[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

نظرسنجی: آیا دوست دارید یک بار روی صندلی داغ بنشینید ؟
بلی . موافقم
خیر.
[نمایش نتیجه]

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلی داغ - گپ داغ
نویسنده پیام
شارینگهام آفلاین
کاپیتان کشتی چارمینگ مالی
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۵
اعتبار: 32

تشکرها : 4014
( 1969 تشکر در 274 ارسال )
شماره ارسال: #161
RE: صندلی داغ

سلام کمپیون عزیز!

شب شما به خیر و شادی

خوشحالم که در جمع دوستان هنرپروری مثل جنابعالی هستم.

سوال های بنده :

1 - تاریخ تولد ؟

2-رنگ مورد علاقه؟

3-غذای مورد علاقه؟

4 - شهر مورد علاقه؟

5 - کشور مورد علاقه؟

6-جانور مورد علاقه؟

7-ژانر فیلم های مورد علاقه؟

8_بهترین خاطره از فیلم دیدن؟

9 - شیرین ترین لحظه ی زندگی؟

10 - خنده دار ترین خاطره؟

11 - زیبا ترین سخنی که شنیده اید؟

12 - بهترین فیلم رابرت دنیرو از نظر شما؟

12+1-علت انتخاب نام کاربری "آلبرت کمپیون "؟

14 - زیباترین ترانه ای که شنیده اید؟

اونی که گفته "زندگی خالی از لذت و خوشحالی نیست."دروغ نگفته!
۱۳۹۴/۱۱/۸ عصر ۰۹:۱۵
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, کنتس پابرهنه, جروشا, حمید هامون, اسکورپان شیردل, آقای همساده, واتسون, Memento, اشپیلمن, ریچارد, آلبرت کمپیون
کنتس پابرهنه آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۶/۵
اعتبار: 47

تشکرها : 3518
( 2849 تشکر در 120 ارسال )
شماره ارسال: #162

درود بر آلبرت کمپیون عزیز و ممنون از اینکه پاسخگوی سوالاتمون هستید.

1-آیا تا به حال در یک فیلم کاراکتری بوده که شخصیتش شبیه شما باشه و خیلی باهاش هم ذات پنداری کنید؟ کدوم شخصیت؟

2-متولد چه ماهی هستید و آیا به تاثیر ماه تولد در خصوصیات اخلاقی اعتقاد دارید؟

3-آیا در بین افراد مشهور از نظر چهره شبیه به فرد خاصی هستید؟

4-یک انتقاد از مدیران کافه؟

5- نظرتون در مورد اصغر فرهادی چیه؟ آیا اسکار حقش بود یا جایزه ای سیاسی بود؟

6-دریا رو بیشتر دوست دارید یا جنگل رو؟ با توجه به اینکه شمال هستید در ماه چند بار کنار دریا میروید؟

7- درباره زندگی شخصی فروغ کتابی مطالعه کردید؟ در زندگیِ مشترکش حق رو به پرویز شاپور میدید یا فروغ فرخزاد؟

8- نظرتون درباره دوستانی که اسمشون رو نوشتم چیه؟

فورست:

اسکورپان شیردل:

خانم لمپرت:

جروشا:

بتمن:

ایده آلیست:

سروان رنو:

حمید هامون:

کاپیتان اسکای:

کنتس پابرهنه:

9- تفاوت عشق پسرونه با عشق دخترونه چیه؟

10- آیا در کافه کاربری هست که شما به دلایلی ازش خوشتون نیاد؟

11- از خواننده های پاپ امروز , صدای چه کسی رو دوست دارید؟

12- آیا تا به حال کنسرت موسیقی رفتید؟ اگر بله, کنسرت کدوم خواننده؟

کمین بگیر جهانت را ، سپس شکارچیانت را
به تیرِ معجزه آهو کن
۱۳۹۴/۱۱/۸ عصر ۰۹:۴۹
تشکر شده توسط : حمید هامون, جروشا, خانم لمپرت, فورست, ایـده آلـیـسـت, اسکورپان شیردل, آقای همساده, واتسون, Memento, اشپیلمن, BATMAN, rahgozar_bineshan, ریچارد
آلبرت کمپیون آفلاین
کارآگاه کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۴
اعتبار: 35

تشکرها : 2926
( 3304 تشکر در 231 ارسال )
شماره ارسال: #163

(۱۳۹۴/۱۱/۸ عصر ۰۸:۰۵)جروشا نوشته شده:  

سلام جناب آلبرت گرامی. چقدر خوشحالم که شما امروز روی این صندلی نشستید.

درود جروشاجان از لطفت سپاسگزارم

وقتی سوالایی که از بقیه میپرسیدید رو یادم میاد با خودم میگم خوب کوزه گر حالا خودش در کوزه افتاد! ;) پس از عجیب بودن سوالای من جا نخورید!

سری اول:

فرض کنید در یک دنیای موازی، در یک بالون سه نفره در اوج آسمان روی اقیانوس آرام هستید که یهو اوضاع ناآرام میشه:) شما هدایتگر بالونید . بالون سوراخ میشه و مجبورید برای فرود رو خشکی یک نفر رو (بدون درنظر گرفتن وزن و در همون سنی که مشهور هستند و همه بیادشون داریم) بین این دو، بندازید پایین! چه کسی و چرا؟

1- هایده و توماس ادیسون

البته ادیسون چون ادیسون اگه لامپو اختراع نمی کرد بالاخره یه نفر دیگه این کارو می کرد اما صدای هایده بی نظیر بود و دیگه در موسیقی ما تکرار نمیشه.

2- گوگوش و چارلی چاپلین

با وجدانی آسوده گوگوش رو مینداختم پایین khhnddh چون چارلی چاپلین مردم رو دوست داشت و با مردم محترمانه برخورد میکرد و از همه مهم تر نون رو به نرخ روز نمی خورد :cheshmak:

3- آنگلا مرکل و مریلین مونرو

از اونجایی که سیاست پدر و مادر نداره و سیاست مدارها هم آدمهای بی ... هستن، مرکل رو مینداختم و مرلین مونروئه رو نگه می داشتم. حیف نیست مرلین مونروئه ناز و تودل برو رو بندازم پایین ؟ 

4- سوفیا لورن و همفری بوگارت

همفری رو میندازم پایین چون یه خرده سرد و عبوسه ولی سوفیا لورن خیلی خنده رو و مهربونه

5- آنجلینا جولی و عباس میرزا

نمیشه هردوتا رو بندازم پایین ؟ khhnddh

6- اوباما و اُپرا وینفری

معلومه که اوباما asabi داره نفت خاورمیانه رو غارت میکنه و از تروریست ها حمایت میکنه...

7- صدام حسین و ادولف هیتلر

ای بابا... اینا که جفتشون مثل همن. مگه دیکتاتور خوب هم داریم ؟! shakkk!

8- پروین اعتصامی و گاندی

دلم نمیاد پروینو بندازم پایین، همون گاندی بهتره پیرمرده دیگه عمرشو کرده

9- کلارک گیبل و توشیرومیفونه

کلارک رو میندازم پایین و میفونه رو نگه میدارم. کلارک قد و مغرور و لجبازه. میفونه رو نگه میدارم چون از فیلم هفت ساموراییش خاطره خوبی دارم.

10- صادق هدایت یا آلبر کامو

هدایت رو میندازم و کامو رو نگه میدارم. چون هدایت عین آیینه دق مدام آیه یاس میخونه و امید رو از مردم بخصوص جوانها گرفته اما کامو به آدم امید میده.

11- بروس لی و محمدعلی کلی

بروس لی بهتره چون فیلسوفه و مغزش بهتر کار میکنه. اون محمدعلی کلی بی کله رو میندازم پایین با اون عقاید خرکیش

12- گوته و حافظ شیرازی

گوته ! گوته با اون علمش تازه خوشه چین حافظ بود.

1+ 12- جروشا و هانیبال :D

عجب نامردیه ها...  چون هانیبال اینجا نیست و جاش خالیه تو رو میندازم پایین khhnddh :cheshmak:

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد
۱۳۹۴/۱۱/۸ عصر ۰۹:۵۶
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, جروشا, خانم لمپرت, حمید هامون, BATMAN, سروان رنو, Papillon, شارینگهام, فورست, ایـده آلـیـسـت, اسکورپان شیردل, Classic, آقای همساده, واتسون, Memento, اشپیلمن, rahgozar_bineshan, ریچارد, پروفسور
جروشا آفلاین
جودی آبوت

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۱۱/۱۷
اعتبار: 26

تشکرها : 1821
( 1582 تشکر در 64 ارسال )
شماره ارسال: #164

(۱۳۹۴/۱۱/۸ عصر ۰۹:۵۶)آلبرت کمپیون نوشته شده:  

عجب نامردیه ها...  چون هانیبال اینجا نیست و جاش خالیه تو رو میندازم پایین khhnddh :cheshmak:

اوه! :D بزرگترین سوتی زندگیتون رو دادید جناب آلبرت چون با لکتر هانیبال آدمخوار طرفیدzzzz:

اما حالا که منم شناکنان بزور خودمو به اینور ساحل نجات رسوندم سری دوم سوالات عجیب غریب خودمو مینویسم توکاغذ و میذارم تو بطری و میندازم تو آب هروقت رسید دستتون جواب بدید.

فرض کنید دنیا کارتونی بشه و قادر باشید انتخاب کنید کی، کجا و در چه زمانی باشید:

1- دوست دارید کدوم شخصیت کارتونی معروف بشید؟

2- دوست دارید در زمان و مکان کدوم داستان کارتونی معروف حاضر باشید؟

3- دوست دارید با کدوم شخصیت پسر کارتونی معروف دوست بشید؟

4- دوست دارید با کدوم خانوم کارتونی معروف ازدواج کنید؟

5- دوست دارید کدوم حیوون کارتونی معروف رو به عنوان پت نگهداری کنید؟

6- دوست دارید بچه هاتون کدوم شخصیتهای کوچولوی کارتونی باشند؟

7- دوست دارید مادرزن کارتونی تون کی باشه؟

8-در دنیای کارتونی تون به نظرتون این کاربران بسیارعزیز و گرامی چه شخصیت مشهوری میتونستن باشن؟

- Classic

- سروان رنو

- کاپیتان اسکای

- اسکورپان شیردل

- خانم لمپرت

- کنتس پابرهنه

- رهگذر بی نشان

- حمید هامون

- هانا اشمیت

- واتسون

- ایده آلیست

خیلی مرسی از شما:)

برای من تنها چیزهایی جالبند که به قلب مربوط می‌شوند. «آدری هیبورن»
۱۳۹۴/۱۱/۸ عصر ۱۰:۳۴
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, خانم لمپرت, حمید هامون, شارینگهام, ایـده آلـیـسـت, اسکورپان شیردل, Classic, آقای همساده, واتسون, Memento, اشپیلمن, BATMAN, ریچارد, آلبرت کمپیون
آلبرت کمپیون آفلاین
کارآگاه کافه

شماره ارسال: #165

(۱۳۹۴/۱۱/۸ عصر ۰۹:۱۵)شارینگهام نوشته شده:  

سلام کمپیون عزیز!

شب شما به خیر و شادی

خوشحالم که در جمع دوستان هنرپروری مثل جنابعالی هستم.

درود بر شما و شب شما هم بخیر. از لطفتون سپاسگزارم.

سوال های بنده :

1 - تاریخ تولد ؟

تیر 60

2-رنگ مورد علاقه؟  

همه رنگها رو دوست دارم بخصوص سبز و آبی تیره. فقط از خاکستری خوشم نمیاد.

3-غذای مورد علاقه؟

همه غذاها غیر از مرغ و کدو سبز

4 - شهر مورد علاقه؟

شهرهای توریستی رو خیلی دوست دارم. یعنی شهرهایی که آباد و زیبا هستند و توریست ها رو به سمت خودشون جذب میکنن مثلاً دوبی. و البته پاریس و لندن و نیویورک و لس آنجلس و ...

5 - کشور مورد علاقه؟

کشورهای غرب اروپا بخصوص منطقه اسکاندیناوی رو دوست دارم. کلاً هر کشوری که در اون آزادی و رفاه وجود داشته باشه و مردم شون عصبانی و خشن نباشند.

6-جانور مورد علاقه؟

تمام حیوانات رو دوست دارم و گربه سانان بزرگ رو بیشتر دوست دارم و راجع بهشون تحقیق میکنم. مثل انواع ببر خصوصاً ببر سیبری و شیر هندی و آفریقایی و پلنگ بخصوص پلنگ ایرانی

7-ژانر فیلم های مورد علاقه؟

فیلم های رمانتیک و خانوادگی رو دوست دارم

8_بهترین خاطره از فیلم دیدن؟

راستش سوال کلی و سختیه اما فیلم راننده تاکسی رو خیلی دوست دارم بخصوص دقایق پایانی فیلم که دنیرو اسلحه دست گرفت و خیلی ناشیانه و مضحک به سمت آدم بدها تیراندازی کرد مرده بودم از خنده... اولی رو زد تو شکمش بعد دومی رو زد تو دست یارو که انگشتاش متلاشی شد بعد اون یارو که تیر به شکمش خورده بود اومد یه تیر زد تو گلوش بعد برمی گرده طرفو تیربارون می کنه تا پایان اون درگیری مضحک اونقدر خندیدم که مادرم هم از خنده من خنده ش گرفته بود. خلاصه مدتها بود که این همه نخندیده بودم.

9 - شیرین ترین لحظه ی زندگی؟

شیرین ترین لحظه های زندگیم وقتهایی هست که خواهرام از تهران و کرج میان و خواهرزاده هام رو می بینم و بهم محبت میکنن و هی دایی جون دایی جون میکنن:heart: :rolleyes:

10 - خنده دار ترین خاطره؟

سال 73 داشتیم می رفتیم مشهد که نزدیک مشهد تصادف کردیم. مادر و پدرم و برادرم رفته بودن بیمارستان و من و خواهر بزرگ و خواهر کوچیکم رو رسوندن مشهد و یکراست بردن اداره دوست پدرم. ما شوکه شده بودیم و ناراحت بودیم. مادربزرگم هم همراهمون بود و گریه میکرد. خانم همکار دوست پدرم گفت چی میل دارین بگم از اغذیه فروشی بگیرن ؟

مادربزرگم خیلی بامزه بود. وقتی داشت به شدت گریه میکرد یه دفعه هول هولکی با لهجه ترکی گفت: من همبرگرد می خورم ! khhnddh

هر دفعه خواهرم اینو تعریف میکنه می خندیم.

11 - زیبا ترین سخنی که شنیده اید؟

سخن زیبا که زیاد خوندم، چندتا از اونهایی که ثبت کردم برای شما هم میذارم:

حرف حق بر شما تاثیر خواهد گذاشت، حتی اگر آن را قبول نداشته باشید.

هیچ چیز گناه نیست بجز حماقت.

زندگی راستین شما زمانی است كه كاری برای كسی انجام دهید كه توان جبران محبت شما را نداشته باشد.

دشمنان خود را دوست بدارید؛ چرا كه آنها موارد ناتوانی‌تان را به شما می‌گویند.

وقتی شما نسبت به دیگران مهربان هستید، بدین معناست كه نسبت به خودتان مهربانترید.

یک روحانی هشتادساله همان حرفی را می‌زند که در هیجده‌سالگی در گوشش خوانده‌اند.

یک هنرمند بزرگ، چیزها را همان‌طور که هستند نمی‌بیند، اگر می‌دید هنرمند نبود.

امید و آرزو آخرین چیزی است که دست از گریبان بشر برمی‌دارد.

عمومأ افرادی که زیاد می‌دانند کم حرف می‌زنند و کسانی که کم می‌دانند، پرحرف هستند.

انسان دانا کسی است که همیشه در صدد یادگرفتن باشد.

تنبلی آنقدر آهسته راه می رود كه فقر و خواری برای رسیدن به آن دچار مشكل نمی شوند.

12 - بهترین فیلم رابرت دنیرو از نظر شما؟

راننده تاکسی

12+1-علت انتخاب نام کاربری "آلبرت کمپیون "؟

از شخصیت کمپیون خوشم می اومد چون باوجود جدیت و مصمم بودن، مهربان و دوستدار مردم بود.

14 - زیباترین ترانه ای که شنیده اید؟

خب خیلی ترانه ها بوده ولی اونایی که خیلی تو ذهنم مونده ترانه دختر ایرونی سیاوش شمس بوده و ترانه خاک از فریدون فروغی (نفسم این خاکه، خون گرمم پاکه)

۱۳۹۴/۱۱/۸ عصر ۱۱:۵۲
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, جروشا, خانم لمپرت, سروان رنو, حمید هامون, شارینگهام, ایـده آلـیـسـت, rahgozar_bineshan, اسکورپان شیردل, آقای همساده, واتسون, Memento, Princess Anne, اشپیلمن, BATMAN, ریچارد, پروفسور
آقای همساده آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۶/۸
اعتبار: 8

تشکرها : 1131
( 442 تشکر در 25 ارسال )
شماره ارسال: #166

سلام کاکو. خوش اومدی به صندلی داغ

-گفتی بت نداری. شخصیت محبوب حقیقی و مجازی ات (رمان یا فیلم یا هر چیز دیگه... کیه )

-خواننده های محبوب پاپت رو به ترتیب علاقه بنویس

- ظاهرا فریدون و فرهاد از نظر ارزش ترانه هاشون تفاوت چندانی با هم ندارن. به نظرت چرا اکثر طرفداراشون جلوی هم گارد دارن؟

- محبوبترین تالار کافه و بهترین پستی که خوندی چی بوده؟  کدوم پست خودت رو بیشتر از بقیه نوشته هات دوست داری؟

- دکتر شریعتی و علامه جعفری و ... اگه روشنفکر مذهبی نیستند پس چی ان؟

سپاس فراوان دوست عزیز

-گفتی بت نداری. شخصیت محبوب حقیقی و مجازی ات (رمان یا فیلم یا هر چیز دیگه... کیه )

- ظاهرا فریدون و فرهاد از نظر ارزش ترانه هاشون تفاوت چندانی با هم ندارن. به نظرت چرا اکثر طرفداراشون جلوی هم گارد دارن؟

- محبوبترین تالار کافه و بهترین پستی که خوندی چی بوده؟  کدوم پست خودت رو بیشتر از بقیه نوشته هات دوست داری؟

سپاس فراوان دوست عزیز

۱۳۹۴/۱۱/۸ عصر ۱۱:۵۷
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, خانم لمپرت, جروشا, حمید هامون, فورست, اسکورپان شیردل, واتسون, Memento, اشپیلمن
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11430
( 18963 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #167

فرض کنید  در یک بالون سه نفره در اوج آسمان روی اقیانوس آرام هستید که یهو اوضاع ناآرام میشه:) شما هدایتگر بالونید . بالون سوراخ میشه و مجبورید برای فرود رو خشکی یک نفر رو  بین این دو، بندازید پایین! چه کسی و چرا؟

1- هایده و توماس ادیسون

2- گوگوش و چارلی چاپلین

3- آنگلا مرکل و مریلین مونرو

4- سوفیا لورن و همفری بوگارت

5- آنجلینا جولی و عباس میرزا

6- اوباما و اُپرا وینفری

7- صدام حسین و ادولف هیتلر

8- پروین اعتصامی و گاندی

9....

وای . فک ام درد گرفت از بس خندیدم. khhnddh

هم پرسش های جروشا جالب بود و هم پاسخ های کمپیون . :llerr

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۴/۱۱/۹ صبح ۱۲:۱۰
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : جروشا, خانم لمپرت, حمید هامون, شارینگهام, اسکورپان شیردل, آقای همساده, واتسون, Memento, اشپیلمن, ریچارد, آلبرت کمپیون
آلبرت کمپیون آفلاین
کارآگاه کافه

شماره ارسال: #168

(۱۳۹۴/۱۱/۸ عصر ۰۹:۴۹)کنتس پابرهنه نوشته شده:  

درود بر آلبرت کمپیون عزیز و ممنون از اینکه پاسخگوی سوالاتمون هستید.

درود بر شما کنتس عزیز، خوشحالم که در خدمت تون هستم.

1-آیا تا به حال در یک فیلم کاراکتری بوده که شخصیتش شبیه شما باشه و خیلی باهاش هم ذات پنداری کنید؟ کدوم شخصیت؟

بله. فیلمهایی که یک قهرمان داره که خودش داغونه اما دلش برای مردمش می سوزه و سعی میکنه جامعه رو نجات بده. مثل فیلم راننده تاکسی و گوست داگ. گوست داگ رو شاید 50 بار دیدم. از تلویزیون. از نوار ویدئو. با سانسور، بدون سانسور. وی سی دی، دی وی دی، اچ دی، زیرنویس، دوبله... آخر فیلم وقتی گوست داگ بدون اسلحه به سمت استادش میره و اون هم در کمال نامردی چند بار بهش شلیک میکنه، نقش بر زمین میشه و با لبخندی رضایتمندانه دنیای آدم های سنگدل رو ترک میکنه خیلی متاثر شدم...

2-متولد چه ماهی هستید و آیا به تاثیر ماه تولد در خصوصیات اخلاقی اعتقاد دارید؟

تیر ، خیر

3-آیا در بین افراد مشهور از نظر چهره شبیه به فرد خاصی هستید؟

تو مغازه ای ایستاده بودم. دوتا جوان هم بودن یکی شون یواش به اون یکی گفت یارو شبیه برانکوئه. که صداش رو شنیدم و دیدم راست میگه.

4-یک انتقاد از مدیران کافه؟

این قانون که هر کس می تونه چندتا آیدی داشته باشه رو بردارن. توی هر سایتی من دیدم مثل قیسبوگ و جاهای دیگه هر کاربر فقط می تونه یک آیدی داشته باشه و داشتن بیش از یک آیدی ممنوعه. خود مدیران این کار رو نکنند تا باقی کاربرها هم دست به این کار نزنند. چون داشتن چند هویت در یک سایت فقط باعث سوءاستفاده میشه.

5- نظرتون در مورد اصغر فرهادی چیه؟ آیا اسکار حقش بود یا جایزه ای سیاسی بود؟

فیلم درباره الی رو دیدم و خوشم نیومد. فیلم جدایی نادر... رو هم چند دقیقه نگاه کردم دیدم همش دعوا و جنگ اعصابه بقیه ش رو نگاه نکردم. تا اونجایی که می دونم جایزه اسکار رو هم براش خریدن. بعد از قضیه اسکار دیدیم و دیدید که مواضع سیاسی گرفت و برای چه کسانی شیرین زبانی کرد.

6-دریا رو بیشتر دوست دارید یا جنگل رو؟ با توجه به اینکه شمال هستید در ماه چند بار کنار دریا میروید؟

هر دو رو دوست دارم. البته دریا رو بیشتر. این یک سوال روانشناسیه :cheshmak: دریا نماد زندگیه و جنگل نماد مرگ.

بیشتر بهار و تابستون دریا میریم. زیاد هم نمیریم، بیشتر مواقعی که خانواده دور هم جمع باشیم.

7- درباره زندگی شخصی فروغ کتابی مطالعه کردید؟ در زندگیِ مشترکش حق رو به پرویز شاپور میدید یا فروغ فرخزاد؟

خیر هنوز درباره زندگی خصوصی فروغ کتابی نخوندم. من دو دیوان شعر از فروغ دارم. اولی رو سالها پیش خریدم که خیلی هم شکیل و شیکه و یک سی دی هم در اون هست. اما بعدها که نسخه غیرمجاز و زیرزمینی دیوان اشعار فروغ رو از یک دستفروش خریدم فهمیدم که در اون کتاب زیبا و خوش قیافه، حدود 12 شعر از فروغ رو به طور کامل حذف کردن ! zzzz: از نظر سیستم حاکم فروغ یک شاعر منحرف محسوب میشه برای همین کتابهایی که در داخل کشور درباره زندگی فروغ مجوز گرفته و چاپ میشه اصلاً قابل اعتماد نیستند.

8- نظرتون درباره دوستانی که اسمشون رو نوشتم چیه؟

فورست: دوست مهربان، بی غل و غش و متفکر

اسکورپان شیردل: همشهری عزیز ما که فکر کنم مثل من زود جوش میارن

خانم لمپرت: مهربان ترین عضو کافه و یک الگوی اخلاقی خوب

جروشا: دختر بسیار با استعداد و پرانرژی و شاعر و خوش ذوق و در عین حال مهربان و شاد

بتمن: خیلی مهربان هستند ایشون و به من محبت دارند. پست ها نوستالژیکشون هم واقعاً جالب هست.

ایده آلیست: زیاد نمی شناسم ایشون رو ولی از آواتار و مشخصات و همینطور پست هاشون بنظر می رسه که خیلی غمگین هستند.

سروان رنو: نماینده خلف پیشوا در کافه ! از تعریف و تمجید خیلی خوشش میاد. هندونه های زیربغلش منو یاد دربند میندازه khhnddh

حمید هامون: پدری مهربان و فکر میکنم اسم دخترشون آوا باشه. ایشون در کافه همیشه به من محبت داشتند.

کاپیتان اسکای: خونسرد، مهربان، هنرمند و آگاه

کنتس پابرهنه: مهربان، آرام و دارای بینش عمیق. ایشون هم از دوستان خوب من هستند.

9- تفاوت عشق پسرونه با عشق دخترونه چیه؟

پسرها زودتر عاشق میشن و عشق هاشون رو زودتر فراموش میکنن اما دخترها دیر عاشق میشن و دیر هم عشقشون رو فراموش میکنن. این عکس هم جالبه :

10- آیا در کافه کاربری هست که شما به دلایلی ازش خوشتون نیاد؟

ممکنه از یک پست خوشم نیاد اما نه فرد خاصی نیست که ازش بدم بیاد.

11- از خواننده های پاپ امروز , صدای چه کسی رو دوست دارید؟

موسیقی شاد که در ایران ممنوعه چون میگن باعث غناء میشه (!) برای همین موسیقی پاپ امروزی که در ایران خونده میشه رو گوش نمیدم.

12- آیا تا به حال کنسرت موسیقی رفتید؟ اگر بله, کنسرت کدوم خواننده؟

کنسرت خواننده خاصی که نرفتم فقط یه بار تو دبی سعید شایسته و سحر اومدن تو دیسکو هتلمون برنامه اجرا کردن که رفتم دیدم. سعید شایسته افتضاح بود ولی سحر انصافاً خوب خوند.

از همه دوستان بابت لطفی که به من داشتند سپاسگزارم. بقیه سوالها رو فردا شب جواب میدم.

۱۳۹۴/۱۱/۹ صبح ۰۱:۱۵
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, فورست, جروشا, حمید هامون, خانم لمپرت, کاپیتان اسکای, سروان رنو, ایـده آلـیـسـت, شارینگهام, اسکورپان شیردل, آقای همساده, واتسون, Memento, اشپیلمن, BATMAN, ریچارد, پروفسور
کاپیتان اسکای آفلاین
کاپیتان
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۴/۳۱
اعتبار: 49

تشکرها : 1957
( 4239 تشکر در 288 ارسال )
شماره ارسال: #169
قلندری

ای خسته زدولت معانی

ای کرده به این و آن تبانی

نا آمده رفته ای به اصداغ

بنشسته به روی صندلی، داغ

بگذار نفس به جا بیاید

بر جان و دلت جلا بیاید

بشناس و سپس قلندری کن

با مردم کافه کرکری کن

حالا که نشسته ای به سرمد

می گویمت ای جوان، خوش آمد

اهل غزل و ترانه هستی؟

با شعر تو در میانه هستی؟

نزد تو خدای سینما کیست؟

در عرصه ی فیلم کدخدا کیست؟

در عرصه ی ژانر سینمایی،

طنز و کمدی و یا جنایی؟

در عالم سینما و مستی،

دل برده و عاشق که هستی؟

هپ برن به چشم تو قشنگ است؟

یا ناتالی وود شوخ و شنگ است؟

دل بسته ی نقش اینگریدی؟

یا فیلمی از اینگرید ندیدی؟

در چشم تو سینما سپید است،

یا پر ز سیاهی و پلید است؟

از خویش بگو برای کافه

از خلق و خیال و از قیافه

اهل خور و خواب و مفتخواری،

یا مرد تلاش و پشتکاری؟

پرمدعی و گنده دماغی؟

یا بر همگان شمع و چراغی؟

گر جای خدا نشسته بودی،

این چرخ چگونه بسته بودی؟

ما جمله اسیر سرنوشتیم،

یا طالع خویش را نوشتیم؟

.

در جام جهان بلند باشی

شاد و خوش و سربلند باشی

ارادتمند: کاپیتان اسکای
۱۳۹۴/۱۱/۹ صبح ۰۹:۵۷
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : سروان رنو, آمادئوس, فورست, جروشا, تارا, حمید هامون, کنتس پابرهنه, ایـده آلـیـسـت, rahgozar_bineshan, شارینگهام, اسکورپان شیردل, دزیره, Classic, آقای همساده, واتسون, Memento, اشپیلمن, BATMAN, آلبرت کمپیون
ایـده آلـیـسـت آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۴/۱۲
اعتبار: 18

تشکرها : 1018
( 507 تشکر در 26 ارسال )
شماره ارسال: #170

درود بر شما جناب کمپیون گرامی؛

امیدوارم اوضاع بر وفق مراد باشد؛

خب پرسش های من:

1- گفتید که نسبت به ایران تعصب دارید، اما یک سوال، به نظر شما این که کسی در یک کشور به دنیا می آید، به دلیل جبر جغرافیایی نیست؟ مثلا شما اگر در کشور سوئد به دنیا آمده بودید، نسبت به آن کشور هم تعصب داشتید؟

2- گفتید از کسی که به ایران خیانت کند، خوشتان نمی آید، حال اگر این شخص در باب هدف های صلح طلبانه جهانی، این کار را انجام دهد (کارش از نظر شما خیانت باشد)، نظرتان چیست؟

3- بیشتر مواقع عقل و منطق در تصمیم گیریهایتان دخیل هستند یا قلب و احساس؟

4- عقل گرایی (علم تئوری) را می پسندید یا تجربه گرایی؟

5- به نسبی گرایی معتقدید؟ یا اینکه به نظرتان مطلق هایی می توانند در زندگی ما وجود داشته باشند؟

6- اگر یک روز از نظر علمی و منطقی به شما ثابت شود که یکی از باورهایتان که تاکنون به آن ایمان قلبی داشتید، اشتباه بوده است، چه می کنید؟

7- به نظرتان رسیدن به کمون واحد جهانی، قابل لمس و دست یافتنی ست یا فقط در حد شعار هست؟

8- به غیر از کامو، چه اشخاص دیگری در افکار و اندیشه های شما تاثیر گذاشته اند؟

---

9- چه آرزوهایی در کودکی داشتید؟ به کدام دست یافتید و به کدام دست نیافتید هنوز؟

10- آیا زندگی زیباست؟

11- چند دوست بسیار صمیمی تا به حال داشتید و با چه تعداد از آنها هنوز رابطه دارید؟

12- کودک دورنتان تا چه حد فعال هست؟

13- نظرتان راجع به اندیشه های فروید و علم روانکاوی چیست؟

14- تا چه حد در رویاهای خود سیر می کنید؟

---

15- چه هنری را می پسندید؟

16- دوست داشتید روزی هنرمند بزرگی شوید؟

17- هنرهای با ظرافت دست را می پسندید یا با مفهوم؟

18- یک بیت شعر یا جمله ماندگار که همیشه برای خود تکرار می کنید؟ (به جز متن امضایتان)

پیشاپیش ممنون از پاسخ گویی تان

با عرض ادب و احترام

ایده آلیست

غم قفس به کنار، آنچه عقاب را پیر می کند، پرواز زاغهای بی سر و پاست!
۱۳۹۴/۱۱/۹ عصر ۰۶:۵۱
تشکر شده توسط : شارینگهام, کنتس پابرهنه, فورست, جروشا, خانم لمپرت, آقای همساده, واتسون, Memento, اشپیلمن, ریچارد
آلبرت کمپیون آفلاین
کارآگاه کافه

شماره ارسال: #171

(۱۳۹۴/۱۱/۸ عصر ۱۰:۳۴)جروشا نوشته شده:  

(۱۳۹۴/۱۱/۸ عصر ۰۹:۵۶)آلبرت کمپیون نوشته شده:  

اوه! :D بزرگترین سوتی زندگیتون رو دادید جناب آلبرت چون با لکتر هانیبال آدمخوار طرفیدzzzz:

حالا این هانیبال ما که اون هانیبال آدمخوار نیست، دیگرون این یوزرنیم رو براش انتخاب کردن و مجبور شد قبول کنه. وگرنه هانیبال ما عاشق و سینه چاک ناتالی ووده :cheshmak:

اما حالا که منم شناکنان بزور خودمو به اینور ساحل نجات رسوندم سری دوم سوالات عجیب غریب خودمو مینویسم توکاغذ و میذارم تو بطری و میندازم تو آب هروقت رسید دستتون جواب بدید.

فرض کنید دنیا کارتونی بشه و قادر باشید انتخاب کنید کی، کجا و در چه زمانی باشید:

باور کنید من اصلاً اهل کارتون و انیمیشن نیستم و جواب دادن به این سوالها خیلی سخته برام ashk

حالا یه چیزهای که از بچگی یادمه رو سعی می کنم به یاد بیارم

1- دوست دارید کدوم شخصیت کارتونی معروف بشید؟

ارنستو دیراسی دوست و همکلاسی انریکو تو بچه های مدرسه والت

2- دوست دارید در زمان و مکان کدوم داستان کارتونی معروف حاضر باشید؟

بچه های مدرسه والت

3- دوست دارید با کدوم شخصیت پسر کارتونی معروف دوست بشید؟

با همون دیراسی و سباستین تو کارتون بل و سباستین و یا فرانس تو خانواده دکتر ارنست

4- دوست دارید با کدوم خانوم کارتونی معروف ازدواج کنید؟

shakkk! یادم نمیاد... شاید کوتو تو سفرهای کومون

5- دوست دارید کدوم حیوون کارتونی معروف رو به عنوان پت نگهداری کنید؟

اسکیپی

6- دوست دارید بچه هاتون کدوم شخصیتهای کوچولوی کارتونی باشند؟

بچه های مثبت کارتون دهکده حیوانات

7- دوست دارید مادرزن کارتونی تون کی باشه؟

چه سوال سختی! مادر پرین تو باخانمان

8-در دنیای کارتونی تون به نظرتون این کاربران بسیارعزیز و گرامی چه شخصیت مشهوری میتونستن باشن؟

- Classic پدر پسرشجاع

- سروان رنو شیپورچی تو پسرشجاع khhnddh

- کاپیتان اسکای مارکوپولو

- اسکورپان شیردل بازرس ژاور تو بینوایان

- خانم لمپرت خانم دلگاریچی

- کنتس پابرهنه دختری به نام نل

- رهگذر بی نشان گربه نره تو پینوکیو

- حمید هامون پدر نل

- هانا اشمیت حنا دختری در مزرعه

- واتسون باباعلاالدین تو سندباد

- ایده آلیست من می دونم تو سفرهای گالیور

خیلی مرسی از شما:)

۱۳۹۴/۱۱/۹ عصر ۰۷:۱۱
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, rahgozar_bineshan, اسکورپان شیردل, ایـده آلـیـسـت, کاپیتان اسکای, شارینگهام, Papillon, خانم لمپرت, جروشا, آقای همساده, واتسون, Memento, اشپیلمن, BATMAN, ریچارد, پروفسور
آلبرت کمپیون آفلاین
کارآگاه کافه

شماره ارسال: #172

هانیبال عزیز سوالاتشون رو ایمیل کردن و خواستن که در صندلی داغ مطرح بشه.

سپاس از خانم لمپرت عزیز که ایمیل رو بدست بنده رسوندن.

هانیبال' نوشته شده:

با سلام...

ممنونم که در صندلی داغ شرکت کردید. پیشاپیش از جسارت بیش از حد بعضی از سوالات عذر میخوام.

سلام. خواهش میکنم، سوالاتت هیچ عیبی ندارن.

.

=======================================

.

1-    هدفتون توی زندگی چیه؟ دوست دارید تا آخر عمرتون چه حرکت خاصی زده باشید؟

وقتی 20 سالم بود هر روز روزنامه می خوندم و از خبرهای بدی که می دیدم حرص می خوردم.

اون موقع دلم میخواست هرطور که شده یه کار بزرگ انجام بدم و جامعه رو متحول کنم.

به این فکر می کردم که چطور میشه رییس جمهور شد و دست دزدها رو از بیت المال کوتاه کرد.

کم کم که بزرگتر شدم و بیشتر مطالعه کردم فهمیدم اینطوری نمیشه.

میشه رییس جمهور هم نشد و در جامعه تحول ایجاد کرد. بهم ثابت شد که تا وقتی خودمون رو اصلاح

نکنیم نمی تونیم تغییر مثبتی در دیگران ایجاد کنیم چون آدمها به رفتار آدم نگاه میکنند نه به گفتار.

هر آدمی به زعم خودش وظیفه داره انسان درستکار و صادقی باشه.

به قولی: برای خوب بودن لازم نیست کاری انجام دهیم، فقط کافیست بد نباشیم.

مردم ناخودآگاه همدیگر رو الگو قرار میدن و از هم تقلید می کنند.

باید همیشه یادم باشه که الگوی خوبی برای دیگران باشم و رفتار بد از من سر نزنه.

اینطوری میشه در جامعه تحول مثبت ایجاد کرد.

هدفم اینه که اونقدر آدم خوبی باشم و برای دیگران خاطرات خوب بسازم که وقتی مُردم دیگران 

خوبی هام رو به یاد بیارن و اونها هم سعی کنن خوب باشند. حرکت خاصی که دلم میخواد انجام بدم هم اینه

که دلم میخواد نویسنده بشم، خاطراتم رو به صورت داستان در بیارم و چاپ کنم.

2-    نظرتون راجع به سریال پایتخت؟!

طبق معمول توهین به قومیت ها در رسانه میلی...

باور کنید تمام سریال های تلویزیون هدفداره و برای ایجاد تفرقه و تضعیف اتحاد مردم ساخته میشه

من که اصلاً پای برنامه های تلویزیون ایران نمی شینم.

3-    آیا تا حالا خواب هیچ کدوم از کاربران رو هم دیدید؟!

خواب ؟! نه tajob2

4-    نظرتون درباره رویاهای صادقه که از اطرافیان -که می دونیم دروغگو نیستند(!)- می شنویم چیه؟

توهماته. اینها همه نتیجه خیالبافی زیاد و غرق شدن در باورهای خرافیه. چرا اونایی که خواب می بینن همیشه بعد از وقوع حوادث خوابشون رو تعریف میکنن ؟ چرا هیچوقت قبل از وقوعش ما رو از اتفاقی که قراره بیفته خبردار نمی کنن ؟ :cheshmak: هر خوابی که می بینیم از ضمیر ناخودآگاه ما سرچشمه می گیره. هرچی تو خواب می بینیم اطلاعاتی ست که قبلاً توی حافظه ما ثبت شده وگرنه هیچکس نمی تونه از غیب باخبر بشه. به فروید و تحقیقاتش در زمینه رویا مراجعه کنید.

5-    آیا در دوران کودکی «دختر همسایه» هم داشتید؟!!

بعله ! در اوایل دهه 70 چند سالی به خاطر شغل پدرم در گرگان زندگی می کردیم. همسایه بغلی ما 3 تا دختر خوشگل داشت. دختر کوچیکه اسمش ساناز بود. قدبلند بود و سفیدرو. گاهی میومد در خونه ما میگفت بیا بریم جلو خونه مون بدمینتون بازی کنیم! من 13 سالم بود و اون یک سال از من کوچیکتر بود. دختره با من مهربون بود و همین باعث حسادت برادر بزرگم شده بود. مدام بهم می گفت به این دختره محل نده خیلی عوضیه ! zzzz: من ساده هم که به برادر بزرگم اعتماد داشتم و ازش حرف شنوی داشتم به حرفش گوش می کردم و به دختره بی محلی می کردم:ccco مثلاً وقتی اومد در خونه مون و گفت کتابهای پارسالتو بهم قرض میدی ؟ به توصیه برادرم گفتم: ندارم، دادم به کس دیگه ! دختره هم طفلک اصلاً از دستم ناراحت نمیشد و دوباره میومد.

چند وقت پیش تو قیسبوگ دیدمش. هم عکسهای خودش رو دیدم و هم خانواده ش رو.

6-    بچگی تون، از اینایی بودید که اجازه نمی دادند کسی دست به وسایلشون بزنه؟! اگه نه، پس چطور همه اسباب بازی هاتون رو سالم نگه داشتید؟!!!

اتفاقاً تا کسی میومد خونه مون اسباب بازی هام رو میاوردم وسط و با بچه ها بازی می کردم.

البته خودم هم در بازی شرکت می کردم و مواظب بودم. اسباب بازی های فکریم

رو کمتر رو می کردم چون بیشتر دوستشون داشتم و اگر هم میاوردم به بچه ها میگفتم

که چطور ازش استفاده کنن تا خراب نشه.

7-    اینکه ازدواج نکردید دلیلش فلسفی بوده یا اجتماعی؟

دلیلش این بوده که هیچوقت عاشق کسی نبودم. یعنی دختری رو ندیدم که اونقدر دوستش

داشته باشم که بخوام براش خودم رو به آب و آتیش بزنم. من ذاتاً آدم درونگرایی هستم و

تنهایی خودم رو خیلی دوست دارم. ازدواج آغاز دردسره و به نظر من برای همه آدمها ضرورت نداره.

8-    گناه های زیر به چه ترتیبی توی شما وجود داره؟! :دی

شکم پرستی/ حسادت/ غضب/ طمع/ تنبلی/شهوت/غرور

چه میدونم والا ! idont شاید اینجوریه :

تنبلی/ شکم پرستی/ غضب/ غرور/ طمع/ حسادت/ شهوت

9-    چطور با کافه آشنا شدید؟ چه اتفاق خاصی افتاد که بعد از یک دوره غیبت نظرتون راجع به مدیریت کافه عوض شد؟

داشتم درباره فیلم کازابلانکا سرچ می کردم که سر از اینجا درآوردم. راستش با برخورد سردی

که در کافه با من شد به این نتیجه رسیدم که کسی اینجا منو نمی خواد و بهتره برگردم به همون قیسبوگ. من در قیسبوگ حدود 2000 فالوئر دارم و مدیر یک پیج معروف هم هستم. بعد که خودت ایمیل های متعدد بهم زدی و گفتی که کابرهای زیادی سراغ منو میگیرن نظرم عوض شد و برگشتم.

10-    معنی اون شعر توت فرنگی چی بود؟! چرا از همه می پرسیدید؟! :دی

به پاسخم به خانم لمپرت مراجعه کنید.

11-    تفاوت عشق پسرونه با عشق دخترونه؟

اینم جواب دادم.

12-    آیا بچه دار شدن یک خودخواهی بزرگ نیست؟!

دقیقاً همینطوره. پدر و مادرها فقط بخاطر تنوع، سرگرمی خودشون یا گریز از تنهایی بچه ها رو بدنیا میارن. اما بعدش دیگه حوصله شون رو ندارن چون بچه خیلی خرج داره، خیلی زحمت داره و برای اینکه از خودشون سلب مسئولیت کنن از این حرفها می زنن :

پدر و مادر هرچی گفتن بچه وظیفه داره بگه چشم !

بهشت زیر پای پدر مادره، یعنی اگه هرکار گفتیم نکنی میری جهنم.

رضایت خدا در گروی رضایت پدر و مادره.

بچه حق نداره رو حرف پدر و مادرش حرف بزنه.

تو پرتوقعی ! ناسپاسی ! تو باید دست و پای ما رو ببوسی و خدا رو شکر کنی که ما رو داری.

13-    آیا واقعا خداباوران متعصب تر و خودبرتربین تر از خداناباوران هستند؟!!

هانیبال جان تعریفت رو از خدا عوض کن. دیدت رو بازتر کن تا بهتر بتونی راجع به آدمها قضاوت کنی. ما نباید به این نگاه کنیم

که مردم در مقابل چه خدایی ادعای بندگی میکنند. برای اینکه بدونی آدمها به چه خدایی اعتقاد دارند باید ببینی

اونها در زندگی عملاً پیرو چه چیزی هستند و برای رسیدن به چه چیزی خودشون رو به آب و آتش می زنند. مثلاً آدمهای مذهبی که ریاکاری میکنند و به زبان ادعای

خداپرستی دارند در اصل پول پرست هستند و خدای واقعی اونها پوله نه اونی که به زبان ادعا می کنند:cheshmak:

14-    آجیل های زیر رو به ترتیب علاقه مرتب کنید!!

بادوم/پسته/فندق/بادوم هندی/بادوم زمینی/تخمه هندونه/تخمه آفتابگردان/تخمه کدو/ تخمه ژاپنی!

تخمه کدو / بادوم هندی / پسته / فندق / بادوم زمینی / تخمه ژاپنی / آفتابگردان / تخمه هندونه

15-    از بین مواد مخدر کدوما رو مصرف کردید؟ هر کدوم چه حسی به آدم میده؟! :دی

دور از جون ! راستش اصلاً در عمرم مواد مخدر از نزدیک هم ندیدم چه برسه به اینکه مصرف کنم.

16-    به نظرتون دلیل اصلی خودکشی نکردن آدم هایی که به خدا عقیده ندارند ترس نیست؟! آیا غیر از اینه که «زندگی برای زندگی» یک جور فرار ازحقیقته ؟

اتفاقاً دلیل اینکه آدمهای مذهبی خودکشی نمی کنن ترسه و ترس از جهنمه. آدمهای غیرمذهبی هم

چون به گناه اعتقاد ندارند و طبیعتاً ترسی از جهنم ندارند راحت تر می تونن خودشون رو ببخشن

و بدی هاشون رو اصلاح کنند :cheshmak:

17-    از بین جملات اعتبارهایی که گرفتید و اعتبارهایی که دادید، کدوم ها رو بیشتر از همه دوست دارید؟

اونایی که مهر و محبت بیشتری در اون بوده رو بیشتر دوست دارم

18-    اگه یک پول خیلی هنگفت به دست تون برسه باش چه می کنید؟

اولاً دچار استرس میشم از اینکه امنیت جانیم به خطر بیفته ! بعد میرم تهران خونه می خرم. دوره زبان انگلیسیم رو کامل می کنم و وقتی زبانم خوب شد مهاجرت می کنم به یک کشور پیشرفته و آزاد.

19-    20 سال بعد خودتون رو پیش بینی کنید!

بازنشسته تامین اجتماعی شدم و زندگی آروم و بی سروصدایی دارم.

20-    هر کدوم از شکلک های زیر رو که می بینید یاد کدوم یک از کاربران می افتید؟! :دی

ای بابا... اینا رو دیگه کجای دلم بذارم ؟!

:dodgy: : اسکورپان

:D: سروان

asabi: سروان

eeiikk: بازم سروان

nnnn: : بازم سروان

:ccco: خودم !

:!z564b : سروان

khande : خودت

shakkk! : سروان

cryyy! : اسکورپان یه بار یادمه این اسمایلی رو گذاشت

idont : سروان

taeed : خودت

::ok: : خودم

:huh: : خودم

:blush: : خانم لمپرت

{#smilies.biggrin} : ؟

:eee2: سروان

mmmm: : جروشا

zzzz: : خودت

:ttt1 : بانو الیزا

rrrr: : سروان

====================

سوال آخر: اگه بخواهید 3 نفر رو به چالش صندلی داغ دعوت کنید کیا هستند؟

خانم لمپرت، خودت و سروان رنو

بازم ممنونم. ببخشید که نشد شخصا پست رو ارسال کنم.

با آرزوی بهترین ها...

یکم سوالاتت سخت بود ولی از لطفت سپاسگزارم.

۱۳۹۴/۱۱/۹ عصر ۰۷:۴۲
تشکر شده توسط : اسکورپان شیردل, ایـده آلـیـسـت, rahgozar_bineshan, حمید هامون, Papillon, خانم لمپرت, سروان رنو, جروشا, آقای همساده, واتسون, Memento, اشپیلمن, ریچارد, پروفسور
آلبرت کمپیون آفلاین
کارآگاه کافه

شماره ارسال: #173

(۱۳۹۴/۱۱/۸ عصر ۱۱:۵۷)آقای همساده نوشته شده:  

سلام خیلی ممنون

بت ندارم یعنی کوکورانه تقلید نمی کنم و وقتی کسی رو الگو قرار میدم عیبهاش رو هم می پذیرم.

بعد اینکه اگه کسی از شخصیت محبوبم انتقاد کنه عصبانی نمیشم و قاطی نمی کنم.

خیلی ها هستن مثل رضاشاه بزرگ بخاطر میهن پرستی و شجاعتش

از بین نویسنده های داخلی صادق چوبک به خاطر کتاب سنگ صبور و از خارجی ها آلبر کامو (بخاطر تمام آثارش مخصوصاً بیگانه و سقوط) ویکتور هوگو (بخاطر آثار رمانتیک و احساسات برانگیزی مثل بینوایان، ری بلاس و گوژپشت نتردام) بالزاک (بخاطر سبک رئالیستیش و رمان چرم ساغری)، جورج اورول (1984 و قلعه حیوانات) ساموئل بکت (در انتظار گودو) و ....

از بین خواننده ها فریدون فرخزاد بخاطر میهن پرستی و مهربانیش و از شعرا خیام و فروغ فرخزاد بخاطر درک عمیق شون از زندگی

ستار، فرزین، بتی، مرجان، رامش، سیاوش شمس، مارلن و ...

از خارجی ها هم :

لورا برانیگان، مایکل جکسون، الیویا نیوتون جان، گروه ABBA، گروه Ace of Base

چرا خیلی با هم فرق دارن. فریدون فروغی کجا و فرهاد کجا ! فریدون هم صدای قدرتمندی داشت و بهتر می خوند و هم مضمون ترانه هاش غنی تر بود. همه میدونن اعتیاد چیه و چه عوارضی داره، به نظر من آدم های درست و حسابی هیچوقت سراغ اعتیاد نمیرن. شما از یک معتاد منقل وافوری که تا آخر عمرش هم اعتیادش رو ترک نکرد انتظار دارید عقل درست و حسابی داشته باشه ؟ این همون آدم عقده ای بود که وقتی نابودی و اضمحلال مملکت رو دید اشک شوق می ریخت و اون آلبوم های شرم آور رو بیرون داد که ملک هرگز به ظلم و جور نمی ماند و این حرفها. ولی فریدون میهن پرست تر و کارنامه ش خیلی بهتر بود، حداقل اعتیاد نداشت.

همه تالارها خوبن مثل تالار شعر و ادبیات اما دانلودسرا رو از همه بیشتر دوست دارم. پستهای نوستالژیک رو خیلی دوست دارم، پستهای غیر سینمایی که مربوط به خاطرات قدیم هستند. پست بازی های قدیمی مثل سرنخ و روپولی و کلاً اون تاپیک فیلم های ارزشمند قدیمی ایرانی.

دروغگو !

اینایی که گفتید مذهبی هستند اما روشنفکر به هیچ عنوان. عبدالکریم سروش و مهدی بازرگان و محسن کدیور و شریعتی و ... همه از یک قماشن. منتها فقط لباسهاشون با هم فرق داره. مملکت رو دست هر کدوم بدی سر سه سوت تقدیم میکنن به اربابان خارجی شون (آمریکا و انگلیس و ...) :cheshmak:

سپاس فراوان دوست عزیز

لطف کردید

۱۳۹۴/۱۱/۹ عصر ۰۷:۵۸
تشکر شده توسط : فورست, حمید هامون, اسکورپان شیردل, Papillon, خانم لمپرت, سروان رنو, oceanic, آقای همساده, Memento, اشپیلمن, BATMAN, ریچارد, پروفسور
اسکورپان شیردل آفلاین
ناظر انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۱۱
اعتبار: 50

تشکرها : 5286
( 6629 تشکر در 287 ارسال )
شماره ارسال: #174

و اما سری دوم سوالات

1- فکر نمی کنی نگاهت نسبت به بعضی چیزها خیلی بدبینانه است؟ مثلا در مورد سریال پایتخت ، اینکه توطئه ای پشتش باشه بیش از حد دائی جان ناپلئونی نیست؟

2- واقعا ما بعد از مردن تموم میشیم؟

3- اعتقادی به متافیزیک ندارید؟

4- به صدای کدام خواننده علاقه دارید؟ منظور ایرانیهای خارج از کشوره

5- نظرتون درباره تناسخ چیه؟

6- آیا می و شراب در اشعار شاعران بزرگ ما جنبه ی معنوی و عرفانی داره یا مادی و واقعی؟

7- فلسفه همون عقله؟

8- چرا دانلد ترامپ تو آمریکا اینقدر طرفدار داره؟

9- 11 سپتامبر توطئه ی صهیونیست ها بود؟

10- بین این سه نفر کار کدومشون رو بیشتر می پسندید؟ اردلان سرافراز ، شهیار قنبری ، ایرج جنتی عطایی

طریقت سامورایی استوار بر مرگ است. آن‌گاه که باید بین مرگ و زندگی یکی را انتخاب کنی، بی‌درنگ مرگ را برگزین. دشوار نیست؛ مصمم باش و پیش رو. آن هنگام که تحت فشار انتخاب زندگی یا مرگ قرار گرفته‌ای، لزومی هم ندارد به هدف خود برسی {گوست داگ؛سلوک سامورایی}
۱۳۹۴/۱۱/۹ عصر ۰۸:۲۱
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, حمید هامون, خانم لمپرت, فورست, جروشا, آقای همساده, واتسون, Memento, اشپیلمن, ریچارد, آلبرت کمپیون
آلبرت کمپیون آفلاین
کارآگاه کافه

شماره ارسال: #175

(۱۳۹۴/۱۱/۹ صبح ۰۹:۵۷)کاپیتان اسکای نوشته شده:  

درود بر شما جناب کاپیتان

ای خسته زدولت معانی

ای کرده به این و آن تبانی

نا آمده رفته ای به اصداغ

بنشسته به روی صندلی، داغ

بگذار نفس به جا بیاید

بر جان و دلت جلا بیاید

بشناس و سپس قلندری کن

با مردم کافه کرکری کن

با هیچکس کرکری نکردم، به جان خودم!

این نقاشی زیباست، شما کشیدین ؟

حالا که نشسته ای به سرمد

می گویمت ای جوان، خوش آمد

سپاسگزارم

اهل غزل و ترانه هستی؟

با شعر تو در میانه هستی؟

بیشتر رباعیات خیام رو می خونم و حفظ هستم.

گاهی هم که دلم میگیره فروغ می خونم و آروم میشم.

نزد تو خدای سینما کیست؟

در عرصه ی فیلم کدخدا کیست؟

همونطور که در معرفی خودم عرض کردم چندان اهل سینما نیستم

ولی فیلمهای جیم جارموش رو دیدم و خوشم اومد.

در عرصه ی ژانر سینمایی،

طنز و کمدی و یا جنایی؟

هر فیلمی که خوش ساخت باشه و روش کار شده باشه

نه اینکه سر هم بندی کرده باشن. معمولاً فیلم هایی که راجع به خانواده باشن

و در اون عشق و محبت باشه و پایان خوشی داشته باشه رو دوست دارم.

فیلم هایی که خشن و پر از صحنه های دعوا و درگیری لفظی و انفجار و این چیزها

باشه رو دوست ندارم. چون به اندازه کافی تو جامعه خودمون از این چیزها می بینیم.

در عالم سینما و مستی،

دل برده و عاشق که هستی؟

عاشق هیچکدوم از هنرپیشه ها نیستم ولی هر وقت فیلم خوبی می بینم

ممکنه از هنرپیشه ای خوشم بیاد. مثل فیلم (Donkey Skin 1970) که داشتم

ترجمه اش می کردم و از کاترین دنوو خیلی خوشم اومد.

هپ برن به چشم تو قشنگ است؟

یا ناتالی وود شوخ و شنگ است؟

از هپ برن فعلاً فقط معما رو دیدم که خیلی بامزه بود. صبحانه در تیفانی رو هم

دانلود کردم که در نوبت گذاشتم (ظاهراً بروس لی از این فیلم خوشش نمی اومده

چون احساس می کرده در اون به نژاد شرق آسیایی توهین شده)

از ناتالی وود هم هنوز فیلمی ندیدم.

دل بسته ی نقش اینگریدی؟

یا فیلمی از اینگرید ندیدی؟

فیلم کازابلانکا رو دیدم و از دوبله ش خوشم اومد. بخصوص که صدای

خانم ناظریان خیلی خوب رو صورت اینگرید برگمن می نشست.

اون سکانسی که با سام راجع به اون آهنگ قدیمی صحبت می کنه رو دوست دارم.

در چشم تو سینما سپید است،

یا پر ز سیاهی و پلید است؟

سینما یه صنعت پولسازه و کارش سرگرم کردن مردمه.

مردم برای تفریح به سینما میرن نه برای اینکه چیزی یاد بگیرن و

معمولاً هم با پاپ کورن وارد سالن میشن نه با قلم و کاغذ.

توی سینما معمولاً همه چیز زیباتر از اون چیزی هست که

در عالم واقعیت می بینیم. تو فیلم ها همیشه آدم خوبها

پاداش می گیرن و آدم بدها به سزای اعمالشون می رسن.

کار سینما اینه که یه دروغ شیرین رو به جای یه حقیقت تلخ به مردم

نشون بده. اصولاً دوام و زنده ماندن سینما هم به همین وابسته است.

برای همینه که مردم جلوی سینماها صف میکشن اما جلوی کتاب فروشی ها معمولاً خلوته :cheshmak:

(بنده هم به سینما فقط به عنوان یک سرگرمی نگاه می کنم)

از خویش بگو برای کافه

از خلق و خیال و از قیافه

اهل خور و خواب و مفتخواری،

یا مرد تلاش و پشتکاری؟

پرمدعی و گنده دماغی؟

یا بر همگان شمع و چراغی؟

پدرم مدیرکل بازنشسته و بچه مازندران هست.

ایشون در سال 76 مدیرکل نمونه کشور در بخش تعاون روستایی شدند.

مادرم هم خانه دار و از ترک های مهاجر (یعنی پدربزرگ و مادربزرگم از شوروی به ایران آمدند)

برادر بزرگم دکتر متخصصه و عضو هیات علمی دانشگاه ارومیه ست

خواهر کوچیکم لیسانس مامایی و فوق روانشناسی داره

برادر کوچیکم مهندس برقه و با خواهر کوچیکم تو خونه مون تو تهران کار و زندگی میکنن

دوتا خواهرای دیگم هم زبان و حسابداری خوندن و یکی در تهران و دیگری در کرج ساکن هستند

من هم اینجا یار غار پدر و مادرم هستم. یه مغازه هم داریم که اجاره دادیم.

و یه باغ مرکبات و زمین شالیزاری هم داریم که برنج سالمون رو تامین میکنه.

خودم حدود 16 سال تو مغازه خشکبار که داشتیم کار کردم اما بازار خوب نبود و جمعش کردیم.

گاهی بعضی از دوستان و مشتری های قدیمیم میان و از آرشیوم چیزهایی رو میخرن

فیلم هم ترجمه میکنم و می فروشم. از زندگیم راضی هستم و شکایتی ندارم.

گر جای خدا نشسته بودی،

این چرخ چگونه بسته بودی؟

ما جمله اسیر سرنوشتیم،

یا طالع خویش را نوشتیم؟

ما تابع جبر جغرافیایی، ژنتیک و محیط تربیتی خانواده مون هستیم

بعضی ها خوش شانسن و تو خانواده های آروم و مرفه بدنیا میان

و نیازی ندارن که زیاد خودشون رو در زندگی به زحمت بندازن

بعضی ها هم بدشانسن و در خانواده های فقیر و

پر از جنگ و دعوا بدنیا میان.

بعضی ها کور یا کر و لال بدنیا میان. بعضی ها تالاسمی یا مونگول

به دنیا میان. بعضی ها با بیماری های لاعلاج بدنیا میان.

کاریش نمیشه کرد، آدم باید خودش رو با شرایط زمانه وفق بده و سعی

کنه با تلاش و اراده قوی خودش رو بالا بکشه و ترقی کنه.

اگر فقیر به دنیا بیایید تقصیر شما نیست اما اگر فقیر از دنیا بروید نشانه بی عرضگی شماست.

در جام جهان بلند باشی

شاد و خوش و سربلند باشی

شما چقدر خوب شعر میگید جناب کاپیتان

سپاسگزارم، محبت کردید

۱۳۹۴/۱۱/۹ عصر ۰۸:۲۴
تشکر شده توسط : کاپیتان اسکای, کنتس پابرهنه, حمید هامون, خانم لمپرت, سروان رنو, فورست, جروشا, آقای همساده, واتسون, Memento, اشپیلمن, ریچارد, پروفسور
آلبرت کمپیون آفلاین
کارآگاه کافه

شماره ارسال: #176

(۱۳۹۴/۱۱/۹ عصر ۰۶:۵۱)ایـده آلـیـسـت نوشته شده:  

درود بر شما جناب کمپیون گرامی؛

امیدوارم اوضاع بر وفق مراد باشد؛

درود، ممنون

خب پرسش های من:

1- گفتید که نسبت به ایران تعصب دارید، اما یک سوال، به نظر شما این که کسی در یک کشور به دنیا می آید، به دلیل جبر جغرافیایی نیست؟ مثلا شما اگر در کشور سوئد به دنیا آمده بودید، نسبت به آن کشور هم تعصب داشتید؟

بله طبیعیه که هرجا بدنیا بیام نسبت به اون آب و خاک دلبستگی و تعصب داشته باشم. من که جهان وطن نیستم که وطنم برام مهم نباشه.

2- گفتید از کسی که به ایران خیانت کند، خوشتان نمی آید، حال اگر این شخص در باب هدف های صلح طلبانه جهانی، این کار را انجام دهد (کارش از نظر شما خیانت باشد)، نظرتان چیست؟

مگه میشه همچین چیزی رو پذیرفت ؟! یعنی یکی مثلاً به ایران خیانت کنه که به شوروی خدمت کرده باشه ؟ این کاری است که کمونیست های ایران میخواستن بکنن و ایران رو تبدیل کنن به یکی از اقمار شوروی.

3- بیشتر مواقع عقل و منطق در تصمیم گیریهایتان دخیل هستند یا قلب و احساس؟

معمولاً هردو رو در نظر میگیرم

4- عقل گرایی (علم تئوری) را می پسندید یا تجربه گرایی؟

تجربه گرایی رو ترجیح میدم.

5- به نسبی گرایی معتقدید؟ یا اینکه به نظرتان مطلق هایی می توانند در زندگی ما وجود داشته باشند؟

هیچ چیز مطلقی از نظر من در دنیا وجود ندارد. هیچ چیز کاملاً خوب یا کاملاً بد نیست. ارزش های اخلاقی هم همینطورند و نسبی اند. مثلاً الان در بندرعباس اگر زنی با چادر سیاه و روبنده بیاد تو خیابون میگن نجیبه و در اینجا این ارزش محسوب میشه اما اگر زنی با همین شکل و شمایل الان در خیابانهای فرانسه یا آلمان ظاهر بشه مردم ازش وحشت می کنند و فکر می کنند بمب گذاره.

6- اگر یک روز از نظر علمی و منطقی به شما ثابت شود که یکی از باورهایتان که تاکنون به آن ایمان قلبی داشتید، اشتباه بوده است، چه می کنید؟

ایمان قلبی یعنی چشمت رو ببندی و یک چیزی رو قبول کنی و اگر کسی با تو مخالفت کرد با تعصب و خشونت با او برخورد کنی. اما اگر دلایل و مدارک کافی بر ضد باورهایم پیدا کنم در عقایدم تجدیدنظر خواهم کرد چون تعصب ندارم.

7- به نظرتان رسیدن به کمون واحد جهانی، قابل لمس و دست یافتنی ست یا فقط در حد شعار هست؟

نه عملی نیست، کمونیست ها در طول تاریخ به اندازه کافی پدر مردم دنیا رو درآوردن دیگه کافیه این بحث ها.

8- به غیر از کامو، چه اشخاص دیگری در افکار و اندیشه های شما تاثیر گذاشته اند؟

زیگموند فروید، برتراند راسل و ...

9- چه آرزوهایی در کودکی داشتید؟ به کدام دست یافتید و به کدام دست نیافتید هنوز؟

آرزو داشتم کامپیوتر داشته باشم که بهش رسیدم و آرزو داشتم دنیا پر از صلح و دوستی بشه که برآورده نشد.

10- آیا زندگی زیباست؟

لطفاً پاسخهای قبلی من به سوالات دوستان رو بخونید

11- چند دوست بسیار صمیمی تا به حال داشتید و با چه تعداد از آنها هنوز رابطه دارید؟

یک همکلاسی داشتم که همسایه ما بود و هنوز هم هست.

12- کودک دورنتان تا چه حد فعال هست؟

متوجه نشدم

13- نظرتان راجع به اندیشه های فروید و علم روانکاوی چیست؟

فروید بنیانگزار علم روانکاوی بوده و تونسته انقلاب بزرگی در این زمینه به پا کنه و دنیا رو متحول کنه.

فروید دید سنتی و واپسگرای مردم دنیا رو نسبت به مسائل جنسی تغییر داد و ذهن ها رو باز کرد.

14- تا چه حد در رویاهای خود سیر می کنید؟

زیاد. رویاهای ما شخصیت و رفتار ما را شکل می دهند. دوست دارم آدم مفید و مثمر ثمری برای جامعه باشم.

15- چه هنری را می پسندید؟

همه هنرها رو دوست دارم. بخصوص هنرهای تجسمی مثل فرشبافی و تابلوفرش

16- دوست داشتید روزی هنرمند بزرگی شوید؟

بله اما نه اونقدر بزرگ که شهرت و معروفیت زیاد مانع آسایشم بشه و نتونم راحت تو خیابون راه برم.

17- هنرهای با ظرافت دست را می پسندید یا با مفهوم؟

با دست

18- یک بیت شعر یا جمله ماندگار که همیشه برای خود تکرار می کنید؟ (به جز متن امضایتان)

به پاسخهام به خانم لمپرت مراجعه شود

پیشاپیش ممنون از پاسخ گویی تان

با عرض ادب و احترام

ایده آلیست

ممنون لطف کردید

(۱۳۹۴/۱۱/۹ عصر ۰۸:۲۱)اسکورپان شیردل نوشته شده:  

و اما سری دوم سوالات

1- فکر نمی کنی نگاهت نسبت به بعضی چیزها خیلی بدبینانه است؟ مثلا در مورد سریال پایتخت ، اینکه توطئه ای پشتش باشه بیش از حد دائی جان ناپلئونی نیست؟

نه من هیچوقت بدون دلیل حرف نمی زنم. اگه شما معتقدید که مسئولین صداسیما آدمهای دلسوز و درستکاری هستند من بحثی با شما ندارم.

2- واقعا ما بعد از مردن تموم میشیم؟

نه، خودمون میریم ولی خوبی ها و بدی هامون باقی می مونه.

3- اعتقادی به متافیزیک ندارید؟

خیر ندارم چون وجاهت علمی نداره

4- به صدای کدام خواننده علاقه دارید؟ منظور ایرانیهای خارج از کشوره

به پاسخهای قبلی رجوع شود.

5- نظرتون درباره تناسخ چیه؟

اثبات نشده.

6- آیا می و شراب در اشعار شاعران بزرگ ما جنبه ی معنوی و عرفانی داره یا مادی و واقعی؟

شراب شرابه دیگه khhnddh

7- فلسفه همون عقله؟

نه

8- چرا دانلد ترامپ تو آمریکا اینقدر طرفدار داره؟

نمی دونم والا. الان یکی میاد میگه بحث سیاسی نکنید.

9- 11 سپتامبر توطئه ی صهیونیست ها بود؟

تروریست ها رو که خود ابرقدرتها میسازن. این همه بودجه و اسلحه از کجا میاد پس ؟؟

آمریکایی ها 1000 دلار هزینه میکنن 1 میلیون دلار سود می برند.

10- بین این سه نفر کار کدومشون رو بیشتر می پسندید؟ اردلان سرافراز ، شهیار قنبری ، ایرج جنتی عطایی

شعرهای اردلان سرفراز رو بیشتر دوست دارم

۱۳۹۴/۱۱/۹ عصر ۰۹:۱۸
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, ایـده آلـیـسـت, حمید هامون, Papillon, خانم لمپرت, سروان رنو, فورست, جروشا, آقای همساده, واتسون, Memento, اشپیلمن, ریچارد, پروفسور
ایـده آلـیـسـت آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۴/۱۲
اعتبار: 18

تشکرها : 1018
( 507 تشکر در 26 ارسال )
شماره ارسال: #177

با عرض پوزش بابت پاسخ دوباره؛

چند نکته و پرسش مانده بود که به نظرم مطرح شود بهتر است:

گفتید "سینما یک صنعت پولساز است و مردم برای تفریح به سینما می روند!" آیا این همه گیر است؟ آیا می توان فیلم های کارگردانانی چون تارکوفسکی، برگمان، برسون، کیشلوفسکی، کوروساوا و ... فقط جهت پولسازی خواند؟ آیا تماشا و نقد این فیلم ها به اندازه مطالعه یک کتاب نمی تواند آگاهی بخش و مفید باشد؟

راجع به اشخاصی در پاسخ هایتان صحبت کردید، خودتان در پاسخ سوال بنده فرمودید که تعصب ندارید، اما بنده در برخی پاسخ هایتان تعصب را مشاهده کردم! آیا بهتر نیست حتی اگر مخالف سرسخت یک نفر هستیم، به او بی احترامی نکنیم؟ آیا درست هست که کسی را از دید خودمان قضاوت کنیم و آن را به چند نفر دیگر هم بگوییم؟

روی صحبت من با شخص خاصی نیست، با اینکه افکار بیشتر افرادی که شما از آنها انتقاد کرده اید را بنده هم نمی پسندم! در حقیقت منظور من این است، اگر با کسی دشمن خونی هم بودید، می توان در یک جمع او را کوبید؟

آیا در یک فرد سر تا پا اشکال نمی توان یک خوبی و صفت مثبت یافت؟

گفتید به نسبی گرایی معتقدید! اما در اکثر پاسخ هایتان می توان نشانه های مطلق گرایی را دید.

یکی از مشکلاتی که در جامعه ما وجود داشته است، همین قضاوت های بدون استناد به مدارک بوده است! همین باعث شده است که شایعات مختلفی در جامعه ما پخش شده و جایگاه خود را آن چنان در ذهن مردم تثبیت کنند که با هیچ منطق و استدلالی نتوان آنها را از بین برد. (مایل باشید نمونه ای از این شایعات را برایتان بازگو می کنم)

این یک بحث دوستانه است، امیدوارم موجب ناراحتی شما نشود.

اگر مایل به پاسخ دادن نبودید، می توانید بدون پاسخ رهایش کنید.

با احترام فراوان

غم قفس به کنار، آنچه عقاب را پیر می کند، پرواز زاغهای بی سر و پاست!
۱۳۹۴/۱۱/۹ عصر ۰۹:۴۲
تشکر شده توسط : حمید هامون, کنتس پابرهنه, اسکورپان شیردل, خانم لمپرت, سروان رنو, فورست, جروشا, rahgozar_bineshan, آقای همساده, واتسون, Memento, اشپیلمن, ریچارد
Papillon آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۳۱
اعتبار: 27

تشکرها : 5667
( 1331 تشکر در 86 ارسال )
شماره ارسال: #178

سلام و تشکر از جناب آلبرت کمپيون ، اگر سوار بر ماشین زمان می شدين و به گذشته سفر ميکردين به کدوم دوره از تاریخ می رفتين و چکار می کردید ?

بنگر ز صبا دامن گل چاک شده / بلبل ز جمال گل طربناک شده / در سایه گل نشین که بسیار این گل / در خاک فرو ریزد و ما خاک شده
۱۳۹۴/۱۱/۹ عصر ۰۹:۵۲
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, آلبرت کمپیون, حمید هامون, خانم لمپرت, فورست, جروشا, آقای همساده, واتسون, Memento, اشپیلمن, ریچارد
آلبرت کمپیون آفلاین
کارآگاه کافه

شماره ارسال: #179

(۱۳۹۴/۱۱/۹ عصر ۰۹:۵۲)Papillon نوشته شده:  

سلام و تشکر از جناب آلبرت کمپيون ، اگر سوار بر ماشین زمان می شدين و به گذشته سفر ميکردين به کدوم دوره از تاریخ می رفتين و چکار می کردید ?

سلام، خواهش می کنم.

اگر سوار ماشین زمان می شدم به دوران قبل از حمله اعراب به ایران خصوصاً دوران فرمانروایی کورش بزرگ و شکوفایی و سربلندی ایران عزیز در جهان بر میگشتم و به کشورم خدمت می کردم.

۱۳۹۴/۱۱/۹ عصر ۱۰:۰۱
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, Papillon, حمید هامون, کنتس پابرهنه, جروشا, کاپیتان اسکای, آقای همساده, واتسون, Memento, اشپیلمن, ریچارد, پروفسور
آلبرت کمپیون آفلاین
کارآگاه کافه

شماره ارسال: #180

دوستان عزیز خیلی خوشحالم که ساعاتی رو در خدمت شما بودم. باور بفرمایید نشستن روی صندلی داغ خیلی سخته چون واقعاً داغه و من دیشب و امشب گرمای شدید اون رو حس کردم :cheshmak:

از دوستان عزیزی که به من لطف داشتند و بنده رو مورد محبت خودشون قرار دادند بی نهایت سپاسگزارم.

امیدوارم اونقدر ظرفیت مون رو بالا ببریم و جامعه ما اونقدر آزاد باشه که هرگز به خاطر عقاید شخصی مون تهدید نشیم. اگر صندلی داغ من به اندازه کافی جالب و سرگرم کننده نبوده عذر میخوام. زیاد صندلی داغ رو جدی نگیرید چون همونطور که جناب سروان هم گفتند صندلی داغ فقط برای سرگرمی است. دوستتون دارم و امیدوارم شاد و تندرست باشید

۱۳۹۴/۱۱/۹ عصر ۱۱:۰۶
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, BATMAN, کنتس پابرهنه, سروان رنو, حمید هامون, جروشا, کاپیتان اسکای, Keyser, rahgozar_bineshan, دزیره, Papillon, آقای همساده, اسکارلت اُهارا, واتسون, Memento, اشپیلمن, ریچارد, پروفسور
ارسال پاسخ