[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
» <مارک واتنی> ارادت شارینگهام عزیز
» <شارینگهام> درود بر همه ی دوستان ، سپاس از مارک واتنی عزیز
» <مارک واتنی> دانلود کارتون قدیمی و نوستالژیک "بامزی" بصورت کامل و دوبله فارسی : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45427
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
california آفلاین
رحمه الله علیه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۱/۹

تشکرها : 71
( 201 تشکر در 26 ارسال )
شماره ارسال: #361
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

حدود 10 سال پیش از سینما چهار فیلمی اگه اشتباه نکنم فرانسوی یا شایدم یکی از کشورهای بوک شرق پخش شد....مردی میان سال که به راحتی می توانست افراد را هیپنوتیزم کند و دارای قدرتی از این قبیل....و اواخر داستان هم یکی از رقبای قدیمی خیلی پولدار معروف خود را که میانه خوبی هم با هم نداشتند ملاقات می کند....رقیب وی که احساس می کند در قدرت های ماورائ طبیعه کسی بالتر از وی نباید وجود داشته باشد یک دوئل انجام می دهند تا مشخص شود چه کسی برتر است....بنابر این کلی خبرنگار و عکاس دعوت کرده سپس هر دوی آنها در اذهان عمومی وارد قبر می شوند و تا 24 ساعت یا بیشتر زیر خاک می مانند فرد میان سال که از زندگی یکنواخت و همیشه مورد تو جه واقع شدن خسته شده است زیر خاک می ماند و رقیب وی از زیر خاک سالم بیرون می آید

۱۳۹۰/۱۱/۱۸ صبح ۰۶:۰۰
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : باد وایت, باربوسا
sajjadroh آفلاین
منتظر تایید
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۱۱/۱۸

تشکرها : 0
( 2 تشکر در 1 ارسال )
شماره ارسال: #362

سلام خدمت دوستان عزیز
چند وقت پیش احتمالا یکی دو سال پیش یه فیلمی از تلویزیون ایران پخش شد که توی اون یه قاتل زنجیره ای قتل انجام می داد و هویتش مخفی بود البته در آخر فهمیدند که راننده کامیون قاتل بوده ) چیز دیگه ای که یادمه اینه که پلیس به فرد دیگه ای مظنون شده بود و اون فرد سعی داشت با کشیدن نقاشی کمک کنه تا قاتل رو پیدا کنند ولی پلیس به خود نقاش مظنون شده بود !فیلم یه حس تعلیقی خیلی خوبی داشت اگه کسی بتونه کمک کنه خیلی ممنون میشم !:)

۱۳۹۰/۱۱/۱۸ عصر ۰۲:۳۴
siyavash1357 آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۶
اعتبار: 8

تشکرها : 173
( 430 تشکر در 56 ارسال )
شماره ارسال: #363

(۱۳۹۰/۱۱/۱۸ عصر ۰۲:۳۴)sajjadroh نوشته شده:  

سلام خدمت دوستان عزیز
چند وقت پیش احتمالا یکی دو سال پیش یه فیلمی از تلویزیون ایران پخش شد که توی اون یه قاتل زنجیره ای قتل انجام می داد و هویتش مخفی بود البته در آخر فهمیدند که راننده کامیون قاتل بوده ) چیز دیگه ای که یادمه اینه که پلیس به فرد دیگه ای مظنون شده بود و اون فرد سعی داشت با کشیدن نقاشی کمک کنه تا قاتل رو پیدا کنند ولی پلیس به خود نقاش مظنون شده بود !فیلم یه حس تعلیقی خیلی خوبی داشت اگه کسی بتونه کمک کنه خیلی ممنون میشم !:)

يحتمل اين فيلم باشه

http://www.imdb.com/title/tt0324127/

http://30nemania3.blogsky.com/
۱۳۹۰/۱۱/۱۸ عصر ۰۷:۵۳
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : مایکل اسکافیلد, باد وایت, باربوسا
shakila21
Guests

تشکرها :
( تشکر در 43 ارسال )
شماره ارسال: #364

سلام.حدود 15 سال پیش یه سریال خارجی در برنامه کودک پخش میشد که در اون یه دختر مو طلایی با یه جن دوست بود. بازیگر نقش جن یه مرد بود و هر وقت کسی غیراز دختر میومد ناپدید میشد. اول سریال هم روی تیتراژ صدای دختر بود که میگفت جنی، جنیه من...

متأسفانه اطلاعات بیشتری یادم نمیاد. اگه امکان داره درمورد اسم سریال راهنماییم کنین.

ممنون

۱۳۹۰/۱۱/۲۳ عصر ۰۱:۴۷
نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : مایکل اسکافیلد, باد وایت, باربوسا
tarzan1200 آفلاین
منتظر تایید
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۱۲/۲

تشکرها : 0
( 3 تشکر در 1 ارسال )
شماره ارسال: #365
Video درخواست راهنمايي در مورد نام فیلم

اولا واقعا ممنون از  مدیریت و تمام دوستان پویای سایت.

حدود 15سال پیش یک فیلم داستانی ایرانی با موضوع عرفانی از تلویزیون پخش شد و من چون در زمان پخش اون سریال مریض بودم و داشتم تو تب میسوختم لذا برام خاطره انگیزتر شده.

بنظرم فیلمنامه برگرفته از گلستان سعدی باشه! آقای جمشید مشایخی  نقش بازرگانی رو داره که غلامی رو از بازرگانی دیگه خریداری میکنه و کم کم شیفته این غلام میشه. در سفر حج ای که غلام رو با خود برده بود گویا هریک از همسفران از سوغاتهای آورده اش سخن میگفتن و اون غلام رو دست مینداختن خلاصه بعدا بازرگان ملتفت میشه این غلام  سیمش خفن به اون بالا وصل بوده!

لطفا اگر نامی از این فیلم که با هم مشاهده کردیم!بخاطر دارین اعلان فرمایید

باسپاس پیوسته..

۱۳۹۰/۱۲/۲ عصر ۱۲:۳۲
تشکر شده توسط : فیلیپ ژربیه, باد وایت, باربوسا
Papillon آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۳۱
اعتبار: 27

تشکرها : 5668
( 1331 تشکر در 86 ارسال )
شماره ارسال: #366

با سلام خدمت همه اساتید محترم / یاد  یه فیلم افتادم که چند سال پیش ( 5 یا 6 سال پیش ) فکر کنم از شبکه 3 پخش شد داستانش درباره یه غول بود که متعلق به یک پسر بود و آهن می خورد و روز به روز بزرگتر می شد و این غول به آب شور حساس بود و در آخر فیلم برای اینکه نابودش کنند اون رو به سمت دریا بردند و اگر که اشتباه نکرده باشم با اسم  (غول آهنی ؟؟؟ ) پخش شد . کسی از دوستان این فیلم رو دیده ؟ و یا سراغی ازش تو imdb  داره؟

بنگر ز صبا دامن گل چاک شده / بلبل ز جمال گل طربناک شده / در سایه گل نشین که بسیار این گل / در خاک فرو ریزد و ما خاک شده
۱۳۹۰/۱۲/۱۱ عصر ۱۱:۲۲
راتسو ریــزو آفلاین
پیانیست کافـه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۲۶
اعتبار: 26

تشکرها : 977
( 1565 تشکر در 39 ارسال )
شماره ارسال: #367

(۱۳۹۰/۱۲/۱۱ عصر ۱۱:۲۲)Papillon نوشته شده:  

با سلام خدمت همه اساتید محترم / یاد  یه فیلم افتادم که چند سال پیش ( 5 یا 6 سال پیش ) فکر کنم از شبکه 3 پخش شد داستانش درباره یه غول بود که متعلق به یک پسر بود و آهن می خورد و روز به روز بزرگتر می شد و این غول به آب شور حساس بود و در آخر فیلم برای اینکه نابودش کنند اون رو به سمت دریا بردند و اگر که اشتباه نکرده باشم با اسم  (غول آهنی ؟؟؟ ) پخش شد . کسی از دوستان این فیلم رو دیده ؟ و یا سراغی ازش تو imdb  داره؟

Papillon عزیز

اگه اشتباه نکنم منظور شما فیلم انیمیشن غول آهنی/ The Iron Giant محصول 1999 هست

http://www.imdb.com/title/tt0129167/

http://www.todayanimation.com/1388/05/%D...%B9%D8%AF/

تکرار می کرد: نمی شود کاری اش کرد... نمی شود کاری اش کرد...
خیلی خنده ام گرفت، انگار چیزی هست که بشود کاری اش کرد
. زندگی در پیش رو - رومن گاری
۱۳۹۰/۱۲/۱۲ عصر ۰۱:۱۹
تشکر شده توسط : حمید هامون, Papillon, باد وایت, باربوسا
Papillon آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #368

نه انیمیشن نبود، فیلم در حال و هوای سریال " مرلین " (در حال پخش از پی ام سی فمیلی) بود چیزی که ازش یادمه اینه که دشمن این پسره که فکر کنم شاهزاده بود ، یه دختره (نامزد پسره)رو گروگان می گیره و بعد از گریه دختره می چشه و میگه باید اون (غول) رو به سمت دریا ببریم برای این که نابودش کنیم و همین کار رو هم می کنند.

بنگر ز صبا دامن گل چاک شده / بلبل ز جمال گل طربناک شده / در سایه گل نشین که بسیار این گل / در خاک فرو ریزد و ما خاک شده
۱۳۹۰/۱۲/۱۲ عصر ۰۸:۴۲
شرلوك آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۹/۳۰
اعتبار: 21

تشکرها : 677
( 933 تشکر در 117 ارسال )
شماره ارسال: #369

(۱۳۹۰/۱۲/۱۲ عصر ۰۸:۴۲)Papillon نوشته شده:  

نه انیمیشن نبود، فیلم در حال و هوای سریال " مرلین " (در حال پخش از پی ام سی فمیلی) بود چیزی که ازش یادمه اینه که دشمن این پسره که فکر کنم شاهزاده بود ، یه دختره (نامزد پسره)رو گروگان می گیره و بعد از گریه دختره می چشه و میگه باید اون (غول) رو به سمت دریا ببریم برای این که نابودش کنیم و همین کار رو هم می کنند.

شاید منظورت فیلم The Legend of Galgameth (1996) باشه.

http://www.imdb.com/title/tt0113141/

۱۳۹۰/۱۲/۱۳ صبح ۰۸:۱۰
تشکر شده توسط : مایکل اسکافیلد, Papillon, حمید هامون, پاشنه طلا, باد وایت, باربوسا
Papillon آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #370

(۱۳۹۰/۱۲/۱۳ صبح ۰۸:۱۰)شرلوك نوشته شده:  

شاید منظورت فیلم The Legend of Galgameth (1996) باشه.

http://www.imdb.com/title/tt0113141/

[/quote]

بله خودشه . با تشکر از شما دوست گرامی mmmm:

۱۳۹۰/۱۲/۱۳ عصر ۰۸:۱۵
تشکر شده توسط : شرلوك, ramin42, باد وایت, باربوسا
گست داگ آفلاین
زندگی براساس آئین سامورائی
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۱۲/۱۷
اعتبار: 0

تشکرها : 1
( 7 تشکر در 3 ارسال )
شماره ارسال: #371

سلام بر همه دوستان اگه ممکنه در مورد نام فیلم ها زیر  بنده را راهنمائی فرمائید

1)اواخر دهه هفتاد یه فیلمی از شبکه 1پخش شد که موضوش مرد و رن جنگل بان جوانیکه  که تو جنگل توسط یکی دیگه هدف قرار میگیرن میشه اما زننش بعلت اینکه قلبش سمت چپ بوده زنده میمونه بعد میاد و انتقام شوهرشو مگیره . موقعی که زن میخواد به قاتل شوهرش تو جنگل شلیک کنه میگه شکار بودن چه حسی داره این همون جمله ای که قاتل موقع کشتن شوهره گفته بود .فکر کنم فیلم امریکا یا کانادا باشه

2)سال 84بود فکر کنم شبکه 3یه فیلمی پخش کرد با عنوان قاضی فالکونه البته این فیلم تو کلوپ ها هم هست اما اون فیلمی نیست که شبکه سه پخش کرده با سروش هم تماس گرفتم گفتن ندارن در باره زندگی قاضی معروف ضد مافیای ایتالیا جیوانی فالکونه است کسی میدونه اسم اصلی این فیلم که شبکه 3پخش کرده چیه

3)یه فیلیمه که من جای دیگه دیدیم اما چون از نصفه دیدیم اسمشو نفهمیدم موضوعش در باره زندگی سفیرسابق   سوئد در شیلیه که در جریان انقلاب شیلی به وسیله ارتش با استفاده از موقعیت دیپلماتیکش باعث نجات زندگی خیلی ها میشه خیلی ها رو تو سفارت مخفی میکنه بعضی ها رو هم از کشور خارج میکنه این شخص برنده جایزه صلح نوبل شده

4) دهه هفتاد یه سریال 5یا 6قسمتی پخش شد (شاید هم فیلم بود که سریالش کردن )که باید انگلیسی باشه در باره ماموریه حرفه ایه به اسم گوردون که در مقابل پول که کارهای جاسوسی واسه اربابش انجام میده در انجام ماموریتش با یه مامور کار کشته دیگه در میافته شک دارم اسم این سریال چشم یاقوته یا چیز دیگه

ممنون از تمام دوستان کافه که راهنمائی میکنن

بودن یا نبودن مساله این است هر روز با نکشتن خود پاسخی به آن میدهیم
۱۳۹۰/۱۲/۱۹ عصر ۰۸:۰۰
شرلوك آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #372

(۱۳۹۰/۱۲/۱۹ عصر ۰۸:۰۰)گست داگ نوشته شده:  

2)سال 84بود فکر کنم شبکه 3یه فیلمی پخش کرد با عنوان قاضی فالکونه البته این فیلم تو کلوپ ها هم هست اما اون فیلمی نیست که شبکه سه پخش کرده با سروش هم تماس گرفتم گفتن ندارن در باره زندگی قاضی معروف ضد مافیای ایتالیا جیوانی فالکونه است کسی میدونه اسم اصلی این فیلم که شبکه 3پخش کرده چیه

شاید منظورت فیلم Giovanni Falcone (1993) باشه

http://www.imdb.com/title/tt0126320/

اون فیلم اولی هم که گفتی، زنه دیوونه نمی شه قاتل شوهرش بهش شلیک می کنه ولی چون قلبش بجای طرف چپ، طرف راست بدنش بوده زنده می مونه.

۱۳۹۰/۱۲/۲۰ عصر ۰۳:۳۷
گست داگ آفلاین
زندگی براساس آئین سامورائی
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۱۲/۱۷
اعتبار: 0

تشکرها : 1
( 7 تشکر در 3 ارسال )
شماره ارسال: #373

(۱۳۹۰/۱۲/۲۰ عصر ۰۳:۳۷)شرلوك نوشته شده:  

[quote='گست داگ' pid='13674' dateline='1331310656']

شاید منظورت فیلم Giovanni Falcone (1993) باشه

http://www.imdb.com/title/tt0126320/

اون فیلم اولی هم که گفتی، زنه دیوونه نمی شه قاتل شوهرش بهش شلیک می کنه ولی چون قلبش بجای طرف چپ، طرف راست بدنش بوده زنده می مونه.

/quote

شرلوک ممنونم ازت بابت لینکت ولی این اونی نیست که من دنبالشم فیلم مد نظر من باید از سال 2000به این طرف ساخته شده باشه

اسم اون فیلم که راجعه به زن و شوهر جنگلبانه یادت نیست

[]

بودن یا نبودن مساله این است هر روز با نکشتن خود پاسخی به آن میدهیم
۱۳۹۰/۱۲/۲۰ عصر ۰۵:۵۶
تشکر شده توسط : شرلوك, باد وایت, باربوسا
شرلوك آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #374

/quote

شرلوک ممنونم ازت بابت لینکت ولی این اونی نیست که من دنبالشم فیلم مد نظر من باید از سال 2000به این طرف ساخته شده باشه

اسم اون فیلم که راجعه به زن و شوهر جنگلبانه یادت نیست

[]

[/quote]

این لینکو یک نگاه بنداز شاید فیلمتو پیدا کنی

http://www.imdb.com/character/ch0070053/

اون فیلم جنگلبانم همشو یادمه بجز اسمش یک زمانی هم هر چی گشتم پیداش نکردم.

در ضمن فیلم جاسوسیه چیز دیگه ای ازش یادت نیست احتمال داره اسم یارو کالان باشه نه گردون چون اونو می دونم کدوم فیلمه. به هر حال چیز دیگه ای یادت میاد بگو چون من کشته مرده فیلمهای جاسوسیم.

۱۳۹۰/۱۲/۲۰ عصر ۰۷:۰۴
شرلوك آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #375

(۱۳۹۰/۱۲/۱۹ عصر ۰۸:۰۰)گست داگ نوشته شده:  

سلام بر همه دوستان اگه ممکنه در مورد نام فیلم ها زیر  بنده را راهنمائی فرمائید

1)اواخر دهه هفتاد یه فیلمی از شبکه 1پخش شد که موضوش مرد و رن جنگل بان جوانیکه  که تو جنگل توسط یکی دیگه هدف قرار میگیرن میشه اما زننش بعلت اینکه قلبش سمت چپ بوده زنده میمونه بعد میاد و انتقام شوهرشو مگیره . موقعی که زن میخواد به قاتل شوهرش تو جنگل شلیک کنه میگه شکار بودن چه حسی داره این همون جمله ای که قاتل موقع کشتن شوهره گفته بود .فکر کنم فیلم امریکا یا کانادا باشه

گست داگ عزیز این فیلمو با راهنمایی جناب هامون پیدا کردم فکر می کنم همون باشه

Wounded (1997)

http://www.imdb.com/title/tt0120534/

(از همین جا از جناب هامون بابت راهنمایشون تشکر میکنم.)

فایل های ضمیمه بند انگشتی

۱۳۹۰/۱۲/۲۱ عصر ۰۸:۳۲
تشکر شده توسط : حمید هامون, گست داگ, خانم لمپرت, باد وایت, باربوسا
Papillon آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #376

با سلام به همه دوستان و اساتید بزرگوار / با فرارسیدن نوروز یاد یه فیلم افتادم که فکر کنم اوایل دهه 80 در تعطیلات عید از تلویزیون در دو قسمت و اگه اشتباه نکنم از شبکه 2 هم پخش شد . اسم فیلم " ژولیوس سزار " بود . داستانش همین طور که از اسمش پیداست درباره امپراطور رم ژولیوس سزار بود و از چیز هایی که از فیلم یادمه جنگ (سولا ؟) با قبایل " گل " که تقریبا شبیه به اول فیلم " گلادیاتور " بود . و سردسته " گل " ها با پای خودش میاد تو اردو سزار و در برابر اون زانو می زنه و تسلیم می شه . کشته شدن پمپیوس در مصر که سرش رو توی یک سبد گذاشتن و به سزار نشون می دن. و در آخر فیلم زن اول سزار که به خاطر ازدواج سزار با کلوپاترا ، جدا از اون زندگی می کنه خواب می بینه که سزار زخمی و غرق در خون شده و میاد بهش میگه که فردا به سنا نرو اما سزار میره و همه براش نقشه کشیدن که اونو بکشن و ادامه داستان ( ادامه تاریخ ...) و گفتن جمله معروف : بروتوس تو هم ؟؟؟ . و در پایان گفتن سرگذشت کسانی که سزار رو با خنجر کشتن که هیچ کدوم با مرگ طبیعی نمی میرن ، توسط راوی.

البته اگه درست یادم باشه عید سال بعدش دوباره پخش شد . ممنون می شم از دوستان اگه کسی فیلم رو دیده و سراغی ازش تو  imdb  داره ، راهنمایی کنه .

۱۳۹۰/۱۲/۲۳ عصر ۱۰:۵۶
تشکر شده توسط : باربوسا
سم اسپید آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۱/۸
اعتبار: 52

تشکرها : 2700
( 5519 تشکر در 315 ارسال )
شماره ارسال: #377

(۱۳۹۰/۱۲/۲۳ عصر ۱۰:۵۶)Papillon نوشته شده:  

با سلام به همه دوستان و اساتید بزرگوار / با فرارسیدن نوروز یاد یه فیلم افتادم که فکر کنم اوایل دهه 80 در تعطیلات عید از تلویزیون در دو قسمت و اگه اشتباه نکنم از شبکه 2 هم پخش شد . اسم فیلم " ژولیوس سزار " بود . داستانش همین طور که از اسمش پیداست درباره امپراطور رم ژولیوس سزار بود و از چیز هایی که از فیلم یادمه جنگ (سولا ؟) با قبایل " گل " که تقریبا شبیه به اول فیلم " گلادیاتور " بود . و سردسته " گل " ها با پای خودش میاد تو اردو سزار و در برابر اون زانو می زنه و تسلیم می شه . کشته شدن پمپیوس در مصر که سرش رو توی یک سبد گذاشتن و به سزار نشون می دن. و در آخر فیلم زن اول سزار که به خاطر ازدواج سزار با کلوپاترا ، جدا از اون زندگی می کنه خواب می بینه که سزار زخمی و غرق در خون شده و میاد بهش میگه که فردا به سنا نرو اما سزار میره و همه براش نقشه کشیدن که اونو بکشن و ادامه داستان ( ادامه تاریخ ...) و گفتن جمله معروف : بروتوس تو هم ؟؟؟ . و در پایان گفتن سرگذشت کسانی که سزار رو با خنجر کشتن که هیچ کدوم با مرگ طبیعی نمی میرن ، توسط راوی.

البته اگه درست یادم باشه عید سال بعدش دوباره پخش شد . ممنون می شم از دوستان اگه کسی فیلم رو دیده و سراغی ازش تو  imdb  داره ، راهنمایی کنه .

http://www.imdb.com/title/tt0178130

مشکل من با دنیا این است که او همیشه یک گیلاس از من عقب تر است (هامفری بوگارت)
۱۳۹۰/۱۲/۲۳ عصر ۱۱:۱۵
تشکر شده توسط : Papillon, باد وایت, باربوسا
Papillon آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #378

(۱۳۹۰/۱۲/۲۳ عصر ۱۱:۱۵)سم اسپید نوشته شده:  

(۱۳۹۰/۱۲/۲۳ عصر ۱۰:۵۶)Papillon نوشته شده:  

خیر جناب سم اسپید ، این فیلم رو بصورت  vcd دارم  . این نیست.

۱۳۹۰/۱۲/۲۳ عصر ۱۱:۵۸
سم اسپید آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۱/۸
اعتبار: 52

تشکرها : 2700
( 5519 تشکر در 315 ارسال )
شماره ارسال: #379

(۱۳۹۰/۱۲/۲۳ عصر ۱۱:۵۸)Papillon نوشته شده:  

خیر جناب سم اسپید ، این فیلم رو بصورت  vcd دارم  . این نیست.

پس احتمالا این بوده: http://www.imdb.com/title/tt0284741

مشکل من با دنیا این است که او همیشه یک گیلاس از من عقب تر است (هامفری بوگارت)
۱۳۹۰/۱۲/۲۴ عصر ۰۴:۴۷
تشکر شده توسط : Papillon, حمید هامون, باد وایت, باربوسا
Papillon آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #380

(۱۳۹۰/۱۲/۲۴ عصر ۰۴:۴۷)سم اسپید نوشته شده:  

پس احتمالا این بوده: http://www.imdb.com/title/tt0284741

[/quote]

با سپاس از شما جناب سم اسپید . بله خودشه / دختر سزار ( جولیا ) هم در سریال جنایت های غیر حرفه ای هم ایفای نقش کرده بود که این سریال رو هم خیلی دوست داشتم

۱۳۹۰/۱۲/۲۴ عصر ۱۰:۱۶
تشکر شده توسط : سم اسپید, باد وایت, باربوسا
ارسال پاسخ