[-]
جعبه پيام
» <سروان رنو> نگاهی به فیلم نشانی از شر ( اورسن ولز ) ... https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...https://cafeclassic5.ir/showthread.php?tid=46&pid=4539
» <رابرت> متأسفانه "علی‌اصغر رضایی‌نیک" صداپیشه مکمل‌گو بر اثر سکته قلبی درگذشت. نمونه مصاحبه و خاطراتش: https://www.aparat.com/v/tTSqn
» <سروان رنو> مانند بهار و نوروز , سالی نو را به امید بهتر شدن و شکوفا شدن آغاز می کنیم [تصویر: do.php?imgf=org-685bcf6ba2581.png]
» <mr.anderson> سال نو همه هم کافه ای های عزیز مبارک! سال خوب و خرمی داشته باشید!
» <rahgozar_bineshan> سالی پر از شادکامی و تن درستی و شادی را برای همه دوستان آرزومندم!
» <BATMAN> به نظرم شرورترین شخصیت انیمیشنی دیزنی اسکاره/ چه پوستر جذابی! https://s8.uupload.ir/files/scar_vrvb.jpg
» <جیمز باند> من هم از طرف خودم و سایر همکاران در MI6 نوروز و سال نو را به همه دوستان خوش ذوق کافه شاد باش میگم.
» <ریچارد> سلا دوستان.گوینده بازیگراورسولاکوربیرودرسریال سرقت پول کیست
» <ترنچ موزر> درود بر دوستان گرامی کافه کلاسیک ، فرا رسیدن بهار و سال جدید را به همه شما سروران شادباش میگم و آرزوی موفقیت را در کار و زندگی برایتان دارم
» <دون دیه‌گو دلاوگا> در سال گذشته بنده کم‌کار بودم در کافه، ولی از پُست‌های دوستان خصوصاً جناب رابرت و کوئیک و "Dude" بسیار بهره بردم. تشکر و بیش باد!
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 5 رای - 3.6 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرسنجي : گويندگان مورد علاقه شما چه كساني هستند؟
نویسنده پیام
رامین_جلیلوند آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۸/۳۰
اعتبار: 27

تشکرها : 1178
( 2597 تشکر در 321 ارسال )
شماره ارسال: #41
RE: نظرسنجي : گويندگان مورد علاقه شما چه كساني هستند؟

من مدتی است که مروری عمیق داشته ام روی دوبله های در دسترس.
چاره ای ندارم جز این که منوچهر اسماعیلی را به عنوان برترین دوبلور مرد تاریخ دوبله زبان فارسی انتخاب کنم.
در میان بانوان خانم رفعت و فهمیه راستکار در سکوی اول برای من شانه به شانه قرار دارند.

۱۳۹۴/۹/۲۳ عصر ۱۲:۳۶
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : Memento, خانم لمپرت, واتسون, لو هارپر, حمید هامون, سروان رنو, جروشا, کنتس پابرهنه, مگی گربه, زرد ابری, BATMAN, rahgozar_bineshan, جیمز باند, باربوسا
جیمز باند آفلاین
در حال ماموریت!!

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۴/۶/۱۰
اعتبار: 18

تشکرها : 1390
( 2178 تشکر در 233 ارسال )
شماره ارسال: #42

سلام

چه سخت... واقعا بسیار مشکل میشه انتخاب کرد... حق سایرین از بین میره... واقعا...

حتی نمیگم صدای دوران جوانی یا چنین چیزهایی... ولی چون نظر شخصیه و به مشارکت اعتقاد دارم منم شرکت میکنم... با اجازه بزرگترها البته

آقایان:

1- ایرج ناظریان (من میخواستم یه مطلب بذارم راجع به دوبله درمانی!!! باور بفرمایید صداشونو میشنوم حالم بهتر میشه)

از اینجا به بعد را شماره نمیگذارم چون مفهوم رده بندی ایجاد نشه. پس سایرین به ترتیب حروف الفبا:

اسماعیلی، منوچهر

خسروشاهی، خسرو

عرفانی، حسین

مقامی، جلال

خانمها:

1- رفعت هاشمپور (به همان دلیل شماره یک آقایان)

2- شهلا ناظریان

3- زهره شکوفنده

4- مینو غزنوی

5- نیکو خردمند

* درپایان: مثل این باشه که بخواهیم زیباترین گل را انتخاب کنیم...

من دلم برای منوچهر نوذری تنگ شده برای مهدی آژیر برای عطاا... کاملی....cccc:narahat

ارادتمند شما، جیمز باند
۱۳۹۴/۱۰/۵ عصر ۰۶:۱۵
تشکر شده توسط : Memento, کنتس پابرهنه, هانا اشمیت, سروان رنو, خانم لمپرت, BATMAN, لو هارپر, واتسون, حمید هامون, رامین_جلیلوند, Princess Anne, جروشا, اسکورپان شیردل, ایـده آلـیـسـت, Classic, rahgozar_bineshan, شارینگهام, باربوسا
جروشا آفلاین
جودی آبوت

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۳/۱۱/۱۷
اعتبار: 26

تشکرها : 1821
( 1582 تشکر در 64 ارسال )
شماره ارسال: #43

من عاشق انیمیشن هستم. الان که دیگه بچه نیستم هم عاشق انیمیشنم می دونم پیر هم بشم همینطور عاشقش می مونم. اما چی منو عاشق انیمیشن کرد؟ کارتون شگفت انگیزان با دوبله گلوری، و شاید حتی دوبله گلوری از خود کارتون برام جذابتر بود! چون شادم می کرد نه فقط من، تموم خانواده ام رو. ما سه چهاربار این کارتون رو دیدیم و هربار از صداهای بامزه دوبلورهای گمنامش لذت بردیم و خندیدیم. میدونم الان بعضی عزیزان بهشون خیلی بر میخوره چون شاید پیشکسوتهای افسانه ای این فن در این انتخاب من جا نداشتند. اما من یک جوونم و حرفم اینه مخلص تموم هنرمندای پیشکسوت هستم اصلا اونا نبودن ما الان هیچ بودیم. ولی باید همه جا این واقعیت رو بپذیریم که آینده رو این جوونها باید در دست بگیرن، پس باید دستشونو بگیریم بهشون فوت و فن کار رو یاد بدیم. تجارب قیمتی رو در اختیار آینده سازان این مملکت بگذاریم.

جالبیش اینه من از اساتید سایت از هرکی پرسیدم اسم این دوبلورها رو نمی دونست!... فقط یکی از این استادهای مهربون منو به سایت گلوری راهنمایی کردن و صفحه مهرداد رییسی.

متاسفانه خود صفحه گلوری هم اطلاعات دقیق از دوبلورهای شگفت انگیزان نذاشته و فقط نوشته:

مدیر دوبلاژ:  -

گویندگان: آرزو آفری، مرجانه فشنگچی و ...

انتخاب اینکه کدوم صدا در شخصیتهای کارتون شگفت انگیزان برام جذابتره واقعا سخته همه شون معرکه هستن معرکه،جذاب و گوش نواز... ولی صدای ادنا مُد رو خیلی دوست دارم مخصوصا اونجا که تو بلندگوی دوربین میگه : "ادنا مد و بَلا !"

برای من تنها چیزهایی جالبند که به قلب مربوط می‌شوند. «آدری هیبورن»
۱۳۹۴/۱۰/۳۰ عصر ۰۵:۴۲
تشکر شده توسط : خانم لمپرت, سروان رنو, کنتس پابرهنه, اسکورپان شیردل, آلبرت کمپیون, ایـده آلـیـسـت, Classic, BATMAN, حمید هامون, واتسون, جیمز باند, Memento, باربوسا
آمادئوس آفلاین
دوست قدیمی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۸/۲۷
اعتبار: 31

تشکرها : 627
( 1316 تشکر در 67 ارسال )
شماره ارسال: #44

(۱۳۹۴/۱۰/۳۰ عصر ۰۵:۴۲)جروشا نوشته شده:  

جالبیش اینه من از اساتید سایت از هرکی پرسیدم اسم این دوبلورها رو نمی دونست!... فقط یکی از این استادهای مهربون منو به سایت گلوری راهنمایی کردن و صفحه مهرداد رییسی.

متاسفانه خود صفحه گلوری هم اطلاعات دقیق از دوبلورهای شگفت انگیزان نذاشته و فقط نوشته:

مدیر دوبلاژ:  -

گویندگان: آرزو آفری، مرجانه فشنگچی و ...

انتخاب اینکه کدوم صدا در شخصیتهای کارتون شگفت انگیزان برام جذابتره واقعا سخته همه شون معرکه هستن معرکه،جذاب و گوش نواز... ولی صدای ادنا مُد رو خیلی دوست دارم مخصوصا اونجا که تو بلندگوی دوربین میگه : "ادنا مد و بَلا !"

گویندۀ ادنا: اشکان صادقی

آقای شگفت انگیز: نیما رئیسی

فروزن: مهدی بقائیان

رئیس آقای شگفت انگیز: کوروش زارع پناه

به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ( سعدی)
۱۳۹۴/۱۰/۳۰ عصر ۰۵:۵۲
تشکر شده توسط : جروشا, خانم لمپرت, سروان رنو, اسکورپان شیردل, ایـده آلـیـسـت, Classic, BATMAN, حمید هامون, واتسون, rahgozar_bineshan, جیمز باند, Memento, هایدی, زینال بندری, باربوسا
زاپاتا آفلاین
amir_e_delaram (زاپاتای سابق)
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۰/۸/۲۲
اعتبار: 58

تشکرها : 2102
( 9996 تشکر در 329 ارسال )
شماره ارسال: #45

(۱۳۹۴/۱۰/۳۰ عصر ۰۵:۴۲)جروشا نوشته شده:  

ولی باید همه جا این واقعیت رو بپذیریم که آینده رو این جوونها باید در دست بگیرن، پس باید دستشونو بگیریم بهشون فوت و فن کار رو یاد بدیم. تجارب قیمتی رو در اختیار آینده سازان این مملکت بگذاریم.

جروشای گرامی ،انتخاب شما قابل احترامه ،اما وقتی کسی نخواد کاری را اصولی بیاموزد ،اگر کسی حرمت پیشکسوتان را رعایت نکند ، کاری برایش نمیتوان انجام داد . هنگامی که مثلا بنده قرار است حرفه و یا هنری را بیاموزم قطعا بدنبال استاد و یا استادانی می روم که اصل کار را بیاموزم و عقلانی نیست به کسی مراجعه کنم که حتی یکساعت هم شاگردی نکرده و با ترفندهای نخ نما شده جایگاهی که مربوط به خودش نیست را غضب کرده است.

متاسفانه برخی از این افراد خواسته اند ره صدساله را یک شبه بپیمایند . شما را به خواندن مصاحبه آقای حامد عزیزی دعوت می کنم تا به واقعیتهای پشت پرده تاسیس انجمن گویندگان گلوری پی ببرید .تلخ و عبرت آموز...

http://parsigooyan.com/index.php/%D8%A2%...http://parsigooyan.com/index.php/%D8%A2%D8%B1%D8%B4%DB%8C%D9%88/%DA%AF%D9%81%D8%AA%DA%AF%D9%88%D9%87%D8%A7/208-%D8%A7%D9%81%D8%B3%D9%88%D9%86-%D8%AF%D9%88%D8%A8%D

۱۳۹۵/۱/۸ عصر ۰۹:۳۷
تشکر شده توسط : جروشا, Memento, حمید هامون, خانم لمپرت, زینال بندری, ایـده آلـیـسـت, آمادئوس, دزیره, BATMAN, Princess Anne, شارینگهام, باربوسا
ارسال پاسخ