[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 8 رای - 4 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
شخصیت های دوست داشتنی
نویسنده پیام
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۶/۳۱
اعتبار: 24

تشکرها : 1000
( 1623 تشکر در 207 ارسال )
شماره ارسال: #46
RE: شخصیت های دوست داشتنی

شاید انسان چندان خوبی نباشد و اهل تکبر نیز باشد. اما خوب جزو طبقه اشرافی است. آنهم اوایل قرن بیستم. تکبر خصلت خیلی از آنها بود. جوان خوشتیپی است و البته بسیار شیک پوش. با پول همه چیز می خرد اما عشق را نه ...

کولدن کال هاکلی یکی از کاراکترهای اصلی فیلم تایتانیک است. شاید از نظر خیلی ها او کاراکتر دوست داشتنی نیست. اما واقعیت اینست که کاراکتر محبوب لزوما نباید مثبت نیز باشد.  این یک حقیقت است که تا شخصیت منفی چالشی نیافریند، سایر کاراکترها نیز کاری برای انجام دادن نخواهند داشت.

او یاد گرفته است تا همه چیز را داشته باشد، به هر قیمتی. و حالا که می بیند با هیچ قیمتی نمی تواند عشقش را بخرد  عصبانیتی توصیف ناپذیر وجودش را فرا می گیرد.

این مسئولیت بر دوش بیلی زین است.  بازیگری که هیچگاه مورد توجه هالیوود قرار نگرفت. اما با این حال چند نقش دشوار و قابل توجه در کارنامه اش دیده می شوند. تخصص وی بیشتر در بدمن هاست. او قرار است نقش را منفی تر از آنچه هست به نمایش بگذارد. او قرار است بیننده را متقاعد کند که نفرت انگیز است. حتی اگر به اندازه کافی کار بد نکند!

و او موفق می شود. بیننده او را دوست ندارد. او را از خود می راند. ذره ای حق به او نمی دهد. با کمی دقت می توان دریافت که این کار را کال هاکلی نکرد بلکه بیلی زین کرد! او کاراکتری خلق کرد که در نهایت کراهت, محبوب است.

من به شانس اعتقاد ندارم. به خودم اعتقاد دارم!
۱۳۹۶/۹/۱۳ صبح ۰۶:۵۸
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : سروان رنو, پرنسس آنا, آدری لاووا, لو هارپر, زرد ابری, کنتس پابرهنه, ماهی گیر, پیرمرد, باربوسا
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
شخصیت های دوست داشتنی - Classic - ۱۳۸۹/۵/۱, صبح ۰۱:۴۶
RE: شخصیت های دوست داشتنی - Scarlett - ۱۳۸۹/۵/۱, صبح ۱۱:۱۸
RE: شخصیت های دوست داشتنی - norman.bates - ۱۳۸۹/۵/۸, عصر ۱۱:۴۱
RE: شخصیت های دوست داشتنی - هیچکس - ۱۳۸۹/۵/۱۰, صبح ۱۱:۲۶
RE: شخصیت های دوست داشتنی - بانو - ۱۳۸۹/۵/۱۸, عصر ۰۷:۳۶
RE: شخصیت های دوست داشتنی - Savezva - ۱۳۸۹/۶/۷, صبح ۱۰:۵۰
RE: شخصیت های دوست داشتنی - میثم - ۱۳۸۹/۶/۲۲, عصر ۰۵:۵۷
RE: شخصیت های دوست داشتنی - ساب زیرو - ۱۳۸۹/۸/۱۶, عصر ۰۸:۵۱
RE: شخصیت های دوست داشتنی - سروان رنو - ۱۳۸۹/۸/۱۶, عصر ۱۰:۲۳
RE: شخصیت های دوست داشتنی - دزیره - ۱۳۸۹/۱۱/۶, صبح ۰۹:۰۹