[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 1 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
گالری کافه
نویسنده پیام
بانو الیزا آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۷/۷
اعتبار: 19

تشکرها : 826
( 1106 تشکر در 93 ارسال )
شماره ارسال: #21
RE: گالری کافه

طراحی بازیگران محبوب کلاسیک با تاس!!!

در این ویدیو شما میتونید گوشه ای از مهارت و سرعت و دقت این شخص در طراحی رو ببینید که با جابجایی تاس ها تصاویر هنرمندان محبوب ما رو خلق میکنه

هرگز فالگیر نبودم
فقط خواستم دستت را بگیرم
۱۳۹۷/۱۰/۱۷ صبح ۱۰:۲۰
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : دون دیه‌گو دلاوگا, سروان رنو, لوک مک گرگور, مراد بیگ, پرنسس آنا, بوچ کسیدی, Savezva, پروفسور, مموله, زرد ابری, آدمیرال گلوبال, BATMAN
دون دیه‌گو دلاوگا آفلاین
مسافر سبزـپوش کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱۲/۶
اعتبار: 31

تشکرها : 1223
( 2905 تشکر در 245 ارسال )
شماره ارسال: #22

(۱۳۹۷/۱۱/۲۳ صبح ۱۱:۵۶)pari persona نوشته شده:  

... بعد از دنبال کردن نقاشی ( حدود ۶ سال بطور جدی تر) بالاخره به آرزوم رسیدم

زیبایی، هوش، استعداد و در عین حال سادگی اینگرید ...

من این اثر هنری "پری پرسونا"ی گرامی را که دیدم، دو احساس متفاوت به سراغم آمد: اوّلی "شادمانی" بود از دیدنِ یک کار زیبا [مخصوصاً چشم‌ها و جعدِ موها] ؛ و دوّمی "حسرت" و "اندوه" که چرا من این هنر نقاشی را نیاموختم تا توان خلق چنین آثاری را بیابم.

بعد، یاد یکی از دوستانِ سال‌های دورِ دانشگاه افتادم که هرچند رشته‌اش مهندسی عمران بود، ولی علاقه‌مند به سینمای کلاسیک! صحبتم مربوط به 20سال پیش است! هنوز اینترنت به این صورت فراگیر نشده بود. این دوستِ علاقه‌مند به سینمای ما، عکس‌های کوچکی که در مجله‌ی فیلم از ستارگان هالیوود مثل جیمز دین و مارلون براندو و همفری بوگارت و ... پیدا می‌کرد را جلویش میگذاشت و آن‌ها را در مقیاس بزرگ بر روی کاغذ می‌کشید ...

یکی از کارهایش را هم به من اهدا کرده بود که هنوز روی دیوار اتاقم در منزل پدری نصب است: تصویری از همفری بوگارت یا آنطور که خودش تأکید داشت بگوید "بوگی". یادش بخیر! سال‌هاست که خبری ازو ندارم! اگر اتفاقی این تصویر را در اینترنت ببیند، حتماً که متحیر می‌شود.{#smilies.rolleyes}

بوگارت

اگر قرار باشد سر یک سامورایی به ناگاه قطع شود، او باید بتواند یک کار دیگر را هم به انجام برساند با موفقیّت.
۱۳۹۷/۱۱/۳۰ عصر ۰۶:۴۹
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : Classic, کاپیتان اسکای, بوچ کسیدی, سروان رنو, pari persona, شارینگهام, لوک مک گرگور, لو هارپر, مراد بیگ, آدمیرال گلوبال, پرنسس آنا, Savezva, ژنرال, کنتس پابرهنه, پروفسور, مموله, زرد ابری, BATMAN, پیرمرد
مراد بیگ آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۱/۱۰
اعتبار: 36

تشکرها : 2683
( 2388 تشکر در 283 ارسال )
شماره ارسال: #23

(۱۳۹۷/۱۱/۲۳ صبح ۱۱:۵۶)pari persona نوشته شده:  

... بعد از دنبال کردن نقاشی ( حدود ۶ سال بطور جدی تر) بالاخره به آرزوم رسیدم

زیبایی، هوش، استعداد و در عین حال سادگی اینگرید ...

(۱۳۹۷/۱۱/۳۰ عصر ۰۶:۴۹)دون دیه&zwnj;گو دلاوگا نوشته شده:  

من این اثر هنری "پری پرسونا"ی گرامی را که دیدم، دو احساس متفاوت به سراغم آمد: اوّلی "شادمانی" بود از دیدنِ یک کار زیبا [مخصوصاً چشم‌ها و جعدِ موها] ؛ و دوّمی "حسرت" و "اندوه" که چرا من این هنر نقاشی را نیاموختم تا توان خلق چنین آثاری را بیابم.

بعد، یاد یکی از دوستانِ سال‌های دورِ دانشگاه افتادم که هرچند رشته‌اش مهندسی عمران بود، ولی علاقه‌مند به سینمای کلاسیک!

یکی از کارهایش را هم به من اهدا کرده بود که هنوز روی دیوار اتاقم در منزل پدری نصب است: تصویری از همفری بوگارت ...

با خود اندیشیدم که این پست چه کَسی را کم دارد ؛shakkk!

و آنگاه دست هنرمندی سروان رنو را آفرید.

طرحی با سیاه قلم ، از خواهر کوچکترم که در چهره نگاری دستی بر آتش دارند.

یاد شعر "سیب" از حمید مصدق افتادم و جوابیه ی فروغ...

مراد بیگ : من ادعائی ندارم ، خاله لیلا : ادعائی ندارم خودش کم ادعائی نیست .
۱۳۹۷/۱۲/۷ عصر ۱۰:۲۵
تشکر شده توسط : سروان رنو, Classic, آدمیرال گلوبال, دون دیه‌گو دلاوگا, شارینگهام, لو هارپر, Savezva, زرد ابری, پرنسس آنا, کاپیتان اسکای, pari persona, Kathy Day, کنتس پابرهنه, پروفسور, مموله, BATMAN, پیرمرد, اکتورز
Savezva آفلاین
جک لمون

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۵/۱۰
اعتبار: 38

تشکرها : 989
( 2180 تشکر در 179 ارسال )
شماره ارسال: #24

یک پرتره طراحی زیبا از اینگرید برگمن با مداد و پودر بر روی مقوا اثری از خواهرم

اندازه بزرگتر

سفید پوشیده بودم با موی سیاه/ اکنون سیاه جامه ام با موی سفید
۱۳۹۸/۶/۲۶ عصر ۰۸:۱۶
تشکر شده توسط : مراد بیگ, شارینگهام, کاپیتان اسکای, سروان رنو, بانو الیزا, پرنسس آنا, pari persona, Classic, Kathy Day, زرد ابری, ژنرال, کنتس پابرهنه, مموله, آلبرت کمپیون, آدمیرال گلوبال, BATMAN, پیرمرد
بانو الیزا آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #25

این هم یک نقاشی از آنتونی رودولفو اوکزاکا کویین  {#smilies.smile}هنرمند محبوبم در نقش حمزه در فیلم پیام اثر مصطفی عقاد که میدونم از آخرین باری که هرکدوم از ما این فیلم رو دیدیم خیلی گذشته .

در مورد آنتونی کوئین که مرد بسیار موفقی در زمینه نقاشی و بازیگری بود مساله ای که به چشم میخوره نقشهای فراوانی بود که ایفا کرد و هر کدوم در نوع خودش منحصر بفرد بود و بیننده براحتی میتونه با تک تک نقش های این بازیگر که هیچ کدوم به دیگری ربطی نداشت احساس همذات پنداری کنه . بگذریم از اسکارهایی که میتونست بگیره و نگرفت ولی این فرد تا روز آخر زندگیش همواره با عشق زندگی کرد . به نظر من رمز موفقیت آنتونی عزیز در کارش ، عشق واقعی به این هنر بود .بدون توجه به اینکه این چیزی که این همه بهش عشق می ورزی برای تو چیزی به ارمغان میاره یا خیر.

همونطور که میدونید بالاترین مرحله ی عشق جاییه که عاشق خودش رو کاملا فراموش میکنه و غرق در عشق میشه . و جایی که یک بازیگر بتونه تماما خودش رو ، چهره واقعیش رو ، هویت و اعتقاداتش رو ، علاقه ها و تنفراتش رو ، شهرتش رو ، ثروتش رو و هرچیزی رو که تا قبل از به عهده گرفتن نقش در خودش داشت رو تماما فراموش کنه و حتی به ساده ترین نقش های خودش هم عشق بورزه قدم بزرگی در راه موفقیتش برداشته .

روحش شاد {#smilies.heart}

هرگز فالگیر نبودم
فقط خواستم دستت را بگیرم
۱۳۹۸/۶/۲۸ صبح ۱۰:۱۴
تشکر شده توسط : کاپیتان اسکای, سناتور, مراد بیگ, Savezva, سروان رنو, Classic, پرنسس آنا, زرد ابری, ژنرال, پروفسور, مموله, BATMAN, پیرمرد, اکتورز
سناتور آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۲/۴
اعتبار: 36

تشکرها : 3690
( 4535 تشکر در 390 ارسال )
شماره ارسال: #26

(۱۳۹۸/۶/۲۸ صبح ۱۰:۱۴)بانو الیزا نوشته شده:  

این هم یک نقاشی از آنتونی رودولفو اوکزاکا کویین  {#smilies.smile}هنرمند محبوبم در نقش حمزه در فیلم پیام

درود. فکر نکنم دیگه تا تاریخ وجود داره بازیگر مثل آنتونی کویین پیدا بشه.یک جا حرف قشنگی زده بود. گفته بود درست زیاد ثروت نداشتم اما پادشاه وفرمانروای خیلی از کشورها بودم.اشاره به نقش های ماندگاری که داشته

۱۳۹۸/۶/۲۸ عصر ۰۹:۳۱
تشکر شده توسط : Savezva, کاپیتان اسکای, سروان رنو, بانو الیزا, پرنسس آنا, زرد ابری, ژنرال, ماتیلدا, آدمیرال گلوبال
کاپیتان اسکای آفلاین
کاپیتان
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۴/۳۱
اعتبار: 49

تشکرها : 1957
( 4239 تشکر در 288 ارسال )
شماره ارسال: #27

کدام بازیگر توانایی را می شناسید که از پس نقش های سخت، متفاوت و پیچیده ای از باراباس گرفته تا پاپ مقدس در فیلم ارزشمند "کفش های ماهیگیر" برآید.

در شگفتی کار او همین بس که در نقش سرخ‌پوست‌، مكزیكی‌، اسكیمو، یونانی‌ و‌ چینی‌ و ...  با هنرمندی و چیره دستی بازی کرد و امروز به خوبی می دانیم که باراباس، لورنس عربستان، کاروان ها، جاده، کفش های ماهیگیر، شیرصحرا، زوربای یونانی، گوژپست نوتردام، زنده باد زاپاتا، سریال عیسای ناصری و ده ها فیلم دیگر بدون نام آنتونی کویین بی معنی است.

زنده باد آنتونی کویین

ارادتمند: کاپیتان اسکای
۱۳۹۸/۶/۲۹ عصر ۰۱:۴۳
تشکر شده توسط : مراد بیگ, سروان رنو, بانو الیزا, Classic, Savezva, پرنسس آنا, KESSLER, زرد ابری, ژنرال, آدمیرال گلوبال, مموله
Savezva آفلاین
جک لمون

شماره ارسال: #28

حالا که بحث این هنرپیشه توانمند شد، من باید راجع به آنتونی کویین و مرگش یک اعترافی کنم. امیدوارم اول روح آن بزرگوار و بعد طرفدارانش مرا ببخشند. این ماجرا که نقل می کنم عین حقیقت است...

سال 1380 بود و من از نمایشگاه کتاب تهران ، کتاب فرهنگ بازیگران سینمای جهان نوشته حمیدرضا شبرنگ (چاپ اول یا دوم) را خریداری کرده بودم. این کتاب در زمان خودش جذابیت زیادی داشت و جزو اولین کتاب هایی بود که در زمینه بازیگران و فیلم هایشان آمار نسبتا خوبی را ارائه کرده بود. در یکی از روزهای خرداد ماه کتاب را در کنار برادرم که اتفاقا او هم از شیفتگان سینمای کلاسیک است، مرور می کردیم. وقتی به صفحه آنتونی کویین رسیدیم با توجه به تعدد فیلمهایش به ناگاه برادرم گفت: وای این آنتونی کویین چقدر فیلم بازی کرده؟ هنوزم زنده س؟؟

متاسفانه کمتر از 48 ساعت بعد خبر در گذشت آنتونی کویین منتشر شد...!!! روحش شاد... :huh:

۱۳۹۸/۶/۳۰ عصر ۱۲:۴۴
تشکر شده توسط : سروان رنو, Classic, پرنسس آنا, بانو الیزا, مراد بیگ, زرد ابری, آدمیرال گلوبال
بانو الیزا آفلاین
دوست قدیمی

شماره ارسال: #29

تصویری از کارگردان مورد علاقه ی خودم

امیدوارم کاستی های من رو ببخشید چون این نقاشی ها بدون آموزش قبلی و تنها با تمرین و علاقه شخصی کشیده میشن shrmmm!

هرگز فالگیر نبودم
فقط خواستم دستت را بگیرم
۱۳۹۸/۷/۱۵ صبح ۱۰:۳۶
تشکر شده توسط : KESSLER, کاپیتان اسکای, Classic, مراد بیگ, Savezva, Kathy Day, زرد ابری, پرنسس آنا, کنتس پابرهنه, مارک واتنی, پروفسور, آلبرت کمپیون, آدمیرال گلوبال, مموله, پیرمرد, اکتورز
Savezva آفلاین
جک لمون

شماره ارسال: #30

پرتره ای زیبا از جک لمون هنرپیشه دوست داشتنی سینما، اثری از خواهر عزیزم

اندازه بزرگتر

۱۳۹۸/۱۲/۲۳ عصر ۰۸:۱۴
تشکر شده توسط : Classic, ماهی گیر, دون دیه‌گو دلاوگا, Kathy Day, کاپیتان اسکای, پرنسس آنا, مراد بیگ, کنتس پابرهنه, مارک واتنی, زرد ابری, آلبرت کمپیون, آدمیرال گلوبال, سروان رنو, مموله, pari persona, BATMAN, پیرمرد, اکتورز
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11430
( 18963 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #31

کاری از شهاب جعفرنژاد برای گرامیداشت چنگیز جلیلوند ( روزنامه 7 صبح )

.

طرحی دیگر از محمد طحانی ( روزنامه ابتکار )

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۳۹۹/۹/۴ صبح ۰۱:۱۱
تشکر شده توسط : مموله, مارک واتنی, لوک مک گرگور, L.B.Jefferies, Kathy Day, کاپیتان اسکای, کنتس پابرهنه, زرد ابری, پروفسور, مراد بیگ, آلبرت کمپیون, Classic, آدمیرال گلوبال, پرنسس آنا, بوچ کسیدی, BATMAN
BATMAN آفلاین
Nightmare
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۳/۵
اعتبار: 81

تشکرها : 10474
( 12693 تشکر در 564 ارسال )
شماره ارسال: #32
[split] قهوه خانه ی کافه کلاسیک

ایده این طرح نمادین بطور اتفاقی به ذهنم رسید و بعد آوردمش روی کاغذ

به یاد مهساها

! I'M BATMAN I'M VENGEANCE
۱۴۰۱/۸/۲ صبح ۰۱:۱۵
تشکر شده توسط : زینال بندری, Emiliano, سروان رنو, کنتس پابرهنه, باربوسا, oceanic, مارک واتنی, مراد بیگ
ارسال پاسخ