[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

نظرسنجی: آیا دوست دارید یک بار روی صندلی داغ بنشینید ؟
بلی . موافقم
خیر.
[نمایش نتیجه]

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلی داغ - گپ داغ
نویسنده پیام
خانم لمپرت آفلاین
مدیر بازنشسته

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۵/۳
اعتبار: 61

تشکرها : 7981
( 8500 تشکر در 282 ارسال )
شماره ارسال: #201
پاسخ های سوالات جناب سروان

با درود و سپاس از سروان رنوی عزیز

آن بانوی سبزینه ,  آن مدیر مادرزاد , آن پزشک حاذق , آن معمای مهربانی  ,  آن یار موسسات خیریه , آن دشمن کوبریک , آن علاقمند به نژاد ژرمن شپرد , آن دونده با بیماران ,  آن عاشق برباد رفته , آن دلباخته گلارک گیبل ,  آن صاحب پست های دقیق و ظریف , آن چشم و چراغ کافه , آن دکتر مایک , شیخ الشیوخ آناث , آدری هیپبورن قرن 21 ؛ سرکار خانم لمپرت ( حفظ الله لبخندها ) از مدیران کافه بود و  کاربران زیادی را از دم تیغ گذرانده بود.... تا روزی  شتری چموش بر در خانه او بنشست. شتر را گفتند که هستی ؟ گفت : صندلی داغ !

دفعه بعد یادم باشه یک وانت بار بیارم این تعارفات سروان رو بار کنم با خودم ببرم . سپاس سروان خجالتم دادید. ان شاا.. صندلی داغ شما جبران می کنم:cheshmak:

====================================================

1- این گوشی پزشکی که ابزار اصلی پزشکان است و  همه ما پزشکان را با این گوشی های دور گردنشان می شناسیم دقیقا چه اثری در معاینه دارد ؟ آیا از روی صدای قلب یا ریه می توان به بیشتر بیماری ها پی برد ؟ اگر پزشک واقعا بخواهد از آن دقیق و با حوصله استفاده کند بسیار در سمع قلب و ریه ها کاربردی است و تشخیص بسیاری از بیماریهای این دو عضو تنها با شنیدن صداها میسر می شود اما در حال حاضر به نظرم کاربرد اصلیش در اندازه گیری فشار خون روی بازوی بیماران است!  آنهم به برکت فشارسنج های بدردنخور دیجیتالی بتدریج از این وظیفه هم معاف شده و تنها ژستش باقی می ماند.

2- طرح پزشک خانواده را که هزینه درمان را بسیار کاهش داده است چگونه می بینید ؟ نقاط مثبت و منفی این طرح چیست ؟ همیشه تقسیم اجتماعات به زیرمجموعه های کوچک برای مدیریت و بهبود کنترل سیستماتیک اعضا کاری درست بوده. اینکه هر خانواده را به یک پزشک ارجاع و درصورت لزوم از کانال وی به تخصص های بالاتر رهنمون کنیم، هم از وقت بیمار و هم از هزینه درمان کاسته می شود. بعلاوه زمینه اشتغال زایی برای پزشکان جوان هم بیش از پیش فراهم می گردد. تنها ایراد وارده به نظرم گستردگی کشور ما و عدم امکان پیاده کردن این طرح در همه مناطق است. اعزام دایم الوقت پزشکان خانواده و تهیه مراکز و تجهیزات لازم درمانی در مناطق محروم و شهرهای کوچک و روستاها بودجه زیادی می طلبد بنابراین شاید هرگز جزو اولویت های مقامات نباشد.

3- منفور ترین شخصیت بربادرفته از نظر شما کیست ؟ ( البته به جز اشلی :dodgy:  ) خواهر اشلی ایندیا

4- نظرتان درباره همبازی تان در معما , کری گرانت :heart: چیست ؟ جذاب،خوش قد و بالا، بازیگری خوش استیل و خونسرد و بقول خودش: "همه دوست دارند کری گرانت باشند. حتی خودم!"

5- از سریال های قدیمی مانند ارتش سری , در برابر باد و ... خاطره جالبی دارید ؟

بله ارتش سری را بسیار دوست داشتم و با شخصیت ایوت همذات پنداری می کردم. یکی از سرگرمی های هیجان انگیزمان این بود که همراه چند دوست نوجوان و برادرم در خانه وانمود کنیم پارتیزان هستیم و همه از شخصیتهای ارتش سری و حتی با بریده عکسهای آنها از مجلات برای خودمان کارت شناسایی هم درست کرده بودیم و خلاصه یک ارتش سری در منزل به پا می کردیم یادش بخیر...

در مسلخ عشق جز نکو را نکشند ... روبه صفتان زشت خو را نکشند
۱۳۹۴/۱۱/۳۰ صبح ۱۲:۵۸
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : لو هارپر, Memento, کنتس پابرهنه, جروشا, BATMAN, اسکورپان شیردل, دزیره, Papillon, اشپیلمن, سروان رنو, شارینگهام, rahgozar_bineshan, اسکارلت اُهارا, حمید هامون, آقای همساده, زبل خان, پیر چنگی, Princess Anne, نکسوس, Classic, واتسون, کاپیتان اسکای, فورست, ریچارد, پیرمرد, آلبرت کمپیون, پروفسور
لو هارپر آفلاین
کاراگاه خصوصی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۳/۱۵
اعتبار: 34

تشکرها : 1533
( 2278 تشکر در 137 ارسال )
شماره ارسال: #202
RE: صندلی داغ

تشکر از خانم لمپرت که روی این صندلی نشستند.

1. چند فرزند دارید؟ دختر هستند یا پسر؟

2. آیا تا به حال با این رفتار و منش بسیار خوبتان با کاربری در کافه و مجادله و بحثتان شده؟

3. از فیلم‌های ادری هپبورن کدام را بیشتر دوست دارید؟

4. فیلم بر باد رفته را که دوست دارید آیا رمان آن را هم خوانده‌اید؟

5. دستپختتان چطور است؟ کدام‌یک از غذاهایی که درست میکنید از نظر همسر و فرزندانتان بهتر است؟

در نهایت از خانم لمپرت عزیز تقاضا دارم وقتی مصاحبه تمام شد مثل دیگر کاربران عکسی از دوران کودکی خودشان در کافه قرار دهند.

۱۳۹۴/۱۱/۳۰ صبح ۱۲:۵۸
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, Memento, کنتس پابرهنه, جروشا, هانا اشمیت, BATMAN, اشپیلمن, rahgozar_bineshan, حمید هامون, آقای همساده, زبل خان, پیر چنگی, واتسون, فورست, ریچارد, پیرمرد, آلبرت کمپیون
جروشا آفلاین
جودی آبوت

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۱۱/۱۷
اعتبار: 26

تشکرها : 1821
( 1582 تشکر در 64 ارسال )
شماره ارسال: #203

مرسی از پاسخهای زیبا و شیوای شما:) و حالا سری دوم سوالات من ( که خداییش میدونم جواب دادن بهشون خیلی سخت و وقت گیره ببخشید) در بین کاربرای زیر (به ترتیب حروف الفبا و آقا یا خانم رو فاکتور میگیرم بازم ببخشید)که ارسالات طولانی میفرستن، به نظر شما   زیباترین یا به یادموندنی ترین ارسال طولانیشون کدومه؟

1- آلبرت کمپیون

2-  اسکورپان شیردل

3- ایده آلیست

4- بتمن

5- جروشا

6- کاپیتان اسکای

7- کنتس پابرهنه

8- لو هارپر

9- هانیبال

10- و دست آخر یکی از پستهای خودتون

برای من تنها چیزهایی جالبند که به قلب مربوط می‌شوند. «آدری هیبورن»
۱۳۹۴/۱۱/۳۰ صبح ۰۱:۰۴
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, Memento, خانم لمپرت, BATMAN, Papillon, اشپیلمن, لو هارپر, هانا اشمیت, حمید هامون, آقای همساده, زبل خان, پیر چنگی, نکسوس, واتسون, ریچارد, پیرمرد, آلبرت کمپیون
خانم لمپرت آفلاین
مدیر بازنشسته

شماره ارسال: #204
پاسخ های سوالات جناب شارینگهام

با درود و سپاس از جناب شارینگهام

۱-از کدام فصل بیشتر خوشتان می آید؟ بهار

۲-در دوران کودکی ؛دوست داشتید چه کاره می شدید؟ خواننده یا نقاش

۳-غذای مورد علاقه؟ خورشت فسنجون

۴-با کدام یک از دوستان دوران مدرسه ی خود ،هنوز ارتباط دارید ؟ با بیشتر دوستان دبیرستانیم هر دوماه یک بار دوره داریم.

۵-با بهترین دوست حال حاضر خود چگونه آشنا شدید؟ همکارم بود در محل کار

۶-در کودکی از چه چیزی می ترسیدید؟ کلا نترس بودم از تنها چیزی که ترسیدم شخصیت اصلی سریال سمندون بود و دیگر هیچ

۷-بهترین رمانی که خواندید ،چیست؟ رمان برباد رفته اثر جاودان مارگارت میچل

۸-آیا تابه حال ،در حین خواندن کتابی اشک ریخته اید؟چگونه؟ بارها و بارها بر سر هر موضوع تراژیک اشکم در می آید مثلا برای مرگ ژان والژان در بینوایان کلی همراه کوزت کتاب گریه کردم! برای مرگ بانی در برباد رفته هم همینطور...

۹-در هنگام تماشای فیلم چطور؟ چگونه؟بسیار بیشتر از بارها، کلا در این مواقع اشکم خیلی زود جاری می شود. پس از ماتم برباد رفته، فیلم تقلید زندگی یکی از گریه دارترین فیلمهایی بود که دیدم.

۱۰-اگر فقط  یک روز ،رییس جمهور ایران می شدید،چه می کردید؟ هیچ کار مثبتی را در یک روز نمی توان انجام داد، درجا استعفا می دادم.

۱۱-کارتون موردعلاقه ی شما در کودکی چه بود؟ سیندرلا - مجموعه اسپید باگی

۱۲-آیا تا به حال،و به قول معروف «خطر مرگ» از بیخ گوشتان رد شده؟ چگونه؟ بله چهار پنجسال پیش در اثر یک بیماری صعب العلاج نزدیک بود غزل خداحافظی را در سر پل صراط بخوانم که حضرت عزراییل دیپورتم کرد!...

۱۲+۱-نظرتان راجع به نوشتن شماره ی این سوال چیست ؟ اعتقاد به نحوست هیچ چیزی ندارم

۱۴-چه کسانی را در موفقیت های خود سهیم می دانید؟ پدر، مادر، همسر و فرزندانم

۱۵-بدون تعارف بفرمایید که؛ کدام سوال ها خیلی خوب بود و از کدام یک خوشتان نیامد؟ همه خوب بودند از هیچکدام بدم نیامد

{#smilies.angel}

۱۳۹۴/۱۱/۳۰ صبح ۰۱:۳۱
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, جروشا, Memento, هانا اشمیت, اسکورپان شیردل, BATMAN, دزیره, Papillon, اشپیلمن, سروان رنو, شارینگهام, rahgozar_bineshan, لو هارپر, حمید هامون, آقای همساده, زبل خان, پیر چنگی, Princess Anne, Classic, واتسون, کاپیتان اسکای, فورست, ریچارد, پیرمرد, آلبرت کمپیون, پروفسور
خانم لمپرت آفلاین
مدیر بازنشسته

شماره ارسال: #205
پاسخهای سوالات جناب آمادئوس

با درود و سپاس از آمادئوس گرامی

- نویسنده های مورد علاقه تان چه کسانی هستند؟ آثار محبوبتان را نام ببرید. در صورت امکان علت انتخاب نویسنده ها را بگویید.

کلا ادبیات فرانسه را خیلی دوست دارم در دبیرستان سرگرمی من خواندن کتابهای داستانی تاریخی فرانسه از میشل زواگو و الکساندر دومای پدر و پسر بود بعد با نوشته های ویکتور هوگو و بالزاک آشنا شدم.

سوای برباد رفته میچل، بینوایان هوگو، غرور و تعصب جین آستن، سو وشون سیمین دانشور خیلی روی من تاثیرگذار بودند.

- چند اثر از آخرین آثاری را که خوانده اید و خواندنشان را به دیگران توصیه می کنید، نام ببرید.

سلایق متفاوتند ... آخرین کتابی که به توصیه پدرم خواندم "معمای هویدا" به قلم عباس میلانی بود. یک کتاب بسیار جالب هم به توصیه یکی از کاربران گرانقدر کافه خواندم که خیلی خوب و مفید بود؛ کتاب "بیشعوری" اثر خاویر کرمنت.

۱۳۹۴/۱۱/۳۰ صبح ۰۱:۵۹
تشکر شده توسط : جروشا, Memento, آمادئوس, کنتس پابرهنه, اسکورپان شیردل, BATMAN, دزیره, Papillon, اشپیلمن, سروان رنو, شارینگهام, rahgozar_bineshan, لو هارپر, هانا اشمیت, اسکارلت اُهارا, حمید هامون, آقای همساده, زبل خان, Princess Anne, Classic, واتسون, کاپیتان اسکای, ایـده آلـیـسـت, فورست, ریچارد, پیرمرد, آلبرت کمپیون, پروفسور
Papillon آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۳۱
اعتبار: 27

تشکرها : 5667
( 1331 تشکر در 86 ارسال )
شماره ارسال: #206

سلام خانم لمپرت گرامی و ممنون از اینکه وقت میزارید و به پرسش های دوستان پاسخ میدید .

پرسش شماره یک آقای لو هارپر رو من هم داشتم که ایشان زود تر مطرح کردند :cheshmak:

اسم فرزند یا فرزندانتان ایرانیه ؟ شما انتخاب کردید یا همسرتان ؟

موقعی که در دانشگاه عاشق همسرتون شدید ، ایشان پیشگام شدند و به شما ابراز علاقه کردند ؟ شما پاسختان چه بود ؟ قبل از اینکه به شما عارض شوند [ ایشان رو میگم ] نظرتون درباره اش چه بود ؟ در کل نظرتون درباره پسر های همکلاستون چه بود ؟

آلمان یا انگلستان ؟

ماشینتون چیه ؟ آیا خدای ناکرده زبانم لال دور از جان تصادف کرده اید ؟

نظرتون درباره افرادی که با صدای بالای ضبط صوت ماشین در خیابان و گذرگاه های عمومی رانندگی میکنند چیه؟

در انتخابات پیش رو شرکت میکنید یا انتخابات رو تحریم میکنید ؟ به دموکراسی در ایران اعتقاد دارید یا دیکتاتوری صحیح ؟

آیا معتقد نیستید که بعضی مناطق رو باید به هرصورت خالی از سکنه کرد و بعد تبدیل به پارک جنگلی بشه ؟

برند گوشی تون چیه ؟

روزنامه مطالعه میکنید ؟ آیا به آزادی مطبوعات در ایران اعتقاد دارید ؟

آیا شده تا به حال از یکی از بیمارهایی که به شما مراجعه کردن به واسطه قیافه ازش خوشتون نیاد ؟

آیا موقع خرید چانه هم میزنید ؟!

دوست داشتید به گذشته برگردید و زندگی کنید ؟ اگر بله ، به چه دوره ای میرفتید ؟

دوست دارید عمر جاودانی داشته باشید ؟ اگر بله یا خیر چرا ؟

ممنون از توجه تان . :heart:

بنگر ز صبا دامن گل چاک شده / بلبل ز جمال گل طربناک شده / در سایه گل نشین که بسیار این گل / در خاک فرو ریزد و ما خاک شده
۱۳۹۴/۱۱/۳۰ صبح ۰۹:۰۷
تشکر شده توسط : Memento, rahgozar_bineshan, جروشا, لو هارپر, کنتس پابرهنه, خانم لمپرت, هانا اشمیت, حمید هامون, BATMAN, آقای همساده, زبل خان, اشپیلمن, پیر چنگی, واتسون, فورست, ریچارد, پیرمرد, آلبرت کمپیون
شارینگهام آفلاین
کاپیتان کشتی چارمینگ مالی
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۵
اعتبار: 32

تشکرها : 4014
( 1969 تشکر در 274 ارسال )
شماره ارسال: #207

با عرض سلام مجدد

صبح جمعه ی همگی به خیر و شادی{#smilies.heart}

ببخشید خانم لمپرت عزیز!{#smilies.blush}

دیشب یادم رفت که در طرح سوال های 8-9-12

اضافه کنم که چگونه ؟ (یعنی به طور مختصر توضیح دهید.)

پس لطف کنید و پاسخ های سوال های فوق را کامل کنید.

{#smilies.shy}

در پایان؛ضمن تشکر فراوان از خانم لمپرت

از سروان رنو تقاضا دارم که صندلی داغ را هر هفته برگزار کنند. چون باعث تبادل تجربه و گرم تر شدن روابط اعضای کافه خواهد شد.

ارادتمند شما

کاپیتان شارینگهام{#smilies.cool}

============================================

توضیح خانم لمپرت: پاسخ های شما مطابق درخواستتان آپدیت شد.

اونی که گفته "زندگی خالی از لذت و خوشحالی نیست."دروغ نگفته!
۱۳۹۴/۱۱/۳۰ صبح ۱۰:۵۱
تشکر شده توسط : Memento, جروشا, لو هارپر, خانم لمپرت, هانا اشمیت, حمید هامون, آقای همساده, زبل خان, BATMAN, اشپیلمن, پیر چنگی, واتسون, فورست, پیرمرد
خانم لمپرت آفلاین
مدیر بازنشسته

شماره ارسال: #208
پاسخ های سوالات لو هارپر گرامی

با درود و سپاس از جناب لو هارپر

1. چند فرزند دارید؟ دختر هستند یا پسر؟ دو فرزند، دختر و پسر

2. آیا تا به حال با این رفتار و منش بسیار خوبتان با کاربری در کافه و مجادله و بحثتان شده؟ وقتی که احساس کنم حقی پایمال شده است و در جهت احقاق آن کاری از دستم بر می آید هرگز ساکت نمی نشینم. در کافه بارها با مخاطبان خاص مباحثه داشته ام ولی مجادله خیر.

3. از فیلم‌های ادری هپبورن کدام را بیشتر دوست دارید؟ بانوی زیبای من را بیشتر دوست دارم.

4. فیلم بر باد رفته را که دوست دارید آیا رمان آن را هم خوانده‌اید؟ ابتدا رمانش را خواندم چندین بار، بعدا فیلمش را دیدم چندین بار...

5. دستپختتان چطور است؟ کدام‌یک از غذاهایی که درست میکنید از نظر همسر و فرزندانتان بهتر است؟ دستپختم خوب است بطوریکه متاسفانه یا خوشبختانه همسر و فرزندانم همیشه غذای طبخ مرا به غذای بیرون ترجیح می دهند. از نظر همسرم خورشت مسما بادمجان از نظر بچه ها ته چین مرغ با سالاد سزار!

در نهایت از خانم لمپرت عزیز تقاضا دارم وقتی مصاحبه تمام شد مثل دیگر کاربران عکسی از دوران کودکی خودشان در کافه قرار دهند. چشم حتما:blush:

۱۳۹۴/۱۱/۳۰ عصر ۰۴:۰۴
تشکر شده توسط : rahgozar_bineshan, Papillon, کنتس پابرهنه, هانا اشمیت, لو هارپر, Memento, اسکارلت اُهارا, حمید هامون, BATMAN, آقای همساده, زبل خان, جروشا, اشپیلمن, پیر چنگی, Classic, واتسون, Princess Anne, سروان رنو, دزیره, کاپیتان اسکای, فورست, ریچارد, پیرمرد, آلبرت کمپیون, پروفسور
rahgozar_bineshan آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۷/۵
اعتبار: 34

تشکرها : 5295
( 1523 تشکر در 132 ارسال )
شماره ارسال: #209

با سلام و سپاس:

1-چرا جامعه پزشکی اینقدر دربرابر سریال در حاشیه مهران مدیری موضع گرفتند؟ آیا این سریال کاریکاتوری قریب به واقعیت  از وضعیت نظام درمان و پزشکی کشور نبود؟

2- شما از نیمه دوم دهه پنجاه بازیهای پرسپولیس را دیده اید! بهترین و خاطره انگیزترین این بازیها برای شما کدام بازیها بوده است؟؟

3-اگر از شما بخواهند طلایی ترین ترکیب پرسپولیسس را با گلچینی از بازیکنان مدنظرتان انتخاب کنید چه بازیکنانی را برمی گزینید؟؟

4-  خنده دارترین خاطره  از دوران طبابت؟

5- در دوران دانشجویی یا پیش از آن تقلب هم کرده اید؟؟

6-دوبلورها و گوینده های مورد علاقه تان؟

7- خفن ترین کتابی که خوانده اید؟

8- اگر فرزند یا فرزندانتان دچار افت تحصیلی شوند چه تدبیری می اندیشید؟؟

9- تمایل دارید هفته ای یک روزدر یک درمانگاه خیریه به رایگان ویزیت کنید؟؟

10-اگر همین امشب دختر یا پسرتان اعلام کنند که قصد ازدواج دارند نخستین واکنش شما چه خواهد بود؟؟

11-چرا فقط دو روز کار در هفته؟ کم نیست؟؟

12- پیش آمده که در حین معاینه بیمار بفهمید که وی تنگدست و ندار است؟ در این موقعیت کازی از دستتان برامده؟؟

13-اگر خدای نکرده بفهمید که بیمارتان بیماری لاعلاج دارد چطور موضوع را به وی می فهمانید؟؟

14-چند فیلم در آرشیو شخصیتان دارید؟

15- معمولا چند روز یکبار فیلم میبینید؟

16- آیا برنامه خاصی برای فیلم دیدن دارید یا برحسب تصادف فیلمی را برای تماشا برمی گزینید؟؟

17-مثل ما پای رایانه و لپ تاپ 15 اینچ فیلم می بینید یا سیستم سینمای خانگی و ویدئو پروژکتور و...؟

18-به عنوان یک پزشکچه قدر به طب سنتی و جوشونده های مادربزرگها اعتقاد دارین؟؟

و...

ممنون!

سكوت سرشار از ناگفته هاست.......!
۱۳۹۴/۱۱/۳۰ عصر ۰۴:۴۱
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, کنتس پابرهنه, هانا اشمیت, Papillon, لو هارپر, Memento, حمید هامون, آقای همساده, زبل خان, BATMAN, جروشا, اشپیلمن, پیر چنگی, شارینگهام, واتسون, فورست, ریچارد, پیرمرد
خانم لمپرت آفلاین
مدیر بازنشسته

شماره ارسال: #210
پاسخ های سوالات جناب Papillon

با درود و سپاس از Papillon گرامی

اسم فرزند یا فرزندانتان ایرانیه ؟ شما انتخاب کردید یا همسرتان ؟ اسم دخترم پارسی است اسم پسرم عربی، هر دو به انتخاب خودم بوده.

موقعی که در دانشگاه عاشق همسرتون شدید ، ایشان پیشگام شدند و به شما ابراز علاقه کردند ؟ شما پاسختان چه بود ؟ قبل از اینکه به شما عارض شوند [ ایشان رو میگم ] نظرتون درباره اش چه بود ؟ در کل نظرتون درباره پسر های همکلاستون چه بود ؟ ما در مجله ادبی دانشگاه با هم همکاری داشتیم هر دو همفکر و هم سلیقه بودیم و اهل موسیقی و ادبیات و شاعر مسلک ... و شعر و موسیقی ما را بهم پیوند داد. با بقیه آقایان همکلاس برخورد نزدیک نداشتم .

آلمان یا انگلستان ؟ آلمان بدون تردید

ماشینتون چیه ؟ آیا خدای ناکرده زبانم لال دور از جان تصادف کرده اید ؟ پژو ، تصادف خیر اما یک بار با دو چرخ سمت چپ افتادم در جوی آب کنار منزل! shrmmm!

نظرتون درباره افرادی که با صدای بالای ضبط صوت ماشین در خیابان و گذرگاه های عمومی رانندگی میکنند چیه؟ مردم آزاری است چون آلودگی صوتی ایجاد می کنند.

در انتخابات پیش رو شرکت میکنید یا انتخابات رو تحریم میکنید ؟ به دموکراسی در ایران اعتقاد دارید یا دیکتاتوری صحیح ؟ روی نمایندگان مطالعه می کنم فقط و فقط  اگر به نظرم مردمی باشند و در راه خدمت به آحاد جامعه کمر بسته باشند، بله رای خواهم داد. برای رسیدن به دموکراسی اصولی باید زیرساختهای اقتصادی، فرهنگی و سیاسی جامعه ارتقا روز افزون پیدا کنند که متاسفانه در مملکت ما بدلایل متعدد پیشرفت محسوسی در این موارد دیده نمی شود.

آیا معتقد نیستید که بعضی مناطق رو باید به هرصورت خالی از سکنه کرد و بعد تبدیل به پارک جنگلی بشه ؟ "به هر صورت" ؟! خیر- اگر جلوی ساخت و سازهای بی رویه گرفته شود هنوز هم فضای کافی برای درخت کاری و احداث پارک در شهر های پر جمعیت وجود دارد.

برند گوشی تون چیه ؟ آیفون

روزنامه مطالعه میکنید ؟ آیا به آزادی مطبوعات در ایران اعتقاد دارید ؟ فقط روزنامه های ورزشی .  آزاد گذاشتن مطبوعات احترام به شعور اجتماعی مردم است.

آیا شده تا به حال از یکی از بیمارهایی که به شما مراجعه کردن به واسطه قیافه ازش خوشتون نیاد ؟ خیر هیچوقت!

آیا موقع خرید چانه هم میزنید ؟! اصلا خیلی کمرو هستم.

دوست داشتید به گذشته برگردید و زندگی کنید ؟ اگر بله ، به چه دوره ای میرفتید ؟ اگر در زمان فعلی نبودم دوست داشتم در دوره سامانیان زندگی کنم

دوست دارید عمر جاودانی داشته باشید ؟ اگر بله یا خیر چرا ؟ خیر هر چیزی تاریخ مصرف دارد بعدش دور انداختنی می شود...

:heart:

۱۳۹۴/۱۱/۳۰ عصر ۰۴:۴۳
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, rahgozar_bineshan, هانا اشمیت, آلبرت کمپیون, Papillon, لو هارپر, Memento, حمید هامون, BATMAN, اسکورپان شیردل, آقای همساده, زبل خان, جروشا, اشپیلمن, پیر چنگی, نکسوس, Classic, واتسون, Princess Anne, سروان رنو, دزیره, کاپیتان اسکای, فورست, ریچارد, پیرمرد, پروفسور
کنتس پابرهنه آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۶/۵
اعتبار: 47

تشکرها : 3518
( 2849 تشکر در 120 ارسال )
شماره ارسال: #211

سری دوم سوالات بنده... :blush:

1- به نظر شما به غیر از ویوین لی, کدوم بازیگر میتونست نقش اسکارلت اوهارا رو بازی کنه؟

2- آیا با عمل های زیبایی موافقید یا زیبایی طبیعی رو میپسندید؟ به نظرتون چرا امروزه عمل زیبایی تا این حد رواج پیدا کرده؟

3- رتبه تون در کنکور چند شد؟ آیا در دانشگاه هم دانشجوی زرنگ و درس خوانی بودید؟

4- بهترین روز زندگی تون تا الان چه روزی بوده؟

5- از بین هنرمندان زیر بیشتر از همه دوست دارید چه کسی (فقط یک نفر) الان در قید حیات بود و چرا؟

مهران دوستی/ خسرو شکیبایی/ ژاله کاظمی

6- اهل رقصیدن هستید(مثلا در مهمونی و جشن های خیلی خودمونی)؟ در هر صورت، کدوم رقص رو بیشتر می پسندید؟ ;)

6- ترین های کافه رو انتخاب کنید.( فقط یک نفر ) البته انتخاب ...ترینها به این معنی نیست که دیگران اون ویژگی رو ندارند بلکه به این معنی ست که این ویژگی در فرد مورد نظر پررنگ تر است.

باهوش ترین:

آروم ترین:

رک ترین:

مهربان ترین:

شیطون ترین:

زورگو ترین:

قابل اعتماد ترین:

7- در دوران بچگی و نوجوانی عاشق چه شخصیت های مشهوری شدید؟

8- درون گرا هستید یا برون گرا و به نظرتون کدوم بهتره؟

9- آیا اجازه می دید فرزندان گلتون خوراکی هایی مثل کالباس و چیپس و پفک بخورند؟

10- به نظر شما اعتیاد به کافه کلاسیک :) خوبه یا بد؟

11- در محیط کارتون با کسی که برای جلب توجه خانواده اش تمارض میکنه چجوری برخورد میکنید؟

12- به تئاتر و کنسرت موسیقی میروید؟ به کنسرت چه خواننده هایی رفته اید؟

13- نظرتون در مورد محسن چاوشی :lovve: و مسعود جانِ فراستی:heart: چیه؟

14- آیا همه شما رو با بوی عطر خاصی می شناسند؟ برند ادکلن مورد علاقه تون چیه؟

کمین بگیر جهانت را ، سپس شکارچیانت را
به تیرِ معجزه آهو کن
۱۳۹۴/۱۱/۳۰ عصر ۰۶:۰۴
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, لو هارپر, Memento, BATMAN, آقای همساده, rahgozar_bineshan, زبل خان, جروشا, هانا اشمیت, اشپیلمن, پیر چنگی, شارینگهام, واتسون, ریچارد, پیرمرد
خانم لمپرت آفلاین
مدیر بازنشسته

شماره ارسال: #212
پاسخ های سوالات جروشای عزیز

با درود مجدد و سپاس از جروشا خانم

در بین کاربرای زیر (به ترتیب حروف الفبا و آقا یا خانم رو فاکتور میگیرم بازم ببخشید)که ارسالات طولانی میفرستن، به نظر شما   زیباترین یا به یادموندنی ترین ارسال طولانیشون کدومه؟  زیباترین را نمی توانم بگویم چون برخی عزیزان آنقدر ارسال زیبا دارند که انتخاب واقعا سخت است ولی ارسالهایی را نام می برم که با آنها خاطره دارم یا بنا به دلایلی  که به عرض می رسانم،برایم عزیزترند. خلاصه ای از هرکدام را هم آورده ام . ضمن اینکه با کلیک روی نام کاربری گرامیان به لینک اصلی و کامل ارسالشان رهنمون می شوید.

...

1- آلبرت کمپیون

با سپاس بسیار از تاپیک بی نظیر "فیلم های ارزشمند قدیمی" جناب کمپیون در دانلودسرای کافه، این ارسال ایشان درباره میلانا بسیار شیرین و خواندنی و دوست داشتنی بود. اگر جوان بودم دوست داشتم تجربه ای مثل میلانا داشته باشم...

(۱۳۹۴/۱۱/۱ عصر ۱۱:۴۹)آلبرت کمپیون نوشته شده:  

میلانا دختر مجسمه ای

میلانا دختر 21 ساله اهل صربستان، جهانگردی که با دو یورو سفر خود را بصورت هیچ هایک (جهانگردی با هدف گشتن جهان با کمترین خرج ممکن) از صربستان آغاز کرد و با عبور از کشور های مهمی همچون آلمان، فرانسه ، انگلیس، ترکیه ، با پیام دوستی و مهربانی بعد از گذر از 21 کشور جهان وارد ایران و شیراز شد...

...

2-  اسکورپان شیردل

تاپیک زیبای مرلین مونروی اسکورپان عزیز سراسر خواندنی است. انتخاب یک ارسال از آن بسیار سخت بود بنابراین افتتاحیه آن را به عنوان دری بسوی تمامی مطالب بکر و شیرین آن می گشایم:

(۱۳۹۲/۴/۱۶ عصر ۰۴:۳۰)اسکورپان شیردل نوشته شده:  

مریلین مونرو یکی از مطرح ترین ستاره های سینما بود که با وجود اینکه بیش از 50 سال از مرگش میگذرد هنوز یک نام مطرح است...

در این تاپیک سعی خواهم کرد زندگی شخصی و هنری مریلین مونرو را موشکافانه مورد بررسی قرار دهم . امیدوارم حاصل ساعتها تحقیق و ترجمه و مطالعه  ، مقبول نظر دوستان واقع گردد.

...

3- ایده آلیست

یکی از زیباترین نقدهایی بود که با خواندنش عمیقا لذت بردم شخصیت دختر در آن چنان هنرمندانه توصیف شده بود که کاملا در فضای فیلم و همگام با ورونیک قرار می گرفتی...

(۱۳۹۴/۸/۱۶ صبح ۱۲:۲۹)ایـده آلـیـسـت نوشته شده:  

با یک نمای تیره و مه آلود از شهری وارونه در تاریکی و غبار که از دید دختر بچه ای که به صورت وارونه آویزان شده است، آغاز می شود، صدای مادر کودک شنیده می شود که اشاره به رصد ستاره های کوچک که پشت مه غلیظ پنهان شده اند، می کند...

...

4- بتمن

کدام ارسال جناب بتمن زیبا و خواندنی نیست؟! همه سراسر صمیمیت، زیبایی و ذوق است. این ارسال خاص درست با رویدادی خاص مقارن شد به مزار فروغ رفته بودم. آنجا گروهی جوان جمع بودند و شعری از او با ترنم سه تاری غم آلود زمزمه می کردند. دل کندن از آنجا سخت بود.با حسرت بازگشتم اما در کافه ترنم فروغ بار دیگر به زیبایی آغاز شد...

(۱۳۹۴/۱۱/۱۳ صبح ۰۶:۲۷)BATMAN نوشته شده:  

Forough Farrokhzad

فروغ فرخزاد

آسمان همچو صفحه دل من /// روشن از جلوه های مهتابست 

امشب از خواب خوش گریزانم /// که خیال تو خوشتر از خوابست

...

5- جروشا

زیباترین ارسال جروشای عزیز به نظرم "شکلات" است اما با این ارسال خاصش حس خاصی به من دست داد. خیلی صادقانه و امید بخش بود و خیلی آسمونی...

(۱۳۹۴/۹/۲۰ صبح ۰۴:۳۸)جروشا نوشته شده:  

دو تا سوال آسمونی دارم:

* شده یه شب به آسمون صاف پرستاره نگاه کنید و ازخودتون بپرسید آیا یکی از این ستاره های چشمک زن مال منه؟! یا از اونایی هستید که فکر میکنن توهفت آسمون یه ستاره هم ندارن؟

* به فرشته ها اعتقاد دارید؟ ...

...

6- کاپیتان اسکای

اشعار کاپیتان، نقدهای ایشان و ارسال های طنزشان عالی و خواندنی هستند. همه زیبا... اما وقتی نام آدری هپبورن وسط باشد هیچ رقیبی را یارای رسیدن به عظمت مطلب نیست خصوصا که شعر باشد و سراسر شور...

(۱۳۹۳/۱۱/۳۰ عصر ۰۹:۳۱)کاپیتان اسکای نوشته شده:  

این هم از "بانوی زیبای من!"

سروده‌ای برای زیباترین و دوست داشتنی‌ترین بازیگری که می شناسم.

دلبران را رَخت نو آید به کار

تا شود دیدارشان چون نوبهار

دلبر من رخت ها آراسته است

رخت ها را، روی او پیراسته ست

...

...

7- کنتس پابرهنه

تمام نوشته های کنتس با ذوق و سلیقه و عالی است. اما این یکی برای من چیز دیگری است چون با وجودیکه چندین سال بود فیلم را داشتم و ندیده بودم مرا برانگیخت تماشایش کنم و با نقد شیوای کنتس لذت دیدن فیلم دوچندان شد.

(۱۳۹۴/۱۰/۲۰ عصر ۰۶:۱۹)کنتس پابرهنه نوشته شده:  

تا جایی که به یاد دارم هیچ گاه به فیلمهایی با ژانر علمی_ تخیلی علاقه نداشتم...

فیلم مالیخولیا فیلمی ست با ژانر درام، علمی و تخیلی و با اینکه موضوع فیلم نابودی زمین و از بین رفتن زندگی است به هیچ وجه مانند فیلمهای آخرالزمانی دیگر شاهد تنش و اضطراب مردمی که در این موقعیتها به خیابانها پناه می آورند نیستیم. بر عکس فیلم سرشار از سکوت است و فقط به رفتار و واکنش سه نفر از اعضای یک خانواده،در برابر فاجعهٔ نابودی زمین میپردازد.

...

8- لو هارپر

زحمات ایشان در تهیه یک آلبوم ماندگار از زنان افسانه ای سینمای کلاسیک بر کسی پوشیده نیست. از میان ستارگانی که به مدد ترجمه روان ایشان در تاپیک معرفی شدند بیوگرافی جین فوندا را بسیار دوست دارم.

(۱۳۹۴/۸/۱۹ صبح ۱۰:۵۱)لو هارپر نوشته شده:  

جین فوندا، پر انرژی و پر شر و شور

با آن چهره کودکانه و پر شر و شور بودنش و گرفتن دو اسکار توانست در عالم بازیگری ماندگارشود.

جین سیمور فوندا در 21 دسامبر 1937 در نیویورک سیتی به دنیا آمد. پدر او هنری فوندا، اسطوره هالیوود بود و مادرش فرانسیس فورد بروکا که اشراف زاده بود.

...

9- هانیبال

با احترام به تمام مطالب درخشان تاپیک علمی-فانتزی هانیبال عزیز، این ارسال در بخش موسیقی فیلم باعث غلیانی از شور و احساس در من گردید انگار واقعا بجای حروف از نت های موسیقی استفاده شده! زیباست و شنیدنی!

(۱۳۹۴/۶/۱۴ عصر ۰۸:۲۳)هانیبال نوشته شده:  

تقدیم به یک انسان نازنین. بسیار نازنین.

به امید اینکه شاید روزی آن را بخواند.

==================

یکی از فیلم هایی که خیلی دوست دارم و می توانم بارها و بارها آن را ببینم آناکارنینا اثر جو رایت است.

قبل از افتتاح این تاپیک قصد داشتم در تاپیک فیلم های موزیکال راجع به این فیلم بنویسم. فیلمی که موزیکال نیست ولی از درصد قابل توجهی از موزیکال ها موزیکال تر است! یک فیلمی که تنها چیزی که از موزیکال بودن کم دارد این است که موزیکال نیست. (این جمله رو به سبک دانشگاهی که دانشگاه نباشد دانشگاه نیست بخونید.)

...

10- و دست آخر یکی از پستهای خودتون

چون برای کافه ارزش بسیار قائلم سعی کرده ام تمام پست هایم در خور کافه وزین کلاسیک باشد و همه شان را دوست دارم اما کلکسیون کامئوی هیچکاک حاصل روزها کند و کاو و فیلم دیدن و ضبط و ربط بود. سعی کردم کاملترین مجموعه را تقدیم عزیزان نمایم...

(۱۳۹۴/۱/۱۳ عصر ۱۱:۰۹)خانم لمپرت نوشته شده:  

کلکسیون کامئوهای هیچکاکی

در ویکی فارسی آمده که کامئو یا تک جلوه ، حضور کوتاه یا استفاده از صدای چهره‌های هنر نمایشی، یا به کارگیری یک نفر در نقش خودش است. این نقش‌ها اغلب کوتاه هستند و اکثراً بدون کلام‌اند و در بیشتر موارد این حضور دلیل مشخصی دارد (برای نمونه بازیگری از یک فیلم قدیمی در همان نقش و در نسخه بازسازی بازی کند) یا چهره مشهوری در نقش فرد ناشناسی نمایش داده می‌شود. اما یقینا مشهورترین کامئوی سینمایی مربوط به سلطان تعلیق آلفرد هیچکاک می باشد که امضای خود را در بیش از دوسوم فیلمهای سینماییش با کامئوهای دیدنی به ثبت رسانده است و تبدیل به یکی از جذابیتهای جانبی فیلمهای وی برای بیننده شده است. من با ورق زدن چندین سایت معتبر سینمایی خارجی طی چند روز جستجو و ترجمه و بازبینی اکثر فیلمها، تمامی کامئوهای هیچکاک را که تاکنون کشف شده با توضیح دردو پست متوالی جمع آوری نموده ام که البته کاری سخت و وقت گیر بود ولی ارزشش را داشت چراکه به جرئت می توانم بگویم اینک کافه کلاسیک کامل ترین کلکسیون کامئوی هیچکاک را دربین سایتهای ایرانی و حتی خارجی دارا می باشد. ...

[/quote]

۱۳۹۴/۱۱/۳۰ عصر ۰۶:۰۵
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, لو هارپر, Memento, Papillon, حمید هامون, BATMAN, اسکورپان شیردل, آقای همساده, rahgozar_bineshan, زبل خان, جروشا, هانا اشمیت, اشپیلمن, پیر چنگی, Princess Anne, نکسوس, شارینگهام, Classic, واتسون, سروان رنو, دزیره, کاپیتان اسکای, فورست, ریچارد, پیرمرد, آلبرت کمپیون, پروفسور
آقای همساده آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۶/۸
اعتبار: 8

تشکرها : 1131
( 442 تشکر در 25 ارسال )
شماره ارسال: #213

عرض ارادت خانم دکتر. خوش اومدین به صندلی داغ

- دوران دانشجویی شما بیشتر از بقیه ما به انقلاب فرهنگی نزدیکه. نکته خاصی از اون دوران و سختگیریها خاطرتون هست؟

-دوران موشک باران تهران بودید؟ موقع آژیر قرمز چه حسی داشتید؟

- تخت جمشید برای شما دلنشین تره یا پرسپولیس یا ایرانشهر؟!

-فیلم ایرانی و شخصیت محبوبتون توی سینمای ایران کیه؟

- وقتی که اینقد به موسیقی علاقه دارید، چه حسی دارین که در زمان پخش یه برنامه جذاب موسیقی (که استیج باشه ) مشغول جواب دادن به سوالای دوستان هم کافه ای هستین؟!!

-سوای نوشته هایی که از دوستان اسم بردین، پست دیگه ای بوده که از آن لذت برده باشید؟ محبوبترین تاپیک کافه براتون کدومه؟

سپاس بابت وقت و توجهی که برای پاسخگویی به سوالات دوستان میگذارین

۱۳۹۴/۱۱/۳۰ عصر ۰۶:۵۸
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, حمید هامون, Memento, rahgozar_bineshan, زبل خان, BATMAN, جروشا, کنتس پابرهنه, هانا اشمیت, اشپیلمن, پیر چنگی, نکسوس, واتسون, ریچارد, پیرمرد
خانم لمپرت آفلاین
مدیر بازنشسته

شماره ارسال: #214
پاسخ های سوالات رهگذر گرامی

با درود و سپاس از جناب رهگذر بی نشان

1-چرا جامعه پزشکی اینقدر دربرابر سریال در حاشیه مهران مدیری موضع گرفتند؟ آیا این سریال کاریکاتوری قریب به واقعیت  از وضعیت نظام درمان و پزشکی کشور نبود؟ در کشوری مثل آمریکا سریالی بنام  Grey's  Anatomy ساخته می شود که بمدت 10 سال است پخش می شود و یکی از پرطرفدارترین سریالهای آمریکایی با شهرت جهانی است. این سریال آنچنان آگاهانه از زندگی واقعی پزشکان و دانشجویان پزشکی، نقاط ضعف و نقاط قوت آنان، پرده بر می دارد که با وجود طنز موجود در آن نه تنها توهینی به این قشر تحصیلکرده و زحمتکش نمی کند بلکه احترام و محبوبیت این طبقه را که با جان انسانها سروکار دارند، علیرغم حواشی منفی که در همه جای دنیا و حتی خود ایالات متحده پیرامون این قشر خاص وجود دارد نزد مردم دوچندان می کند. متاسفانه نویسندگان و کارگردانان ما در اکثر کارهای کمدی از مرز طنز گذشته به لودگی می رسند و این دردی است که هیچ پزشکی نمی تواند درمانش کند ...

2- شما از نیمه دوم دهه پنجاه بازیهای پرسپولیس را دیده اید! بهترین و خاطره انگیزترین این بازیها برای شما کدام بازیها بوده است؟؟ دلچسب ترین بازی چهارسال قبل در دربی 74  بود که ایمون زاید با سه گل پیایی، نه تنها استقلال را مغلوب پرسپولیس کرد، بلکه بنا به اظهار کارشناسان نتیجه ای شگفت انگیز در تاریخ فوتبال رقم زد. قرمزها ده نفره، ظرف ده دقیقه در حالی که دو بر صفر حریف خود عقب بودند، سرانجام 3 بر 2 پیروز از زمین بازی خارج شدند...

چسبناک ترین گل هم گل دقیقه 96 سپهر حیدری به سپاهان در فینال لیگ برتر- دوره هفتم بود که پرسپولیس را با نتیجه 1-2 قهرمان کرد.

3-اگر از شما بخواهند طلایی ترین ترکیب پرسپولیسس را با گلچینی از بازیکنان مدنظرتان انتخاب کنید چه بازیکنانی را برمی گزینید؟؟ همین ترکیب جوان فعلی را تحت هدایت برانکو می پسندم .

4-  خنده دارترین خاطره  از دوران طبابت؟ متاسفانه کار ما فضایی جدی و تا حدی دردآلود دارد! همان ماجرای خلبان سنگ کلیه ای که در پست قبلی عرض کردم.

5- در دوران دانشجویی یا پیش از آن تقلب هم کرده اید؟؟ بله

6-دوبلورها و گوینده های مورد علاقه تان؟ خانم رفعت هاشم پور، نادره سالارپور، ناهید امیریان آقایان کنعان کیانی و حسین عرفانی و ...

7- خفن ترین کتابی که خوانده اید؟ بر باد رفته

8- اگر فرزند یا فرزندانتان دچار افت تحصیلی شوند چه تدبیری می اندیشید؟؟ تا حالا چنین اتفاقی خوشبختانه نیفتاده ولی حتما با مشاور مدرسه شان تماس و از او راهنمایی می خواهم.

9- تمایل دارید هفته ای یک روزدر یک درمانگاه خیریه به رایگان ویزیت کنید؟؟ الان هفته ای دو روز همین کار را می کنم.

10-اگر همین امشب دختر یا پسرتان اعلام کنند که قصد ازدواج دارند نخستین واکنش شما چه خواهد بود؟؟ دختر و پسر من با من دوست هستند و من را کاملا در جریان دوستی ها و ارتباطات خود می گذراند. بنابراین چنین مسئله ای ناگهانی روی نخواهد داد.

11-چرا فقط دو روز کار در هفته؟ کم نیست؟؟ پس از درمان بیماری صعب العلاجم پزشک معالجم هرگونه استرس بخصوص فشارهای حرفه ای را برایم قدغن کرد این دوروز هم قاچاقی و دور از چشم ایشان می روم.

12- پیش آمده که در حین معاینه بیمار بفهمید که وی تنگدست و ندار است؟ در این موقعیت کازی از دستتان برامده؟؟ بله ویزیت رایگان بوده و در مواردی داروها نیز با هزینه خودم به ایشان تقدیم شده.

13-اگر خدای نکرده بفهمید که بیمارتان بیماری لاعلاج دارد چطور موضوع را به وی می فهمانید؟؟ در ابتدا با بستگان درجه یک مشورت می کنیم. سپس با توجه به روحیات بیمار در یک یا دو جلسه حقیقت را افشا می کنم. چون معتقدم بیمار همیشه حق دارد حقیقت بیماری خودش را بداند.

14-چند فیلم در آرشیو شخصیتان دارید؟ راستش نشمردم شاید در حدود 400 عدد.

15- معمولا چند روز یکبار فیلم میبینید؟  حداقل هر دو روز یکبار

16- آیا برنامه خاصی برای فیلم دیدن دارید یا برحسب تصادف فیلمی را برای تماشا برمی گزینید؟؟ معمولا برنامه دارم. فیلمهایی که قصد دارم درباره شان در کافه بنویسم در اولویت اند.

17-مثل ما پای رایانه و لپ تاپ 15 اینچ فیلم می بینید یا سیستم سینمای خانگی و ویدئو پروژکتور و...؟

اگر تنها باشم در مونیتور رایانه اما معمولا با دخترم فیلمها را در تلوزیون تماشا می کنیم.

18-به عنوان یک پزشکچه قدر به طب سنتی و جوشونده های مادربزرگها اعتقاد دارین؟؟ برای طب سنتی و گیاهی بسیار احترام قائلم و به اثرات درمانی برخی گیاهان و جوشانده ها کاملا اعتقاد دارم.

۱۳۹۴/۱۱/۳۰ عصر ۰۷:۱۲
تشکر شده توسط : Memento, حمید هامون, زبل خان, rahgozar_bineshan, BATMAN, Papillon, کنتس پابرهنه, جروشا, هانا اشمیت, اشپیلمن, پیر چنگی, اسکورپان شیردل, Princess Anne, شارینگهام, آقای همساده, بانو الیزا, Classic, واتسون, سروان رنو, دزیره, کاپیتان اسکای, فورست, ریچارد, پیرمرد, آلبرت کمپیون, پروفسور
خانم لمپرت آفلاین
مدیر بازنشسته

شماره ارسال: #215
پاسخ های سوالات کنتس عزیز

با درود مجدد و سپاس از کنتس نازنین

1- به نظر شما به غیر از ویوین لی, کدوم بازیگر میتونست نقش اسکارلت اوهارا رو بازی کنه؟ هیچ بازیگری قادر نبود در این نقش مثل ویوین لی جا بیفته

2- آیا با عمل های زیبایی موافقید یا زیبایی طبیعی رو میپسندید؟ به نظرتون چرا امروزه عمل زیبایی تا این حد رواج پیدا کرده؟ تا حدودی موافقم. فکر می کنم بیشتر به خاطر چشم هم چشمی باشه و دیگه اینکه عقل بیشتر مردم در چشمهاشونه و زیبایی درون رو نمی بینند، برای همین دختران و اخیرا پسران جوان ناچار به عمل های زیبایی رو می آرن.

3- رتبه تون در کنکور چند شد؟ آیا در دانشگاه هم دانشجوی زرنگ و درس خوانی بودید؟ حدود 2000 ، ترم های نظری رو با نمرات بسیار بالا پاس کردم نمرات بخش و دوره های عملیم متوسط بود.

4- بهترین روز زندگی تون تا الان چه روزی بوده؟ تولد دختر و پسرم

5- از بین هنرمندان زیر بیشتر از همه دوست دارید چه کسی (فقط یک نفر) الان در قید حیات بود و چرا؟

مهران دوستی/ خسرو شکیبایی/ ژاله کاظمی خسرو شکیبایی، چون با بازیهای زیرپوستی شان و صدای گرم و بی نظیر برای من یک اسطوره اند

6- اهل رقصیدن هستید(مثلا در مهمونی و جشن های خیلی خودمونی)؟ در هر صورت، کدوم رقص رو بیشتر می پسندید؟ ;) بله رقص مرسوم ایرانی

6- ترین های کافه رو انتخاب کنید.( فقط یک نفر ) البته انتخاب ...ترینها به این معنی نیست که دیگران اون ویژگی رو ندارند بلکه به این معنی ست که این ویژگی در فرد مورد نظر پررنگ تر است.

باهوش ترین: هانیبال

آروم ترین: کورت اشتاینر

رک ترین: پیرمرد

مهربان ترین: مگی گربه

شیطون ترین: جروشا

زورگو ترین: سروان رنو! :cheshmak:

قابل اعتماد ترین: کنتس پابرهنه

7- در دوران بچگی و نوجوانی عاشق چه شخصیت های مشهوری شدید؟ بروس لی، کلارک گیبل

8- درون گرا هستید یا برون گرا و به نظرتون کدوم بهتره؟ میان این دو و به نظرم جانب اعتدال بهتره

9- آیا اجازه می دید فرزندان گلتون خوراکی هایی مثل کالباس و چیپس و پفک بخورند؟ بله اما نه زیاد

10- به نظر شما اعتیاد به کافه کلاسیک :) خوبه یا بد؟ در صورتیکه تداخلی با زندگی شخصی و خانوادگی نداشته باشه خوب و حتی خیلی خوب

11- در محیط کارتون با کسی که برای جلب توجه خانواده اش تمارض میکنه چجوری برخورد میکنید؟ این چنین شخصی هم خودش و هم خانواده اش نیاز به روان درمانی دارند. با زبان خوش به یک روان شناس ارجاعشون می دم.

12- به تئاتر و کنسرت موسیقی میروید؟ به کنسرت چه خواننده هایی رفته اید؟ بله خیلی زیاد... آخرین کنسرت ها یادمان استاد پایور، کنسرت سالار عقیلی و کنسرت گروه چارتار بود.

13- نظرتون در مورد محسن چاوشی :lovve: و مسعود جانِ فراستی:heart: چیه؟ صدای خاص چاووشی رو خیلی دوست دارم. از صراحت بیان آقای فراستی هم خوشم می آید.

14- آیا همه شما رو با بوی عطر خاصی می شناسند؟ برند ادکلن مورد علاقه تون چیه؟ من یک مجموعه دار و عاشق عطر و ادوکلن هستم! بسته به هر فصل، سرما و گرما ، شب و روز و موقعیت مربوطه، عطر متفاوتی استفاده می کنم.

۱۳۹۴/۱۱/۳۰ عصر ۰۷:۴۲
تشکر شده توسط : Memento, rahgozar_bineshan, حمید هامون, Papillon, زبل خان, کنتس پابرهنه, جروشا, هانا اشمیت, BATMAN, اشپیلمن, پیر چنگی, اسکورپان شیردل, نکسوس, شارینگهام, آقای همساده, بانو الیزا, Classic, واتسون, سروان رنو, دزیره, کاپیتان اسکای, فورست, ریچارد, پیرمرد, آلبرت کمپیون, پروفسور
خانم لمپرت آفلاین
مدیر بازنشسته

شماره ارسال: #216
پاسخ های سوالات آقای همساده

با درود و سپاس از آقای همساده گرامی

- دوران دانشجویی شما بیشتر از بقیه ما به انقلاب فرهنگی نزدیکه. نکته خاصی از اون دوران و سختگیریها خاطرتون هست؟ سختگیریها از نوع گشت ارشادی بود و با حداکثر شدت ممکن. ولی نکته خاصی در خاطرم نیست.

-دوران موشک باران تهران بودید؟ موقع آژیر قرمز چه حسی داشتید؟ بله تهران بودم. موقع آژیر دوست داشتم برم بالا پشت بام و هواپیماهای دشمن رو رویت کنم! ولی به اصرار پدر مادرم به زیرزمین خانه می رفتیم تا وضعیت سفید شود.

- تخت جمشید برای شما دلنشین تره یا پرسپولیس یا ایرانشهر؟! پرسپولیس گفتم که روی این واژه تعصب دارم هر چی که باشه...:cheshmak:

-فیلم ایرانی و شخصیت محبوبتون توی سینمای ایران کیه؟ خسرو شکیبایی ، فاطمه معتمد آریا و پرویز پرستویی  - بهترین فیلم هامون

- وقتی که اینقد به موسیقی علاقه دارید، چه حسی دارین که در زمان پخش یه برنامه جذاب موسیقی (که استیج باشه ) مشغول جواب دادن به سوالای دوستان هم کافه ای هستین؟!! تکرارشو می بینم:cheshmak:

-سوای نوشته هایی که از دوستان اسم بردین، پست دیگه ای بوده که از آن لذت برده باشید؟ محبوبترین تاپیک کافه براتون کدومه؟

منتظر بودم تا یک کاربر نازنین این سوال رو ازم بپرسه! من از تمام پستهای قهوه خانه که مربوط به کاپیتان و سروان و ایادی طرفین می شه خوشم میاد و از خوندن طنزشون لذت می برم. و بهترین و شیرین خاطره ام :

همه چیز از این پست ژان والژان نازنین در قهوه خانه شروع شد

http://cafeclassic5.ir/thread-57-post-27...http://cafeclassic5.ir/thread-57-post-27041.htm

بعد جناب سروان خبری بسیار جالب و عجیب در همین رابطه بفاصله یکی دو پست بعد ارسال کرد:

http://cafeclassic5.ir/thread-57-post-27...http://cafeclassic5.ir/thread-57-post-27208.htm

خوب بخاطر دارم در یک مهمانی بزرگ دعوت بودم و این قضیه آنقدر برای من شگفت آور و مایه مسرت شد که تقریبا همان موقع آن را برای تمامی بستگانم تعریف و به نمایش گذاشتم. هنوز هم با خواندن آن پست ها و دیدن گزارش خبری شبکه یک سیما با شرکت جناب سروان خنده ام می گیرد.

وقتی گزارشگر از رقص شمشیر سروان ما و پادشاه عرب خبر می دهد:

۱۳۹۴/۱۱/۳۰ عصر ۰۸:۱۳
تشکر شده توسط : Memento, حمید هامون, زبل خان, کنتس پابرهنه, جروشا, Papillon, هانا اشمیت, پیر چنگی, BATMAN, اشپیلمن, اسکورپان شیردل, rahgozar_bineshan, نکسوس, آقای همساده, Classic, واتسون, سروان رنو, دزیره, کاپیتان اسکای, فورست, ریچارد, پیرمرد, آلبرت کمپیون, پروفسور, آدمیرال گلوبال
زبل خان آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۱/۱۳
اعتبار: 23

تشکرها : 2395
( 4043 تشکر در 195 ارسال )
شماره ارسال: #217

سلام و خسته نباشید ..

1. مهم ترین دغدغه فکریت در زندگی؟

2. چرا فرهنگ استفاده از دنیای مجازی در ایران خیلی پایینه؟

3. کدام شخصیت معروف  رو از نزدیک دیدین؟

4. تا حالا فقر رو احساس کردی؟

5.تا حالا  حسادت به کسی کردی؟

6.دوست داری کدام شخصیت معروف تاریخ رو از نزدیک می دیدی؟

موفق باشید.

۱۳۹۴/۱۱/۳۰ عصر ۰۸:۳۱
تشکر شده توسط : جروشا, کنتس پابرهنه, Memento, هانا اشمیت, BATMAN, اشپیلمن, پیر چنگی, حمید هامون, rahgozar_bineshan, آقای همساده, واتسون, ریچارد, پیرمرد, آلبرت کمپیون
جروشا آفلاین
جودی آبوت

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۱۱/۱۷
اعتبار: 26

تشکرها : 1821
( 1582 تشکر در 64 ارسال )
شماره ارسال: #218

سلام. خوب من چون روم زیاده بازم اومدم :) صبرم هم زیاده میخواید بذارید همه رو دم عید جواب بدید چه عیدی بهتر از این! راستی شما و بقیه اضلاع والامقام مربع به عنوان بزرگتر بما عیدی هم میدید؟؟؟ (این سوال نبود سوال بود!) بگذریم... با توجه به طبع شعرتون مصرع دوم رو متفاوت با نسخه اصلی جواب بدید که حرف دل خودتون هم باشه:

1-      یارب نظر لطف عطا کن همه را

2-      دوست آن است که گیرد دست دوست

3-      ذوق شراب آنست، وقتی اگر بباشد

4-      آری آغاز دوست داشتن است

5-      هر کجا هستم باشم آسمان مال من است

6-      درکارگه کوزه گری رفتم دوش

7-      زاهد ظاهر پرست از حال ما آگاه نیست

ببخشید بقول خودتون سفارشی شد. اینم تقدیم به شما برای عرض تشکر:heart::

مرسی از شوی سین و جیم شما خانم لمپرت

ماندگار است این باید آپلود کند آقای آلبرت

بهر یادِگاری بر دیوار کافه، لطف فرما

نصب کن در صورت امکان ز خود تصویر زیبا

برای من تنها چیزهایی جالبند که به قلب مربوط می‌شوند. «آدری هیبورن»
۱۳۹۴/۱۱/۳۰ عصر ۰۸:۵۹
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, Memento, هانا اشمیت, پیر چنگی, BATMAN, اشپیلمن, زبل خان, حمید هامون, خانم لمپرت, شارینگهام, آقای همساده, واتسون, پیرمرد, آلبرت کمپیون
آلبرت کمپیون آفلاین
کارآگاه کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۴
اعتبار: 35

تشکرها : 2926
( 3304 تشکر در 231 ارسال )
شماره ارسال: #219

از اینکه به سوالاتمون جواب دادید به شما خداقوت و دست مریزاد میگم. چون خودم روی این صندلی نشستم می دونم که جواب دادن به سوالات صندلی داغ چقدر سخت و نفسگیره.

با دور دوم سوالات چطورید ؟ سعی میکنم سوال آسونتر ازتون بپرسم که زیاد خسته نشید.

1 - ببخشید در مورد پسوریازیس منظورم این بود که علت اصلی چیه ؟ (یعنی علت همون بد کارکردن سیستم ایمنی)

2 - این مثل معمولاً در چه مواقعی بکار می رود ؟
برعکس نهند نام زنگی کافور

3 - از چه اسمهای پسرونه و دخترونه ای خوشتون میاد ؟

4 - عجیب ترین پدیده طبیعی که دیدید چه بوده ؟

5 - در دوران بچگی چه خوراکی هایی رو بیشتر از همه دوست داشتین ؟

6 - تابحال به چه کشورهایی سفر کردید ؟

7 - هیچوقت سیگار کشیدین ؟ به نظر شما چرا مردم سیگار می کشند ؟

8 - دختر جوان باید... ؟

9 - پسر جوان باید... ؟

10 - نمایشنامه در انتظار گودو را خوانده اید ؟ نظرتان درباره ش چیست ؟

-------------------------

محبت کردید :blush:

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد
۱۳۹۴/۱۱/۳۰ عصر ۰۹:۴۵
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, پیر چنگی, Memento, زبل خان, BATMAN, حمید هامون, خانم لمپرت, rahgozar_bineshan, آقای همساده, جروشا, واتسون, ریچارد, پیرمرد
پیر چنگی آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۹/۳۰
اعتبار: 11

تشکرها : 806
( 379 تشکر در 17 ارسال )
شماره ارسال: #220

با درود؛

دوستان فرمودند که امشب نوبت صندلی داغ سرکار خانم مدیره میباشد و بنده برخود واجب دیدم حاضر شوم و چندسوالی نه چندان داغ البته از سرکار علیّه داشته باشم.

1- دربین فیلمهای فارسی و هنرپیشگان (خانم و آقا) پیش از انقلاب به کدام یک بیشتر علاقه مندید؟

2- آیا درست بود که بزرگانی چون فردین و ملک مطیعی باسابقه درخشان بازیگری پس از انقلاب خانه نشین شوند؟

2- آیا در منزل بین دیدن برنامه های متفاوت همزمان تلوزیونی اختلاف نظر بین اهل بیت پیش می آید؟ واکنش شما؟

3- اگر بخواهید از یک نفر بزرگ کافه نام ببریدکه نقش راهنما و مشاور درپیشرفت شما در کافه کلاسیک را داشت آن یک نفر؟

4- فکر میکنید چه زمانی ازسمت مدیریت کافه کلاسیک بازنشست خواهید شد؟

5- چنانچه خانواده تان بخواهند ساعت حضورتان درکافه کلاسیک را کم نمایید، چه واکنشی نشان میدهید؟!

6- آیا با مشتریهای گرانقدر کافه کلاسیک در خارج ازفضای کافه هم در ارتباط هستید؟

7- بهترین هدیه ای که همسر و فرزندان دلبندتان به شما داده اند چه بوده است؟

سپاسگزارم از پاسخگویی شما ، خانم گرامی

از دوست عزیزی هم که بنده را دعوت به حضور نمودندبسیار متشکرم.

هرکس باید روزانه یک آواز بشنود ، یک شعر خوب بخواند و در صورت امکان چند کلمه حرف منطقی بزند. «گوته»
۱۳۹۴/۱۱/۳۰ عصر ۰۹:۴۹
تشکر شده توسط : Memento, زبل خان, BATMAN, کنتس پابرهنه, حمید هامون, خانم لمپرت, rahgozar_bineshan, لو هارپر, آقای همساده, جروشا, واتسون, پیرمرد, آلبرت کمپیون
ارسال پاسخ