[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
» <مارک واتنی> ارادت شارینگهام عزیز
» <شارینگهام> درود بر همه ی دوستان ، سپاس از مارک واتنی عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 10 رای - 4.3 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دیالوگهای ماندگار
نویسنده پیام
راتسو ریــزو آفلاین
پیانیست کافـه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۲۶
اعتبار: 26

تشکرها : 977
( 1565 تشکر در 39 ارسال )
شماره ارسال: #201
RE: دیالوگهای ماندگار

کادلز : بعضی از زن ها وقتی بوسیده میشن، سرخ میشن

بعضی ها پلیس خبر می کنن

بعضی ها گاز می گیرن، بعضی ها می خندن، بعضی ها هم گریه می کنن

من،

من می میرم تالی

من از درون می میرم وقتی تو منو می بوسی ...

کادلز ( دولورس دورن ) به تالی دولین ( کلیف رابرتسن ) در:

Underworld U.S.A

شاهکار استاد ساموئل فولر

فایل های ضمیمه بند انگشتی

تکرار می کرد: نمی شود کاری اش کرد... نمی شود کاری اش کرد...
خیلی خنده ام گرفت، انگار چیزی هست که بشود کاری اش کرد
. زندگی در پیش رو - رومن گاری
۱۳۹۰/۶/۱۰ عصر ۰۷:۳۱
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : بانو, حمید هامون, مگی گربه, ژان والژان, گرتا, ناتالی وود, Papillon, دلشدگان, رزا, زرد ابری, سناتور, soheil, دایی جان ناپلئون, پطرکبیر
پاشنه طلا آفلاین
ناصر خان
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۸/۲۰
اعتبار: 3

تشکرها : 293
( 95 تشکر در 9 ارسال )
شماره ارسال: #202

جویندگان

ایتان: بو حلوامون داره میاد؛ قصد دارن به سبک موزیکال دخل مونو بیارن tajob2

کاش سیگار بودم لوطیان دودم کنند
۱۳۹۰/۱۰/۲۲ صبح ۰۷:۰۵
تشکر شده توسط : زاپاتا, حمید هامون, پایک بیشاپ, اسکورپان شیردل, نیومن, ژان والژان, بانو, کاپیتان اسکای, گرتا, دزیره, Classic, ترومن بروینک, جیسون بورن, ناتالی وود, سروان رنو, Papillon, دلشدگان, رزا, جو گیلیس, سناتور, آماندا, زرد ابری, دایی جان ناپلئون, ژنرال, پطرکبیر
محمد آفلاین
مشتری کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱۰/۱۲
اعتبار: 25

تشکرها : 990
( 5839 تشکر در 185 ارسال )
شماره ارسال: #203

ابوالفضل پورعرب در فیلم نیش :

سه تا نقطه داره.... معرفت ، یکی رو ف ، دو تا هم رو ت.

۱۳۹۰/۱۱/۹ عصر ۱۱:۳۷
تشکر شده توسط : ژان والژان, Classic, اسکارلت اُهارا, بانو, ناتالی وود, Papillon, دزیره, رزا, سناتور, جو گیلیس, حمید هامون, دایی جان ناپلئون, پطرکبیر
دلشدگان آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۲۶
اعتبار: 24

تشکرها : 3231
( 1347 تشکر در 70 ارسال )
شماره ارسال: #204

[تصویر: 1328814445_85_49fc4d1dc3.jpg]

دیالوگی ماندگار از کارتون خاطره انگیز مارکوپولو  ( شخصیت ابوغفار شریف با گویندگی عباس سلطانی عزیز )

مارکوپولو (با صدای زیبای امیرهوشنگ زند) خطاب به شریف : تو می خوای انتقام افراد قبیلتو بگیری درست میگم ؟

شریف (با صدای با صلابت و ماندگار عباس سلطانی) : ما باید بجنگیم و نابودشون کنیم ، اگه شرفِ مونو از دست بدیم ، زندگی ارزشی نداره .

پی نوشت : با سپاس فراوان از مهر و محبت بی پایان دوست فرزانه و گرانقدرم الیور هاردی عزیز و همچنین قدردانی بابت شناسایی صدای عباس سلطانی نازنین.

فایل های ضمیمه
.zip  sharif.zip (اندازه: 176.33 KB / دانلودها: 80)
۱۳۹۰/۱۱/۲۰ عصر ۱۱:۳۶
تشکر شده توسط : جیسون بورن, گرتا, اسکورپان شیردل, سم اسپید, ژان والژان, زاپاتا, بانو, ناتالی وود, حمید هامون, سروان رنو, Papillon, دزیره, Classic, بتی, منصور, رزا, مگی گربه, جو گیلیس, سناتور, soheil, زرد ابری, دایی جان ناپلئون, هایدی, ژنرال, پطرکبیر
Papillon آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۳/۳۱
اعتبار: 27

تشکرها : 5668
( 1331 تشکر در 86 ارسال )
شماره ارسال: #205

والتر هیوستون ( هاوارد ) در فیلم گنج های سیرامادره : " گنج پیدا کردن راه خوبی برای پولدار شدن نیست "

فایل های ضمیمه
.zip  Sierra Madre.zip (اندازه: 482.18 KB / دانلودها: 73)

بنگر ز صبا دامن گل چاک شده / بلبل ز جمال گل طربناک شده / در سایه گل نشین که بسیار این گل / در خاک فرو ریزد و ما خاک شده
۱۳۹۰/۱۱/۲۱ عصر ۰۹:۲۰
تشکر شده توسط : زاپاتا, ترومن بروینک, همشهری_میثاق, دزیره, Classic, بتی, ژان والژان, رزا, جو گیلیس, سناتور, soheil, زرد ابری, دایی جان ناپلئون, پطرکبیر
بتی آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۱۱/۲۹
اعتبار: 7

تشکرها : 20
( 179 تشکر در 8 ارسال )
شماره ارسال: #206

هملت

پولونیوس: قربان شما، شما میل دارید از جریان هوا خارج بشید؟

هملت: کجا؟ برم توی گور؟!

پولونیوس : آه  راستی که خارج از جریان هوا همونجاست! پرنس بزرگوار اجازه می دید از حضورتون مرخص بشم؟

هملت : همه چیز رو با کمال میل می دم غیر از جانمو...غیر از، جانمو... غیر از...جانمو....

افلیا: زیبایی و نجات بهترین مصاحبان دنیا هستند.

هملت: زیبایی قادره نجابت را به بی عفتی تبدیل کنه ولی نجابت قادر نیست زیبایی را با عفت نگه داره.

هملت ساخته جاودانه کوزینتسف(1964) 

۱۳۹۰/۱۲/۱۱ عصر ۰۵:۵۳
تشکر شده توسط : ژان والژان, زاپاتا, حمید هامون, دلشدگان, پاشنه طلا, بانو, Papillon, رزا, مگی گربه, سروان رنو, جو گیلیس, سناتور, soheil, زرد ابری, دایی جان ناپلئون, هایدی, پطرکبیر
رزا آفلاین
پیشکسوت
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۵/۲۹
اعتبار: 52

تشکرها : 5834
( 3533 تشکر در 141 ارسال )
شماره ارسال: #207

اگه قراره جزام بگیری چه بهتر که اونو از پول بگیری نه از دست یک جزامی.

لویی: این تنها راه نجات ماست، مگه نه؟

پاپیون: آره

لویی: فکر میکنی موفق بشیم؟

پاپیون: مگه فرقیم میکنه؟

لوئی : پاپیون تو بر می گردی.

-  نه، بر نمی گردی!

ای لعنتی ها! من هنوز زنده ام.

گاهی ارزش واقعی یک لحظه را، تا زمانی که به یک خـاطره تبدیل شود، نمی‌فهمیم . .
۱۳۹۱/۲/۵ عصر ۰۵:۱۹
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : پایک بیشاپ, Classic, ژان والژان, Papillon, زاپاتا, سروان رنو, بانو, مگی گربه, جو گیلیس, زرد ابری, اسکارلت اُهارا, دزیره, dered, سناتور, soheil, حمید هامون, آماندا, اکتورز, oceanic, فورست, سارا, دایی جان ناپلئون, پطرکبیر
جو گیلیس آفلاین
فیلمنامه نویس

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۴/۱۷

تشکرها : 726
( 1279 تشکر در 68 ارسال )
شماره ارسال: #208

در دنيا فقط يه انقلاب وجود داشته ، انقلاب آدم هاي خوب بر عليه آدم هاي بد، مسئله اينه که آدمهاي خوب کيا هستند...

بیل ( برت لنکستر) در فیلم حرفه ای ها

http://img4up.com/up2/75398680552447380550.jpg

من بزرگم... این فیلم ها هستند که کوچک می شوند
۱۳۹۱/۴/۳۱ عصر ۰۴:۳۶
تشکر شده توسط : شرلوك, Papillon, سناتور, اسکارلت اُهارا, دزیره, رزا, مگی گربه, سروان رنو, بانو, Classic, soheil, آماندا, حمید هامون, زرد ابری, دایی جان ناپلئون, پطرکبیر
ناخدا خورشيد آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۵/۱۳
اعتبار: 19

تشکرها : 645
( 712 تشکر در 47 ارسال )
شماره ارسال: #209

(لين چان پس از كشتن كائو چيو به پيكر رو به مرگ او نگاه مي كند ،كائو چيو خاك را چنگ مي زند)

لين چان(با صداي بهرام زند): " ببين چي به دست آورده ،كائوچيو كه مي خواست ملك چين رو تصاحب كنه يك مشت شن نصيبش شده"

ماندگاري اين ديالوگ فارغ از انديشه هاي خيامي پنهان در آن براي من به دليل هماهنگي شگفت انگيز آن با يكي از وقايع دنياي خارج است.وقتي سريال جنگجويان كوهستان از تلوزيون پخش مي شد در يكي از محلات يزد پيرمردي متمول وممسك زندگي مي كرد .شبي كه آخرين قسمت سريال پخش شد همزمان با پخش ديالوگ فوق مردم محل زندگي پيرمرد صداي آژير آمبولانسي را شنيدند. پيرمرد سكته كرده  و در خانه اش مرده بود.وراث در ظرف يكي دو روز همه ي مايملك پيرمرد را از خانه اش بيرون كشيدند وحتي محض ثواب وذكر خير يك استكان چاي هم به دست مردم ندادند چه برسد به مجلس ختم وهفت وچهلم وغيره.

وه كه گر مرده باز مي گشتي/ در ميان قبيله وپيوند

رد ميراث سخت تر بودي/ وارثان را زمرگ خويشاوند

سعدي شيرازي

در آن زمان که خرد را سودی نیست ،خردمندی دردمندی ست.سوفوکل
۱۳۹۱/۵/۵ عصر ۰۲:۲۶
تشکر شده توسط : زاپاتا, مگی گربه, بانو, سناتور, اسکارلت اُهارا, جو گیلیس, رزا, دزیره, Classic, Papillon, سروان رنو, ژان والژان, حمید هامون, زرد ابری, دایی جان ناپلئون, پطرکبیر
سناتور آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۲/۴
اعتبار: 36

تشکرها : 3690
( 4535 تشکر در 390 ارسال )
شماره ارسال: #210

دو تا دیالوگ هست خیلی قشنگه. عکسی ازش ندارم یکی رو توی یک فیلم خارجی دیدم فکر کنم چینی بود.

میگفت :  نخ نفرت ازطناب محبت محکم تره.

دومی هم فکرکنم مربوط به فیلم سکه شانس بود با ابزی زنده یاد کهنمویی و فردین که کهنمویی در نقش یک قمار بازبه فردین میگه : زندگی مثل قمار میمونه هر دو سرش باخته.

۱۳۹۱/۵/۵ عصر ۰۸:۲۲
تشکر شده توسط : شرلوك, جو گیلیس, مگی گربه, ناخدا خورشيد, دزیره, دلشدگان, Papillon, بانو, رزا, حمید هامون, زرد ابری, پطرکبیر
جو گیلیس آفلاین
فیلمنامه نویس

شماره ارسال: #211

"وقتی یک مرد سوگند یاد می کنه، وجدانش رو در دستانش گرفته، مثل آب. و اگر انگشتاشو باز کنه، امکان نداره دوباره بتونه پیداش بکنه. بعضی ها قادرند، چنین کاری بکنن. اما من نفرت دارم یکی از اونا باشم."

توماس مور در مردی برای تمام فصول (با صدای استاد اسماعیلی)

۱۳۹۱/۵/۹ صبح ۱۲:۴۷
تشکر شده توسط : شرلوك, ناخدا خورشيد, Papillon, دزیره, اسپونز, زاپاتا, دلشدگان, بانو, سناتور, ژان والژان, رزا, حمید هامون, زرد ابری, دایی جان ناپلئون, پطرکبیر
Lino Ventura آفلاین
lino ventura

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱۲/۱۶
اعتبار: 8

تشکرها : 343
( 709 تشکر در 52 ارسال )
شماره ارسال: #212

فایل های ضمیمه بند انگشتی

کلافه هستم ازاین ازدحام آفتها
هزار حیف که عمرم درون زندانها تمام شد و نگهبان نگفت هی تو آزادی
۱۳۹۱/۵/۲۱ عصر ۰۸:۵۶
تشکر شده توسط : ژان والژان, جو گیلیس, اسپونز, رزا, سناتور, زرد ابری, پطرکبیر
ناخدا خورشيد آفلاین
دوست قدیمی

( 712 تشکر در 47 ارسال )
شماره ارسال: #213

سريال امام علي(ع)

اصغر همت=علي اگر خليفه كشته شود تو معصيت كاري.

سعيد نيك پور(با صداي بهرام زند)=خاموش باش اي كوه معصيت .دروغ هايت به سوراخي مي ماند كه موشي از ترس جان در آن خزيده،علي اگر از خود ببخشد باران رحمت است،حد خدا را جاري كند آتش غضب.

اصغر همت=عرب با باران بيگانه است.بني اميه تاول هرم خشم علي را ديده اما خنكاي بارانش را هرگز.

۱۳۹۱/۶/۶ عصر ۰۳:۱۹
تشکر شده توسط : بانو, Papillon, رزا, ژان والژان, Classic, حمید هامون, زرد ابری, پطرکبیر
جو گیلیس آفلاین
فیلمنامه نویس

شماره ارسال: #214

جورج : "مارتا در دنیا هیچ جایزه پلیدی نیست که نبرده باشی."

جورج : "به نظر تو مردم از تاریخ عبرت نمی گیرند! من جزو بخش تاریخ هستم. مارتا اغلب میگه که من در بخش تاریخ هستم، در صورتی که باید بگه جزو بخش تاریخ هستم. چون ممکنه سوءتعبیر بشه که من بخش تاریخم، در صورتیکه من رییس بخش تاریخ نیستم."

جورج : میتونم کاری برات انجام بدم؟
مارتا : خب البته میتونی سیگارم رو روشن کنی
جورج: نه حدودی هست. منظورم اینه که یک مردم مقدار کمی میتونه تحمل کنه که از پلکان تکامل پایینش بکشن. من هنوز دستتو در تاریکی می گیرم که از لولو خور خوره نترسی و هنوز بطری های مشروبت رو نصف شب دور میریزم که هیچکس نبینه ولی دیگه سیگارت رو روشن نمی کنم و این به قول معروف اینه که هست.

مارتا : ای سایه بزرگ!

مکالمه بین جورج (ریچارد برتون) و مارتا (الیزابت تیلور)  - هنرنمایی چنگیز جلیلوند و ژاله کاظمی

۱۳۹۱/۶/۱۰ عصر ۱۱:۴۱
تشکر شده توسط : Papillon, آپاراتچی, شرلوك, Classic, بانو, کنتس پابرهنه, ژان والژان, soheil, حمید هامون, رزا, زرد ابری, پطرکبیر
آماندا آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۵/۲۲

تشکرها : 574
( 1004 تشکر در 48 ارسال )
شماره ارسال: #215

آدمهای شکست خورده آدمهای خطرناکی هستن. اونا میدونن که هر اتفاقی بیفته بالاخره آخرش دوباره حالشون خوب میشه

Damage

يكي از فيلم هايي كه بعد از ديدنش 1 هفته در حالت افسردگي بودم {#smilies.confused}

من چه میدانستم دل هرکس دل نیست

حمید مصدق
۱۳۹۱/۶/۱۳ صبح ۱۰:۴۱
تشکر شده توسط : ژان والژان, soheil, حمید هامون, رزا, زرد ابری, فیلیپ ژربیه, پطرکبیر
ناخدا خورشيد آفلاین
دوست قدیمی

( 712 تشکر در 47 ارسال )
شماره ارسال: #216

علي يار (علي نصيريان)=اسب همون اسبه،تفنگ همون تفنگه اما مرد همون مرد نيست.

نامدار خان(عزت الله انتظامي)=زمونه نو شده،اين مردم نمي فهمن.

اسفنديار(حميد جبلي)=از كرده هات پشيموني؟

كوهيار(علي رضا شجاع نوري)=از نكرده هام پشيمونم.

نامدار خان=علي يار سر قبرت شير سنگي مي گذارم.

چند شب پيش كه فيلم شير سنگي را براي دومين بار ديدم به ارزش هاي فيلم بيش از پيش پي بردم ومتعجب شدم از اين كه كارگرداني در جواني چنين اثر كم نقصي را بسازد اما در ميانسالي و دوره ي پختگي برسد به ديازپامي مثل در چشم باد.چه اميد ها كه به اين آخري نداشتيم ونهايت ما مانديم ودوئل خالو كريم وخالو قربان ميان برف ها و سرقت قطار توسط ياران عمو بي نظر وچند سكانس ديگر .اصلا همين ديالوگ نويسي ها را مقايسه كنيد من كه هرچي ذهنم را غربال كردم فقط به ياد اين ديالوگ خالو كريم افتادم كه به ميرزا حسن گفت((ميرزا نامردي اومد سراغ ما اما مانرفتيم سراغ نامردي))

۱۳۹۱/۶/۱۴ عصر ۰۵:۰۳
تشکر شده توسط : جو گیلیس, Classic, Papillon, آماندا, ژان والژان, دزیره, حمید هامون, رزا, فورست, زرد ابری, دایی جان ناپلئون, دن ویتو کورلئونه, فیلیپ ژربیه, پطرکبیر
آماندا آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #217

یک دزد و سارق وقتی که در حال دزدیدن از خونه ات باشه، چراغ ها رو روشن میذاره؟ نه
ترجیح میده فکر کنی که اون اونجا نیست!...این مثل شیطانه!...ترجیح میده که فکر کنی وجود نداره!!

the Rite

حمید مصدق
۱۳۹۱/۶/۱۴ عصر ۰۷:۵۹
تشکر شده توسط : سی.سی. باکستر, Papillon, شرلوك, سروان رنو, ژان والژان, ناخدای من, دزیره, soheil, بانو, حمید هامون, رزا, زرد ابری, دایی جان ناپلئون, پطرکبیر
ناخدای من آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۲/۲۳
اعتبار: 0

تشکرها : 21
( 68 تشکر در 8 ارسال )
شماره ارسال: #218

(۱۳۹۱/۶/۱۴ عصر ۰۵:۰۳)ناخدا خورشيد نوشته شده:  

علي يار (علي نصيريان)=اسب همون اسبه،تفنگ همون تفنگه اما مرد همون مرد نيست.

نامدار خان(عزت الله انتظامي)=زمونه نو شده،اين مردم نمي فهمن.

اسفنديار(حميد جبلي)=از كرده هات پشيموني؟

كوهيار(علي رضا شجاع نوري)=از نكرده هام پشيمونم.

نامدار خان=علي يار سر قبرت شير سنگي مي گذارم.

چند شب پيش كه فيلم شير سنگي را براي دومين بار ديدم به ارزش هاي فيلم بيش از پيش پي بردم ومتعجب شدم از اين كه كارگرداني در جواني چنين اثر كم نقصي را بسازد اما در ميانسالي و دوره ي پختگي برسد به ديازپامي مثل در چشم باد.چه اميد ها كه به اين آخري نداشتيم ونهايت ما مانديم ودوئل خالو كريم وخالو قربان ميان برف ها و سرقت قطار توسط ياران عمو بي نظر وچند سكانس ديگر .اصلا همين ديالوگ نويسي ها را مقايسه كنيد من كه هرچي ذهنم را غربال كردم فقط به ياد اين ديالوگ خالو كريم افتادم كه به ميرزا حسن گفت((ميرزا نامردي اومد سراغ ما اما مانرفتيم سراغ نامردي))

تشکرچقدرجالب بودکه یکی اومدحرف دل ماروزد.این درچشم بادواقعا"توهین بودبه شعورمخاطب.

پل اجکامب: توی روز قیامت، وقتی مقابل خدا ایستادم، و اون ازم پرسید چرا یکی از معجزات‌ش رو کشتم، چی باید جواب بدم؟ که شغل‌م بود؟ کارم بود؟!
جان کافی: شما به خداوند می‌گید یه لطف بزرگ انجام دادید! من می‌دونم شما آسیب‌دیده و نگرانید! می‌تونم اینو تو شما حس کنم، اما شما باید باهاش کنار بیاید. چون این چیزی‌ه که واقعاً می‌خوام. واقعاً می‌خوام، من خسته‌ام رئیس! خسته‌م ازین که تو راه موندم، مثل یه گنجشک توی بارون! خسته ازین که رفیقی ندارم که باهاش باشم، یا بهم بگه از کجا اومدیم و به کجا می‌ریم، یا چرا. بیش‌تر، ازین خسته‌م که مردم نسبت به هم زشت رفتار می‌کنن. از این همه زخم‌ی که هر روز تو دنیا حس می‌کنم و می‌شنوم خسته‌م. خیلی زیادن. مثل خرده‌های شیشه‌ن که مدام تو مغزم هستن. می‌تونید بفهمید؟
پل اجکامب: بله جان. فکر می‌کنم می‌فهمم.

[مسیر سبز/ The Green Mile- پل (تام هنکس)- جان کافی (مایکل کلارک دونکان)]

مایکل کلارک دونکان،  بازیگر دوست‌داشتنی کاراکتر بی‌نظیر «جان کافی»، دیروز در 54 سالگی فوت کرد.

«غنچه های گل سرخ را کنون که میتوانی برچین، زمان سالخورده درگذر است و همین گلی که امروز لبخند میزند، فردا خواهد مرد.»
۱۳۹۱/۶/۱۵ صبح ۰۸:۲۵
تشکر شده توسط : شرلوك, دزیره, ناخدا خورشيد, جو گیلیس, بانو, Papillon, آماندا, ژان والژان, dered, حمید هامون, رزا, اکتورز, فورست, زرد ابری, دایی جان ناپلئون, پطرکبیر
آماندا آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #219

وندي: من بايد برم تو اتاق و به اين ماجراها فكر كنم!
تورنس: لعنتي تو يك عمر وقت داشتي به همه چيز فكر كني! با اين چند دقيقه مي‌خواي چيكار كني؟

فيلم   درخشش (shining ) يكي از شاهكار هاي استنلي كوبريك

حمید مصدق
۱۳۹۱/۶/۱۶ صبح ۰۸:۴۴
تشکر شده توسط : ناخدا خورشيد, شرلوك, بانو, سروان رنو, ناخدای من, حمید هامون, رزا, اکتورز, فورست, زرد ابری, دایی جان ناپلئون, پطرکبیر
dered آفلاین
من قانونم
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۳/۱۲
اعتبار: 6

تشکرها : 2683
( 303 تشکر در 24 ارسال )
شماره ارسال: #220

با سلام

فیلم مسیر سبز

"خیلی خستم رئیس
خسته از تنها سفرکردن
تنها مثل یه چلچله زیر بارون
خسته از اینکه هیچ وقت رفیقی نداشتم تا پهلوم باشه و ازم بپرسه از کجا اومدم به کجا میرم یا چرا
انقدر خسته ام از اینکه آدم ها همدیگر رو اذیت می کنن
خسته از تمام دردهایی که تو دنیا حس می کنم و می شنوم هر روز
دردام بیشتر میشه"

دیالوگی معروفی از جان کافی در فیلم مسیر سبز که چند تکه کلام به یاد ماندنی داشت
بازیگر این شخصیت چند روز پیش از دنیا رفت 

جان کافی را ممکن است خیلی از ما بشناسیم ولی مایکل کلارک دانکن را ممکن است نشناسیم ...

در اینجا قسمتی از صدای انتهای فیلم مسیر سبز را برای دانلود قرار دادم و فکر می کنم خالی از لطف نباشد
البته شاید برای آنهایی که سختی روزگار قلبشان را سخت نکرده و هنوز به چنین فیلم هایی توجه دارند این فیلم مناسب باشد 
دیروز در وبلاگی خواندم که نویسنده آن نوشته بود هر زمان که از روزگار خسته می شوم فیلم مسیر سبز را می بینم

لینک دانلود صدا

با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما
۱۳۹۱/۶/۱۶ عصر ۰۴:۰۳
تشکر شده توسط : شرلوك, کاپیتان اسکای, Papillon, بانو, ناخدا خورشيد, اسکارلت اُهارا, جیسون بورن, سروان رنو, آماندا, ژان والژان, جو گیلیس, ناخدای من, حمید هامون, رزا, فورست, زرد ابری, دایی جان ناپلئون, پطرکبیر
ارسال پاسخ