[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 9 رای - 4.22 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
قهوه خانه ی کافه کلاسیک
نویسنده پیام
آماندا آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۵/۲۲
اعتبار: 8

تشکرها : 574
( 1004 تشکر در 48 ارسال )
شماره ارسال: #261
Wink RE: قهوه خانه ی کافه کلاسیک ( احوال پرسی دوستان )

با سلام خدمت سروان رنو عزيز

اينجانب آماندا ، نسل اندر نسل مسيحي بوده و از آمدن كرسيمس و ديدن درخت كاج همانند كودكان ذوق مي كنم .

1- متاسفانه كپي كارت ملي در دسترس نيست زيرا بدليل بي خردي كاركنان ثبت احوال هميشه اسم مرا اشتباه مي نويسند و من نصف عمر خود را كه زياد هم نيست{#smilies.rolleyes}  در راه پله هاي ثبت احوال گذرانيدم

2-از آنجا كه كيف خانم ها به مانند چمدان عمل ميكند از شير مرغ تا آرپيجي را مي توانيد در آن پيدا كنید {#smilies.cool} لذا در اين مورد هيچگونه نگراني در خود راه ندهيد .

بنده در عرض چند ماه با جمع آوري 4 درجه از ژنرال های اسبق این کافه   به گمانم حسن خدمت خود را نشان داده ام

و در آخر عرض مي كنم من آماده جنگ با هرگونه موجود ظالمي مي باشم .

تمام

من چه میدانستم دل هرکس دل نیست

حمید مصدق
۱۳۹۱/۱۰/۶ عصر ۰۳:۲۸
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : کاپیتان اسکای, بانو, Papillon, ژان والژان, رزا, مگی گربه, فورست, باربوسا
آماندا آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #262
RE: پیام برای بانو آماندا

از آماندا به کاپیتان اسکای ( فاتح آسمان )

سلام و درود بر شما

از لطف و توجه  خالصانه شما نهایت تشکر را می کنم .

افتخار بزرگیست تا در کنار بانو بریجیت خودی نشان بدهیم و با ظرایف خود به جنگ با فاشیسم برویم.

لذا آمادگی خود را جهت عضویت در تیم نفوذی اعلام می کنم{#smilies.cool}

این هم عکسی از جاسوس بازی به سبک آماندا{#smilies.dodgy}

حمید مصدق
۱۳۹۱/۱۰/۶ عصر ۰۳:۵۳
تشکر شده توسط : کاپیتان اسکای, بانو, Papillon, مگی گربه, ژان والژان, رزا, Classic, سروان رنو, جو گیلیس, سی.سی. باکستر, فورست, باربوسا
ناخدا خورشيد آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۵/۱۳
اعتبار: 19

تشکرها : 645
( 712 تشکر در 47 ارسال )
شماره ارسال: #263
RE: قهوه خانه ی کافه کلاسیک ( احوال پرسی دوستان )

گزارش عملیاتی فوق محرمانه برسد به دست کاپیتان اسکای ودیگر بچه ها

1-در مدت غیاب یک ماهه با بمبک یک سر رفتم سواحل نرماندی واز آنجا که نازی ها در آن نواحی به اعمال خلاف عرف واخلاق می پرداختند با یک گروه از دوستان  حسابی گرد وخاکشان را تکاندیم.متاسفانه در این جریان یک عدد ملول به دست نیروهای خون خوار نازی کشته شد. توصیه می گردد ژنرال آیزنهاور را (که پسر خوبی است)به پاس خدماتش به جاشویی بمبک منصوب دارید تا هم در دیگر  سربازان جان بر کف ایجاد انگیزه کند و هم در وقت لزوم مثل آن ملول خدا بیامرز سپر بلایم باشد.

2-به دلیل تاخیر بسیار در پرداخت حقوق این جانب وتورم روز افزون وکمر شکن علاوه بر قاچاق سیگار وانسان وفرماندهی نیروهای دریایی به شغل ماهیگیری نیز می پردازم .لازم به ذکر است بسیاری از این ماهی ها توسط فردی به نام تام هاگن به نمایندگی خاندان کورلئونه خریداری شده ودر تهیه ی نوعی غذا به نام ((پیغام سیسیلی))استفاده می شود.چندی پیش کلاه مستر فرحان با یک ماهی در آن به دستم رسید که گویا نوعی از همین غذا می باشد .این غذای عجیب را برای تحقیقات بیشتر به انضمام نامه ارسال می کنم.

3-در برسی های انجام شده به فردی موسوم به آماندا برخوردیم که بسیار مشکوک می باشد واز آن رو که این فرد هم به نازی خون بار وهم به بریتانیا ی جهان خوار ابراز ارادت نموده لازم است در مورد او تحقیقات بیشتری به عمل آید.احتمال می رود نام برده جاسوسی چند جانبه باشد.لازم به ذکر است در پرونده ی کاری وی به عنوان ((خارش هفت ساله))برخوردم که هرچند معلوم نشد که چیست ولی گمان کنم نوعی بیماری پوستی واگیر دار باشد خواهشمند است اقدامات لازم در این زمینه انجام شود.

در آن زمان که خرد را سودی نیست ،خردمندی دردمندی ست.سوفوکل
۱۳۹۱/۱۰/۷ عصر ۰۱:۴۴
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : کاپیتان اسکای, Papillon, ژان والژان, رزا, Classic, بانو, سروان رنو, سی.سی. باکستر, مگی گربه, باربوسا
کاپیتان اسکای آفلاین
کاپیتان
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۴/۳۱
اعتبار: 49

تشکرها : 1957
( 4239 تشکر در 288 ارسال )
شماره ارسال: #264
دل قوی دار برادر!

(۱۳۹۱/۱۰/۷ عصر ۰۱:۴۴)ناخدا خورشيد نوشته شده:  

گزارش عملیاتی فوق محرمانه برسد به دست کاپیتان اسکای ودیگر بچه ها

پاسخ از سرفرماندهی به کاپیتان سرافراز، ناخدای همه ی دریاها، ناخدا خورشید

دوست ارجمند و بزرگوارم کاپیتان خورشید، یَل دریاها و اقیانوس ها که ثابت کرد یک دست هم صدا دارد.

برادر! کاری که شما بر دوش گرفته ای از پس یک ناوگان مجهز هم بر نمی آید. هنرنمایی های شما جزو اسرار جنگی است. جنگ باید تمام شود تا بسیاری از توانمندی ها و پیروز های شما را بتوانیم بیان کنیم.

برادر

دل ناگرون نباش و دل قوی دار که پیروزی نزدیک است و دودمان ستم بر باد است. شما که آب و موج را می شناسی. این ها کف روی آبند. سر و صدا و هیاهوشان زیاد است ولی آفتابشان آفتاب زمستان  است. سوسویی می زند ولی زود می پرد.

با پشتکار شما اقیانوس های جهان از چنگ نازی ها در آمد. حالا هیچ نازی فلک زده ای دل ندارد که برای شنا لب ساحل پایش را توی آب بگذارد، از ترس بمبک و ناخدایش.khande

از وقتی هم که این سرمهندس ما دست شما رو توی دریا و آنجلینا رو روی هوا گذاشته توی دست  هم، زمین و آسمان برای سروان رنو شده جهنم:eee2

من و سرهنگ بانو جولی و ناخدا خورشید

خداییش سرهنگ بانو هیچوقت ما رو توی آسمون و ناخدا رو توی دریا تنها نگذاشته

ناخدای بزرگ هفت دریا!

از آن بالای دکلِ بمبک که دست بر پیشانی می گذاری و به افق های دور می نگری مگر چیزی غیر از پیروزی بر ستم و تجاوز می بینی. خورشید که از پشت شانه هایت می درخشند انگاری که با کاپیتان خورشید یکی شده و هیچ ابر سیاهی نمی تواند شما دو تا را از هم جدا کند.

می بینی که سروان رنو و هیتلر به دست و پا افتاده اند و دست کمک به زمین و آسمان دراز کرده اند. این ها گمون می کنند با تکنولوژی و بمب و موشک و وعده های توخالی می تونن چار صَبای دیگه زنده باشن!

سروان رنو بداند nnnn:که با این بمب و تفنگ ها (ناتر مَثَلن khandekhandekhande) نمی شود جلوی انسانیت رو گرفت.

ناخدای همه ی دریاها و اقیانوس ها به یاد داشته باش:

"ای التماس های آخرشایَه بُرار."

.

غم آماندا رو هم مخور، توی همه ی کارها با ما همراهه و هر چه می کنه به اشاره ی ما می کنه.با آمدن آماندا و رزا به تیم ما جبهه های تازه ای برابر متحدین گشوده شده و می تونیم گلوی هیتلر را محکم تر فشار بدهیم.

سرزنده و پیروز باشی. به امید فردا

ارادتمند: کاپیتان اسکای
۱۳۹۱/۱۰/۷ عصر ۰۷:۰۱
تشکر شده توسط : Papillon, رزا, مگی گربه, ژان والژان, ناخدا خورشيد, بانو, آماندا, Classic, سی.سی. باکستر, فورست, باربوسا
ژان والژان آفلاین
مسئول اردوگاه آشويتس كافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۲۳
اعتبار: 41

تشکرها : 10488
( 762 تشکر در 50 ارسال )
شماره ارسال: #265

به آمانداي خائن!

كريسمس مبارك

پيشوا در مورد شما فرموده اند:" آماندا قلبا با ما بود ولي رشك حاسدان و كيد دشمنان او را از ما جدا كرد"

به نمايندگي از جانب فرماندهي واحد اس اس و گشتاپو به شما اخطار ميكنم :

چنانچه قصد نفوذ به واحد هاي نظامي و اطلاعاتي ارتش مقتدر پيشوا را داشته باشيد قبل از هر اقدامي شناسايي و زير شديدترين بازجوئي ها قرار خواهيد گرفت.بعد از تخليه اطلاعاتي و انجام مراحل دادرسي در دادگاه نظامي ، قطعا مهمان ما در اردوگاه مرگبار آشويتس خواهيد بود.

گفتني است كه صد البته آغوش باز پيشوا هميشه پذيراي افراد فريب خورده ي توبه كار بوده و هست.

هديه كريسمس شما نزد پيشوا محفوظ است.

خداوند برتر از آنست كه در ذهن ما گنجد
۱۳۹۱/۱۰/۸ صبح ۰۶:۱۹
تشکر شده توسط : رزا, کاپیتان اسکای, ناخدا خورشيد, بانو, Papillon, آماندا, سی.سی. باکستر, فورست, باربوسا
کاپیتان اسکای آفلاین
کاپیتان
*

شماره ارسال: #266
آخرین خبر

آخرین خبرasabi
آخرین خبر

سروان رنو دستگیر شد!

پیش وا به شدت از کندی اشغال انگلستان ناراضی است.

پیش وا سروان رنو را مسئول می داند.

حتی طرح همه پرسی اش هم با شکست روبرو شد.

سروان اگر تا بیست و چهار ساعت دیگر طرحی نداشته باشد به دست ژان سپرده و سوزانده خواهد شد.

ژان والژان گفته بی تردید بنا به دستور پیش وا سروان را خواهم سوزاند.

آخرین خبر

آماندا به شدت از سوی پیش وا تهدید شدkhandekhandekhande

عین متن تهدید در روزنامه ی کافه کلاسیک منتشر شد:

(۱۳۹۱/۱۰/۸ صبح ۰۶:۱۹)ژان والژان نوشته شده:  

به آمانداي خائن!

پيشوا در مورد شما فرموده اند:" آماندا قلبا با ما بود ولي رشك حاسدان و كيد دشمنان او را از ما جدا كرد"

آخرین خبر

کاپیتان اسکای در پاریس با رزا دیدار کرد.

سرهنگ بانو جولی با ایستگاه پرنده ی فضایی اش برای حمله به برلین آماده می شود.

آخرین خبر

بیایید برای آمرزش روح سروان رنو در این ساعات آخر دعا کنیم.

این بار دیگر بخششی در کار نیست:eee2

آخرین خبر

۱۳۹۱/۱۰/۸ صبح ۱۰:۵۸
تشکر شده توسط : رزا, ناخدا خورشيد, بانو, ژان والژان, آماندا, سی.سی. باکستر, مگی گربه, فورست, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11432
( 18965 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #267

فوق سری

{ فقط با انیگما ارسال شود }

از سازمان ضد جاسوسی رایش به دفتر پیشوا ؛

حسب الامر مقام معظم پیشوا نسبت به رصد کلیه تحرکات دول متفق , چندی پیش سربازان گمنام رایش موفق به کشف رمز یک پیام محرمانه انگلیسی ها شدند که نظر به اهمیت موضوع خدمت پیشوای مردم آلمان تقدیم می شود.

در تاریخ 27 دسامبر پیام مشکوکی از جانب یک جاسوس با نام مستعار ناخدا خورشید به یکی از افسران رابط اداره اینتلیجنس سرویس ارسال شد. نامبرده خود را ناخدای کشتی غرق شده ای به نام بمبک معرفی نموده است ( شایان ذکر است که ناو بمبک چندی پیش توسط زیردریایی U-571 غرق شد اما ظاهرا کاپیتان کشتی زنده مانده است. پیشنهاد می شود که از این به بعد زیردریایی های ظفرمند ما بعد از غرق کردن سفینه های دشمن حتما به روی آب آمده و باقیمانده افراد شناور بر روی آب را هم با تیربار از بین ببرند)

چند نکته ی مهم از پیام کشف شده استخراج می شود : نکته ی اول اینکه سوژه موردنظر ادعا کرده که به سواحل نرماندی نفوذ کرده و علاوه بر چشم چرانی بر نوامیس رایش ( که خصیصه انگلیسی هاست ) اقدام به جمع آوری اطلاعات نموده است. اینجانب احتمال می دهم که متفقین قصد یک حمله به این سواحل را داشته باشند پس کار تکمیل دیوار آتلانتیک باید هر چه سریعتر اجرا شود.

نکته بعد وضعیت بد اقتصادی انگلیس است که فرد مورد نظر از آن می نالد و از آن به عنوان تورم کمرشکن نام می برد. این نشان می دهد که تدابیر پیشوا در مورد به زانو در آوردن انگلیس از طریق حملات سنگین هوایی و محاصره دریایی به واقعیت پیوسته تا جاییکه حتی جاسوسان انگلیس همزمان برای امرارمعاش به چند شغل رو آورده اند.

و اما نکته ی آخر تلاش سازمان اطلاعات انگلیس برای جذب نیروی خوب و جدیدمان به نام آماندا می باشد که فرصت خوبی برای ماست. ما می توانیم به آماندا اجازه دهیم که جذب آنها شود و از این طریق اطلاعات ذی قیمتی از درون سیستم آنها کسب نماییم. من حتم دارم که آماندا به یک قهرمان دیگر شبیه ماتاهاری تبدیل خواهد شد و منشا خدمات زیادی می شود.

زنده باد پیشوا و رایش آلمان

اداره کشف رمز سازمان ضد جاسوسی

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۱/۱۰/۸ صبح ۱۱:۲۱
تشکر شده توسط : ناخدا خورشيد, رزا, بانو, ژان والژان, جو گیلیس, Papillon, کاپیتان اسکای, آماندا, Classic, سی.سی. باکستر, اسکارلت اُهارا, مگی گربه, باربوسا
آماندا آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #268

با سلام خدمت ناخدای خورشید

از اطلاعات ارزشمندی که باعث مسرت خاطر بنده گردید کمال تشکر را می کنم . باید خاطر نشان کنم که من مدافع آزادی و صلح  می باشم وهر گونه اخبار کذب{#smilies.angel} درباره اینجانب را محکوم می کنم و در ضمن این خارشی که شما فرمودید درباره مردان متاهل میانسال بود {#smilies.biggrin}

با تشکر از ناخدا خورشید عزیز که برای من محترم هستند {#smilies.shy}

درود به ژان والژان عزیز که برخلاف ظاهر عبوس خود دلی پاک و زلال دارند

تشکر از تبریک شما {#smilies.rolleyes}

طبق گفته پیشوا : آماندا قلبا با ما بود و همانطور که میدانید قلب مهمترین و حساسترین قسمت بدن می باشد پس دیگر حرفی نیست {#smilies.blush}

با کمال احترام خواهشمند هستم ترتیب ملاقاتی با پیشوا فراهم کنید تا هم در رابطه با شایعات گفتگویی داشته باشیم هم کادوی بنده روی زمین نماند {#smilies.smile}

حمید مصدق
۱۳۹۱/۱۰/۸ عصر ۱۱:۵۸
تشکر شده توسط : کاپیتان اسکای, ژان والژان, فورست, باربوسا
آماندا آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #269

با عرض پوزش خدمت سروان رنو

تا اطلاع ثانوی بنده تا آن زمان که  از حالت تعلیق ( کاربر دوره آزمایشی ) خلاص نشده ام    هیچ تعهد نامه ای امضا نخواهم کرد .

تمام

حمید مصدق
۱۳۹۱/۱۰/۹ صبح ۱۲:۱۶
تشکر شده توسط : کاپیتان اسکای, ژان والژان, باربوسا
آماندا آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #270
RE: دل قوی دار برادر!

(۱۳۹۱/۱۰/۷ عصر ۰۷:۰۱)کاپیتان اسکای نوشته شده:  

سرزنده و پیروز باشی. به امید فردا

زنده باد آزادی {#smilies.cool}

حمید مصدق
۱۳۹۱/۱۰/۹ صبح ۱۱:۱۱
تشکر شده توسط : کاپیتان اسکای, باربوسا
کاپیتان اسکای آفلاین
کاپیتان
*

شماره ارسال: #271
پیام به سروان

درود به دشمن دانای قدیمی سروان رنو

نخست این که مدتی است که رمز انیگما شکسته شده و هیچ رمز دیگری تاب ایستادگی در برابر 

انیاک (ENIAC)

نخستین و

برترین

کامپیوتر

دنیا را ندارد. این کامپیوتر توانایی پردازش سیصد!!! عمل در ثانیه را دارد که باور نکردنی است.

دیگر آن که اگر افشاگری های ما نبود دیگربار از دم تیغ تیز خشم هیتلر نمی رهیدید. با هر بار فاش سازی روابط پنهان شما و کینه ی هیتلر به شما، ما یک بار دیگر جان شما را بازمی خریم.

هیتلر از ترس آبروی خود و برای این که نشان دهد اینتلیجنت سرویس نادرست می گوید شما را برای زمانی کوتاه آزاد می کند اما خشمی دیگر لازم است تا دوباره جان شما به خطر بیافتد.

سوم آن که با کمک سرهنگ بانو (جولی) ،(دوست قدیمی) و ناو فضایی اش مشکل سوخت اسپیت فایر برطرف شده و ما پس از رها شدن در آسمان برلین با هشت مسلسل میهمانتان خواهیم بود.

سلامِ من و هیچکاک را به گوبلز برسانید و از باب این که از فیلم "خبرنگار خارجی" اثر بی همتای هیچکاک خوشش آمده از ایشان به نام یک دشمن سپاسگزاری کنید. آلفرد هم این عکس خودش را به یادگار برایتان می فرستد

آماندا، رزا، ناخدا خورشید، شرلوک (ناپیدا، در حال عملیات مخفی) و همه ی مبارزان راه آزادی، سرزنده و پیروز باشید.

۱۳۹۱/۱۰/۹ عصر ۰۲:۱۵
تشکر شده توسط : Classic, رزا, ژان والژان, Papillon, آماندا, سی.سی. باکستر, ناخدا خورشيد, سروان رنو, مگی گربه, پرشیا, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #272

وَمَكَرُواْ وَمَكَرَ اللّهُ وَاللّهُ خَيْرُ الْمَاكِرِينَ

آنان مکر کردند ، و خدا هم مکر کرد ، و خدا بهترين مکر کنندگان است.

پیشوا : سروان زنده است تا این کافه زنده است .

به اطلاع ملت همیشه در صحنه کافه کلاسیک می رساند که توطئه برخی خائنان در ترور امید ملت و پیشوا ناکام ماند. مقارن ساعت 12:30 امروز , بمبی در ستاد مشترک ارتش رایش منفجر شد که هدف آن ترور عضو خدوم کافه سروان رنو بود. بمب در یک کیف دستی جاسازی شده بود و توسط یکی از خائنان کافه ( که شناسایی شده است ) کار گذاشته شده بود. غافل از اینکه خدا با ماست و مکر و حیله دشمن را به خود آنها باز خواهد گرداند. خوشبختانه سروان رنو در سلامت کامل هستند و پیشوا هم به محض اطلاح از این حادثه شخصا بر بالین اینجانب حاضر شدند و ما را مورد لطف و عنایت خویش قرار دادند. ایشان همچنین به گشتاپو دستور اکید دادند که همه افراد دخیل در این حادثه در اسرع وقت شناسایی و به سزای عمل خویش رسانده شوند. از کلیکه عزیزانی که با آوردن کمپوت و آبمیوه به ملاقات من آمدند تشکر می کنم و خواهشمندم که فقط کمپوت گیلاس و آناناس آورده شود و آبمیوه هم ترجیحا آب آلبالو باشد.

.

دفتر سروان رنو بعد از انفجار بمب

..

۱۳۹۱/۱۰/۱۹ صبح ۱۲:۱۵
تشکر شده توسط : زرد ابری, سی.سی. باکستر, کاپیتان اسکای, مگی گربه, ژان والژان, اسکارلت اُهارا, رزا, ناخدا خورشيد, Classic, فورست, آماندا, Papillon, باربوسا
کاپیتان اسکای آفلاین
کاپیتان
*

شماره ارسال: #273
داستان دماغ سوختن سروان

(۱۳۹۱/۱۰/۱۹ صبح ۱۲:۱۵)سروان رنو نوشته شده:  

<سروان رنو> لندن منتظر ماست بیا تا برویم .... تانک و مسلسل محیاست بیا تا برویم ...  ای لشکر رایش سوم آماده باش آماده باش ...بحر نبردی برق آسا آماده باش آماده باش ...

انگلیس منتظر توست بیا تا ببری

آتش توپ و مسلسل به جانت بخری

:eee2نازیان زآتش اسپیت همه سوز شدند:eee2

آخرین چاره ی هیتلر شده دربه دری

(۱۳۹۱/۱۰/۱۹ صبح ۱۲:۱۵)سروان رنو نوشته شده:  

... که توطئه برخی خائنان در ترور امید ملت و پیشوا ناکام ماند...

راستش قرار هم نبود سروان ترور شود ما اهل ترور و این حرف ها نیستیم که اگر می خواستیم کار سختی نبود اما با دوستان مشورت می کردیم سرهنگ بانو جولی پیشنهادی داد که نمی شد ازش گذشت.

سرهنگ بانو گفت بیایید دماغ سروان را بسوزانیم شاید چشمش به روی راستی و درستی باز شود همه هم پذیرفتیم و دقت و هنرمندی و ظرافت بمب و بمب گذار را ببینید که شاهکاری است.

دست مریزاد

گفتیم حرفی نزنیم تا خودشان تصویرها را چاپ کنند پس از آن رازمان را آشکار کنیم. taeedخوشبختانه سروان در تله افتاد نگاره ی خودش را با دماغ سوخته منتشر کرد و شد آن چه نباید می شد.::ok:

با سرهنگ بانو و ناخدا خورشید کلی خندیدیمkhandekhandekhande

آی خندیدیمkhande

آی خندیدیمkhande

آی خندیدیمkhande

نگاره ی سروان دماغ سوخته، هیتلر از زور خنده رویش را برگردانده تا نبیند.khande

بابا بخند خجالت نکش!

شاید سروان رنو پند بگیرد از این درس روزگارnnnn:

**

پ.ن: پس از نابودی لشکر ششم آلمان، پیش وا سروان رنو را از گفتگوی رویارو با کاپیتان بازداشته است. از همین رو سروان در چند پست آخری به هیچ پرسش و نوشته ی کاپیتان پاسخ نداده است. در هر حال همانند همیشه مابه پاس دوستی های قدیمی امیدواریم سروان از این شبه ترور جان سالم به در ببرند و دماغ ایشان هر چه زودتر بهبود یابد.

زنده باد آزادی!

۱۳۹۱/۱۰/۱۹ صبح ۰۳:۴۸
تشکر شده توسط : ژان والژان, مگی گربه, رزا, سی.سی. باکستر, ناخدا خورشيد, Classic, Papillon, باربوسا
اسکارلت اُهارا آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۵/۱۵
اعتبار: 30

تشکرها : 1867
( 609 تشکر در 35 ارسال )
شماره ارسال: #274
اعترافات يكي از اعضای ارتش مجازی كاپيتان!

حدود ساعت چهار و نيم بعداز ظهر يكی از روز های اوايل ژانويه، سرهنگ خانم بانو جولي با يك تلفن عمومی از محلی ناشناخته با ماموران گشتاپو تماس گرفت و شايعات همكاری خودش با كاپيتان اسكای را تكذيب كرد.

وی هم اكنون از ترس ماموران اس اس در حال فرار است.

سرهنگ بانو خانم جوي در حال فرار

سرهنگ جولي خانم دلش برای يك زندگی عادی تنگ شده و در گفته هايش ارتباط خود با ارتش مجازی كاپيتان را تكذيب و از پيشوا عاجزانه تقاضای بخشش نموده است.

كمك كمك

ضمنا سرهنگ تقاضا كردند كه اموال ايشان در حراج تجهيزات و غنايم متفقين كه در آينده نزديك برگزار خواهد شد، فروخته نشود.

کسانی که آرزوی موفقیت دارند باید سوالات مقدماتی دقیقی بپرسند" ارسطو"
۱۳۹۱/۱۰/۱۹ عصر ۰۲:۰۸
تشکر شده توسط : کاپیتان اسکای, زرد ابری, رزا, سی.سی. باکستر, ناخدا خورشيد, سروان رنو, ژان والژان, Classic, dered, فورست, Papillon, باربوسا
کاپیتان اسکای آفلاین
کاپیتان
*

شماره ارسال: #275
RE: اعترافات يكي از اعضای ارتش مجازی كاپيتان!

(۱۳۹۱/۱۰/۱۹ عصر ۰۲:۰۸)اسکارلت اوهارا نوشته شده:  

سرهنگ خانم بانو جولي با يك تلفن عمومی !!!!!!! از محلی ناشناخته !!!!!!!!!با ماموران گشتاپو تماس گرفت و شايعات همكاری خودش با كاپيتان اسكای را تكذيب كرد.

وی هم اكنون از ترس ماموران اس اس در حال فرار است.

... کوچک که بودیم من و جولی همیشه دور و بر هواپیمای برادر بزرگترم آنتوان بازی می کردیم. آن روزها برادرم آنتوان دوسنت اگزوپری گاه و بی گاه به شمال آفریقا و آمریکای جنوبی پرواز می کرد اما زمانی که بر می گشت روزهای خوشی را در کنار هم داشتیم.

اولین پروازمان هم در کنار آنتوان چنان خوش گذشت که هر دو تصمیم گرفتیم خلبان شویم.

امروز برادرم در جبهه ی دومی که تازه گشوده شده در آفریقا مشغول مبارزه است. جولی که به دلیل شجاعت و توانایی بسیار بالا سرهنگ شده و فرماندهی پایگاه اکتشافی سیار نیروی دریایی انگلستان را در یک کشتی فضایی بر دوش دارد و من هم در بالای اقیانوس ها و دریاها، این سو و آن سو به شکار نازی های پرنده و چرنده سرگرم.

این شخص گمنام گریان هیچ شباهتی به خلبان تیزپرواز و دوست دوران کودکی و همرزم امروز من و برادرم ندارد.

کسی که بالای سر شما شب و روز همه ی رفت و آمدها و اندیشه های شما را زیر نظر دارد از مرگ و از گشتاپو نمی ترسد.

وقتی این داستان نادرست را برای سرهنگ بانو تعریف کردم اول شگفت زده شد اما بناگاه خندید و من هم از پولی پرکینز خواستم تا از لبخندش به عنوان تنها پاسخ به این نادرستی برایتان تصویر بگیرد.

گمان می کنم همین لبخند برای پاسخ به همه ی گزافه گویی ها بسنده باشد.

۱۳۹۱/۱۰/۲۲ عصر ۰۷:۵۹
تشکر شده توسط : اسکارلت اُهارا, ژان والژان, سروان رنو, رزا, ناخدا خورشيد, dered, مگی گربه, Papillon, باربوسا
کاپیتان اسکای آفلاین
کاپیتان
*

شماره ارسال: #276
آخرین گفتگوها میان دو جبهه

آخرین گفتگوها میان دو جبهه

مروری بر خبرها

از آنجا که برخی از دشمنان تلاش می کنند که نابودی موشک وی 3 را پیش از شلیک نادرست جلوه بدهند برخی از اسناد و مدارک و گفتگوهای میان دو جبهه برای آشکارسازی راستی از نادرستی بیان می گردد:

<کاپیتان اسکای> شب همگی، که نه، بامداد همگی خوش، روز خوبی داشته باشید.

<ژان والژان> زيردريايي هاي ما دور تا دورتان حاضرند و موشك جديد v3 ساخت سروان رنو وهمكارانشان بسمت لندن نشانه رفته ! بزودي طعم v3 ساخت سروان رو خواهيد چشيد

<کاپیتان اسکای> همین الان موشک های v3 شما در سواحل فرانسه نابود شد. سپاسگزاریم که ما را باخبر نمودید.

تصویر هوایی پایگاه اصلی موشک اندازی نازی ها در شمال فرانسه پس از نابودی

<ژان والژان> جالبه! ولي ما هنوز شليك نكرديم كه شما نابودش كنيد! بريتيشي هاي شايعه پراكن!

<کاپیتان اسکای> نیازی به شلیک نیست. شرلوک از مدت ها پیش خبرهایش را به ما رسانده بود که شما این خبرها را به صورت رسمی تایید کردید.

نقشه های موشک وی 3

<ژان والژان> خبرفوري: دقايقي قبل يك فروند موشك v3 طراحي شده توسط سروان و تيم همراهش به پناهگاه زيرزميني چرچيل اصابت و به احتمال زياد وي رابه هلاكت رسانيده است.

<ژان والژان> اين حمله رعدآسا سحرگاه امروز در پاسخ به ترور نافرجام سروان رنو ( نابغه موشكي رايش ) صورت گرفت.

<کاپیتان اسکای> خبر: v3 که از دو پناهگاه زیر زمینی در شمال فرانسه برای بمباران لندن طراحی شده بود اما بمباران متفقین باعث از کار افتادن انها قبل از تکمیل شد.

لاشه های نابود شده ی موشک های وی 2 و وی 3

<کاپیتان اسکای> خبری از روزنامه ی رسمی حزب ناسیونال سوسیالیست کارگران آلمان (NSDAP): موشک v3 در شمال فرانسه قبل از تکمیل شدن با بمباران متفقین از کار افتاد. (روزنامه ی خودتونه!!!)

۱۳۹۱/۱۰/۲۳ عصر ۰۹:۴۷
تشکر شده توسط : رزا, ژان والژان, Classic, ناخدا خورشيد, dered, سروان رنو, مگی گربه, شارینگهام, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

شماره ارسال: #277

بسمه تعالی

حال که دست اهریمن این بار از آستین بریتانیای خون خوار بیرون آمده و این دشمن بشریت سعی نمود که توسط ایادی خائن خود سروان رنو مظوم ( شیون بلندcryyy! ) ...  را ترور نماید - که خوشبختانه خدا  نگهدار این بنده حقیر بود - مشاهده می شود که استکبار  دست از جنگ روانی برنداشته و سعی دارد  حالا که از طریق نظامی نتوانسته توفیقی کسب نماید , وارد عرصه جنگ نرم شده و با پخش شایعات مضحک سعی در تصعیف روحیه ملت همیشه در صحنه کافه کلاسیک و دوستداران رایش بنماید.

حسب الامر فرمایش پیشوا در تنویر افکار عمومی , بیان نکات زیر لازم به نظر می رسد:

1- کلیه سایت های اسلحه انتقامی V-3  سالم هستند و بعد از اولین شلیک آزمایشی - که حکم تیر قلق گیری را داشت - توانستند پناهگاه وینستون چرچیل  را منهدم نمایند. البته هنوز خبری قطعی در مورد به هلاک رسیدن این موجود خبیث به دست نیامده اما حدود یک هفته است که خبری از ایشان در رسانه ها نیست پس یا به درک واصل شده اند و یا اینکه به سختی مجروح گشته اند.( انشااله )

2- نیروی هوایی سلطنتی RAF به تلافی حمله ظفرمندانه ما به مقر چرچیل , بلافاصله اقدام به بمباران به اصطلاح سایت های موشک V-3 نمود غاقل از اینکه ما قبلا این موضوع را حدس زده و اقدام به ایجاد پایگاه های دروغین و ماکت های V-3 در محل یک مرغداری نموده بودیم. در این حمله ی موفق !! متاسفانه حدود 3000 مرغ و خروس کشته شدند که البته گوشت آنها توسط پرسنل ورماخت به خانه برده و خورده شد.

گوشه ای از جنایات انگلیسی ها در حمله به مرغداری رایش

سروان در حال لیست برداری از مرغ های کشته شده

در بین کشته شدگان علاوه بر  مرغ و خروس ها , تعداد زیادی جوجه هم وجود دارند ...

به کدامین گناه کشته شدند ؟!!  واقعا سردمداران انگلیس چه پاسخی خواهند داشت ؟

تنها مرغی که از بمباران انگلیسی ها زنده بیرون آمده  در حال توضیح دادن ماجرا .

3- در مورد گزارش برادر  ژان والژان ( فرمانده باکفایت اردوگاه آشویتس ) در مورد بهتر سوختن انگلیسی ها در کوره ها  , تحقیق مفصلی به عمل آمد. پژوهشگران ما به این نتیجه رسیدند که به دلیل درصد بالای بافت چربی در بدن اتباع بریتانیا ( که مسلما از تن پروری و پرخوری حاصل شده است ) روند سوختن آنها در کوره های آدم سوزی  بهتر و طولانی تر صورت می گیرد. همچنین به دلیل مرغوب بودن چربی بدن این دسته از افراد , پیشنهاد می شود که قبل از به کوره انداختن آنها , اقدام به روغن گیری از آنها نموده تا از این روغن اعلاء برای مصارف صابون سازی و نظافت سربازان استفاده شود. ( از معدود مواردی که انگلیسی ها مفید فایده ظاهر شده اند همین است )

4- در مورد ادعای ساخت  نخستین کامیپوتر جهان هم شایان ذکر است که ما قبلا آن را ساخته ایم اما بنا به حفظ اسرار نظامی فاش نساخته بودیم. مغز متفکر ما کنراد سوزه در حال حاضر CPU هایی ساخته به نام Core i7 که به جای سیصد عمل در ثانیه کامپیوتر انیاک شما ( که روی چرتکه را سفید کرده ) قادر به محاسبه یک میلیارد عمل در ثانیه می باشد. نظر شما را به سایت ویکی پدیا جلب نموده , آمادگی خود را جهت انتقال تکنولوژی به شما اعلام می داریم.:!z564b

5- شوهر سرهنگ بانو جولی ؛ برادر ارزشی براد پیت , از همسرش اعلام برائت نمود. وی که با دکتر گوبلز صحبت می نمود اعلام کرد که جولی هیچوقت زن خوبی نبوده است و در خانه هم اصلا به شوهر و بچه اش نمی رسیده و مشکل روانی داشته است. همچنین پدر سرهنگ جولی , برادر حاج جان ویت فاش ساخت که جولی از کودکی در انتخاب درست مشکل داشت. صاحبنظران اشتباه جولی در پیوستن به جبهه مغلوب ( متفقین ) را یکی از اشتباهات دیگر او ارزیابی کرده اند.

* * *

شب گشت و کاپیتان به آسمان پرید
چون خفاش یواشکی  به رایش رسید

چون صدای ویز ویز اسپیت فایر  به ما رسید
در چشم به هم  زدن  مسراشمیت به سویش جهید

آتش بگشود آن عقاب  آسمان زود
از توپ 33 میلیمتری اش بیرون جهید  دود

تا  مسر اشمیت گشودن آتش  آغاز نمود
فایر اسپیت  به شیرجه و زیگ زاگ فرار نمود

ناگه  گلوله ای به دم  اسپت فایر رسید
در چشم به هم زدنی طیاره اش به جان رسید

خلبان اش از کابین به بیرون پرید
چو  اسپند  که  بر آتش  می جهید

بدین سان دمار از روزگار راف در آوردیم
پدر چرچیل  را  ز گور  گویی در آوردیم

* * *

کاپیتان :  گویا نام یکی از خلبانان انگلیس می باشد که یک تنه به جنگ رایش آمده.

فایر اسپیت: همان اسپیت فایر  است که ما آن را چپ و راست نمودیم.

راف: نیروی هوایی سطلنتی انگلیسی RAF

چرچیل:  یک کارخانه دودسازی گامبو که فقط دود سیگار برگش به اندازه کل کارخانه های رایش آلودگی تولید می کند

پیشوا از دود سیگار متنفر هستند

۱۳۹۱/۱۰/۲۶ صبح ۱۲:۳۵
تشکر شده توسط : رزا, سی.سی. باکستر, ژان والژان, کاپیتان اسکای, اسکارلت اُهارا, مگی گربه, حمید هامون, ناخدا خورشيد, Classic, فورست, Papillon, شارینگهام, باربوسا
کاپیتان اسکای آفلاین
کاپیتان
*

شماره ارسال: #278

سند رو می کنیم آی سند رو می کنیم!:!z564b

(۱۳۹۱/۱۰/۲۶ صبح ۱۲:۳۵)سروان رنو نوشته شده:  

گوشه ای از جنایات انگلیسی ها در حمله به مرغداری رایش

سروان در حال لیست برداری از مرغ های کشته شده

2009 وزارت کشاورزی چین از وجود و شیوع آفت کشنده میان مرغ ها خبر داد که کشنده بوده است.

فکر می کنم این تصویر رو با همون شبه کامپیوترتان فتوشاپ کرده اید!khande

به آقای کنراد سوزه بگویید بسوزه!:eee2

انیاک ما در یک میلیونیوم ثانیه رد تصویر شما رو گرفت و از چین سر در آورد.

رد تصویر شما رو هم توی عکس در آشویتز در حال سرشماری جنازه ها گرفتیم. شاید می خواستید به پیش وا آمار بدهید!

زنده باد آزادی!

درود بر پرشیا با این توانایی پیشگویی تند و درستش

متن خبر در جعبه ی پیام از زبان پرشیا:

<پرشیا> یه روز ظهر ملانصرالدین می خواست بخوابه ولی سروصدای بچه های محل اجازه نمیداد. واسه همین کاسه و قاشقی بدست گرفت و رفت به کوچه و به بچه ها گفت چه نشستید که محله بالا آش می دن. کم کم همه ی اهل محل به تکاپو افتادن و باز ملا بی خواب به کوچه زد و گفت چه خبر شده؟ ملت هم براش تعریف کردن و اون هم به شتاب برگشت خونه گفت عیال چه نشستی که محله ی بالا دارن آش می دن!

حالا حکایت این هولوکاست جوجه ای شایع شده از سوی ژرمن های عزیز سایته که انگار خودشون هم باورشون شده!!!

سروان رنو با همچین نیروهایی روبرو هستید که دستتون رو پیشاپیش می خونن!nnnn:

ما با وجود آدم هایی همانند پرشیا، رزا، ناخدا خورشید، شرلوک، آماندا و ... همه ی بروبچه های گل دوست دار آزادی است که می جنگیم.

توی آسمان برلین می بینمتون!ashk 

۱۳۹۱/۱۰/۲۶ عصر ۰۶:۴۰
تشکر شده توسط : پرشیا, فورست, ژان والژان, سی.سی. باکستر, رزا, سروان رنو, آماندا, Papillon, باربوسا
پرشیا آفلاین
مترجم کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۹/۱۶
اعتبار: 24

تشکرها : 4498
( 2786 تشکر در 76 ارسال )
شماره ارسال: #279

ضمن ادای احترام به عقاب تیزپرواز آسمان اروپا, کاپیتان اسکای خوشحالم که دوره های ویژه ی MI6 چنین نتایج مثبتی داشته و باعث عقیم ماندن جنگ روانی دشمن شده.

در ضمن به زودی شواهدی تاریخی رو در تاپیک تاریخ ارائه خواهم کرد که نشون می ده نظر سوء نژاد ژرمن به امپراتوری عظیم بریتانیا حکایت امروز و دیروز نیست. {#smilies.biggrin}

راستی تمامی دوستان جبهه ی آزادی رو با هماهنگی بانو رزای نازنین دعوت کردیم کافه کاندید به صرف چای فرد اعلای ارل گری و مافین های داغ انگلیسی.

بزرگ ترین مصیبت برای یک انسان این است که نه سواد کافی برای حرف زدن داشته باشد نه شعور لازم برای خاموش ماندن

ژان دو لا برویر, فیلسوف فرانسوی قرن 17
۱۳۹۱/۱۰/۲۶ عصر ۰۸:۳۶
تشکر شده توسط : کاپیتان اسکای, ژان والژان, رزا, ناخدا خورشيد, باربوسا
ناخدا خورشيد آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۵/۱۳
اعتبار: 19

تشکرها : 645
( 712 تشکر در 47 ارسال )
شماره ارسال: #280

با سلام

با تاسف باید خبری ناگوار را به اطلاع برسانم.پس از تارومار نازی ها در سواحل نرماندی گویا تعدادی از این مخلوقات جان سالم به در بردند ودر اقدامی شنیعانه بمبک را ربودند.:cccoشرح ماوقع از این قرار است که جاشوی تازه ی بمبک  فردی به نام چرچیل مشهور به چرچیل شکم گنده پس از نظافت لنج فراموش می کند بمبک را خوب به اسکله قفل وزنجیر کند وتعدادی از عیادی ظلم وستم(همان نازیسم)که از حمله ی جانانه ی ما جان حقیر به در برده بودند برای فرار از لنج بنده استفاده می کنند .مادر اینجا اعلام می داریم((اگر لنجمو همین الان ول کنید دیگه دنبالتون نمی گردم وقضیه تموم می شه ولی اگرولش نکنید دنبالتون میگردم وپیداتون می کنم و میکشمتون))(بعدها لیام نیسون این جمله را از من الهام گرفت ودر فیلم تیکن بر زبان راند)همچنین اعلام می دارم برای یابنده ی لنج نیم ملیون دلار وبرای یابنده ی لنج به همراه جسد سارق آن یک ملیون دلار(به نرخ رسمی)ویک نسخه ی ارجینال فیلم ((سرآلفردوگارسیا را برایم بیاور))عمرا اهدا می شود.(خواهشمندم از زنده تحویل دادن سارق به دلیل هزینه های گزاف آب ونان وبرق بازداشتگاه اسرا جدا خود داری فرمایید)

در آن زمان که خرد را سودی نیست ،خردمندی دردمندی ست.سوفوکل
۱۳۹۱/۱۰/۲۸ عصر ۰۵:۰۹
تشکر شده توسط : حمید هامون, کاپیتان اسکای, پرشیا, رزا, ژان والژان, سروان رنو, سی.سی. باکستر, Papillon, باربوسا
ارسال پاسخ