[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 2 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
معرفی فیلمهای کمتر شناخته شده
نویسنده پیام
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۶/۳۱
اعتبار: 24

تشکرها : 1000
( 1623 تشکر در 207 ارسال )
شماره ارسال: #34
RE: معرفی فیلمهای کمتر شناخته شده

روزی که وارد این انجمن ارزشمند شدم، دو هدف داشتم. یکی دنبال این بودم که فیلمهای قدیمی و گمنام تلویزیون را معرفی کنم تا همه از یادآوریشان لذت ببریم و دوما برای اینکه بتوانم فیلمهای گمشده خود را توسط دوستان بیابم. دوستان در این کافه لطف کردند و در شناسایی بعضی از آنها کمک شایانی به من کردند. گاهی هم خودم با جستجوی فراوان به گمشده هایم دست می یافتم. امروز یکی از آن روزهاست. فیلمی که چند بار در این انجمن مطرح کردم و تنها دوست عزیز جناب سرگرد آنرا به خاطر داشت. ولی چون اطلاعات دقیقی درباره آن نداشتیم، نتوانستیم ردی از فیلم بیابیم تا اینکه امروز...

فیلم تلویزیونی پدری برای چارلی محصول کشور آمریکا که در اوایل سال ۱۹۹۵ عرضه شده بود و همان سالها نیز از تلویزیون ایران پخش شد. فیلم درباره مرد سیاهپوستی به نام والتر در دهه سی میلادی است که همسر و فرزندش را از دست داده است. پسر بچه ای به نام چارلی که با خواهر کوچکتر و پدر لاابالی اش زندگی می کند مانند همه افراد شهر از والتر متنفر است و برایش مزاحمت ایجاد می کند. اسطبل والتر به صورت عمدی آتش می گیرد و او مجبور می شود اسبهایش را جلوی چشمان چارلی بکشد. بانک او را تحت فشار قرار می دهد که اگر بدهی اش را پس ندهد، مزرعه اش را از دست خواهد داد. هیچ کس حاضر نمی شود که به وی کار بدهد. چارلی به دلیل اینکه پدر و خواهرش رفته اند تنها مانده است و به ناچار مدتی را در خانه والتر سپری می کند. کم کم دوستی و محبت بین آن دو شکل می گیرد ولی این پایان ماجرا نیست...

همان داستان تبعیض نژادی و نفرت که کم کم به عشق می انجامد. کودکی که به تقلید از بزرگ ترها با مردی رنگین پوست بدرفتاری می کند. اما در نهایت به جایی می رسد که یک تنه در برابر همه افراد شهر از مردی که محبت را به آموخته، دفاع می کند. این فیلم در دهه هفتاد شمسی چندباری از تلویزیون به نمایش گذاشته شد.

دو تن از بازیگران نسبتا مطرح آن دوران در این فیلم حضور دارند. لوئیس گوست جونیور که در سال ۱۹۸۳ برای نقش مکمل فیلم یک افسر و یک جنتلمن برنده جایزه اسکار شده بود و جوزف مازلو که از بازیگران اصلی فیلم پارک ژوراسیک محصول ۱۹۹۳ به شمار می رفت. ایوان ریچل وود نیز که نقش خواهر کوچک تر چارلی را بازی می کرد، امروزه از بازیگران مطرح سینما و تلویزیون آمریکا به شمار می رود. 

من به شانس اعتقاد ندارم. به خودم اعتقاد دارم!
۱۳۹۷/۹/۳ عصر ۰۹:۲۳
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : دون دیه‌گو دلاوگا, شارینگهام, سروان رنو, ال سید, مراد بیگ, جناب سرگرد, پرنسس آنا, پروفسور, زرد ابری, باربوسا, کنتس پابرهنه
ارسال پاسخ 

پیام در این موضوع
RE: معرفی فیلمهای کمتر شناخته شده - Dude - ۱۴۰۱/۱۱/۱۶, عصر ۱۰:۵۸
RE: معرفی فیلمهای کمتر شناخته شده - لوک مک گرگور - ۱۳۹۷/۹/۳ عصر ۰۹:۲۳
RE: فیلم گریز شبانه - کنتس پابرهنه - ۱۳۹۹/۹/۱۴, صبح ۰۴:۱۶
Nowhere Special - رابرت - ۱۴۰۱/۳/۱۰, عصر ۰۱:۱۵
RE: معرفی فیلمهای کمتر شناخته شده - Dude - ۱۴۰۱/۱۱/۱۶, عصر ۱۰:۳۶
RE: معرفی فیلمهای کمتر شناخته شده - Dude - ۱۴۰۱/۱۱/۱۷, صبح ۱۲:۲۲
RE: معرفی فیلمهای کمتر شناخته شده - Dude - ۱۴۰۱/۱۱/۱۷, صبح ۱۲:۵۷
RE: معرفی فیلمهای کمتر شناخته شده - Dude - ۱۴۰۱/۱۱/۱۷, صبح ۰۱:۱۶
RE: معرفی فیلمهای کمتر شناخته شده - Dude - ۱۴۰۱/۱۱/۱۷, صبح ۰۱:۵۷
RE: معرفی فیلمهای کمتر شناخته شده - Dude - ۱۴۰۱/۱۱/۱۷, صبح ۰۷:۲۱