[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
» <مارک واتنی> ارادت شارینگهام عزیز
» <شارینگهام> درود بر همه ی دوستان ، سپاس از مارک واتنی عزیز
» <مارک واتنی> دانلود کارتون قدیمی و نوستالژیک "بامزی" بصورت کامل و دوبله فارسی : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45427
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
BATMAN آفلاین
Nightmare
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۳/۵
اعتبار: 81

تشکرها : 10479
( 12694 تشکر در 564 ارسال )
شماره ارسال: #501
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

(۱۳۹۱/۶/۱۸ عصر ۰۶:۳۴)شرلوك نوشته شده:  

(۱۳۹۱/۶/۱۷ عصر ۰۶:۳۲)BATMAN نوشته شده:  

دختری بیماره و به تزریقه خون احتیاج داره تا زنده بمونه اما پدرش اجازه نمیده بهش خون تزریق کنن!به خاطره تعصبات و عقایده مذهبی غلط!

کسی این فیلم یادش هست؟!

مطمئن نیستم ولی ممکنه فیلم Walk in the Shadow (1962) باشه

http://www.imdb.com/title/tt0056181/

واقعا شرلوک هولمزی!

همه سر نخهارو به نتیجه میرسونی!

آفرین!!!!!!!!!

(۱۳۹۱/۶/۱۸ عصر ۱۱:۳۱)دانتس نوشته شده:  

(۱۳۹۱/۶/۱۷ عصر ۰۶:۳۲)BATMAN نوشته شده:  

دختری بیماره و به تزریقه خون احتیاج داره تا زنده بمونه اما پدرش اجازه نمیده بهش خون تزریق کنن!به خاطره تعصبات و عقایده مذهبی غلط! کسی این فیلم یادش هست؟!

(۱۳۹۱/۶/۱۸ عصر ۰۶:۳۴)شرلوك نوشته شده:  

مطمئن نیستم ولی ممکنه فیلم Walk in the Shadow (1962) باشه

همان فیلم است که حدود 30 سال پیش از تلویزیون دیدیم. فیلمی پر محتوا که عقاید فرقه پیوریتن که یکی از فرق پروتستان می باشد، را به تصویر می کشد. در این آئین انتقال خون بداخل بدن فرد برای نجات جان وی ممنوع بوده و گناه شمرده می شد چون تصور می شد که باعث آزار و سرگردانی روح خواهد شد.

دختر بچه ای در دریا مصدوم می شود و پس از انتقال به بیمارستان تیم پزشکی اعلام می کند که بچه نیاز به خون دارد. مادر علیرغم عقاید مذهبی اصرار در تزریق خون به بچه دارد ولی پدر مخافت می کند اگرچه بنظر می رسد خود نیز نمی تواند بسادگی با این موضوع کنار بیاید. در واقع ایمان مذهبی پدر به آزمایش گذاشته شده بود، امتحانی که پدر در آن پیروز شد ولی نتیجه آن مرگ دخترش بود.

این فیلم با نام زندگی برای روت پخش شد. اما آیا دوبله آن پیدا می شود؟

آخرش دقیق یادم نبود که الان فهمیدم!

این از اون فیلمایی که یه وقتایی ناخوداگاه میاد تو ذهن با اینکه تو سن خیلی کوچیک دیدم!

تشکر فراوان از شرلوک و دانتس

! I'M BATMAN I'M VENGEANCE
۱۳۹۱/۶/۱۹ عصر ۰۶:۴۹
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : شرلوك, زرد ابری, دانته, باد وایت, باربوسا
دانتس آفلاین
مجموعه دار کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۹/۱۴
اعتبار: 13

تشکرها : 238
( 948 تشکر در 68 ارسال )
شماره ارسال: #502

دوستان فیلمی بنام کرباویجا را شنیده اید؟ اسم فیلم را مطمئن نیستم ولی در باره جنگ بوسنی است. کجا می توان آن را پیدا کرد؟

۱۳۹۱/۶/۳۱ عصر ۰۹:۳۷
تشکر شده توسط : شرلوك, زرد ابری, دانته, باد وایت, باربوسا
جو گیلیس آفلاین
فیلمنامه نویس

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۴/۱۷
اعتبار: 24

تشکرها : 726
( 1279 تشکر در 68 ارسال )
شماره ارسال: #503

شاید منظورتان این فیلم است : Grbavica: The Land of My Dreams (2006)

http://www.imdb.com/title/tt0464029/

این فیلم برنده جایزه برلین شده است

من بزرگم... این فیلم ها هستند که کوچک می شوند
۱۳۹۱/۶/۳۱ عصر ۰۹:۴۷
تشکر شده توسط : شرلوك, دانتس, زرد ابری, rozhayemahtabi, دانته, باد وایت, باربوسا
دانتس آفلاین
مجموعه دار کافه

( 948 تشکر در 68 ارسال )
شماره ارسال: #504

(۱۳۹۱/۶/۳۱ عصر ۰۹:۴۷)جو گیلیس نوشته شده:  

خودتان این فیلم را دیده اید؟ هنرپیشه ها به چه زبانی صحبت می کنند؟ دنبال دانلود فیلم که بودم جایی خواندم که زبان فیلم بوسنیایی است. این فیلم زیر نویس فارسی هم دارد؟

۱۳۹۱/۷/۱ عصر ۱۰:۳۶
تشکر شده توسط : زرد ابری, دانته, باد وایت, باربوسا
جو گیلیس آفلاین
فیلمنامه نویس

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۴/۱۷
اعتبار: 24

تشکرها : 726
( 1279 تشکر در 68 ارسال )
شماره ارسال: #505

(۱۳۹۱/۷/۱ عصر ۱۰:۳۶)دانتس نوشته شده:  

(۱۳۹۱/۶/۳۱ عصر ۰۹:۴۷)جو گیلیس نوشته شده:  

خودتان این فیلم را دیده اید؟ هنرپیشه ها به چه زبانی صحبت می کنند؟ دنبال دانلود فیلم که بودم جایی خواندم که زبان فیلم بوسنیایی است. این فیلم زیر نویس فارسی هم دارد؟

چند سال پیش یکی از شبکه های ماهواره ای داشت فیلم رو پخش می کرد که من فقط اسمشو یادم مونده بود. زبان فیلم بوسنایی هستش و اون شبکه فیلم رو با زیرنویس فارسی پخش کرد. حالا نمی دونم فیلم در بازار وجود داشته باشه یا نه؟!

من بزرگم... این فیلم ها هستند که کوچک می شوند
۱۳۹۱/۷/۱ عصر ۱۱:۰۳
تشکر شده توسط : دانتس, زرد ابری, دانته, باد وایت, باربوسا
کمیسر مولدوان 2 آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۶/۳۱
اعتبار: 2

تشکرها : 1
( 11 تشکر در 4 ارسال )
شماره ارسال: #506

سلا م بچه ها حدودا بیست سال پیش مسابقه هفته با اجرای مرحوم نوذری پخش میشد .یه بخش داشت که صحنه های یه فیلمو نشون میداد بعد درباره دیالوگهای فیلم سوال میکردند یه فیلم سیا ه وسفید بود که

یه پیر زن  نویسنده داستانهای جنایی یه مردی رو داخل یه گاو صندوق بزرگ ( یا اتاق امن) زندانی میکنه تا بمیره بعد اون مرده با سوخته های کبریت و کتابی که از پیرزنه زنه داشت علامتهایی میذاره و کاراگاه از روی اون علامتا کشف میکنه کار کی بوده

همین اندازه یادم مونده   .الان  بیست ساله که می خوام این فیلمو ببینم ولی اسمشو نمی دونم

هر کس بخاطر ظلمی که بهت کرده، مستحق مجازاته. اگه ببخشیش، اونو از حقش محروم کردی
.
داگویل
۱۳۹۱/۷/۴ عصر ۰۳:۲۱
تشکر شده توسط : دانته, باد وایت, باربوسا
جان اچ میلر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۷/۶
اعتبار: 0

تشکرها : 0
( 4 تشکر در 2 ارسال )
شماره ارسال: #507
RE: کی اسم فیلم رو یادشه؟

فکر می کنم آدم ربایی بزرگ باشه

۱۳۹۱/۷/۷ صبح ۱۱:۴۵
تشکر شده توسط : باد وایت, باربوسا
seyed آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۲/۸
اعتبار: 14

تشکرها : 241
( 919 تشکر در 86 ارسال )
شماره ارسال: #508

(۱۳۹۰/۹/۲۱ عصر ۰۴:۲۷)نوستالژیکا نوشته شده:  

سلام من تازه عضو شدم. یک سوال داشتم. یه فیلم ایتالیایی مربوط به دهه هفتاد یا هشتاد میلادی بود که تلویزیون اون زمون ها پخش کرد. آهنگ هاش دیوانه کننده بود. داستان فیلم درباره یک رئیس پلیس بود که به خانواده های افراد گروگانگیر شده می گفت پول ندن. مافیا هم بچه اش رو دزدیدند و ازش حقوق یک ماهش را خواستند. اون هم نداد و مافیا بچه اش را آخر فیلم از ماشین در حال حرکت بیرون انداختند و کشته شد. خود گروگانگیرها هم توسط پلیس به رگبار بسته شدند. آهنگ های فیلم استثنایی بود. کسی عنوان فیلم رو یادش هست؟

از قسمتی از آهنگ این فیلم در کارتون زیبا و قدیمی خرگوش و گرگ که یک کارتون روسی است هم استفاده شده (صحنه شمشیربازی). آیا کسی آهنگساز این قطعه را ـ که احتمالا آهنگ مشهوری است ـ می شناسد؟

سلام و عرض خیرمقدم

فکر کنم فیلم ایتالیائی "میلان وحشی" باشه. بازیگر اصلیش فکر کنم یا فرانکو نرو بود یا مریزیو مرلی. شایدم اشتباه کرده باشم...

۱۳۹۱/۷/۷ صبح ۱۱:۵۶
تشکر شده توسط : Papillon, باد وایت, باربوسا
رزا آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۵/۲۹
اعتبار: 52

تشکرها : 5834
( 3533 تشکر در 141 ارسال )
شماره ارسال: #509

سریالی در حدود 10-15 سال پیش از کانال دو پخش شده در مورد پسری که با خانواده اش در کنار رودخانه زندگی میکرد. مادر مهربان و پدر سخت گیر. پسر به نقاشی علاقمند بود و نمیخواست به کار پدر سخت گیرش، کار روی قایق، ادامه بده. یادمه عمو - دائی پسر هم با این خانواده زندگی میکرد و پسر خانواده کارهای هیجان انگیز و خطرناک رو به همدستی همین عمو -دائی انجام میداد. مادر خانواده در اثر بیماری میمیره و بالاخره فرصتی برای پسر فراهم میشه تا با پدرش حرفاشو بزنه و آخر داستان به دوستی پدر و پسر ختم میشه.

به احتمال قوی، سریال یا فیلم محصول استرالیاست و اسمش شاید ماجراهای رودخانه نشینها یا .... باشه. اگه امکان داره کمک کنین تا اسم اصلی فیلم یا سریال رو پیدا کنم.

mmmm:

گاهی ارزش واقعی یک لحظه را، تا زمانی که به یک خـاطره تبدیل شود، نمی‌فهمیم . .
۱۳۹۱/۷/۲۹ عصر ۰۶:۱۲
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : زرد ابری, rozhayemahtabi, دانته, باد وایت, باربوسا
زرد ابری آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۲/۳۰
اعتبار: 68

تشکرها : 10271
( 8710 تشکر در 516 ارسال )
شماره ارسال: #510

:llerr:ttt1با درود به همه بچه های کافه کلاسیک:ttt1:llerr

شاید منظور شما خانواده دکتر کمپل باشه. فکر میکنم یه سریال کانادایی بود. نمیدونم منظورتون همین مجموعه است یانه؟

چرا خدایی را نپرستم که مرا آفریده است و بازگشت همه به سوی اوست؟ (آیه 22 ، سوره یس)
۱۳۹۱/۷/۲۹ عصر ۰۹:۴۸
تشکر شده توسط : BATMAN, مگی گربه, دانته, باد وایت, باربوسا
رزا آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #511

نه خیر جناب زرد ابری عزیز. اطلاعات سریال خانواده کمبل رو میشه به راحتی با تایپ کلمه The Campbells پیدا کرد. این سریال در ایران با نام ماجراهای رودخانه نشینان پخش شده.

۱۳۹۱/۷/۳۰ صبح ۰۲:۴۸
تشکر شده توسط : زرد ابری, حمید هامون, BATMAN, دانته, باد وایت, باربوسا
james the cat آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۷/۲۸

تشکرها : 3
( 10 تشکر در 3 ارسال )
شماره ارسال: #512

من بچه که بودم تلویزیون یه فیلم پخش میکرد به اسم "بلو واتر" اما چون اون زمان من مدرسه میرفتم و شب ها باید زود میخوابیدم هیچوقت نمیتونستم اون سریال را ببینمcryyy!

البته الان وقتی کارتون های مثل بابا لنگدراز را از پرشین تون دیدم فکر میکنمshakkk! که داستان اون هم نمیتونه دقیقا همونجوری باشه که ما تو بچگی می دیدیم

البته فکر نکنید منظورم سانسور هستش هاzzzz:  ... نه دیدگاه بچگیمون تغییر کرده:cheshmak:

اما داستان سریال nnnn:

یه خانواده اشرافی بود که یه الماس بزرگ داشتن به نام بلو واتر که نشان خانوادگی بود

یه روز بچه هاکه داشتن بازی میکردن وارد اطاق جواهرات میشن و یکیشون توی لباس های آهنی شوالیه ها میره ... و درست همون زمان مادر خانواده میاد و همه را از اطاق بیرون میکنه ... بدون این که متوجه بشه یکی از بچه ها توی لباس آهنی هستش

و در اونجا اتفاقی میفته که تنها اون پسر میبینه

بعد ها که بچه ها بزرگ میشن همون پسر الماس را به سرقت میبره و میره به لژیون فرانسوی ها در عربستان ... و این که بقیه هم میرن دنبال اون و اتفاقاتی که میفته

انتهاش را نمیگم ... چون ممکنه بعضی ها بخوان بعد از مشخص شدن اسمش سریال را ببینن و میخوام همونجوری جذاب بمونه

۱۳۹۱/۸/۱۹ صبح ۱۱:۳۸
تشکر شده توسط : Papillon, Memento, باد وایت, باربوسا
siyavash1357 آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۶
اعتبار: 8

تشکرها : 173
( 430 تشکر در 56 ارسال )
شماره ارسال: #513

(۱۳۹۱/۸/۱۹ صبح ۱۱:۳۸)james the cat نوشته شده:  

من بچه که بودم تلویزیون یه فیلم پخش میکرد به اسم "بلو واتر" اما چون اون زمان من مدرسه میرفتم و شب ها باید زود میخوابیدم هیچوقت نمیتونستم اون سریال را ببینمcryyy!

البته الان وقتی کارتون های مثل بابا لنگدراز را از پرشین تون دیدم فکر میکنمshakkk! که داستان اون هم نمیتونه دقیقا همونجوری باشه که ما تو بچگی می دیدیم

البته فکر نکنید منظورم سانسور هستش هاzzzz:  ... نه دیدگاه بچگیمون تغییر کرده:cheshmak:

اما داستان سریال nnnn:

یه خانواده اشرافی بود که یه الماس بزرگ داشتن به نام بلو واتر که نشان خانوادگی بود

یه روز بچه هاکه داشتن بازی میکردن وارد اطاق جواهرات میشن و یکیشون توی لباس های آهنی شوالیه ها میره ... و درست همون زمان مادر خانواده میاد و همه را از اطاق بیرون میکنه ... بدون این که متوجه بشه یکی از بچه ها توی لباس آهنی هستش

بعد ها که بچه ها بزرگ میشن همون پسر الماس را به سرقت میبره و میره به لژیون فرانسوی ها در عربستان ... و این که بقیه هم میرن دنبال اون و اتفاقاتی که میفته

انتهاش را نمیگم ... چون ممکنه بعضی ها بخوان بعد از مشخص شدن اسمش سریال را ببینن و میخوام همونجوری جذاب بمونه

احتمالا سریال بوژست منظورتون هست

http://www.imdb.com/title/tt0084984/

http://30nemania3.blogsky.com/
۱۳۹۱/۸/۱۹ عصر ۰۲:۵۲
تشکر شده توسط : Papillon, james the cat, Memento, باد وایت, باربوسا
james the cat آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۷/۲۸

تشکرها : 3
( 10 تشکر در 3 ارسال )
شماره ارسال: #514

(۱۳۹۱/۸/۱۹ عصر ۰۲:۵۲)siyavash1357 نوشته شده:  

(۱۳۹۱/۸/۱۹ صبح ۱۱:۳۸)james the cat نوشته شده:  

اما داستان سریال nnnn:

احتمالا سریال بوژست منظورتون هست

http://www.imdb.com/title/tt0084984/

من اسم داستان را تو ویکی پدیا سرچ کردم و خلاصه استان را خوندم و ظاهرا همین داستانه ... و فکر کنم سریالی که ما میدیدم تولید بی بی سی بوده

ممنون .... خیلی زیاد mmmm:

۱۳۹۱/۸/۲۰ عصر ۰۹:۲۰
تشکر شده توسط : Memento, باد وایت, باربوسا
نوستالژیکا آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۹/۲۰
اعتبار: 2

تشکرها : 40
( 106 تشکر در 12 ارسال )
شماره ارسال: #515

(۱۳۹۱/۷/۷ صبح ۱۱:۵۶)seyed نوشته شده:  

(۱۳۹۰/۹/۲۱ عصر ۰۴:۲۷)نوستالژیکا نوشته شده:  

سلام من تازه عضو شدم. یک سوال داشتم. یه فیلم ایتالیایی مربوط به دهه هفتاد یا هشتاد میلادی بود که تلویزیون اون زمون ها پخش کرد. آهنگ هاش دیوانه کننده بود. داستان فیلم درباره یک رئیس پلیس بود که به خانواده های افراد گروگانگیر شده می گفت پول ندن. مافیا هم بچه اش رو دزدیدند و ازش حقوق یک ماهش را خواستند. اون هم نداد و مافیا بچه اش را آخر فیلم از ماشین در حال حرکت بیرون انداختند و کشته شد. خود گروگانگیرها هم توسط پلیس به رگبار بسته شدند. آهنگ های فیلم استثنایی بود. کسی عنوان فیلم رو یادش هست؟

از قسمتی از آهنگ این فیلم در کارتون زیبا و قدیمی خرگوش و گرگ که یک کارتون روسی است هم استفاده شده (صحنه شمشیربازی). آیا کسی آهنگساز این قطعه را ـ که احتمالا آهنگ مشهوری است ـ می شناسد؟

سلام و عرض خیرمقدم

فکر کنم فیلم ایتالیائی "میلان وحشی" باشه. بازیگر اصلیش فکر کنم یا فرانکو نرو بود یا مریزیو مرلی. شایدم اشتباه کرده باشم...

ممنون دوست عزیز باکمک بچه های کافه، فیلم رو پیدا کردم. عنوان فیلم La Polizia de quardare بود و آهنگساز آن هم Stelvio Cipriani

۱۳۹۱/۸/۲۱ عصر ۰۹:۲۱
تشکر شده توسط : پایتون 357, باد وایت, باربوسا
منصور آفلاین
آخرین تلالو شفق
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۱۷
اعتبار: 77

تشکرها : 395
( 8061 تشکر در 307 ارسال )
شماره ارسال: #516

(۱۳۹۱/۸/۱۹ صبح ۱۱:۳۸)james the cat نوشته شده:  من بچه که بودم تلویزیون یه فیلم پخش میکرد به اسم "بلو واتر" اما چون اون زمان من مدرسه میرفتم و شب ها باید زود میخوابیدم هیچوقت نمیتونستم اون سریال را ببینمیه خانواده اشرافی بود که یه الماس بزرگ داشتن به نام بلو واتر که نشان خانوادگی بودیه روز بچه هاکه داشتن بازی میکردن وارد اطاق جواهرات میشن و یکیشون توی لباس های آهنی شوالیه ها میره ... و درست همون زمان مادر خانواده میاد و همه را از اطاق بیرون میکنه ... بدون این که متوجه بشه یکی از بچه ها توی لباس آهنی هستشو در اونجا اتفاقی میفته که تنها اون پسر میبینهبعد ها که بچه ها بزرگ میشن همون پسر الماس را به سرقت میبره و میره به لژیون فرانسوی ها در عربستان ... و این که بقیه هم میرن دنبال اون و اتفاقاتی که میفته

من قبلا در مورد سریال بوژست و دوبله آن به تفصیل نوشته ام:

این صفحات را ببینید:

http://cafeclassic4.ir/thread-203.html

همچنین در اين صفحه هم یادی از این سریال شد:

http://cafeclassic4.ir/thread-262-page-2.html

(بلوواتر نام الماسی بود که به سرقت رفت نه نام خود سریال)

۱۳۹۱/۸/۲۲ صبح ۰۷:۳۹
تشکر شده توسط : Papillon, بانو, دلشدگان, جیسون بورن, ژان والژان, آمادئوس, james the cat, هایدی, باد وایت, باربوسا
واترلو آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۷/۱
اعتبار: 43

تشکرها : 743
( 2602 تشکر در 220 ارسال )
شماره ارسال: #517

(۱۳۹۱/۸/۲۴ صبح ۰۶:۰۳)BATMAN نوشته شده:  

فیلم وسترن ماجرای زنی که بخاطر اختلافات عقایدی در خانواده مجبور میشه محل زندگی ترک کنه و از فرزندان هم جدا شه به شهری غریب سفر میکنه اما اونجا تغییر ظاهر میده و به شکل پسر جوانی با نام جو کوچیک زندگی تازه ای شروع میکنه_________ سالها میگذره و از دنیا میره پزشک برای معاینه جسد میره و در ناباوری متوجه میشه اون یه خانوم!

(خیلی دوست دارم نسخه اصلی ببینم اما اسمش یادم نیست)

The Ballad of Little Joe

http://www.imdb.com/title/tt0106350/

(۱۳۹۱/۷/۴ عصر ۰۳:۲۱)کمیسر مولدوان نوشته شده:  

سلا م بچه ها حدودا بیست سال پیش مسابقه هفته با اجرای مرحوم نوذری پخش میشد .یه بخش داشت که صحنه های یه فیلمو نشون میداد بعد درباره دیالوگهای فیلم سوال میکردند یه فیلم سیا ه وسفید بود که

یه پیر زن  نویسنده داستانهای جنایی یه مردی رو داخل یه گاو صندوق بزرگ ( یا اتاق امن) زندانی میکنه تا بمیره بعد اون مرده با سوخته های کبریت و کتابی که از پیرزنه زنه داشت علامتهایی میذاره و کاراگاه از روی اون علامتا کشف میکنه کار کی بوده

همین اندازه یادم مونده   .الان  بیست ساله که می خوام این فیلمو ببینم ولی اسمشو نمی دونم

این قیلم قسمتی از سریال ستوان کلمبو (قصل 7 ، قسمت اول ) بود به نام Try and Catch Me

http://www.imdb.com/title/tt0075866/

به چای پسر چوونه هم خسروشاهی گویندگی می کرد

من یعنی فرانسه ، فرانسه یعنی من
۱۳۹۱/۸/۲۴ صبح ۰۷:۲۳
تشکر شده توسط : پایتون 357, حمید هامون, بانو, دانتس, Papillon, BATMAN, دانته, باد وایت, مارک واتنی, باربوسا
elhaaam آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۹/۱۳

تشکرها : 5
( 11 تشکر در 4 ارسال )
شماره ارسال: #518

سلام بر دوستان و اساتید اهل هنر

حدود 10 الی 15 سال پیش دو فیلم سینمایی پخش شد از تلوزیون که اسامی آنها را نمی دانم

اگر ممکن است و حافظه تان یاری می کند مرا راهنمایی کنید

1- یک آقایی یک دستگاه اختراع کرده بود که از شیشه تلوزیون مجری ها می کشت ( صحنه آخر فیلم پلیس میاد در خانه طرف و یک سکه پرت می کند به سمت هوا و سکه بخاطر آهنربای قوی دستگاه به سقف می چسبد و فورا طرف رو می کشند)

2- مردی از دوستان قدیمی اش قصد انتقام دارد و هر که را به گونه ای می کشد

مثلا برای یکی از آنها نامه ارسال می کند و زیر درب پاکت تیغ آغشته به سم می گذارد

و در آخر

تنها کسی که مانده بود در یک ارکستر نوازنده بود را با تفنگ دوربین دار می کشد و تا پلیس به سراغش می آید سیا نور درون دهانش را می شکند و می میرد

فکر کنم یک تابلویی هم مثل شام آخر زیاد در فیلم دیده می شد و کسانی که دور آن میز در یک شب خاص بودند(دوستانش) را قصد جانشان را داشت که همه را هم می کشد اما به مدلهای گوناگون

این فیلم دومی خیلی زیباتر بود

ممنون می شوم اگر کسی اسامی این فیلم ها را بگوید

در پناه حق

شب رو باید بی‌چراغ روشن کرد
۱۳۹۱/۹/۱۵ عصر ۱۰:۱۴
تشکر شده توسط : دانته, باد وایت, باربوسا
دانتس آفلاین
مجموعه دار کافه

( 948 تشکر در 68 ارسال )
شماره ارسال: #519

(۱۳۹۱/۹/۱۵ عصر ۱۰:۱۴)elhaaam نوشته شده:  

1- یک آقایی یک دستگاه اختراع کرده بود که از شیشه تلوزیون مجری ها می کشت ......

در باره فیلم اولی قبلا هم اینجا صحبت شد. نام اصلی فیلم  Kamikaze است که در ایران با نام داوطلب مرگ پخش شد.

http://www.imdb.com/title/tt0091322

۱۳۹۱/۹/۱۵ عصر ۱۱:۲۵
تشکر شده توسط : سی.سی. باکستر, رزا, مگی گربه, elhaaam, حمید هامون, BATMAN, rozhayemahtabi, دانته, Memento, باد وایت, باربوسا
رزا آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #520

(۱۳۹۱/۹/۱۵ عصر ۱۰:۱۴)elhaaam نوشته شده:  

2- مردی از دوستان قدیمی اش قصد انتقام دارد و هر که را به گونه ای می کشد

مثلا برای یکی از آنها نامه ارسال می کند و زیر درب پاکت تیغ آغشته به سم می گذارد

و در آخر

تنها کسی که مانده بود در یک ارکستر نوازنده بود را با تفنگ دوربین دار می کشد و تا پلیس به سراغش می آید سیا نور درون دهانش را می شکند و می میرد

فکر کنم یک تابلویی هم مثل شام آخر زیاد در فیلم دیده می شد و کسانی که دور آن میز در یک شب خاص بودند(دوستانش) را قصد جانشان را داشت که همه را هم می کشد اما به مدلهای گوناگون

این فیلم دومی خیلی زیباتر بود

ممنون می شوم اگر کسی اسامی این فیلم ها را بگوید

در پناه حق

اسم این فیلم همه چیز درپایان است که در ایران بشکل سریال نمایش داده شده. در برنامه های دهه شصت دنبالش بگردین. در موردش مطلب نوشته ایم.

۱۳۹۱/۹/۱۶ صبح ۰۱:۱۳
تشکر شده توسط : مگی گربه, elhaaam, حمید هامون, دانتس, Papillon, BATMAN, rozhayemahtabi, دانته, Memento, باربوسا
ارسال پاسخ