[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
میثم آفلاین
مشتری سابق
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۴

تشکرها : 2524
( 2644 تشکر در 179 ارسال )
شماره ارسال: #221
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

سلام بزرگواران

سالها پيش فيلمي كمدي پخش مي شد درباره دو مرد ، يكي وكيل قانونمدار و دست و پا چلفتي و ديگري يك خلافكار قد بلند و خشن اما مهربان كه با هم همسفر ميشن. داستان در زمان شورشهاي سال 68 پاريس رخ ميده و اين دو نفر ميخوان برن به پاريس و از شارل دوگل دستوري امضايي چيزي بگيرن و جالبه كه در همون موقعي كه دوگل از قدرت داره كناره ميگيره بهش ميرسن!!

تضاد وكيل و خلافكار واقعا جالب بود در جايي از فيلم اونها به اتوموبيلي نياز پيدا مي كنن وكيله ميگه بايد اين ماشينو ازشون بخريم و خلافكار جواب ميده : بخريم؟! راحت ميتونيم بدزديم! و وكيل ميگه: خاك بر سرت تنها كاريه كه بلدي!

يك زن و شوهر ميانسال و بدشانس فرانسوي هم بودن كه همش به پست اين دو نفر ميخوردن و خلافكار ماشين و پولهاشون رو سرقت ميكرد. يكي از خنده دار ترين لحظات فيلم جايي بود كه خلافكار براي سرقت پول وارد بانكي ميشد و فقط همون چندرغاز پولي كه ته حساب بانكي اين دو بود رو ازشون ميگرفت!!

صحنه آخر فيلم هم اينطور بود كه وكيل داخل رودخانه افتاد و خلافكار براش يه تيوب نجات انداخت.

فيلم دوبله بسيار جذاب و مفرحي هم داشت. كسي اسم فيلم رو يادشه؟

سعادتمندانه ترین زندگی، زندگی بدون تفکر است. (سوفوکلس)
۱۳۹۰/۵/۳۱ عصر ۰۵:۲۲
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : سناتور, باد وایت, باربوسا
سناتور آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۲/۴
اعتبار: 36

تشکرها : 3690
( 4535 تشکر در 390 ارسال )
شماره ارسال: #222

(۱۳۹۰/۵/۳۱ عصر ۰۵:۲۲)میثم نوشته شده:  

سلام بزرگواران

سالها پيش فيلمي كمدي پخش مي شد درباره دو مرد ، يكي وكيل قانونمدار و دست و پا چلفتي و ديگري يك خلافكار قد بلند و خشن اما مهربان كه با هم همسفر ميشن. داستان در زمان شورشهاي سال 68 پاريس رخ ميده و اين دو نفر ميخوان برن به پاريس و از شارل دوگل دستوري امضايي چيزي بگيرن و جالبه كه در همون موقعي كه دوگل از قدرت داره كناره ميگيره بهش ميرسن!!

تضاد وكيل و خلافكار واقعا جالب بود در جايي از فيلم اونها به اتوموبيلي نياز پيدا مي كنن وكيله ميگه بايد اين ماشينو ازشون بخريم و خلافكار جواب ميده : بخريم؟! راحت ميتونيم بدزديم! و وكيل ميگه: خاك بر سرت تنها كاريه كه بلدي!

يك زن و شوهر ميانسال و بدشانس فرانسوي هم بودن كه همش به پست اين دو نفر ميخوردن و خلافكار ماشين و پولهاشون رو سرقت ميكرد. يكي از خنده دار ترين لحظات فيلم جايي بود كه خلافكار براي سرقت پول وارد بانكي ميشد و فقط همون چندرغاز پولي كه ته حساب بانكي اين دو بود رو ازشون ميگرفت!!

صحنه آخر فيلم هم اينطور بود كه وكيل داخل رودخانه افتاد و خلافكار براش يه تيوب نجات انداخت.

این فیلم رو من تو سینما با نام دو نخاله فراری دیدم .دوبلور اون زن پولدارفکر کنم خانم سیمین سرکوب و شوهرش هم مرحوم مقبلی بود یک دوبلور دیگه هم داشت فکر کنم صادق ماهرو بود.

۱۳۹۰/۵/۳۱ عصر ۰۹:۳۱
تشکر شده توسط : میثم, باد وایت, باربوسا
siyavash1357 آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۶
اعتبار: 8

تشکرها : 173
( 429 تشکر در 56 ارسال )
شماره ارسال: #223

سلام بزرگواران

نام فیلم دو نخاله فراری هست و دوبله این فیلم هم موجوده

http://www.imdb.com/title/tt0077295/

(۱۳۹۰/۵/۳۰ عصر ۰۸:۴۸)سيد نوشته شده:  

سلام دوستان

بدنبال اسم فیلمی میگشتم که اگر بزرگواران کافه راهنمائی بفرمایند منت گذاشتند.

فیلمی از آلن دلون، که در نقش وکیل ظاهر شده و فیلم گانگستری بود. همین رو یادمه. کسی از دوستان مشخصات فیلم رو داره؟؟؟؟ اسم؟؟؟

ممنون

احتمالا این فیلم باشه

The Burned Barns

http://www.imdb.com/title/tt0070133/

http://30nemania3.blogsky.com/
۱۳۹۰/۵/۳۱ عصر ۱۰:۵۷
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : میثم, seyed, باد وایت, باربوسا
kiakiany آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱۱/۲۷
اعتبار: 1

تشکرها : 4
( 88 تشکر در 27 ارسال )
شماره ارسال: #224

دوستان

این فیلم سیاه و سفید داستانش در مورد دو اسیر جنگی  بود که برای خنثی کردن یک بمب به منزل یک افسر آلمانی آورده شده بودند ، در این منزل آنها چند ساعتی زندگی خوشایندی را تجربه نمودند ...

در انتهای فیلم پس از درگیری میان چند سرباز آلمانی و این دو اسیر ، یکی از آنها کشته شده و دیگری نیز بمب را منفجر نمود...البته در صحنه پایانی آنگونه که به خاطر دارم هم اسیر و هم سرباز آلمانی مجروح شده بودند ، اسیر فتیله دینامیت متصل شده به بمب را روشن می کند و خاموش کردن آن را منوط به تکرار کد خود از طرف سرباز آلمانی می کند و ...

ممنون میشم درپیداکردن این فیلم به بنده کمک کنید

۱۳۹۰/۶/۱ عصر ۰۳:۴۸
تشکر شده توسط : میثم, سناتور, هری لایم, باد وایت, باربوسا
سناتور آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۲/۴
اعتبار: 36

تشکرها : 3690
( 4535 تشکر در 390 ارسال )
شماره ارسال: #225

(۱۳۹۰/۶/۱ عصر ۰۳:۴۸)kiakiany نوشته شده:  

دوستان

این فیلم سیاه و سفید داستانش در مورد دو اسیر جنگی  بود که برای خنثی کردن یک بمب به منزل یک افسر آلمانی آورده شده بودند ، در این منزل آنها چند ساعتی زندگی خوشایندی را تجربه نمودند ...

در انتهای فیلم پس از درگیری میان چند سرباز آلمانی و این دو اسیر ، یکی از آنها کشته شده و دیگری نیز بمب را منفجر نمود...البته در صحنه پایانی آنگونه که به خاطر دارم هم اسیر و هم سرباز آلمانی مجروح شده بودند ، اسیر فتیله دینامیت متصل شده به بمب را روشن می کند و خاموش کردن آن را منوط به تکرار کد خود از طرف سرباز آلمانی می کند و ...

ممنون میشم درپیداکردن این فیلم به بنده کمک کنید

این فیلم رو من هم یادم میاد فکر کنم ایتالیایی بود.

۱۳۹۰/۶/۱ عصر ۰۹:۰۰
تشکر شده توسط : هری لایم, باد وایت, باربوسا
هری لایم آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۵/۱۸
اعتبار: 35

تشکرها : 278
( 4292 تشکر در 113 ارسال )
شماره ارسال: #226

یک بعد از ظهر کسل کننده جمعه این فیلم رو دیدم . حدودا 64 یا 65 . دوتا سرباز عضو گردان های فولکشتروم یا در واقع نیروهای مردمی نازی بودند که کلاه نظامی کوچک پارچه ای کج به سر داشتند . و یونیفرمشان سیاه بود . البته تلوزیون ما هم سیاه و سفید بود !

یکی از آن دو سرباز کوتاه تر و خپل تر و مسن تر بود و گوینده اش مرحوم مقبلی بود .

۱۳۹۰/۶/۱ عصر ۰۹:۳۱
تشکر شده توسط : سناتور, باد وایت, باربوسا
kiakiany آفلاین
دوست قدیمی

( 88 تشکر در 27 ارسال )
شماره ارسال: #227

آفرین درسته چطوری میشه اسمش روپیداکرد اگه اشتباه نکنم اسم یکیشون میتیکه بود

۱۳۹۰/۶/۲ عصر ۰۱:۵۶
تشکر شده توسط : باد وایت, باربوسا
هری لایم آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۵/۱۸
اعتبار: 35

تشکرها : 278
( 4292 تشکر در 113 ارسال )
شماره ارسال: #228

جلوی در ورودی آپارتمان یک پلکان عظیم هم وجو داشت که قسمت زیادی از فیلم در همون جا اتفاق می افتاد . در واقع فضای فیلم بیشتر تئاتری بود و براساس دیالوگ پیش می رفت .

میتیکه اسم یکی از شخصیت های یکی از فیلم های لویی دو فونس بود . که این کلمه رو با لحن خاصی تکرار می کرد و کله اش رو همنوا با آهنگ سیلاب ها تکان می داد و لذت می برد  : می تی که ,  می تی که ... !

۱۳۹۰/۶/۳ صبح ۱۲:۲۴
FONDA آفلاین
Hank Fonda

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۱۳
اعتبار: 7

تشکرها : 100
( 535 تشکر در 17 ارسال )
شماره ارسال: #229

با سلام به همه دوستان کافه کلاسیکی.

چند روز پیش پدر بنده مشخصات فیلمی که به گفته خودش خیلی بهش علاقه داشت رو به من گفت و خواست که اسم و مشخصات این فیلم رو براش پیدا کنم... . میگفت این فیلم رو سال ها پیش روی VHS دیده. فکر کردم که به جای سرچ کردن در اینترنت از شما دوستان خبره بپرسم. به احتمال زیاد زود تر به جواب میرسم. فیلمش ظاهرا فیلم چندان معروفی نیست.

داستان فیلم از این قراره که مردی ، زنش دچار یک بیماری لاعلاج میشه و دکترا از درمانش عاجزن و تصمیم میگیرن تا زن رو منجمد کنند تا در آینده شاید درمان بیماری اش پیدا شود. زن سال ها بعد از این خواب طولانی بیدار میشه و درمان میشه. اما مرد دیگه پیر شده و چیزی به مرگش نمانده...

خواشمندم اگر از دوستان کسی نام و نشانی از فیلم داره بهم اطلاع بده. ممنون.

۱۳۹۰/۶/۳ عصر ۰۷:۳۲
پوریا آفلاین
منتظر تایید
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۴/۳۱

تشکرها : 0
( 7 تشکر در 2 ارسال )
شماره ارسال: #230

باسلام

فکرکنم که اسم این فیلم "بازگشت طولانی" هستش.

من هم سالها پیش دیدمش.

۱۳۹۰/۶/۳ عصر ۱۱:۵۶
تشکر شده توسط : FONDA, سناتور, باد وایت, باربوسا
FONDA آفلاین
Hank Fonda

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۱۳
اعتبار: 7

تشکرها : 100
( 535 تشکر در 17 ارسال )
شماره ارسال: #231

(۱۳۹۰/۶/۳ عصر ۱۱:۵۶)پوریا نوشته شده:  

باسلام

من هم سالها پیش دیدمش.

ممنون. خودشه.

همونطور که گفتم فیلم خیلی نایابیه. خوشبختانه یک صفحه تو ویکیپدیا تونستم ازش پیدا کنم. A largo Retorn

متاسفانه جز چند ویدئو در یوتوب نمیشه اثری از این فیلم پیدا کرد. مگر اینکه در آرشیو یکی از سینما دوستان یافت بشه ....

۱۳۹۰/۶/۴ صبح ۱۲:۰۹
siyavash1357 آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۶
اعتبار: 8

تشکرها : 173
( 429 تشکر در 56 ارسال )
شماره ارسال: #232
(۱۳۹۰/۵/۳۱ عصر ۰۹:۳۱)senatore نوشته شده:  

سلام بزرگواران

این فیلم رو من تو سینما با نام دو نخاله فراری دیدم .دوبلور اون زن پولدارفکر کنم خانم سیمین سرکوب و شوهرش هم مرحوم مقبلی بود یک دوبلور دیگه هم داشت فکر کنم صادق ماهرو بود.

با سلام
فیلم دو نخاله فراری قراره جمعه یازدهم شهریور ماه ساعت یازده و نیم ظهر از شبکه سه پخش بشه

http://30nemania3.blogsky.com/
۱۳۹۰/۶/۵ صبح ۰۸:۲۳
تشکر شده توسط : میثم, باد وایت, باربوسا
kiakiany آفلاین
دوست قدیمی

( 88 تشکر در 27 ارسال )
شماره ارسال: #233

(۱۳۹۰/۶/۴ صبح ۱۲:۰۹)FONDA نوشته شده:  

(۱۳۹۰/۶/۳ عصر ۱۱:۵۶)پوریا نوشته شده:  

باسلام

من هم سالها پیش دیدمش.

ممنون. خودشه.

همونطور که گفتم فیلم خیلی نایابیه. خوشبختانه یک صفحه تو ویکیپدیا تونستم ازش پیدا کنم. A largo Retorn

متاسفانه جز چند ویدئو در یوتوب نمیشه اثری از این فیلم پیدا کرد. مگر اینکه در آرشیو یکی از سینما دوستان یافت بشه ....

دوست عزیز این فیلم اسپانیاییه و من نسخه اصلی ودوبله اش رودارم خواستیددرخدمتم

۱۳۹۰/۶/۵ عصر ۰۲:۲۷
تشکر شده توسط : دن ویتو کورلئونه, باد وایت, باربوسا
واترلو آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۷/۱
اعتبار: 43

تشکرها : 743
( 2602 تشکر در 220 ارسال )
شماره ارسال: #234

(۱۳۹۰/۵/۳۱ عصر ۱۰:۵۷)siyavash1357 نوشته شده:  

(۱۳۹۰/۵/۳۰ عصر ۰۸:۴۸)سيد نوشته شده:  

سلام دوستان

بدنبال اسم فیلمی میگشتم که اگر بزرگواران کافه راهنمائی بفرمایند منت گذاشتند.

فیلمی از آلن دلون، که در نقش وکیل ظاهر شده و فیلم گانگستری بود. همین رو یادمه. کسی از دوستان مشخصات فیلم رو داره؟؟؟؟ اسم؟؟؟

ممنون

احتمالا این فیلم باشه

The Burned Barns

http://www.imdb.com/title/tt0070133/

نوع سوال غلط است ، آلن دلون فقط در سه فیلم نقش وکیل داره که دوتاش درام و سومی پلیسی است

که اون هم فیلم دایره خونین ( پخش ویدیو ) ، دعوت به شکار ( پخش تلویزیون ) و مرگ یک فاسد (نام اصلی)

http://www.imdb.com/title/tt0076410/

فیلمی که سیاوش  عزیز معرفی کرده فیلم علفهای سوخته است که آلن دلون نقش قاضی و دادرس دارد و فیلم در ژانر تریلر ،  درام  است

من یعنی فرانسه ، فرانسه یعنی من
۱۳۹۰/۶/۱۴ عصر ۱۲:۴۱
mahdimahdi1355 آفلاین
منتظر تایید
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۶/۲۶

تشکرها : 1
( 6 تشکر در 3 ارسال )
شماره ارسال: #235
درخواست نام فیلم قدیمی که در ده 60از شبکه اول پخش شد

1-فیلم بسیار قدیمی بود با موضوع کودکی توماس ادیسون ودر این فیلم ادیسون هنگام بیماری مادرش شیشه مغازه ای را مسی شکند تا آینه های مغازه را برده تا جهت جراحی مادرش بتواند نور را بر روی او بتاباند ؟

2- فیلم دیگری بود که یک نفر فکر کنم فرانسوی بود که با یک گاو بزرک از کل جبهه جنگ عبور می کرد وسالم به مقصد می رسید ؟

3-فیلم دیگری بود که ماجرای یک خانواده در امریکا بود که گله داری می کنند وگله بزرک گاوها را حرکت می دهند فکر کنم یکی از کودکان این خانواده بیمارمی شود ومادر خانواده خوردن گوشت را برای کل خانواده ممنوع می کند ؟

۱۳۹۰/۶/۲۶ عصر ۰۶:۴۸
کاپیتان اسکای آفلاین
کاپیتان
*

اعتبار: 49

تشکرها : 1957
( 4239 تشکر در 288 ارسال )
شماره ارسال: #236
تام ادیسون جوان

(۱۳۹۰/۶/۲۶ عصر ۰۶:۴۸)mahdimahdi1355 نوشته شده:  

فیلم بسیار قدیمی بود با موضوع کودکی توماس ادیسون ودر این فیلم ادیسون هنگام بیماری مادرش شیشه مغازه ای را مسی شکند تا آینه های مغازه را برده تا جهت جراحی مادرش بتواند نور را بر روی او بتاباند ؟

این فیلم نامش "تام ادیسون جوان" بود

در IMDB

1940 به کارگردانی "نورمن تاروگ" که در کمال ناباوری در گیشه شکست خورد.

سه ماه بعد ادامه ی فیلم به نام "تام ادیسون بزرگسال" بر روی پرده آمد.

تام که نقش او را "میکی رونی" بازی می کند به خاطر رفتار عجیب و غریبش انگشت نما شده و از مدرسه خارج می شود و در یک ترن به کار روزنامه می پردازد. با انفجار یک واگن از یک آزمایش او، اخراج می شود و با ابتکاری که در نورپردازی اتاق عمل برای مادر خود انجام می دهد، مشهور می شود.

و صحنه ی خاطره انگیزی که از یادم نرفته نجات یک قطار با مورس سوت قطار است.

تا جایی که یادم هست به گمانم خواهر اوست، شاید در دوبله، که سوت قطار را تفسیر می کند.

به هر حال صحنه ی اتاق عمل و نجات قطار بسیار پرهیجان و به یاد ماندنی بودند.

این فیلم با آن که شاید به زندگی ادیسون گوشه زده باشد اما خیالی است و در هر حال رونی، خواهرش و مادر تام در آن به خوبی می درخشند.

این فیلم از آن خاطره های شیرین دوران کودکی و نوجوانی من است. نقش ها خوش آب و رنگ و بازی ها به نظر من در آن زمان شیرین و دل نشین بودند. یک دیالوگ که به یادم مانده زمانی است که خواهر  او سوت قطار را تفسیر می کند و بعضی می گویند این دختر،  خواهر  همان تام و مثل او، دیوانه است.

فایل های ضمیمه بند انگشتی

ارادتمند: کاپیتان اسکای
۱۳۹۰/۶/۲۶ عصر ۰۹:۳۳
تشکر شده توسط : پایک بیشاپ, اسکورپان شیردل, بانو, سناتور, الیشا, شارینگهام, باد وایت, باربوسا
کاپیتان اسکای آفلاین
کاپیتان
*

اعتبار: 49

تشکرها : 1957
( 4239 تشکر در 288 ارسال )
شماره ارسال: #237
RE: درخواست نام فیلم قدیمی که در ده 60از شبکه اول پخش شد

(۱۳۹۰/۶/۲۶ عصر ۰۶:۴۸)mahdimahdi1355 نوشته شده:  

2- فیلم دیگری بود که یک نفر فکر کنم فرانسوی بود که با یک گاو بزرک از کل جبهه جنگ عبور می کرد وسالم به مقصد می رسید ؟

این فیلم به زبان فرانسه "گاو و زندانی" و به زبان انگلیسی "گاو و من" نام دارد.

در IMDB

فرناندل (Fernandel) نقش اول آن است (اگر گاو را به حساب نباوریم) که در بازی در نقش های کمدی با ته مایه ی تلخ مهارت داشت و از بازیگران دوست داشتنی بود و بسیار نزدیک به زندگی روزانه و روان بازی می کرد.

چارلز (فرناندل)که یک زندانی فرانسوی در دست آلمان هاست در خانه ای آلمانی به کار اجباری مشغول می شود. او با کمک خانواده ی آلمانی با یک گاو به مقصد فرانسه می گریزد و در این راه دردسرها و گرفتاری های عجیب و غریبی به سراغش می آید... .

ارادتمند: کاپیتان اسکای
۱۳۹۰/۶/۲۶ عصر ۰۹:۵۴
تشکر شده توسط : اسکورپان شیردل, دن ویتو کورلئونه, بانو, سناتور, باد وایت, باربوسا
رامین_جلیلوند آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۳۰
اعتبار: 27

تشکرها : 1178
( 2597 تشکر در 321 ارسال )
شماره ارسال: #238

یک فیلم از لوئی دوفونس که کارخانه دار می باشد و آخر فیلم پشم گوسفند با رنگ های مختلف تولید می کند!???

۱۳۹۰/۶/۲۸ عصر ۱۲:۳۱
شرلوك آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۹/۳۰
اعتبار: 21

تشکرها : 677
( 933 تشکر در 117 ارسال )
شماره ارسال: #239

(۱۳۹۰/۶/۲۸ عصر ۱۲:۳۱)رامین_جلیلوند نوشته شده:  

یک فیلم از لوئی دوفونس که کارخانه دار می باشد و آخر فیلم پشم گوسفند با رنگ های مختلف تولید می کند!???

فيلم The Mad Adventures of 'Rabbi' Jacob (1973)

http://www.imdb.com/title/tt0069747/

۱۳۹۰/۶/۲۸ عصر ۱۲:۵۳
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, باد وایت, باربوسا
رامین_جلیلوند آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۳۰
اعتبار: 27

تشکرها : 1178
( 2597 تشکر در 321 ارسال )
شماره ارسال: #240

(۱۳۹۰/۶/۲۸ عصر ۱۲:۵۳)fredy004 نوشته شده:  

(۱۳۹۰/۶/۲۸ عصر ۱۲:۳۱)رامین_جلیلوند نوشته شده:  

فيلم The Mad Adventures of 'Rabbi' Jacob (1973)

http://www.imdb.com/title/tt0069747/

نه رابی جاکوب نبود. همان زوجی که در دردسر پدر بزرگ هستند در این فیلم هم بودند. آخر کار به ده و کوهستان فرار می کنند و آنجا شروع به تولید پشم های رنگی می کنند.

۱۳۹۰/۶/۲۸ عصر ۰۱:۰۰
ارسال پاسخ