[-]
جعبه پيام
» <لوک مک گرگور> متشکرم دوست گرامی. منهم همیشه از خواندن مطالب جذاب و دلنشین تان کمال لذت را برده ام.
» <رابرت> بررسی جالب تأثیر فیلم "پاندورا و هلندی سرگردان" بر انیمیشن "عمو اسکروچ و هلندی سرگردان" https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...6#pid45456
» <رابرت> سپاس از دون دیه‌گو دلاوگا و لوک مک گرگور عزیز به خاطر مطالب تحقیقی، تحلیلی و زیبای اخیرشان
» <دون دیه‌گو دلاوگا> "بچه‌های کوه تاراک" : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...3#pid45453
» <مارک واتنی> ممنونم رابرت جوردن عزیز
» <رابرت جوردن> سپاس از مارک واتنی و بتمن
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 3.67 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
باند , جیمزباند - مامور ما 007
نویسنده پیام
سناتور آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۲/۴
اعتبار: 36

تشکرها : 3690
( 4535 تشکر در 390 ارسال )
شماره ارسال: #19
RE: جیمز باند... مامور 007

(۱۳۹۹/۳/۸ عصر ۰۷:۳۶)پروفسور نوشته شده:  

جیمز باند بعدی، زن یا سیاه پوست؟

در اثنای پروژه ساخت بیست و پنجمین فیلم جیمزباند،  شایعه شد که جیمز باند بعدی زن یا سیاه پوست یا هردو خواهد بود.

اما خیلی زود مشخص شد دنیل کریگ در نقش جیمز باند بیست و پنجم در فیلم  زمانی برای مردن نیست ظاهر می شه. البته همونطور که در فیلم نقش 007 بازنشسته رو بازی می کنه در واقعیت هم برای همیشه از این نقش بازنشسته میشه. ولی یک مامور 00 (بدون هفت) زن انگلیسیه سیاه پوست بنام نومی با بازی لاشانا لینچ  در این فیلم می بینید که احتمالا کمک حال جیمزباند پا به سن گذاشته است.

کماکان بین طرفداران بحث بود که بعد کریگ جیمز باند بعدی می تونه زن باشه؟ ستاره هایی مثل امیلیا کلارک، پریانکا چوپرا و گیلیان آندرسون هم امیدوار به گرفتن این نقش منحصر بفرد بودند که تهیه کننده مجموعه خانم براکلی با فرمایشاتش، آب پاکی رو ریخت رو دستاشون (نه برای کرونا برای اینکه خیال باطل نکنن):

ــ با اینکه خانومها معرکه و حیرت انگیز هستند اما باید داستان خودشون رو داشته باشند هرچند سعی می کنیم در آینده حضور پررنگ تر و قویتری از زنان در مجموعه جیمزباند داشته باشیم.

اما بعدش سورپرایز خانم براکلی در یک عبارت خلاصه شد:

جیمز باند بعدی قطعا مرد هست ولی می تونه رنگین پوست باشه!

گمانه ها بر اینه که اگر قرار باشه یک مرد سیاه پوست نقش 007 رو بازی کنه اون ادریس آلبا هنرپیشه همه فن حریف انگلیسیه که مدت مدیدی است برای ایفای رُل 007 در آب نمک خوابوندنش! (بازم نه برای کرونا که فایده ای هم نداره برای اینکه خیال دارند به بازی بگیرنش)

با همه اینها من فکر کنم جیمزباند بعدی هم چینی از آب دربیاد (مثل کرونا)! حتی چینی ها از 2013 دارن درباره این مهم تبلیغات می کنند. بفرمایید بازیگرشان هوآنگ ژاومینگ در نقش جیمزباند را در مجله BAZAAR Movie ببینید.

...

من نه سکسیست هستم نه نژادپرست ولی معتقدم یه چیزایی باید همونجور که جاافتادن باقی بمونن. جیمزباند فلمینگ هم بهتره همون مرد سفید باشه وگرنه درخشش اون در ورژن جدید مثل بتمن مارولی و پری دریایی کریستین آندرسون رو به افول و مرگ می ره (بازم نه بخاطر ابتلا به کرونا بلکه بخاطر ابتکار ضایع تهیه کننده ها)

درود بر شما. متاسفانه با این وضع کرونا خود ادریس البا هم به کرونا مبتلا شد باید دید می تونه اون نقش رو بازی کنه هر چند در عمل نشون داده بازیگر قابلی هست و خیلی بهتر می تونه نقش باند رو از دانیل کریگ و پیرس برازنان بازی کنه

۱۳۹۹/۶/۹ عصر ۱۰:۳۲
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : مارک واتنی, زرد ابری, باربوسا
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
جیمز باند... مامور 007 - جیمز باند - ۱۳۹۶/۳/۲, عصر ۰۸:۳۴
RE: جیمز باند... مامور 007 - جیمز باند - ۱۳۹۶/۳/۲, عصر ۰۸:۴۹
RE: جیمز باند... مامور 007 - سناتور - ۱۳۹۶/۳/۲, عصر ۰۸:۵۶
RE: جیمز باند... مامور 007 - BATMAN - ۱۳۹۶/۳/۳, صبح ۰۴:۴۳
RE: جیمز باند... مامور 007 - جیمز باند - ۱۳۹۶/۳/۳, عصر ۰۲:۳۵
RE: جیمز باند... مامور 007 - پروفسور - ۱۳۹۹/۳/۸, عصر ۰۷:۳۶
RE: جیمز باند... مامور 007 - سناتور - ۱۳۹۹/۶/۹ عصر ۱۰:۳۲