[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
فرار به سوی پیروزی ( باشگاه ورزشی کافه )
نویسنده پیام
dered آفلاین
من قانونم
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۳/۱۲
اعتبار: 6

تشکرها : 2683
( 303 تشکر در 24 ارسال )
شماره ارسال: #33
RE: ویژه المپیک 2012 لندن - ( تاپیک موقت )

با سلام
چند خبر برایتان دارم که ممکن است شنیده باشید ولی شاید تکرار آن‌ها خالی از لطف نباشد
 حضور تعدادی از ورزشکاران معلول در مسابقات المپیک 2012 حرف های بسیاری را برای آن‌هایی که سالم هستند دارد اینکه این افراد علی رغم مسائل و مشکلات در بالاترین سطح و با بهترین های جهان رقابت می کنند و نه تنها چیزی از دیگران کم ندارند بلکه مدعی مقام اولی هم هستند اینکه با سعی و تلاش می توان هر کاری غیر ممکنی را ممکن کرد فقط اگر بخواهیم

یکی از آن‌ها "اسکار پیستوریوس" دونده اهل آفریقای جنوبی در رقابت های 400 متر مردان است و علی رغم اینکه از کودکی هر دوپای خود را از ناحیه زانو از دست داده ولی همیشه آرزوی حضور در رقابت های دو میدانی را داشت تا اینکه با تلاش و کوشش خود و نمایش توانایی های خود مورد توجه و حمایت کشورش قرار گرفت و اکنون علاوه بر کسب مقام به آرزوی کودکی اش رسید چون خواست و توانست و دیدن او در حین اجرای مسابقات چقدر شگفت انگیز است اینکه فردی علی رغم داشتن چنین مشکلی مقام دوم در دسته خود شود و به دور نیمه نهایی دو 400 متر سرعت راه یابد و ممکن است برای عده ای تلنگری باشد همان طور که او طرفداران بسیاری دارد و همیشه مورد تشویق تماشاگران قرار دارد
این نکته را اضافه کنم در دوی400متر دو نفر بخت اول قهرمانی بودند اولی از جمهوری دومینیکن که با زمان 45 ثانیه و 4 صدم ثانیه در این گروه اول شد و به نیمه نهایی صعود کرد و بخت دوم دونده ای از آمریکا بود که با دونده کشورمان یعنی سجاد هاشمی آهنگر در یک دسته بود که در کمال ناباوری آخر شد و سجاد هم یکی مانده به آخر شد حال زمان ثبت شده برای این دونده از آفریقای جنوبی 45 ثانیه و 44 صدم ثانیه بود البته این ورزشکار در مسابقات پارالمپیک نیز حضور دارد

نفر دوم ناتاليا پارتيكا پينگ پنگ‌باز 23 ساله لهستاني كه به صورت مادرزادي از ناحيه آرنج دست راست دچار معلوليت است و علی رغم این معلولیت در مسابقات پارالمپیک گذشته قهرمان شد این ورزشکار نیز در مسابقات پارالمپیک2012شرکت می کند او نیز علی رغم این مسئله ناامید نشد و یکی از بهترین ها در مسابقات تنیس است البته باید توجه داشت سرویس زدن با این وضعیت و حفظ تعادل و ضربه با وجود یک دست کار راحتی نیست ولی پشتکار یک انسان فراتر از این مشکلات است البته به نظر من ایشان نسبت به دونده آفریقای جنوبی شاید تفاوتی داشته باشد و آن اینکه شاید خانم ها ظریف تر و حساس تر باشند من نمی دانم چطور فکر می کنند ولی تصور کنید با چنین مشکلی در میان حریفان سالم خود هستید و دنیا در حال تماشای شماست آیا دوست نداشتید شما هم سالم بودید قضاوت با شماست

نفر سوم که کمتر به او پرداخته شده اگر اشتباه نکنم یک ورزشکار از کره جنوبی و در مسابقات تیر و کمان است و او یکی از چشمانش 10 درصد و دیگری 20 درصد بینایی دارد و فقط نواحی رنگی سیبل را تشخیص می دهد و ظاهرا همیشه مقام های خوبی را کسب کرده است امیدوارم دوستان اطلاعات من را تکمیل کنند
فقط خودمان می دانیم فرق ما با این سه نفر و مانند آن‌ها در چیست
 در آخر یک خبر از نتیجه اعتراض ایران به نتیجه مسابقه بوکس علی مظاهری (پرچم دار ایران در مسابقات المپیک): تایید حقانیت بازیکن ما (علی رغم عدم تغییر نتیجه) و 5 روز محرومیت داور آلمانی و اخراج مسئول رینگ که از کشور آذربایجان بود(آلمان5روز آذربایجان اخراج)

با تشکر

با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما
۱۳۹۱/۵/۱۴ عصر ۱۱:۴۸
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : شرلوك, دزیره, بانو, ژان والژان, Papillon, رزا, واتسون, پطرکبیر
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: ویژه المپیک 2012 لندن - ( تاپیک موقت ) - dered - ۱۳۹۱/۵/۱۴ عصر ۱۱:۴۸
RE: جام جهانی 2014 برزیل - خانم لمپرت - ۱۳۹۳/۳/۲۶, عصر ۰۱:۳۰
RE: جام جهانی 2014 برزیل - rahgozar_bineshan - ۱۳۹۳/۳/۲۷, صبح ۰۶:۵۱
RE: جام جهانی 2014 برزیل - BATMAN - ۱۳۹۳/۳/۲۸, صبح ۰۳:۵۱
RE: جام جهانی 2014 برزیل - بولیت - ۱۳۹۳/۴/۱۸, عصر ۰۶:۰۰