[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 7 رای - 3.71 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
موسیقی پاپ متعهد
نویسنده پیام
Savezva آفلاین
جک لمون

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۱۰
اعتبار: 38

تشکرها : 989
( 2183 تشکر در 179 ارسال )
شماره ارسال: #27
RE: موسیقی پاپ متعهد

تقدیم به حمید هامون عزیز که جایش در کافه خالیست...

در تاریخ موسیقی پاپ ایران هنرمندان ارزنده و اسطوره های زیادی بوده و هستند که هر کدامشان به سبب ویژگی های صدا و موسیقیایی خود زیباترین و قشنگ ترین لحظات و خاطره ها را برای تک تک ما رقم زده اند. اسطوره هایی که حتی بعد از درگذشتشان میراثی ماندگار را از خود بر جای گذاشته و هنوز صدایشان در قلب و ذهن هر ایرانی ماندگار است. اگر چه بسیاری از بزرگان موسیقی ایرانی به سبب صداهای جادویی و زیبایشان مطرح شده اند، اما هستند بسیاری از هنرمندانی که به خاطر سبک موسیقی و تم ترانه و ریتم و به طور کلی به سبب تکنیک خاص خودشان مطرح شده اند.

برای شخص من در طی سالهایی که از عمرم گذشته هریک از هنرمندان جایگاه خاص خودشان را دارند: صدای بی مانند ابی، نغمه زیبای زنده یاد هایده، صدای خسته زنده یاد فرهاد، صدای مرمری گوگوش، ترانه های زیبای داریوش، صدای محزون زنده یاد حبیب، ترانه های بی بدیل استاد سیاوش قمیشی، صدای مخملی مارتیک، سبک زیبای کورش یغمایی و البته ترانه های ماندگار و عاشقانه اندی...

بیشتر دوران نوجوانی و جوانی من در کنار همه بزرگان موسیقی ایران، با ترانه های زیبا و عاشقانه اندی رقم خورده است. اگر چه بسیاری اندی را صرفا خواننده ترانه های شاد و مخصوص جشن ها و پارتی ها می شناسند، اما برای من که از نوجوانی عاشق سبک موسیقی او بوده و با تک تک ترانه هایش زندگی کرده ام، ترانه های آرام و عاشقانه اندی جایگاه ویژه ای دارد و جالب اینکه تعداد ترانه های عاشقانه اندی در مقایسه با ترانه های شاد و ریتمیکش اگر بیشتر نباشد کمتر هم نیست. اما به هرحال بسیاری او را به عنوان خواننده ترانه های شاد می شناسند.

در حالی که حدود 13 سال از انتشار آخرین آلبوم اندی به نام فرودگاه می گذرد، جدیدترین کار اندی در قالب دو آلبوم جدید به نام آهنگ های عاشقانه به بازار آمده است. این دو آلبوم شامل 24 ترانه عاشقانه اندی است که از سال 1992 تا کنون اجرا کرده و برای تک تک طرفدارانش مجموعه ای است بسیار زیبا و خاطره انگیز.  ترانه های عاشقانه ای که هر یک از آنها یادآور خاطرات تلخ و شیرین بسیاری است. از عشق های زودگذر دوران نوجوانی و جوانی تا ماندگار ترین لحظات عاشقانه برای هر یک از ما. یک گلچین عالی و آماده از ترانه های عاشقانه... کاری زیبا و هدیه ای ماندگار برای طرفداران اندی که البته پیش درآمدی است برای آلبوم جدیدش که سال آینده به بازار خواهد آمد...

دانلود آلبوم آهنگ های عاشقانه 1

دانلود آلبوم آهنگ های عاشقانه 2 

سفید پوشیده بودم با موی سیاه/ اکنون سیاه جامه ام با موی سفید
۱۳۹۹/۱۲/۸ عصر ۰۶:۲۲
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : هیس هیس, مارک واتنی, کنتس پابرهنه, لپکی, Emiliano, آلبرت کمپیون, سروان رنو, لوک مک گرگور, Kathy Day, پروفسور, Classic, ماهی گیر, BATMAN
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
موسیقی پاپ متعهد - بانو - ۱۳۹۱/۳/۱۴, صبح ۱۱:۵۴
موسیقی پاپ متعهد - بانو - ۱۳۹۱/۴/۳۰, عصر ۰۳:۴۷
موسیقی پاپ متعهد - بانو - ۱۳۹۱/۹/۱۳, عصر ۰۸:۵۰
RE: موسیقی پاپ متعهد - حمید هامون - ۱۳۹۱/۱۰/۸, عصر ۰۷:۰۸
RE: موسیقی پاپ متعهد - پرشیا - ۱۳۹۱/۱۱/۲۲, عصر ۰۲:۲۲
موسیقی پاپ متعهد - بانو - ۱۳۹۱/۱۱/۲۲, عصر ۰۹:۱۶
مبحث تنظیم - پارۀ اول - بانو - ۱۳۹۲/۱/۲۸, عصر ۰۶:۱۷
RE: موسیقی پاپ متعهد - آقای همساده - ۱۳۹۲/۶/۱۱, عصر ۰۵:۴۹
RE: موسیقی پاپ متعهد - زاپاتا - ۱۳۹۲/۹/۲۹, صبح ۱۱:۰۲
احساس از خونِ دل می‌آید - hajkazem - ۱۳۹۳/۸/۷, عصر ۱۰:۵۳