[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
» <مارک واتنی> ارادت شارینگهام عزیز
» <شارینگهام> درود بر همه ی دوستان ، سپاس از مارک واتنی عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
جوکر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۲/۲۴
اعتبار: 0

تشکرها : 4
( 13 تشکر در 4 ارسال )
شماره ارسال: #321
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

سلام

ممنون میشم در این مورد راهنمایی کنین.

دوستان دو فیلم خیلی معروف رزمی کلاسیک که مربوط به دهه 50 (قبل انقلاب) هست رو لازم دارم اگه کسی این فیلم ها رو میشناسه لطفا کمکم کنه تا اطلاعات بیشتری ازشون بدونم تا بتونم تهیه کنم این فیلمهارو

البته این دو فیلم به نام های : "پنجه های مرگبار" با بازی منگفی MengFi
و
"پنجه های فولادین" با بازی کاچال یا کانگ چان هستند 

احتمالا زیاد هم کشور سازنده هنگ کنگ باشه

چیز زیادی نمیدونم فقط اینکه این فیلمها در آن زمان (دهه 50) دوبله شده و با استقبال شدیدی در سینماهای ایران مواجه شده بودند

سپاس

۱۳۹۰/۱۰/۱۷ عصر ۰۹:۳۰
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : باد وایت, باربوسا
شرلوك آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۹/۳۰
اعتبار: 21

تشکرها : 677
( 933 تشکر در 117 ارسال )
شماره ارسال: #322

(۱۳۹۰/۱۰/۱۷ عصر ۰۹:۳۰)جوکر نوشته شده:  

سلام

ممنون میشم در این مورد راهنمایی کنین.

دوستان دو فیلم خیلی معروف رزمی کلاسیک که مربوط به دهه 50 (قبل انقلاب) هست رو لازم دارم اگه کسی این فیلم ها رو میشناسه لطفا کمکم کنه تا اطلاعات بیشتری ازشون بدونم تا بتونم تهیه کنم این فیلمهارو

...

این فیلم پنجه های مرگبار باید Five Fingers of Death باشه ولی تو imdb لینک فیلم مربوط به Meng Fei نیست و این فیلم http://www.imdb.com/title/tt0070800/ هنرپیشیش انگار Lieh Lo  به هر حال فکر می کنم لینک سایت amazon اطلاعاتش کافی باشه.

http://www.amazon.com/Five-Fingers-Death...B000MV8AOU

این فیلم دومی مطمئن نیستم چون فیلم پنجه های فولادین (Claws of Steel) مربوط سال 1993 و با بازی جت لی پس احتمالا باید یک فیلم دیگه باشه.

۱۳۹۰/۱۰/۱۷ عصر ۱۰:۳۱
تشکر شده توسط : حمید هامون, جوکر, Papillon, هری کثیف, الیشا, خانم لمپرت, باد وایت, باربوسا
کمیسر ناوارو آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۶/۲۴

تشکرها : 7
( 78 تشکر در 20 ارسال )
شماره ارسال: #323

برای بار دوم می خوام یه فیلم رو بگم شاید کسی یادش اومد این فیلم زیاد یادم نیست که کی بازی کرده اما چندتا صحنه ی شاخص می خوام ازش براتون بگم اولا از اول تا اخر فیلم درباره ی پیگیری یه مامور در رابطه با دزدیدده شدن پسرش است در این مدت اتفاقات زیادی میافته که یادم نیست اما یه جا طی مسیرش با یک کلانتر سیاه پوست همراه میشه توی یه جا هم داخل ماشین کلانتر یه سری عکس هایی بود که به در و دیوار ماشینش چسبونده بود که صدا سیما فقط این جور دوبله کرد که عکس غیر اخلاقی ... تو همون ماشین یه صحنه تصادف رخ میده و نزدیکه که ماشین بیافته توی دره کلانتر از مامور که شبیه بن افلک است میخواد که یک دشنه که توی داشبورد هستش رو بهش بده و کمربند رو پاره میکنه و بیرون میاد صحنه آخر فیلم تو ی قطار اتفاق میافته که مشخص میشه همه ی کارها زیر سر اون کلانتر رنگین پوست بوده و ربایش کار ایشون بوده و  تو قطار درگیر میشن ....

اما فیلم دوم رو میخواستم بدعتی بکنم و مسئله ای رو راه بیاندازم که شاید برخی از دوستان هم این کار رو بکنن اما نمیدونم جواب میده یا نه فیلمی رو به خاطر دارم که از اون فیلم چون هشت سالم بود دیالوگ و صحنه ی خاصی را نمیدانم اما فقط یک دیالوگ با یک مضمون میدانم نمیدونم دست گیر هست با نه این دیالوگی هم که میگم از زبان یکی از نقش های فرعی است اما برای من که خیلی شاخص و برجسته است این فیلم مربوط میشه به فساد اداری در امریکا وقتی یکی از مفسدین لو میره و متوجه میشه که می خوان بگیرنش به خانمش میگه خانم شنیدم که گفتی ماشین لباسشویی صدا میده می خوام برم یه تسمه براش بخرم تسمه رو باز میکنه با ماشینش میره به همراهش زنگ میزنن از همکاراش و همدستاش که ازش کمک بخوان میگه که من دارم میرم تسمه ماشین لباسشویی رو عوض کنم و ماشینش رو پارک میکنه و با یه کلت خود*کشی میکنه

فیلم سوم در رابطه با فوتباله در افریقا وسط بازی توپ رو به صورت ساعتی شوت میکنن یه پسره توپ رو میگیره با دوستاش هستن بعد پسره با توپ حرکت میزنه رو پایی تکنیکی فقط هم یه توپ دارن وسط بازی مهمی هستن از پسره می خوان توپ رو بده اما نمیده بعد میگیرنش میندازنش زندون با دوستاش

بقیه اش هم باشه برا بعد

آیا برابرند آن هایی که می دانند با آن هایی که نمی خواهند بدانند
۱۳۹۰/۱۰/۲۲ عصر ۰۵:۱۴
alinovin آفلاین
منتظر تایید
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۱۰/۲۴

تشکرها : 0
( 5 تشکر در 2 ارسال )
شماره ارسال: #324

من یه سوال داشتم

حدود 10-15 سال پیش تو برنامه هنر هفتم فیلم بدون کلامی نشون داد که در ابتدای اون فیلم یک نفر برای فرار از دست کسانی که میخواستند بکشنش با هواپیمایی که درست کرده بود از خونه از روی ایوان میپره و در نزدیکی شهری که خالی از سکنه و علامات بمب اتمی و مواد رادیو اکتیو به دور تا دور شهر نصب کرده بودند و در اون شهر که خالی از سکنه بوده یاران ماهی می بارید باران سنگ می بارید

آخرین چیزی که یادم میاد آخر فیلم چند نفر همسر اون مرد رو میارن بهش میدن

اسم فیلم رو میخواستم و میخواستم بدونم از کجا میتونم داونلودش کنم

ممنون

mmmm:

۱۳۹۰/۱۰/۲۴ صبح ۰۱:۱۱
siyavash1357 آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۶
اعتبار: 8

تشکرها : 173
( 430 تشکر در 56 ارسال )
شماره ارسال: #325

(۱۳۹۰/۱۰/۲۴ صبح ۰۱:۱۱)alinovin نوشته شده:  

من یه سوال داشتم

حدود 10-15 سال پیش تو برنامه هنر هفتم فیلم بدون کلامی نشون داد که در ابتدای اون فیلم یک نفر برای فرار از دست کسانی که میخواستند بکشنش با هواپیمایی که درست کرده بود از خونه از روی ایوان میپره و در نزدیکی شهری که خالی از سکنه و علامات بمب اتمی و مواد رادیو اکتیو به دور تا دور شهر نصب کرده بودند و در اون شهر که خالی از سکنه بوده یاران ماهی می بارید باران سنگ می بارید

آخرین چیزی که یادم میاد آخر فیلم چند نفر همسر اون مرد رو میارن بهش میدن

اسم فیلم رو میخواستم و میخواستم بدونم از کجا میتونم داونلودش کنم

ممنون

mmmm:

آخرين نبرد

http://www.imdb.com/title/tt0085426/

از اينجا مي تونين دانلود كنين

http://avaxhome.ws/video/genre/sci_fi/Le...ombat.html

http://30nemania3.blogsky.com/
۱۳۹۰/۱۰/۲۴ صبح ۰۸:۵۷
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : حمید هامون, الیشا, Papillon, Memento, باد وایت, باربوسا
Papillon آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۳۱
اعتبار: 27

تشکرها : 5668
( 1331 تشکر در 86 ارسال )
شماره ارسال: #326

با سلام / مثل اینکه کسی از دوستان فیلم هایی رو که ما دیدیم و سراغی ازش نداریم ، ندیدهidont . امیدوارم این دیگه مثل قبلی ها نباشه . راستش من خودم این فیلم رو ندیدم و از طرف خواهرم ( که اهل فیلم و سینما نیست ) نقل می کنم / یه فیلم که در اون خسرو پرویز رو نشون میده که با لقب کسری هم در فیلم نامیده میشه. چیز زیادی از فیلم یادش نیست فقط اینکه ایشون دریک باغ نشسته و ملازمان هم اطرافشون هستن و دارای یک قیافه ایرانی ( اعم از ریش پرپشت سیاه رنگ و چشمان درشت و سیاه و البته زیبا و...) و با هیبت یک پادشاه . فیلم رنگی بوده و در دهه 70 از شبکه دو پخش شده . ممنون میشم اگه کسی از استاتید بزرگوار راهنمایی کنند.

بنگر ز صبا دامن گل چاک شده / بلبل ز جمال گل طربناک شده / در سایه گل نشین که بسیار این گل / در خاک فرو ریزد و ما خاک شده
۱۳۹۰/۱۰/۲۴ عصر ۱۰:۵۴
hoddy آفلاین
منتظر تایید
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۱۰/۲۵

تشکرها : 1
( 2 تشکر در 1 ارسال )
شماره ارسال: #327

سلام. کسی يادش مياد صدا و سيما يه فيلم سينمايی رو چندين بار پخش کرد به نام "مورچگان" که راجع به يه سری مورچه های گوشت خوار بودند که شهر يا روستا  رو مورد حمله قرار داده بودند و آخر فيلم هم ملکه ی مورچه ها رو نشون ميده که روی يه تخته سنگ زنده مونده؟ اسم اصلی فيلم چيه ؟ خيلی دنبالشم

مرسی

۱۳۹۰/۱۰/۲۵ عصر ۱۰:۵۴
شرلوك آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #328

(۱۳۹۰/۱۰/۲۵ عصر ۱۰:۵۴)hoddy نوشته شده:  

سلام. کسی يادش مياد صدا و سيما يه فيلم سينمايی رو چندين بار پخش کرد به نام "مورچگان" که راجع به يه سری مورچه های گوشت خوار بودند که شهر يا روستا  رو مورد حمله قرار داده بودند و آخر فيلم هم ملکه ی مورچه ها رو نشون ميده که روی يه تخته سنگ زنده مونده؟ اسم اصلی فيلم چيه ؟ خيلی دنبالشم

مرسی

فکر می کنم این باشه Legion of Fire: Killer Ants! (TV 1998)

http://www.imdb.com/title/tt0122603/

http://en.wikipedia.org/wiki/Legion_of_F...ller_Ants!

۱۳۹۰/۱۰/۲۶ صبح ۱۲:۰۷
تشکر شده توسط : hoddy, خانم لمپرت, باد وایت, باربوسا
شرلوك آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #329

(۱۳۹۰/۱۰/۱۷ صبح ۰۵:۲۹)شرلوك نوشته شده:  

(۱۳۹۰/۹/۱۹ عصر ۱۰:۰۲)شرلوك نوشته شده:  

دوستان هر کی اسم این فیلمها را می دونه ممنون می شم بگه

1- یک فیلم فضایی (فکر می کنم در مورد مریخ  بود). یک عده فضانورد می رن که از این سیاره نمونه خاک بیارن زمین. یکی از این فضانوردا می ره از یک دریاچه مانندی نمونه برداره که موقعی که داره بر می گرده طنابش با تیزی صخره ها پاره می شه می افته تو این دریاچه می میره. وقتی می خوان بیان زمین تو نقطه ای که سفینشون باید فرود بیاد نمی یاد و می افتن یک جای پرت. یکی از این فضانورد بجای که داروها رو با خودش بیاره ور می داره نمونه هایی که از اون سیاره اورده بودندو میاره و همین باعث می شه یک جا که به آب می رسن دارو برای تصفیش نداشته باشن. فکر می کنم آخرش فقط یکیشون زنده می رسه شهر.

2- ماجرای یک هفتیر کشه که زن و بچشو یک سری اوباش دزدیدن و دو تا از انگشتان دستشو با تیر زدن که مجبور بود همیشه دستکش دستش کنه. و اون برای پیدا کردنشون از یک دهکده به یک دهکده دیگه میره. یک بار وارد یک دهکده می شه که یکسری اوباش هفتیر کش دهکده رو گرفتن و هر کاری که می خوان می کنن. آخر فیلم یادمه که این میره با اینا دوئل کنه و همشون بجای دست راست با دست چپ (با هفتیرش) می زنه. فکر می کنم یک مجسمه هم ازش می سازن میزارن وسط میدون.

3- فيلم كمدي جنگي (جنگ جهاني دوم) بود. موضوع فيلم از اين قرار بود كه يك افسر آمريكايي بهمراه يك افسر فرانسوي و يك سرباز فرانسوي (كه هميشه شبها پادگانو دودر مي كرد تا نامزدشو ببينه) ماموريت دارند تا يك جنرال آلماني را بدزدند. به هر حال آنها جنرالو مي دزدند و مي برندش اونور خط ولي چون براي فرار لباس آلماني پوشيده بودند دستگير ميشن. جالب قضيه اينجا بود كه معلوم مي شه جنرال آلماني خودش جاسوس آمريكايي بوده.

4- يك فيلم بود كه فكر مي كنم تو ايران تحت نام قاتل سفارشي پخش شده بود. ماجراي يك قاتل كه ابتدا به جر و بحث آدمها (با خودكار ميكروفون) گوش مي ده بعد مي ره يكي از اون آدمها رو مي كشه و سپس درخواست 100000 دلار پول از طرف ديگه مي كنه. اين قاتل معشوقه رييس پليس شهرم كشته بود . آخرشم ميره كه زن رييس پليسو بكشه ولي موفق نمي شه و خودش كشته مي شه.

سه تا فیلم دیگه هم تو ذهنم هست هر کی می تونه کمک کنه.

اولی ماجرای یک آدمکش حرفه ای که می خواد به زندگی نرمال برگرده ولی ذاتش نمی زاره. دو صحنه فیلم خیلی با حاله یکی جاییکه با ضربه میزنه تو گردن یک آدم قوی هیکل و در جا م کشتش و دیگری آخره فیلمه که دستیارش که یک پسره ساهپوسته برای انتقام یک بمب تو گلدونه روی میزه وسطه اتاق قایم کرده مرده هم هر چی می گرده پیداش نمی کنه تا آخر سر منفجر می شه (پلیسها خونه رو محاصره کرده بودند.)

دومی فکر می کنم یک فیلم انگلیسی در مورد سرقت اطلاعات از طریق اینترنته. قشنگترین جای فیلم اول فیلم بود که یارو یک کامپیوتر ذغالی روشن می کنه بعد یک پیام میاد که فلان دکمه رو فشار بده اون یارو هم وقتی دستش می زاره دکمه در جا برقش می گیره می میمیره چون قاتلها یک سیم نازک برق از روی دکمه رد کرده بودند.

یک فیلم دیگه

فیلم ماجراش شبیه رستم و سهرابه ولی تو جنگ بین ایندوتا اونی که شبیه رستمه می فهمه اونی که باش می جنگه پسرشه و پسره زنده می مونه. توی فیلم یک اژدهای 3 سر هم بود که آخرش تمام سراشو قطع می کنند.

۱۳۹۰/۱۰/۲۶ صبح ۰۱:۲۶
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۱۰
اعتبار: 53

تشکرها : 1834
( 10943 تشکر در 271 ارسال )
شماره ارسال: #330
(۱۳۹۰/۱۰/۲۶ صبح ۰۱:۲۶)شرلوك نوشته شده:  

یک فیلم دیگه

فیلم ماجراش شبیه رستم و سهرابه ولی تو جنگ بین ایندوتا اونی که شبیه رستمه می فهمه اونی که باش می جنگه پسرشه و پسره زنده می مونه. توی فیلم یک اژدهای 3 سر هم بود که آخرش تمام سراشو قطع می کنند.

فیلمی ساخته شوروی در اواخر دهه شصت در سینماهای ایران اکران شد که (( دلاوران دوران )) اسمش رو گذاشته بودن و شاید اسم فیلم مورد نظر شما باشه ...
در بخشی از این فیلم همسر قهرمان فیلم به اون سفره ای هدیه میده که تصاویر غذاهای مختلف رو در اون گلدوزی کرده بود و در طول سفر پر مخاطره ایشون ، هرگاه قهرمان فیلم ، دست روی هر کدوم از اون غذاهای گلدوزی شده میگذاشت اون غذا به صورت تازه و آماده برای خوردن بر روی سفره ظاهر میشد .
در بخشی از فیلم هم وزیر حاکم خبیث فیلم بنا به دستور حاکم ، اژدهایی پرنده رو از طلسم آزاد میکنه که پهلوان فیلم در نهایت بر این اژدها غلبه می کنه و حاکم ستمگر غلبه می کنه و زندانیان در بند رو آزاد میکنه...
یا حق

من با این حرفی که می زنید کاملا مخالفم . ولی حاضرم جانم را بدهم تا شما حق داشته باشید این حرف را بزنید ... ولتر
۱۳۹۰/۱۰/۲۶ عصر ۰۸:۳۹
تشکر شده توسط : شرلوك, مارلنه, حمید هامون, باد وایت, باربوسا
شرلوك آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #331

(۱۳۹۰/۱۰/۲۶ عصر ۰۸:۳۹)دن ویتو کورلئونه نوشته شده:  

یک فیلم دیگه

فیلمی ساخته شوروی در اواخر دهه شصت در سینماهای ایران اکران شد که (( دلاوران دوران )) اسمش رو گذاشته بودن و شاید اسم فیلم مورد نظر شما باشه ... در بخشی از این فیلم همسر قهرمان فیلم به اون سفره ای هدیه میده که تصاویر غذاهای مختلف رو در اون گلدوزی کرده بود و در طول سفر پر مخاطره ایشون ، هرگاه قهرمان فیلم ، دست روی هر کدوم از اون غذاهای گلدوزی شده میگذاشت اون غذا به صورت تازه و آماده برای خوردن بر روی سفره ظاهر میشد . در بخشی از فیلم هم وزیر حاکم خبیث فیلم بنا به دستور حاکم ، اژدهایی پرنده رو از طلسم آزاد میکنه که پهلوان فیلم در نهایت بر این اژدها غلبه می کنه و حاکم ستمگر غلبه می کنه و زندانیان در بند رو آزاد میکنه... یا حق

خیلی ممنون. فیلم همونه. البته منم فکر می کردم مال طرفای روسها باشه ولی تو جستجو آخرش همش به فیلمهای بوریس کیمیاگرف کارگردان تاجیک می رسیدم که فیلماش هیچکدوم این فیلم مورد نظر من نیست. بازم تشکر شاید از روی همین اسم فارسیش پیداش کنم.

۱۳۹۰/۱۰/۲۶ عصر ۰۹:۲۵
تشکر شده توسط : دن ویتو کورلئونه, مارلنه, سناتور, شارینگهام, باد وایت, باربوسا
کمیسر ناوارو آفلاین
مشتری کافه
*

( 78 تشکر در 20 ارسال )
شماره ارسال: #332

(۱۳۹۰/۱۰/۲۴ عصر ۱۰:۵۴)Papillon نوشته شده:  

با سلام / مثل اینکه کسی از دوستان فیلم هایی رو که ما دیدیم و سراغی ازش نداریم ، ندیدهidont . امیدوارم این دیگه مثل قبلی ها نباشه . راستش من خودم این فیلم رو ندیدم و از طرف خواهرم ( که اهل فیلم و سینما نیست ) نقل می کنم / یه فیلم که در اون خسرو پرویز رو نشون میده که با لقب کسری هم در فیلم نامیده میشه. چیز زیادی از فیلم یادش نیست فقط اینکه ایشون دریک باغ نشسته و ملازمان هم اطرافشون هستن و دارای یک قیافه ایرانی ( اعم از ریش پرپشت سیاه رنگ و چشمان درشت و سیاه و البته زیبا و...) و با هیبت یک پادشاه . فیلم رنگی بوده و در دهه 70 از شبکه دو پخش شده . ممنون میشم اگه کسی از استاتید بزرگوار راهنمایی کنند.

من تنها فیلمی که دیدم خسرو پرویز با ان محسنات نشسته و لقب کسری را هم داره زمانی است که نامه محمد را در محمد رسول الله بهش میدن و طبق تاریخ پاره میکنه تنها شاه دنیای آن روز بود که نامه را پاره کرد (قابل توجه کسانی که معتقدند حقوق بشری در ان زمان بوده) حالا با اون کاری نداریم اما همانطور که میدونید خسرو و شیرین داستان پادشاه ایرانی بوده که گمان میره خسرو پرویز بوده در ضمن این عرب ها بودند که از زور جاهلی و لکنت زبان به خسرو (شاه) کسری می گفتند (اعراب غیر ایرانی را میگم البته بماند که در ایران ما تعداد کمی عرب زبان داریم و نه عرب) من را ببخشید دیگه از این پست ها نمی فرستم که ماهیت نژادپرستانه داره اما ما باید این واقعیت را بگیم تا آن ها این دروغ (خلیج ع-ر-ب-ی ) را نگن. بنی ادم اعضای.....

۱۳۹۰/۱۰/۲۶ عصر ۱۱:۱۷
تشکر شده توسط : Papillon, سناتور, باد وایت, باربوسا
شرلوك آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #333

(۱۳۹۰/۱۰/۲۶ عصر ۰۹:۲۵)شرلوك نوشته شده:  

(۱۳۹۰/۱۰/۲۶ عصر ۰۸:۳۹)دن ویتو کورلئونه نوشته شده:  

یک فیلم دیگه

فیلمی ساخته شوروی در اواخر دهه شصت در سینماهای ایران اکران شد که (( دلاوران دوران )) اسمش رو گذاشته بودن و شاید اسم فیلم مورد نظر شما باشه ... در بخشی از این فیلم همسر قهرمان فیلم به اون سفره ای هدیه میده که تصاویر غذاهای مختلف رو در اون گلدوزی کرده بود و در طول سفر پر مخاطره ایشون ، هرگاه قهرمان فیلم ، دست روی هر کدوم از اون غذاهای گلدوزی شده میگذاشت اون غذا به صورت تازه و آماده برای خوردن بر روی سفره ظاهر میشد . در بخشی از فیلم هم وزیر حاکم خبیث فیلم بنا به دستور حاکم ، اژدهایی پرنده رو از طلسم آزاد میکنه که پهلوان فیلم در نهایت بر این اژدها غلبه می کنه و حاکم ستمگر غلبه می کنه و زندانیان در بند رو آزاد میکنه... یا حق

خیلی ممنون. فیلم همونه. البته منم فکر می کردم مال طرفای روسها باشه ولی تو جستجو آخرش همش به فیلمهای بوریس کیمیاگرف کارگردان تاجیک می رسیدم که فیلماش هیچکدوم این فیلم مورد نظر من نیست. بازم تشکر شاید از روی همین اسم فارسیش پیداش کنم.

فکر می کنم این فیلم باشه. The Sword and the Dragon (1956)

http://www.imdb.com/title/tt0049358/

این روسها سه تا قهرمان افسانه ای بنامهای Dobrynya Nikitich, Ilya Muromets, Alyosha Popovich دارند. این فیلم بر اساس قهرمانشون Ilya Muromets است. البیته دو تا قهرمان دیگه هم تو فیلم هستند ولی محوریت فیلم بر اساس Ilya Muromets می باشه.

فایل های ضمیمه
.jpg  screencaps.jpg (اندازه: 63.59 KB / دانلودها: 13)
۱۳۹۰/۱۰/۲۸ عصر ۰۲:۴۶
شرلوك آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #334

(۱۳۹۰/۱۰/۱۷ صبح ۰۵:۲۹)شرلوك نوشته شده:  

[quote='شرلوك' pid='12014' dateline='1323541974']

دوستان هر کی اسم این فیلمها را می دونه ممنون می شم بگه

1- یک فیلم فضایی (فکر می کنم در مورد مریخ  بود). یک عده فضانورد می رن که از این سیاره نمونه خاک بیارن زمین. یکی از این فضانوردا می ره از یک دریاچه مانندی نمونه برداره که موقعی که داره بر می گرده طنابش با تیزی صخره ها پاره می شه می افته تو این دریاچه می میره. وقتی می خوان بیان زمین تو نقطه ای که سفینشون باید فرود بیاد نمی یاد و می افتن یک جای پرت. یکی از این فضانورد بجای که داروها رو با خودش بیاره ور می داره نمونه هایی که از اون سیاره اورده بودندو میاره و همین باعث می شه یک جا که به آب می رسن دارو برای تصفیش نداشته باشن. فکر می کنم آخرش فقط یکیشون زنده می رسه شهر.

2- ماجرای یک هفتیر کشه که زن و بچشو یک سری اوباش دزدیدن و دو تا از انگشتان دستشو با تیر زدن که مجبور بود همیشه دستکش دستش کنه. و اون برای پیدا کردنشون از یک دهکده به یک دهکده دیگه میره. یک بار وارد یک دهکده می شه که یکسری اوباش هفتیر کش دهکده رو گرفتن و هر کاری که می خوان می کنن. آخر فیلم یادمه که این میره با اینا دوئل کنه و همشون بجای دست راست با دست چپ (با هفتیرش) می زنه. فکر می کنم یک مجسمه هم ازش می سازن میزارن وسط میدون.

دو تا فیلم دیگه

هر دو در مورد زندانه.

اولی یک گروه تبهکار نقشه می کشن موقع پخش فوتبال از زندان فرار کنند برن یک چاپخونه پول چاپ کنند بعد برگردند. آخر فیلم می فهمن جوهر اشتباهی  بکار بردند رنگ همه پولهایی که چاپ کردند از بین می ره.

دومی هم شبیه همینه یواشکی از زندان فرار می کنند میرن یک سری الماس می دزدند بعد بر می گردند الماسها رو می زارن تو گاو صندوق زندان. آخرشم وقتی از زندان آزاد می شن تو قطار وقتی پلیسها می یان برای بازرسی کیفها الماسها اشتباهی از پنجره قطار پرت می شه بیرون.

۱۳۹۰/۱۰/۲۸ عصر ۰۳:۵۶
سناتور آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۲/۴
اعتبار: 36

تشکرها : 3690
( 4535 تشکر در 390 ارسال )
شماره ارسال: #335

[quote='شرلوك' pid='12795' dateline='1326889576']

[quote='شرلوك' pid='12573' dateline='1325901540']

[quote='شرلوك' pid='12014' dateline='1323541974']

فیلم دوم رو که گفتید فکر کنم تو ایران با نام سه نخاله فراری نشون دادند یکی از بازیگراش هم پیتر سلرز بود .دوبلور رئیس زندان هم نصراله مدقالچی بود

۱۳۹۰/۱۰/۲۸ عصر ۱۰:۰۶
تشکر شده توسط : شرلوك, باد وایت, باربوسا
شرلوك آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #336

دو تا فیلم دیگه

هر دو در مورد زندانه.

اولی یک گروه تبهکار نقشه می کشن موقع پخش فوتبال از زندان فرار کنند برن یک چاپخونه پول چاپ کنند بعد برگردند. آخر فیلم می فهمن جوهر اشتباهی  بکار بردند رنگ همه پولهایی که چاپ کردند از بین می ره.

دومی هم شبیه همینه یواشکی از زندان فرار می کنند میرن یک سری الماس می دزدند بعد بر می گردند الماسها رو می زارن تو گاو صندوق زندان. آخرشم وقتی از زندان آزاد می شن تو قطار وقتی پلیسها می یان برای بازرسی کیفها الماسها اشتباهی از پنجره قطار پرت می شه بیرون.

[/quote]

فیلم دوم رو که گفتید فکر کنم تو ایران با نام سه نخاله فراری نشون دادند یکی از بازیگراش هم پیتر سلرز بود .دوبلور رئیس زندان هم نصراله مدقالچی بود

[/quote]

ممنون.

اسم اصلیش Two Way Stretch (1960)

http://www.imdb.com/title/tt0054417/

۱۳۹۰/۱۰/۲۸ عصر ۱۰:۵۴
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, باد وایت, باربوسا
Papillon آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #337

با تشکر از شما جناب کمیسر ناوارو

محمد رسول اله رو هم دیده ولی اون که گفتم نبوده

راستی یه فیلم دیگه، چند سال پیش از شبکه سه پخش شد داستانش درباره چند نفر زن و مرد بود که یه جایی کار می کردند که اسکناس های کهنه رو از چرخه پول خارج می کردند اینها با هم نقشه می کشن که از پول های مستعمل بدزدند و این کار رو هم انجام می دن و قرار میزارن که از پول ها زیاد خرج نکنن چون بخاطر کارمند بودن در اون اداره تحت نظر هستند...

بنگر ز صبا دامن گل چاک شده / بلبل ز جمال گل طربناک شده / در سایه گل نشین که بسیار این گل / در خاک فرو ریزد و ما خاک شده
۱۳۹۰/۱۰/۲۸ عصر ۱۰:۵۵
تشکر شده توسط : میجر, باد وایت, باربوسا
رزا آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۵/۲۹
اعتبار: 52

تشکرها : 5834
( 3533 تشکر در 141 ارسال )
شماره ارسال: #338

(۱۳۹۰/۱۰/۲۸ عصر ۱۰:۵۵)Papillon نوشته شده:  

با تشکر از شما جناب کمیسر ناواروراستی یه فیلم دیگه، چند سال پیش از شبکه سه پخش شد داستانش درباره چند نفر زن و مرد بود که یه جایی کار می کردند که اسکناس های کهنه رو از چرخه پول خارج می کردند اینها با هم نقشه می کشن که از پول های مستعمل بدزدند و این کار رو هم انجام می دن و قرار میزارن که از پول ها زیاد خرج نکنن چون بخاطر کارمند بودن در اون اداره تحت نظر هستند...

نسخه بریتانیائی این فیلم چند سال پیش از شبکه دو پخش شد به اسم hot money محصول 2001 کشور انگلستان ولی بعدها نسخه امریکائی اون به اسم mad money پخش شد از شبکه سه با بازی کیت هولمز و دایان کیتون و کوئین لطیفا و ...

گاهی ارزش واقعی یک لحظه را، تا زمانی که به یک خـاطره تبدیل شود، نمی‌فهمیم . .
۱۳۹۰/۱۰/۲۹ صبح ۱۲:۲۷
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : حمید هامون, بانو, Papillon, باد وایت, باربوسا
کمیسر ناوارو آفلاین
مشتری کافه
*

( 78 تشکر در 20 ارسال )
شماره ارسال: #339

یه فیلمی بود که توش چند تا شخصیت مقبول اجتماعی مثل بازیگر و کارمند و مخترع برای فرار از مالیات دست به دزدی از خزانه میزنند در این راه از خبره ای در دزدی استفاده میکنند که پشت سرش استخوان نداره و به جاش فلز گذاشته هر موقع توی گرما قرار میگیره قاطی میکنه این دوستان شریف در هنگتم دزدی به اندازه قبض مالیات میدزدند اما اون آدم معلوم الحال فلزی می خواد بدزده که با هم در گیر میشن فیلم فک کنم مال دهه 70 باشه

۱۳۹۰/۱۰/۲۹ عصر ۰۴:۲۶
Papillon آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #340

(۱۳۹۰/۱۰/۲۹ صبح ۱۲:۲۷)رزا نوشته شده:  

(۱۳۹۰/۱۰/۲۸ عصر ۱۰:۵۵)Papillon نوشته شده:  

با تشکر از شما جناب کمیسر ناواروراستی یه فیلم دیگه، چند سال پیش از شبکه سه پخش شد داستانش درباره چند نفر زن و مرد بود که یه جایی کار می کردند که اسکناس های کهنه رو از چرخه پول خارج می کردند اینها با هم نقشه می کشن که از پول های مستعمل بدزدند و این کار رو هم انجام می دن و قرار میزارن که از پول ها زیاد خرج نکنن چون بخاطر کارمند بودن در اون اداره تحت نظر هستند...

نسخه بریتانیائی این فیلم چند سال پیش از شبکه دو پخش شد به اسم hot money محصول 2001 کشور انگلستان ولی بعدها نسخه امریکائی اون به اسم mad money پخش شد از شبکه سه با بازی کیت هولمز و دایان کیتون و کوئین لطیفا و ...

بله خودشه . با تشکر از شما mmmm:

۱۳۹۰/۱۰/۲۹ عصر ۰۹:۰۸
تشکر شده توسط : کمیسر ناوارو, رزا, الیشا, آوینا, باد وایت, باربوسا
ارسال پاسخ