[-]
جعبه پيام
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
» <مارک واتنی> ارادت شارینگهام عزیز
» <شارینگهام> درود بر همه ی دوستان ، سپاس از مارک واتنی عزیز
» <مارک واتنی> دانلود کارتون قدیمی و نوستالژیک "بامزی" بصورت کامل و دوبله فارسی : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45427
» <کنتس پابرهنه> توی یک دنیای موازی، امروز 45 ساله شده... https://imgurl.ir/uploads/c93116_HL.jpg
Refresh پيام :

نظرسنجی: آیا دوست دارید یک بار روی صندلی داغ بنشینید ؟
بلی . موافقم
خیر.
[نمایش نتیجه]

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلی داغ - گپ داغ
نویسنده پیام
خانم لمپرت آفلاین
مدیر بازنشسته

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۵/۳
اعتبار: 61

تشکرها : 7981
( 8500 تشکر در 282 ارسال )
شماره ارسال: #181
RE: صندلی داغ

آلبرت عزیز درود بر شما، خداقوت

بسیار متشکریم از این که وقت و انرژی و فکر خود را صرف پاسخهای جامع ، صادقانه و زیبا نمودید همچنین از تمامی کاربران محترم برای طرح پرسشهای جالب و چالش آفرین...

به رسم زیبا و روال خودجوش حسن ختام صندلی که از کاپیتان اسکای گرامی شروع شد لطفا در صورت تمایل یک عکس از کودکی خود را برایمان به یادگار بگذارید.(هرچند ما قبلا چهره کودکی شما را در جستاری دیگر زیارت کرده ایم  ولی ثبت آن در اینجا لطف خاص خود را دارد.)

سپاس و آرزوی شادی و پیروزی برای شما دوست عزیز و کاربر گرامی

در مسلخ عشق جز نکو را نکشند ... روبه صفتان زشت خو را نکشند
۱۳۹۴/۱۱/۹ عصر ۱۱:۰۶
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : سروان رنو, کنتس پابرهنه, حمید هامون, BATMAN, شارینگهام, جروشا, فورست, کاپیتان اسکای, ایـده آلـیـسـت, Papillon, Classic, هانا اشمیت, اسکورپان شیردل, آقای همساده, اسکارلت اُهارا, واتسون, Memento, زبل خان, اشپیلمن, ریچارد, آلبرت کمپیون
آلبرت کمپیون آفلاین
کارآگاه کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۴
اعتبار: 35

تشکرها : 2928
( 3304 تشکر در 231 ارسال )
شماره ارسال: #182

(۱۳۹۴/۱۱/۹ عصر ۱۱:۰۶)خانم لمپرت نوشته شده:  

آلبرت عزیز درود بر شما، خداقوت

بسیار متشکریم از این که وقت و انرژی و فکر خود را صرف پاسخهای جامع ، صادقانه و زیبا نمودید همچنین از تمامی کاربران محترم برای طرح پرسشهای جالب و چالش آفرین...

به رسم زیبا و روال خودجوش حسن ختام صندلی که از کاپیتان اسکای گرامی شروع شد لطفا در صورت تمایل یک عکس از کودکی خود را برایمان به یادگار بگذارید.(هرچند ما قبلا چهره کودکی شما را در جستاری دیگر زیارت کرده ایم  ولی ثبت آن در اینجا لطف خاص خود را دارد.)

سپاس و آرزوی شادی و پیروزی برای شما دوست عزیز و کاربر گرامی

از لطف و محبتی که به بنده دارید بی نهایت سپاسگزارم خانم لمپرت عزیز. پاسخ دادن به سوالات دوستان وقت و انرژی زیادی از من گرفت ولی از سوالات دوستانه ای که مطرح شد لذت وافر بردم.

حالا که عکس خواستید چشم این هم عکس دوران کودکی من:

دستهایی که کمک می کنند مقدس تر از دهانهایی هستند که دعا می کنند
۱۳۹۴/۱۱/۹ عصر ۱۱:۱۹
تشکر شده توسط : سروان رنو, خانم لمپرت, کنتس پابرهنه, BATMAN, حمید هامون, شارینگهام, جروشا, فورست, کاپیتان اسکای, rahgozar_bineshan, دزیره, ایـده آلـیـسـت, Papillon, Classic, هانا اشمیت, اسکورپان شیردل, آقای همساده, اسکارلت اُهارا, واتسون, Memento, جیمز باند, زبل خان, اشپیلمن, پیر چنگی, ریچارد, پروفسور
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11446
( 18974 تشکر در 1591 ارسال )
شماره ارسال: #183

در پاسخ به  پرسش های دوستان در مورد صندلی داغ این هفته , اعلام می داریم که با توجه به آسیب دیدگی صندلی و نیاز به تعمیر اساسی , این هفته صندلی داغ نداریم.

برای هفته بعد احتمالا سرکار خانم لمپرت مشتری ما خواهند بود. eeiikk

.

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۴/۱۱/۲۰ عصر ۱۱:۲۳
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : اسکورپان شیردل, Memento, حمید هامون, BATMAN, لو هارپر, خانم لمپرت, جروشا, شارینگهام, اشپیلمن, واتسون, ایـده آلـیـسـت, Papillon, جیمز باند, زبل خان, تارا, اسکارلت اُهارا, آقای همساده, پیر چنگی, ریچارد, آلبرت کمپیون, آدمیرال گلوبال
شارینگهام آفلاین
کاپیتان کشتی چارمینگ مالی
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۵
اعتبار: 32

تشکرها : 4022
( 1971 تشکر در 275 ارسال )
شماره ارسال: #184

سلام جناب سروان

خوب هستین ان شاالله؟

خواستم عرض کنم که این صندلی، زیاد هم آسیب ندیده. فقط یه روکش میخواد که من حاضرم بادبان  کشتی چارمینگ مالی  رو بکشم روش!

با این ترفند، راه برای نشستن  کاپیتان شارینگهام در این هفته باز میشه. {#smilies.rolleyes}

*می دونی که؛ این  میتونه شروع یه دوستی خیلی زیبا  باشه! {#smilies.smile}

اونی که گفته "زندگی خالی از لذت و خوشحالی نیست."دروغ نگفته!
۱۳۹۴/۱۱/۲۱ صبح ۰۲:۴۶
تشکر شده توسط : Memento, خانم لمپرت, دزیره, سروان رنو, واتسون, حمید هامون, جیمز باند, BATMAN, لو هارپر, زبل خان, تارا, آقای همساده, ریچارد, آلبرت کمپیون, آدمیرال گلوبال
خانم لمپرت آفلاین
مدیر بازنشسته

شماره ارسال: #185

درود فراوان بر تمامی اهالی خوب کافه

بالاخره با زحمات شبانه روزی و هماهنگی های سیستماتیک جناب سروان این صندلی داغ زهوار در رفته ما در پیشرفته ترین مراکز تاسیساتی رایش تعمیر شد! فقط امیدوارم از یدک های اوریجینال چینی توش استفاده نکرده باشن! که نشستنم پای خودمه ولی برخاستنم با خدا و شاید به سوی خدا باشه :cheshmak:

همه گرامیان بنده رو تا حدود زیادی از روی اطلاعات پروفایلم و شرکت در نظرسنجی های کافه و ارسالات خودم و دوستان به خصوص در اتاق بالای کافه می شناسند، فقط خلاصه بگم 46 ساله ام حرفه اصلیم پزشکیه و ساکن تهران هستم. با کافه کلاسیک بواسطه جستجو برای یافتن اطلاعات درباره فیلمهای عصر طلایی هالیوود آشنا و عضو شدم و حدود یکسال و اندی می گذره که در کسوت سبز در خدمت کافه کلاسیک و مشتریانش هستم.

در آخرین پنجشنبه بهمن 94 ان شاا.. از ساعت 22:30 تا نیمه شب پاسخگوی سوالات شما عزیزان خواهم بود. همچنین چنانچه برنامه به لطف پرسشهای شما ادامه پیدا کنه از ساعت 23 جمعه نیز جهت پاسخ گویی خدمت می رسم. شما می تونید از روز پنجشنبه سوالاتتون رو در هر ساعتی که براتون مقدوره، مطرح بفرمایید. پرسشهاتون می تونه در هر زمینه متعارفی که تمایل دارید، باشه اگر بلد باشم حتما پاسخ می دم. امیدوارم که "صندلی داغ خانم لمپرت" لحظات خوشی رو برای شما به همراه داشته باشه...به قول حکیم عمر خیام:

یاران! به مرافقت چو دیدار کنید
شاید که زدوست یاد بسیار کنید
چون باده خوشگوار نوشید به هم
نوبت چو به ما رسد نگون سار کنید

سپاس

۱۳۹۴/۱۱/۲۸ صبح ۱۰:۲۰
تشکر شده توسط : جیمز باند, Classic, Memento, اسکورپان شیردل, جروشا, rahgozar_bineshan, هانا اشمیت, حمید هامون, Papillon, زبل خان, کنتس پابرهنه, اشپیلمن, کاپیتان اسکای, سروان رنو, شارینگهام, BATMAN, دزیره, تارا, لو هارپر, اسکارلت اُهارا, آقای همساده, پیر چنگی, نکسوس, واتسون, فورست, ریچارد, آلبرت کمپیون, پروفسور
جیمز باند آفلاین
در حال ماموریت!!

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۰
اعتبار: 18

تشکرها : 1390
( 2178 تشکر در 233 ارسال )
شماره ارسال: #186

با درود...

فکر نکنم جناب سروان رنو خیلی هم سمت رایش باشن! شاید فعلا باد از سمت ویشی بیاد!

اما قلبا یک آزادی خواه هستند!

خانم لمپرت گرامی...

ضمن تشکر از شرکت شما در این برنامه...

1- چرا این آی دی را برای خودتون انتخاب کردید؟

2- شده در هنگام کار بازی کنید؟ منظورم از بازی، بازیگریست.

3- مثل خانم لمپرت ترسو هستید؟ شکاک؟ ساده؟

4- اگه خانم لمپرت نبودید، چی بودید؟!

5- اگه پزشک نبودید چه شغلی انتخاب میکردید؟

6- از زندگی راضی هستید؟

7- بدترین و بهترین خاطره شغلیتون چیه؟

مرسی

ارادتمند شما، جیمز باند
۱۳۹۴/۱۱/۲۸ صبح ۱۰:۴۷
تشکر شده توسط : Memento, خانم لمپرت, جروشا, حمید هامون, زبل خان, اشپیلمن, کنتس پابرهنه, rahgozar_bineshan, BATMAN, تارا, Papillon, لو هارپر, آقای همساده, پیر چنگی, واتسون, آلبرت کمپیون, ریچارد
آلبرت کمپیون آفلاین
کارآگاه کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۴
اعتبار: 35

تشکرها : 2928
( 3304 تشکر در 231 ارسال )
شماره ارسال: #187

با درود خدمت سرور گرامی خانم لمپرت عزیز. بسیار خرسندیم که انتظار ما به پایان رسید و سرکارعلّیه در برنامه صندلی داغ شرکت فرمودید.

اگر اجازه بفرمایید پرسش هایم را مطرح کنم. امیدوارم سوالاتم آسان باشند shrmmm!

----------------------------------------

1 - از چه آنتی ویروسی استفاده می کنید ؟ کرک کردید یا خریدید ؟

2 - چه حیوانی را دوست دارید و چرا ؟

3 - چه رنگی را دوست دارید ؟

4 - به چه زبان هایی می توانید صحبت کنید ؟

5 - نقاط قوت شما چیست ؟

6 - فیلم یا فیلم های مورد علاقه شما کدامند، چرا ؟

7 - چه آرزوهایی دارید ؟

8 - علت پسوریازیس چیست ؟

9 - دوست دارید در چه رشته ای تخصص بگیرید ؟

10 - پرطرفدارترین تخصص در رشته پزشکی کدام است ؟

11 - با گیاهخواری موافقید، چرا ؟

12 - آیا در بعضی مواقع دچار یاس و دلزدگی می شوید، چکار می کنید ؟

13 - فکر می کنید تا چه حد در شما قدرت نه گفتن وجود دارد ؟

14 - چرا مردم یک دروغ شیرین را راحت تر از یک حقیقت تلخ باور می کنند ؟

15 - بعنوان یک انسان فرهیخته چقدر مطالعه می کنید و چه کتابهایی می خوانید ؟

16 - به نظر شما یک دختر یا پسر 30 ساله حق دارد فارغ از نظر والدینش پارتنر داشته باشد ؟

17 - به نظر شما امکان پذیر است که یک فرد هیچ دشمنی نداشته باشد ؟

18 - تعریف شما از باکلاس بودن چیست ؟

19 - با این ضرب المثل موافقید که "همه محبتت را نثار دوستت کن اما همه اعتمادت را نه" ؟

20 - آیا به دروغ مصلحتی اعتقاد دارید ؟

21 - فرض کنید که شما شهروند یک کشور متمدن هستید. آیا به نظر شما این درست است که در جشن ها و عزاداری ها بعنوان شگون حیوانات را سر ببرید ؟

از اینکه وقت می گذارید و به سوالاتم پاسخ می دهید سپاسگزارم

دستهایی که کمک می کنند مقدس تر از دهانهایی هستند که دعا می کنند
۱۳۹۴/۱۱/۲۸ عصر ۰۷:۴۶
تشکر شده توسط : Memento, خانم لمپرت, جروشا, اشپیلمن, Papillon, کنتس پابرهنه, rahgozar_bineshan, هانا اشمیت, BATMAN, حمید هامون, تارا, جیمز باند, آقای همساده, پیر چنگی, واتسون, فورست, ریچارد
کنتس پابرهنه آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۶/۵
اعتبار: 48

تشکرها : 3521
( 2860 تشکر در 121 ارسال )
شماره ارسال: #188

خانم لمپرت عزیز:lovve: بسیار ممنونم به خاطر اینکه وقت گرانبهاتون رو به ما اختصاص دادید و به سوالات مون پاسخ میدید...

1- اگر شما به جای الیزا بودید, سوار اون هواپیما می شدید و کازابلانکا رو ترک می کردید یا پیش ریک می موندید؟

2- اگر به گذشته برگردید باز هم رشتهٔ پزشکی رو انتخاب میکنید؟

3- معمولا تنها فیلم تماشا می کنید یا با خانواده و در جمع فیلم می بینید؟

4- آیا تا به حال برای باخت تیم فوتبال مورد علاقه تون گریه کردید؟

5- آیا تا به حال در یک فیلم کاراکتری بوده که شخصیتش شبیه شما باشه و خیلی باهاش هم ذات پنداری کنید؟ کدوم شخصیت؟

6- آیا به تاثیر ماه تولد در خصوصیات اخلاقی اعتقاد دارید؟

7- آیا در کافه کاربری هست که شما به دلایلی ازش خوشتون نیاد؟

8- آیا گاهی دلتون برای دوران مجردی تنگ میشه؟

9- اگر کسی بخواد فقط یک عدد بچه! :) داشته باشه, به نظر شما فرزند دختر بهتره یا پسر؟

10- رفتار و خصوصیات اخلاقی شما همیشه من رو به یاد دکتر مایک در فیلم پزشک دهکده میندازه...با توجه به اینکه پزشک هستید، آیا خودتون هم با دکتر مایک همذات پنداری می کردید؟

11- اگر می تونستید با یکی از هنرپیشه های سینمای کلاسیک ازدواج کنید, کدوم هنرپیشهٔ آقا رو انتخاب می کردید؟ :)

12- شما در مقابل توهین ها و تهمت های دیگران بسیار صبور و بردبار هستید. آیا ذاتا این ویژگی رو داشتید یا اکتسابی بوده؟ و اگر اکتسابی بوده آیا با حرفه و شغلتون در ارتباط هست؟

13- در دوران دانشگاه اولین جلسهٔ آناتومی رو به یاد دارید؟ چه احساسی داشتید؟ آیا ترسیده بودید؟

14- نام فیلمی که از نظر دیگران شاهکار باشه و به نظر شما بی ارزش؟

15- در سوالهای زیر یک مورد رو انتخاب کنید و دلیل انتخابتون رو بنویسید.

لیلا حاتمی یا ترانه علیدوستی؟

بربادرفته یا کازابلانکا؟

درباره الی یا جدایی نادر از سیمین؟

اصغر فرهادی یا حمید نعمت ا...

فروغ فرخزاد یا سیمین بهبهانی؟

الیزابت تیلور یا اینگرید برگمن؟

مارلون براندو یا همفری بوگارت؟

16- آیا در بین افراد مشهور از نظر چهره شبیه به فرد خاصی هستید؟

17- کافه کلاسیک رو در یک جمله توصیف کنید.

کمین بگیر جهانت را ، سپس شکارچیانت را
به تیرِ معجزه آهو کن
۱۳۹۴/۱۱/۲۹ عصر ۰۹:۱۴
تشکر شده توسط : Papillon, خانم لمپرت, BATMAN, جروشا, Memento, حمید هامون, لو هارپر, اشپیلمن, آقای همساده, پیر چنگی, واتسون, فورست, ریچارد, آلبرت کمپیون
خانم لمپرت آفلاین
مدیر بازنشسته

شماره ارسال: #189
RE: پاسخهای سوالات جیمز باند گرامی

با درود و سپاس از جناب 007

1- چرا این آی دی را برای خودتون انتخاب کردید؟ ابتدا به خاطر علاقه مفرطم به فیلم برباد رفته آواتار و نام اسکارلت اوهارا را انتخاب کرده بودم ولی چون نام قبلا در کافه وجود داشت گرایش بعدیم یکی از نقشهای آدری محبوب بود. رجینا لمپرت در معما را بسیار پسندیدم و چون در فیلم عمدتا خانم لمپرت خطاب می شد من هم شدم خانم لمپرت کافه:blush:

2- شده در هنگام کار بازی کنید؟ منظورم از بازی، بازیگریست. اگر منظور ضمن ویزیت بیمار است بله در برابر برخی بیماران ما باید کاملا حس سمپاتی یا دلسوزیمان را مهار کنیم تا بیمار به وخامت حالش پی نبرد تظاهر به قوی بودن و کوچک شمردن عارضه در حالیکه چشمت به چشمان دردمند اوست واقعا نیاز به بازیگری دارد.

3- مثل خانم لمپرت ترسو هستید؟ شکاک؟ ساده؟ ترسو به هیچ عنوان، شکاک کمی(ولی بدبین نیستم) ساده، تا دلتان بخواهد...

4- اگه خانم لمپرت نبودید، چی بودید؟! آنقدر در این آواتار جا افتاده ام که گاهی حس می کنم واقعا خانم لمپرت هستم! غیر از رجینا، شاید ماریا (جولی اندروز) در اشکها و لبخندها.

5- اگه پزشک نبودید چه شغلی انتخاب میکردید؟ نویسندگی، همیشه حرفه مورد علاقه ام بوده و هست.

6- از زندگی راضی هستید؟ شکر خدا هر نفسی که فرو می رود ممد حیات است و چون بر می آید مفرح ذات.

7- بدترین و بهترین خاطره شغلیتون چیه؟  

- بدترین خاطره یک پزشک،از دست دادن بیمار است، اما از آنجا که بنده با حضرت عزراییل قرارداد صادرات بیمار به آن دنیا را نبسته ام خوشبختانه بدترینی در خاطره ی حرفه ایم ندارم.

- بهترین: در یکی از شیفتهای شب اورژانس، نیمه شب خلبانی رعنا در هیبت لباس شیک سفید مشکی که از شدت درد سنگ کلیه تمام  پیکرش چروک خورده بود! با داد و هوار سر رسید. طی سه ساعت، هر درمانی که برای تسکین بلد بود بکار بردم و در اوج درد وادارش کردم بدود و پله بالا پایین کند تا سنگ تکان بخورد و پایین بیفتد. خودم هم مثل مربیان ورزشی بدنبال او می دویدم . آخر سر درحالیکه دردش فقط کمی تسکین یافته بود مرخصش کردم. خسته و کوفته ساعت چهار صبح به پاویون رفتم. تازه به خواب رفته بودم که درب اتاق را بشدت کوبیدند. تلفن اضطراری!

الو بفرمایید؟!

خانم دکتر من همون خلبان سنگ کلیه ای هستم سنگم همین الان دفع شد گفتم به شما هم این خبر خوش رو بدم حتما خوشحال می شید!

واقعا هم خوشحال شدم...

موقع خروج از درمانگاه مجدد سر راهم سبز شد و گفت دستاتون رو جلو بیارید و چشماتون رو ببندید!... اول فکر کردم می خواهد سنگ کلیه اش را در دستم بیاندازد! اما نه! بسته ای شکلات بسیار نفیس خارجی بود... در عمرم هیچ وقت شکلات به آن خوشمزگی نخوردم...

۱۳۹۴/۱۱/۲۹ عصر ۱۰:۰۴
تشکر شده توسط : BATMAN, کنتس پابرهنه, جروشا, Memento, شارینگهام, rahgozar_bineshan, Papillon, سروان رنو, جیمز باند, حمید هامون, لو هارپر, دزیره, اشپیلمن, اسکارلت اُهارا, آقای همساده, پیر چنگی, نکسوس, Classic, واتسون, کاپیتان اسکای, فورست, ریچارد, آلبرت کمپیون, پروفسور
اسکورپان شیردل آفلاین
ناظر انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۱۱
اعتبار: 50

تشکرها : 5286
( 6629 تشکر در 287 ارسال )
شماره ارسال: #190

راستش سخته از همکار خوب و مهربونی مثل خانم لمپرت سوالای سخت سخت بپرسی. ولی خب... چاره ای نیست دیگه . نباید پارتی بازی کرد. پس اینهم سوالای من:

1- یه سوالی که ذهن منو مشغول کرده اینه که در حال حاضر شما طبابت می کنید؟

2- آیا واقعا نگاه یه دکتر به مریضش ، نگاه ارباب به رعیته؟ چرا بعضی پزشکا اینقدر خودشون رو می گیرند؟

3- آیا اونطور که در افواه شایعه پزشکان پول دوست و طماعند؟ البته از استثنائات می گذریم. واقعا پزشکا بیمار رو به شکل چک پول می بینند؟ چرا وارد جمع چند پزشک که میشی دائم دارند در مورد معامله ملک و زمین و ماشین صحبت می کنند؟

4- نظرتون در مورد دوستی مجازی چیه؟ با توجه به اینکه ما طرف مقابلمون رو نمیبینیم و فقط با یک اسم کاربری طرفیم. آیا دوستی مجازی مثل دوستی با اشخاص واقعیه؟

5- بچه هاتون بهتون ایراد نمی گیرند که چرا اینقدر پای کامپیوتری؟

6- تا بحال شده در مورد کاربری قضاوت اشتباه داشته باشین؟

7- فیلم کلاسیک یا جدید؟ دوبله یا زبان اصلی؟

8- اولویت شما برای دیدن فیلم چیه؟ کارگردان ، هنرپیشه ها ، امتیازش در IMDB ، نقدهایی که درباره اش خوندین یا ژانر فیلم؟

9- فرض کنید قرار باشه به جزیره دور افتاده ای تبعید بشین و تنها زندگی کنین؟ چه فیلمی رو همراتون میبرین؟ چه سریالی رو همراتون میبرین؟ چه کتابی رو همراتون میبرین؟ چه فردی از نزدیکاتون رو همراتون میبرین؟

10- نظرتون در مورد جنبش فمینیسم و فمینیست ها؟

سری اول تموم شد!!

۱۳۹۴/۱۱/۲۹ عصر ۱۰:۱۱
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, جروشا, کنتس پابرهنه, BATMAN, Memento, rahgozar_bineshan, Papillon, حمید هامون, لو هارپر, اشپیلمن, آقای همساده, پیر چنگی, واتسون, فورست, ریچارد, آلبرت کمپیون
خانم لمپرت آفلاین
مدیر بازنشسته

شماره ارسال: #191
پاسخهای سوالات آلبرت کمپیون گرامی

با درود و سپاس از جناب کمپیون

1 - از چه آنتی ویروسی استفاده می کنید ؟ کرک کردید یا خریدید ؟ آنتی ویروس کرک نود 32

2 - چه حیوانی را دوست دارید و چرا ؟ سگ و اسب بعلت وفای اولی و نجابت دومی

3 - چه رنگی را دوست دارید ؟ هر رنگی در جای مناسبش، زیباست. البته به قرمز تعصب دارم.

4 - به چه زبان هایی می توانید صحبت کنید ؟ فارسی، انگلیسی، زرگری!

5 - نقاط قوت شما چیست ؟ صبور و خوشبینم

6 - فیلم یا فیلم های مورد علاقه شما کدامند، چرا ؟ فیلمهای شاد عاشقانه و موزیکالهای کلاسیک چون زیبا، امیدبخش و مفرحند و چون شعر و عشق و موسیقی را دوست دارم.

7 - چه آرزوهایی دارید ؟ سلامتی همه و عاقبت بخیری فرزندانم

8 - علت پسوریازیس چیست ؟ اختلال سیستم ایمنی بدن ، بعبارتی سیستم ایمنی در نظارت بر کار سلولهای پوستی شورش را در آورده و آنها را وادار به اضافه کاری بی دلیل می کند و نتیجه پوسته ریزی دایم و آزارنده روی می دهد.

9 - دوست دارید در چه رشته ای تخصص بگیرید ؟ هرگز به فکر گرفتن تخصص نبودم.

10 - پرطرفدارترین تخصص در رشته پزشکی کدام است ؟ رشته هایی که بجای فیلد حساس درمانی ، گرایش به فیلد پولساز زیبایی دارند مثل پوست و ENT

11 - با گیاهخواری موافقید، چرا ؟ بعد از طی شدن سن رشد بله، چون تغذیه گیاهی به سلامتی انسان کمتر از مصرف گوشت قرمز پر چرب، مرغ هورمونی و ماهی جیوه ای صدمه وارد می کند.

12 - آیا در بعضی مواقع دچار یاس و دلزدگی می شوید، چکار می کنید ؟ سر ضرب به کافه کلاسیک می آیم یک گوشه دنج و خلوت می نشینم یک قهوه داغ دم دستم و از حضور در کافه انرژی و انگیزه می گیرم.

13 - فکر می کنید تا چه حد در شما قدرت نه گفتن وجود دارد ؟ در تعارفات "نه گفتن" همیشه برایم سخت ترین کارهاست.

14 - چرا مردم یک دروغ شیرین را راحت تر از یک حقیقت تلخ باور می کنند ؟ باور نمی کنند، می پذیرند چون روبرو شدن با حقیقت جسارت و اعتماد به نفس می خواهد و متاسفانه تنشها و استرسهای بیشمار امروزی بیشتر مردم  را از این دو خصیصه دور می کنند.

15 - بعنوان یک انسان فرهیخته چقدر مطالعه می کنید و چه کتابهایی می خوانید ؟ به عنوان یک عاشق کتاب روزی حداقل دوساعت مطالعه آزاد دارم، بیشتر رمان های خارجی

16 - به نظر شما یک دختر یا پسر 30 ساله حق دارد فارغ از نظر والدینش پارتنر داشته باشد ؟ تا منظور از پارتنر چه باشد...
با توجه به فرهنگ ما ایرانیها، به هرحال اگر والدینش به دلیل موجهی مخالفند خیر، اما اگر دلیلشان غیرموجه است به عقیده من مشکلی نیست.

17 - به نظر شما امکان پذیر است که یک فرد هیچ دشمنی نداشته باشد ؟ دشمن به معنای واقعی کلمه بله ولی هر کسی هرچقدر خوب و بی آزار حسود و بدخواه دارد.

18 - تعریف شما از باکلاس بودن چیست ؟ مجموعه ای از مهربانی، ادب و متانت کلاس انسان را بالا می برد.

19 - با این ضرب المثل موافقید که "همه محبتت را نثار دوستت کن اما همه اعتمادت را نه" ؟ خیر دوست واقعی قابل اعتماد است. 

20 - آیا به دروغ مصلحتی اعتقاد دارید ؟ بله

21 - فرض کنید که شما شهروند یک کشور متمدن هستید. آیا به نظر شما این درست است که در جشن ها و عزاداری ها بعنوان شگون حیوانات را سر ببرید ؟ با تمام احترامی که برای فرهنگ دینی و رسومات آیینی مان قائلم این عمل را خصوصا در مناسبتهای شاد بسیار نازیبا و غیر قابل تحمل می دانم.

۱۳۹۴/۱۱/۲۹ عصر ۱۰:۱۷
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, BATMAN, جروشا, Memento, شارینگهام, هانا اشمیت, rahgozar_bineshan, سروان رنو, Papillon, جیمز باند, حمید هامون, لو هارپر, دزیره, اشپیلمن, اسکارلت اُهارا, اسکارلت اُهارا, آقای همساده, پیر چنگی, نکسوس, Classic, واتسون, کاپیتان اسکای, فورست, ریچارد, آلبرت کمپیون, پروفسور
جروشا آفلاین
جودی آبوت

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۱۱/۱۷
اعتبار: 26

تشکرها : 1821
( 1582 تشکر در 64 ارسال )
شماره ارسال: #192

درود. به به! در وصف این صندلی داغ خانم لمپرت، شاعر میفرماید:

خوش آمدی که خوشم آمد ز آمدنت

امید که داغ نکند صندلی تن و بدنت

بنابراین من سعی میکنم معقول و مقبول پرسشهامو مطرح کنم:))) با توجه به حرفه شما ابتدا سوالات مربوط به علم الابدان میپرسم:)

فرض کنیم خدا میخواست در خلقت آدم دوپا تجدید نظری کنه و یک رفراندوم برای خود بنده هاش برگزار میکرد و از فرشته هاش میخواست بنده ها رو حاضر کنن و سوالای زیر رو تک تک ازشون میپرسید، شما چی جواب میدادید؟

1- بیخودترین و بیمصرف ترین ارگان بیرونی و درونی که میشد حذفش کرد کدومه؟

2- مفیدترین و زیباترین ارگان بیرونی و درونی آدمها چیه؟

3- اگه قرار بود عضوی اضافه کنه هم به بیرون و هم در درون آدما بهترین ها چه بودند؟

4- آیا بهتر نبود وظایف مغز و دل رو کاملا تفکیک کنه تا این دوتا عضو انقد تداخل عمل نداشته باشند؟!

5- آیا بهتر نبود که آدم ها برای رفع کسالت روزمرگی هم که شده متنوع خلق بشن مثلا بعضی ها با سه تا چشم یا پنج تا پا مثل کمپانی هیولاها :)؟

6- نمی شد کلیه ها سنگ ساز نشن؟ شش ها نارسایی پیدا نکنند؟ قلب و عروق فشار خون نگیرن؟

7- خوردن - خوابیدن - غرایز کدوم رو دستکاری میکردید؟ چرا؟

8- اگه قرار باشه خدا یک مورد رو از توانایی سیستم کلی بدن انسان فاکتور بگیره چی باشه؟

9- خوبه سیستم عامل آدمها توانایی آپدیت شدن داشته باشه؟

10- اگه خدا بودم انسان رو ...؟ می آفریدم.

برای من تنها چیزهایی جالبند که به قلب مربوط می‌شوند. «آدری هیبورن»
۱۳۹۴/۱۱/۲۹ عصر ۱۰:۳۰
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, Memento, خانم لمپرت, هانا اشمیت, rahgozar_bineshan, BATMAN, حمید هامون, لو هارپر, اشپیلمن, آقای همساده, پیر چنگی, نکسوس, واتسون, ریچارد
خانم لمپرت آفلاین
مدیر بازنشسته

شماره ارسال: #193
پاسخهای سوالات کنتس عزیز

با درود و سپاس از کنتس نازنین

1- اگر شما به جای الیزا بودید, سوار اون هواپیما می شدید و کازابلانکا رو ترک می کردید یا پیش ریک می موندید؟ ازدواج یک تعهده و از اونجا که سعی می کنم همیشه آدم متعهدی باشم کازابلانکا رو علیرغم تمایل قلبیم ترک می کردم.

2- اگر به گذشته برگردید باز هم رشتهٔ پزشکی رو انتخاب میکنید؟ خیر یا نویسنده می شدم یا در فیلد هنر شاغل می شدم

3- معمولا تنها فیلم تماشا می کنید یا با خانواده و در جمع فیلم می بینید؟ اکثرا همراه دخترم،  در جمع خانواده بیشتر سریال میبینم.

4- آیا تا به حال برای باخت تیم فوتبال مورد علاقه تون گریه کردید؟ خیر فقط با حسرت لبخند تلخ می زنم، چون معمولا حقش باخت نیست ...

5- آیا تا به حال در یک فیلم کاراکتری بوده که شخصیتش شبیه شما باشه و خیلی باهاش هم ذات پنداری کنید؟ کدوم شخصیت؟ همذات پنداری ارتباط مستقیمی با سوژه فیلم بازیگر مربوطه و سبک و سیاق بازی اون داره، من تمام فیلمهای هپبورنی رو دوست دارم و بخاطر عشقی که به خودش دارم می تونم با همه نقشهاش همذات پنداری کنم.

6- آیا به تاثیر ماه تولد در خصوصیات اخلاقی اعتقاد دارید؟ بله

7- آیا در کافه کاربری هست که شما به دلایلی ازش خوشتون نیاد؟ در حال حاضر خیر

8- آیا گاهی دلتون برای دوران مجردی تنگ میشه؟ بله گاهی

9- اگر کسی بخواد فقط یک عدد بچه! :) داشته باشه, به نظر شما فرزند دختر بهتره یا پسر؟ اگر شخص فرزند را "برای خودخواهیش" نخواهد واقعا فرقی نمی کنه

10- رفتار و خصوصیات اخلاقی شما همیشه من رو به یاد دکتر مایک در فیلم پزشک دهکده میندازه...با توجه به اینکه پزشک هستید، آیا خودتون هم با دکتر مایک همذات پنداری می کردید؟ بله، بله یکی از سریالهای مورد علاقه من بود و کاملا با شخصیت دکتر مایک همذات پنداری می کردم.

11- اگر می تونستید با یکی از هنرپیشه های سینمای کلاسیک ازدواج کنید, کدوم هنرپیشهٔ آقا رو انتخاب می کردید؟ :) کلارک گیبل... :blush:

12- شما در مقابل توهین ها و تهمت های دیگران بسیار صبور و بردبار هستید. آیا ذاتا این ویژگی رو داشتید یا اکتسابی بوده؟ و اگر اکتسابی بوده آیا با حرفه و شغلتون در ارتباط هست؟ به مرور زمان یاد گرفتم در برابر ناملایمات صبور باشم ارتباطی به حرفه ام نداره چون از حرفه ام جز احترام چیزی ندیدم.

13- در دوران دانشگاه اولین جلسهٔ آناتومی رو به یاد دارید؟ چه احساسی داشتید؟ آیا ترسیده بودید؟ اصلا من کلا آدم نترسی هستم. برام هیجان آور بود...

14- نام فیلمی که از نظر دیگران شاهکار باشه و به نظر شما بی ارزش؟ با ادیسه فضایی کوبریک اصلا نتونستم ارتباط برقرار کنم.

15- در سوالهای زیر یک مورد رو انتخاب کنید و دلیل انتخابتون رو بنویسید.

لیلا حاتمی یا ترانه علیدوستی؟ لیلا حاتمی نسبت به ترانه بازی قویتری داره و پیشکسوته

بربادرفته یا کازابلانکا؟ بربادرفته بهترین فیلمیه که دیدم بی هیچ حرف و حدیث

درباره الی یا جدایی نادر از سیمین؟ درباره الی چون سوژه ای پر از چالش و تعلیق داشت

اصغر فرهادی یا حمید نعمت ا... فرهادی چون با کارهاش بیشتر آشنایی دارم

فروغ فرخزاد یا سیمین بهبهانی؟ فروغ چون اشعارش گرمتر و "دلی"تره

الیزابت تیلور یا اینگرید برگمن؟ اینگرید برگمن هم بخاطر بازی و هم برای شخصیت جالبش

مارلون براندو یا همفری بوگارت؟ همفری بوگارت به نظرم بازیش کلیشه ایه اما از شخصیتش خیلی خوشم میاد

16- آیا در بین افراد مشهور از نظر چهره شبیه به فرد خاصی هستید؟ اگر شقایق فراهانی رو شخص مشهوری بدانید دوستان و اقوام می گن تا حدودی شبیه ایشونم.

17- کافه کلاسیک رو در یک جمله توصیف کنید. " دوست داشتنی ترین پاتوق دنیا "

۱۳۹۴/۱۱/۲۹ عصر ۱۰:۵۸
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, هانا اشمیت, rahgozar_bineshan, سروان رنو, Papillon, Memento, BATMAN, جیمز باند, حمید هامون, شارینگهام, لو هارپر, اسکورپان شیردل, دزیره, اشپیلمن, آقای همساده, پیر چنگی, Princess Anne, Classic, واتسون, کاپیتان اسکای, فورست, ریچارد, ال سید, آلبرت کمپیون, پروفسور
هانا اشمیت آفلاین
مترسک فیلسوف
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۴/۱۹
اعتبار: 25

تشکرها : 2244
( 785 تشکر در 36 ارسال )
شماره ارسال: #194

سلام به همه دوستان و شب نسبتا گرم زمستانیتون بخیر :blush:

اول از همه از خانم مدیر تشکر میکنم که وقت با ارزششون رو در اختیار دوستان قرار دادن برای طرح پرسش .

اما سوالات من

1. به عنوان یه مامان ( من کلا کلمه مامان بیشتر از مادر دوست دارم :lovve:) تا حالا شده بچه ها انقدر کار زشتی مرتکب شده باشن که متوسل به تنبیه بدنی بشید ؟ به طور معمول چه نوع تنبیه ای رو مناسب میدونید ؟

2.آیا خودتون در دوران کودکی مشمول تنبیه بدنی شدید ؟

3. آیا در دوران کودکی یه دختر بچه لوس و ننر بودید یا از اون دخترای شیطون که بیشتر بازی تو جمع پسرونه رو ترجیح میدن به جمعهای دخترونه ؟

4. اگه خواهر و برادر دارید ، آیا تو دوران بچه گی کتک کاری هم کردید ؟ میزدید یا میخوردید ؟

5. در دوران مجردی آیا قبل از آشنایی با همسرتون با کس دیگه ای هم دوست بودید ؟

6.سنتی ازدواج کردید یا عاشق شدید ؟

7.زشت ترین خصیصه اخلاقی تون چیه که همیشه عذابتون میداده ؟ اصلا خصیصه ای تا این حد بد دارید ؟

8.نویسنده مورد علاقتون کیه ؟

9.نظر صریح تون راجع به این کاربر چیه : هانا اشمیت ؟

قبلا از وقتی که میذارید تشکر میکنم :heart:

تنهایی خدای گونه استHuh
۱۳۹۴/۱۱/۲۹ عصر ۱۱:۲۴
تشکر شده توسط : Papillon, Memento, جروشا, خانم لمپرت, BATMAN, کنتس پابرهنه, حمید هامون, لو هارپر, اشپیلمن, آقای همساده, پیر چنگی, واتسون, فورست, ریچارد, آلبرت کمپیون
خانم لمپرت آفلاین
مدیر بازنشسته

شماره ارسال: #195
پاسخ های سوالات جناب اسکورپان

با درود و سپاس از اسکورپان همکار عالیقدرم

1- یه سوالی که ذهن منو مشغول کرده اینه که در حال حاضر شما طبابت می کنید؟ بله دو روز در هفته از صبح تا ظهر در یک درمانگاه خیریه.

2- آیا واقعا نگاه یه دکتر به مریضش ، نگاه ارباب به رعیته؟ چرا بعضی پزشکا اینقدر خودشون رو می گیرند؟ نگاه من که هیچوقت این مدلی نبوده من همیشه سعی کردم با بیمارانم دوست باشم . پزشکانی که خودشونو خیلی دست بالا میگیرند ضعف شخصیتی دارند.

3- آیا اونطور که در افواه شایعه پزشکان پول دوست و طماعند؟ البته از استثنائات می گذریم. واقعا پزشکا بیمار رو به شکل چک پول می بینند؟ چرا وارد جمع چند پزشک که میشی دائم دارند در مورد معامله ملک و زمین و ماشین صحبت می کنند؟ من در مورد همدورهای های خودم می گم که بقول معروف واقعا دنبال یک لقمه نون حلال تو این رشته هستند و از انصاف هم نگذریم یک پزشک امروزی نسبت به تحصیلات و سختی های کارش واقعا جزو اقشار کم درآمد بحساب میاد، پس طبیعیه که وقتی با درآمد حرفه خودت نتونی زندگیت رو بچرخونی پای شغل دوم و سوم هم پیش کشیده میشه. موردی که شما اشاره فرمودید بیشتر به نسلهای پیش از ما برمی گرده نسلهای بعد ما که حتی اوضاعشون از ما هم وخیمتره...

4- نظرتون در مورد دوستی مجازی چیه؟ با توجه به اینکه ما طرف مقابلمون رو نمیبینیم و فقط با یک اسم کاربری طرفیم. آیا دوستی مجازی مثل دوستی با اشخاص واقعیه؟ دوستی مجازی در صورتیکه مدتی با طرف مقابلت برخورد مجازی داشته باشی و با عقاید و عکس العمل هاش آشنا باشی، در حد معقول مشکلی پیش نمیاره. دو دوست مجازی دارم که بیشتر از دوستان واقعیم، حلال برخی مشکلاتم بوده اند.

5- بچه هاتون بهتون ایراد نمی گیرند که چرا اینقدر پای کامپیوتری؟ نه ساعتهایی که به من نیاز دارند در خدمتشون هستم. اونها هم به علایق من کاملا احترام میگذارند.

6- تا بحال شده در مورد کاربری قضاوت اشتباه داشته باشین؟ بله بهای سنگینی هم پرداختم

7- فیلم کلاسیک یا جدید؟ دوبله یا زبان اصلی؟ کلاسیک دوبله - فیلمهای مدرن زبان اصلی

8- اولویت شما برای دیدن فیلم چیه؟ کارگردان ، هنرپیشه ها ، امتیازش در IMDB ، نقدهایی که درباره اش خوندین یا ژانر فیلم؟ اول ژانر فیلم سپس هنرپیشه هاش و دیگر هیچ

9- فرض کنید قرار باشه به جزیره دور افتاده ای تبعید بشین و تنها زندگی کنین؟ چه فیلمی رو همراتون میبرین؟ چه سریالی رو همراتون میبرین؟ چه کتابی رو همراتون میبرین؟ چه فردی از نزدیکاتون رو همراتون میبرین؟  فیلم بربادرفته - سریال Grey's Anatomy - کتاب اشعار حمید مصدق - هیچکدوم از نزدیکانم رو نمی بردم چون خودخواهیه بخاطر خودم آدم دیگری رو به تبعید در جزیره تنهایی ببرم اما اگر اجازه داشتم یک سگ جرمن شپرد با خودم می بردم.

10- نظرتون در مورد جنبش فمینیسم و فمینیست ها؟ تعصب در مورد هیچ چیزی خوب نیست الا تیم پرسپولیس

سری اول تموم شد!! خدارو شکر

[/quote]

۱۳۹۴/۱۱/۲۹ عصر ۱۱:۳۲
تشکر شده توسط : Memento, کنتس پابرهنه, Papillon, جروشا, جیمز باند, حمید هامون, BATMAN, هانا اشمیت, سروان رنو, شارینگهام, لو هارپر, اسکورپان شیردل, دزیره, اشپیلمن, اسکارلت اُهارا, آقای همساده, پیر چنگی, Princess Anne, Classic, واتسون, نکسوس, کاپیتان اسکای, فورست, ریچارد, آلبرت کمپیون, پروفسور
خانم لمپرت آفلاین
مدیر بازنشسته

شماره ارسال: #196
پاسخ های سوالات جروشا خانم

با درود و سپاس از جروشای عزیز

فرض کنیم خدا میخواست در خلقت آدم دوپا تجدید نظری کنه و یک رفراندوم برای خود بنده هاش برگزار میکرد و از فرشته هاش میخواست بنده ها رو حاضر کنن و سوالای زیر رو تک تک ازشون میپرسید، شما چی جواب میدادید؟ عجب! امان از این سوالات عجیب شما...

1- بیخودترین و بیمصرف ترین ارگان بیرونی و درونی که میشد حذفش کرد کدومه؟ هیچ ارگانی در بدن بی خود و بی مصرف نیست ولی اگه خیلی اصرار کنی طحال رو می شه حذف کرد.

2- مفیدترین و زیباترین ارگان بیرونی و درونی آدمها چیه؟ مفیدترین ارگان درونی مغز زیباترین قلب - مفید ترین و زیباترین ارگان بیرونی چشمها هستند.

3- اگه قرار بود عضوی اضافه کنه هم به بیرون و هم در درون آدما بهترین ها چه بودند؟ در شرایط خیلی خاص و دردآور، بدن ما در کانونهایی معدود درونی قادر به ترشح آندورفین هاست که چندین برابر مورفین قابلیت مهار درد رو دارند. اگر می تونستم یک ارگان به درون بدن اضافه کنم یک داروخونه محدود داخلی بود که بدن بتونه در شرایط حاد مستقیما ازش دارو برداشت کنه ... اما اگر قرار بود یک عضو خارجی به بدن اضافه بشه بی شک دوست داشتم دوتا بال با قابلیت پرواز عین پری های افسانه ای داشته باشیم.

4- آیا بهتر نبود وظایف مغز و دل رو کاملا تفکیک کنه تا این دوتا عضو انقد تداخل عمل نداشته باشند؟! اگر دل یاد بگیره که هر چه دیده ببینه یاد نکنه! قطعا با مغز تداخل عمل نخواهد داشت...

5- آیا بهتر نبود که آدم ها برای رفع کسالت روزمرگی هم که شده متنوع خلق بشن مثلا بعضی ها با سه تا چشم یا پنج تا پا مثل کمپانی هیولاها :)؟ همینجوریش هم جنگ ها و کشتارها بر سر اختلاف نژاد و رنگ پوست برپا شده دیگه چه برسه به تنوع های این چنینی. به نظر من برعکس بهتر بود حتی این اختلاف ظاهری نژادی و رنگی هم نباشه...

6- نمی شد کلیه ها سنگ ساز نشن؟ شش ها نارسایی پیدا نکنند؟ قلب و عروق فشار خون نگیرن؟

نمی شد آب را گل نکنیم؟ هوا را آلوده نکنیم؟ رژیم غذاییمان را سالم سازی کنیم؟ بیشتر بیماریهای کنونی انسان نتیجه ندانم کاری های خود اونه.

7- خوردن - خوابیدن - غرایز کدوم رو دستکاری میکردید؟ چرا؟ هیچ کدام، همه در جای خودشون ضروریند و کنترل و استفاده از اونا کاملا سلیقه ای و شخصیه.

8- اگه قرار باشه خدا یک مورد رو از توانایی سیستم کلی بدن انسان فاکتور بگیره چی باشه؟ توانایی تبدیل سلولهای سالم بدن به سلولهای سرطانی رو ازشون می گرفتم. تا اصلا سرطان بی معنی بشه...

9- خوبه سیستم عامل آدمها توانایی آپدیت شدن داشته باشه؟ نه هر سیستم عاملی که آپدیت می شه کلی باگ با خودش میاره ! با این همه گرفتاری همین مونده دچار باگ هم بشیم...

10- اگه خدا بودم انسان رو ...؟ می آفریدم. اگه خدا بودم انسان رو همینجوری که هست می آفریدم

۱۳۹۴/۱۱/۳۰ صبح ۱۲:۱۲
تشکر شده توسط : هانا اشمیت, کنتس پابرهنه, BATMAN, Memento, حمید هامون, جروشا, سروان رنو, شارینگهام, لو هارپر, اسکورپان شیردل, rahgozar_bineshan, دزیره, Papillon, اشپیلمن, جیمز باند, آقای همساده, پیر چنگی, Princess Anne, Classic, واتسون, نکسوس, کاپیتان اسکای, فورست, ریچارد, آلبرت کمپیون, پروفسور
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11446
( 18974 تشکر در 1591 ارسال )
شماره ارسال: #197

آن بانوی سبزینه ,  آن مدیر مادرزاد , آن پزشک حاذق , آن معمای مهربانی  ,  آن یار موسسات خیریه , آن دشمن کوبریک , آن علاقمند به نژاد ژرمن شپرد , آن دونده با بیماران ,  آن عاشق برباد رفته , آن دلباخته گلارک گیبل ,  آن صاحب پست های دقیق و ظریف , آن چشم و چراغ کافه , آن دکتر مایک , شیخ الشیوخ آناث , آدری هیپبورن قرن 21 ؛ سرکار خانم لمپرت ( حفظ الله لبخندها ) از مدیران کافه بود و  کاربران زیادی را از دم تیغ گذرانده بود.... تا روزی  شتری چموش بر در خانه او بنشست. شتر را گفتند که هستی ؟ گفت : صندلی داغ !

این صندلی داغ زهوار در رفته ما در پیشرفته ترین مراکز تاسیساتی رایش تعمیر شد! فقط امیدوارم از یدک های اوریجینال چینی توش استفاده نکرده باشن!

نگران نباشید. برادران چینی به ما قول داده اند که از قطعات اصلی استفاده شده است. البته اصل بودن از نظر چینی ها , با تصورات ما متفاوت است و باید لغت نامه زبان چینی را دقیق تر مطالعه کنیم !

من فعلا برای خالی نبودن عریضه چند سوال فنی بپرسم:

1- این گوشی پزشکی که ابزار اصلی پزشکان است و  همه ما پزشکان را با این گوشی های دور گردنشان می شناسیم دقیقا چه اثری در معاینه دارد ؟ آیا از روی صدای قلب یا ریه می توان به بیشتر بیماری ها پی برد ؟

2- طرح پزشک خانواده را که هزینه درمان را بسیار کاهش داده است چگونه می بینید ؟ نقاط مثبت و منفی این طرح چیست ؟

3- منفور ترین شخصیت بربادرفته از نظر شما کیست ؟ ( البته به جز اشلی :dodgy:  )

4- نظرتان درباره همبازی تان در معما , کری گرانت :heart: چیست ؟

5- از سریال های قدیمی مانند ارتش سری , در برابر باد و ... خاطره جالبی دارید ؟

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۴/۱۱/۳۰ صبح ۱۲:۲۰
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, حمید هامون, خانم لمپرت, جروشا, Memento, لو هارپر, BATMAN, Papillon, اشپیلمن, rahgozar_bineshan, آقای همساده, پیر چنگی, واتسون, فورست, ریچارد, آلبرت کمپیون
شارینگهام آفلاین
کاپیتان کشتی چارمینگ مالی
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۵
اعتبار: 32

تشکرها : 4022
( 1971 تشکر در 275 ارسال )
شماره ارسال: #198

به نام خدا

با عرض سلام و شب به خیر به حضور خانم لمپرت عزیز

و سایر دوستان کافه

از این که در این محفل گرم و صمیمانه هستم ،خیلی خوشحالم.

اینجانب چند سوال دارم . در صورت تمایل ،به آن ها پاسخ دهید:

۱-از کدام فصل بیشتر خوشتان می آید؟

۲-در دوران کودکی ؛دوست داشتید چه کاره می شدید؟

۳-غذای مورد علاقه؟

۴-با کدام یک از دوستان دوران مدرسه ی خود ،هنوز ارتباط دارید ؟

۵-با بهترین دوست حال حاضر خود چگونه آشنا شدید؟

۶-در کودکی از چه چیزی می ترسیدید؟

۷-بهترین رمانی که خواندید ،چیست؟

۸-آیا تابه حال ،در حین خواندن کتابی اشک ریخته اید؟

۹-در هنگام تماشای فیلم چطور؟

۱۰-اگر فقط  یک روز ،رییس جمهور ایران می شدید،چه می کردید؟

۱۱-کارتون موردعلاقه ی شما در کودکی چه بود؟

۱۲-آیا تا به حال،و به قول معروف «خطر مرگ» از بیخ گوشتان رد شده؟

۱۲+۱-نظرتان راجع به نوشتن شماره ی این سوال چیست ؟

۱۴-چه کسانی را در موفقیت های خود سهیم می دانید؟

۱۵-بدون تعارف بفرمایید که؛ کدام سوال ها خیلی خوب بود و از کدام یک خوشتان نیامد؟

با تشکر {#smilies.angel}

اونی که گفته "زندگی خالی از لذت و خوشحالی نیست."دروغ نگفته!
۱۳۹۴/۱۱/۳۰ صبح ۱۲:۲۳
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, حمید هامون, خانم لمپرت, جروشا, Memento, لو هارپر, BATMAN, Papillon, اشپیلمن, آقای همساده, پیر چنگی, واتسون, ریچارد
خانم لمپرت آفلاین
مدیر بازنشسته

شماره ارسال: #199
پاسخ های سوالات هانای عزیز

با درود و سپاس از هانا اشمیت نازنین

1. به عنوان یه مامان ( من کلا کلمه مامان بیشتر از مادر دوست دارم :lovve:) تا حالا شده بچه ها انقدر کار زشتی مرتکب شده باشن که متوسل به تنبیه بدنی بشید ؟ به طور معمول چه نوع تنبیه ای رو مناسب میدونید ؟ بله چون یکسال و خورده ای با هم تفاوت سن دارند گاه مجبور میشدم! مثلا شش هفت ساله بودند تو اتاق پذیرایی فوتبال بازی می کردند و من هی می گفتم بسه آخر یک چیزی رو می شکونید... گلدان بلور چک من رو شکوندند و من هم به پشت دستهاشون با دستم محکم چندتا ضربه زدم .بعد رفتم خورده شیشه ها رو بردم آشپرخونه اونا هم دوباره مشغول فوتبال شدندashk

2.آیا خودتون در دوران کودکی مشمول تنبیه بدنی شدید ؟ فقط یکبار وقتی برادر کوچکترم رو درجنگل نور علیرغم توصیه های مادرم به گردش بردم و گم شدیم. پیدا که کردنمون یک سیلی از مادرم نوش جان کردم اما دردناک تر از سیلی این بود که بعدش بلافاصله داداش کوچولومو بغل کرد و بوسید! :cheshmak:

3. آیا در دوران کودکی یه دختر بچه لوس و ننر بودید یا از اون دخترای شیطون که بیشتر بازی تو جمع پسرونه رو ترجیح میدن به جمعهای دخترونه ؟ شیطون بودم با دایی هام بزرگ شدم و بیشتر هم بازی هام پسرونه بود مخصوصا فوتبال گل کوچیک.

4. اگه خواهر و برادر دارید ، آیا تو دوران بچه گی کتک کاری هم کردید ؟ میزدید یا میخوردید ؟ یک برادر کوچکتر دارم 12 ماه سال شش ماه بزن بزن داشتیم شش ماه قهر! الان ولی برای هم می میریم...

5. در دوران مجردی آیا قبل از آشنایی با همسرتون با کس دیگه ای هم دوست بودید ؟ نه دوست پسر نداشتم.

6.سنتی ازدواج کردید یا عاشق شدید ؟ عاشق همکلاسم شدم در دانشگاه

7.زشت ترین خصیصه اخلاقی تون چیه که همیشه عذابتون میداده ؟ اصلا خصیصه ای تا این حد بد دارید ؟ موقعی که استرس دارم دایم با یک دسته تار موهام بازی می کنم که حرص همه رو در میاره

8.نویسنده مورد علاقتون کیه ؟ خیلی زیاد هستند

9.نظر صریح تون راجع به این کاربر چیه : هانا اشمیت ؟ متین، باذوق، باشخصیت و :heart:

۱۳۹۴/۱۱/۳۰ صبح ۱۲:۲۵
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, حمید هامون, Memento, جروشا, سروان رنو, شارینگهام, لو هارپر, BATMAN, هانا اشمیت, اسکورپان شیردل, Papillon, اشپیلمن, rahgozar_bineshan, آقای همساده, پیر چنگی, Princess Anne, Classic, واتسون, کاپیتان اسکای, فورست, ریچارد, آلبرت کمپیون, پروفسور
آمادئوس آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۸/۲۷
اعتبار: 31

تشکرها : 627
( 1316 تشکر در 67 ارسال )
شماره ارسال: #200

ضمن خسته نباشید خدمت خانم لمپرت گرامی.

- نویسنده های مورد علاقه تان چه کسانی هستند؟ آثار محبوبتان را نام ببرید. در صورت امکان علت انتخاب نویسنده ها را بگویید.

- چند اثر از آخرین آثاری را که خوانده اید و خواندنشان را به دیگران توصیه می کنید، نام ببرید.

با تشکر.

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ( سعدی)
۱۳۹۴/۱۱/۳۰ صبح ۱۲:۳۲
تشکر شده توسط : Memento, لو هارپر, خانم لمپرت, شارینگهام, جروشا, هانا اشمیت, BATMAN, Papillon, اشپیلمن, rahgozar_bineshan, زاپاتا, حمید هامون, آقای همساده, پیر چنگی, واتسون, فورست, ریچارد, آلبرت کمپیون
ارسال پاسخ