[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

نظرسنجی: آیا دوست دارید یک بار روی صندلی داغ بنشینید ؟
بلی . موافقم
خیر.
[نمایش نتیجه]

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
صندلی داغ - گپ داغ
نویسنده پیام
خانم لمپرت آفلاین
مدیر بازنشسته

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۵/۳
اعتبار: 61

تشکرها : 7981
( 8500 تشکر در 282 ارسال )
شماره ارسال: #61
RE: صندلی داغ

سلام عزیزان

از قرائن پیداست که مهمان امشب صندلی داغ، جناب اسپونز دندانپزشک محترم کافه هستند که اینبار با شهامت هرچه تمامتر قرار است خود روی یونیت داغ جلوس بفرمایند! این اقدام متهورانه ایشان را ارج می نهیم و برایشان آرزوی اوقاتی خوش و احساسی شعفناک (به لطافت حس دریل شدن دندان) آرزومندیم.

البته از آنجا که ظاهرا سروان رنو حاضر نشدند از جیب مبارک پاداشی برای شرکت کنندگان لحاظ بفرمایند. لذا بنده حداقل کاری که از دستم بر می آید درجهت تامین رفاه این داوطلبان جان بر کف انجام خواهم داد، به همین منظور برای آسایش بیشتر شرکت کننده عزیزمان جایگاه راحت دیگری هم تدارک دیده ام که الساعه در گوشه دنجی از کافه نصب و آماده استفاده است (البته ایشان کاملا مختارند یکی از این دو  را انتخاب نمایند! یونیت یا صندلی مسئله این است...) :

و اما این صندلی نیز از مجهزترین تکنولوژی حال حاضر برخوردار بوده در صورتیکه شدت دمای آن از حد معینی بالاتر رود به شکل زیر در می آید:

به این ترتیب دیگر اثری از داوطلب نخواهد ماند تا با سوالات داغ کاربران از کوره در برود!!! 

خوب اسپونز گرامی این دریل و این دندان نه ببخشید این گوی و این میدان روی هریک که مایلید بنشینید، یک سلام علیکی بکنید و با اذن سروان ما عملیات عصب کشی بدون بی حسی را آغاز کنیم:D

در مسلخ عشق جز نکو را نکشند ... روبه صفتان زشت خو را نکشند
۱۳۹۴/۹/۲۶ عصر ۰۴:۴۴
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : Memento, سروان رنو, هانا اشمیت, اسکارلت اُهارا, زبل خان, کاپیتان اسکای, لو هارپر, حمید هامون, BATMAN, جروشا, کنتس پابرهنه, اسپونز, واتسون, rahgozar_bineshan, اشپیلمن, Classic, آقای همساده, ایـده آلـیـسـت, علی بابا, نکسوس, مکس دی وینتر, زرد ابری, Papillon, ریچارد, آلبرت کمپیون
زبل خان آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۱/۱۳
اعتبار: 23

تشکرها : 2395
( 4043 تشکر در 195 ارسال )
شماره ارسال: #62

سلام و عرض خسته نباشید.

یه بیوگرافی از خودتان بگین؟

چه جوری با کافه کلاسیک اشنا شدین؟

بهترین لحظه ای که توی کافه داشتین؟

چرا بیمه تامین اجتماعی در ایران فوق العاده ضعیف و ناکارامد هست..؟

تا حالا مجانی دندون کسی رو مداوا کردی؟

بهترین فیلم و بازیگران کلاسیک از دید شما؟

۱۳۹۴/۹/۲۶ عصر ۰۷:۱۶
تشکر شده توسط : Memento, حمید هامون, BATMAN, جروشا, لو هارپر, خانم لمپرت, کنتس پابرهنه, واتسون, rahgozar_bineshan, اسپونز, اشپیلمن, آقای همساده, علی بابا, مکس دی وینتر, زرد ابری, Papillon, ریچارد
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11430
( 18962 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #63

(۱۳۹۴/۹/۲۶ عصر ۰۷:۱۶)زبل خان نوشته شده:  

سلام و عرض خسته نباشید.

زبل خان , همان طور که در جعبه پیام گفتیم صندلی داغ هنوز استارت نخورده و تاخیر داره . صبر داشته باش خبر می دهیم.

اما چون قرار شد یک مانور آمادگی داشته باشیم من از طرف خودم برات چند جواب آماده کردم:

1- پلیس کازابلانکا هستم که از سوی دولت وقت فرانسه مسئول حفظ امنیتِ یکی از مستعمرات فرانسه یعنی مراکش شدم. بعد از اشغال فرانسه توسط ارتش آلمان  توسط دولت ویشی فرانسه در سمت خودم ابقاء شدم و همچنان پلیس شهر کازابلانکا هستم.

2- توی هر سایتی که چند سال فعالیت می کردیم به دلایلی بسته می شد ! گفتیم چرا خودمون سایت نزنیم ؟ با چند تا از بچه ها تصمیم گرفتیم که یک پاتوق متفاوت درست کنیم برای خودمان و   و همه افراد هم سلیقه مان که دیگه در به در نشویم.

3- شب موسوم به شب دشته های بلند که عملیات پاکسازی بزرگی را با کمک ژان والژان انجام دادیم و حدود 40 کاربر را تا صبح خلاص کردیم.

4- در کدام کشور جهان سوم بیمه خوب هست که ایران دومی باشد؟ دولت بی پول و بی مدیریت و مردم تنبل نتیجه اش همین می شود. توقع رانندگی با مرسدس بنز را از یک ژیان نداشته باشید.

5- مداوا که نه اما مجانی چند بار دندان دیگران را انداختم.

6- بهترین  نداریم اما بهترین ها داریم. پدرخوانده - کازابلانکا - بدنام .این گروه خشن - ترمیناتور 2 - - خوب بد زشت -- مخمصه - سینما پارادیزو -  و .... بازیگرها هم ب.ب.ب ( سه ب محبوب من ) براندو - بوگارت - برگمن و البته در ادامه چاپلین - لورل هاردی و ...- کلا این لیست ها ته نداره و برخی اسم ها ممکنه از قلم بیفته . البته  برخی بازیگرها مثل کلود رینز همیشه در هر فیلمی عالی بودن اما چون نقش دوم بازی می کردن حقشون ادا نشده و مظلوم واقع شدن. کارگردان ها هم بیلی وایلدر - هیچکاک - فورد - کوبریک و جدیدها هم اسکورسیزی و اسپیلبرگ - کامرون... جوزپه تورناتوره هم ایضا و این پسره تارانتینو هم در فیلم هاش در برخی سکانس ها خوب کار می کنه. کلا لیست من در این 15 سال بارها تغییر کرده .eeiikk

توجه :   این یک مانور است و صندلی داغ واقعی نیست !  

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۴/۹/۲۷ صبح ۱۲:۲۱
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, جروشا, لو هارپر, زبل خان, کاپیتان اسکای, حمید هامون, کنتس پابرهنه, اسپونز, واتسون, BATMAN, اشپیلمن, Classic, آقای همساده, ایـده آلـیـسـت, علی بابا, اسکارلت اُهارا, مکس دی وینتر, زرد ابری, نکسوس, Papillon, ریچارد, آلبرت کمپیون
اسپونز آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۳/۱
اعتبار: 21

تشکرها : 1525
( 1343 تشکر در 85 ارسال )
شماره ارسال: #64

هم کافه ای های عزیز سلام

حسب الامر مقام معظم کافه جناب سروان قرار شده که این هفته بنده بر روی این صندلی داغ بنشینم. هر روز من عده ای را بر روی صندلی می نشانم حالا هم گهی زین به پشت! (البته صندلی ما زیاد هم داغ نیست)

خواستم اطلاعات مختصری راجع به خودم بدهم دیدم دوستان زحمت کشیده و قبلا پته ام را روی آب ریخته اند taeed القصه 45 سال دارم. متاهل و دارای دو فرزند و به پیشه علم الاسنان مشغولم. بقیه سؤالات را هم شما بپرسید.

انشالله روز پنج شنبه از ساعت 10 تا 12 در خدمت دوستان خواهم بود.

میگم، کجا داریم میریم؟
۱۳۹۴/۹/۳۰ صبح ۰۱:۴۱
تشکر شده توسط : BATMAN, اشپیلمن, Memento, کاپیتان اسکای, rahgozar_bineshan, واتسون, خانم لمپرت, Classic, هانا اشمیت, حمید هامون, آقای همساده, جروشا, اسکورپان شیردل, سروان رنو, ایـده آلـیـسـت, لو هارپر, کنتس پابرهنه, Keyser, ویگو مورتنسن, علی بابا, نکسوس, مکس دی وینتر, زرد ابری, Papillon, ریچارد
واتسون آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۳/۳۰

تشکرها : 8076
( 1229 تشکر در 56 ارسال )
شماره ارسال: #65

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز به ویژه جناب اسپونز بزرگوار

با توجه به اینکه قرار است 5 شنبه ساعت 10 تا 12 ان شاء الله در خدمت جناب اسپونز باشیم و متاسفانه ساعت برگزاری صندلی داغ بنده امکان ارسال پست ندارم به ناچار و با عذر خواهی از مدیران کافه و دوستان، مجبورم  سوالات خودم را زودتر بپرسم .

جناب اسپونز عزیز

1- عملکرد کافه از نظر شما چگونه است و آیا پیشنهاد خاصی برای بهبود کار دارید؟

2-بهترین مطلبی که تا کنون در کافه مرقوم فرموده اید کدام است؟

3-شیرین ترین و تلخ ترین لحظه های زندگیتان چه زمان هایی بوده اند؟

4- در صورت تمایل پیام خاصی برای مدیران و اعضای کافه به صورت جداگانه لطف بفرمایید.

ممنون که وقت گرانبهای حضرتعالی برای پاسخ به دوستان صرف می شود.

ارادتمند همه دوستان

آدمیان به لبخندی که بر لب هامی نشانند و به احساس خوبی که برجا می نهند و به دردی که از یکدیگر می کاهند ،می ارزند!
۱۳۹۴/۱۰/۲ عصر ۰۲:۲۳
تشکر شده توسط : Memento, جروشا, هانا اشمیت, خانم لمپرت, BATMAN, علی بابا, حمید هامون, لو هارپر, نکسوس, زرد ابری, آقای همساده, اسپونز, اشپیلمن, Papillon, ریچارد, آلبرت کمپیون
اسپونز آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #66

(۱۳۹۴/۱۰/۲ عصر ۰۲:۲۳)واتسون نوشته شده:  

سلام و عرض ادب خدمت همه دوستان عزیز به ویژه جناب اسپونز بزرگوار

با توجه به اینکه قرار است 5 شنبه ساعت 10 تا 12 ان شاء الله در خدمت جناب اسپونز باشیم و متاسفانه ساعت برگزاری صندلی داغ بنده امکان ارسال پست ندارم به ناچار و با عذر خواهی از مدیران کافه و دوستان، مجبورم  سوالات خودم را زودتر بپرسم .

جناب اسپونز عزیز

4- در صورت تمایل پیام خاصی برای مدیران و اعضای کافه به صورت جداگانه لطف بفرمایید.

ارادتمند همه دوستان

واتسون جان

این که صندلی ولرم هم نیست چه برسه به داغ! :D

میگم، کجا داریم میریم؟
۱۳۹۴/۱۰/۲ عصر ۱۱:۵۴
تشکر شده توسط : سروان رنو, خانم لمپرت, جروشا, Memento, واتسون, هانا اشمیت, لو هارپر, حمید هامون, علی بابا, نکسوس, مکس دی وینتر, زرد ابری, آقای همساده, اشپیلمن, Papillon, ریچارد, آلبرت کمپیون
لو هارپر آفلاین
کاراگاه خصوصی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۳/۱۵
اعتبار: 34

تشکرها : 1533
( 2278 تشکر در 137 ارسال )
شماره ارسال: #67

با تشکر از جناب اسپونز گرامی که قبول کردند روی این صندلی جلوس بفرمایند.

این هم راند اول سوالات من. البته داغ بودنش نمبدونم در چه حد هستidont

1. کدام یک از فیلم‌های جین فوندا و رابرت دنیرو را میپسندید و چرا؟

2. به چه سبک از موسیقی علاقمندید؟

3. اگر دندانپزشک نمیشدید، چه شغلی را انتخاب میکردید؟

4. دوبله چه فیلمی را درخشان‌ترین دوبله تاریخ سینما میدانید و چرا؟

هیچ چیز نمیتواند بار دیگر شکوه علفزار و طراوت گلها را به ما بازگرداند اما غمی نیست باید قوی بود و به آنچه بر جا مانده امید بست
۱۳۹۴/۱۰/۳ عصر ۰۹:۰۸
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, جروشا, واتسون, Memento, کنتس پابرهنه, علی بابا, rahgozar_bineshan, زرد ابری, حمید هامون, آقای همساده, اسپونز, اشپیلمن, Papillon, ریچارد
خانم لمپرت آفلاین
مدیر بازنشسته

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۵/۳
اعتبار: 61

تشکرها : 7981
( 8500 تشکر در 282 ارسال )
شماره ارسال: #68

ضمن عرض تشکر فراوان از حضورتون و خسته نباشید...ابتدا سوالات حرفه ای:

1-لطفا یک خاطره شیرین حرفه ای برامون تعریف کنید.

2-لطفا یک خاطره خنده دار حرفه ای هم برامون بگید.

3-آیا شده سفارشی روی دندانی کار کنید و اونجور که می خواستید در نیاد یا خرابکاری بشه؟ (سندرم سفارشی بقول دکترها)

4-در طول اشتغال آیا با کسی که دندان روکش طلا داشته باشه یا بخواد برخورد کردین؟ عیار این روکش چقدره؟:blush:

5-آیا بچه ها رو هم ویزیت می کنید؟ روشتون برای آرام نگهداشتن آنها چیه؟

6-آیا با کاشتن نگین روی دندان موافقید؟

7-آیا روی دندان های خانواده خودتون (همسر یا فرزندان گلتون) هم خودتون کار می کنید؟

8-خودتون چندتا دندان خراب یا پرکرده دارید؟

9-آیا تا حالا به آدم بالغی برخورد کردید که حتی یک دندان پوسیده نداشته باشه؟

10-به نظر شما چرا دندان عقل رو به این اسم نامیده اند؟

در مسلخ عشق جز نکو را نکشند ... روبه صفتان زشت خو را نکشند
۱۳۹۴/۱۰/۳ عصر ۰۹:۱۳
تشکر شده توسط : واتسون, جروشا, لو هارپر, Memento, کنتس پابرهنه, هانا اشمیت, BATMAN, علی بابا, rahgozar_bineshan, زرد ابری, نکسوس, حمید هامون, آقای همساده, اسپونز, اشپیلمن, Papillon, ریچارد, آلبرت کمپیون
جروشا آفلاین
جودی آبوت

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۱۱/۱۷
اعتبار: 26

تشکرها : 1821
( 1582 تشکر در 64 ارسال )
شماره ارسال: #69

سلام جناب اسپونز گرامی. مرسی ازحضورتون

اینم سوالات اولیه من:

1-یک بیت شعر مورد علاقه تون چیه ؟

2-شاعر مورد علاقه تون کیه هم شاعر قدیمی هم معاصر و هم شعر نو.

3-کارتون مورد علاقه تون چی بوده و شخصیت کارتونی محبوبتون چیه؟

4-آیا هنری رو بصورت خاص و حرفه ای یا نیمه حرفه ای دنبال میکنید مثلا نوازندگی یا نقاشی و...؟

5-آیا حیوان خانگی نگه می دارید؟ اصلا با داشتن حیوون خونگی موافقید؟

6-نظرتون درباره این شعر سعدی چیه؟ همان کس که دندان دهد نان دهد

7-می تونید بگید حدودا تا حالا چند هزار تا دندان رو ترمیم کردید؟!:)))

ممنون تا بعد.

ارادتمند- جروشا

برای من تنها چیزهایی جالبند که به قلب مربوط می‌شوند. «آدری هیبورن»
۱۳۹۴/۱۰/۳ عصر ۰۹:۲۸
تشکر شده توسط : لو هارپر, واتسون, Memento, خانم لمپرت, کنتس پابرهنه, هانا اشمیت, علی بابا, زرد ابری, نکسوس, حمید هامون, آقای همساده, اسپونز, اشپیلمن, BATMAN, Papillon, ریچارد, آلبرت کمپیون
آلبرت کمپیون آفلاین
کارآگاه کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۴
اعتبار: 35

تشکرها : 2926
( 3304 تشکر در 231 ارسال )
شماره ارسال: #70

جناب اسپونز درود بر شما

ممنون که در صندلی داغ شرکت کردین

اجازه میدین داغتون کنم ؟ khhnddh

1 - آیا همه جای دنیا درآمد دندانپزشکان اینقدر بالاست ؟

2 - چرا مخارج دندانپزشکی در ایران اینقدر زیاده ؟

3 - به شغلتون علاقه مندین یا فقط جنبه مادیش رو دوست دارین ؟

4 - بیهوش کردن بچه ها برای ترمیم دندان خطرناک نیست ؟

5 - شده وقتی یه بچه ای رو یونیت زیاد نق میزنه بزنین تو دهنش ؟

6 - لطفاً چندتا ضرب المثل بگین که توش دندان داشته باشه

7 - اگه مدیر کافه بیاد مطبتون حاضرین دندونش رو مجانی ترمیم کنین ؟

8 - چرا توی بیمارستان تامین اجتماعی دندون مردم رو عصب کشی نمی کنن ؟

9 - با توجه به شغلتون، بعضاً دخترهای جوانی که به شما مراجعه میکنن براتون ناز و غمزه نمیان ؟

10 - شده یه بیمار خانم بهتون مراجعه کنه و ته دلتون بهش علاقمند بشین ؟

حالا صندلی داغ شد ؟ :cheshmak:

تنت به ناز طبیبان نیازمند مباد
۱۳۹۴/۱۰/۳ عصر ۰۹:۴۶
تشکر شده توسط : جروشا, خانم لمپرت, Memento, واتسون, کنتس پابرهنه, علی بابا, زرد ابری, حمید هامون, آقای همساده, اسپونز, اشپیلمن, BATMAN, Papillon, ریچارد
هانا اشمیت آفلاین
مترسک فیلسوف
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۴/۱۹
اعتبار: 25

تشکرها : 2244
( 785 تشکر در 36 ارسال )
شماره ارسال: #71

سلام به دوستان همیشه آماده در صحنه :blush:

چون درس دارم یه راست میرم سراغ سوالات :D

1. تا حالا تغلب کردید ؟ زیاد ؟ کم ؟ کمی تا قسمتی ابری ؟

2. تو خونه بیشتر به خواهر برادرا زور گفتید یا زور شنیدید ؟ اصلا خواهر و برادر دارید ؟

3. عاشق شدید ازدواج کردید ؟ یا به شیوه کاملا سنتی ... ؟

4. کتاب میخونید ؟ در چه حوزه ای ؟

5. درون گرایید یا برون گرا ؟ :eee2

6. رمان محبوبتون ؟ اگه رمان خون هستید ؟

7. موسیقی بی کلام یا با کلام ؟

8 . میشه خواهش کنم صداتون رو برامون آپلود کنید ؟ از وقتی تعریف صداتون رو از یه دوبلور شنیدم جدا مشتاق شدم بشنوم :D

9. تا حالا شده از سر حالگیری دندون کسی رو بد بکشید ؟ آخه سر خودم اومده cccc:

فعلا

تنهایی خدای گونه استHuh
۱۳۹۴/۱۰/۳ عصر ۰۹:۵۲
تشکر شده توسط : جروشا, خانم لمپرت, Memento, واتسون, کنتس پابرهنه, لو هارپر, علی بابا, اسکارلت اُهارا, rahgozar_bineshan, زرد ابری, نکسوس, حمید هامون, آقای همساده, اسپونز, BATMAN, اشپیلمن, Papillon, ریچارد, آلبرت کمپیون
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11430
( 18962 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #72

ماشااله ؛

تا ما اومدیم سر ساعت ده سوال هامون رو بپرسیم دیدیم یک کرور آدم سوال گذاشتن ! :D

و اما راند اول سوالات بنده:

1- اصلا چرا اسپونز ؟ دلیل انتخاب این اسم چی بوده ؟

2- این آواتار عجیب و خاص , فلسفه اش چیه ؟

3- آیا به نظر شما دوبله هم مانند سینمای قدیم هالیوود که کلاسیک شده و دیگر تکرار نخواهد شد , دارای یک دوره طلایی بوده و دیگر تکرار نخواهد شد ؟

4- در بین فیلم های جدیدی که دیده اید کدام یک دوبله قابل قبولی از نظر شما داشته اند ؟

5- حس اولین برخورد با یک شخصیت معروف celebrity چگونه بود؟ ( دیدار حضوری با دوبلورهایی که داشتید )

6-  به نظر شما با توجه به پیشرفت تکنولوژی که خلق هر نوع تصویر و سکانس غیرممکن را توسط کامپیوتر و CGI ممکن ساخته آیا زمانی فرا می رسد که صدای دوبلورها را بتوان شبیه سازی کرد و بهترین تون صدا را برای هر شخصیت ایجاد نمود ؟

7- اگر منوچهر اسماعیلی یکدفعه وارد مطب شما شود و چندین بیمار هم نوبت جلو او داشته باشند دقیقا چیکار می کنید ؟

8- در عصر یک روز تعطیل و رویایی اگر برآوردن یک آرزو به شما پیشنهاد شود کدام را انتخاب می کنید ؟الف) بودن در کنار دوبلور مورد علاقه ام  ب) بودن در کنار بازیگر زن مورد علاقه ام (مثلا جین فوندا ) :cheshmak:  ج) بودن در کنار رئیس انجمن دندانپزشکان ایران

9- بدترین غذایی که به دندان ها ضرر می رساند کدام است و بهترین غذا که سلامت دندان را باعث می شود کدام است ؟

10- ملاک های شما در انتخاب ویزیتور و منشی  مطب تان چیست ؟ :eee43

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۴/۱۰/۳ عصر ۱۰:۰۵
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, کنتس پابرهنه, جروشا, لو هارپر, واتسون, Memento, علی بابا, اسکارلت اُهارا, هانا اشمیت, زرد ابری, نکسوس, BATMAN, حمید هامون, آقای همساده, اسپونز, اشپیلمن, Papillon, فورست, ریچارد, آلبرت کمپیون
اسپونز آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #73

اول بریم سراغ زبل خان که از هفته پیش زنبیل گذاشته بود

(۱۳۹۴/۹/۲۶ عصر ۰۷:۱۶)زبل خان نوشته شده:  

سلام و عرض خسته نباشید.

قبلا عرض کردم. 45 سال دارم. متاهل دارای 2 فرزند. اهل خراسان هستم و از چرخش روزگار در کرج ساکنم

چه جوری با کافه کلاسیک اشنا شدین؟

حدود 4 سال پیش شاید هم 5 سال، دنبال نمونه صدای دوبلور ها بودم که برخوردم به پست های زیبای سم اسپید (خیلی مشتاقم که باز هم در فضای مجازی و حتی واقعی ببینمش) و پدرام دوست بسیار عزیزم در قسمت دایره المعارف صدای گویندگان و به این ترتیب با کافه کلاسیک آشنا شدم. البته ابتدا با یک آی دی دیگه توی سایت بودم (hgh9936) که نفهمیدم به چه دلیل ترکید!

بهترین لحظه ای که توی کافه داشتین؟

خیلی لحظه های بیاد ماندنی بوده سخته انتخاب یکی شون. شاید اولی بار که با دنیای صداها برخورد کردم لحظه خیلی عالی ای بود

چرا بیمه تامین اجتماعی در ایران فوق العاده ضعیف و ناکارامد هست..؟

سروان جان کلام را گفت. کلا هیچ بیمه ای کار آمد نیست عزیز دلم

تا حالا مجانی دندون کسی رو مداوا کردی؟

تا دلت بخواد

بهترین فیلم و بازیگران کلاسیک از دید شما؟

خیلی سوال کلیشه ایه. کلا جوابش سخته خیلی از فیلم ها هستند. البته من کلا کارتون بازم.

(۱۳۹۴/۱۰/۲ عصر ۰۲:۲۳)واتسون نوشته شده:  

راستشو بگم؟ به نظرم ضعیفه. متأسفانه خیلی از کاربرای خوبشو از دست داد. پیشنهادم رو هم قبلا در قسمت مصاحبه استاد منانی گفتم. باید همه از مدیر گرفته تا کاربر تحملمون رو بالا ببریم

دکتر جان مشک آن است که خودببوید. والله من کلا مصرف کننده ام تا تولید کننده. از نظر خودم مطلبی که در باره آناستازیا در قسمت سینما و رقص گذاشتم رو خیلی دوست دارم

شیرین ترین: بدنیا اومدن دخترهام.      تلخ ترین: از دست دادن برادرم

در قسمت 1 عرض شد

ارادتمند همه دوستان

میگم، کجا داریم میریم؟
۱۳۹۴/۱۰/۳ عصر ۱۰:۳۶
تشکر شده توسط : علی بابا, سروان رنو, لو هارپر, جروشا, کنتس پابرهنه, خانم لمپرت, اسکارلت اُهارا, Memento, هانا اشمیت, BATMAN, زرد ابری, نکسوس, حمید هامون, آقای همساده, واتسون, اشپیلمن, Papillon, ریچارد, آلبرت کمپیون
کنتس پابرهنه آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۶/۵
اعتبار: 47

تشکرها : 3518
( 2849 تشکر در 120 ارسال )
شماره ارسال: #74

سلام به همگی.جناب اسپونز عزیز ممنون از اینکه قبول کردید پاسخ گوی سوالات دوستان باشید.

1-آیا تا به حال در یک فیلم شخصیتی بوده که شخصیتش شبیه شما باشه و خیلی باهاش هم ذات پنداری کنید؟ کدوم شخصیت؟

2-آیا در بین افراد مشهور از نظر چهره شبیه به فرد خاصی هستید؟

3-همه مون در بچگی انشایی نوشتیم با این مضمون که علم بهتر است یا ثروت و همه مون هم بدون شک مینوشتیم علم... حالا به نظر شما واقعا علم بهتر است یا ثروت؟

4- اگر همین الان بفهمید که مثلا من در سایت چندین نام کاربری دارم و دوستان رو درواقع یه جورایی سر کار میذارم, نظرتون راجع به من چه تغییری میکنه؟

کمین بگیر جهانت را ، سپس شکارچیانت را
به تیرِ معجزه آهو کن
۱۳۹۴/۱۰/۳ عصر ۱۰:۴۴
تشکر شده توسط : علی بابا, جروشا, لو هارپر, خانم لمپرت, اسکارلت اُهارا, Memento, هانا اشمیت, زرد ابری, نکسوس, BATMAN, حمید هامون, آقای همساده, اسپونز, واتسون, اشپیلمن, Papillon, ریچارد
اسپونز آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #75

(۱۳۹۴/۱۰/۳ عصر ۰۹:۰۸)لو هارپر نوشته شده:  

با تشکر از جناب اسپونز گرامی که قبول کردند روی این صندلی جلوس بفرمایند.

این هم راند اول سوالات من. البته داغ بودنش نمبدونم در چه حد هستidont

1. کدام یک از فیلم‌های جین فوندا و رابرت دنیرو را میپسندید و چرا؟

من کلا خود جین فوندا رو دوست دارم. فیلم پا برهنه ها در پارک رو بیشتر دوست دارم. رابرت دنیرو هم عشق منه. از راننده تاکسی بگیر تا مخمصه

2. به چه سبک از موسیقی علاقمندید؟

کلا موسیقی رو دوست دارم. به خصوص اصیل.

3. اگر دندانپزشک نمیشدید، چه شغلی را انتخاب میکردید؟

دکور سازی و نجاری! :D همین الانش هم در اوقات فراغت نجاری می کنم

4. دوبله چه فیلمی را درخشان‌ترین دوبله تاریخ سینما میدانید و چرا؟

محمد رسول الله. بن هور، اسپارتاکوس ، ... کلا چون به فیلم های تاریخی خیلی علاقه دارم حس می کنم که دوبله آثار حماسی با توجه به فضا خیلی عالی از کار در می آید

ولی اگه می پرسیدی چه دوبله ای را درخشان ترین دوبله می دانی مطمئنا می گفتم « سیندرلا »

میگم، کجا داریم میریم؟
۱۳۹۴/۱۰/۳ عصر ۱۰:۵۰
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, علی بابا, اسکارلت اُهارا, جروشا, لو هارپر, سروان رنو, هانا اشمیت, Memento, rahgozar_bineshan, نکسوس, حمید هامون, آقای همساده, واتسون, اشپیلمن, Papillon, ریچارد
اسپونز آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #76

(۱۳۹۴/۱۰/۳ عصر ۰۹:۲۸)جروشا نوشته شده:  

سلام جناب اسپونز گرامی. مرسی ازحضورتون

اینم سوالات اولیه من:

1-یک بیت شعر مورد علاقه تون چیه ؟

یه وقت نگین نژاد پرستم! :llerr

ز شیر شتر خوردن و سوسمار

عرب را به جایی رسیده است کار

که تاج کیانی کند آرزو

تفو بر تو ای چرخ گردون تفو!

البته یه عده خیلی اصرار دارن به دیگران بقبولانن که این شعر مال فردوسی نیست ولی به نظر من شاه بیت شاهنامه است

2-شاعر مورد علاقه تون کیه هم شاعر قدیمی هم معاصر و هم شعر نو.

از قدیمی ها که خیلی ها: فردوسی، حافظ، سعدی، صائب، ... از شعرای معاصر ملک الشعرای بهار، پروین اعتصامی و شهریار و از شعرای شعر نو ارادت خاصی به فریدون مشیری دارم

3-کارتون مورد علاقه تون چی بوده و شخصیت کارتونی محبوبتون چیه؟

از کارتون های قدیمی سیندرلا و از جدید ها عصر یخبندان

4-آیا هنری رو بصورت خاص و حرفه ای یا نیمه حرفه ای دنبال میکنید مثلا نوازندگی یا نقاشی و...؟

موسیقی

5-آیا حیوان خانگی نگه می دارید؟ اصلا با داشتن حیوون خونگی موافقید؟

بله یک خرگوش دارم که خیلی هم دوستش دارم

6-نظرتون درباره این شعر سعدی چیه؟ همان کس که دندان دهد نان دهد

تو دنیای کنونی مخالفم با این شرایط فقط بدبختی میده

7-می تونید بگید حدودا تا حالا چند هزار تا دندان رو ترمیم کردید؟!:)))

؟؟؟ نمی دونم واقعا. شاید 5، 6 هزارتا

ممنون تا بعد.

ارادتمند- جروشا

(۱۳۹۴/۱۰/۳ عصر ۰۹:۴۶)آلبرت کمپیون نوشته شده:  

جناب اسپونز درود بر شما

ممنون که در صندلی داغ شرکت کردین

اجازه میدین داغتون کنم ؟ khhnddh

اجازه ما هم دست شماست

1 - آیا همه جای دنیا درآمد دندانپزشکان اینقدر بالاست ؟

در بیشتر کشور های توسعه یافته و در حال توسعه واقعا بالاست

2 - چرا مخارج دندانپزشکی در ایران اینقدر زیاده ؟

اگر مخارج را نسبت به درآمد بسنجید فرمایش شما صحیح است ولی واقعا مخارج دندانپزشکی در ایران پایینه. من کلی بیمار دارم که از کشورهای اروپایی و آمریکا و استرالیا میان که اینجا معالجه بشن و حتی با احتساب پول بلیط رفت و برگشت باز هم برایشان مقرون به صرفه است

3 - به شغلتون علاقه مندین یا فقط جنبه مادیش رو دوست دارین ؟

هردوانه

4 - بیهوش کردن بچه ها برای ترمیم دندان خطرناک نیست ؟

کلا بی هوشی دارای ریسک هست ولی اگر در مراکز مجهز و زیر نظر متخصص مجرب باشد دارای حد اقل ریسک خواهد بود

5 - شده وقتی یه بچه ای رو یونیت زیاد نق میزنه بزنین تو دهنش ؟

عرض کردم کلا برای بچه ها کار نمی کنم

6 - لطفاً چندتا ضرب المثل بگین که توش دندان داشته باشه

هر آنکس که دندان دهد نان دهد (تقلب کردم )

دندونی که درد می کنه رو باید کشید

موش تو سوراخ نمی رفت جارو به دمش بست khande

7 - اگه مدیر کافه بیاد مطبتون حاضرین دندونش رو مجانی ترمیم کنین ؟

عمرا" taeed

8 - چرا توی بیمارستان تامین اجتماعی دندون مردم رو عصب کشی نمی کنن ؟

عصب کشی کلا کار سخت و وقت گیریه. تامین اجتماعی هم که فکر می کنه بابت خدماتی که می ده داره از کیسه خودش خرج می کنه انگار نه انگار که کل درآمدشون از پول حق بیمه همین بدبختهایی که حاضر نیستن بهشون محل بذارن

9 - با توجه به شغلتون، بعضاً دخترهای جوانی که به شما مراجعه میکنن براتون ناز و غمزه نمیان ؟

khandeمن همراه همسرم یک جا کار می کنم. اگر هم بخوان نمیشه khande

10 - شده یه بیمار خانم بهتون مراجعه کنه و ته دلتون بهش علاقمند بشین ؟

shakkk!الان خانم دکتر بغل دستم نشسته بعدا خدمتتون عرض می کنم

حالا صندلی داغ شد ؟ :cheshmak:

میگم، کجا داریم میریم؟
۱۳۹۴/۱۰/۳ عصر ۱۱:۰۷
تشکر شده توسط : کنتس پابرهنه, سروان رنو, لو هارپر, خانم لمپرت, rahgozar_bineshan, Memento, هانا اشمیت, جروشا, BATMAN, حمید هامون, آقای همساده, اسکارلت اُهارا, واتسون, اشپیلمن, Papillon, ریچارد, آلبرت کمپیون
rahgozar_bineshan آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۷/۵
اعتبار: 34

تشکرها : 5295
( 1523 تشکر در 132 ارسال )
شماره ارسال: #77

با سلام و تشکر

1- دکتر جان چرا ما هر مطب دندانپزشکی که میریم 2-3 تا منشی ترگل و ورگل اطراف دکتر می پلکند؟ شماها قصدتون درمانه یا سوزاندن دل مردم؟

2-اینکه یونیت دندانپزشکی پوزیشنهای مختلفی به خودش میگیره تاثیری در سایر مسائل نداره؟؟:D حواستون رو پرت نمی کنه؟؟shrmmm!

3-وقتی برای یک عصبی کشی ساده چندصدهزار تومن ناقابل از من حقوق بگیر می گیرید چه حس قشنگی بهتون دست میده؟؟

4- شده که در حین کار وسوسه بشین بعد شیطون رو لعنت کنین؟؟taeed

با تشکر

سكوت سرشار از ناگفته هاست.......!
۱۳۹۴/۱۰/۳ عصر ۱۱:۲۴
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, هانا اشمیت, علی بابا, Memento, لو هارپر, جروشا, نکسوس, حمید هامون, آقای همساده, اسپونز, BATMAN, واتسون, اشپیلمن, Papillon, ریچارد
اسپونز آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #78

(۱۳۹۴/۱۰/۳ عصر ۰۹:۵۲)هانا اشمیت نوشته شده:  

سلام به دوستان همیشه آماده در صحنه :blush:

چون درس دارم یه راست میرم سراغ سوالات :D

1. تا حالا تغلب کردید ؟ زیاد ؟ کم ؟ کمی تا قسمتی ابری ؟

گاهی. بیشتر تقلب می رسوندم تا بگیرم.

2. تو خونه بیشتر به خواهر برادرا زور گفتید یا زور شنیدید ؟ اصلا خواهر و برادر دارید ؟

دارم ولی خیلی اختلاف سنی داریم. برادرم 15 سال و خواهرم 8 سال بزرگترن. همیشه با من مهربون بودن. همین الان هم هنوز من داداش کوجولو هستم

3. عاشق شدید ازدواج کردید ؟ یا به شیوه کاملا سنتی ... ؟

گزینه الف

4. کتاب میخونید ؟ در چه حوزه ای ؟

خیلی زیاد. معمولا رمان میخونم

5. درون گرایید یا برون گرا ؟ :eee2

خودم فکر می کنم برون گرا هستم ولی بیشتر افراد اعتقاد دارن که درون گرا هستم

6. رمان محبوبتون ؟ اگه رمان خون هستید ؟

سه تفنگدار، ژوزف بالسامو، پاردایان ها. کلا به سبک رمانتیسم  به خصوص ادبیات فرانسه ارادت خاصی دارم

7. موسیقی بی کلام یا با کلام ؟

هردو

8 . میشه خواهش کنم صداتون رو برامون آپلود کنید ؟ از وقتی تعریف صداتون رو از یه دوبلور شنیدم جدا مشتاق شدم بشنوم :D

چشم

9. تا حالا شده از سر حالگیری دندون کسی رو بد بکشید ؟ آخه سر خودم اومده cccc:

نه خیلی بی رحمیه

فعلا

(۱۳۹۴/۱۰/۳ عصر ۱۰:۰۵)سروان رنو نوشته شده:  

ماشااله ؛

تا ما اومدیم سر ساعت ده سوال هامون رو بپرسیم دیدیم یک کرور آدم سوال گذاشتن ! :D

و اما راند اول سوالات بنده:

1- اصلا چرا اسپونز ؟ دلیل انتخاب این اسم چی بوده ؟

اسپونز یکی از کاراکتر های انیمیشن رنگو هست. اگه یادتون باشه آواتارم هم مدتی همون بود

2- این آواتار عجیب و خاص , فلسفه اش چیه ؟ (

یه حس نوستالژیک کودکی به کارتون. به سن شما قد نمیده این کارتون اسمش شزم بود (شاید هم شزن )

3- آیا به نظر شما دوبله هم مانند سینمای قدیم هالیوود که کلاسیک شده و دیگر تکرار نخواهد شد , دارای یک دوره طلایی بوده و دیگر تکرار نخواهد شد ؟

هیچ چیزی قطعیت ندارد فعلا که این طور است ولی در آینده ممکنه هم دوبله و هم سینمای وارد یک عصر طلایی جدید بشه

4- در بین فیلم های جدیدی که دیده اید کدام یک دوبله قابل قبولی از نظر شما داشته اند ؟

مسیر سبز

5- حس اولین برخورد با یک شخصیت معروف celebrity چگونه بود؟ ( دیدار حضوری با دوبلورهایی که داشتید )

چی بگم؟ یادم نیست

6-  به نظر شما با توجه به پیشرفت تکنولوژی که خلق هر نوع تصویر و سکانس غیرممکن را توسط کامپیوتر و CGI ممکن ساخته آیا زمانی فرا می رسد که صدای دوبلورها را بتوان شبیه سازی کرد و بهترین تون صدا را برای هر شخصیت ایجاد نمود ؟

تون صدا را شاید بتوان ایجاد نمود ولی حس یک گوینده روح هنر دوبله است که کامپیوتر فاقد آن است

7- اگر منوچهر اسماعیلی یکدفعه وارد مطب شما شود و چندین بیمار هم نوبت جلو او داشته باشند دقیقا چیکار می کنید ؟

خیلی به ایشان ابراز ارادت می کنم و از این که ممکنه قدری معطل بشن عذر خواهی می کنم

8- در عصر یک روز تعطیل و رویایی اگر برآوردن یک آرزو به شما پیشنهاد شود کدام را انتخاب می کنید ؟الف) بودن در کنار دوبلور مورد علاقه ام  ب) بودن در کنار بازیگر زن مورد علاقه ام (مثلا جین فوندا ) :cheshmak:  ج) بودن در کنار رئیس انجمن دندانپزشکان ایران

الف

9- بدترین غذایی که به دندان ها ضرر می رساند کدام است و بهترین غذا که سلامت دندان را باعث می شود کدام است ؟

بدترین نوشابه گاز دار

غذا باعث سلامت دندان نمی شود ولی بعضی از غذاها ضرر کمتری برای دندان دارند مثل غذاهای گوشتی و مغزی جات

10- ملاک های شما در انتخاب ویزیتور و منشی  مطب تان چیست ؟ :eee43

khande خانم دکتر زحمتشو می کشن البته احتمالا منظورتون از ویزیتور همون دستیاره؟ چون ما ویزیتور نداریم

میگم، کجا داریم میریم؟
۱۳۹۴/۱۰/۳ عصر ۱۱:۲۸
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, سروان رنو, هانا اشمیت, علی بابا, Memento, rahgozar_bineshan, لو هارپر, کنتس پابرهنه, جروشا, نکسوس, BATMAN, حمید هامون, آقای همساده, اسکارلت اُهارا, واتسون, اشپیلمن, Papillon, ریچارد
اسپونز آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #79

(۱۳۹۴/۱۰/۳ عصر ۱۰:۴۴)کنتس پابرهنه نوشته شده:  

سلام به همگی.جناب اسپونز عزیز ممنون از اینکه قبول کردید پاسخ گوی سوالات دوستان باشید.

1-آیا تا به حال در یک فیلم شخصیتی بوده که شخصیتش شبیه شما باشه و خیلی باهاش هم ذات پنداری کنید؟ کدوم شخصیت؟

واقعا بوده. ولی اگه اجازه بدین نگم چه شخصیتی. اگه اصرار دارین تو پیام خصوصی خدمتتون عرض می کنم

2-آیا در بین افراد مشهور از نظر چهره شبیه به فرد خاصی هستید؟

نحیف تر و جوان تر که بودم می گفتن شبیه عادل فردوسی پور هستم

3-همه مون در بچگی انشایی نوشتیم با این مضمون که علم بهتر است یا ثروت و همه مون هم بدون شک مینوشتیم علم... حالا به نظر شما واقعا علم بهتر است یا ثروت؟

اتفاقا زمان دانشجویی دو واحد نگارش فارسی داشتیم و یادم نیست امتحان میان ترم یا پایان ترم همین موضوع را داده بودند. من اونجا با قاطعیت ثابت کردم که ثروت خیلی برتر است

4- اگر همین الان بفهمید که مثلا من در سایت چندین نام کاربری دارم و دوستان رو درواقع یه جورایی سر کار میذارم, نظرتون راجع به من چه تغییری میکنه؟

اصلا". چه فرقی می کنه؟

میگم، کجا داریم میریم؟
۱۳۹۴/۱۰/۳ عصر ۱۱:۴۸
تشکر شده توسط : rahgozar_bineshan, Memento, کنتس پابرهنه, سروان رنو, جروشا, خانم لمپرت, لو هارپر, نکسوس, حمید هامون, آقای همساده, اسکارلت اُهارا, واتسون, اشپیلمن, Papillon, ریچارد
Memento آفلاین
(2000)

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۷/۱۷
اعتبار: 46

تشکرها : 4500
( 3946 تشکر در 154 ارسال )
شماره ارسال: #80

درود بر جناب اسپونز عزیز...

ممنونم که قبول کردید در صندلی داغ شرکت کنید.

پیشاپیش معذرت می خوام بخاطر جسارت بعضی از سوالات...

بعضی از سوالات هم تکراریه... ولی خب برام جذاب بوده که دوباره می پرسم...

امیدوارم دوستان هم بعضی از سوالات خودشون رو تکرار کنند.

تکراری:

۱) از دوران جنگ چه خاطره ای دارید؟ آیا در جبهه هم فعالیت داشته اید؟

۲) از کمیته چه خاطره ای دارید؟ اهل نوار غیرمجاز و VHS بودید؟!

۳) اهل فوتبال هم هستید؟ طرفدار چه تیم باشگاهی و ملی خارجی هستید؟

۴) اگه یک غول چراغ جادو ظاهر بشه که سه تا آرزوتون رو برآورده کنه چه آرزوهایی می کنید؟

۵) از بین ۴ آپشن زیر کدوم رو انتخاب می کنید؟ هر گزینه رو بگید چرا انتخاب نکردید یا کردید!

قابلیت نامریی شدن/ ۱ میلیارد دلار پول / قابلیت خواندن ذهن دیگران / امکان ازدواج با هر شخص دلخواه در هر لحظه دلخواه!!

۶) ۲۰ سال بعد خودتون رو پیش بینی کنید... سن ۶۴ سالگی

۷) کارگردان های زیر رو به ترتیب علاقه تون مرتب کنید...

آرنوفسکی/ هیچکاک/ نولان/ تارانتینو/ کوروساوا/ پولانسکی/ سرجیو لیونه / بیلی وایدر

شخصی:

۱) شغلتون چقدر روی رفتار اجتماعی و خانوادگی تون تاثیر داشته؟

۲) به نظر شخصی خودتون آیا ما در کل کهکشان تنها هستیم؟

۳) چه جوری با همسرتون آشنا شدید؟

۴) از اذیت کردن های دوران کودکی بگید...

۵) قد و وزن؟ :دی

۶) آیا تجربه کتک هم دارید؟ از پدر؟ با غریبه؟ به فرزند!!

۷) غذاهای زیر رو به ترتیب علاقه تون مرتب کنید!

کباب / نیمرو / فسنجون / قورمه / پیتزا / ساندویچ سرد / کله پاچه / دیزی

فیلمی: (لطفا از دادن جواب های کوتاه پرهیز کنید! :دی)

۱) دوست داشتید ترمه نادر رو انتخاب کنه یا سیمین رو؟

۲) حق با حاج کاظم بود یا سلحشور؟

۳) به نظرتون فرفره آخر اینسپشن می افته یا نه؟

۴) حرف حساب فیلم Black Swan چی بود؟!

۵) سوباسا رو بیشتر دوست داشتید یا کاکرو؟ واکی؟ واکاشیزوما؟! :دی

۶) به نظرتون نتیجه اخلاقی فیلم نمایش ترومن چی بود؟

۷) گناه های زیر به چه ترتیبی توی شما وجود داره؟؟!!

شکم پرستی/ طمع/ تنبلی/ غرور/ شهوت/ حسادت/غضب

شغلی:

۱) اون بوی استرس آوری که توی دندون پزشکی میاد بوی چیه دقیقا؟

۲) بدترین اتفاقی که روی یونیت برای یک بیمار افتاده چیه؟!

۳) تا حالا با بیماری دعواتون شده؟

۴) واقعا هزینه پر کردن یک دندون چقدر درمیاد؟!؟!

۵) چرا دقیقا ۲ بار دندون در میاریم؟ چرا دفعه سوم در نمیاد؟!

۶) واقعا هیچ راه بهتری برای اینکار نیست؟! اینجوری به نظر خیلی اذیت کننده است!

http://cafeclassic4.ir/imgup/5850/1450343284_5850_94f83e40ce.jpg

۷) بیماران زیر رو به ترتیب علاقه تون مرتب کنید!!

عصب کشی / پرکردن / پروتز / ایمپلنت / کشیدن (فک بالا-فک پایین!) / کشیدن دندون عقل / بیمار خردسال!

========

سوال آخر: اگه سه نفر رو بخواهید به چالش صندلی داغ دعوت کنید کیا هستند؟

========

باز هم ممنونم جناب اسپونز عزیز...

براتون بهترین ها رو آرزو می کنم.

:blush:

۱۳۹۴/۱۰/۳ عصر ۱۱:۴۸
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, rahgozar_bineshan, کنتس پابرهنه, جروشا, لو هارپر, BATMAN, حمید هامون, آقای همساده, اسپونز, اسکارلت اُهارا, واتسون, اشپیلمن, Papillon, ریچارد, آلبرت کمپیون
ارسال پاسخ