[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

موضوع بسته شده 

رتبه موضوع
  • 4 رای - 3.5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مسابقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/
نویسنده پیام
بهزاد ستوده آفلاین
متولد اصفهان

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۶/۶
اعتبار: 39

تشکرها : 2215
( 5890 تشکر در 536 ارسال )
شماره ارسال: #21
RE: مسابقه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

(۱۳۸۹/۹/۴ عصر ۰۵:۳۵)دشمن مردم نوشته شده:  

بر اساس اخباری که هم اکنون بدستمان رسیده متاسفانه با خبر شدیم جوایز را به سرقت بردن(سرقت باورنکردنی) اما جای هیچ نگرانی نیست جودی ما قولش قوله مگه نه جودی جان بالخره  سعی می کنیم یه جوری کمک کنیم و سارق رو پیدا کنیم .

آقا چرا داستان درست می کنید این بنده خدا  که ماشین پیکان گوجه ای ندزدیده یک ویدیو  دستش است!

دو به دستی می کنید جایزه یک کافه را با لا می کشید شایعه می کنید  دزد برده است

کجاست این کلانتر کافه حق ما را بگیرد ایها الناس  این ها همه اش کلاه برداری است  cryyy!

هر جا سخن از دوبله است نام "بهزاد ستوده "میدرخشد
۱۳۸۹/۹/۴ عصر ۰۷:۰۰
یافتن تمامی ارسال های این کاربر
تشکر شده توسط : اسکورپان شیردل, jodiabut, باربوسا
ژان والژان آفلاین
مسئول اردوگاه آشويتس كافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۸/۲۳
اعتبار: 41

تشکرها : 10488
( 762 تشکر در 50 ارسال )
شماره ارسال: #22

با سلام سرقت جوايز من رو ياد سرقت خونمون انداخت زنگ زديم پليس اومد البته پليسه مثله سروان رنو نبود بسيار وظيفه شناس بود همه جا رو نگاه كرد از آگاهي هم اومدند خلاصه ريس بزرگه هم اومد بالاخره ميدونيد چه گفتند؟ كار كار خودي. منو باش كه فكر مي كردم كاره نخودي. خلاصه ديگه.

۱۳۸۹/۹/۵ صبح ۰۱:۳۶
تشکر شده توسط : jodiabut, ترومن بروینک, پیرمرد, آلبرت کمپیون, باربوسا
jodiabut آفلاین
دختر کوچلوی کافه

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۹/۵/۲
اعتبار: 4

تشکرها : 52
( 128 تشکر در 17 ارسال )
شماره ارسال: #23

سلام ،یک سلام گرم توی این روزای سرد به تمام اهالی هنر:heart:

با یک روز تاخیر عیدتون مبارک

به خاطر تاخیری که کردم معذرت خواهی می کنم .تقصیر من نبود بنزین کم اوردم.(چقدرم شما نگران من بودید:blush:)

ماشالله شایعه ساختنتون هم خیلی خوبه .یه روز دیر کردم چی شد!!!!!!!!!!!!!!!:dodgy:

اما چه خبر؟

خبرا ینکه بعداز 8 روز مسابقه عیدتا عید هم تموم شد(به قول ننجون عمر ماست که می گذره وگرنه روزگار سر جاشهasabi)جوایز هم به سرقت نرفته  نگران نباشید.taeed

حالا از کجا شروع کنم از اسم تایپیک یا جوایز؟

البته که جوایز مقد متر هستند و ادب حکم می کنه که ابتدا جوایز و برندگان مسابقه رو اعلام کنیم

اما از اونجای که همه مشتاق به جواب مسابقه هستند. اول برندگا ن رو اعلام میکنم.

خوشبختانه هیچ کس نتونست جواب مسابقه رو درست حدس بزنه در نتیجه جودی جوایز روی

دستش موند.وبه خاطر همین نه به خاطر قدرانی mmmm:از شرکت کنندگان مسابقه به تمام

عزیزان شرکت کننده یک دستگاه پیکان گوجه ای  اهدا میشه(حالش وببرید:D )

تا درس عبرتی بشه برای کسانی که شرکت نکردندnnnn:.وبه بانووان عزیز شرکت کننده علاوه بر

پیکان یک دستگاه ویلا بر روی بام میلاد تقدیم میشه(پارتی بازیه دیگهtajob).

جایزه ویژه هم به مدیر محترم کافه mmmm:به خاطر زحماتی که من بهشون دادم اهدا میشه

(خودشون توی مسابقه نبودن خداش که بود)

اما بی مزه ترین قسمت جواب مسابقه(برید بخوابید تموم شدtajob2)

بیوگرافی هنرمندان دوبله

می دونم که این تایپیک احتیاج به مسابقه واین همه جال وجنجال نداشت  و همه شما عزیزان

توی این مورد استاد هستید.امابه نظر من تازه وارد ضروری بود.و هدف از این مسابقه بیشتر شور

و هیجانش بود(حرف در گوشی"اهالی کافه زیاد هم اهل هیجان نیستند")بگذریم.

این تایپیک یک  شرط داره (البته جسارت بنده رو ببخشید:blush:):لطف کنید هنرمندانی که معرفی

می کنیدحتما  دارای عکس (ازخودشون)باشند(4*3،رنگی ،مال امسال باشه)khande

حرف آخر :بی مزه بازی های جودی رو به بزرگی خودتون ببخشید .مزاحی اگه  کردم فقط می

خواستم که جو رو شاد کنم همین به دل نگیرید (رو دل می کنیدkhande)و اینکه جودی این تایپیک رو

ایجاد کرد اما پر بار کردنش به عهده شماست امیدوارم که مثل بقیه تایپیک ها پر بار بشه.چون

دیگه  نمی تونم زیاد توی کافه بیام پیش از هر ارسالی از تمام عزیزانی که توی این تایپیک  می

نویسند تشکر می کنم.

شاد وسربلند باشید.

دختر کوچلوی کافه:

jodiiiiiiiiiiiiiiiiiiiabut

یه چیزه دیگه ادامه همین تایپیک ،تایپیک بیو گرافی هنرمندان دوبله رو بنوسیم با تغیر نام تایپیک یا اینکه تایپیک جدید ایجاد کنیم با حذف این تایپیک .

اینو تا فردا فقط وقت داریدجواب بدید جایزه هم نداره.:D

زیباترین منحنی دنیالبخنداست .
۱۳۸۹/۹/۵ صبح ۰۳:۰۷
تشکر شده توسط : پایک بیشاپ, Kassandra, بانو, پدرام, اسکورپان شیردل, رزا, دشمن مردم, همشهری_میثاق, باربوسا
منصور آفلاین
آخرین تلالو شفق
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۱۷
اعتبار: 77

تشکرها : 395
( 8061 تشکر در 307 ارسال )
شماره ارسال: #24

(۱۳۸۹/۹/۵ صبح ۰۳:۰۷)jodiabut نوشته شده:  

حرف آخر :

1- دیگه  نمی تونم زیاد توی کافه بیام ...

2- ... پیکان گوجه ای ...

شاد وسربلند باشید.

حرف اول :

1- جودی ابوت با وجودی که سنش کمه (البته در ظاهر) ازدواج کرد رفت پی کارش. شوهره گفته یکبار دیگه ببینمت به این جماعت بیکار لاس میزنی تو اینترنت من میدونم و تو و ننت... منصور که گفت بابا لنگ دراز گم شده کسی باور نکرد... لنگ درازه پیداش شد و زد و برد و خورد!

2- این همش میگه پیکان گوجه ای پیکان گوچه ای!! میدونستید قصه چیه؟ حالا من بهتون میگم:

بابا لنگ دراز دیگه پولدار نیست. راستش ورشکست شده. اگرم می بینید اومده سراغم جودی واسه اینه که آه تو بساط نداره،  وگرنه صدتا الیزابت تیلور تو صف بودن واسش. از این طرف جودی یه پیکان گوجه ای بهش ارث رسیده اما چون مدلش یه کم قدیمیه مشتریش کمه. تازه اون رنگ گوجه ایش هم رنگ اصلیش نیست. رنگ شده. تصادفی بوده. اومد به بهانه مسابقه و اینجور بازیا پیکان رو آب کنه و پولشم دودستی بندازه تو دامن لنگ دراز که مثلا دوستت دارم و ازین حرفا که البته نقشه اش نگرفت... میدونید چرا؟ آخه بچه های اینجا خودشون صدتا پیکانو رنگ میکنن بجای بنز میفروشن!

۱۳۸۹/۹/۶ صبح ۰۸:۱۸
تشکر شده توسط : پدرام, جو گیلیس, هایدی, باربوسا
jodiabut آفلاین
دختر کوچلوی کافه

( 128 تشکر در 17 ارسال )
شماره ارسال: #25

(۱۳۸۹/۹/۶ صبح ۰۸:۱۸)منصور نوشته شده:  

1- جودی ابوت با وجودی که سنش کمه (البته در ظاهر) ازدواج کرد رفت پی کارش. شوهره گفته یکبار دیگه ببینمت به این جماعت بیکار لاس میزنی تو اینترنت من میدونم و تو و ننت...

2- این همش میگه پیکان گوجه ای پیکان گوچه ای!! میدونستید قصه چیه؟ حالا من بهتون میگم:

بابا لنگ دراز دیگه پولدار نیست. راستش ورشکست شده. اگرم می بینید اومده سراغم جودی واسه اینه که آه تو بساط نداره،  وگرنه صدتا الیزابت تیلور تو صف بودن واسش. از این طرف جودی یه پیکان گوجه ای بهش ارث رسیده اما چون مدلش یه کم قدیمیه مشتریش کمه. تازه اون رنگ گوجه ایش هم رنگ اصلیش نیست. رنگ شده. تصادفی بوده. اومد به بهانه مسابقه و اینجور بازیا پیکان رو آب کنه و پولشم دودستی بندازه تو دامن لنگ دراز که مثلا دوستت دارم و ازین حرفا که البته نقشه اش نگرفت... میدونید چرا؟ آخه بچه های اینجا خودشون صدتا پیکانو رنگ میکنن بجای بنز میفروشن!

فهمیدم که بازار شایعه توی کافه زیادشده اما فکر نمی کردم تا این حد.اگه نمی یام کارای مدرسه

ام زیاد شده.

منصور جان ممنون از این همه  لطف و ادب  کلامت واقعا شرمنده شدم .شاید  اهل شوخی ومزاح

باشم اما فکر نکنم بی ادبی توی کلامم دیده باشید که به خودتون اجازه می دید...........یعنی

اهالی کافه به این منظور توی کافه هستند.

منم براتون یه پیشنهادی دارم یه تایپیکی رو به اسم شایعه سازان و قصه سازان دوبله ایجاد کنید

حتما موفق میشید.

ممنون از همه ای عزیزانی که در مورد تایپیکی که می خوام ایجاد کنم نظر دادند.شور وشوق

جودی به درد این کافه نمی خورداشتباه کردمnarahat.به هر حال بر حسب وظیفه اولین ارسال رو توی

همین تایپیک می نویسم .خواستید یه پیشنهاد بود ادامه اش بدید.

دختر کوچلوی کافه:

jodiiiiiiiiiiiiiiiiiabut

۱۳۸۹/۹/۶ عصر ۰۸:۰۷
تشکر شده توسط : فورست, پیرمرد, باربوسا
منصور آفلاین
آخرین تلالو شفق
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۱۷
اعتبار: 77

تشکرها : 395
( 8061 تشکر در 307 ارسال )
شماره ارسال: #26

(۱۳۸۹/۹/۶ عصر ۰۸:۰۷)jodiabut نوشته شده:  

منصور جان ممنون از این همه  لطف و ادب  کلامت واقعا شرمنده شدم .شاید  اهل شوخی ومزاح

باشم اما فکر نکنم بی ادبی توی کلامم دیده باشید که به خودتون اجازه می دید...........یعنی

اهالی کافه به این منظور توی کافه هستند.

متاسفم

خصلت همه ما ایرانیها همین است: "با دیگران شوخی کن اما اگر با تو شوخی کردند تاب و تحمل نداشته باش". همه اهالی تالار مرا می شناسند ، اولا من زیاد اهل شوخی کردن نیستم و در ثانی با هر کسی اینکار را نمیکنم. وقتی مزاحی در حرفم دیدید یقین بدانید خاطرتان عزیز بود که آن کلام نوشتاری را کنار گذاشتم و عامیانه نوشتم... شاید اصطلاح "لاس زدن" معذبتان کرده باشد که میدانم که میدانید این واژه امروزه به اشتباه نزد عوام جا افتاده است چنانکه معنی اصلیش در زبان پشتو بمعنای دست کشیدن بر هر چیز ناپاک به قصد پاک کردن آنست و من شما را با این کلام بالا بردم و اهالی کافه را پائین تا بر منزلت شما بیفزایم (هرچند اهالی کافه همگی سرند بر من و امثال من و همه میدانند که غلو در مزاح جایز است).

و بازهم متاسفم... متاسف که منصور را با چنین تاپیکهائی چکار!

۱۳۸۹/۹/۷ صبح ۰۸:۰۵
تشکر شده توسط : soheil, jodiabut, بهزاد ستوده, بانو, اسکورپان شیردل, هایدی, باربوسا
jodiabut آفلاین
دختر کوچلوی کافه

( 128 تشکر در 17 ارسال )
شماره ارسال: #27

منصور جان اولا  فکر کنم از تایپیکها و نوع نوشتارم متوجه شده باشید که جودی بیگانه با شوخی

نیست.ودر تمام ارسالهایش سعی کرده خواننده را با یکنواخت نوشتن خسته نکند(حالا چقدر

تونسنه نمی دونم.)منصور عزیز من اگر تاب شوخی رو نداشتم این مسابقه وتایپیکی رو ایجاد

نمی کردم اما...............( در گوشیه فقط به خودتون می گم.:D)

ثانیا من معنی این حرف رو نمی دونستم وفکرنکنم اهالی نیز با این یکی معنیش آشنا باشند(ثواب شد ننهtajob2)

معذرت می خوام اگه حرف تندی توی ارسالم بهتون زدم چون دختر کوچلوی کافه هستم نمی

خوام که بزرگتری از دستم ناراحت بشه.

شاد و سربلند باشید.

دختر کوچلوی کافه:

جودی پندلتون tajobkhande (شوخی کردم جودیییییییییییی ابوت)

۱۳۸۹/۹/۷ عصر ۰۱:۰۳
تشکر شده توسط : بهزاد ستوده, بانو, اسکورپان شیردل, باربوسا
موضوع بسته شده