[-]
جعبه پيام
» <BATMAN> سلام شارینگهام عزیز، با اجازه شما بله!
» <شارینگهام> سلام بتمن جان، گشت شبانه ات آغاز شده؟
» <BATMAN> شب بخیر https://s8.uupload.ir/files/the_batman_hpv2.jpg
» <اکتورز> مجیدی ، کیا رستمی ، پوراحمد و ... نقش بچەها در فیلمهایشان بسیار پررنگ بودە و این بیشتر بە دلیل دور زدن سانسور بودە
» <اکتورز> همەی وجودم درد گرفت
» <اکتورز> ویدیوای از صحبتهای جیم جارموش در مورد کیارستمی دیدم و نظر ایشان این بود کە کیارستمی برای دور زدن سانسور از کودکان در فیلمهایش بهرە میگرفتە
» <سروان رنو> تلگرام یا فروم ؟ مساله این است ! ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...4#pid45464
» <Dude> سلامت باشید. شده که ازعزیزانی با هم، کمی قدیمی تر از اینها را دیده بودیم، جز خودم همه دردیار باقی اند. خوشحالم هنوز هستند که از آن فیلمها خاطره دارند، با آرزوی سلامتی
» <دون دیه‌گو دلاوگا> سلام و سپاس فراوان "Dude" گرامی. آقا ممنون برای "Orions belte". با معرفی شما، خودم هم خاطره محوی از آن سراغ گرفتم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> پاینده باشید "رابرت" گرامی. سپاس از لطف و پُست‌های ارزشمندتان
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 7 رای - 3.86 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نجواها و فریادها... صداهایی ماندگار
نویسنده پیام
منصور آفلاین
آخرین تلالو شفق
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۱۷
اعتبار: 77

تشکرها : 395
( 8061 تشکر در 307 ارسال )
شماره ارسال: #20
RE: نجواها و فریادها... صداهایی ماندگار

(۱۳۹۰/۱/۱۷ عصر ۰۸:۲۳)الیور هاردی نوشته شده:    آقای والی‌زاده معمولا در نقل از گذشته‌ها به اینکه ایشان بانی ورود بهروز وثوقی به عرضه دوبله بوده‌اند، اشاره می‌کند و همینطور به دوستی دیرینه و همچنان پایداریش با وی

حدس من اینست که در کتاب مذکور ، وثوقی و زراعتی ، بجای منوچهر والی زاده نوشته باشند منوچهر اسماعیلی. اما بنظر میرسد این فرضیه هم صحیح نیست چنانکه در این کتاب جائی اشاره میکند منوچهر اسماعیلی همان کسی بود که بعدها در چند فیلم بجای من صحبت کرد (به شخصه بیاد ندارم والی زاده بجای وثوقی صحبت کرده باشد). همچنین در جائی اشاره میکند که اولین بازی عمر خود را سر صحنه تئاتر در مدرسه انجام داد و دوستش منوچهر اسماعیلی هم  در آن نمایش حضور داشته است.

--------------------------------------------

تعدادی از دوستان از من درخصوص علت جداشدن فائقه آتشین از خلیل وثوقی (گوگوش از بهروز) پرسیده بودند... پس از انقلاب ایندو به طرزی عجیب هرگز ماجرایی را که بر آنها رفته بود را جائی درز ندادند و همواره به نیکی از هم یاد کرده اند. حتی در کتاب یاد شده با وجود اصرار مولف ، وثوقی هرگز به جدائی این ازدواج که 5 سال بطول انجامید اشاره نمیکند و طبیعی است که چنین باشد چراکه اگر وثوقی لب بگشاید یقین بدانید گوگوش نیز موارد مشابهی را رو خواهد کرد... گفته میشود گوگوش با داریوش اقبالی (خواننده معتاد پیش از انقلاب) روابطی داشته است که وثوقی از آنها مطلع و به محض اطلاع، همسر خود را طلاق میدهد و به مدد نفوذ خود در دربار و شخص خواهر ش ا ه خواننده-شاعر نگون بخت را روانه زندان میکند. گفته میشود خود وثوقی هم با خواهر ش ا ه (ا ش ر ف ) روابطی داشته است اما وی در کتاب فوق الذکر  منکر این روابط است. وثوقی از سال 1364 با همسر خود کتایون زندگی میکند و عشقی عجیب بین ایندو حکمفرماست چنانکه یکی از تبعات این ازدواج آنست که بهروز وثوقی 20 سال است که نماز می خواند.

گفته میشود خانمی که دراین عکس می بینید گوگوش نیست و ا ش ر ف است.

(موارد یاد شده به نقل از دیگران است و منصور آنها را بشکل قاطع تایید نمیکند چراکه آبروی هنرمند برای او ارزشمند است. از طرفی مهم نیست چاپلین 4 همسر و 24 دوست دختر داشت... مهم آنست که بلحاظ هنری از خود چه برجای گذاشت...ما در این محفل با هنر هنرمندان سروکار داریم و لاغیر. مابقی ، مواردی شخصی است که ارتباطی به عموم ندارد)

۱۳۹۰/۱/۱۸ صبح ۰۷:۲۷
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : Classic, پدرام, رزا, ژان والژان, farzad178, دنی براسکو, dered, سروان رنو, ریچارد, rahgozar_bineshan, هایدی, ژنرال, باربوسا
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع