[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 4 رای - 2.75 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آپارات خونه آلفردو ( فیلم هفته : پدرخوانده !! )
نویسنده پیام
بانو الیزا آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۷/۷
اعتبار: 19

تشکرها : 826
( 1106 تشکر در 93 ارسال )
شماره ارسال: #34
RE: آپارات خونه آلفردو ( فیلم هفته : پدرخوانده !! )

(۱۳۸۹/۱۲/۱۸ صبح ۱۲:۰۶)همشهری_میثاق نوشته شده:  

سانی هم مانند لوکا،فردی بسیار کلّه شق،قلدر و در عین حال بی سیاست است بلکه فقط زور داره؛فکر میکنه که با زور میتونه روی همه رو کم کنه و همه مشکلات رو حل کنه!!نمونش اونجایی که شوهر خواهرش رو در خیابون جلوی مردم به قصد کشت کتک میزد،هر چند که با کلّی اصرار خود خواهرش هم منصرف نشد!شاید هم همین خصوصیت یا در واقع نقطه ی ضعفش بود که باعث به تله افتادن و در نهایت،کشته شدنش شد.

و امّا شخصیّت پیچیده ی مایکل کورلئونه:مایکل بر خلاف برادرش فردی درونگراست.او در عین آرام بودن یک چیزی تو خونش جریان داره،چیزیکه از پدرش به ارث برده که این همون کرم سیاسته!به طوریکه حتّی کسی فکر هم نمیکرد که مایکل آدم به اون آرومی بتونه روزی به جای پدرش بشینه!و در اصل همین آروم بودن اونه که نشون میده اون یه چیزی در وجودش هست؛چیزی که در شخصیت کودکی و جوانی ویتو کورلئونه در "پدرخوانده 2"میدیدیم.حتّی در نصیحتها به زیر دستهاشون هم دیالوگهای مشترکی دارند،مثل: "هیچ وقت در خانوادت طرف کس دیگه رو نگیر" یا در جایی دیگر:"من پیشنهادی میکنم که اون نمیتونه رد کنه" و در جای دیگه:"همیشه با دوستانت نزدیک باش و با دشمنانت نزدیکتر" و از این قبیل ... 

...

ویتو کورلئونه هم در حالی که انسان بسیار آرامی بود امّا روحیه ای از انتقام جویی و پاک کردن جامعه از آلودگی به طور ناخودآگاه و کاملاً ذاتی به شدّت در وجودش موج میزد که شاید بخشی از آن به خاطرات کودکی اش برمیگردد.چه بسا همین خصوصیت او بود که به او جرأت داد تا خانواده و باندی برای خودش تشکیل دهد و برای اهداف بزرگترش عدّه ای را در زیر سلطه و در کنار خود جمع آوری کند.

شاید اصلا همین ویژگی متفاوت مایکل و سانی باعث شد در ادامه ببینیم مایکل شخص مناسب تری بود برای جانشینی پدر

چون اگه سانی به این روش می خواست بعد از پدر خانواده رو اداره کنه خیلی زود همه چیزو از دست می داد

هرگز فالگیر نبودم
فقط خواستم دستت را بگیرم
۱۳۹۴/۸/۱۶ صبح ۰۹:۴۴
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : باربوسا
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: آپارات خونه آلفردو - Savezva - ۱۳۸۸/۵/۱۷, عصر ۱۲:۴۵
RE: آپارات خونه آلفردو - Classic - ۱۳۸۸/۵/۱۸, عصر ۱۲:۴۴
RE: - سروان رنو - ۱۳۸۸/۵/۲۳, صبح ۰۱:۴۷
RE: آپارات خونه آلفردو - Savezva - ۱۳۸۸/۵/۲۴, عصر ۰۱:۴۹
RE: آپارات خونه آلفردو - سروان رنو - ۱۳۸۸/۶/۴, عصر ۱۰:۲۰
RE: آپارات خونه آلفردو - سروان رنو - ۱۳۸۸/۶/۷, عصر ۱۱:۳۶
RE: آپارات خونه آلفردو - Classic - ۱۳۸۸/۶/۹, عصر ۱۰:۵۵
RE: آپارات خونه آلفردو - سروان رنو - ۱۳۸۸/۶/۱۰, عصر ۰۲:۲۲
RE: آپارات خونه آلفردو - سروان رنو - ۱۳۸۸/۸/۱۸, عصر ۱۱:۳۰
RE: آپارات خونه آلفردو - Classic - ۱۳۸۸/۱۰/۱۵, عصر ۱۱:۰۶
RE: آپارات خونه آلفردو ( فیلم هفته : پدرخوانده !! ) - بانو الیزا - ۱۳۹۴/۸/۱۶ صبح ۰۹:۴۴