوچیک بود  وقتی بچه بودیم انسان تر از امروز بودیم

بعضی وقتا دلمون براش تنگ میشه

ممنون از حسن توجه شما

روزگار کودکی دل زه غصه دور بود      ماهی خیال من حوضش از بلور بود

ماتابع دستوریم پسر _ما تابعه دستوریم وگرنه مردم میمیرن
۱۳۹۱/۱۱/۷ صبح ۰۸:۱۱
تشکر شده توسط : دزیره, ژان والژان, زبل خان, زرد ابری, Kathy Day
زبل خان آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۱/۱۳
اعتبار: 23

تشکرها : 2395
( 4043 تشکر در 195 ارسال )
شماره ارسال: #646

همفری بوگارت، بازیگر افسانه‌ای سینما که در دهه 1940 با فیلم‌های «کازابلانکا»، «داشتن و نداشتن» و «خواب بزرگ» چشم‌ها را به خود خیره کرده بود، با دوچرخه در محل کار حضور پیدا می‌کرد.

1.jpg
منبع:خبر انلاین
۱۳۹۱/۱۱/۱۳ صبح ۱۱:۴۱
تشکر شده توسط : BATMAN, راتسو ریــزو, حمید هامون, Achilles, ژان والژان, oceanic, ناتالی وود, فورست, سی.سی. باکستر, پرشیا, زرد ابری, اکتورز
زبل خان آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #647

هنرمندان راديو ايران پيش از انقلاب‬

1.jpg
منبع:ف ی س ب و ک
۱۳۹۱/۱۱/۲۰ صبح ۰۴:۵۶
تشکر شده توسط : پرشیا, زاپاتا, سی.سی. باکستر, حمید هامون, بانو, راتسو ریــزو, BATMAN, مریم, اکتورز, مگی گربه, زرد ابری, ژان والژان, هایدی, واتسون
BATMAN آفلاین
Nightmare
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۳/۵
اعتبار: 81

تشکرها : 10479
( 12694 تشکر در 564 ارسال )
شماره ارسال: #648

این تصویر تو مجله دیدم برام جالب بود!

تو نت ندیدم واسه همین ازش عکس گرفتم _مطالب صفحات هم ربطی با کاراکترها نداره

تعدادی مجله طنز قدیمی

تصویری از سوفیا در یکی از مجلات

! I'M BATMAN I'M VENGEANCE
۱۳۹۱/۱۱/۲۴ صبح ۰۳:۰۵
تشکر شده توسط : کلاه سبز, زبل خان, رزا, اکتورز, بانو, مگی گربه, حمید هامون, دزیره, زرد ابری, فورست, ژان والژان, هایدی, Kathy Day, واتسون, شارینگهام
زبل خان آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #649

عکس پشت صحنه یکی از شاهکارهای دنیای سینما

فرانسوا تروفو و فیلمبردار «۴۰۰ ضربه» برای فیلمبرداری این فیلم روی بالکن خانه رفتند.
به گزارش خبرآنلاین، فیلم «۴۰۰ ضربه» به عقیده بسیاری از منتقدان سینما یکی از شاهکارهای موج نوی فرانسه است.

«۴۰۰ ضربه» محصول ۱۹۵۹ به کارگردانی فرانسوا تروفو است. این فیلم یکی از برجسته ترین نمونه های سینمای موج نوی فرانسه به شمار می رود، فیلمی که بسیاری از ویژگی های این انقلاب سینمایی را در بر دارد.

این فیلم در سال ۱۹۵۹ همراه چند فیلم دیگر («از نفس افتاده» و «سرژ زیبا») از فیلمسازان موج نو در بخش مسابقه جشنواره فیلم کن به نمایش گذاشته شد و جایزه بهترین کارگردانی را به دست آورد. فیلم نامزد جایزه اسکار بهترین فیلمنامه نیز بود.

تروفو در این فیلم برخلاف بسیاری از محصولات رایج سینمای فرانسه، در محل های واقعی فیلمبرداری را انجام داد. در عکسی که اینجا می بینید او به همراه فیلمبردار «۴۰۰ ضربه» آنری دکائه روی بالکن یک خانه در حال فیلمبرداری هستند.

این فیلم در قالب یک داستان ساده، زندگی پسری به نام آنتوان دوآنل که در آستانه بلوغ قرار دارد، را به شکلی روان و طبیعی روایت می کند. شخصیت آنتوان ژان پیر لئو از زندگی خود تروفو گرته برداری شده و با ظرافتی کم نظیر پرداخته شده است.

تروفو و لئو بعدا در چهار فیلم با محوریت شخصیت دوآنل با هم همکاری کردند، این فیلم ها به همراه «۴۰۰ ضربه» زندگی دوآنل از نوجوانی تا اواخر جوانی و عاشق شدن، ازدواج و جدایی او را روایت می کنند. چهار فیلم دیگر «آنتوان و کولت»، «بوسه های دزدکی»، «تخت و تخته» و «عشق در فرار» هستند.

نمای پایانی فیلم که در آن آنتوان در حال دویدن به سمت دریا رو به دوربین می کند و تصویر فریز (ثابت) می شود یکی از به یادماندنی ترین صحنه های تاریخ سینما است.
۱۳۹۱/۱۱/۲۴ عصر ۰۸:۴۹
تشکر شده توسط : سناتور, BATMAN, رزا, پرشیا, راتسو ریــزو, مگی گربه, حمید هامون, دزیره, زرد ابری, ژان والژان, واتسون
محمد آفلاین
مشتری کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱۰/۱۲
اعتبار: 25

تشکرها : 990
( 5839 تشکر در 185 ارسال )
شماره ارسال: #650

گریگوری پک و راک هادسن

۱۳۹۱/۱۱/۲۴ عصر ۱۰:۲۷
تشکر شده توسط : رزا, پرشیا, سی.سی. باکستر, زبل خان, اسکارلت اُهارا, مگی گربه, حمید هامون, دزیره, زرد ابری, ژان والژان, هایدی
پرشیا آفلاین
مترجم کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۹/۱۶
اعتبار: 24

تشکرها : 4498
( 2786 تشکر در 76 ارسال )
شماره ارسال: #651

شیطنت جیمز دین و ناتالی وود, پشت صحنه ی فیلم Rebel Without a Cause محصول سال 1955

James Dean

جیمز دین می گفت: هنر پیشه ی خوبی بودن آسان نیست. مرد بودن از آن هم دشوارتر است. دوست دارم پیش از رسیدن به آخر خط, هر دو را تجربه کنم.

راستی سرنوشت اجازه داد این آرزو را برآورده سازد؟

بزرگ ترین مصیبت برای یک انسان این است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

ژان دو لا برویر, فیلسوف فرانسوی قرن 17
۱۳۹۱/۱۱/۲۵ صبح ۰۱:۰۶
تشکر شده توسط : زبل خان, اکتورز, رزا, BATMAN, راتسو ریــزو, بانو, حمید هامون, سناتور, دزیره, زرد ابری, ژان والژان, هایدی, شارینگهام
اکتورز آفلاین
مشتری همیشگی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۴/۲۱
اعتبار: 38

تشکرها : 2361
( 3930 تشکر در 189 ارسال )
شماره ارسال: #652

(۱۳۹۱/۱۱/۲۴ صبح ۰۳:۰۵)BATMAN نوشته شده:  

دستت درد نکنه بتمن عزیز

چند سال پیش یه جایی خوندم که مجله توفیق همیشه یه تیتری داشته به این شرح ( شب جمعه دو چیز یادتون نره 1 باخانم بودن 2 توفیق رو خوندن ) یا یه همچین چیزی که با دیدن این عکسها یادم اومد:rolleyes:

در این درگە کە گە گە کــُــە کــَــە و کــَــە کــُــە شود ناگە / ز امروزت مشو غرە کە از فردا نەای آگە
۱۳۹۱/۱۱/۲۵ صبح ۰۴:۱۹
تشکر شده توسط : BATMAN, سناتور, زرد ابری, هایدی, Kathy Day, شارینگهام
بانو آفلاین
مدیر داخلی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۳۱
اعتبار: 63

تشکرها : 7909
( 3540 تشکر در 125 ارسال )
شماره ارسال: #653

(۱۳۹۱/۱۱/۲۵ صبح ۰۴:۱۹)توشیشان نوشته شده:  

دستت درد نکنه بتمن عزیز

چند سال پیش یه جایی خوندم که مجله توفیق همیشه یه تیتری داشته به این شرح ( شب جمعه دو چیز یادتون نره....) 

عذرخواهی می کنم اما این تیتر هرگز چنین ابتذال و به اصطلاح طنز زشت و گل درشتی نداشت.

می نوشت: "همشهری، شبِ جمعه دوچیز یادت نره. دومیش روزنامه توفیقه!"

توفیق مجله ای بود که همواره اصول اخلاقی خاصی را سرلوحۀ کار داشت. از قدیمی ترها که می پرسم می گویند حتی اگر جایی بنا به ضرورت فضای طنزِ اثر، باید نکته ای نوشته می شد، مابقیِ جمله نقطه چین گذاشته می شد تا با حدس خواننده بر بار طنز اثر در عین حفظ حریمها، افزوده شود.

یکی از اشعار چاپ شده در توفیق، توضیح اینکه شاعر این چند سطر، منوچهر احترامی یعنی خالق آن شعر مشهور دورۀ کودکیمان، حسنی نگو یه دسته گل بودند.

(دردهای همیشگی ایرانی جماعت یا.... از رنجی که می بریم!!)

لینک دانلود شماره 45  :

مجله فکاهی توفیق - شماره 45
بهمن 1348 - سال چهل و هشتم - شماره 45 

پ.ن: در سال 1384، کتابی با عنوان "توفیق، توقیف شد" نوشتۀ فریده توفیق، از جانب نشرآبی، وارد بازار کتاب گشت. بهتر است این نوشته که در مقدمۀ کتاب آمده را در اینجا نقل کنم:

"خواننده عزيز، كتابي كه در دست داريد شرح و توضيح برجسته‌ترين مسائل و وقايع و حقايق مربوط به روزنامه ملي و مردمي توفيق از سال 1337 تا تيرماه 1350 خورشيدي و توقيف غيرقانوني آن است.
لازم به توضيح است كه برخلاف اينكه عده‌اي توجه بيشتري صرفا به جنبه فكاهي توفيق داشته‌اند، ولي به اعتقاد اغلب نويسندگان و مردم صاحب‌نظر، روزنامه توفيق را بايد از جدي‌ترين روزنامه‌هاي ايران دانست.
هدف اصلي روزنامه توفيق نشر حقايق و تنوير افكار عمومي و مبارزه با جهل و فساد و خرافات و بالاخره تلاش براي كسب آزادي و عدالت بود.
 درج نمونه‌هايي از مندرجات روزنامه توفيق به همراه اسناد و مدارك رسمي محرمانه و خيلي محرمانه در اين كتاب نشان‌دهنده اين است كه توفيق چه در زمان انتشار و چه بعد از توفيق با چه مشكلاتي مواجه بوده است و براي دفاع از حق و حقيقت و مبارزه با ظلم و ناحق چطور بار سنگين همه ناملايمات، سختي‌ها، فشارها، ضرر و زيان‌ها، خسارات و بالاخره تهديدات و خطرها را تحمل كرده تا آنجا كه نابود شده ليكن تسليم نشده است ... "

کتاب را به صورت اینترنتی از این آدرس می توان تهیه نمود : آی کتاب 

مریم هروی
۱۳۹۱/۱۱/۲۵ عصر ۰۵:۳۷
تشکر شده توسط : رزا, مگی گربه, راتسو ریــزو, اسکارلت اُهارا, حمید هامون, پرشیا, سروان رنو, اکتورز, BATMAN, دزیره, زرد ابری, سی.سی. باکستر, ژان والژان, هایدی, واتسون
اکتورز آفلاین
مشتری همیشگی

شماره ارسال: #654

عذرخواهی می کنم اما این تیتر هرگز چنین ابتذال و به اصطلاح طنز زشت و گل درشتی نداشت.

می نوشت: "همشهری، شبِ جمعه دوچیز یادت نره. دومیش روزنامه توفیقه!"

توفیق مجله ای بود که همواره اصول اخلاقی خاصی را سرلوحۀ کار داشت. از قدیمی ترها که می پرسم می گویند حتی اگر جایی بنا به ضرورت فضای طنزِ اثر، باید نکته ای نوشته می شد، مابقیِ جمله نقطه چین گذاشته می شد تا با حدس خواننده بر بار طنز اثر در عین حفظ حریمها، افزوده شود.

با سلام و ارادت خدمت "بانو" ی گرامی

اشاره کردم که تو ذهنم یه همچین چیزی رو به خاطر آوردم . ممنون که تصحیح کردید.mmmm:البته شاید اگر تنبلی نمیکردم و تو نت سرچ میکردم جملهء اصلی رو پیدا میکردم. نا گفته نماند که همین جمله نیز فقط سانسور شده یا یه مقدار ادیبانه تر نوشته شده. بهر حال شما لطف کنید و برای من 2 نمره ارفاق قایل بشید که این ترم رو هم قبول بشم.   :D

در این درگە کە گە گە کــُــە کــَــە و کــَــە کــُــە شود ناگە / ز امروزت مشو غرە کە از فردا نەای آگە
۱۳۹۱/۱۱/۲۶ صبح ۰۱:۴۱
تشکر شده توسط : BATMAN, هایدی, شارینگهام
پرشیا آفلاین
مترجم کافه

شماره ارسال: #655

Audrey Hepburn

هری استردلینگ و آئودری هیپورن سر صحنه ی فیلم بانوی زیبای من محصول سال 1964

Audrey Hepburn

رکس هریسون و آئودری هیپبورن سر صحنه ی فیلم بانوی زیبای من

بزرگ ترین مصیبت برای یک انسان این است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

۱۳۹۱/۱۱/۲۶ عصر ۰۵:۰۶
تشکر شده توسط : راتسو ریــزو, حمید هامون, رزا, زرد ابری, BATMAN, بانو, دزیره, ژان والژان, هایدی, Kathy Day
زرد ابری آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۲/۳۰
اعتبار: 68

تشکرها : 10271
( 8711 تشکر در 516 ارسال )
شماره ارسال: #656

چرا خدایی را نپرستم که مرا آفریده است و بازگشت همه به سوی اوست؟ (آیه 22 ، سوره یس)
۱۳۹۱/۱۱/۲۷ صبح ۰۱:۲۲
تشکر شده توسط : پرشیا, BATMAN, اکتورز, راتسو ریــزو, سی.سی. باکستر, دزیره, کنتس پابرهنه, ژان والژان, هایدی, Kathy Day, واتسون, شارینگهام
اکتورز آفلاین
مشتری همیشگی

شماره ارسال: #657

با تشکر از زرد ابری عزیز

♥♥♥

عکسهای بسیار زیباییند. دستت درد نکنه.

اما یک سوال /

این خانم که به همراه فرانک سیناتراست " اواگاردنر " نیست؟idont

چونکه میدونم یه پنج شش سالی زن و شوهر بودن و یه شباهت های هم داره به گاردنر با اینکه مسن تر نشون میده.

۱۳۹۱/۱۱/۲۷ صبح ۰۶:۵۳
تشکر شده توسط : زرد ابری, BATMAN, ژان والژان, هایدی
پرشیا آفلاین
مترجم کافه

شماره ارسال: #658

آئودری هیپبورن دوست داشتنی:

Audrey Hepburn

Audrey Hepburn

۱۳۹۱/۱۲/۱ صبح ۰۱:۴۴
تشکر شده توسط : زرد ابری, دزیره, رزا, BATMAN, راتسو ریــزو, بانو, حمید هامون, ژان والژان, هایدی
BATMAN آفلاین
Nightmare
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۳/۵
اعتبار: 81

تشکرها : 10479
( 12694 تشکر در 564 ارسال )
شماره ارسال: #659

جک در حال امضای پوستر جوکر1989

فرد مقابل احتمالا گریمی عجیب تو چهرش داره که جک و دو فرد پشت سرش متعجب و آشفته شدن!

http://upload.tehran98.com/img1/kknyye0q...06zvzt.jpg

! I'M BATMAN I'M VENGEANCE
۱۳۹۱/۱۲/۹ صبح ۰۱:۳۳
تشکر شده توسط : ژان والژان, هایدی, Kathy Day, واتسون
Blanche آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۴/۲۷
اعتبار: 15

تشکرها : 311
( 684 تشکر در 19 ارسال )
شماره ارسال: #660

(۱۳۹۱/۱۲/۹ صبح ۰۱:۳۳)BATMAN نوشته شده:  

جک در حال امضای پوستر جوکر1989

فرد مقابل احتمالا گریمی عجیب تو چهرش داره که جک و دو فرد پشت سرش متعجب و آشفته شدن!

http://upload.tehran98.com/img1/kknyye0q...06zvzt.jpg

بادرود

توی شماره بهمن ماه مجله 24 دربخش فیلم ماه به فیلم شوالیه تاریکی برمیخیزد نولان پرداخته شده

همین عکس توش  چاپ شده با این تفاوت که عکسی که توی  دست اون آقاست عکس جوکر فعلی سینما یعنی هیث لجر فقید است وبالای عکس هم نوشته شده((طرفدار رندی از ژوکر پیشین می خواهد که تصویرژوکر محبوب کنونی را امضا کند.بازیگر بزرگ طبعا رو ترش میکند))

عکسی که شما گذاشتید خیلی  طبیعی تره  عکس  مجله  را احساس میکنم فتوشاپه

نمی دونم کسی از دوستا ن به این شماره(شماره 10 عکس روی جلد هم پرویز پرستویی) دسترسی داره یا نه  که ببینه من اشتباه میکنم یانه؟

با تشکر

۱۳۹۱/۱۲/۹ عصر ۰۱:۳۹
تشکر شده توسط : BATMAN, فورست, ژان والژان, هایدی
موضوع بسته شده