[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

موضوع بسته شده 

رتبه موضوع
  • 10 رای - 3.9 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
یک عکس ... یک خاطره ( آرشیو شماره 1 )
نویسنده پیام
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۱۰
اعتبار: 53

تشکرها : 1834
( 10943 تشکر در 271 ارسال )
شماره ارسال: #301
RE: یک عکس ... یک خاطره ...

لارنس الیویر :

شکسپرین بزرگ و یکی از آن بزرگمردان سینما که نقش های مختلف اغلب برازنده او بود ...

در ریچارد سوم :

یا حق ...

من با این حرفی که می زنید کاملا مخالفم . ولی حاضرم جانم را بدهم تا شما حق داشته باشید این حرف را بزنید ... ولتر
۱۳۹۰/۷/۱۳ صبح ۱۲:۴۴
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
تشکر شده توسط : ژان والژان, اسکورپان شیردل, دزیره, الیشا, کاپیتان هادوک, بانو, حمید هامون, راتسو ریــزو, رزا, زرد ابری
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #302

سرکار خانم مارلنه دیتریش در کنار جناب آقای ژوزف فون اشترنبرگ :

یا حق ...

من با این حرفی که می زنید کاملا مخالفم . ولی حاضرم جانم را بدهم تا شما حق داشته باشید این حرف را بزنید ... ولتر
۱۳۹۰/۷/۱۵ صبح ۰۲:۵۴
تشکر شده توسط : بانو, اسکورپان شیردل, هری لایم, دزیره, حمید هامون, راتسو ریــزو, رزا, زرد ابری
چارلز کین آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۶/۲۶
اعتبار: 4

تشکرها : 416
( 242 تشکر در 7 ارسال )
شماره ارسال: #303

درود بر همگی.

اریک فن اشتروهایم (Erich von stroheim) (کارگردان_بازیگر) در پوستر تبلیغاتی سانست بلوار (مکس فن میرلینگ). شاید شما بیشتر  بیلی وایلدر و گلوریا سوانسون  را زیر تابلوی بلوار سانست دیده باشید!

۱۳۹۰/۷/۱۶ عصر ۰۸:۵۶
تشکر شده توسط : دن ویتو کورلئونه, اسکورپان شیردل, دزیره, حمید هامون, رزا, زرد ابری
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #304

سرکار خانم میرنا لوی و آقای کلارک گیبل :

و آن هنگام که با هم هوس پشت دوربین بودن را می کنند ! :

یا حق ...

۱۳۹۰/۷/۱۶ عصر ۱۱:۵۰
تشکر شده توسط : اسکورپان شیردل, دزیره, الیشا, چارلز کین, بانو, راتسو ریــزو, سناتور, حمید هامون, رزا, ناتالی وود, زرد ابری
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #305

این تصویر مربوط است به یکی از پرسش های کلانتری کافه برای اثبات علاقمند بودن به هنر هفتم و آشنایی به بدیهیات سینما ! در بدو ورود و ثبت نام در کافه :

آیا این تصویر مربوط به یک فیلم است ؟! و اگر جواب مثبت است آنگاه : در این تصویر بازیگر مطرحی به چشم می خورد ؟!

(( منبع موثقی )) می گفت : طراح این سوال دشوار شخص رئیس کلانتری یعنی (( سردار رنو )) بوده ! و البته یکی از شرط های اساسی که این سوال توسط لویی از  شخصی پرسیده شود این بوده که فرد پاسخگوینده ، رنگ موهایش بلوند باشد !

۱۳۹۰/۷/۱۸ صبح ۱۲:۰۱
تشکر شده توسط : ژان والژان, اسکارلت اُهارا, الیشا, رزا, ناتالی وود, زرد ابری
اسکارلت اُهارا آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۵/۱۵
اعتبار: 30

تشکرها : 1867
( 609 تشکر در 35 ارسال )
شماره ارسال: #306

(۱۳۹۰/۷/۱۸ صبح ۱۲:۰۱)دن ویتو کورلئونه نوشته شده:  

این تصویر مربوط است به یکی از پرسش های کلانتری کافه برای اثبات علاقمند بودن به هنر هفتم و آشنایی به بدیهیات سینما ! در بدو ورود و ثبت نام در کافه :

آیا این تصویر مربوط به یک فیلم است ؟! و اگر جواب مثبت است آنگاه : در این تصویر بازیگر مطرحی به چشم می خورد ؟!

دن ویتو کورلئونه گرامی

من فکر می کنم کلید این معما هم در دستان خانم مارپل است. البته ایشان برای مدتی به سفر رفته اند و در دسترس نیستند. به محض بازگشت، موضوع را با ایشان در میان خواهم گذاشت.

(۱۳۹۰/۷/۱۸ صبح ۱۲:۰۱)دن ویتو کورلئونه نوشته شده:  

(( منبع موثقی )) می گفت : طراح این سوال دشوار شخص رئیس کلانتری یعنی (( سردار رنو )) بوده ! و البته یکی از شرط های اساسی که این سوال توسط لویی از  شخصی پرسیده شود این بوده که فرد پاسخگوینده ، رنگ موهایش بلوند باشد !

البته موهای خانم مارپل سپید نقره فام می باشد:cheshmak:

کسانی که آرزوی موفقیت دارند باید سوالات مقدماتی دقیقی بپرسند" ارسطو"
۱۳۹۰/۷/۱۸ عصر ۰۲:۰۰
تشکر شده توسط : ژان والژان, ترومن بروینک, رزا, زرد ابری
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #307

تقدیم بر یار غار استن همانا الیور عزیز !

به یاد ایامی که خطر کردن به خاطر هنر ، بیشتر از امروز  رسم بود !
یا حق ...

۱۳۹۰/۷/۲۰ صبح ۰۱:۱۹
تشکر شده توسط : هری لایم, ژان والژان, اسکورپان شیردل, دزیره, اسکارلت اُهارا, کاپیتان اسکای, حمید هامون, بانو, چارلز کین, کاپیتان هادوک, الیشا, راتسو ریــزو, الیور, سناتور, سروان رنو, رزا, واتسون
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #308

درخشش سرکار خانم جودی گارلند بر صحنه !

۱۳۹۰/۷/۲۲ عصر ۰۸:۳۸
تشکر شده توسط : اسکورپان شیردل, ژان والژان, کاپیتان هادوک, دزیره, راتسو ریــزو, بانو, اسکارلت اُهارا, ترومن بروینک, حمید هامون, الیشا, رزا, زرد ابری
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #309

روزی روزگاری دن ویتو !

۱۳۹۰/۷/۲۳ صبح ۱۲:۰۹
تشکر شده توسط : هری لایم, اسکورپان شیردل, ژان والژان, کاپیتان هادوک, الیشا, راتسو ریــزو, بانو, سناتور, حمید هامون, رزا, ناتالی وود, زرد ابری
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #310

بازیگری ناشناس به نام بوگی  !

۱۳۹۰/۷/۲۳ عصر ۱۱:۴۲
تشکر شده توسط : اسکارلت اُهارا, دزیره, بانو, چارلز کین, حمید هامون, الیشا, سناتور, رزا, ناتالی وود, زرد ابری
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #311

خانم گرتا گاربو ...

۱۳۹۰/۷/۲۴ عصر ۰۳:۵۸
تشکر شده توسط : بانو, چارلز کین, حمید هامون, پایک بیشاپ, گرتا, الیشا, سروان رنو, رزا, زرد ابری
گرتا آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۴/۲۷
اعتبار: 23

تشکرها : 831
( 846 تشکر در 18 ارسال )
شماره ارسال: #312

(۱۳۹۰/۷/۲۴ عصر ۰۳:۵۸)دن ویتو کورلئونه نوشته شده:  

خانم گرتا گاربو ...

ضمن تشکر از دن ویتو، این عکس گرتا گاربوی 36 ساله را در هنگام بازی در فیلم "زن دو چهره" محصول 1941 نشان می دهد. آخرین فیلمی که گاربو در آن بازی کرد ...

چه پر شتاب فرو می ریزند شن های زمان، مگر آن هنگام که در سختی باشیم! (گوژپشت نتردام/1923)
۱۳۹۰/۷/۲۵ صبح ۰۱:۳۲
تشکر شده توسط : دزیره, حمید هامون, بانو, الیشا, سروان رنو, رزا, سم اسپید, زرد ابری
دزیره آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۴
اعتبار: 33

تشکرها : 3112
( 2462 تشکر در 98 ارسال )
شماره ارسال: #313

جودی گارلند

بیشتر معروفیت وی برای صدایش بوده و اهنگها و ترانه هایش محبوب بوده است

فایل های ضمیمه بند انگشتی

] استعداد بزرگ بدون اراده بزرگ وجود ندارد . بالزاک
۱۳۹۰/۷/۲۵ صبح ۰۶:۵۹
تشکر شده توسط : حمید هامون, دن ویتو کورلئونه, بانو, ژان والژان, الیشا, گرتا, سناتور, رزا, زرد ابری
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #314

سر لارنس الیویر ...

توانا چه آن زمان که جلوی دوربین بود و چه آن هنگام که در پشت دوربین قرار می گرفت ...

۱۳۹۰/۷/۲۵ عصر ۰۴:۲۲
تشکر شده توسط : راتسو ریــزو, بانو, ژان والژان, دزیره, الیشا, گرتا, حمید هامون, سناتور, رزا, زرد ابری
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #315

زوج محبوب کمدی ...

تقدیم به الیور عزیز برای تجدید خاطرات !

۱۳۹۰/۷/۲۶ صبح ۰۸:۰۱
تشکر شده توسط : الیشا, کاپیتان هادوک, ژان والژان, اسکورپان شیردل, بانو, سناتور, گرتا, حمید هامون, راتسو ریــزو, الیور, سروان رنو, رزا, زرد ابری
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #316

از آن جاودانه های سینما : داستان توکیو

حاصل نگاه عمیق و اندیشمندانه اوزو به زندگی

و بازی های ماندگار جناب آقای Chisu Riyu و سرکار خانم  Chieko Higashiyama

۱۳۹۰/۷/۲۷ صبح ۱۲:۵۰
تشکر شده توسط : ژان والژان, اسکورپان شیردل, گرتا, الیشا, حمید هامون, بانو, راتسو ریــزو, سناتور, سروان رنو, رزا, Von Werra, زرد ابری
جیسون بورن آفلاین
تحت تعقیب
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۷/۱۵
اعتبار: 22

تشکرها : 1438
( 1644 تشکر در 83 ارسال )
شماره ارسال: #317

تقدیم به دوستداران (اسبق!!) مجله فیلم

تحریریه مجله فیلم 1364

ایستاده از راست:اسفندیار رسولی-مسعود صدری-محمد شکیبی-ناصر زراعتی-توکا نیستانی-جهانبخش نورایی-بهزاد رحیمیان-عبدالله تربیت-مجید مصطفوی-احمد امینی-جواد طوسی

نشسته از راست:بهروز دانشفر-نازیتا ربیعی-عباس یاری-هوشنگ گلمکانی-مسعود مهرابی-خسرو دهقان-فریدون شفقی-فریدون جیرانی-احمد طالبی نژاد

۱۳۹۰/۷/۲۷ صبح ۱۰:۴۱
تشکر شده توسط : واترلو, دزیره, اسکورپان شیردل, ترومن بروینک, الیشا, حمید هامون, ژان والژان, چارلز کین, بانو, راتسو ریــزو, سناتور, سروان رنو, رزا, زرد ابری, هایدی
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #318

دوستانی آشنا ! زمانی هر دو در کازابلانکا کافه داشتند !

Humphery Bogart و Sydney Greehstreet

و حکایت معصومیت و غفلت ! جاده ...

فیلمی همیشه زیبا ...

یا حق ...

۱۳۹۰/۷/۲۸ صبح ۱۲:۴۰
تشکر شده توسط : ژان والژان, اسکورپان شیردل, بهزاد ستوده, گرتا, بانو, دزیره, سناتور, راتسو ریــزو, حمید هامون, سروان رنو, الیشا, رزا, زرد ابری
دن ویتو کورلئونه آفلاین
پیشکسوت
*

شماره ارسال: #319

آلن دلون در عنفوان جوانی !

یا حق ...

۱۳۹۰/۷/۲۹ عصر ۰۶:۲۸
تشکر شده توسط : راتسو ریــزو, اسکورپان شیردل, بانو, حمید هامون, سناتور, دزیره, گرتا, الیشا, رزا, زرد ابری
سناتور آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۲/۴
اعتبار: 36

تشکرها : 3690
( 4535 تشکر در 390 ارسال )
شماره ارسال: #320

(۱۳۹۰/۷/۲۹ عصر ۰۶:۲۸)دن ویتو کورلئونه نوشته شده:  

آلن دلون در عنفوان جوانی !

یا حق ...