[-]
جعبه پيام
» <مارک واتنی> رابرت عزیز و گرامی ... این بزرگواری و حسن نیت شماست. دوستان بسیاری هم در کافه، قبلا کارتون و سریال های زیادی رو قرار داده اند که جا داره ازشون تشکر کنم.
» <مارک واتنی> دانلود کارتون جذاب " فردی مورچه سیاه " دوبله فارسی و کامل : https://cafeclassic5.ir/showthread.php?t...7#pid45437
» <Kathy Day> جناب اﻟﻜﺘﺮﻭﭘﻴﺎﻧﻴﺴﺖ از شما بسیار ممنونم...
» <مارک واتنی> خواهش می کنم بتمن عزیز
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/XI0kt
» <BATMANhttps://www.doostihaa.com/post/tag/%D8%A...kanon-2021
» <BATMANhttps://www.aparat.com/v/pFib3
» <BATMAN> با تشکر از مارک واتنی عزیز/ نسخه های سینمایی بامزی هم منتشر شدن/ بامزی تو سوئد خیلی محبوبه، از گذشته تا به امروز ازین شخصیت انیمیشن تولید میشه
» <مارک واتنی> ارادت شارینگهام عزیز
» <شارینگهام> درود بر همه ی دوستان ، سپاس از مارک واتنی عزیز
Refresh پيام :

ارسال پاسخ 

رتبه موضوع
  • 3 رای - 5 میانگین
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم
نویسنده پیام
اکتورز آفلاین
مشتری همیشگی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۱/۴/۲۱
اعتبار: 38

تشکرها : 2357
( 3930 تشکر در 189 ارسال )
شماره ارسال: #3041
RE: درخواست راهنمايي در مورد نام فيلم

(۱۴۰۲/۱/۲۲ صبح ۱۱:۱۵)آرلینگتون نوشته شده:  

درود دوستان . یکی از آشنایان ، گمشده ای دارند .

وقت بخیر دوستان.

هربار کە بە این تاپیک مراجعە میکنم باخود میگویم دریغا کە عمرمان کفاف این نیست بتوانیم همەی آثار برتر جهان را ببینیم . (در حوزەهای مختلف هنری )

تا اینجای عمرم کە در نزدیکای سی و هفت سالگی هستم حدود بیست هزار فیلم دیدەام و بیش از هشتاد هزار فیلم خوب دیگر ماندەاست کە ببینم ( مگر  چقدر قرار است زندگی کنم ).

نزدیک بە پنج هزار جلد کتاب خواندەام و صدها هزار کتاب خوب هستند کە تاکنون شاید حتی رنگ جلدشان را هم ندیدەام .

هزاران قطعە موسیقی شنیدەام و میلیونها قطعەی زیبا کە شاید هرگز نشنوم و ...

کاش در زندگی پس از مرگ جایی باشد کە با اینچنین آثاری ازمان استقبال کنند ( یک پردەی نقرەای بزرگ با سیستم صوتی کیفیت فوق‌العادە و فیلم دیدن در کنار دوستان کافە / مثلا کازابلانکا را با جنابان سروان رنو و کلاسیک بشینیم و نگاە کنیم و لذت ببریم / همچنین عوامل سازندەی خود فیلم مخصوصا بوگی عزیز).

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

بە جناب آرلینگتون نازنین ؛

فیلمی نە آنقدر قدیمی بلکە ساختەی همین یکی دو دهەی اخیر با نام سفیدی مطلق سراغ دارم مربوط بە جنگ ، شاید دیدنش خالی از لطف نباشد برای آن عزیزی کە فرمودید در جوانی فیلم مورد نظرش را دیدە است .

بهرحال داستان فیلم سفیدی مطلق هم بی تشابه بە روایت آن فیلم نیست.

ارادتمند آکتورز

در این درگە کە گە گە کــُــە کــَــە و کــَــە کــُــە شود ناگە / ز امروزت مشو غرە کە از فردا نەای آگە
۱۴۰۲/۱/۲۳ عصر ۰۳:۴۵
یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : آدمیرال گلوبال, آرلینگتون, Emiliano, ماهی گیر, رابرت, مارک واتنی, rahgozar_bineshan, کوئیک, سروان رنو, باربوسا, مراد بیگ, شارینگهام, مکس دی وینتر, پیرمرد
آرلینگتون آفلاین
در به در کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۴۰۱/۳/۲۳
اعتبار: 16

تشکرها : 449
( 558 تشکر در 73 ارسال )
شماره ارسال: #3042

ـــــــــــــــــــــــــــــــــــــ

بە جناب آرلینگتون نازنین ؛

فیلمی نە آنقدر قدیمی بلکە ساختەی همین یکی دو دهەی اخیر با نام سفیدی مطلق سراغ دارم مربوط بە جنگ ، شاید دیدنش خالی از لطف نباشد برای آن عزیزی کە فرمودید در جوانی فیلم مورد نظرش را دیدە است .

بهرحال داستان فیلم سفیدی مطلق هم بی تشابه بە روایت آن فیلم نیست.

ارادتمند آکتورز

[/quote] جناب اکتورز مهربان . درود دوست خوب . سپاس از لطف شما .

۱۴۰۲/۱/۲۳ عصر ۰۶:۵۵
تشکر شده توسط : ماهی گیر, اکتورز, مارک واتنی, rahgozar_bineshan, کوئیک, باربوسا, مکس دی وینتر
جان لاک آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۳/۲۴
اعتبار: 4

تشکرها : 85
( 272 تشکر در 70 ارسال )
شماره ارسال: #3043

با درود

فیلمی که مربوط به همین چند سال اخیر هست و خارجی هم هستش

مطمئن نیستم ولی توی ذهنم بازیگرش یا بروس ویلیس بود یا جیسون استاتهام شایدنم هیچکدوم.

یه فیلم ژانر پلیسی بود صحنه اخر فیلم که  نامزد هنرپیشه که بهش گفته بودن طرف تو درگیری کشته شده ، خانمه اومده بود قبرستون سر خاک

ولی از در واقع طرف کشته نشده بود و کنار قبرستون توی ماشین داشت زنه را نگاه میکرد و بعد رفتن

من بی گناهم ، بی گناه وجود ندارد
۱۴۰۲/۲/۲ عصر ۱۰:۲۰
تشکر شده توسط : آرلینگتون, مارک واتنی, باربوسا, کوئیک, شارینگهام, زرد ابری
آرلینگتون آفلاین
در به در کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۴۰۱/۳/۲۳
اعتبار: 16

تشکرها : 449
( 558 تشکر در 73 ارسال )
شماره ارسال: #3044

درود جناب جان لاک . یه فیلم معرفی کردم ولی دیدم اون نیست پاکش کردم . رفت رو مخم این درخواستتون . وین دیزل نبود بازیگرش بزرگوار ؟

۱۴۰۲/۲/۳ صبح ۱۱:۱۰
تشکر شده توسط : مارک واتنی, جان لاک, باربوسا, کوئیک, زرد ابری, مکس دی وینتر
جان لاک آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۳/۲۴
اعتبار: 4

تشکرها : 85
( 272 تشکر در 70 ارسال )
شماره ارسال: #3045

(۱۴۰۲/۲/۳ صبح ۱۱:۱۰)آرلینگتون نوشته شده:  

درود جناب جان لاک . یه فیلم معرفی کردم ولی دیدم اون نیست پاکش کردم . رفت رو مخم این درخواستتون . وین دیزل نبود بازیگرش بزرگوار ؟

عرض درود ادب

والا نمیدونم . ممکنه  ون دیزل بوده

من بی گناهم ، بی گناه وجود ندارد
۱۴۰۲/۲/۳ عصر ۰۱:۰۳
تشکر شده توسط : آرلینگتون, باربوسا, مارک واتنی, کوئیک
باد وایت آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۷/۱/۳
اعتبار: 5

تشکرها : 2810
( 196 تشکر در 53 ارسال )
شماره ارسال: #3046

سلام و درود دوستان عزیز 
چند سال پیش فیلمی دیدم مردی بهش اتهام آزار جنسی به کودکان زدند. این مرد روزی میره استخر  بزرگی مث بقیه شنا کنه فصل گرما هم بودند. همه افراد میان بیرون از استخر و مخصوصا مادران نگران بچه هاشون بودن.پلیس میاد و این مرد به بیرون هدایت میکنه. مرد ناراحت میشه و میگه چیه؟! هوا گرمه منم خواستم آبتنی کنم فقط. همسایه های این مرد ازش فراری هستن. فقط یک پلیس هست به پرونده اتهامی این مرد مشکوکه و سعی داره کمکش کنه. این مرد دیگه نمیتونه این نگاه ها و فرارهای مردم تحمل کنه یکروزی میشینه روی تاب رو حیاط خونه شون و دستگاه تناسلی خودشو با موکت بر میبره. پلیس خوبه سر میرسه و اینو میبره بیمارستان
دوستان لطف کنید اسم فیلم برام پیدا کنید. تا این گمشده بنده هم پیدا بشه مث همیشه که دوستان عزیز در این سایت لطف و محبت شایانی به این بنده داشتن
خیلی ممنونم از تک تک شما عزیزان

ضمنا مرده طاس هم بود و جلوی موهاش ریخته بود.اندام لاغری هم داشت

۱۴۰۲/۳/۱۷ صبح ۰۹:۱۱
تشکر شده توسط : مارک واتنی, کوئیک, باربوسا, شارینگهام
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۶/۳۱
اعتبار: 24

تشکرها : 1000
( 1623 تشکر در 207 ارسال )
شماره ارسال: #3047

(۱۴۰۲/۳/۱۷ صبح ۰۹:۱۱)باد وایت نوشته شده:  

سلام و درود دوستان عزیز 
چند سال پیش فیلمی دیدم مردی بهش اتهام آزار جنسی به کودکان زدند. این مرد روزی میره استخر  بزرگی مث بقیه شنا کنه فصل گرما هم بودند. همه افراد میان بیرون از استخر و مخصوصا مادران نگران بچه هاشون بودن.پلیس میاد و این مرد به بیرون هدایت میکنه. مرد ناراحت میشه و میگه چیه؟! هوا گرمه منم خواستم آبتنی کنم فقط. همسایه های این مرد ازش فراری هستن. فقط یک پلیس هست به پرونده اتهامی این مرد مشکوکه و سعی داره کمکش کنه. این مرد دیگه نمیتونه این نگاه ها و فرارهای مردم تحمل کنه یکروزی میشینه روی تاب رو حیاط خونه شون و دستگاه تناسلی خودشو با موکت بر میبره. پلیس خوبه سر میرسه و اینو میبره بیمارستان
دوستان لطف کنید اسم فیلم برام پیدا کنید. تا این گمشده بنده هم پیدا بشه مث همیشه که دوستان عزیز در این سایت لطف و محبت شایانی به این بنده داشتن
خیلی ممنونم از تک تک شما عزیزان

ضمنا مرده طاس هم بود و جلوی موهاش ریخته بود.اندام لاغری هم داشت

سلام بر دوست گرامی. فیلم مورد نظر شما little Children محصول ۲۰۰۶ با بازی کیت وینسلت هست. بازیگری نقشی که توصیف کردید جکی ارل هیلی است که تهمتی هم بهش زده نشد بلکه واقعا متجاوز بود و در گذشته حبس هم کشیده بود.  در آخر فیلم هم به خاطر عذاب وجدان اون کار رو انجام می ده و اینکه دیگه وسوسه نشه. خود بازیگر هم برای نقش آفرینی اش نامزد اسکار شد.

من به شانس اعتقاد ندارم. به خودم اعتقاد دارم!
۱۴۰۲/۳/۱۷ صبح ۱۰:۴۵
تشکر شده توسط : Emiliano, مارک واتنی, رابرت, کوئیک, نیومن, سروان رنو, مورفیوس, آرلینگتون, باربوسا, BATMAN, مکس دی وینتر, زرد ابری, اسلون کلورا, پیرمرد
عباس حاجیوند آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۸/۱۰/۴
اعتبار: 0

تشکرها : 1
( 36 تشکر در 12 ارسال )
شماره ارسال: #3048
درخواست از دوستان گرامی

سلام خدمت همه دوستان خوبم در تالار. صبح ادینه همگی بخیرو شادی سال 74 در شب یلدا یک فیلم سینمایی جنگی شبکه 1 داد ک چند نفر کماندو واس انجام ماموریت علیه المانها راهی شدن. در بین راه یکیشون زخمی شد یا بیمار. درست یادم نیست و همون فرد بیمار در ی بیابان عقرب خواست نیشش بزن. دوست دیگرش خواست مانع بش ولی فرماندشون نزاشت با ابن بهانه ک این سرباز بخاطر ناتوانیش اگ بمیره واس انجام ماموریت بهتره. چون مانع سرعت و انجام ماموریت میش بعدش ی خانم هم قبلا باش هماهنگ بودن با ی اسب ب کماندوها ملحق شد و گفت پدرم هم برای فلان سازمان کار میکرده. ظاهرا ماموریت لو میره. چون المانها در ساختمان مورد نظر کماندوها یک فایل صوتی گذاشتا بودن و خالی از انسان بود. کماندوها وارد ساختمان شدن و فیلم تمام شد. اگ کسی از دوستان اسم اون فیلم و احیانا لینک دانلود دوبلش داره زحمتش بکش واسم بزارش. ممنون از همه دوستان خوبم در تالار

۱۴۰۲/۳/۲۶ صبح ۱۱:۱۸
تشکر شده توسط : سروان رنو, مارک واتنی, رابرت, زرد ابری, شارینگهام, باربوسا
سروان رنو آفلاین
پلیس انجمن

تاریخ ثبت نام: ۱۳۸۸/۱/۲۶
اعتبار: 84

تشکرها : 11450
( 18981 تشکر در 1592 ارسال )
شماره ارسال: #3049
RE: درخواست از دوستان گرامی

(۱۴۰۲/۳/۲۶ صبح ۱۱:۱۸)عباس حاجیوند نوشته شده:  

سلام خدمت همه دوستان خوبم در تالار. صبح ادینه همگی بخیرو شادی سال 74 در شب یلدا یک فیلم سینمایی جنگی شبکه 1 داد که چند نفر کماندو ...

من این فیلم رو خوب یادم است .شاید 20-25 سال پیش پخش شد.

اگر همون فیلم باشه موضوع اش این بود که سازمان اطلاعات مخفی آلمان خبردار میشه که قراره کنفرانس سران متفقین (چرچیل - روزولت - استالین ) در جایی برگزار بشه بنابراین چند کماندوی کارکشته آلمانی رو می فرسته تا خودشون رو مخفیانه به اونجا برسونن و یکجا هر سه رهبر را ترور کنن اما ماموریت لو میره و متفقین برای آنها دام پهن می کنند ولی کماندوهای آلمانی با مهارت بسیار از تله ها رد میشن و خودشون رو  به پشت اتاق کنفرانس می رسونن ....

رویاهای ما زندگی واقعی ما هستند .
۱۴۰۲/۳/۲۶ عصر ۰۶:۰۶
مشاهده وب سایت کاربر یافتن تمامی ارسال های این کاربر نقل قول این ارسال در پاسخ
تشکر شده توسط : مارک واتنی, لوک مک گرگور, کنتس پابرهنه, BATMAN, رابرت, مورفیوس, مکس دی وینتر, زرد ابری, کوئیک, اسلون کلورا, شارینگهام, پیرمرد
مارک واتنی آفلاین
فضانورد

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۲/۱۸
اعتبار: 31

تشکرها : 4418
( 2489 تشکر در 217 ارسال )
شماره ارسال: #3050

(۱۴۰۲/۳/۲۶ عصر ۰۶:۰۶)سروان رنو نوشته شده:  

سلام خدمت همه دوستان خوبم در تالار. صبح ادینه همگی بخیرو شادی سال 74 در شب یلدا یک فیلم سینمایی جنگی شبکه 1 داد که چند نفر کماندو ...

من این فیلم رو خوب یادم است .شاید 20-25 سال پیش پخش شد.

اگر همون فیلم باشه موضوع اش این بود که سازمان اطلاعات مخفی آلمان خبردار میشه که قراره کنفرانس سران متفقین (چرچیل - روزولت - استالین ) در جایی برگزار بشه بنابراین چند کماندوی کارکشته آلمانی رو می فرسته تا خودشون رو مخفیانه به اونجا برسونن و یکجا هر سه رهبر را ترور کنن اما ماموریت لو میره و متفقین برای آنها دام پهن می کنند ولی کماندوهای آلمانی با مهارت بسیار از تله ها رد میشن و خودشون رو  به پشت اتاق کنفرانس می رسونن ....

عملیات پرش بلند (آلمانی: Unternehmen Weitsprung) نقشه‌ای بود که گفته می‌شود آلمان برای ترور همزمان ژوزف استالین، وینستون چرچیل، و فرانکلین روزولت در کنفرانس ۱۹۴۳ تهران در جریان جنگ جهانی دوم داشت. قرار بود رهبری عملیات برای ترور رهبران متفقین در دست سرهنگ دوم اس‌اس، اتو اسکورتسنی از وافن اس‌اس باشد. ولی جاسوسان اتحاد شوروی به رهبری گئورگ وارطانیان، نقشه را پیش از اجرای آن کشف کردند و مأموریت هیچ گاه به انجام نرسید.

در این مورد فیلمی که ساخته شده و معروف هم هست، فیلم تهران 43 با بازی آلن دلون است.

https://fa.wikipedia.org/wiki/%D8%AA%D9%...B%B4%DB%B3

https://www.imdb.com/title/tt0081609

۱۴۰۲/۳/۲۸ عصر ۰۵:۳۲
تشکر شده توسط : مورچه سیاه, رابرت, سروان رنو, مورفیوس, لوک مک گرگور, مکس دی وینتر, BATMAN, Emiliano, زرد ابری, Classic, کوئیک, اسلون کلورا, شارینگهام, آرلینگتون, rahgozar_bineshan, کنتس پابرهنه, باربوسا, مراد بیگ, پیرمرد
ناصر آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۵/۱۴
اعتبار: 6

تشکرها : 32
( 181 تشکر در 39 ارسال )
شماره ارسال: #3051

با سلام و عرض ادب

سالها پیش فیلمی دیدم که یک جواهرفروش بنا بود از الماسی ارزشمند به نام الماس کارتر رونمایی بکند. با هماهنگی پلیس بنا شد یک سارق بسیار باتجربه به عنوان ناظر و مشاور امنیتی همکاری بکند. اما سربازرس به او مشکوک بود. سارق با تحربه با گریم در نقش استاد تراش الماس در صحنه ظاهر شد. در اوایل فیلم سارق برای نشان دادن ایراد جدی سیستم امنیتی فروشگاه یک قطعه جواهر را برداشت و پا به فرار گذاشت. و در شرایطی که سربازرس از نفس افتاده بود سلانه سلانه به فروشگاه برگشت.

دوستان می توانند راهنمایی کنند؟

۱۴۰۲/۴/۵ صبح ۰۸:۵۱
تشکر شده توسط : مارک واتنی, rahgozar_bineshan, سروان رنو, مکس دی وینتر, آرلینگتون, باربوسا
مکس دی وینتر آفلاین
مالک کلاسیک مندرلی

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۶/۹
اعتبار: 15

تشکرها : 3787
( 516 تشکر در 33 ارسال )
شماره ارسال: #3052

(۱۴۰۲/۴/۵ صبح ۰۸:۵۱)ناصر نوشته شده:  

با سلام و عرض ادب

سالها پیش فیلمی دیدم که یک جواهرفروش بنا بود از الماسی ارزشمند به نام الماس کارتر رونمایی بکند. با هماهنگی پلیس بنا شد یک سارق بسیار باتجربه به عنوان ناظر و مشاور امنیتی همکاری بکند. اما سربازرس به او مشکوک بود. سارق با تحربه با گریم در نقش استاد تراش الماس در صحنه ظاهر شد. در اوایل فیلم سارق برای نشان دادن ایراد جدی سیستم امنیتی فروشگاه یک قطعه جواهر را برداشت و پا به فرار گذاشت. و در شرایطی که سربازرس از نفس افتاده بود سلانه سلانه به فروشگاه برگشت.

دوستان می توانند راهنمایی کنند؟

سلام بر ناصر عزیز،

تصور می کنم فیلم موردنظر شما The diamond fleece باشد که در سال 1992 ساخته شده است.

بازیگران این فیلم هم بن کراس (Ben Cross) و برایان دنهی (Brian Dennehy) بودند. متاسفانه نام فارسی فیلم را پیدا نکردم.

منبع عکس ها: http://dailygrindhouse.com/thewire/diamond-fleece-1992/

بزرگترین نمایش حُسن تقدیر الهی در گل‌ها متجلی شده و فقط خوبی ه که در زندگی ارزش داره و به این جهت، من معتقدم که باید فقط به گل‌ها دل بست
۱۴۰۲/۴/۷ صبح ۱۲:۳۷
تشکر شده توسط : BATMAN, ناصر, رابرت, آرلینگتون, مارک واتنی, باربوسا, سروان رنو, Classic, لوک مک گرگور, مراد بیگ, کوئیک, پیرمرد
ناصر آفلاین
مشتری کافه
*

( 181 تشکر در 39 ارسال )
شماره ارسال: #3053

سلام بر ناصر عزیز،

تصور می کنم فیلم موردنظر شما The diamond fleece باشد که در سال 1992 ساخته شده است.

سلام و سپاس فراوان . خودشه. خیلی عالی

۱۴۰۲/۴/۷ صبح ۰۲:۱۰
تشکر شده توسط : رابرت, آرلینگتون, مکس دی وینتر, مارک واتنی, باربوسا
ناصر آفلاین
مشتری کافه
*

( 181 تشکر در 39 ارسال )
شماره ارسال: #3054

سلام دوستان

با پوزش بابت زحمات متعدد

سالها پیش فیلمی دیدم که ماجرای یک مادر جوان با دخترکش بود. مرد خانه ترکشان کرده بود. بعد از مدتی دچار گرفتاری مالی شدند و آواره شدند. مدتی در خوابگاه بی خانمان ها ماندند. مددکار به مادر توصیه کرد دخترک را به یک خانواده مرفه بسپارد که زندگیش تضمین شود. مادر عاقبت با اندوه بسیار پذیرفت. او طبق قرار دخترک را در زمین بازی سوار تاب کرد و به بهانه دستشوی رفتن دور شد. ماشین مددکار و خانواده متقاضی منتظر بودند. آنها سراغ دخترک آمدند و او را بردند. مادر با چشم گریان و حالی پریشان شاهد این صحنه بود.

آیا دوستان می توانند راهنمایی ام کنند؟

۱۴۰۲/۴/۸ عصر ۰۹:۰۸
تشکر شده توسط : مارک واتنی, کوئیک, باربوسا, مکس دی وینتر, شارینگهام
لوک مک گرگور آفلاین
جوینده َطلا

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۶/۶/۳۱
اعتبار: 24

تشکرها : 1000
( 1623 تشکر در 207 ارسال )
شماره ارسال: #3055

(۱۴۰۲/۴/۸ عصر ۰۹:۰۸)ناصر نوشته شده:  

سلام دوستان

با پوزش بابت زحمات متعدد

سالها پیش فیلمی دیدم که ماجرای یک مادر جوان با دخترکش بود. مرد خانه ترکشان کرده بود. بعد از مدتی دچار گرفتاری مالی شدند و آواره شدند. مدتی در خوابگاه بی خانمان ها ماندند. مددکار به مادر توصیه کرد دخترک را به یک خانواده مرفه بسپارد که زندگیش تضمین شود. مادر عاقبت با اندوه بسیار پذیرفت. او طبق قرار دخترک را در زمین بازی سوار تاب کرد و به بهانه دستشوی رفتن دور شد. ماشین مددکار و خانواده متقاضی منتظر بودند. آنها سراغ دخترک آمدند و او را بردند. مادر با چشم گریان و حالی پریشان شاهد این صحنه بود.

آیا دوستان می توانند راهنمایی ام کنند؟

سلام بر شما. فیلم مورد نظرتان God Bless the Child  محصول سال ۱۹۸۸ با بازیگری میر وینینگهم می باشد.

من به شانس اعتقاد ندارم. به خودم اعتقاد دارم!
۱۴۰۲/۴/۸ عصر ۰۹:۳۸
تشکر شده توسط : BATMAN, مورچه سیاه, سروان رنو, مارک واتنی, رابرت, مراد بیگ, کوئیک, ناصر, باربوسا, آرلینگتون, مکس دی وینتر, شارینگهام, پیرمرد
ناصر آفلاین
مشتری کافه
*

( 181 تشکر در 39 ارسال )
شماره ارسال: #3056

سلام

بسیار ممنونم. خودشه

۱۴۰۲/۴/۹ عصر ۰۵:۴۸
تشکر شده توسط : باربوسا, آرلینگتون, لوک مک گرگور, مارک واتنی
داک مکوي آفلاین
تازه وارد
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۳/۱۵
اعتبار: 1

تشکرها : 3
( 41 تشکر در 17 ارسال )
شماره ارسال: #3057

درود به همه.دو فیلم هندی 15سال قبل از شبکه 3پخش شد.میخواست بدونم دوستان میتونن کمکی کنن.

اولی بازیگرش درمندرا بود.نقش قاچاق الماسمیکنه.پلیس هااا میریزن داخل خونه اش.اون الماس ها رو داخل چتر میریزه(پشت چتر باز میکنه داخلش جاسازی میکنه)اخر فیلم درمندرا و زنش توسط قاچاقچی های دیگر میمیرن و اون پسرش به پلیس میسپاره تا بزرگش کنن.

دومی

مردی از کوچه ای رد میشه.عده ای ارازل اوباش با پسری یا دختر زور میگن.نقش اول همون مرد اول کمک بچه میکنه.و ارازل میزنه.ارازل با مرد مشگل میخورن و دعوااا....ا اینجاش یادم بود

بازیگرش فکر کنم ِسانی دیول باش

رفاقت مردمیخواد
۱۴۰۲/۴/۱۲ صبح ۱۱:۳۴
تشکر شده توسط : مارک واتنی, آرلینگتون, کوئیک
یاد ایام آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۸/۹/۱۲

تشکرها : 5
( 45 تشکر در 9 ارسال )
شماره ارسال: #3058

سلام خدمت همه دوستان خوبم در تالار. صبح ادینه همگی بخیرو شادی سال 74 در شب یلدا یک فیلم سینمایی جنگی شبکه 1 داد ک چند نفر کماندو واس انجام ماموریت علیه المانها راهی شدن. در بین راه یکیشون زخمی شد یا بیمار. درست یادم نیست و همون فرد بیمار در ی بیابان عقرب خواست نیشش بزن. دوست دیگرش خواست مانع بش ولی فرماندشون نزاشت با ابن بهانه ک این سرباز بخاطر ناتوانیش اگ بمیره واس انجام ماموریت بهتره. چون مانع سرعت و انجام ماموریت میش بعدش ی خانم هم قبلا باش هماهنگ بودن با ی اسب ب کماندوها ملحق شد و گفت پدرم هم برای فلان سازمان کار میکرده. ظاهرا ماموریت لو میره. چون المانها در ساختمان مورد نظر کماندوها یک فایل صوتی گذاشتا بودن و خالی از انسان بود. کماندوها وارد ساختمان شدن و فیلم تمام شد. اگ کسی از دوستان اسم اون فیلم و احیانا لینک دانلود دوبلش داره زحمتش بکش واسم بزارش. ممنون از همه دوستان خوبم در تالار

احتمالاً اسم فیلم مورد نظر شما desert commandos 1967 باید باشه من هم در صفحات قبلی برای این فیلم درخواست راهنمایی کرده بودم که جناب مراد بیگ راهنمایی کردن

در کوی نیک نامی ما را گذر ندادند. گر تو نمی‌پسندی تغییر کن قضا را
۱۴۰۲/۴/۱۸ عصر ۱۲:۱۳
تشکر شده توسط : مارک واتنی, شارینگهام, سروان رنو, کوئیک, Emiliano, پیرمرد
اوچیها ایتاچی آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۵/۷/۱۲

تشکرها : 48
( 169 تشکر در 64 ارسال )
شماره ارسال: #3059

سلام و درود خدمت همه عزیزان کافه امیدوارم هر کجا هستید دلتون شاد و تنتون سالم باشه مثل همیشه دنبال اسم ی فیلم میگردم که عموم به شدت دنبالشه ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

ورود یک جوان خارجی به یکی از معابد شائولین کشور های آسیای شرقی و پذیرش در یکی از معابد که با عبور از موانع موجود در یک تونل تاریک موفق به دریافت شال بند شد .

متاسفانه فقط همین رو تعریف کرد عمو جان.

هوکاگه شدن دلیل نمیشه که مردم تو رو قبول کنن

بلکه وقتی مردم قبولت کنن میتونی هوکاگه بشی 

" اوچیها ایتاچی"
۱۴۰۲/۴/۲۴ عصر ۱۱:۲۴
تشکر شده توسط : مارک واتنی, آدمیرال گلوبال, کوئیک
هاج زنبورعسل آفلاین
مشتری کافه
*

تاریخ ثبت نام: ۱۳۹۲/۸/۲۶
اعتبار: 3

تشکرها : 9
( 93 تشکر در 33 ارسال )
شماره ارسال: #3060

سلام
فیلمی پلیسی اسرارامیز که موضوع قتل های عجیبی است که روی ریل راه اهن انجام شده ولی در محل ریلی نیست
 در اخر فیلم فرد مشکوک به موضوع با شنیدن صدای صوت قطار مثل اینکه کشته می شود فیلم قدیمی است
 شاید  زمان جنگ یاقبل از انقلاب از تی وی  پخش شده است
دوستان قسمتی که به یاد دارم اینگونه است که کاراگاه خصوصی یا یکی از نزدیکان مقتول بعدی
در انتهای فیلم متوجه می شود که خانه متروکه که محل قتل های مشکوک است زمانی
در مسیر ریل راه اهن بوده بطوریکه در انتهای فیلم با شنیدن صدای قطار شبح ریل های راه اهن
ظاهر می شود.
ممنون برای توجه اساتید و دوستان.

صد وپنجاه هزار سال با سرعت نور قطر کهکشان ما است.
۱۴۰۲/۵/۳ عصر ۰۶:۵۰
تشکر شده توسط : مارک واتنی, کوئیک, آرلینگتون, اسلون کلورا
ارسال پاسخ