[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
siyavash1357 آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۶
اعتبار: 8

تشکرها : 173
( 429 تشکر در 56 ارسال )
شماره ارسال: #281
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

(۱۳۹۰/۹/۱۲ عصر ۰۱:۰۷)kramer نوشته شده:  

اما فيلم دوم قصه اين جوري بود که با هر کس تماس مي گرفتند بعد مدتي اون مي مرد. اسمش فکر کنم کلمه اي مثل زنگها داشت.

با تشکر فراوان

http://www.sourehcinema.com/Title/Title....http://www.sourehcinema.com/Title/Title.aspx?id=13

http://30nemania3.blogsky.com/
۱۳۹۰/۹/۱۲ عصر ۰۲:۰۱
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : الیشا, kramer, Memento, باد وایت, باربوسا
کمیسر ناوارو آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۶/۲۴
اعتبار: 0

تشکرها : 7
( 78 تشکر در 20 ارسال )
شماره ارسال: #282

دوستان نمیدانم جاش اینجاس یا نه اما هرچه فبلم خواستم که اسمش رو نمیدونستم مال لویی دو فونس بود تصمیم گرفتم یک تقاضایی کنم هر کس آرشیوی از فیلم های لویی دو فونس داره بویژه اگه دوبله باشه من حاضرم ازش بخرم ....ممنونم

آیا برابرند آن هایی که می دانند با آن هایی که نمی خواهند بدانند
۱۳۹۰/۹/۱۲ عصر ۱۱:۱۸
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : باد وایت, باربوسا
سناتور آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۲/۴
اعتبار: 36

تشکرها : 3690
( 4535 تشکر در 390 ارسال )
شماره ارسال: #283

یک فیلم حدود25 سال پیش از تلویزیون پخش شد داستان مربوط به جنگ جهانی دوم بود که یک پروفسور به اسارت نازی ها در میاد این بازیگر همیشه هم ریش و سبیل داشت و دوبلور ثابت داشت وقتی میره داخل بازداشتگاه یک جدول رو درچند دقیقه حل می کنه وزندانیها میگن این جدول حداقل یکهفته اونها روسر گرم میکرد .این بازیگر ابتدای فیلم توپهای ناوران به عنوان افسر ارشد با گریگوری پک همبازی شده.آخر فیلم هم این پروفسور خودش رو شبیه فرمانده اردوگاه در میاره و اززندان فرار می کنه.

۱۳۹۰/۹/۱۲ عصر ۱۱:۴۱
تشکر شده توسط : فیلیپ ژربیه, باد وایت, باربوسا
شرلوك آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۹/۳۰
اعتبار: 21

تشکرها : 677
( 933 تشکر در 117 ارسال )
شماره ارسال: #284

(۱۳۹۰/۹/۱۲ عصر ۱۱:۴۱)senatore نوشته شده:  

یک فیلم حدود25 سال پیش از تلویزیون پخش شد داستان مربوط به جنگ جهانی دوم بود که یک پروفسور به اسارت نازی ها در میاد این بازیگر همیشه هم ریش و سبیل داشت و دوبلور ثابت داشت وقتی میره داخل بازداشتگاه یک جدول رو درچند دقیقه حل می کنه وزندانیها میگن این جدول حداقل یکهفته اونها روسر گرم میکرد .این بازیگر ابتدای فیلم توپهای ناوران به عنوان افسر ارشد با گریگوری پک همبازی شده.آخر فیلم هم این پروفسور خودش رو شبیه فرمانده اردوگاه در میاره و اززندان فرار می کنه.

فکر می کنم فیلم A Coming-Out Party (1961) با بازی James Robertson Justice باشه

http://www.imdb.com/title/tt0055593/ 

۱۳۹۰/۹/۱۶ صبح ۰۱:۵۰
تشکر شده توسط : Papillon, سناتور, پاشنه طلا, الیشا, خانم لمپرت, شارینگهام, باد وایت, باربوسا
Papillon آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۳۱
اعتبار: 27

تشکرها : 5667
( 1331 تشکر در 86 ارسال )
شماره ارسال: #285

با سلام / درخواست راهنمایی در مورد نام چند فیلم رو داشتم

1) یه فیلم وسترن بود که وقتی شبکه 3 سیما تازه تاسیس شده بود پخش کرد فقط یه صحنه ازش یادمه این که چند نفر که پیاده هستند به روی یه نفر که سوار اسبه هفت تیر می کشن و اون یه نفر هم وقتی داره از اسب پیاده می شه یه هفت تیر خیلی کوچک که زیر رکاب اسبش پنهان کرده رو در میاره و همشون رو میزنه

2) یه فیلم رزمی بود که باز هم از شبکه 3 پخش شد ، داستانش درباره یه پسری بود که پدرش ( یا استادش ) وقتی که بچه بود دو تا وزنه آهنی به پاهاش می بنده و همون موقع هم یه نهال می کاره و به پسره می گه که از روش بپره و پسره هم هر روز این کار رو می کنه و  وقتی پسره بزرگ شد، از روی درخت که خیلی بزرگ شده میپره و ادامه داستانهای رزمی ...

3) سومی یه فیلم ایرانی بود که در دهه 70 پخش شد و داستانش  درباره یه جوونی بود که با دوستش از دور یه  ماشین (پژو سفید رنگ) گل کاری شده برای عروسی ، جلوی مغازه گل فروشی رو میپاد. و و وقتی می بینه درب ماشین بازه و صاحبش توی مغازه س ، خود جوون میره که ضبط ماشین رو باز کنه و بدزده و در همین موقع هم یه نفر دیگه می آد پشت فرمون می شینه و ماشین رو میدزده ! . و بعد با پسره میره و در ادامه با چند نفر اراذل و اوباش روبرو میشن که ماشین دزده  همشون رو میزنه . و وقتی پسره میبینه که با آدم خطرناکی همراه شده بهش میگه از خیر ضبط ماشین گذشته و میخواد که ولش کنه ولی ماشین دزده میگه که نه ، هر دوی اونها مرتکب دزدی شدن و باید تا آخر هم با هم باشن ...

بنگر ز صبا دامن گل چاک شده / بلبل ز جمال گل طربناک شده / در سایه گل نشین که بسیار این گل / در خاک فرو ریزد و ما خاک شده
۱۳۹۰/۹/۱۶ عصر ۰۹:۴۶
کمیسر ناوارو آفلاین
مشتری کافه
*

( 78 تشکر در 20 ارسال )
شماره ارسال: #286

سلام یه فیلمی ده سال پیش شبکه 1 نشون داد دیگه هیچ وقت هم ندیدمش یه کلیت ازش تو ذهنمه یادمه تو امریکا جایی تو تگزاس کل ایالت مامور به گرفتن یه سرخپوست میشن البته به گمانم سرخپوست بود هرچی بود اقلیت بود اما فیلم قدیمی هم نبود زیاد و رنگی بود و سال های 80 رو نشون میداد این پسره به طرز عجیبی فرار می کرد هیچ کس نمی تونست بگیرتش و تنها صحنه ای که یادمه صحنه ی آخر بود که مو رو به تن آدم سیخ میکنه  یکی از کسایی که به دنبال این بدبخت بود تو بالای به تپه گیرش می اندازه باهم درگیر میشن اما ماموره مغلوب میشه و وقتی داره توی در ه می افته همون پسر فراری دستش رو می گیره و نجاتش میده و فیلم تموم میشه می دونم خیلی گنگ توضیح ادم اما فقط همین یادم بود اگر کسی اسمش رو درست بگه یا اون نا بغه بوده یا من خیلی خوب توضیح دادمtaeed

۱۳۹۰/۹/۱۶ عصر ۱۰:۵۵
سناتور آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #287

(۱۳۹۰/۹/۱۲ عصر ۰۱:۰۷)kramer نوشته شده:  

با سلام

من مي خواستم نام دو فيلم رو که سالهاي قبل در سنين خردسالي از تلويزيون ديدم بدانم. يکي ايراني و ديگري نمي دونم ايراني بود يا خارجي. فيلم ايراني قصه مردي بود که همسرش رو از دست داده بود و مجددا ازدواج کرده بود ولي پسرش با اون مشکل داشت و هميشه هم زن باب طرف پسره رو مي گرفت تا شايد آدم بشه! پسره يک دوستي هم داشت که مدام از بدي زن بابا مي گفت و ذهن اون رو خراب مي کرد.

اما فيلم دوم قصه اين جوري بود که با هر کس تماس مي گرفتند بعد مدتي اون مي مرد. اسمش فکر کنم کلمه اي مثل زنگها داشت.

با تشکر فراوان

فیلم اول مترسک نام داشت که فکر کنم بانو فخری خوروش برای این فیلم جایزه گرفت.

http://www.sourehcinema.com/Title/Title....http://www.sourehcinema.com/Title/Title.aspx?id=13

فیلم دوم هم که زنگها برای که به صدادر میاید بود که اون هم محمد کاسبی بازی کرده بود. ولی یادش بخیر چه سوژه هایی اون موقع تو سینماداشتیم

۱۳۹۰/۹/۱۶ عصر ۱۱:۴۲
تشکر شده توسط : شرلوك, الیشا, kramer, باد وایت, باربوسا
شرلوك آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #288

دوستان هر کی اسم این فیلمها را می دونه ممنون می شم بگه

1- یک فیلم فضایی (فکر می کنم در مورد مریخ  بود). یک عده فضانورد می رن که از این سیاره نمونه خاک بیارن زمین. یکی از این فضانوردا می ره از یک دریاچه مانندی نمونه برداره که موقعی که داره بر می گرده طنابش با تیزی صخره ها پاره می شه می افته تو این دریاچه می میره. وقتی می خوان بیان زمین تو نقطه ای که سفینشون باید فرود بیاد نمی یاد و می افتن یک جای پرت. یکی از این فضانورد بجای که داروها رو با خودش بیاره ور می داره نمونه هایی که از اون سیاره اورده بودندو میاره و همین باعث می شه یک جا که به آب می رسن دارو برای تصفیش نداشته باشن. فکر می کنم آخرش فقط یکیشون زنده می رسه شهر.

2- ماجرای یک هفتیر کشه که زن و بچشو یک سری اوباش دزدیدن و دو تا از انگشتان دستشو با تیر زدن که مجبور بود همیشه دستکش دستش کنه. و اون برای پیدا کردنشون از یک دهکده به یک دهکده دیگه میره. یک بار وارد یک دهکده می شه که یکسری اوباش هفتیر کش دهکده رو گرفتن و هر کاری که می خوان می کنن. آخر فیلم یادمه که این میره با اینا دوئل کنه و همشون بجای دست راست با دست چپ (با هفتیرش) می زنه. فکر می کنم یک مجسمه هم ازش می سازن میزارن وسط میدون.

3- فيلم كمدي جنگي (جنگ جهاني دوم) بود. موضوع فيلم از اين قرار بود كه يك افسر آمريكايي بهمراه يك افسر فرانسوي و يك سرباز فرانسوي (كه هميشه شبها پادگانو دودر مي كرد تا نامزدشو ببينه) ماموريت دارند تا يك جنرال آلماني را بدزدند. به هر حال آنها جنرالو مي دزدند و مي برندش اونور خط ولي چون براي فرار لباس آلماني پوشيده بودند دستگير ميشن. جالب قضيه اينجا بود كه معلوم مي شه جنرال آلماني خودش جاسوس آمريكايي بوده.

4- يك فيلم بود كه فكر مي كنم تو ايران تحت نام قاتل سفارشي پخش شده بود. ماجراي يك قاتل كه ابتدا به جر و بحث آدمها (با خودكار ميكروفون) گوش مي ده بعد مي ره يكي از اون آدمها رو مي كشه و سپس درخواست 100000 دلار پول از طرف ديگه مي كنه. اين قاتل معشوقه رييس پليس شهرم كشته بود . آخرشم ميره كه زن رييس پليسو بكشه ولي موفق نمي شه و خودش كشته مي شه.

۱۳۹۰/۹/۱۹ عصر ۱۰:۰۲
تشکر شده توسط : میجر, باد وایت, باربوسا
نوستالژیکا آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۹/۲۰
اعتبار: 2

تشکرها : 40
( 106 تشکر در 12 ارسال )
شماره ارسال: #289
کی اسم فیلم رو یادشه؟

سلام من تازه عضو شدم. یک سوال داشتم. یه فیلم ایتالیایی مربوط به دهه هفتاد یا هشتاد میلادی بود که تلویزیون اون زمون ها پخش کرد. آهنگ هاش دیوانه کننده بود. داستان فیلم درباره یک رئیس پلیس بود که به خانواده های افراد گروگانگیر شده می گفت پول ندن. مافیا هم بچه اش رو دزدیدند و ازش حقوق یک ماهش را خواستند. اون هم نداد و مافیا بچه اش را آخر فیلم از ماشین در حال حرکت بیرون انداختند و کشته شد. خود گروگانگیرها هم توسط پلیس به رگبار بسته شدند. آهنگ های فیلم استثنایی بود. کسی عنوان فیلم رو یادش هست؟

از قسمتی از آهنگ این فیلم در کارتون زیبا و قدیمی خرگوش و گرگ که یک کارتون روسی است هم استفاده شده (صحنه شمشیربازی). آیا کسی آهنگساز این قطعه را ـ که احتمالا آهنگ مشهوری است ـ می شناسد؟
۱۳۹۰/۹/۲۱ عصر ۰۴:۲۷
میثم آفلاین
مشتری سابق
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۴

تشکرها : 2524
( 2644 تشکر در 179 ارسال )
شماره ارسال: #290

یه فیلم سیاه و سفید قدیمی بود درباره یه معلم که وارد یه مدرسه شبانه روزی میشه که با قوانین بسیار سفت و سخت اداره میشه و سعی می کنه اونجا تغییراتی ایجاد کنه ، گروه سرود ایجاد می کنه و یکی از شاگردان به ظاهر شرور مدرسه به عنوان تک خوان در گروه سرود فعالیت می کنه. معلم با خواهر اون پسر ، دوست میشه و مسئولین مدرسه که از معلم دل خوشی ندارن سعی می کنن پسر شرور رو تحریک به قتل معلم بکنن. اسلحه دستش میدن و میفرستنش سراغ معلمه در یه هتل و ...

سعادتمندانه ترین زندگی، زندگی بدون تفکر است. (سوفوکلس)
۱۳۹۰/۹/۲۱ عصر ۰۵:۰۲
دانتس آفلاین
مجموعه دار کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۹/۱۴
اعتبار: 13

تشکرها : 238
( 948 تشکر در 68 ارسال )
شماره ارسال: #291

(۱۳۹۰/۹/۲۱ عصر ۰۵:۰۲)میثم نوشته شده:  

یه فیلم سیاه و سفید قدیمی بود درباره یه معلم که وارد یه مدرسه شبانه روزی میشه  و ...

فکر می کنم این فیلم را قبل از انقلاب زمانی که خیلی کوچک بودم دیدم. این همان فیلمی نیست که نقش قهرمان داستان را همفری بوگارت بازی می کند؟ لطفا دوستان دیگر راهنمایی کنند.

وقتی شبها برای شکار به صحرا می روم، ایمان دارم که خدا را در خانه نگاه نمی دارم. (آنتونی کوئین به نقش حمزه در فیلم محمد رسول اله)
۱۳۹۰/۹/۲۲ عصر ۱۱:۱۷
تشکر شده توسط : میثم, باد وایت, باربوسا
siyavash1357 آفلاین
دوست قدیمی

( 429 تشکر در 56 ارسال )
شماره ارسال: #292

یه فیلم سیاه و سفید قدیمی بود درباره یه معلم که وارد یه مدرسه شبانه روزی میشه که با قوانین بسیار سفت و سخت اداره میشه و سعی می کنه اونجا تغییراتی ایجاد کنه ، گروه سرود ایجاد می کنه و یکی از شاگردان به ظاهر شرور مدرسه به عنوان تک خوان در گروه سرود فعالیت می کنه. معلم با خواهر اون پسر ، دوست میشه و مسئولین مدرسه که از معلم دل خوشی ندارن سعی می کنن پسر شرور رو تحریک به قتل معلم بکنن. اسلحه دستش میدن و میفرستنش سراغ معلمه در یه هتل و ...

http://www.imdb.com/title/tt0030026/

۱۳۹۰/۹/۲۳ صبح ۰۹:۴۱
تشکر شده توسط : میثم, Papillon, دانتس, باد وایت, باربوسا
دانتس آفلاین
مجموعه دار کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۹/۱۴
اعتبار: 13

تشکرها : 238
( 948 تشکر در 68 ارسال )
شماره ارسال: #293

(۱۳۹۰/۹/۲۳ صبح ۰۹:۴۱)siyavash1357 نوشته شده:  

یه فیلم سیاه و سفید قدیمی بود درباره یه معلم که وارد یه مدرسه شبانه روزی میشه  ...

با تشکر از سیاوش. اما این فیلم در ایران با چه نامی پخش شد؟ کسی از دوبله این فیلم خبر دارد؟ بنظر میرسد باید نایاب باشد.

وقتی شبها برای شکار به صحرا می روم، ایمان دارم که خدا را در خانه نگاه نمی دارم. (آنتونی کوئین به نقش حمزه در فیلم محمد رسول اله)
۱۳۹۰/۹/۲۴ صبح ۱۲:۰۷
تشکر شده توسط : میثم, باد وایت, باربوسا
siyavash1357 آفلاین
دوست قدیمی

( 429 تشکر در 56 ارسال )
شماره ارسال: #294

(۱۳۹۰/۹/۲۴ صبح ۱۲:۰۷)دانتس نوشته شده:  

یه فیلم سیاه و سفید قدیمی بود درباره یه معلم که وارد یه مدرسه شبانه روزی میشه  ...

با تشکر از سیاوش. اما این فیلم در ایران با چه نامی پخش شد؟ کسی از دوبله این فیلم خبر دارد؟ بنظر میرسد باید نایاب باشد.

در ايران با نام دارالتاديب پخش شده است

دوبله اون موجوده

۱۳۹۰/۹/۲۵ صبح ۱۲:۴۸
تشکر شده توسط : شرلوك, میثم, دانتس, Papillon, باد وایت, باربوسا
شرلوك آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #295

(۱۳۹۰/۹/۲۵ صبح ۱۲:۴۸)siyavash1357 نوشته شده:  

(۱۳۹۰/۹/۲۴ صبح ۱۲:۰۷)دانتس نوشته شده:  

دوبله اون موجوده

یک فیلم شبیه اینو بخاطر میارم ولی با این فرق می کنه. موضوع آن فکر می کنم تو یک دبستان مانندی بود. اونم توش یک پسر شری بودی که صدای خوبی داشت. آخرش یادمه که وقتی با خواهر پسر شر عروسی می کنه اون گروه کری که تعلیم داده بود می یان تو مراسم براش می خونن. ( یک جای فیلم وقتی داره بچه ها را تعلیم می ده می بینه با اینکه همه بچن ولی یکیشون صداش بد کلفته.) بازم اگر کسی همچین چیزی یادش میاد راهنمایی کنه.

۱۳۹۰/۹/۲۵ صبح ۰۵:۲۶
تشکر شده توسط : میثم, Papillon, باد وایت, باربوسا
میثم آفلاین
مشتری سابق
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۴

تشکرها : 2524
( 2644 تشکر در 179 ارسال )
شماره ارسال: #296

(۱۳۹۰/۹/۲۵ صبح ۰۵:۲۶)شرلوك نوشته شده:  

دوبله اون موجوده

یک فیلم شبیه اینو بخاطر میارم ولی با این فرق می کنه. موضوع آن فکر می کنم تو یک دبستان مانندی بود. اونم توش یک پسر شری بودی که صدای خوبی داشت. آخرش یادمه که وقتی با خواهر پسر شر عروسی می کنه اون گروه کری که تعلیم داده بود می یان تو مراسم براش می خونن. ( یک جای فیلم وقتی داره بچه ها را تعلیم می ده می بینه با اینکه همه بچن ولی یکیشون صداش بد کلفته.) بازم اگر کسی همچین چیزی یادش میاد راهنمایی کنه.

بله من هم همین فیلم رو میگم. اون پسر شر به خواهرش نامه می نویسه که اینجا یه دکتر دائم الخمر من و بچه ها رو کتک میزنه وقتی خواهره میاد این معلم تازه این دکتر رو سر جاش نشونده بوده. پسره هم تو یه ماه انفرادی خودش بود. وقتی میاد بیرون میشه تکخوان گروه.

آخرش هم تو مراسم ازدواج کلیسا فیلم تموم میشه. آخرین دیالوگ دوبله فارسیش این بود : "امروز روز خجسته ایه!"

سعادتمندانه ترین زندگی، زندگی بدون تفکر است. (سوفوکلس)
۱۳۹۰/۹/۲۵ صبح ۱۰:۱۶
تشکر شده توسط : Papillon, باد وایت, باربوسا
siyavash1357 آفلاین
دوست قدیمی

( 429 تشکر در 56 ارسال )
شماره ارسال: #297

(۱۳۹۰/۹/۲۵ صبح ۱۰:۱۶)میثم نوشته شده:  

(۱۳۹۰/۹/۲۵ صبح ۰۵:۲۶)شرلوك نوشته شده:  

دوبله اون موجوده

بله من هم همین فیلم رو میگم. اون پسر شر به خواهرش نامه می نویسه که اینجا یه دکتر دائم الخمر من و بچه ها رو کتک میزنه وقتی خواهره میاد این معلم تازه این دکتر رو سر جاش نشونده بوده. پسره هم تو یه ماه انفرادی خودش بود. وقتی میاد بیرون میشه تکخوان گروه.

آخرش هم تو مراسم ازدواج کلیسا فیلم تموم میشه. آخرین دیالوگ دوبله فارسیش این بود : "امروز روز خجسته ایه!"

درسته اين فيلم در ايران به نام داستان يك داستان پخش شد ولي اسم واقعي فيلم قفس بلبلان هست

كه دوبله اين فيلم هم موجوده

http://www.imdb.com/title/tt0039234/

۱۳۹۰/۹/۲۶ صبح ۱۲:۰۹
تشکر شده توسط : Papillon, میثم, شرلوك, باد وایت, باربوسا
نوستالژیکا آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۹/۲۰
اعتبار: 2

تشکرها : 40
( 106 تشکر در 12 ارسال )
شماره ارسال: #298

کی اسم فیلم رو یادشه؟

سلام من تازه عضو شدم. یک سوال داشتم. یه فیلم ایتالیایی مربوط به دهه هفتاد یا هشتاد میلادی بود که تلویزیون اون زمون ها پخش کرد. آهنگ هاش دیوانه کننده بود. داستان فیلم درباره یک رئیس پلیس بود که به خانواده های افراد گروگانگیر شده می گفت پول ندن. مافیا هم بچه اش رو دزدیدند و ازش حقوق یک ماهش را خواستند. اون هم نداد و مافیا بچه اش را آخر فیلم از ماشین در حال حرکت بیرون انداختند و کشته شد. خود گروگانگیرها هم توسط پلیس به رگبار بسته شدند. آهنگ های فیلم استثنایی بود. کسی عنوان فیلم رو یادش هست؟

۱۳۹۰/۹/۲۶ صبح ۱۱:۲۱
تشکر شده توسط : سناتور, باد وایت, باربوسا
سناتور آفلاین
مشتری کافه
*

شماره ارسال: #299

hdk

(۱۳۹۰/۹/۲۶ صبح ۱۱:۲۱)نوستالژیکا نوشته شده:  

کی اسم فیلم رو یادشه؟

این فیلم رو من هم دیدم فکر کنم اون بازرس دوبلورش استاد مقامی بود و ماشین پلیسها هم همه از این فیات قدیمیها بود ولای شرمنده که اسمش رو نمی دونم.

۱۳۹۰/۹/۲۶ عصر ۱۱:۴۲
تشکر شده توسط : نوستالژیکا, باد وایت, باربوسا
کمیسر ناوارو آفلاین
مشتری کافه
*

( 78 تشکر در 20 ارسال )
شماره ارسال: #300

فیلمی بود در رابطه با رابطهی استاد و شاگرد در یکی از کالج های انگلیس این فیلم دانشجویی پولدار و بی ادب رو تصویر میکرد که فقط پدرش پول دار بود و این مهم ترین نکته ی زندگیش بود 4 سال پیش در شبکه دو با دوبله چنگیز جلیلوند نشونش دادن قدیمی هم نیست در این فیلم یک مسابقه در رابطه با تاریخ برگزار میشه که این پسره بطرز عجیبی بالا میاد و فکر کنم تا فینال میاد که استاد متوجه میشه زیر ان ردای سفید رنگ یونانی خودشون که بعنوان لباس مسابقه پوشیده بودند تقلب نوشته استاد سوالی رو میپرسه که جوابش بالای در کلاس تاریخ نوشته شده بود پسر بازمی مونه و می بازه استادپیر میشه و مدتی هم رییس دانشگاه میشه نزدیکی های بازنشستگیش اون پسره که دوباره هوس مسابقه به سرش زده همه ی همشاگردی هاش رو جمع میکنه و از استاد تقاضای داوری میکنه به دروغ در گوشش سمعک گذاشته بود و میگفت مشکل شنوایی داره اما استاد متوجه میشه که یک فارغ التحصیل تاریخ داره کمکش میکنه این بار هم میبازه این فیلم نشون میده که چقدر پول میتونه در جایگاه اجتماعی و رفاهی موثر باشه لطفا کمک کنید حتما دیدین مطمئنم............... .

shakkk!

۱۳۹۰/۱۰/۳ عصر ۱۱:۵۰
ارسال پاسخ